رمزگذاری شده


 • قیمت گذاری

  از جانب $ 8.33
  / ماه

 • موجود در:


  • iOS

  • اندروید

  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک
 • رفع انسداد:


  • iPlayer

ProPrivacy.com نمره
3 از 10

خلاصه

Encrypt.me یک سرویس طولانی VPN مستقر در ایالات متحده است که اخیراً عضو گروه J2 Global شده است. با پشتیبانی J2 Global در پشت آن ، ممکن است Encrypt.me به خدماتی تبدیل شود که در آینده مراقب آن باشید. اما در حال حاضر ، تلاش می کند تا خود را از جمع متمایز کند.

آمار سریع

 • کشورها
  44
 • صلاحیت قضایی
  ایالات متحده
 • اتصالات همزمان
  100

قیمت گذاری

Encrypt.me بین "پاس ها" و اشتراک ها تمایز قائل می شود ، اما به غیر از وجود گذر 1 هفته ، تنها تفاوت این است که پرداخت برای پاس ها تمدید نمی شود ، در حالی که با اشتراک آن انجام می شود..

یک ویژگی غیرمعمول قیمت گذاری Encrypt.me این است که علاوه بر برنامه های شخصی ، برنامه های خانوادگی و تیمی را ارائه می دهد (برای گروههای بسیار بزرگ).

Encrypt.me بیان می کند که در صورت تمایل می توانید از "چندین دستگاه همزمان" در یک حساب داده نامحدود استفاده کنید. به نظر می رسد پرداخت یک حساب خانوادگی یا تیمی (احتمالاً اگر تیم خیلی بزرگ نباشد) تا حد زیادی یک صداقت از طرف مشتریان است.

به گفته این ، 12.99 دلار در هر ماه برای پنج عضو خانواده ، قیمت خانواده کاملاً معامله است.

Encrypt.me همچنین یک برنامه کوتاه را با قیمت 2.99 دلار در هر ماه ارائه می دهد که محدودیت داده 5 گیگابایتی را دارد. کلیه پرداخت ها فقط از طریق کارت اعتباری / بدهی انجام می شود و توسط Stripe پردازش می شود.

کاربران جدید می توانند از یک محاکمه رایگان 14 روزه بهره ببرند ، که خوشحالیم که توجه داشته باشید به جزئیات کارت اعتباری نیاز ندارد. برای ثبت نام یک آدرس ایمیل معتبر لازم است و Encrypt.me برای موارد یکبار مصرف قدم می گذارد.

امکانات

 • برنامه های موجود برای iOS ، Android ، macOS و Windows
 • اتصالات همزمان نامحدود
 • سرور در 44 کشور (از جمله "آفریقا" ، که به آفریقای جنوبی تبدیل می شود)
 • ایمن خودکار
 • "OverCloak"
 • فیلتر محتوا
 • ممیزی امنیتی

تورنت به طور پیش فرض و در طول آزمایش 14 روزه مسدود شده است ، اما پرداخت مشتریان می توانند درخواست کنند که این بلوک برداشته شود. نکته قابل توجهی که در تمام سیستم عامل ها وجود ندارد ، هر نوع سوئیچ kill است.

ایمنی خودکار

هنگامی که یک شبکه ناشناخته شناسایی شد ، VPN به منظور محافظت از ترافیک شما بطور خودکار فعال می شود.

پوشاننده

با اتصال به یک شبکه غیرقابل اعتماد ، این ویژگی به طور خودکار دسترسی به اینترنت را محدود می کند تا اینکه یک اتصال VPN برقرار شود. این ویژگی فقط در مشتریهای دسک تاپ موجود است.

فیلتر محتوا

این ویژگی در زمان نوشتن در دسترس نیست اما انتظار می رود به زودی نمایش برتر شود. از لیست های DNS برای مسدود کردن تبلیغات ، محتوای بزرگسالان ، نرم افزارهای مخرب ، رسانه های اجتماعی و مانند مطالب ناخواسته مانند آنچه توسط شما مشخص شده است استفاده می کند.

این بسیار شبیه به کارهایی است که اکثر مسدود کننده های تبلیغاتی مبتنی بر مرورگر انجام می دهند ، اما خوب است که یک راه حل همه در یک داشته باشید.

