PureVPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 2.88 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • اندروید

  • لینوکس

  • iOS
 • رفع انسداد:


  • نتفلیکس

  • iPlayer

  • نخست وزیر آمازون

  • هولو

ProPrivacy.com نمره
9.5 از 10

خلاصه

PureVPN یک سرویس VPN مبتنی بر هنگ کنگ است که برای تعداد بسیار زیاد مکانهای سرور قابل توجه است. همچنین اخیراً هیچ مشکلی پیش نیامده است ، که برای حفظ حریم خصوصی بسیار عالی است. لیست ویژگی های PureVPN گسترده است و حتی بیشترین خواستار کاربر VPN را راضی خواهد کرد. همچنین تقریباً در مورد هر سرویس جریانی که امیدوارید به آن دسترسی داشته باشید ، بلاک می کند.

آمار سریع

 • کشورها
  141
 • اتصالات همزمان
  5
 • صلاحیت قضایی
  هنگ کنگ
 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  77.37 Mbps

قیمت

24 ماه

معامله 2 ساله با 74٪ تخفیف!

74٪ تخفیف

2.88 دلار
هر ماه

1 ماه

10.95 دلار
هر ماه

طبق معمول ، رده های قیمت گذاری PureVPN فقط مربوط به مدت خرید اشتراک برای شما است. همه مشتریان به همه ویژگی های PureVPN دسترسی دارند. باید گفت که برنامه یک ماهه کمی گران است ، اما هزینه هر ماه در صورت خرید اشتراک سالیانه یا طولانی تر هزینه آن کاملاً ارزان است!

ضمانت برگشت پول 31 روزه در دسترس است (در صورت 7 روز خرید تنها یک اشتراک اشتراک) ، اما اگر مایل به ادامه اشتراک خود نیستید ، حتماً آن را به موقع فسخ کنید. PureVPN شهرت جدی بودن در بازپرداخت ها را دارد. گزینه مطمئن تر پرداخت 2.50 دلار برای محاکمه 3 روزه است.

PureVPN پرداخت را از طریق کارت اعتباری / بدهی ، PayPal ، AliPay و CashU می پذیرد. پرداخت ناشناس بالقوه ممکن است از طریق کارتهای هدیه یا انواع ارزهای رمزپایه پردازش شده توسط ارائه دهنده پرداخت شخص ثالث مستقر در آمریکا PaymentWall امکان پذیر باشد.

با این حال ، همانطور که بعداً بحث خواهیم کرد ، PureVPN برای کسانی که نیاز به حفظ حریم خصوصی زیادی دارند انتخاب مناسبی نیست. بنابراین مزایای پرداخت PurePN ناشناس به نوعی محدود است. همچنین شایان ذکر است که پرداخت با استفاده از روشهای بالقوه ناشناس قابل استرداد نیست.

پشتیبانی از بسترهای نرم افزاری پرداخت


ویزا / مستر کارت


امکس


رمزنگاری

امکانات

تورنت
کشورها 141
اتصالات همزمان 5
پشتیبانی روتر
سرورهای فلزی یا مجازی برهنه فلز لخت
پورت حمل و نقل
انتخاب بندر
روترها پشتیبانی می کنند DD-WRT ، Asus ، Linksys ، گوجه فرنگی ، TP-Link ، Belkin ، pfsense ، Sabai Buffalo ، Sabai و موارد دیگر
کل سرورها 2000

PureVPN به وضوح علامت گذاری می کند که کدام مکان ها مجازی هستند ، یعنی سرور فیزیکی مستقر در آنجا نیست ، اما با استفاده از مسیریابی DNS هوشمند فریب خورده ، خراب می شوند. برای اکثر کاربران ، استفاده از یک مکان مجازی یا خیر ، کاملاً بی ربط است.

