تونلر

 • قیمت گذاری

  از جانب 5.00 دلار
  / ماه

بروزرسانی: این سرویس VPN دیگر به کار نمی رود.

ProPrivacy.com نمره
6.8 از 10

خلاصه

بروزرسانی: این سرویس VPN دیگر به کار نمی رود.

Tunnelr یک سرویس VPN مستقر در ایالات متحده است که توسط Cloudsy.com اداره می شود. این شرکت هویت خود را خصوصی نگه می دارد و پیدا کردن اطلاعاتی در مورد آن بسیار دشوار است. هویت صاحبان سرویس فقط یکی از جنبه های خدمات است که یک بازدید کننده گاه به گاه از سایت نمی تواند پرده از آن بگذارد - قیمت ها نیز مخفی نگه داشته می شوند.

در این بررسی ، ما برای کشف تمام داده های اساسی درباره Tunnelr ، به عمق حفاری می پردازیم ، تا به شما کمک کنیم تصمیم بگیرید که آیا می خواهید این سرویس VPN را انتخاب کنید یا خیر..


طرفداران

 • بازپرداخت ممکن است
 • وارد Netflix USA می شود
 • OpenVPN ، L2TP ، تونل SSH و PPTP
 • کمک به پنج اتصال همزمان
 • محاکمه رایگان دو ساعت و نیم

CONS

 • سرویس دهنده فقط در پنج کشور
 • بدون سوئیچ kill

قیمت گذاری و برنامه های تونلر

تونلر یک بسته دارد ، اما آن را در سه دوره اشتراک ارائه می دهد. در صورت ثبت نام برای مدت طولانی ، قیمت خدمات در هر ماه ارزانتر است. با این حال ، شما باید برای کل دوره اشتراک در جلو پرداخت کنید.

این شرکت یک آزمایش رایگان ارائه می دهد که اجتناب ناپذیر است. تا زمان ثبت نام در جلسه آزمایشی رایگان ، که فقط دو ساعت و نیم ادامه دارد ، نمی توانید هزینه خدمات را بپردازید.

پرداخت توسط یک شرکت شخص ثالث تحت عنوان stripe.com انجام می شود. این بدان معناست که تونلر لازم نیست مشخصات شخصی مشتریان را در رایانه های خود نگه دارد. این سیستم پرداخت را از طریق کارتهای اعتباری و پی پال می پذیرد. جزئیات تبلیغاتی درباره VPN اعلام می کند که می توانید با بیت کوین پرداخت کنید. با این حال ، وقتی در واقع مشترک هستید ، این گزینه ظاهر نمی شود.

از پنج اتصال همزمان کمک هزینه دریافت می کنید. با این حال ، اشتراک حساب مجاز نیست.

ویژگی های تونلر

ویژگی های بسته شرکت عبارتند از:

 • محاکمه رایگان دو ساعت و نیم
 • کمک به پنج اتصال همزمان
 • پروتکل های OpenVPN ، L2TP ، SSH Tunnel و PPTP
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • پی پال و کارتهای اعتباری را نیز می پذیرید
 • محدودیت توان اطلاعاتی وجود ندارد
 • P2P مجاز است
 • در ویندوز ، Mac OS X ، macOS ، iOS ، Android و Linux کار می کند
 • می توانید بر روی روترها و جعبه های تنظیم بالا نصب کنید

مکان های سرور سرویس فقط شامل حضور در پنج کشور است. شش مکان سرور در ایالات متحده وجود دارد: آتلانتا ، دالاس ، نیوآرک ، نیویورک (که در واقع در نیوجرسی است) ، سیاتل و سان فرانسیسکو. دو کشور در انگلستان وجود دارد.

عدم حضور برخی از ملل مهم در آن فهرست مانند کانادا ، فرانسه و ژاپن جای تعجب دارد.

امنیت تونلر

تونلر مدعی عنوان جهان بودن است "ارائه دهنده برتر OpenSSH." با این حال ، پروتکل SSH به اندازه SSL امن نیست. همچنین ، روش اجرای سیستم از طریق تونلر پیچیده است و رابط کاربری ساده ای را ارائه نمی دهد. بنابراین ، بهتر است از OpenVPN با این ارائه دهنده استفاده کنید. OpenVPN از OpenSSL برای عملیات امنیتی خود استفاده می کند. SSL در سطحی پایین تر از SSH عمل می کند ، به این معنی که فریب دادن آن سخت تر است - در رایانه سطح سرویس کمتری وجود دارد که می تواند بین کارت شبکه و برنامه امنیتی ربوده شود. اجرای L2TP Tunnelr در واقع از خدمات OpenVPN آن امن تر است.