حسابرسی امنیتی

Encrypt.me تحت نظارت ممیزی امنیتی در سال 2016 ، با یک حسابرسی بعدی که در نوامبر سال 2020 منتشر شده است ، بر خلاف برخی دیگر از خدمات VPN ، Encrypt.me متن کامل و بی نظیر ممیزی را در وب سایت خود در دسترس قرار داده است ، چیزی که ما به شدت از آن استقبال می کنیم. . ممیزی برنامه های Encrypt.me و به میزان محدودی وب سایت آن را پوشش می دهد. توجه داشته باشید که این یک مأموریت امنیتی فنی است و موارد رویه ای نظیر ورود به سیستم را ندارد. نتایج ممیزی مثبت بود.

هیچ مشکلی جدی پیدا نشد ، و مواردی که کشف شده توسط برنامه نویسان Encrypt.me برطرف می شود زیرا این نوع تایپ می شود. این همه عالی است اما این واقعیت را که ما نشتی را در مشتری Window تشخیص داده ایم تغییر نمی دهد.

آیا Encrypt.me Netflix را مسدود کرد?

در آزمایشات ، Netflix ایالات متحده متوجه شد که ما از VPN استفاده می کنیم و ما را مسدود کرد. با این حال ، اتصال به یک سرور UK ، به ما امکان تماشای iPlayer BBC را داد.

سرعت و عملکرد

لطفاً برای آخرین نتایج وزنی ، صفحه تست سرعت ما را بررسی کنید ، اما در زمان نوشتن Encrypt.me یازده در سریعترین لیست VPN ما است. که اصلاً خیلی لرزان نیست ، اگرچه این با نتیجه سرعت زیاد پشت سر هم نسبتا معمولی 198.8 مگابیت در ثانیه مطابقت ندارد.

زمان جستجوی DNS تقریباً در وسط جاده است ، اگرچه میانگین زمان اتصال کوتاه فقط 2.7 ثانیه (حداکثر 4.0 ثانیه) بدین معناست که با شروع VPN نمی توانید حلق آویز شوید..

IP Leaks

در macOS ما خوشحال شدیم که هیچ IP-IP را کشف نکردیم. در ویندوز ، با این حال ، نشت منظم DNS و همچنین نشت IPv6 را از طریق WebRTC تشخیص دادیم. در حال حاضر ما نمی توانیم IPv6 نشت را روی سیستم عامل های تلفن همراه آزمایش کنیم ، اما هیچ نوع نشت IPv4 را در Android یا iOS تشخیص ندادیم.

راحتی در استفاده

تارنما

وب سایت به اندازه کافی هوشمند به نظر می رسد اما در مورد اطلاعات سخت کوتاه است. و هنگامی که اطلاعات در دسترس است ، این است که اغلب به طرز خراب و قدیمی - برخی از مقاله ها به سال 2011 برمی گردند! مطمئناً امیدواریم که در طول سالهای مداخله همه چیز تغییر کرده باشد!

یک وبلاگ جوهرهای دیجیتالی زیادی را توضیح می دهد و توضیح می دهد که چرا VPN ها هرگز نباید چیزی نزدیک به "ناشناس" تلقی شوند. اگرچه این امر از بسیاری جهات صحیح است ، و ذکر آن برای یک سرویس VPN تا حدودی قابل ستایش است ، اما برای ما مثل رمزگذاری نیز به نظر می رسد. من مشتاق است که خود را از مسئولیت های خود به عنوان ارائه دهنده VPN خلاص کند.

خیر ، یک VPN هرگز نباید 100 درصد امن در نظر گرفته شود و گمنامی بودن آن را تضمین نمی کند. اما به خوبی انجام دهید ، یک VPN می تواند کارهای خوبی برای محافظت از حریم خصوصی شما هنگام آنلاین انجام دهد. همانطور که در بقیه این بررسی می بینیم ، Encrypt.me به سادگی بسیاری از مراحل مورد نیاز برای انجام حریم شخصی VPN را انجام نداده است (ما به دنبال شما هستیم ، سوابق اتصال و بدون سوئیچ kill -).

