گذرگاه


گذرگاه
یک مدیر رمز عبور ایمن است که رمزنگاری نهایی به انتهای قوی را ارائه می دهد. این شرکت توسط شرکت Aii ساخته شده است و هر دو در هلسینکی فنلاند مستقر و میزبان آن هستند. فنلاند مکان خوبی برای برپایی سرویس حفظ حریم خصوصی محسوب می شود ، زیرا دولت فنلاند از نظر بخشنامه های نگهداری داده بسیار دست و پاگیر است. علاوه بر این ، فنلاند جزئی از توافق نامه نظارت بیشتر Nine Eyes یا 14 Eye نیست.

ProPrivacy.com نمره
6.2 از 10

خلاصه

Passwork خدماتی است که در درجه اول مورد توجه تیم ها و مشاغل قرار می گیرد ، با این حال برای کاربران انفرادی نیز مناسب است. متأسفانه ، این مدیر رمز عبور منبع باز نیست ، که قطعاً قصد دارد برخی افراد را از سرویس خارج کند. در این بررسی ، ما می خواهیم با دقت بیشتری به این سرویس بپردازیم تا تصمیم بگیریم که آیا هزینه خود را برای اشتراک هزینه می کنید. یا اینکه آیا بهتر است به یک مدیر رمز عبور منبع باز ایمن بپیوندید.

بررسی اجمالی Passwork

به خاطر سپردن کلمه عبور های منحصر به فرد قوی برای همه حساب های آنلاین و خدماتی که ما استفاده می کنیم ، به طور فزاینده دشوار می شود. این جایی است که مدیران رمزعبور مانند Passwork برای کمک به آنها طراحی شده اند. Passwork یک مدیر رمز عبور ساده است که با استفاده از رمزگذاری از کلمه عبور شما در سمت مشتری محافظت می کند.

با یادآوری رمزهای عبور از طرف شما ، می توانید کلمات عبور دشوار را برای همه حساب های خود تنظیم کنید. و از آنجا که این سرویس رمزگذاری نهایی را برای همه رمزهای عبور شما فراهم می کند ، هرگز لازم نیست نگران باشید که جزئیات حساس ورود به سیستم در وضعیت آسیب پذیر ذخیره شود.

کاربران اینترنت می توانند پنج روز دیگر سعی کنند Passwork.me را به صورت رایگان امتحان کنند. این برنامه رایگان امکان دسترسی به تمام ویژگی های اصلی سرویس را فراهم می کند. فراتر از این ، مصرف کنندگان باید 1.50 دلار در هر کاربر - در هر ماه پرداخت کنند. برای چند کاربر تخفیف در دسترس نیست ، به این معنی که اگر می خواهید تیمی 25 نفره از Passwork استفاده کند ، باید 450 دلار در سال پرداخت کنید.

قیمت گذاری Passwork

این یک فرم اشتراک نسبتاً گران و غیرمعمول است که اگر از Passwork برای یک تیم استفاده می کنید ، بسیار گران است. با این حال ، مزایای Passwork برای تیمها ممکن است علیرغم هزینه های شدید آن ، خدمات را برای برخی از مشاغل جذاب کند.

چه ویژگی هایی را ارائه می دهد؟?

اشتراک در Passwork ویژگی های اصلی زیر را در اختیار شما قرار می دهد:

 • مدیریت رمز عبور ایمن و با دانش صفر
 • رمزگذاری قوی AES 256 برای ذخیره و انتقال رمزهای عبور ایمن
 • برنامه ها برای همه سیستم عامل ها
 • افزونه های Chrome و Firefox
 • ویژگی پر کردن فرم خودکار (با استفاده از برنامه های افزودنی مرورگر)
 • ابر پورتال برای دسترسی آسان به گذرواژه‌ها از هرجایی
 • برچسب و ویژگی جستجو برای یافتن کلمه عبور به طور مؤثر
 • کلمه عبور را به راحتی وارد و صادر کنید
 • ورود به یک کلیک برای وب سایت ها و خدمات
 • از هم تیمی ها برای طاق ها و پوشه های گذرواژه دعوت کنید
 • مجوزهای سفارشی برای طاق ها و پوشه ها را تنظیم کنید
 • تغییرات گذرواژه را ردیابی کرده و در صورت لزوم به رمزهای عبور قبلی برگردید (نسخه)
 • رمزهای عبور ضعیف را کشف و به روز کنید
 • برای جلوگیری از استفاده از سرورهای Passwork ، سرور رمز عبور خود را خود میزبان کنید

نحوه تنظیم Passwork

ما تصمیم گرفتیم که این مدیر رمز عبور را با استفاده از آزمایش رایگان 5 روزه آزمایش کنیم. خبر خوب این است که هر کسی بدون نیاز به تحویل جزئیات کارت خود می تواند Passwork را آزمایش کند. این یک تماس خوب است.