رمزگذاری تونلر

در ProPrivacy.com ، سیستم OpenVPN را ترجیح می دهیم. با این حال ، OpenVPN یک کتابخانه از رویه ها است و گزینه های مختلف رمزگذاری را ارائه می دهد. رمزنگاری رمزگذاری شده مورد علاقه OpenVPN AES است ، که توسط دولت ایالات متحده تهیه شده است و رایج ترین رمزگذاری در صنعت VPN است. تونلر برای اتصالات L2TP VPN از رمزگذاری AES استفاده می کند و از آن با یک کلید 256 بیتی استفاده می کند. این یک سطح امنیتی بسیار مناسب را ارائه می دهد و سیستم رمزگذاری است که توسط بهترین سرویس های VPN برای اجرای OpenVPN انتخاب شده است..

تونلر از AES در OpenVPN استفاده نمی کند. در عوض ، از Blowfish استفاده می کند. برخی از افراد به AES مشکوک هستند زیرا برای دولت آمریکا ایجاد شده است. آنها نگران هستند که AES دارای یک پشتی مخفی باشد که سرویس های مخفی را قادر به ورود به همه پیام های رمزگذاری شده کند. Blowfish رمزگذاری جایگزین خوبی برای کسانی است که ترجیح می دهند از AES اجتناب کنند.

دمیدن خوب است. با این حال ، به اندازه AES خوب نیست. ویژگی امنیتی اصلی رمزنگاری رمزگذاری طول کلید رمزگذاری آن است. هرچه کلید طولانی تر باشد ، سخت تر از طریق اجرای برنامه ای است که هر ترکیب کلیدی ممکن را امتحان می کند. برخی معتقدند که یک کلید 128 بیتی به اندازه کافی طولانی است و برای خاموش شدن پرواز بسیار طولانی طول می کشد. به طور رسمی ، Tunnelr از یک کلید 128 بیتی برای Blowfish در سیستم OpenVPN خود استفاده می کند. با این حال ، شک و تردید توسط پرونده های ورود به سیستم سرویس ایجاد می شود. این پیام های هشدار دهنده که در طی مراحل اتصال بوجود می آیند ، صادر می شوند. این هشدارها بیانگر این است که یک کلید کمتر از 128 بیت ناامن است. آنها پیشنهاد می کنند که تونلر از کلید 64 بیتی استفاده می کند. این بسیار ناامن و به مراتب پایین تر از سطح امنیتی است که تقریباً در مورد هر سرویس VPN دیگر در جهان ارائه می شود.

می خواهید در مورد رمزگذاری VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، چرا راهنمای رمزگذاری VPN را بررسی نکنید.

هر دو Blowfish و AES از همان کلید برای رمزگذاری و رمزگشایی پیام ها استفاده می کنند. این بدان معناست که هم فرستنده و هم گیرنده باید یک کلید یکسان داشته باشند. هماهنگی کلیدهای رمزگذاری یک ضعف امنیتی بالقوه است زیرا پیامهایی که کلیدها را تحویل می دهند توسط رمزگذار رمزگذاری نمی شوند. به همین دلیل ، OpenVPN برای محافظت از توزیع کلیدهای رمزگذاری داده از سیستمی به نام Transport Layer Security استفاده می کند. TLS همچنین به برقراری اتصالات کمک می کند و هویت هر رایانه در اتصال را تأیید می کند.

TLS با یک سیستم رمزگذاری کلید عمومی به نام RSA عمل می کند. با RSA ، کلید رمزگشایی داده ها با مورد رمزگذاری آن متفاوت است. شما نمی توانید فقط با دانستن کلید رمزگذاری ، رمزگشایی را استخراج کنید. کلید رمزگذاری می تواند عمومی شود زیرا همه شخص ثالث می تواند با آن کار کند رمزگذاری پیامی است که تنها دارنده کلید خصوصی می تواند رمزگشایی کند.

