RoboForm

 • قیمت گذاری

  از جانب 1.79 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

RoboForm یک مدیر رمز عبور بسیار جلا و جامع است که با وجود منبع بسته (اما رمزگذاری شده برای پایان دادن) ، قادر به تحت تأثیر قرار دادن.

آمار سریع

 • کشور
  ایالات متحده

قیمت گذاری

محصول اصلی RoboForm شخصی RoboForm Everywhere است ، ارزانترین برنامه آنها در هر ماه 1.99 دلار است که سالانه صورتحساب آن هزینه می شود. این طرح دسترسی کامل به کلیه ویژگی های اصلی RoboForm را به فرد می دهد. یک برنامه خانوادگی ، برنامه Everywhere را برای پوشش دادن به پنج نفر گسترش می دهد.


3 سال

1.79 دلار
/ ماه

12 ماه

1.99 دلار
/ ماه

RoboForm همچنین یک برنامه رایگان ارائه می دهد. این فاقد پشتیبان گیری آنلاین ، ورود به اشتراک گذاری و برخی از ویژگی های پشتیبانی است. محدودیت اصلی آن این است که از همگام سازی دستگاه ها پشتیبانی نمی کند.

این یک محدودیت بزرگ است ، اما این واقعیت که RoboForm محدودیت زمانی یا محدودیتی را در تعداد رمزهای ذخیره شده تحمیل نمی کند ، آنرا به عنوان یک مدیر رمزعبور کاملاً کاربردی برای کسانی که عمدتا فقط از یک دستگاه واحد استفاده می کنند ، قرار می دهد..

آنچه در وب سایت ذکر نشده این است که اگر در RoboForm Free ثبت نام کنید ، به مدت 30 روز به صورت رایگان به RoboForm Everywhere ارتقا خواهید یافت. پرداخت به صورت کارت (از جمله Amex) ، چک کاغذی پی پال یا USD یا سفارش پول است.

علاوه بر برنامه های شخصی ، RoboForm برنامه های تجاری ارائه می دهد. در قلب این یک کنسول مدیریتی متمرکز برای استقرار رمزهای عبور در بین اعضای تیم ، مدیریت مجوزها و مواردی از این قبیل قرار دارد. این بررسی اما ، روی برنامه شخصی Everywhere متمرکز است.

ویژگی ها (RoboForm همه جا)

 • رمزگذاری سمت مشتری (e2ee)
 • همگام سازی متقابل پلت فرم
 • ادغام مرورگر
 • گذرواژه‌ها را در برنامه ها پر کنید
 • پشتیبان گیری آنلاین
 • به طور ایمن وارد شوید
 • نشانک ها
 • صفنوتها
 • مخاطب
 • هویت / پر کردن فرم
 • پشتیبانی 2FA

همگام سازی متقابل پلت فرم

RoboForm با عملکرد کامل ویندوز ، macOS ، Android و iOS / iPadOS در دسترس است. حتی یک برنامه Apple Watch وجود دارد ، اگرچه ما آن را امتحان نکرده ایم.

کاربران Linux و ChromeOS می توانند از نسخه های ویژه افزونه های مرورگر استفاده کنند ، اما به مرکز امنیت دسترسی ندارند. البته صاحبان Chromebook های جدیدتر نیز امکان استفاده از برنامه Android را دارند.

علاوه بر همه این موارد ، گذرواژه‌ها ، یادداشتها ، مخاطبین و هر چیز دیگری که در حساب RoboForm شما ذخیره شده است ، از طریق یک کنسول وب در هر پلتفرمی که از یک مرورگر وب پشتیبانی کند ، قابل دسترسی است..

ادغام مرورگر

در ویندوز ، RoboForm با مرورگرهای Firefox ، Chrome و Edge ادغام می شود و نوار ابزار برای دسترسی به همه عملکردهای RoboForm فراهم می کند.

ادغام مرورگر

در حالت Windowed این نوار ابزار به راحتی از زیر پنجره مرورگر خارج می شود ، اما در حالت تمام صفحه فضای کمی در انتهای مرورگر به خود می گیرد..