تنظیم یک حساب کاربری بسیار آسان است. به وب سایت مراجعه کرده و با استفاده از یک آدرس ایمیل معتبر همراه شوید. در هنگام ایجاد یک حساب کاربری ، این شرکت به شما یادآوری می کند که اگر رمز ورود اصلی خود را فراموش کنید ، دیگر نمی توانید دوباره به رمزهای عبور دسترسی پیدا کنید.

فرم ثبت نام کار

این تنها عیب رمزگذاری نهایی به سمت مشتری است. با این حال ، در حالی که قادر به بازیابی رمزهای عبور نیست ، ممکن است برخی افراد را خاموش کند. این در واقع یکی از اصلی ترین مزیت های امنیتی سرویس است.

پس از ثبت نام ، به طور خودکار وارد سیستم می شوید و می توانید به طور رایگان از مدیر رمز عبور استفاده کنید. هرکسی که می خواهد از پسوندهای مرورگر یا برنامه های اختصاصی برای Android یا iOS استفاده کند ، می تواند با کلیک کردن روی نماد تنظیمات در سمت چپ بالای صفحه به آنها دسترسی پیدا کند و به دنبال آن برنامه های کاربردی.

ما برنامه افزودنی Chrome و برنامه Android را بارگیری کردیم تا به آنها آزمایشی انجام دهیم. هر دو بدون هیچ مشکلی بارگیری و نصب شدند. همگام سازی رمزهای عبور از سرور امکان پذیر است زیرا می توانید رمز رمز عبور اصلی خود را برای رمزگشایی رمزهای عبور بدون توجه به کدام نسخه Passwork که در آن هستید استفاده کنید.

همچنین شایان ذکر است که هر کسی که می خواهد رمز ورود استاد خود را به روز کند می تواند با وارد کردن رمز قدیمی خود و تنظیم رمز جدید خود این کار را انجام دهد. این تضمین می کند که اگر فکر می کنید رمز عبور اصلی شما به خطر افتاده است ، می توانید بعداً آن را به روز کنید تا کل طاق رمزهای خود را بسازید..

توصیه می کنیم همیشه از یک رمزعبور استاد قوی و منحصر به فرد استفاده کنید که با هیچ حساب یا خدمات دیگری از آنها استفاده نکرده اید. و اکیداً توصیه می کنیم که از رمزعبور حساب دیگری و Master رمز عبور (یا دیگری رمزهای عبور خود را در معرض خطر قرار دهید) استفاده کنید..

برای کمک به انتخاب یک رمزعبور اصلی قوی ، چک قدرتمند رمز عبور ما را در زیر بررسی کنید:

اندازه گیری رمز عبور

نمره تفصیلی به اینجا خواهد رسید

استفاده از Passwork آسان است?

به محض ایجاد یک حساب کاربری و تنظیم گذرواژه اصلی ، به طور خودکار وارد پورتال وب می شوید و می توانید پسورد خود را در پایگاه داده خود ذخیره کنید.

Passwork یک تولید کننده رمز عبور خودکار است ، به این معنی که نیازی نیست که خودتان رمزهای ایمن را برای خود بیابید. رمزهای عبور خودکار 15 کاراکتر دارند و از یک سری تصادفی از کاراکترهای بزرگ و کوچک ، اعداد و نمادها تشکیل شده اند. این ایده آل است زیرا Passwork می خواهد رمزهای عبور را برای شما به یاد آورد.

ما با ایجاد یک طاق برای رمزهای عبور خود در سمت چپ شروع کردیم. برای این کار بر روی علامت "Plus" در کنار طاق ها کلیک کنید و یک نام برای طاق خود وارد کنید.

