Sabai-Technology


ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

Sabai Technology یک شرکت سیستم عامل روتر سفارشی است که می توان به آن فخر کرد!

به طور مشابه با FlashRouters ، آنها روترهای سفارشی فلش را می فروشند. با این حال ، برخلاف آنها ، Sabai روترهای DD-WRT و روترهای سیستم عامل Sabai خود را ارائه می دهد. مورد دوم ، که بعداً در مورد آن بحث خواهیم کرد ، اما کاملاً عالی است.

ما طرفداران بزرگی از سیستم عامل روترهای سفارشی هستیم زیرا به شما امکان می دهد بیشترین استفاده را از آن داشته باشید. Sabai جایگزین فوق العاده ای برای DD-WRT و گوجه فرنگی (به خصوص در رابطه با پشتیبانی) فراهم می کند. بنابراین ، اگر این به نظر می رسد مانند فنجان چای شما خواندن است.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

قیمت گذاری

صبائی سه نوع محصول مختلف در فروش دارد:

  • فلش روترها
  • شتاب دهنده VPN
  • تجهیزات جانبی

در مرحله اول ، همانطور که گفته شد ، روترهای سیستم عامل Sabai OS و DD-WRT را می فروشند. قیمت آنها برای اینها در همان لیگ است و برای سایر روترهای فلش شده که می توانید بصورت آنلاین خریداری کنید.

ثانیا نوآورانه ترین و اصلی ترین محصول آنها - شتاب دهنده VPN. این همراه با برچسب قیمتی معادل 449.99 دلار است. با این حال ، همانطور که در زیر بحث خواهیم کرد می تواند وسیله ای بسیار مفید برای شما باشد.

سرانجام ، آنها همچنین تعدادی لوازم جانبی در فروش دارند - که آداپتور برق آنها ضروری است زیرا روترها را با یک وصل کننده ایالات متحده (ولتاژ دوگانه) حمل می کنند. بقیه لوازم جانبی را می توانید در جاهای دیگر ارزانتر پیدا کنید اما در هزینه های گمرک و هزینه حمل و نقل صرفه جویی می کنید. همه بسته ها همچنین دارای یک ضمانت سخت افزاری عالی 1 ساله و پشتیبانی عالی (Sabai آزادی) هستند. حمل و نقل رایگان به ارتش ایالات متحده - ، دیپلماتیک- و دفاتر ارسال ناوگان نیز انجام می شود.

امکانات

در اکثر سناریوها ، سیستم عامل Sabai هیچ تفاوتی با میانگین DD-WRT ، گوجه فرنگی و سیستم عامل سهام شما ندارد. با این حال ، سیستم عامل آنها برای سرعت های VPN و تنظیمات بهینه شده است - که هر دو آنها را ارائه می دهند. علاوه بر این ، فناوری منحصر به فرد "Gateways" این امکان را به شما می دهد تا از روتر خود به گونه ای استفاده کنید که یک دستگاه از VPN استفاده کند در حالی که دیگری نیست. در حالی که این یک ویژگی محبوب تبدیل شده است ، اما هنوز هم امری عادی نیست.

امنیت و حریم خصوصی

امنیت شما با فناوری Sabai Technology کاملاً به ارائه دهنده VPN که استفاده می کنید بستگی دارد. سیستم عامل آنها مبتنی بر تعدادی ساخته Tomato است که آنها تا حد زیادی اصلاح شده اند اما هنوز منبع کاملاً باز است و این شرکت را بسیار خارق العاده تر می کند..

پشتیبانی

پشتیبانی

صبائی می داند که روترها و تنظیمات آنها می تواند پیچیده باشد ، بنابراین آنها برای هر سال Sabai Freedom را برای یک سال کامل در اختیار هر مشتری قرار می دهند. این کار تلفن ، چت ، ورود به سیستم از راه دور ، بلیط و ایمیل را در اختیار شما قرار می دهد - دو مورد آخر که می توانید برای همیشه دریافت کنید.

آنها همچنین یک پایگاه دانش دارند اما این تنها به حل بیشتر اساسی ترین موضوعات کمک می کند. ما دریافته ایم که کلیه خدمات و انواع پشتیبانی آنها بسیار کارآمد و کاربر پسند بوده و به شما در حل هر مشکلی کمک می کند.

متأسفانه ، پشتیبانی از راه دور باید از قبل رزرو شود و پشتیبانی بلیط برای پاسخ چند ساعت طول می کشد. با این حال ، پشتیبانی تلفن آنها همیشه برای کمک فوری در دسترس است. این 3 سازوکار پشتیبانی هرچند 24/7 نیستند ، اما کیفیت آن قطعاً این امر را تشکیل می دهد.

واضح است که یکی از ویژگی های برجسته با Sabai پشتیبانی شگفت انگیز قبل و بعد از فروش است که به شما کمک می کند اکثر موارد ممکن را حل کنید.!

دریافت روتر شما

دریافت روتر ، شتاب دهنده یا لوازم جانبی شما به آسانی مانند هر سفارش آنلاین دیگر است. میانگین زمان تحویل آنها 3.5 روز (حداکثر 7 روز) است و ما Asus N66U ما را فقط در 2.5 روز دریافت کردیم!

قبل از شروع استفاده از روتر خود ، لازم است آن را فعال کنید (در صورت استفاده از سیستم عامل Sabai). با این حال ، این فقط وارد کردن ایمیل شما و کلیک بر روی فعال سازی است.