پشتیبانی

این وب سایت دارای تعدادی سؤال متداول است ، اما اینها نتوانستند به هر سؤالی که داشتیم پاسخ دهند. پشتیبانی چت زنده هنگامی که پاسخهای کنسرو شده را پشت سر بگذارید ، در دسترس است ، اما تیم پشتیبانی عمدتا است. مستقر در استرالیا اگر در خارج از ساعات اداری استرالیا با پشتیبانی تماس بگیرید ، پاسخ ایمیل بعداً می رسد.

همانطور که بعدا در این بررسی می بینیم در بخش امنیت فنی ، پاسخ هایی که دریافت کردیم بسیار رضایت بخش نبود.

ثبت نام

ثبت نام در یک حساب Encrypt.me بسیار آسان است. برای استفاده از آزمایش رایگان 15 روزه ، کافیست یک آدرس ایمیل و رمز عبور معتبر تهیه کرده و خاموش را از آن خارج کنید. یک ایمیل تأیید کننده پیوندی به صفحه بارگیری ها در وب سایت دارد.

نرم افزار

برنامه ها برای macOS ، iOS و Android در دسترس هستند. برنامه Windows (7+) نیز موجود است ، اما این فقط در بتا است ، بنابراین Encrypt.me هیچ قولی در مورد ثبات یا امنیت آن نمی دهد. که همانطور که دیدیم نیز همینطور است.

همچنین یک برنامه "Fire OS" وجود دارد ، اگرچه این فقط برنامه معمولی Android (و نه TV Android) است که از طریق فروشگاه App Amazon ساخته شده است..

هیچ راهنمائی تنظیم یا پرونده پیکربندی OpenVPN برای تنظیم دستی در دستگاه های پشتیبانی نشده یا با مشتری های VPN شخص ثالث در دسترس نیست.

مشتری macOS

مشتری macOS یک کار نسبتاً ساده است ، اما کار را خیلی خوب انجام می دهد.

Encrypt.me Mac OS Client

ویژگی های Auto-Secure و OverCloak در MacOS موجود است. برنامه همچنین به شما امکان می دهد بین حالت های UDP و TCP جابجا شوید ، که تقریباً مطمئناً نشان می دهد که از پروتکل OpenVPN استفاده می کند.

برنامه های تلفن همراه

به غیر از ویژگی امنیتی برنامه قفل در Android که برنامه را با رمز عبور محافظت می کند ، به نظر می رسد که برنامه های Android و iOS یکسان هستند. با این حال اندروید از OpenVPN استفاده می کند ، در حالی که برنامه iOS از IKEv2 استفاده می کند.

رمزگذاری سرویس گیرنده تلفن همراه

هر دو دارای امنیت خودکار برای شبکه های WiFi هستند و عموماً خوب کار می کنند. اگرچه هیچ یک از برنامه ها دارای سوئیچ نیستند ، اما نسخه های جدیدتر اندروید اکنون دارای یک سوئیچ kill در داخل سیستم عامل هستند.

مشتری پنجره

سرویس گیرنده ویندوز بسیار شبیه به سرویس گیرنده macOS است و پشتیبانی از Auto-Secure و OverCloak را در بر می گیرد. اما از IKEv2 به جای OpenVPN استفاده می کند.

Encrypt.me Windows Client

علی رغم آنچه وب سایت می گوید ، ما با اطمینان می توانیم مشتری ویندوز دیگر در بتا نباشیم. بنابراین بهانه ای برای نشت IPv6 و WebRTC که تشخیص داده ایم وجود ندارد.

حریم خصوصی

صلاحیت قضایی

Encrypt.me در دالاس ، تگزاس مستقر است ، اما هم اکنون متعلق به J2 Global ، یک شرکت چتر مستقر در آمریکا است که همچنین رسماً صاحب هفت مارک VPN دیگر است. این موارد شامل IPVanish و StrongVPN و SaferVPN است. علاوه بر اینها ، خدمات تعدادی از محصولات VPN را با لیبل سفید ارائه می دهد.

ایالات متحده هیچ قانونی برای حفظ داده های قانونی ندارد ، اما مقیاس و دامنه نظارت گسترده توسط آژانس امنیت ملی آمریکا و سایر آژانس های دولتی ، آنگونه که ادوارد اسنودن در معرض دید قرار داده است ، بدان معناست که تصور کنید که کلیه خدمات فنی ارائه دهنده حریم خصوصی محتاطانه است. به نوعی.