در مکانهایی که از سرورهای فیزیکی استفاده می شوند ، همه آنها سرورهای تک اجاره فلز لخت هستند. این خوب است زیرا سرورهای فلزی لخت بسیار مطمئن تر از نمونه های نرم افزار VPS هستند که در سرورهای اشتراکی میزبان هستند.

PureVPN WiFi Security

این ویژگی بسیار خوب هنگام اتصال به یک شبکه WiFi ناشناس برای تأمین امنیت اتصال خود با روشن کردن VPN ، بطور خودکار تشخیص می دهد. این یک روش عالی برای اطمینان از این است که هرگز در اینترنت در کانون های WiFi نا امن و بدون محافظت از VPN گشت و گذار نکنید..

اختصاصی آدرس های IP

یکی از بزرگترین نقاط قوت PureVPN این است که تقریباً درباره هر سرویس جریانی که برای بشریت شناخته شده است ، از حالت انسداد خارج می شود. این شامل خدماتی مانند iPlayer BBC و Netflix است که محدوده IP را مشخص می کند که متعلق به شرکت های VPN است.

PureVPN می تواند این کار را انجام دهد زیرا (کمی گیج کننده) دو نوع "آدرس IP اختصاصی" را ارائه می دهد. نوع اول IP های موقت ایجاد شده برای دسترسی به یک رویداد خاص یا سرویس پخش آنلاین هستند. بنابراین آنها "اختصاص داده شده" به آن خدمات یا خدمات هستند ، اما در بین بسیاری از کاربران به اشتراک گذاشته می شوند.

اگر خدمتی را برای کاربران VPN مسدود کرده اید ، به سادگی با پشتیبانی Live Chat PureVPN تماس بگیرید و تقریباً مطمئناً می توانند یک آدرس IP سرور را برای شما ارائه دهند..

علاوه بر این نوع "IP اختصاصی" ، PureVPN نوع سنتی تر IP اختصاصی را با قیمت 1.99 دلار در هر ماه اجاره می دهد. این IPهای تک کاربره هستند که مختص حساب شما هستند.

این IPهای شخصی منحصر به فرد همچنین برای بدست آوردن بلوک هایی که محدوده IP شناخته شده VPN را هدف قرار می دهند نیز مناسب هستند. علاوه بر این ، آنها برای افرادی که چیزهایی مانند سرورهای بازی را اجرا می کنند یا می خواهند به منابع LAN دسترسی پیدا کنند که نیاز به اتصال به یک آدرس IP ثابت است دارند ، مفید هستند..

حمل و نقل پیشرفته درگاه

PureVPN مانند اکثر سرویس های VPN مدرن ، یک فایروال NAT را برای جلوگیری از اتصالات ورودی ناخواسته ارائه می دهد. مشکلی که در رابطه با فایروال های NAT وجود دارد این است که آنها برای امنیت مناسب هستند ، اما اگر شما مانند torrent-head های P2P ، در واقع می خواهید اتصالات ورودی ناخواسته را برای تسهیل بهتر به اشتراک گذاری پرونده بخواهید..

حمل و نقل پورت این مشکل را با استفاده از کاربران برای باز کردن سوراخ ها (درگاه ها) در دیوار آتش NAT که از طریق آن می توان اتصالات ورودی را عبور داد ، حل کرد. علاوه بر تورنت ، این ویژگی برای هرکسی که مایل به دستیابی به منابعی از قبیل چاپگر ، درایوهای LAN و بازی ها یا سرورهای رسانه ای است که در پشت VPN هستند ، مفید است..

لطفاً برای بحث کامل در مورد این ویژگی ، از جمله موضوعات احتمالی ، به راهنمای نهایی ما برای ارسال بندر VPN مراجعه کنید.

شایان ذکر است ، در صورت استفاده از IP های مشترک (شبکه NAT) ، انتقال پورت کار نمی کند.

آیا PureVPN Netflix را مسدود می کند?