خود سیستم عامل Sabai سیستم عامل مانند هر سیستم عامل روتر استاندارد است. اصول اولیه به راحتی قابل دسترسی و تغییر هستند و پیمایش مستقیم است. همچنین امکان تغییر تنظیمات پیشرفته برای موارد ساده مانند فعال کردن USB به مناطق پیچیده تر مانند اسکریپت ها وجود دارد. علاوه بر این ، امکان نصب بسته های شخصی خود نیز دقیقاً مانند استاندارد DD-WRT و سیستم عامل Tomato وجود دارد..

عملکرد (تست سرعت ، DNS و IP)

این نتایج خصوصاً تست DNS و IP - بسته به نوع ارائه دهنده VPN مورد استفاده شما متفاوت خواهد بود. ما آزمایش خود را با استفاده از VyprVPN انجام دادیم زیرا دارای برخی از بهترین سرعت ها در بازار است. با روتر ما فقط شاهد افت 10 درصدی سرعت بودیم. با وجود شتابدهنده VPN ، سرعت آن كاهشي مشاهده نمي شود.

به یاد داشته باشید که این سرعت ها نه تنها به ارائه دهنده VPN شما بلکه به سرعت CPU روتر شما نیز بستگی دارد ، بنابراین سریعترین سرعت را که قادر به پرداخت هزینه های خود هستید دریافت کنید..

سرعت روتر همه از طریق اتصال سیمی اندازه گیری می شد. با استفاده از وایرلس ، نتایج به وضوح کمی پایین تر بود. ما همچنین نگاهی به این مسئله داشتیم که آیا راه اندازی Gateway با برخی از دستگاه های در حال اجرا VPN و دیگر در حالت عادی تفاوت ایجاد کرده است یا ما متوجه هیچ تغییر قابل توجهی در سرعت نشده ایم.

سایر خدمات

شتاب دهنده VPN

شتاب دهنده VPN

شتاب دهنده VPN خود فقط برای یک کار و یک کار طراحی شده است. یعنی حداکثر سرعت VPN از طریق روتر شما. این بدان معنی است که 6 پورت USB و پورت HDMI هیچ عملکردی را ارائه نمی دهند و شما نمی توانید از آن برای NAS ، به اشتراک گذاری چاپگر یا کارهای مشابه استفاده کنید..

شتاب دهنده VPN با هر روتر کار می کند اما بهینه سازی شده است که از روترهای Sabai استفاده شود. در اصل یک رایانه لخت است که تمام پردازش VPN را به جای رایانه یا روتر شما انجام می دهد. از آنجا که هیچ چیز دیگری روی آن اجرا نمی شود ، قادر است این کار را بسیار کارآمد انجام دهد.

سرعت و عملکرد

این مهمترین قسمت در هنگام خرید شارژر VPN است ، بنابراین ما اطمینان حاصل کرده ایم که تلاش زیادی برای آزمایش آن در محیط های مختلف کرده ایم و در کل متوجه شده ایم تا به سرعت قول خود را برای سرعت بخشیدن به اتصال VPN خود تحقق بخشیم. . همانطور که قبلاً اشاره شد ، هنگام استفاده از شتاب دهنده VPN ، به هیچ وجه افت سرعت VPN وجود نداشت!

نکته منفی این بود که پینگ به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافت و در برخی موارد باعث تاخیر شد. با این حال ، کیفیت جریان و بافر به طور قابل توجهی بهتر از زمانی بود که VPN را روی روتر خود اجرا می کردیم. تغییر ارائه دهندگان VPN نتایج پینگ را تا حدودی بهبود بخشیده اما سرعت را تحت تأثیر قرار داده است ، بنابراین اگر می خواهید VPN Accelerator را خریداری کنید بهترین آزمایش را برای شما پیدا می کند..

دلیل تفاوت زیاد پینگ در این واقعیت است که به جای اتصال شما به عنوان رایانه ادامه می یابد -> روتر -> اینترنت ، کامپیوتر می رود -> روتر -> شتاب دهنده -> روتر -> اینترنت.

مزیت دیگر اجرای یک VPN روی روتر یا شتاب دهنده این واقعیت است که شما در معرض نشت اصلی WebRTC قرار نخواهید گرفت..

صبائی آزادی

این بسته پشتیبانی سفارشی آنهاست که در زیر پشتیبانی توضیح داده شده است. این فوق العاده است و شما آن را برای یک سال کامل دریافت می کنید که کاملاً شگفت انگیز است.

نتیجه گیری بررسی فناوری Sabai

اگر فقط چند دستگاه به روتر خود متصل هستید ، احتمالاً اگر VPN را روی روتر کار کرده اید یا یک ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که امکان اتصال همزمان زیادی را فراهم کند ، کافی است..

با این حال ، اگر شما یک خانواده بزرگ دارید و یا مایل هستید که همه افراد در شرکت شما به یک شبکه VPN متصل باشند ، پس از آن Sabai یک انتخاب عالی است.

به طور کلی فناوری Sabai (محصولات و به ویژه خدمات آنها) فوق العاده است. آنها آنچه را که مهم است ارائه می دهند و اگر به دنبال روتر هستید که از VPN استفاده کنید و گزینه های DD-WRT و Tomato را دوست ندارید ، آنها را به طور کامل توصیه می کنیم..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me