هولا


 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید

  • لینوکس

ProPrivacy.com نمره
4 از 10

خلاصه

این بررسی Hola در درجه اول روی برنامه رایگان Hola متمرکز است ، زیرا سرویس Premium به عنوان برتر می تواند به صورت کاذب ، احتمالاً آسیب دیدن کیف پول شما باشد یا از این بدتر ، به دلایلی که در جزئیات بیشتر در زیر توضیح داده شده است.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  31 مگابیت در ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  اسرائيل
 • اتصالات همزمان
  10
 • کشورها
  50

امکانات

سرورهای فلزی یا مجازی برهنه مجازی
پشتیبانی روتر
پورت حمل و نقل
انتخاب بندر
تورنت
اتصالات همزمان 10
کشورها 50

پوشش قبلی ما نشان می دهد که Hola در اصل با یک طرح Ponzi تفاوت چندانی ندارد ، به این دلیل که پهنای باند هر کاربر ، علاوه بر (احتمالاً ، اما هرگز به طور قطع) داده ها برای به دست آوردن کل خدمات برای کسانی که در بالا هستند ، استفاده می شود. هلا قبلاً از مدل كسب و كار خود دفاع می كرد و ادعا می كرد كه در مورد به اشتراک گذاشتن پهنای باند كاربران و تبدیل هر كاربر به یك گره خروج ، درست عمل كرده است ، در شرایطی مشابه كه هر كاربر دقیقاً مانند رله خروجی Tor عمل می كند. با این حال ، این چیزی است که ما در ProPrivacy و EFF با قاطعیت به شما توصیه می کنیم زیرا می توانید در قبال هرگونه ترافیک مخرب ، غیرقانونی یا غیرقانونی غیرقابل عبور از اتصال خود مسئولیت پذیر باشید..

Hola در اسرائیل مستقر است و دارای تعداد مشترکان در میلیون ها نفر با تعداد مشترکان بزرگ است ، از جمله کسانی که به پروکسی Luminati Business (یکی دیگر از آجرهای دیواری در دیوار) ثبت نام می کنند. اگر تاکنون چیزی از شما نترسیده است ، پس از پرش به برخی تبلیغات آشکارا ناپسند نگاهی بیندازید ، یا برای تجزیه و تحلیل بیشتر هولا و برخی از توصیه های ارائه دهندگان جایگزین مناسب و مناسب ادامه دهید..

بازدید از Hola »

سرعت و عملکرد

معمولاً دو تصویر را مشاهده می کنید که نتایج تست سرعت را نشان می دهد که یکی بالاتر از دیگری است ، درست زیر این بند. خوب ، احساس كردن نتایج تست سرعت برای ISP من (احراز اینكه این تستها هیچ ارتباطی با سرعت Hola ندارند) در این بررسی اندكی احمقانه به نظر می رسند ، اما من بطور متوسط ​​تقریباً 30-34 Mbps سرعت بارگیری در برابر سرورهای UK و در 10- به طور متوسط ​​15 مگابیت در ثانیه در پایین دست هنگام تست در برابر سرورهای تست نیویورک ایالات متحده به طور متوسط ​​30 مگابیت در ثانیه.

استفاده از Hola هنگام مرور غیررسمی یا پخش جریان ، یا هنگام انجام آزمایشات ، تفاوت های قابل توجهی را ایجاد نکرد ، اما این جالب ترین مسئله نیست. این کاملاً ناامیدکننده است که ببیند نتایج همیشه با محل آزمایش برمی گردند ، و نه سروری که باید طبق انتخاب من در پسوند Hola به آن متصل شوم..

تست نشت

محدودیت داده
محدوده پهنای باند
ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین) 31

حفاظت از نشت DNS هولا را با سدها و رنگهای سدیم که هلند را از سیل با من (مقایسه شده با قطب بالا) ، برای لحظه ای مقایسه کنید. خوب ، اکنون دنیای عجیب و غریب را با هلند در زیر آب تصور کنید ، به این معنی که سدها یا تحت فشار افزایش سطح آب شکسته شده اند و از بین رفته اند - یا به نوعی هرگز در آنجا نبوده اند - و آن سطح ناشناس بودن هلا به شما می دهد. زیلچ.