یک طاق ایجاد کنید

برای افزودن گذرواژه روی آبی کلیک کنید گذرواژه را اضافه کنید دکمه روی صفحه اصلی. می توانید این رمزهای عبور را به طاق شخصی خود اضافه کنید.

اضافه کردن رمز عبور

ما برای آزمایش سرویس تصمیم به اضافه کردن رمز عبور برای حساب Facebook خود گرفتیم. برای هر کسی که برای اولین بار یک حساب آنلاین تنظیم کند ، گزینه کپی کردن رمز عبور در کلیپ بورد شما در دسترس است - به این ترتیب که می توانید پس از طی کردن ، رمز ورود ایجاد شده به طور خودکار را در وب سایتی که تنظیم می کنید وارد کنید..

پس از تنظیم گذرواژه ، در طاق شما ظاهر می شود تا بتوانید هر زمان که دلخواه دارید ، آن را در فرم کپی کنید. ما تصمیم گرفتیم رمز عبور فیس بوک را به رنگ زرد نشان دهیم (که تصمیم گرفتیم رنگی برای کلمه عبور های رسانه های اجتماعی ما باشد).

فیس بوک در دیتابیس

ما به فیسبوک رفتیم تا با استفاده از افزونه Chrome بتوانیم به رمز عبور ما برای Facebook دسترسی پیدا کنیم. با کلیک بر روی برنامه افزودنی از صفحه اصلی فیس بوک ، رمز عبور ما را از طاق در یک پنجره جدید آورده است.

کار با فیس بوک

با کلیک بر روی نماد آبی در سمت راست Facebook ، گذرواژه را وارد فرم ورود به سیستم می کند و به شما امکان می دهد بدون نیاز به انجام کاری ، به صورت خودکار وارد حساب کاربری خود شوید. این قابلیت تکمیل خودکار به صورت ایده آل است و این مدیر رمز عبور را برای مبتدیانی که نمی خواهند در مورد کپی کردن و چسباندن گذرواژها به صورت دستی از طاق خود فافی کنند ، عالی می کند..

برای سرعت بخشیدن به کارها ، تصمیم گرفتیم برخی از گذرواژه‌ها را از مدیر قدیمی رمز عبور خود وارد کنیم. بیشتر مدیران رمز عبور به شما امکان وارد کردن رمزهای عبور از طریق پرونده CSV را می دهند ، و Passwork هیچ تفاوتی ندارد.

برای شروع وارد کردن رمزهای عبور خود ، ابتدا به سمت مدیر قدیمی رمز عبور خود بروید و آنها را از طریق فایل CSV صادر کنید تا در هارد دیسک شما ذخیره شود. اکنون بر روی نماد منو در کنار کلیک کنید اضافه کردن رمز عبور روی صفحه اصلی Passwork را فشار داده و را انتخاب کنید واردات داده.

وارد کردن داده

پس از باز شدن صفحه بعدی ، گزینه وارد کردن پرونده CSV به شما داده می شود.

پرونده ای را انتخاب کنید

ما عملکردی را پیدا کردیم که بدون هیچگونه سکلی کار کند و ما به دلیل آزمایش توانستیم رمزهای صادر شده از Chrome را وارد کنیم. این ویژگی برای هرکسی که می خواهد سریع و بدون استرس از یک مدیر رمز عبور به دیگری برود ، فوق العاده است.

هر کسی که تعجب کند که آیا می تواند رمز عبور صادر کند ، خوشحال خواهد شد که می شنود که عملکرد معکوس نیز موجود است. بنابراین ، اگر تصمیم دارید Passwork را برای یک مدیر رمز عبور متفاوت کنار بگذارید - قادر خواهید بود رمزهای عبور خود را با موفقیت مهاجرت کنید. برای انجام این کار ، تنظیمات و زیر را باز کنید مدیریت انتخاب کنید صادر کردن داده. اکنون می توانید کلمه عبور اصلی خود را وارد کنید تا کلیه کلمات عبور خود را به عنوان پرونده CSV صادر کنید.

