PrivatePackets.io


 • قیمت گذاری

  از جانب 3.00 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
7.1 از 10

خلاصه

همانطور که در این بررسی PrivatePackets.io خواهیم دید ، این یک سرویس VPN معمولی نیست که در آن از طریق یک سرور VPN که توسط یک ارائه دهنده VPN اداره می شود به اینترنت وصل شوید. به جای آن ، PrivatePackets.io تنظیم آسان VPN شخصی خود را بر روی سرور شخصی مجازی (VPS) که توسط ارائه دهنده cloud انجام می شود بسیار آسان می کند..

امکانات

نصب PrivatePackets.io از لینوکس اوبونتو به عنوان سیستم عامل استفاده می کند و ظاهرا از پروتکل های OpenVPN ، L2TP / IPsec ، SSL و SSTP پشتیبانی می کند. با این حال ، دستورالعمل های تنظیم فقط برای L2TP / IPsec در دسترس هستند ، و هیچ سرنخی درباره نحوه تنظیم SSL یا SSTP ارائه نمی شود.

شما می توانید یکی از 7 مکان (نیویورک ، آمستردام ، سان فرانسیسکو ، سنگاپور ، لندن ، فرانکفورت و تورنتو) را انتخاب کنید تا "قطره" شما مستقر شود. آگاه باشید که پس از انتخاب این مکان ، این مشکل برطرف شده است - شما VPS را اجاره داده اید. بر خلاف سرویس VPN معمولی ، شما به راحتی نمی توانید بین سرورهای مختلف پرش کنید.

بنابراین مهم است که مکان سرور VPS خود را با دقت انتخاب کنید. همانطور که سرور شماست ، هیچ محدودیتی در تعداد دستگاههای هم زمان که می توانید به آنها وصل شوید وجود ندارد ، و این باعث می شود گزینه عالی امنیتی برای یک خانواده بزرگ ، مشاغل کوچک یا گروه گسترده ای از دوستان باشد.

سرعت و عملکرد

تست های سرعت بر روی یک باند پهن 50Mbps / 3Mbps UK انجام شد.

سرعت PrivatePackets.io

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای جزئیات بیشتر توضیحات تست سرعت ما را ببینید.

در نتیجه کمتر از نیمی از سرعت بارگیری بدون استفاده از VPN ، این نتایج کاملاً ناامیدکننده هستند.

توجه داشته باشید که مانند اجرای VPN خود ، این تنظیم شامل رزولوشن DNS نیست ، بنابراین درخواست DNS توسط ارائه دهنده پیش فرض شما (معمولاً ISP) شما برطرف می شود. با تغییر در Google DNS (8.8.8.8) از سرور Google DNS واقع در نزدیکی محل نشانگر آدرس IP VPN شما استفاده می شود ، یا می توانید با استفاده از OpenNIC مکان سرور DNS خود را انتخاب کنید. شما همچنین نیاز دارید که خودتان هرگونه مشکل نشت IP WebRTC را برطرف کنید. همانطور که انتظار می رفت ، هنگام اتصال به VPN مشکلی برای دسترسی به iPlayer BBC نداشتم

قیمت گذاری و برنامه ریزی

1 ماه

3.00 دلار
هر ماه

قیمت گذاری در دو بخش ارائه می شود:

 • هزینه تنظیم یک بار به PrivatePackets.io 3 دلار است
 • اجاره VPS از DigitalOcean (توجه داشته باشید که DigitalOcean از VPS به عنوان "قطره" یاد می کند). اگر قبلاً یک Droplet DigitalOcean کرایه کرده اید ، می توانید از آن استفاده کنید ، یا اجاره هزینه 5 دلار در ماه است.

به مشتریان جدید PrivatePackets.io کد ارجاعی با 10 دلار (2 ماه) اعتبار رایگان با DigitalOcean ارائه می شود که قطعاً یک معامله است.

توجه داشته باشید که به دلیل هزینه بسیار کم هزینه شده توسط PrivatePackets.io ، هزینه 3 دلاری قابل استرداد نیست.

راحتی در استفاده

VPN VS VPS

VPS دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد - شما برخی از منابع را در یک سرور فیزیکی که توسط یک شرکت VPS اداره می شود (در این مورد DigitalOcean) اجاره می دهید. این یک محیط بسته را فراهم می کند که گویی یک سرور کامل فیزیکی از راه دور است. شما می توانید هر سیستم عامل را بر روی VPS نصب کنید (تا زمانی که ارائه دهنده اجازه آن را می دهد) ، و با VPS را به عنوان سرور از راه دور شخصی خود درمان کنید..