PureVPN
NordVPN
ExpressVPN

نتفلیکس
iPlayer
نخست وزیر آمازون
هولو

علاوه بر معیار خدمات Netflix و BB iPlayer ما ، PureVPN Amazon Prime ، Hulu و بسیاری موارد دیگر را مسدود می کند. در واقع ، به لطف استفاده از IP های اختصاصی (هر دو نوع) PureVPN یکی از بهترین خدمات VPN در بازار برای رفع انسداد سرویس های جریان و دسترسی به رویدادهای ورزشی محدود است. PureVPN همچنین فیلمهای یوتیوب که در منطقه شما محدود هستند را مسدود می کند.

سرعت و عملکرد

در زیر یک نمودار زنده نشانگر سرعت های فعلی PureVPN در تست های سرعت پیشرفته در حال انجام است.

باید گفت که در سال گذشته شاهد کاهش چشمگیر عملکرد کلی سرعت PureVPN بوده ایم. میانگین سرعت سال گذشته با سرعت 29 مگابیت در ثانیه قابل اجرا است ، اما طی ماه گذشته ، ما به طور متوسط ​​فقط 9.1 مگابیت در ثانیه ثبت کرده ایم.

با این حال ، این داستان کامل را به ما نمی گوید زیرا حداکثر سرعت ماه گذشته 232.8 مگابیت در ثانیه بسیار قابل احترام بود. این بدان معناست که ، تا زمانی که به یک سرور مجاور وصل شوید ، احتمالاً هنگام استفاده از PureVPN عملکرد سرعت بسیار خوبی را تجربه خواهید کرد..

زمان جستجوی DNS اندکی کم تحمل است (میانگین 0.52 ثانیه و حداکثر 6.97 ثانیه) و کاربران PureVPN طولانی ترین میانگین انتظار در کتابهای ما هنگام اتصال به سرویس را متحمل می شوند. اما این تنها 14.1 ثانیه است.

تست نشت

ما تست های نشت IP را با استفاده از ابزار ipleak.net با منبع آزاد انجام دادیم. تمام آزمایشات در یک ماشین مجازی تازه و فقط با یک مرورگر انجام می شود که WebRTC نصب شده را پشتیبانی می کند. ما این مرورگر را برای هر تست در حالت خصوصی / ناشناس قرار می دهیم تا از اشتباه در حافظه پنهان کردن نتایج جلوگیری شود.

در ویندوز هیچ مشکلی را شناسایی نکردیم ، اما مشتری macOS آدرس IPv6 ما را از طریق DNS معمولی و WebRTC به بیرون درز کرد.

اگر IPv6 را غیرفعال کنیم ، هیچگونه نشتی در WebRTC IPV4 مشاهده نشد ، بنابراین ، دارندگان مک با اتصالات IPv6 باید فقط در صورت غیرفعال کردن دستی IPv6 در macOS خوب باشند. اما فقط برای اطمینان ، توصیه می کنیم WebRTC را در مرورگر خود غیرفعال کنید.

در هنگام استفاده از افزودنیهای پروکسی مرورگر ، هیچگونه نشتی از IP پیدا نشد ، اگرچه شایان ذکر است که افزودنیهای "جلوگیری از نشت WebRTC" از افزودنیهای موجود ، فقط مانع از نشت WebRTC برای اتصالات پروکسی خاص خود می شود. این مانع از نشت WebRTC هنگام استفاده از VPN نمی شود.

ما در حال حاضر قادر به آزمایش نشت IPv6 در اندروید نیستیم ، اما هیچ نوع نشت IPv4 را تشخیص ندادیم.

محدودیت داده
محدوده پهنای باند
نشت WebRTC شناسایی شد?
ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین) 77.37
ProPrivacy.com SpeedTest (حداکثر / پشت سر هم) 252.3

راحتی در استفاده

PureVPN برنامه های Windows، macOS و Android VPN را ارائه می دهد. علاوه بر Android معمولی ، PureVPN برنامه های سفارشی را برای Amazon Firestick و Android TV ارائه می دهد. PureVPN همچنین دارای پسوندهای مرورگر برای Chrome و Firefox و اپلت های سفارشی برای Kodi و DD-WRT است. پسر!