بار دیگر ، قدرت رمزگذاری RSA به طول کلیدهای آن نهفته است. RSA به کلیدهای بسیار طولانی تری نسبت به AES و Blowfish احتیاج دارد. معمولاً VPN از کلیدهای RSA 1024 ، 2048 یا 4096 bit استفاده می کند. کلید RSA 1048 بیتی از محافظت کافی برخوردار نیست. بیشتر VPN ها از کلید 2048 بیتی برای رمزگذاری RSA استفاده می کنند. تونلر در این گروه قرار دارد. بهترین VPN در جهان از رمزگذاری 4098 بیتی RSA استفاده می کنند.

تونلر برنامه مخصوص خودش را ارائه نمی دهد. این بدان معنی است که این فرصت را برای ارائه اقدامات امنیتی اضافی که بهترین VPN ها در آن گنجانده شده است ، از دست نمی دهد. مهمترین این ویژگی های از دست رفته محافظت خودکار WiFi و سوئیچ kill است.

محافظت خودکار WiFi بدون اطلاع شما از اتصال دستگاه شما به کانون های WiFi جلوگیری می کند. هنگامی که VPN را فعال کنید ، هر VPN شما را از خطرات هوایی و نقاط مهم WiFi محافظت می کند. با این حال ، هکرها نقاط کانونی باز را تنظیم می کنند که نیازی به رمز عبور ندارند و ممکن است دستگاه شما بدون اطلاع شما به این خودکار وصل شود. از آنجا که یک VPN برای برقراری ارتباط نیاز به یک اتصال ثابت دارد ، عبور از ردپای سیگنال چندین کانون در هنگام گردش در شهر به این معنی است که هنگام ترک خانه ، اتصال VPN خراب می شود..

سوئیچ kill نیز به عنوان محافظت خودکار WiFi عمل می کند زیرا در صورت فعال بودن VPN دسترسی به اینترنت را در دستگاه شما مسدود نمی کند. این ویژگی همچنین برای سناریوهایی که اتصال اینترنتی شما به مدت کوتاهی کاهش می یابد ، مفید است. برنامه ها همچنان به تلاش برای دریافت پاسخ به پیام های خود ادامه می دهند ، بنابراین اگر وقفه در اتصال پایدار نماند ، در نهایت پیام های خود را دریافت می کنند. اگر اینترنت به اندازه کافی طولانی بیفتد ، اتصال VPN خود را از دست خواهید داد ، بنابراین برنامه هایی که ارتباطات اینترنتی خود را از سر می گیرند ، پیام هایی را با آدرس IP واقعی شما روی آنها ارسال می کنند ، بنابراین پوشش شما را منفجر می کنند. بنابراین ، سوئیچ kill یکی از ویژگی های بسیار مفید و تونلر است که ایمن تر خواهد بود.

حریم خصوصی تونلر

به نظر می رسد تونلر اقدامات حریم خصوصی بسیار خوبی دارد. با این حال ، وب سایت دقیقاً دقیقاً مشخص نیست که چه اطلاعاتی ذخیره می شوند. یک مورد که به خوبی ارتباط دارد این واقعیت است که تونلر جزئیات پرداخت را حفظ نمی کند. کلیه پرداخت ها توسط یک شرکت دیگر پردازش می شود و بنابراین تمام اطلاعات موجود در حساب بانکی شما ، مانند آدرس شما ، به Tunnelr نمی رسد. این یک کانال را قطع می کند که دادستان می تواند از آن استفاده کند تا شما را به سمت درب شما ردیابی کند.

وب سایت به صراحت اظهار نمی دارد که این سرویس آدرس IP شما را ثبت نمی کند و آن را به عنوان شناسه در پرونده های خود ذخیره می کند. اگر سرویس اینگونه گزارش ها را نگه داشته باشد ، پس از آن احضاریه سوابق آنها می تواند راهی برای ردیابی دادرسان فراهم کند. دلیل این امر این است که آدرس IP شما واقعاً به ISP شما تعلق دارد و آن شرکت از سوابق افرادی که در چه زمانی از کدام آدرس IP استفاده کرده است ، به همراه نام و آدرس مشتری خودداری خواهد کرد.