برای بررسی بیشتر نشت DNS و اشکال WebRTC ، می توانید ipleak.net را بررسی کنید. Test-ipv6.com نشت IPv6 گسترده ای را به شما نشان می دهد ، و اگر یک سری از حریم خصوصی-ماسوخیسم به شما آسیب برساند doileak.net کمی از هر دو آزمایش است. بعنوان یک شوخی ، همیشه خوب است که هر از گاهی نشتی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در حالی که خودتان را تحت حمایت VPN قرار نمی گیرید ، ناآگاه نیستید..

قیمت

1 ماه

$ 0.00
هر ماه

قیمت گذاری هلا

هولا کاملاً رایگان است ، اما چگونه؟ با استفاده از دستگاه شما - پس از نصب نرم افزار - به عنوان نقطه پایانی در یک زنجیره اتصال ، عملکردی که معمولاً از طرف ارائه دهنده VPN شما مراقبت می کند. اگر خودداری کنید ، می توانید اشتراک حق بیمه Luminati را بخرید ، که بخاطر موارد موجود در نسخه رایگان ، اکیداً توصیه می کنیم. از مدل فریمین بی گناه فریب نخورید.

در حالی که می تواند به صورت رایگان مورد استفاده قرار گیرد ، یک برنامه اشتراک حق بیمه وجود دارد که ادعا می کند شما را به عنوان همکار در شبکه استفاده نمی کنید (اگرچه شواهد و مدارکی نسبتاً معتبر وجود دارد که هنوز هم اعتقاد دارد که هنوز هم این کار را انجام داده است ، و مطمئناً در گذشته نیز چنین بوده است). سپس این حس مشترک و ملاحظات اخلاقی دوگانه در استفاده از پهنای باند آزادانه به افراد دیگر وجود دارد ، در حالی که به خودتان اجازه می دهید در صورت وجود ، سود کمتری از شما داشته باشند. ناگفته نماند که شما در معرض خطرات قرار خواهید گرفت زیرا هولا هزینه بالایی نخواهد داشت و شامل راه اندازی ، ایمن سازی و اجرای سرورها می باشد..

در این حالت ، ضرب المثل قدیمی "اگر شیر آزادانه جریان یابد چه کسی گاو را خریداری می کند?" به راحتی به ذهن می آید.

راحتی در استفاده

ویندوزفون
پنجره ها
سیستم عامل مک
iOS
اندروید
لینوکس

وب سایت هولا به خوبی طراحی شده است و بیشتر از حداقل اطلاعات را در اختیار شما قرار نمی دهد. پیوندها آسان هستند ، و در هنگام جستجوی اطلاعات ، دیواری از آنها وجود ندارد.

اگر به دنبال استفاده از VPN از طریق تلفن همراه هستید ، آنها یک برنامه VPN را برای دستگاه های Android و iOS ارائه می دهند. هر دو برنامه آندروید و آیفون VPN در فروشگاه های اپلیکیشن خود دارای نقره‌ای هستند و کاربرد آنها بسیار آسان است. آنها همچنین از رایانه هایی با VPN برای کاربران ویندوز ، مک و لینوکس پشتیبانی می کنند. سرویس گیرنده Mac VPN شبیه نسخه ویندوز است. آنها از یک سرویس دهنده کامل لینوکس VPN استفاده نمی کنند ، با این حال کاربران می توانند از آن به عنوان افزونه مرورگر در فایرفاکس ، کروم و اپرا استفاده کنند..