برنامه جدید OpenVPN Linux موجود است ، اگرچه این فقط خط فرمان است. یک برنامه iPhone VPN در زمان نوشتن این بررسی در دسترس نیست اما در حال بررسی از فروشگاه App است.

راهنمای ترکیبی دستی مناسب برای ترکیبی از سکوها و پروتکل های VPN وجود دارد. این شامل iOS ، Linux (بسیاری از موارد دلخواه) و انواع روتر است.

سازگاری

PureVPN
NordVPN
ExpressVPN

پنجره ها
سیستم عامل مک
اندروید
لینوکس
iOS
ویندوزفون

Windows Client

سرویس گیرنده ویندوز در حین نصب از یک انیمیشن نسبتاً زیبا بهره می برد. پس از نصب هوشمند به نظر می رسد و دارای ویژگی های مفیدی است.

مشتری ویندوز purvpn

PureVPN به تفصیل توضیح نمی دهد که هر حالت چه تغییری در تنظیمات اتصال شما ایجاد می کند ، بنابراین ما فقط فرض می کنیم که آنها به درستی بهینه شده اند. کارهای تبلیغاتی.

ویندوز purvpn حالت انتخاب مشتری

VPN Hotspot از ویژگی داخلی Hotspot ویندوز 10 استفاده می کند تا سایر دستگاه ها بتوانند از طریق ویندوز به اینترنت وصل شوند و ضمن اینکه از حفاظت VPN بهره می برند. این قطعاً جالب است ، اما فقط در دسترس کاربران ویندوز 10 است و فقط در صورت داشتن رابط WiFi که با ویژگی ویندوز Hotspot سازگار است (بسیاری از آنها نیستند).

خوشحالیم که توجه داشته باشیم که ویژگی هایی که زمانی در دسترس کاربران اصلی قرار داشت اکنون در مکانی که متعلق به آنهاست - در بتا ، و فقط در دسترس خوکچه های هندی است. این شامل تونل سازی اسپلیت و "جاذبه" (یک مسدود کننده تبلیغات و یک ویژگی جستجوی ایمن است که نتایج صریح حاصل از انتخاب موتورهای جستجو محبوب را فیلتر می کند).

به طور پیش فرض ، مشتری Windows از پروتکل IKEv2 VPN استفاده می کند. این یک انتخاب به طور فزاینده ای رایج است زیرا اگرچه به روش OpenVPN آزمایش نبرد نشده است ، IKEv2 به طور گسترده ای امن در نظر گرفته می شود و بدون شک سریع تر از OpenVPN است.

خوب است بدانید که حفاظت نشت IPv6 اکنون به طور پیش فرض فعال شده است ، اگرچه سوئیچ kill مبتنی بر فایروال نیست. این نوع بهتر سوئیچ kill است ، زیرا مانع ورود یا خروج رایانه در خارج از تونل VPN می شود. همچنین از خرابی نرم افزار شبیه سازی شده جان سالم به در برد و به همین دلیل از دیواره های فایروال در سطح سیستم استفاده می کند. باز هم ، این خوب است.

مانند بسیاری از خدمات VPN ، PureVPN آدرس IP مشترک ارائه می دهد. برخلاف بیشتر خدمات VPN ، این ویژگی اختیاری است. فقط با استفاده از گزینه شبکه NAT می توانید از مزیت حریم خصوصی استفاده کنید. به کاربران غیر NAT یک آدرس IP منحصر به فرد اختصاص داده می شود.

بنابراین ذکر این نکته حائز اهمیت است که به طور پیش فرض نرم افزار PureVPN اتصالات NAT یا غیر NAT را بر اساس در دسترس بودن انتخاب می کند. اگر می خواهید از IP های مشترک استفاده کنید ، باید نوع Network NAT را در تنظیمات پیشرفته مشتری مشخص کنید.