قدرت یک قانون حفظ حریم خصوصی توسط شرایط خدمات VPN بسیار اعمال می شود. این یک وعده قانونی است ، بنابراین شرکت ها معمولاً هنگام نوشتن آن اطمینان حاصل می کنند که با یک وکیل مشورت کنند. تونلر در صفحه سؤالات متداول خود که به شرایط خدمات مربوط است ، چند جمله بیان می کند. سند واقعی فقط از طریق یک لینک چاپ کوچک در پایین فرم ثبت نام قابل دسترسی است. خط مشی رازداری موجود در این بیانیه مختصر و مبهم است.

می خواهید در مورد رمزگذاری VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، چرا راهنمای نهایی حفظ حریم خصوصی را بررسی نکنید.

در هیچ جای سایت نیازی به ذکر مجاز بودن بارگیری P2P وجود ندارد. با این حال ، بیانیه سوالات متداول درباره حریم خصوصی اعلام می کند که شرکت هیچگونه بازرسی عمیق بسته ای را انجام نمی دهد. DPI به منظور اینكه شركت بتواند از مشتریانی كه از پروتكل BitTorrent استفاده می كنند ، استفاده كند ، لازم است. بنابراین ، اگر سرویس هیچ روشی برای شناسایی فعالیتهای اشتراک فایل نداشته باشد ، امکان ممنوعیت آن وجود ندارد.

اطلاعات شما در هرجا که ذخیره شود در معرض تشنج قرار دارد. تونلر اظهار می دارد که هیچ گونه اطلاعات مربوط به اتصال یا اطلاعات کاربر در سرورهای VPN آن ذخیره نمی شود. با این حال ، این شرکت به منظور اطمینان از کیفیت خدمات ، اطلاعات را به دفتر مرکزی خود جمع می کند. یک قرارداد حقوقی باید حاوی نامهای طرفین درگیر باشد. اظهارات در وب سایت می تواند به عنوان وعده های الزام آور قانونی تعبیر شود. با این وجود هیچ اثری از آدرس و یا حتی نام شرکت در سایت وجود ندارد ، بنابراین کسی نیست که پشت این وعده ها بایستد. در شرایط خدمات آمده است که صلاحیت قرارداد این است که صاحبان تونلر در آن سکونت داشته باشند. با این وجود ، این افراد مشخص نمی کنند که این افراد کجا هستند یا کجا هستند.

در اطلاعیه حق چاپ در انتهای سایت Tunnelr آمده است که این سایت متعلق به Cloudy.com است. آدرس Cloudy میزبان یک وب سایت تک صفحه ای است که فقط می گوید "ما (اغلب) چیزهایی می سازیم." بررسی ثبت نام دامنه برای هر دو سایت نشان می دهد که آنها متعلق به کایلا سلانز از آپوکا ، فلوریدا هستند. سایت ها در یک آدرس مسکونی ثبت شده اند. این بدان معنی است که سرویس ممکن است از فضای اضافی خارج شود ، به این معنی که ارائه دهنده بعید است که از بخش حقوقی خود برخوردار باشد..

ایالات متحده به ویژه در رابطه با اشتراک فایل ، مکان بدی برای یک سرویس حفظ حریم خصوصی است. بارگیری مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز در ایالات متحده غیرقانونی است و به عنوان یک جرم کیفری قابل پیگرد است. در صورت اعمال فشار ، بعید است كه یك عملكرد معامله گر در برابر فشارهای آژانس های اجرای قانون یا وكلاك حق چاپ مؤثر باشد. بنابراین ، ما بهتر امیدوار بودیم که این شرکت آدرس های IP را در پرونده های خود ثبت نکند.

پشتیبانی از تونلر

برای رسیدن به صفحه سؤالات متداول سایت ، لازم نیست مشترک باشید.

سیستم سؤالات متداول اطلاعات زیادی در آن وجود دارد ، اما برخی از حقایق مهم را از دست می دهد ، از جمله اینکه آیا بارگیری P2P مجاز است یا طول کلید رمزگذاری Blowfish.

صفحه آموزش توسط سیستم عامل فهرست بندی می شود. با این حال ، این واقعیت که هیچ دسته ای برای ویندوز 10 وجود ندارد ، نشان می دهد که سایت مرتباً به روز نمی شود.