صادرات داده

هر کسی که تعجب می کند رایانه خود را در هنگام ورود به پرتال وب امنی نگذارید ، گزینه قفل کردن مدیر رمز عبور را دارد تا اطمینان حاصل شود که باید رمز ورود اصلی برای از سرگیری دسترسی به رمزهای عبور وارد شود. برای قفل کردن مدیر رمز عبور ، به سادگی روی قفل در سمت راست بالای سرویس دهنده وب کلیک کنید.

برای بررسی استحکام رمزهای عبور خود ، روی فلش به پایین در سمت راست بالای سرویس دهنده وب کلیک کرده و کلیک کنید داشبورد امنیتی. حالا کلیک کنید تجزیه و تحلیل کلمات عبور برای بررسی قدرت تمام کلمات عبور شما. ما از این گزارش لذت می بریم که به شما امکان می دهد به سرعت اطمینان حاصل کنید که آیا کلمه عبور های ضعیفی در اطراف آن وجود دارد که به روزرسانی دارند.

برای هر کسی که می خواهد رمز عبور خود را با اعضای تیم به اشتراک بگذارد ، لازم است آن مخاطبین نیز عضو این سرویس شوند. هنگامی که تماس شما هزینه اشتراک را پرداخت کرد (شرکت ها می توانند چندین حساب را با یک حساب پرداخت کنند) می توانید شروع به افزودن آن مخاطبین کنید. برای انجام این کار ، روی کلیک کنید مدیریت تیم در بالا سمت چپ مشتری وب.

کاربران می توانند به طور مستقیم از طریق سیستم عامل یا با استفاده از یک راز مشترک ، دسترسی به پوشه ها و طاق های رمز عبور را به اشتراک بگذارند. ما از توانایی اعطای مجوزهای مختلف به اعضای تیم قدردانی کردیم ، که این یک عملکرد مهم برای مشاغلی است که به دنبال کنترل بسیاری از رمزهای عبور هستند.

Passwork برای حفظ حریم خصوصی و امنیت چقدر خوب است

Passwork شرکتی از فنلاند است که داده های خود را در سرورهای مستقر در فنلاند میزبان است. این امر برای حفظ حریم خصوصی خوب تلقی می شود زیرا فنلاند کشوری نیست که شیوه های نظارت نظارت بیش از حد داشته باشد. وب سایت در یک میزبان است .من دامنه از مونته نگرو ، که به نظر می رسد دوباره برای حفظ حریم خصوصی روی کاغذ خوب است.

در مورد امنیت ، Passwork رمزنگاری نهایی به سمت مشتری را پشتیبانی می کند. این امر از طریق ایجاد رمزعبور اصلی که در محلی ذخیره می شود ، حاصل می شود و هرگز به سرورهای Passwork منتقل نمی شود.

رمز عبور اصلی غیرقابل بازیابی است ، بنابراین شما باید مطمئن باشید که هرگز آن را فراموش نکنید. کاربران می توانند از رمز عبور اصلی خود استفاده کنند تا رمزهای عبور خود را با رمزگذاری AES 256 قبل از بارگذاری آنها در سرورهای Passwork با اطمینان از RSA ، رمزگذاری کنند. این در نظر گرفته ایمن است.

Passwork همچنین رمزگذاری قوی TLS / SSL را برای اطمینان از کلیه داده های منتقل شده از مرورگر کاربر به سرورهای این شرکت پیاده سازی می کند. ما کیفیت امنیت حمل و نقل Passwork را با استفاده از آزمایشگاههای Qualys SSL آزمایش کردیم و دریافتیم که A + را به دست آورده است. این بدان معنی است که رمزگذاری TLS Passwork همانطور که باید کار می کند و داده های کاربر در هنگام انتقال امن است.

کارهای میزبان خود

در وب سایت خود ، اطلاعاتی وجود دارد که به نظر می رسد کد منبع Passwork برای ممیزی وجود دارد. با این حال ، ما با این شرکت تماس گرفتیم و نماینده آن سریعاً به ما اطلاع داد که Passwork کاملاً منبع بسته است و توسط کسی قابل ممیزی نیست.

این یک شرم واقعی است زیرا برای اینکه یک سرویس حریم خصوصی کاملاً قابل اعتماد باشد ، تأیید کد آن مهم است. با کد منبع بسته نمی توان تأیید کرد که رمزگذاری سمت مشتری همانطور که وعده داده شده کار می کند.