من به این موضوع پرداختم كه قبلاً VPN خود را روی یك VPS بچرخانید ، و استفاده از PrivatePackets.io بیشترین مزایا و معایب مشابه را نسبت به استفاده از VPN معمولی فراهم می آورد..

مزایای استفاده از سرور خصوصی مجازی

 • شما سرور VPN خود را مدیریت می کنید ، بنابراین مجبور نیستید به هیچ شخص ثالثی اعتماد کنید (اگرچه سرور فیزیکی توسط DigitalOcean اداره و نگهداری می شود).
 • VPN به عنوان یک سرویس دهنده پروکسی عمل می کند ، بنابراین برای دسترسی به خدمات محدود شده با جغرافیایی کاملاً مناسب است تا زمانی که VPS در کشوری که مایل به دسترسی به خدمات از آن هستید ، باشد.
 • VPS یک آدرس IP خصوصی ارائه می دهد. این باعث می شود گزینه ضد سانسور بسیار خوبی باشد (و در جاهایی مانند چین به خوبی در برابر بلوک های آی پی کار خواهد کرد ، گرچه در برابر سایر اقدامات سانسور از قبیل خراب کردن بسته های عمیق نیز دفاع نخواهد کرد)
 • تمام ترافیک بین رایانه شما و VPS از طریق یک تونل VPN رمزگذاری شده عبور می کند. تا زمانی که VPS در خارج از محدوده نفوذ یک طرف مقابل قرار داشته باشد (برای مثال اگر کسی در ایران بخواهد از سانسور دولت دوری کند و سرور VPS مستقر در اروپا را راه اندازی کند) ، سطح بالایی از حریم شخصی را فراهم می کند
 • VPN در VPS همچنین هنگام استفاده از نقاط مهم WiFi در برابر هکرها محافظت می کند
 • شما تنها کاربر هستید ، بنابراین پهنای باند سرور از نظر تئوری 100 درصد شخصی شماست ، اگرچه محدودیت های پهنای باند و بار تحمل شده توسط مرکز داده DigitalOcean ممکن است بر این تأثیر بگذارد (به نظر می رسد با توجه به نتایج سرعت ما برای سرورهای DigitalOcean!).

معایب VPS

 • از آنجا که VPS یک آدرس IP ایستا را در اختیار شما قرار می دهد ، یک دشمن جهانی (مانند NSA یا نیروهای پلیس با دسترسی بین المللی) می تواند به راحتی فعالیت اینترنتی را به شما ردیابی کند (یعنی می توانند از DigitalOcean درخواست کنند تا تمام اطلاعات جمع آوری شده را تحویل دهند. )
 • برای دزدی دریایی حق چاپ مناسب نیست - دارندگان کپی رایت اعلان های DMCA (و مشابه آن) را به DigitalOcean ارسال می کنند. بر خلاف ارائه دهندگان VPN که غالباً هیچ گونه گزارش را حفظ نمی کنند و از IP های مشترک برای محافظت از مشتریان در این موارد استفاده می کنند ، DigitalOcean تقریباً همه از دزدی دریایی نظر بسیار تاریک می گیرد و احتمالاً حساب شما را خاموش خواهد کرد (و احتمالاً جزئیات شما را به صاحب حق نسخه برداری منتقل می کند)
 • قطعنامه DNS به ISP یا شخص ثالث شما متکی است (مانند Google DNS یا OpenNIC).

تفاوت بزرگ در چرخاندن VPN شخصی شما این است که PrivatePackets.io تمام کار سخت را برای شما انجام می دهد. این چیزی نیست که در آن خراب شوید ، زیرا تنظیم VPN شخصی خود بر روی یک VPS از نظر فنی بسیار چالش برانگیز است.

سایت اینترنتی

وب سایت PrivatePackets.io یک امر نسبتاً ساده است ، اما هوشمندانه به نظر می رسد و بیشتر آنچه را که باید بدانید به روشی برای کاربران گاه به گاه و نه فناوری (برای بهتر یا بدتر) توضیح می دهد. سؤالی در دسترس است که به بسیاری از سؤالات پاسخ می دهد ، یا می توانید از طریق ایمیل پشتیبانی کنید. با این حال ، زمان پاسخ بسیار آهسته است (روز بعد) ، و سوالات من درباره رمزگذاری مورد استفاده به سادگی نادیده گرفته شد.