راهنماهای نصب کل مراحل تنظیم را پوشش نمی دهند. به عنوان مثال ، هیچ اطلاعاتی در مورد چگونگی دریافت همه پرونده های OVPN برای سیستم OpenVPN در پوشه مناسب روی رایانه شما وجود ندارد. من از تلاش برای نصب ویسکوزیته منصرف شدم زیرا هیچ راهنمایی در مورد نحوه ورود پرونده های پیکربندی به سیستم وجود ندارد.

برای ارسال پیام به تیم پشتیبانی مشتری ، لازم نیست مشترک باشید. در پاورقی سایت پیوندی به صفحه نمایش بلیط وجود دارد. پس از راه اندازی یک حساب کاربری ، می توانید از داشبورد به فرم تماس دسترسی پیدا کنید.

پس از ارسال درخواست ، ایمیلی دریافت خواهید کرد که ارسال آن را تأیید می کند. می توانید با کلیک کردن روی پیوند موجود در ایمیل ، وضعیت بلیط خود را بررسی کنید. با این حال ، دسترسی به رکورد کمی پیچیده است. شما باید آدرس ایمیل و شماره بلیط خود را وارد کرده و سپس درخواست کنید که یک لینک دسترسی برای شما ارسال شود.

سپس با پیوند بلیط ، ایمیل دریافت می کنید.

من هرگز به سؤال فوق پاسخی ندادم. در واقع ، من علی رغم اینکه سه هفته قبل از اتمام این بررسی منتظر بودم ، به هیچ یک از بلیط های پشتیبانی من پاسخی نگرفتم.

فرآیند

ثبت نام

حتی اگر تصمیم به ثبت نام در یک اشتراک پولی گرفتید ، باید محاکمه رایگان را طی کنید. برای تنظیم حساب کاربری ، روی یکی از دکمه های آزمایشی رایگان در سایت کلیک کنید.

پس از تکمیل این فرم ، به داشبورد حساب منتقل می شوید. نام کاربری و رمز عبوری که در فرم ثبت نام ایجاد کرده اید ، ورود به سیستم برای داشبورد و برنامه VPN است. اولین باری که به داشبورد می روید ، به شما اطلاع داده می شود که محاکمه رایگان منقضی می شود - دو ساعت و نیم طول می کشد.

هنگامی که شما آماده خرید هستید ، باید به این قسمت بروید "ایجاد یک پرداخت" صفحه ، که از طریق پیوندی در صفحه به آن دسترسی پیدا می کنید "صورتحساب & مبلغ پرداختی" منو.

یک دوره اشتراک را انتخاب کنید و دکمه Next را فشار دهید. سپس جزئیات پرداخت خود را وارد می کنید. می توانید با کارت اعتباری یا از طریق پی پال پرداخت کنید.

پس از پردازش پرداخت شما ، یک ایمیل تأیید دریافت می کنید و فاکتور پرداخت شده در آن قابل مشاهده می باشد "مشاهده فاکتورهای پرداخت شده" بخش داشبورد. اگر با توافق نامه پرداخت مکرر موافقت کرده باشید ، این در قسمت قابل مشاهده است "اشتراک ها را مدیریت کنید" بخش داشبورد.

مشتری Tunnelr Windows VPN

شما گزینه ای از برنامه ها دریافت می کنید که OpenVPN GUI و Viscosity هستند. ویسکوزیته به مدت 30 روز رایگان است اما پس از آن باید آن را با 9 دلار خریداری کنید. اگرچه ویسکوزیته از نگاه و احساس بهتری نسبت به برنامه OpenVPN GUI برخوردار است ، اما تنظیم آن چندان آسان نیست. رابط کاربری گرافیکی OpenVPN آسان نیست.

شما پیوندی را در صفحه داشبورد به صفحه سؤالات متداول دنبال می کنید که روند نصب را توضیح می دهد. این چندین لینک برای بارگیری برنامه GUI OpenVPN دارد. بهترین گزینه این است که روی اولین این لینک ها کلیک کنید.

این لینک شما را به صفحه ای در وب سایت سازمان OpenVPN می برد. در جدول نشان داده شده در قسمت پایین این صفحه ، روی پرونده .exe کلیک کنید. این پرونده نصب را بارگیری می کند.

برای نصب برنامه روی فایل بارگیری شده کلیک کنید. برای تکمیل از طریق ویزارد نصب کلیک کنید.