این یک موضوع ترجیح شخصی است ، اما ما این موضوع را کمی مزاحم می دانیم. خوشبختانه ، شما می توانید نوار ابزار را غیرفعال کنید ، و افزودنیهای مرتب مرورگر ، تمام عملکردهای نوار ابزار را در حالی که بدون استفاده از راه دور است ، در هنگام استفاده قرار نمی دهد ، فراهم می کند..

در macOS ، RoboForm فقط از افزودنیهای معمولی مرورگر برای Firefox و Chrome استفاده می کند. همچنین افزونه ای برای Safari ارائه می دهد ، که به صورت گسسته در نوار منوی macOS قرار می گیرد.

کار در مرورگر

بیشتر عملکردهای اصلی RoboForm از نوار ابزار و افزودنیهای مرورگر در دسترس هستند. این شامل یک تولید کننده رمز عبور ایمن است که می تواند برای ایجاد گذرواژه برای سایتهایی که دارای شرایط سخت هستند ، طراحی شود.

تولید کننده رمز عبور

ما بعداً در این بررسی در مورد ادغام مرورگر موبایل بحث می کنیم.

پشتیبان گیری آنلاین

مشتریان رایگان می توانند از پایگاه داده های خود بصورت محلی نسخه پشتیبان تهیه کنند ، اما کاربران همه جا نیز از پشتیبان گیری آنلاین خودکار دریافت می کنند.

پشتیبان گیری آنلاین

با این وجود هیچ کاری برای جلوگیری از پشتیبان گیری خودکار از ظروف RoboForm از پوشه Dropbox به کاربران رایگان وجود ندارد...

ایمن به اشتراک بگذارید و ارسال کنید

یکی از ویژگی های بسیار گسترده ، قابلیت اشتراک گذاری آسان و ایمن با سایر کاربران RoboForm است. اگر گیرنده کاربر RoboForm نباشد ، آنها ایمیلی را دریافت می کنند که از آنها دعوت می شود (یک حساب رایگان برای دریافت ایمیل خوب است).

اگر همگام سازی خود را وارد کنید ، اگر آن را تغییر دهید ، با گیرندگان همگام سازی می شود ، و دسترسی در هر زمان قابل لغو است. از طرف دیگر ، می توانید یک ورود به سیستم ارسال کنید ، پس از آن دیگر تحت کنترل شما نیست.

نشانک ها ، صفحات صوتی و مخاطبین

علاوه بر ورود ، RoboForm می تواند بوک مارک ها ، مستقل "Safenotes" و مخاطبین را در سیستم عامل ها و مرورگرها ذخیره و همگام سازی کند. یادداشت ها همچنین می توانند به ورود به سیستم و بیشتر انواع دیگر ورودی وارد شوند.

هویت

هویتها ویژگی تکمیل خودکار فرم وب با انواع قالب های مفید ، مانند مشخصات شخصی ، آدرس ، اطلاعات بانکی و جزئیات خودرو است. همانطور که از نام آن پیداست ، می توانید برای شناسایی خودکار فرم ها به روش های مختلف تعداد "هویت" یا شخصیت های مورد نظر خود را تنظیم کنید..

فرم وب هویت

حریم خصوصی و امنیت

صلاحیت قضایی

RoboForm توسط شرکت آمریکایی Siber Systems توسعه یافته است. با تشکر از سطح تکان دهنده نظارت گسترده و گسترده در مشتریان شرکت های فناوری آمریکایی (شهروندان آمریکایی و غیر آمریکایی ، به طور مشابه در معرض تماس با ادوارد اسنودن سابق NSA) ، ما به طور کلی توصیه می کنیم در صورت حفظ حریم خصوصی نگرانی از شرکت های آمریکایی استفاده کنید..

با این حال...

رمزگذاری نهایی به پایان (e2ee)

از نظر تئوری ، صلاحیت صلاحیت اهمیت چندانی ندارد زیرا همه رمزهای عبور و سایر داده ها فقط در طرف مشتری رمزگذاری و رمزگشایی می شوند. به عبارت دیگر ، هرگز دستگاه های شما را بدون رمزگذاری نمی گذارد. بنابراین بدون رمز عبور شما بی فایده است ، حتی اگر NSA می تواند در مورد آن صحبت کند!