منبع بسته به معنای این است که شما باید به Passwork اعتماد کنید تا همانطور که می گوید انجام دهد ، و این عنصر اعتماد است که در هرگونه سرویس حریم خصوصی شک ایجاد می کند. در پایان روز ، هیچ دلیلی نداریم که باور نکنیم که Passwork همانطور که ادعا می کند کار نمی کند. با این حال ، هیچ دلیلی نداریم که آن را باور کنیم.

به همین دلیل ، باید تصمیم بگیرید که از این مدیر رمز عبور منبع بسته استفاده کنید ، به وضعیت شخصی خودتان برسید. برای هرکسی که گزینه مطمئن تری را می خواهد ، همیشه بهتر است به یک مدیر رمزعبور منبع باز بپیوندید که توسط شخص ثالث قابل اعتماد کاملاً حسابرسی شده باشد.

برای امنیت بیشتر ، تنظیم مجوز Dual Factor امکان پذیر است. برخلاف بسیاری از سرویس هایی که گزینه تأییدکننده را ارائه می دهند ، Passwork فقط با استفاده از Google Authenticator تأیید اعتبار می کند.

ما همچنین توانایی بررسی سابقه ورود به سیستم از برگه مجوز تنظیمات را دوست داریم. این به شما امکان می دهد اطمینان حاصل کنید که هیچ کس دیگری بدون اطلاع شما به کلمه عبور خود وارد نشده و به آن دسترسی پیدا کرده است. همچنین این امکان را به شما می دهد تا از راه دور از هر جلسه مداوم که نگران باشید ، خارج شوید.

تاریخ ورود به سیستم

در مورد تیم ها ، یکی از مزایای Passwork امکان تعیین امتیاز دسترسی فردی برای پرونده ها ، پوشه ها و اتاق های خزنده است. این به کاربر امکان می دهد پسورد خود را ایمن با اعضای تیم یا مخاطبین به اشتراک بگذارد و در عین حال توانایی لغو دسترسی را نیز در صورت لزوم حفظ کند. سطوح مختلفی از قابلیت دسترسی را می توان تنظیم کرد ، و به مدیر رمزعبور کنترل کامل می کند که دسترسی به چه و چه زمانی را می تواند کنترل کند.

برای به اشتراک گذاشتن رمزهای عبور به طور مستقیم ، کاربران می توانند یک اشتراک راز مشترک را انتخاب کنند. این به گیرنده اجازه می دهد رمز عبور را با رمز عبوری که از طریق کانال ارتباطی شخص ثالث به اشتراک گذاشته می شود رمزگشایی کند. این یک روند مطمئن است.

هرکسی که ترجیح می دهد رمزهای عبور خود را روی سرور خود میزبانی کند ، گزینه ای برای انجام این کار دارد و این امر نیاز به اعتماد به Passwork را برای ذخیره ایمن رمزهای عبور خود در سرورهای خود از بین می برد..

در آخر ، ما خط مشی رازداری و شرایط خدمات را بررسی کردیم تا اطمینان حاصل شود که هیچ چیز مشکوک و غیرقابل انکاری وجود ندارد. به نظر می رسد این خط مشی ها کرایه قانونی استاندارد هستند ، اما شایان ذکر است که این شرکت آدرس IP شما را جمع آوری کرده و کوکی ها را در مرورگر شما قرار می دهد. علاوه بر این ، این شرکت خود را از داشتن امنیت رمزهای عبور خود محروم می کند:

اعلامیه کار

خدمات مشتری Passwork چقدر خوب است?

هر کسی که می خواهد درباره استفاده از این سرویس اطلاعات بیشتری کسب کند ، این فرصت را دارد که اطلاعات خود را در وب سایت خود بیاموزد. سؤالات متداول یک منبع مفید است که همه چیزهایی را که ممکن است بخواهید در مورد نسخه خود میزبان Passwork بدانید توضیح می دهد. با این حال ، اطلاعات در مورد نسخه مبتنی بر مرورگر کمی نازک است.

وبلاگ در دسترس است که دارای مقالاتی در مورد حفاظت از داده ها و حریم خصوصی داده ها است. با این حال ، هیچ راهنمائی برای استفاده واقعی از سرویس وجود ندارد و در هنگام راه اندازی سرویس هیچ پیشرفتی وجود ندارد. این بدان معناست که هر کاربر ناآشنا با مدیران گذرواژه سردرگم خواهد شد.