به داشبورد برگردید و کلیک کنید "بسته نرم افزاری را بارگیری کنید." این یک بارگیری شروع می شود برای باز کردن پوشه پستی که شامل تنظیمات اتصال OpenVPN است ، روی پرونده بارگیری شده کلیک کنید. چهار فایلی را که شروع می شود استخراج کنید "تونلر" در پوشه پیکربندی C: \ Program Files \ OpenVPN \.

نصب کننده باید میانبر OpenVPN را در دسک تاپ شما ایجاد کند.

برای اجرای برنامه روی این کلیک کنید. برنامه را در پنجره روی دسک تاپ خود باز نمی کنید. درعوض ، این برنامه در حالت کمینه اجرا می شود. در سینی سیستم بر اساس زمان و تاریخ ، نمادی را مشاهده خواهید کرد که مانند صفحه رایانه ای است که قفل آن روی آن قرار دارد. اگر آن را نمی بینید ، بر روی فلش بالا در سینی سیستم کلیک کنید تا نمادهای مخفی را فاش کنید.

برای دریافت منوی برنامه بر روی نماد کلیک راست کنید.

شما لیستی از مکان های سرور را نمی بینید ، زیرا در این مرحله فقط فایل پیکربندی یک سرور را بارگیری کرده اید. این فایل پیکربندی اول شما را به سرور Tunnelr در نیویورک متصل می کند ، که پیش فرض است.

برای راه اندازی VPN روی اتصال کلیک کنید. پنجره ای ظاهر می شود که در هنگام ایجاد حساب خود باید نام کاربری و رمز عبوری را که مشخص کرده اید وارد کنید.

اگر می خواهید گزینه اتصال به یک سرور دیگر را داشته باشید ، توصیه سایت Tunnelr این است که هنگام استخراج آن از پرونده zip بارگیری ، پرونده OVPN را که کپی کرده اید در فهرست تنظیمات OpenVPN \ تنظیم کنید. راهنما توصیه می کند که برای به دست آوردن نام سرور و آدرس IP به صفحه وضعیت سرور مراجعه کنید و این جزئیات را در پرونده OVPN جایگزین کنید. شما می توانید با انتخاب به پرونده دسترسی پیدا کنید "پیکربندی را ویرایش کنید" از فهرست برنامه.

دو قطعه اطلاعاتی که سرور را برای اتصال به آنها هدایت می کند ، در بالا برجسته شده است. در واقع ، شما فقط باید نام سرور را که nyc.tunnelr.com است در تصویر بالا تغییر دهید.

شما می توانید نام سرور جدید را از صفحه وضعیت سرور منطقه Client Area در وب سایت Tunnelr دریافت کنید.

این یک راه حل بسیار عملی نیست و می تواند یک فرایند وقت گیر باشد که روند تعویض سرورها را کند می کند.

دو روش بهتر برای ایجاد پرونده های جداگانه وجود دارد ، بنابراین می توانید همه سرورهای موجود در فهرست گرافیکی OpenVPN GUI را در اختیار داشته باشید..

اولین مورد این مراجعه به پرونده zip و استخراج پرونده OVPN در یک پوشه جدید است. تغییر نام پرونده اصلی به tunelr-nyc.ovpn. بر روی فایل راست کلیک کرده و را انتخاب کنید "بازکردن با" از فهرست زمینه و دفترچه یادداشت را معرفی کنید. برای سرور دیگری ، نام سرور و آدرس IP را در پرونده جایگزین کنید. روی منو و سپس کلیک کنید "ذخیره به عنوان," نام جدیدی را جایگزین می کند "پرستار" با یک شناسه برای محل سرور جدید. حتما نوع پرونده را روی آن تنظیم کنید "تمام فایل های." این روند را تا زمانی که یک فایل OVPN برای هر سرور داشته باشید ، تکرار کنید. سپس باید این 11 پرونده را به پوشه تنظیمات OpenVPN \ در فهرست برنامه Files منتقل کنید.

از طرف دیگر ، به وب سایت Tunnelr بروید تا تمام آن پرونده های OVPN را برای شما بازنویسی کنید. به داشبورد بروید و از قسمت بالای بخش بارگیری ، مکان سرور را انتخاب کنید.

