SaferWeb


 • قیمت گذاری

  از جانب $ 3.99
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
6 از 10

خلاصه

SaferWeb یک ارائه دهنده VPN است که به دنبال ایجاد کاربر تازه کار VPN با نرم افزار ساده و یک رویکرد سر راست است. آنها تحت همان شرکت TotalVPN فعالیت می کنند
، که اخیراً آنها را بررسی کرده ایم. ما متعاقباً بازخورد منفی نسبت به خدماتشان از خوانندگان دریافت کردیم. در حالی که این ارتباط با TotalVPN کمی نگران کننده است ، تصمیم گرفتم به SaferWeb فرصتی عادلانه بدهم تا قبل از داوری این سرویس تحت تأثیر قرار دهم. خواندن این بررسی SaferWeb را ادامه دهید تا نحوه عملکرد آنها را ببینید.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  انگلستان
 • اتصالات همزمان
  1
 • کشورها
  30

امکانات

SaferWeb متعلق به Pseudio Ltd ، یک شرکت مستقر در ایالات متحده است. آنها همچنین همان افراد مسئول TotalVPN هستند (بررسی اخیر ما را بررسی کنید).

SaferWeb دارای مکان های سرگرم کننده ای است که تنها 30 سرور برای انتخاب آنها دارد. در حالی که ممکن است در ابتدا این تعداد خیلی کوچک به نظر نرسد ، اما به مراتب کمتر از ExpressVPN است
(136+ مکان) یا IPVanish
(60 کشور را انتخاب کنید). SaferWeb مناطق جغرافیایی زیادی دارد که تقریباً در هر قاره اصلی دارای سرور هستند.

SaferWeb فقط یک اتصال همزمان به سرویس خود ارائه می دهد. اگر می خواهید همزمان از چندین دستگاه استفاده کنید ، دو اتصال اضافی در سال 14.95 است.

U.S Netflix (سرور نیویورک سیتی) و iPlayer بی بی سی (سرور لندن) هر دو هنگام اتصال به سرویس SaferVPN کاملاً کاربردی هستند.

SaferWeb ویژگی های اضافی زیادی را ارائه نمی دهد ، اما این شرکت سعی می کند تا کاربران را هر وقت فرصتی بدست آورند ، ارتقا دهند.. "فوق العاده" (دسترسی به سرورهای سریعتر برای 24.95 سال در سال), "پشتیبانی برتر" (9.95 در سال؟ Cmon!) ، و حتی یک "ایمن ماندن آنلاین" کتاب الکترونیکی (برای 9.95!). SaferWeb سعی می کند هر سکه ای از مشتری بی قید و سخت را لرزاند.

بازدید SaferWeb »

قیمت گذاری و برنامه ریزی

SaferWeb دو برنامه را برای انتخاب در صفحه اصلی خود تبلیغ می کند: Premium و Super Premium. تفاوت بین این میزان میزان مکانها (7 و 30) و اتصالات همزمان (یک و سه مجاز) است. در حال حاضر وقتی همه چیز متوقف می شود معنا ندارد.

قیمت گذاری مقدماتی به معنای سردرگمی خریدار متوسط ​​است و SaferWeb به این هدف دست می یابد. SaferWeb پس از انقضای مدت یکماهه مقدماتی ، قیمت های بسیار متفاوتی را ارائه می دهد. در تصویر زیر می توانید مشاهده کنید. برنامه من از 8.98 ماهانه به 17.96 می رود!

قیمت گذاری SaferWeb

SaferWeb 30 روز ضمانت پس انداز پول ارائه می دهد ، اگرچه این گزینه برای برنامه ماهانه آنها نیست ، بلکه باعث شکست شیء می شود. SaferWeb همچنین آزمایش های رایگان ارائه نمی دهد ، به این معنی که شما هستید اجباری فقط برای امتحان کردن خدمات ، در یکی از برنامه ها ثبت نام کنید.

گزینه های پرداخت شامل PayPal و مارک های معمول کارت اعتباری هستند ، اما من از عدم انتخاب گزینه پرداخت بیت کوین ناامید شدم.