این شرم آور است ، زیرا عادت کردن Passwork به ویژه دشوار نیست و فقط با چند راهنمای کاربر می توانیم این سرویس را به مبتدیان توصیه کنیم. هرگونه کاربران غیر تکنیکی که قبلاً هرگز از مدیر رمز عبور استفاده نکرده اند ، ممکن است بخواهند در جای دیگری جستجو کنند.

برای هرکسی که تصمیم به استفاده از خدمات گرفته است ، گزینه درخواست کمک از طریق ایمیل وجود دارد. ما دریافتیم که کادر پشتیبانی دانشمند هستند و پاسخ ها همیشه در همان روز می آمدند. با این حال ، شایان ذکر است که تیم پشتیبانی مشتری به نظر می رسد کوچک و تنها در ساعات کاری اروپا است.

چت زنده در وب سایت آن موجود است که یک منبع عالی است. با این وجود ، برای شروع مکالمه باید به پیام رسان فیس بوک وارد شوید. این ممکن است برخی از کاربران را که ارزش حفظ حریم خصوصی را نسبتاً سرد نشان می دهند ، بگذارد.

افکار نهایی من

Passwork یک مدیر رمز عبور ایمن است که گران نیست و می تواند به صورت رایگان تست شود. با این وجود شایان ذکر است که هیچ تخفیفی برای چند کاربر وجود ندارد. این غیرمعمول است و به این معنی است که گزینه های بسیار ارزان تری برای مشاغل که به راه حل مدیریت رمز عبور نیاز دارند ، در دسترس است.

امکان وارد کردن گذرواژه‌ها از سرویس دیگر بسیار عالی است و امکان دسترسی به گذرواژه‌ها از هر کجا از طریق مرورگر شما - با استفاده از یک رمز عبور اصلی - این را به یک راه حل مناسب برای هرکسی که نیاز به دسترسی مداوم به رمزهای عبور خود در همه مکانها و دستگاههای مختلف دارد ، تبدیل کرده است..

برنامه های افزودنی مرورگر و قابلیت پر کردن خودکار این مدیر رمز عبور را بسیار آسان می کند. و ، منصفانه است كه بگوییم هنگام استفاده از خدمات ، منحنی یادگیری گسترده وجود ندارد. با این حال ، برای مبتدیانی که قبلاً از مدیر رمز عبور استفاده نکرده اند ، ممکن است این سرویس کمی ناامید کننده باشد. این امر در درجه اول به این دلیل است که هیچ راهنمای کاربر وجود ندارد. از طرف دیگر ، ما دقیقاً نحوه استفاده از خدمات در این بررسی را به طور کامل شرح داده ایم ، بنابراین هر کسی که علاقه دارد با استفاده از آزمایشی رایگان 5 روزه خود ، این سرویس را محاکمه کند می تواند این کار را انجام دهد..

در مورد تیم ها ، این مدیر رمز عبور از ویژگی های مفید زیادی برخوردار است ، و رمزگذاری نهایی به معنای این است که رمزهای عبور شما همیشه به روشی رمزگذاری شده ذخیره می شوند. این بدان معناست که فقط شما مسئولیت اصلی کلید اصلی طاق رمز عبور خود را بر عهده دارید ، و تا زمانی که یک رمز عبور کارشناسی ارشد منحصر به فرد را انتخاب می کنید ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد هک شدن رمزهای عبور خود نخواهید بود.

به طور کلی ، ما این سرویس را برای استفاده آسان پیدا کردیم و معتقدیم که مناسب برای مبتدیانی است که به فکر یادگیری پاهای خود نیستند.

ما ناامید شدیم که متوجه شدیم که مشتری وب برای Passwork منبع بسته است و نمی تواند حسابرسی شود. این بدان معنی است که شما باید اعتماد به نفس خود را در این سرویس برقرار کنید و باید باور داشته باشید که آنچه را که با رمزهای شما می گوید انجام می دهد. با این حال ، به نظر می رسد عادلانه است که بگوییم برای اکثر افراد این یک راه حل مناسب برای مدیریت رمز عبور است که به نتایج مطلوب می رسد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me