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی 24 ساعته
چت زنده

متأسفانه ، پشتیبانی های Hola نمره های کم می گیرند. این عمدتا ناشی از عدم پاسخگویی است. چندین ایمیل ارسال شده با استفاده از یک حساب غیرمرتبط و بدون اشاره به وابستگی من به ProPrivacy ، در این نوشتار برای مدت پنج روز بدون جواب ماند. فقط می توانم این سؤال را مطرح کنم که چرا تیم های طراحی یا فروش Hola به سؤالات من درباره این سرویس پاسخ نداده اند. از آنجا که گزینه پشتیبانی LiveChat یا بلیط مستقر در بلیط وجود ندارد ، شما باید با یک بخش سؤالات متداول کاملاً پراکنده ، نتیجه بگیرید. این ، یا دعا کردن یک نفر در نهایت به پیام های شما پاسخ می دهد.

وبلاگ هلا ، بین سایر اخبار مرتبط و جالب صنعت حریم خصوصی ، بینش جالب توجهی در مورد نحوه درآمد و درآمدزایی از کالاها یا خدمات آنلاین دارد. مشکل این است که پست زیر با یک فرضیه خوب شروع می شود ، فقط برای این که شما را با غفلت از پوشاندن کامل نتایج بدست آمده از پهنای باند بدون اجازه پهنای باند شما به عنوان پلی برای ترافیک از سراسر اینترنت ، پایین بیاندازد. این AirBnB به اندازه دعوت هر کسی نیست که به صورت مجانی بر روی جریان اطلاعات شما دعوت شود (یا بهتر است با این وجود هلا را بخاطر امتیاز این کار بپردازید. نه متشکرم!).

در زیر آخرین ارسال در فیس بوک هلا ، با طرح موضوع شکایت Netflix ، در پاسخ به ارسال تیم "رسانه رسانه اجتماعی هلا" از یک اثر&تصویر تعادل بازی هر دو روز. در حال حاضر هیچ پاسخی از Hola در فیس بوک وجود ندارد ، که کمترین تعجب آور است.

پستی از اوایل ماه مه ، خلاصه ای از حال و هوای کاربران Hola در اوقات اخیر ، نشان می دهد که بسیاری از مردم هنوز هم از این سرویس غافل هستند و یا با بی اعتنایی شدید به خود حفظ عمومی از اینترنت استفاده می کنند.

"من مهم نیستم که آیا شما خودتان از خدا استفاده می کنید ، فقط مسدود کردن لعنتی Netflix را برطرف کنید."

فرآیند

ثبت نام

ثبت نام برای طرح رایگان ساده است. فقط کافیست یک آدرس ایمیل وارد کرده و مشتری یا افزونه مربوطه را برای دستگاه یا سیستم عامل خود بارگیری کنید. به یاد داشته باشید ، پرداخت هزینه اشتراک به هیچ وجه شما را ناشناس نمی کند ، شما هنوز همسال هستید.

مشتری Hola Windows VPN (Chromium)

Windows VPN Hola یک نسخه اصلاح شده از Google Chrome است و دارای سه افزونه Hola است. اصلی ترین آن ، لوگوی شعله ور شعله هولا در سمت راست بالای صفحه ، درست زیر دکمه نزدیک پنجره است. با کلیک بر روی آن ، یک رابط کاربری کاملاً استاندارد اما کارآمد را باز می کنید ، با انتخاب سرور جلو و مرکز ، و زبانه های تنظیمات در منوی کشویی که از طریق سه خط افقی در بالا سمت راست به آن دسترسی پیدا می کنید. برنامه Hola VPN درست و مناسب به نظر می رسید ، اما در آزمایش کوتاه نیامد ، زیرا بخش بعدی جزئیات بیشتری را نشان می دهد.

با توجه به یادداشت های روشن تر ، Hola همچنین یک مسدود کننده تبلیغاتی نسبتاً مناسب (که به نظر می رسد مبتنی بر سایر آگهی های تبلیغاتی محبوب است) را بسته بندی می کند ، و یک شتاب دهنده ویدیویی که هیچ تاثیری ملموس در سرعت پخش من ندارد. تاریخچه در مرورگر Hola بسیار جالب توجه بود ، هرچند ، همانطور که می بینید پرونده هایی که به صورت داخلی روی کامپیوتر من باز کردم ، به هیچ وجه با اتصال به اینترنت من کاملاً ارتباط ندارد. به تماس Skype با 'apps.skype.com' در انتهای دم توجه کنید. ورود به سیستم خزنده و غیر ضروری تحت هر سناریویی نگران کننده است. در این مورد خاص ، حداقل با ابر ظن اطراف هولا سازگار است.