حریم خصوصی و امنیت

مشتریان SaferWeb می توانند از پروتکل های OpenVPN ، PPTP و IKEv2 بین مشتری استفاده کنند. خوشحال شدم که از پشتیبانی IKEv2 دیدن کردم ، پیکربندی و استفاده از دستگاه های تلفن همراه با VPN را بطور قابل توجهی آسان تر می کند.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، SaferWeb مستقر در U.K است و مجبور است به قوانین سختگیرانه نگهداری و نگهداری داده های کشور پایبند باشد. U.K یکی از نامطلوب ترین کشورها برای ارائه دهنده VPN است ، با قانونی که وارد شده است مانند منشور Snooper's برای تضعیف بیشتر حریم شخصی.

یکی از بزرگترین عوامل برای من قدرت رمزگذاری ارائه دهنده VPN است. چه Blowfish-128 یا AES-256 ، قدرت رمزگذاری برای VPN ها بسیار مهم است. متأسفانه SaferWeb بیان نمی کند که از چه نوع رمزگذاری استفاده می کنند. تلاش در تلاش برای درخواست این اطلاعات از SaferWeb ناموفق بود. من حتی سعی کردم مشتری ویندوز خود را کمی بیشتر بررسی کنم (با نگاهی به پرونده های پیکربندی) ، اما هنوز چیزی پیدا نکردم.

محرومیت SaferWeb از روش های رمزگذاری این سرویس باعث شد تا من اعتقاد داشته باشم که آنها به دلایلی مایل به افشای این اطلاعات نیستند. این که آیا این به دلیل استفاده از رمزگذاری ضعیف است یا فقط شفافیت فاقد شکاف است ، هنوز مشخص است.

SaferWeb گزارش های مربوط به استفاده را حفظ نمی کند ، اما برخی از گزارش های مربوط به اتصال را همانطور که در خط مشی رازداری آنها آمده است نگه می دارد. اطلاعات موجود در این سیاههها شامل تمبرهای زمانی ، آدرس IP کاربر ، نام کاربری VPN و پروتکل استفاده شده است. سیاست SaferWeb به وضوح بهتر از نگه داشتن سیاهههای مربوط به استفاده است اما هنوز به دور از ایده آل (به ویژه هنگام بررسی فعالیت غیرقانونی!).

SaferWeb یک سرور واحد در هلند دارد که به شدت برای فعالیت P2P در کار است. می خواهم قبل از توصیه SaferWeb برای فعالیت P2P ، گزینه های بیشتری را در مورد مکان ها مشاهده کنم.

از آنجا که SaferWeb یک شرکت نسبتاً جدید است ، شناختن سیاست دقیق در مورد داده های کاربران دشوار است.

راحتی در استفاده

وب سایت SaferWeb تا حدودی محدود است ، اما این امر باعث می شود حرکت آن نیز بسیار آسان شود. اطلاعات مربوط به مشتری در لیست مشتری ذکر شده است ، در حالی که آموزش ها و آموزش های مربوط به مشتری خاص در دسترس است.

من دوست داشتم که بتوانید بارهای واقعی را روی همه سرورهای آنها مشاهده کنید ، این به کاربران امکان می دهد سرورهایی با ترافیک کمتری انتخاب کنند.

SaferWeb همچنین وبلاگ خود را در وب سایت خود اجرا می کند ، اما با بررسی های بیشتر ، به نظر می رسد که آخرین آنها بیش از یک سال پیش به روز شده است. اگرچه این یک موضوع مهم نیست ، دیدن یک تعامل بیشتر از شرکت ضرری ندارد.

پشتیبانی

SaferWeb ترکیبی استاندارد از یک ایمیل / بلیط بلیط و چت زنده را در هنگام پشتیبانی مشتری ارائه می دهد.

به عنوان بخشی از این بررسی SaferWeb ، من یک تست پشتیبانی سریع را با استفاده از ویژگی چت زنده انجام دادم. در حالی که من به سرعت به یک گزارش متصل شدم ، سؤالات بعدی مربوط به رمزگذاری من بی جواب ماند و ناگهان بعد از چند دقیقه من را قطع کرد. کمترین ناامید کننده برای گفتن حداقل.

SaferWeb همه کادرهای رسانه های اجتماعی را با حضور در فیس بوک ، گوگل پلاس و توییتر تیک می زند. این پروفایل ها به طور مرتب با اطلاعات مفیدی در مورد خدمات SaferWeb به روز می شوند.

فرآیند

ثبت نام

برای افرادی که به دنبال ثبت نام در سرویس SaferWeb هستند ، هنگام ایجاد یک حساب به نام ، آدرس ایمیل و رمز ورود نیاز خواهید داشت. این روند بسیار آسان است ، اما شیوه های صدور صورتحساب را که قبلاً ذکر کردم ، به خاطر داشته باشید!