بررسی PrivatePackets.io

اگر با تنظیم VPN خود با مشکل روبرو شدید ، می توانید از طریق ایمیل پشتیبانی یا از طریق پیوند ارسال شده در ایمیل راه اندازی خود ، سرور VPN خود را از یک تصویر تازه بازسازی کنید..

فرآیند

ثبت نام

اولین قدم ثبت نام در حساب DigitalOcean از طریق لینک ارجاع است. پس از اتمام کار ، از شما خواسته می شود تا آدرس ایمیل خود را که شما را به صفحه پرداخت DigitalOcean هدایت می کند ، تأیید کنید ، جایی که باید جزئیات کارت اعتباری خود (بدون هزینه) را وارد کنید یا قبل از فعال شدن حساب خود ، 5 دلار پرداخت از طریق پی پال انجام دهید..

برای تکرار مجدد ، مطمئناً استفاده از فضای سرور DigialOcean ناشناس نیست!

به دلایلی ، DigitalOcean از اطلاعات ثبت نام من راضی نبود و نیاز داشت که قبل از تأیید حساب من (10 ساعت بعد) اثبات عکاسی ID را برای شما ارسال کنم. نیازی به گفتن نیست ، این امر من را تحت تأثیر قرار نداد. پس از فعال سازی ، یک ایمیل با جزئیات ورود به سیستم VPS و غیره دریافت خواهید کرد.

سپس می توانید از PrivatePackets.io بخواهید تا سرور VPN خود را تنظیم کند. صفحه پرتال اجازه دسترسی شما به VPS ، محل سرور مورد نظر برای تنظیم VPS و جزئیات کارت اعتباری خود را برای هزینه 3 دلاری خود درخواست می کند.

من یک سرور لندن را برای این بررسی انتخاب کردم تا بهترین نشانه های عملکرد را برای تست سرعت مبتنی بر انگلستان ارائه کنم (بعداً ببینید

سپس یک ایمیل حاوی جزئیات ورود به سیستم VPN (به روش ساده) و پیوندی برای بارگیری فایلهای پیکربندی OpenVPN از پیش تنظیم شده قابل بارگیری (.ovpn) برای سرور خود دریافت خواهید کرد..

با استفاده از PrivatePackets.io VPN

اگرچه وب سایت خصوصی Packets.io اعلام کرده است که SSL و SSTP پشتیبانی می شوند ، هیچ دستورالعملی برای این کار داده نمی شود (حتی پس از ارسال ایمیل به پشتیبانی از این موضوع). دستورالعمل هایی برای پیکربندی L2TP / IPsec در وب سایت ارائه شده است ، اما وقتی می خواهید OpenVPN را با استفاده از فایلهای ارائه شده .ovpn ارائه دهید ، به تنهایی بسیار باقی مانده اید..

چنین اسناد OpenVPN که وجود دارد ، جارگون سنگین است و مرا گیج کرده که باید از کدام پرونده استفاده کنم (و صدها بار OpenVPN را پیکربندی کرده ام!). در ویندوز ، با استفاده از سرویس گیرنده منبع باز OpenVPN ، به سادگی فایل های .ovpn را از پوشه "پیکربندی" OpenVPN جدا کنید (دستورالعمل ها در دسترس هستند.)

پس از کمی آزمایش و خطا ، متوجه شدم که پیکربندی "Remote Access L3" همان چیزی است که ما می خواهیم. بنابراین در اینجا ما به سرور VPN من متصل به DigitalOcean VPS مستقر در لندن وصل شده ایم.

سایر سکوها

راهنمای راهنمای تنظیم دقیق L2TP / IPsec برای اتصال به VPN شما برای ویندوز ، Mac OSX ، iOS ، Android و عمومی لینوکس در دسترس است. همچنین اتصال از طریق سرویس دهنده SoftEther VPN امکان پذیر است و در تئوری هر وسیله ای که از L2TP / IPsec پشتیبانی کند می تواند به روش مشابهی راه اندازی شود.

همانطور که گفته شد ، به هیچ وجه پیکربندی SSL یا SSTP پشتیبانی نمی شود ، و پشتیبانی از OpenVPN تقریباً وجود ندارد (به جز تهیه پرونده های خام .ovpn خام)..