منبع بسته

نرم افزار RoboForm از کد منبع بسته اختصاصی استفاده می کند.

تنها پرواز موجود در پماد این است که تمام نرم افزار RoboForm از کد منبع بسته اختصاصی استفاده می کند. این بدان معنی است که ما فقط باید به Siber Systems اعتماد کنیم که نرم افزار آن امن است و همه چیز در سطح است.

هیچ دلیل خاصی برای اعتماد به آن وجود ندارد ، جز این که بی اعتمادی عمومی به شرکتهای فنی ایالات متحده (یا هر شرکت دیگری) در این زمینه سالم است.

سیاههها

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، کلمه عبور شما و سایر داده های ذخیره شده در ظروف RoboForm کاملاً رمزنگاری شده برای پایان دادن هستند ، بنابراین فقط شما (و کسانی که تصمیم به اشتراک گذاری آنها با آنها گرفتید) می توانید به آنها دسترسی داشته باشید. آنها ممکن است در سرورهای سیستمهای سیبر ذخیره شوند ، اما سیستمهای سیبر نمی توانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

با این حال ، گزارش های مختلف مربوط به داده های مشتری داوطلبانه و جزئیات پرداخت را نگه می دارد. علاوه بر این موارد زیر نگهداری می شود:

"شناسه منحصر به فرد (GUID) ، شناسه رایانه (تولید شده از طریق عملکرد یک طرفه از برخی خصوصیات رایانه) ، شناسه دیسک (تولید شده از طریق عملکرد یک طرفه از شناسه دیسک دیسک سیستم) برای فعال سازی مجوز و بررسی مجوز دوره ای."

بنابراین Siber Systems قطعاً چیزهای زیادی در مورد مشتریان خود می داند. اگر بعد از مدیریت رمز عبور ناشناس هستید ، RoboForm برای شما مناسب نیست. اما با توجه به اینکه واقعاً نمی تواند رمزهای عبور شما را ببیند ، فکر نمی کنیم داده های سیاهههای مربوط به سیستمهای سیبر واقعاً بیشتر نگرانی برای حفظ حریم خصوصی باشد.

امنیت فنی

مانند پرونده های KeePass .kbdx ، RoboForm تمام اطلاعات شما را در یک ظرف مخصوص خود نگه می دارد. این بدان معنی است که مهم نیست ظرف در کجا قرار بگیرد ، رمزگذاری شده ایمن باقی می ماند.

هر ظرف با استفاده از AES-256 رمزگذاری می شود. کلیدها با استفاده از PBKDF2 تکرار شده 4000 بار ، با عملکرد SHA-256 و نمک تصادفی طولانی (32 بایت) رمزگذاری می شوند. انتقال به سرور RoboForm با استفاده از HTTPS امن می شود.

داده ها با استفاده از رمزنگاری کلید عمومی به اشتراک گذاشته می شوند ، جایی که کلیدهای عمومی کاربران در RoboForm Server ذخیره و همگام سازی می شوند تا سایر کاربران بتوانند با استفاده از کلیدهای خصوصی خود ، برای آنها ورود به سیستم یا پوشه ها ارسال کنند..

مقاله ای سفید که روش های رمزنگاری RoboForm بلند را توضیح می دهد ، در اینجا موجود است.

احراز هویت دو عاملی (2FA)

اگر می خواهید اطلاعات خود را با بیش از یک رمز عبور اصلی تأمین کنید ، RoboForm از تأیید هویت دو عاملی از طریق رمز عبور یک بار (OTP) پشتیبانی می کند. این می تواند از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا Google Authenticator ارسال شود (تاکنون مطمئن ترین گزینه ، اگرچه گزینه های تأیید صحت معتبر مانند چنین منبع باز و mot نیز باید کار کنند).