SaferWeb بیت کوین را به عنوان روش پرداخت ارائه نمی دهد ، اما آنها به شما این امکان را می دهند که با PayPal پرداخت کنید (که این امر نیز مطالبه بازپرداخت را آسان تر می کند). همچنین تلاشهای بیشماری و ناخواسته توسط SaferWeb در طی مراحل ثبت نام برای ارتقاء خدمات آنها وجود دارد.

بعد از ثبت نام کمی سردرگم شدم ، زیرا SaferWeb ایمیلی را برای من فرستاد که به من به عنوان یک کاربر رایگان ، سرعت من محدود خواهد شد. این ایمیل فقط به دلیل SaferWeb کمی جالب است ارائه خدمات رایگان به هر فرمی!

مرور SaferWeb: مشتری ویندوز VPN

سرویس گیرنده SaferWeb ویندوز تنها با 6 مگابایت نسبتاً کوچک است. پس از نصب ، شما فقط با اطلاعات خود وارد سیستم می شوید و مانند سایر مشتری های VPN مبتنی بر OpenVPN در خارج از کشور احساس می کنید..

سرویس گیرنده Windows SaferWeb دارای دو حالت مشاهده است, "آسان" و "پیشرفته". منظور از حالت آسان برای اولین بار برای کاربران VPN با یک دکمه واحد برای اتصال به نزدیکترین سرور ممکن است. حالت پیشرفته به شما امکان می دهد پروتکل VPN (OpenVPN ، IKEv2 و PPTP) را انتخاب کرده و مکانهایی را از لیست سرورها انتخاب کنید.

سرعت و عملکرد

من چند تست سرعت ساده را انجام دادم تا بتوانم بهتر از نحوه عملکرد سرویس VPN SaferWeb مطلع شوید. تمام آزمایش سرعت از دفتر بوداپست انجام شد.

سرعت بارگیری SaferWeb

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای جزئیات بیشتر توضیحات تست سرعت ما را ببینید.

همانطور که می بینید ، نتایج بسیار ضعیف بود. ما هنگام اتصال به سرور آلمان نزدیک به 90٪ کاهش سرعت را تجربه کردیم. نتایج U.K و ایالات متحده کمی بهتر بود ، حتی اگر آنها دورتر باشند. این نتایج ما را به این باور می رساند که همه مکانها در یک سطح کار نمی کنند.

بررسی نشت WebRTC یا DNS هیچ مشکلی در پی نداشت ، اگرچه همیشه توصیه می شود با استفاده از ipleak.net این مورد را بررسی کنید.

سایر سکوها

SaferWeb همچنین دارای یک مشتری برای Mac و همچنین برنامه هایی برای تبلت ها و تلفن های هوشمند آندروید است. آنها همچنین ادعا می کنند مشتری مشتری ChromeBook به زودی آزاد می شوند. کاربران آیفون و آی پد نیازی به بارگیری چیزی ندارند ، زیرا می توانند از تنظیمات شخصی VPN iOS برای اتصال به SaferWeb VPN استفاده کنند..

به عنوان بخشی از این بررسی SaferWeb ، من تصمیم گرفتم به SaferWeb در iOS امتحان کنم تا ببینم که آسان و آسان می شود که خدمات آنها را چگونه انجام دهید. اضافه کردن پیکربندی VPN در iOS بسیار آسان است و من توانستم با موفقیت ارتباطی با SaferWeb برقرار کنم.

افکار نهایی

در حالی که من قبل از انجام این بررسی SaferWeb (با توجه به وابستگی آنها با TotalVPN) به این شرکت یک صفح clean تمیز دادم ، آنها تقریباً از هر نظر من را ناامید کردند. این که آیا این شیوه های مشکوک در صدور صورت حساب ، اسپم در upsell یا عدم افشای قدرت رمزگذاری است ، SaferWeb به سادگی یک ارائه دهنده VPN است که باید از آن دوری کنید. توصیه می کنم توصیه های ماهانه برتر VPN خود را بررسی کنید.

SaferWeb شرکتی مستقر در U.K نیز باید یک علامت هشدار دهنده برای افرادی باشد که به دنبال حفظ حریم شخصی کامل در وب هستند. با این وجود ، اگر احساس پرماجرا می کنید ، SaferWeb را امتحان کنید و تجربیات خود را در زیر به ما اطلاع دهید!

بازدید SaferWeb »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me