امنیت و حریم خصوصی

اولین نکته برای استرس این است که در حالی که یک VPN در راه اندازی VPS برای امنیت کاملاً مناسب است (از آنجا که اتصال بین دستگاه های شما و سرور VPS / VPN کاملاً رمزگذاری شده است) ، برای حفظ حریم خصوصی چندان مناسب نیست..

PrivatePackets.io هیچ سابقه ای در مورد هیچکدام از فعالیت های شما حفظ نمی کند (و می توانید دسترسی آن را به VPS خود پس از اتمام تنظیمات لغو کنید) ، اما VPS را از DigitalOcean اجاره می کنید ، که هیچ انگیزه‌ای برای محافظت از حریم شخصی شما ندارد. این همچنین بدان معنی است که این تنظیم برای بارگیری P2P مناسب نیست.

PrivatePackets.io در انگلستان مستقر است ، اما این موضوع تا حد زیادی بی ربط است زیرا DigitalOcean سرور شما را مدیریت می کند ، و DigitalOcean مقر آن در ایالات متحده است (مشهور به نظارت NSA).

همه ترافیک ها به سرور VPN شما رمزگذاری می شود ، بنابراین DigitalOcean نمی تواند از طریق اینترنت (از طریق استفاده از سیاههها) استفاده کند ، نمی داند ، اما انواع متادیتا (ثبت اتصال) را ضبط می کند..

پرداخت به اقیانوس دیجیتال از طریق کارت اعتباری یا پی پال انجام می شود و پرداخت به PrivatePactets.io فقط از طریق کارت اعتباری انجام می شود. این به سختی ناشناس نیست ، اما به هر حال که حفظ حریم خصوصی هدف از این تنظیمات نیست ، من آن را یک مشکل اساسی نمی دانم.

در جبهه امنیت فنی ، OpenVPN از رمزگذاری AES با استفاده از 128 بیتی استفاده می کند اما در غیر این صورت چیزی نیست که بسیار هیجان زده شوید. اگرچه می توان با ویرایش فایل پیکربندی .ovpn ، رمزگذاری AES را به 256 بیت افزایش داد.

جزئیات در مورد رمزنگاری L2TP / IPsec ارائه نشده است ، به جز اینکه از یک کلید پیش اشتراک شده استفاده می کند (من برای کسب اطلاعات بیشتر از پشتیبانی درخواست کردم ، اما جوابی دریافت نکردم).

لطفاً نظرات من را بعداً در مورد عدم وضوح DNS یا محافظت از WebRTC توجه کنید. این ناعادلانه خواهد بود که PrivatePackets.io را در مورد این موارد مورد انتقاد قرار دهید زیرا آنها بر همه کسانی که VPN خود را اجرا می کنند تأثیر می گذارند ، اما شما باید از آنها آگاه باشید.

افکار نهایی

نکته اصلی این است ... اگر می خواهید VPN شخصی خود را روی یک VPS اجاره ای میزبان کنید ، هیچ راهی آسان تر برای انجام آن وجود ندارد. برای یک بار هزینه فقط 3 دلار PrivatePackets.io تقریباً همه چیز را برای شما انجام خواهد داد - بدون نیاز به آشفتگی با کلاینت های SSH و دستورات ترمینال arcane Linux Linux! این تقریباً فقط بازی افزونه است.

آیا این یک راه حل بهتر برای استفاده از یک سرویس VPN "معمولی" است؟ این بستگی به اولویت های شما دارد ... این یکی از بهترین راهها برای دسترسی به خدمات پخش با بلوک های جزئی مانند iPlayer BBC (اما نه Netflix) است. همچنین برای کسانی که می خواهند اتصالات همزمان نامحدود داشته باشند یا دوست دارند کنترل کاملی بر شبکه VPN خود داشته باشند بسیار عالی است. آنچه برای آن خوب نیست ، حفظ حریم خصوصی است ، یا برای کسانی که باید مکان های مختلفی را فریب دهند ، اما این همه در طبیعت اجرای VPN شخصی شماست..

اگر می خواهید VPN شخصی خود را اجرا کنید ، PrivatePackets.io خدمات بسیار عالی ارائه می دهد. تنها رها کردن واقعی مربوط به فضای سرور است که توسط DigitalOcean تهیه شده است ، که به نظر من بسیار کند است. اگر PrivatePackets.io بتواند خدمات خود را گسترش دهد تا سایر ارائه دهندگان VPS (سریعتر) را نیز شامل شود ، آنگاه محصولی بسیار منحصر به فرد و قانع کننده را روی دست خود خواهد داشت..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me