سایر سکوها

به دلیل یک بعدی بودن دستگاه ها یا سیستم عامل هایی که می توانید انتخاب کنید ، Hola دشوار است. تنها پخش کننده اصلی مفقود شده ، مرورگر Opera است. محدودیت اتصال همزمان وجود ندارد زیرا ، بله ، پهنای باند بیشتر سود Hola را به دست می آورد.
در همان یادداشت ، افرادی که در یک سفر سریع هستند ، یا کسانی که نیاز به بارگیری یک پرونده در خرج کردن دارند ، می توانند جوانب مثبت و منفی را وزن کنند و از Hola استفاده کنند. ممکن است در صورت داشتن ماده حساس صفر بر روی دستگاه مورد نظر و در کوتاه مدت میان مدت نگرانی از حریم شخصی گزینه بهتری برای همه باشد..

سایر / خدمات رایگان

اگر به Hola اعتماد دارید که به دلایل عجیب و غریب دیگری میزبان محتوای شما باشد ، Hola همچنین یک CDN ویدیویی با هزینه را فراهم می کند.

امنیت و حریم خصوصی

اشتراک گذاری فایل P2P فاقد مغز است ، زیرا ستون فقرات سرویس هلا بر اساس معماری P2P است. معلوم نیست Hola از داده های شما به هر طریقی درآمدزایی کند ، اگرچه حدس و گمان ها در مورد این موضوع دقیقاً غیرقانونی نیست. با این حال ، این ساده است که می بینید که سیاهههای مربوط به استفاده و اتصال نگه داشته می شود ، حتی اگر جمله آخر ذکر داده های "جمع شده" باشد که شما را خاموش کند - این به سادگی کاذب است. آدرس IP منحصر به فرد ، زمان ، تاریخ و مسیرهای کلیک همه ما هنگام مرور آنلاین از آن خارج می شویم دقیقاً به همین دلیل است که در وهله اول افرادی که مانند ما به دنبال فناوری VPN هستند. در غیر این صورت ، چرا از یکی استفاده کنید?

پروتکل های رمزگذاری

PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
IKEv2
OpenVPN

گفته می شود ، هلا فوق العاده است که در هنگام قایقرانی در رودخانه خونین خلوت مدت طولانی و دفن شده خود ، از حالت انسداد خارج شوید. هیچ گونه اطلاعاتی در مورد انواع رمزنگاری استفاده نشده است (در صورت وجود) ، اما نشت IP شدید که در حین آزمایش به وجود آمده است ، اساساً رمزگذاری را باطل می کند..

هر طرح امنیتی متفکر بر ایده ی به اصطلاح ضعیف ترین پیوند بستگی دارد ، که در آن یک پشتیبان کل برنامه امنیتی را به خطر می اندازد. خوب ، رمزگذاری معمولاً در صورت قوی ترین نقاط اتصال VPN شما - دروازه قلعه است. یک نشت IP مانند یک گذرگاه پنهان است و چندین نشت هرگونه تصور درباره امنیت و حریم خصوصی را تا حدی که می خندد ارائه می دهد.

افکار نهایی

شما می توانید به خوبی در محدوده منطق و دلیل اساسی باشید تا توصیهای صریح و روشن از Hola بعنوان یک سرویس ارزشمند VPN با شک و تردید سالم پیدا کنید. با رمزگذاری کم ، بدون نقص IP ، یا نگرانی برای آن ها ، و شیوه های نادرست اثبات شده از حقایق جزئی تا عدم افشای کامل ، هلا را باید تنها در ساعت شدیدترین حالت جنجالی - ناخواسته در نظر گرفت. در غیر اینصورت ، به خدمات برتر VPN یا راهنمای نهایی حریم خصوصی ما نگاهی بیندازید تا ببینید چه چیزی یک سرویس VPN شایسته است.

بازدید از Hola »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me