پشتیبانی مشتری

وب سایت RoboForm مقدار زیادی از اطلاعات حرفه ای ارائه شده را ارائه می دهد. در قلب این کتابچه راهنمای کاربر جامع آنلاین است که جزئیات کلیه مشخصات RoboForm را نشان می دهد ، و متناسب با هر سیستم عامل کاملاً پشتیبانی شده است.

علاوه بر این ، مرکز راهنمایی گسترده ای وجود دارد که تعداد بسیار زیادی مقاله را در بر می گیرد و تقریباً هر موضوعی را که می توانیم به آن فکر کنیم ، می پوشاند.

اگر هنوز به کمک نیاز دارید ، پس پشتیبانی ایمیل مبتنی بر فرم برای همه کاربران 24/7365 در دسترس است. مشتریان در همه جا پشتیبانی اولویت آنلاین و پشتیبانی چت زنده را در ساعات اداری EST دریافت می کنند.

راحتی در استفاده

می توانید با استفاده از پرونده CSV صادر شده ، کلمه عبور را از Chrome ، Firefox ، صفحه کلید iCloud و از اکثر مدیران رمز عبور وارد کنید. فقط نشانک ها را می توان از سافاری وارد کرد. کلمه عبور را می توان به عنوان یک پرونده CSV صادر کرد.

پنجره ها & سیستم عامل مک

همانطور که قبلاً دیدیم ، بیشتر توابع RoboForm از نوار ابزار مرورگر و / یا افزودنیهای مرورگر قابل دسترسی است. قلب ضرب و شتم RoboForm در دسک تاپ ، با این حال (به جز دستگاه های لینوکس) ، مرکز امنیت است.

برنامه ویندوز

از اینجا می توانید به کلیه ویژگی ها و کارکردهای RoboForm دسترسی کامل داشته باشید.

Android و iOS / iPadOS

برنامه های آندروید و آیفون اساساً با یکدیگر یکسان هستند ، در حالی که برنامه iPad فقط دارای تغییرات جزئی برای ارائه به فاکتور بزرگتر آن است. برنامه ها را می توان با یک کد پین و / یا باز کردن قفل اثر انگشت ، همگام سازی با سایر دستگاه های متصل به حساب کاربری خود ، و دسترسی کامل به تمام ویژگی های RoboForm فراهم کرد.

اگر از داخل برنامه ورود به سیستم را انتخاب کنید ، آن را در مرورگر داخلی باز خواهید کرد (به تصویر زیر مراجعه کنید).

برنامه ios

ویژگی جالب توجه ویژه موبایل ، امکان پین کردن موارد مورد علاقه (مانند ورود به سیستم) به صفحه شروع است.

موارد قلاب شده در برنامه

ادغام مرورگر موبایل و سیستم عامل

RoboForm با برنامه چارچوب سرویس تکمیل خودکار Android 8+ و چارچوب خدمات تأیید هویت iOS 12+ برای تکمیل خودکار در دستگاههای جدیدتر در اکثر مرورگرها و بسیاری از برنامه ها ادغام شده است.

از طرف دیگر ، و مخصوصاً برای کاربران دستگاههای قدیمی مفید ، یک مرورگر اختصاصی در برنامه RoboForm دارای عملکرد داخلی خودکار است.

فرم ورود

افکار نهایی

RoboForm محصولی جامع ، شیک و بسیار جلا است که همه چیز (از جمله سینک آشپزخانه) را در جدول مدیر رمز عبور به ارمغان می آورد.

همچنین از رمزگذاری قوی به پایان رسیده و همگام سازی یکپارچه در تمام دستگاه های شما استفاده می کند و نیازی به ورودی اضافی غیر از نصب نرم افزار در وهله اول نیست..

رایگان نیست ، اما قیمت گذاری بسیار مناسب است. تنها نگرانی واقعی ما این است که این یک محصول تجاری منبع بسته است ، بنابراین اگر بازیگران سطح دولتی جزئی از مدل تهدید شما هستند ممکن است بخواهید به جای KeePass یا Bitwarden با منبع باز نگاه کنید..

اما اگر منبع بسته شما را نگران نکند ، RoboForm به شدت توصیه می شود.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me