یک سرور را انتخاب کرده و را فشار دهید "بسته نرم افزاری را بارگیری کنید" دکمه. روی پرونده zip بارگیری شده کلیک کنید و پرونده OVPN را در یک پوشه موقت استخراج کنید. این فایل را طوری تغییر دهید که نام محل سرور را داشته باشد. این روند را برای همه مکان ها تکرار کنید. شما در پوشه بارگیری خود به تعداد زیادی فایل زیپ خواهید رسید. با این وجود ، می توانید پس از استخراج پرونده OVPN ، هر یک از آنها را حذف کنید. تمام پرونده های OVPN را در فهرست تنظیمات OpenVPN \ کپی کنید.

این روند یک ضرر جدی برای سرویس است. سایر شرکت های VPN که به عنوان رابط کاربری OpenVPN GUI متکی هستند شامل پرونده های جداگانه OVPN برای هر یک از سرورهای خود هستند. اینها به راحتی توسط Tunnelr ایجاد می شوند و در بسته بندی پیکربندی موجود در صفحه داشبورد سایتشان درج می شوند..

وقتی چندین فایل OVPN دارید ، منوی OpenVPN متفاوت به نظر می رسد. این دارای ورودی های منو برای همه مکان های سرور با کنترل های VPN موجود در زیرمجموع است.

سرعت تونلر (تست های DNS ، WebRTC و IPv6)

من تست های سرعت Tunnelr VPN را با استفاده از OpenVPN انجام دادم. من از IPLocation.net برای شناسایی موقعیت فیزیکی سرورهای دسترسی یافته برای آزمایش استفاده کردم. IPLocation گزارش داد که سرور VPN نیویورک در شمال برگن ، در شمال Union City در نیوجرسی ، در سراسر هادسون از نیویورک قرار داشت. تأیید شد که سرور آتلانتا در آتلانتا است. تمام آزمایش های آمریکای شمالی بر روی اتصال از جمهوری دومینیکن به سرور آزمایشی در میامی اندازه گیری شد. آزمایش های انجام شده به میامی بدون فعال VPN مبنایی برای عملکرد VPN ارائه می دهند.

برای تست عملکرد اقیانوس اطلس ، من به یک سرور تست در لندن متصل شدم. پس از اجرای آزمایشات برای یافتن میانگین سرعت در یک اتصال بدون VPN ، من سرعت اتصال را که از طریق سرور لندن تونلر اجرا می شود ، آزمایش کردم که IPLocation گزارش داد که در لندن است.

در هر حالت ، پنج آزمایش با testmy.net انجام شد.

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند.

تونلر خیلی خوب اجرا کرد. در آزمایشات آمریکای شمالی سرعت تقریباً ده درصد کاهش یافته است. در آزمایشی فرا اتلانتیک به لندن ، اتصال محافظت شده با VPN کمتر از پنج درصد کندتر از اتصال محافظت نشده بود.

سایت های تست ipleak.net و doileak.com ابزارهای خوبی برای بررسی اینکه آیا VPN آدرس IP کاربر را تغییر داده است یا خیر. آنها همچنین سرورهای DNS را نشان می دهند که از رایانه شما استفاده می شود. این مهم است زیرا وقتی VPN را روشن می کنید ، این اطلاعات نیز باید تغییر کنند.

IPLeak گزارش داد که هنگامی که به سرور لندن سرویس VPN وصل شدم ، آدرس IP من تغییر کرده است. متأسفانه ، این نشان داد كه رایانه من هنوز به همان سرور DNS دسترسی دارد. اتصال به سرور نیویورک از انگلستان با موفقیت آدرس IP من را از آن مکان به یکی تغییر داد. با این حال ، IPLeak هنوز هم دسترسی به سرور DNS معمولی من در انگلستان را تشخیص داده است و هیچ تماس با هیچ سرور DNS در ایالات متحده ندارد. DoILeak تمام این نتایج را تأیید کرد و همچنین متوجه شد که منطقه زمانی رایانه من با منطقه زمانی مکان گزارش شده من ناسازگار است.

ارائه دهنده خدمات اینترنت من از آدرس های IPv6 استفاده نمی کند ، بنابراین من نتوانستم تست نشت IPv6 را انجام دهم.