سیاههها

Encrypt.me مجموعه کاملی از پرونده های اتصال (فوق داده) را برای کاربران سرویس VPN خود نگه می دارد.

 • تعداد بایت ارسال و دریافت شده است
 • مدت زمان متصل
 • آدرس IP متصل شده و IP (مجازی) که به آنها اختصاص می دهیم
 • درگاه منبع اتصال خروجی با زمان شروع و پایان

با این حال ، این تا حدودی کاهش می یابد ، زیرا آنها فقط 16 روز قبل از حذف نگه داشته می شوند. این مدت طولانی نیست اما احتمالاً در صورت اولویت کافی برای حکم دادگاه کافی است.

این سرویس همچنین از ردیابی گسترده وب سایت ، از جمله استفاده از ردیاب های Google Analytics استفاده می کند. در داخل برنامه داده های تجزیه و تحلیل برنامه ها توسط شخص ثالث Fabric.io و سرویس های Google Firebase جمع آوری شده است ، اگرچه امتناع از این برنامه درون برنامه امکان پذیر است.

مشتریان از یا ساکن در اتحادیه اروپا از مزایای معمول حفظ حریم خصوصی در GDPR برخوردار هستند.

امنیت فنی

برنامه های Windows و iOS از پروتکل IKEv2 VPN استفاده می کنند ، در حالی که macOS و برنامه های Android از OpenVPN استفاده می کنند. تنظیمات OpenVPN استفاده شده (تا آنجا که می توانیم آنها را تعیین کنیم) عبارتند از:

کانال داده: رمزنگاری AES-256-CBC با تأیید هویت داده SHA256.

کانال کنترل: جزئیات کامل در دسترس نیست ، اگرچه ذکر مختصری در مورد استفاده از AES-GCM وجود داشت. از آنجا که این موضوع در پرونده های پیکربندی OpenVPN مشخص نشده است ، ما این خطر را داریم که از AES-256-GCM به عنوان رمزگذار و برای تأیید اعتبار داده ها در هنگام تبادل TLS استفاده شود..

ما نمی دانیم که چگونه مبادله کلید تضمین می شود یا از رازداری کامل رو به جلو استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، لطفا راهنمای نهایی ما برای رمزگذاری VPN را بررسی کنید. ما همچنین از پشتیبانی پرسیدیم که آیا Encrypt.me از سرورهای VPN با یک فلز لخت یا سرورهای مجازی (نمونه های VPS مبتنی بر نرم افزار بر روی سرورهای مشترک استفاده می کند) استفاده می کند یا خیر. یا مخلوط ...

"سوال پیچیده. شبکه فوق العاده است. اکثراً سرورهای خود ما هستند ، اما ما VPS را از ارائه دهندگان میزبانی اجاره نمی دهیم و اگر این چیزی است که شما می خواهید ، آن را در شبکه ایجاد می کنیم. "

صادقانه بگویم ، ما را عاقل تر نمی کند. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، هیچ یک از برنامه ها به هیچ وجه شکل سوئیچ kill را ندارند بنابراین اگر اتصال VPN از کار بیفتد آدرس IP شما در معرض اینترنت قرار می گیرد.

همانطور که اشاره شد ، و نتیجه نتایج حسابرسی امنیتی اخیر ، ما متوجه شدیم که سرویس گیرنده ویندوز کاملاً دارای ویندوز است.

افکار نهایی

به غیر از مستقر شدن در ایالات متحده و نگه داشتن گزارش های بسیار بیشتر از آنچه که دوست داریم ، با رمزگذاری Enc.pt.me هیچ چیز خیلی اشتباهی وجود ندارد به جز یک سرویس گیرنده ویندوز بسیار ناصاف.

در پایان روز ، Encrypt.me یک سرویس VPN به اندازه کافی مناسب و معقول است. اما در فضای بازار بسیار رقابتی امروز ، قیمت نسبتاً بالا سؤال از آن و عدم وجود ویژگی ها ، گزاره ارزش خود را به چیزی برای فروش سخت تبدیل کرده است.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me