سایر سکوها

برنامه Mac تقریباً از هر نظر با برنامه Windows یکسان است. نکته ای که وجود ندارد ، محافظت در برابر نشت IPv6 است ، بنابراین شما نیاز به غیرفعال کردن دستی IPv6 در macOS دارید. به نظر می رسد که از نشت WebRTC IPv4 جلوگیری می کند ، اما باز هم ، نشت WebRTC IPv6 را مسدود نمی کند.

در حال حاضر ، سرویس گیرنده Mac از IKEv2 پشتیبانی نمی کند. این پروتکل به طور پیش فرض از پروتکل SSTP VPN استفاده می کند ، اما می تواند به OpenVPN (UDP یا TCP) تغییر یابد. از آنجا که به طور پیش فرض از macOS داخلی VPN استفاده می کند ، حتی اگر مشتری PureVPN خراب شود ، VPN در جای خود باقی می ماند..

برنامه های اندرویدی ورزشی احتمالاً حتی ویژگی های بیشتری نسبت به برنامه های دسک تاپ دارند. این سرویس حمل و نقل پورت ، سوئیچ kill و "WiFi امن" را ارائه می دهد. تنها پروتکل های VPN پشتیبانی شده OpenVPN (UDP یا TCP) و IKEv2 هستند ، اما چون این تنها پروتکل های VPN هستند که باید این روزها از آنها استفاده کنید ، واقعاً اینگونه نیست. یک مسئله.

برنامه OpenVPN خط فرمان برای چاه های لینوکس کار می کند ، اما کاملاً اساسی است. به غیر از پیش تنظیم شده برای PureVPN ، ما هیچ مزیتی برای استفاده از آن نسبت به سرویس گیرنده معمولی خط OpenVPN مشاهده نمی کنیم.

خط فرمان PureVPN OpenVPN

افزودنیهای مرورگر

افزودنیهای پروکسی مرورگر برای Firefox و Chrome در دسترس هستند. این موارد برای سریع فریب دادن موقعیت مکانی شما مفید هستند ، اما هیچ مزایای امنیتی یا حریم خصوصی را ارائه نمی دهید زیرا اتصالات پروکسی رمزگذاری نمی شوند.

purevpn برای اتصال ویندوز

خدمات مشتری

PureVPN
NordVPN
ExpressVPN

تضمین بازگشت پول
پشتیبانی 24 ساعته
چت زنده
امتحان رایگان نه بله - 3 روز نه
طول ضمانت برگشت پول 31 30 30

ممیزی جوایز خدمات مشتری ما در سال 2020 برای PureVPN بسیار مطلوب بود. 24/7 کارمندان چت زنده آن ، در مورد اکثر مواردی که انتظار داریم کارکنان پشتیبانی خط مقدم آگاهی داشته باشند ، آگاه هستند و خوشحال شدیم که بعداً در مورد مسائل فنی بیشتر سؤالات مربوط به سایر موارد فنی را برای پاسخ به ایمیل به بخش صحیح منتقل می کنیم..

این پاسخ های ایمیل به طور کلی سریع بودند و به سؤالات ما خوب پاسخ می دادند. تنها مسئله این بود که ما نتوانستیم پاسخی به یکی از سؤالات سختتر خود بدهیم.

حریم خصوصی و امنیت

PureVPN
NordVPN
ExpressVPN

تضمین بازگشت پول
پشتیبانی 24 ساعته
چت زنده
امتحان رایگان نه بله - 3 روز نه
طول ضمانت برگشت پول 31 30 30

صلاحیت قضایی

PureVPN در هنگ کنگ مستقر است ، که علی رغم اینکه توسط چین اداره می شود از برخی از دسترسی آزاد و بدون سانسور به اینترنت در جهان برخوردار است..