خدمات جریان

در حالی که به سرور لندن تونلر متصل شدم ، بررسی کردم که آیا سرویس های پخش ویدیو محدود به جغرافیایی ، به من اجازه می دهند محتوای را تماشا کنم. iPlayer بی بی سی به من اجازه نمی دهد فیلم تماشا کنم. با این حال ، هنگامی که من از مرورگر به Kodi تغییر کردم ، توانستم iPlayer BBC را از طریق افزونه Live Hub تماشا کنم. ITV و Channel 4 هر دو به من اجازه تماشای فیلم می دهند ، اما من با Netflix UK شانس نداشتم.

بعد از اینکه به سرور VPN نیویورک تغییر کردم ، سعی کردم به فیلم ها در سایت های ایالات متحده دسترسی پیدا کنم. من توانستم فیلم ها را در Netflix USA تماشا کنم ، اما نه در ABC. NBC و CBS به من اجازه می دهند سرگرمی را در سایت های خود تماشا کنم.

سایر سکوها

یک مزیت بزرگ عدم ​​برنامه بومی این است که تونلر را می توان تقریباً در مورد هر سیستم عامل نصب کرد. PPTP پس از انتشار 10 در نسخه های MacOS یا iOS پشتیبانی نمی شود. با این وجود ، می توانید یک اتصال PPTP را به صورت دستی بر روی Mac OS X ، Windows ، iOS قبل از نسخه 10 ، Android ، Linux ، جعبه های تنظیم بالا و روترهای فلش تنظیم کنید. L2TP را می توان به صورت دستی در ویندوز ، Mac OS X ، macOS ، iOS ، Android و Linux تنظیم کرد.

می توانید از طریق OpenVPN GUI و برنامه های ویسکوزیته در ویندوز از OpenVPN استفاده کنید. همچنین می توانید از ویسکوزیته در مکینتاش استفاده کنید ، یا Tunnelblick را انتخاب کنید. دارندگان لینوکس می توانند OpenVPN GUI را نصب کنند. OpenVPN Connect در دستگاه های iOS کار می کند و همچنین می توانید نسخه ای از برنامه OpenVPN را از Google Play برای دستگاه های Android دریافت کنید. می توانید از OpenSSH در رایانه های Windows و Mac استفاده کنید.

نتیجه گیری بررسی تونلر

اگرچه وجود ندارد "درباره ما" صفحه در وب سایت Tunnelr ، Kayla Selans ، صاحب سرویس ، دارای صفحه ای در مورد.me است. او در آنجا توضیح می دهد كه وی در سال 2010 از كار رایانه خود متمركز شد تا در حرفه خود به عنوان یك عكاس متمركز شود و پس از تولد كودك در سال 2012 ، زمان كمتری برای IT داشت. احتمالاً تعداد زیادی کارمند نیستند. این می تواند توضیح دهد که چرا وبلاگ ، فید توییتر و صفحه فیس بوک بسیار بندرت به روز می شوند. این همچنین توضیح می دهد که چرا صفحات راهنمایی وب سایت به روز نشده اند تا ویندوز 10 را به خود اختصاص دهند و چرا هرگز به بلیط های پشتیبانی پشتیبانی نمی شوند.

دوست داشتم

 • کمک به پنج اتصال همزمان
 • محاکمه آزاد کوتاه
 • پی پال را می پذیرد
 • ناشناس بودن حساب
 • هیچ سیاهه ای نیست
 • وارد Netflix USA می شود

من در مورد آنقدر مطمئن نبودم

 • موقعیت مکانی در ایالات متحده آمریکا

من متنفر بودم

 • بدون سوئیچ kill
 • نصب آسان است
 • دستورالعمل های ناقص
 • پاسخی از میز راهنما وجود ندارد

تونلر قیمت مناسب دارد ، اما اگر می خواهند در خارج از کشور وارد تلویزیون خانگی شوند ، برای کشورهایی مانند فرانسه ، اسپانیا ، کانادا یا استرالیا مناسب نخواهد بود. با توجه به قرار گرفتن در پایگاه عملیاتی VPN و خدمه ظاهراً كوچكی كه آن را اجرا می كنند ، محافظت چندانی برای كسانی كه می خواهند با تورنت بارگیری كنند وجود ندارد..

یک شبکه سرور بزرگتر ، یک برنامه سفارشی و یک مالک داخلی این سرویس VPN را بسیار جذاب تر می کند.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me