سیاههها

ارائه دهندگان VPN در هنگ کنگ ملزم به نگه داشتن هر نوع گزارش نیستند. تا همین اواخر ، PureVPN هرچند که شده ، اتصالات ارتباط گسترده ای را نگه داشته است ، که برای کمک به FBI برای کمک به گرفتن یکی از کاربران آن استفاده می شد. اما اکنون این تغییر کرده است. PureVPN خط مشی رازداری خود را به روز کرده است و اکنون رسماً VPN بدون گزارش نیست.

"حداقل مجموعه داده های برهنه برای کمک به شما برای کمک های فنی ، حل مشکلات اتصال و غلبه بر مشکلات خاص منطقه مورد نیاز است" ، اما آدرس IP که از آن متصل می شوید ، IP سرور VPN که به آن وصل می شوید و یک نشانگر زمانی وقتی وصل می شوید ، نگهداری نمی شوند.

ما بسیار از این اقدام استقبال می کنیم.

پروتکل های رمزگذاری

PureVPN
NordVPN
ExpressVPN

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP

در مورد مشتری ، حالت های مختلف از پروتکل های مختلفی استفاده می کنند ، گرچه IKEv2 و SSTP پیش فرض هستند. هنگام استفاده از OpenVPN ، PureVPN از تنظیمات زیر استفاده می کند:

کانال داده: رمزنگاری AES-256-CBC با تأیید هویت HMAC SHA1.

کانال کنترل: رمزنگاری AES-256-CBC با رمزگذاری دستی RSA-2048 و احراز هویت HMAC SHA384. رازداری کامل رو به جلو از طریق تبادل کلید Diffie-Hellman (DHE) ارائه می شود ، اگرچه ما طول کلیدی این کار را نمی دانیم.

این یک مجموعه امن است که با حداقل توصیه های ما در مورد همه نقاط مطابقت دارد یا از آنها فراتر می رود. لطفا برای اطلاعات بیشتر به راهنمای رمزگذاری VPN مراجعه کنید.

باقی مسایل

همانطور که قبلاً اشاره شد ، PureVPN فقط از سرورهای فلزی لخت استفاده می کند. از "مکان های مجازی" استفاده می کند ، اما این ها روی سرورهایی که مستقیماً تحت کنترل PureVPN هستند ، میزبانی می شوند و از این رو تهدید امنیتی ایجاد نمی کنند. ما همچنین خوشحالیم که توجه داشته باشیم که PureVPN اکنون تمام درخواستهای DNS را با استفاده از سرورهای DNS داخلی برای حداکثر حریم شخصی اداره می کند.

چندان خوب نیست که وب سایت PureVPN از انواع ردیابهای تهاجمی به حریم خصوصی در وب سایت خود از جمله Google Analytics استفاده کند. با این حال ، اینها بر حریم خصوصی جلسات مرور VPN شما تأثیر نمی گذارد.

همه برنامه های PureVPN OpenVPN را بیش از TCP ارائه می دهند ، که فرض می کنیم از پورت 443 استفاده می کند. این می تواند در شکست بلوک های VPN مؤثر باشد اما با استفاده از اقدامات سانسور پیچیده تر می توان آن را شکست داد. PureVPN هیچ فناوری اضافی انسداد VPN را ارائه نمی دهد.

افکار نهایی

نکته اصلی نگه داشتن این سرویس VPN کاملاً برجسته ، گزارش های اتصال گسترده ای بود که در آن نگهداری می شد. اکنون که جلوی نگهداشتن سیاهههای مربوط را گرفته است که می تواند حریم شخصی کاربران آن را به خطر بیاندازد ، توصیه PureVPN آسان است.

به ویژه ، PureVPN یکی از بهترین انتخاب ها در بازار است زیرا در انسداد تقریباً همه چیز بسیار موثر است. با این حال کاربران مک باید مراقب باشند IPv6 را روی سیستمهای خود غیرفعال کنند (و احتمالاً WebRTC در مرورگرهای خود).

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me