سرور پروکسی انگلستان


 • قیمت گذاری

  از جانب 13.93 دلار
  / ماه

به روز رسانی: سرور پروکسی انگلستان اکنون به عنوان LibertyShield.com فعالیت می کند

ProPrivacy.com نمره
5.5 از 10

خلاصه

فریب نخورید یا اجازه ندهید با نام بسته ها یا شرکت گمراه شوید زیرا در واقع آنها با پشتیبانی عالی و سرعت سریع خدمات VPN خوبی ارائه می دهند. اگر خواستار پخش سریع هستید ، این می تواند در خیابان شما باشد.

بازارهای هدف Proxy Server UK مهاجران هستند و افرادی که مایل به تماشای برنامه های تلویزیونی از خارج هستند بنابراین تمرکز آنها بر امنیت به همان اندازه مناسب نیست بلکه در عوض هدف آنها بهینه سازی سرعت ، عملکرد و خدمات به مشتریان است - چیزی که ارائه می دهند. خیالی با توجه به این نکته باید توجه داشته باشیم که اگر شما از OpenVPN استفاده می کنید ، خدمات بهتری در آنجا وجود دارد ، اما اگر می خواهید یک جریان مطمئن با سرعت بالا باشد ، سرور پروکسی انگلستان این شگفت آور را ارائه می دهد..

قیمت گذاری و برنامه ریزی

سرور پروکسی انگلستان دارای بسته های VPN برای 10 کشور مختلف است. 4 بسته در هر یک از این کشورها یکسان هستند و مهم نیست کدام یک را انتخاب کنید زیرا به هر حال به 10 کشور دسترسی خواهید داشت. این مسئله به سایر سردرگمی هایی که در مورد وب سایت بحث می کنیم می افزاید.

UK_Proxy_Server_Locations

پراکسی سرور UK دارای 2 بسته مختلف است که دقیقاً یکسان را ارائه می دهند به جز یکی از آنها پهنای باند محدود 30 گیگابایت را دارد در حالی که دیگری کاملاً نامحدود است. قیمت این موارد در زیر نشان داده شده است ، برای بسته نامحدود این مبلغ 16.57 دلار در ماه است اگر در کل سال ثبت نام کنید به 13.82 دلار در ماه بروید. این قطعاً در مقیاس گرانتر طیف است اما برای پول خود خدمات معقولی دریافت می کنید.

UK_Proxy_Server_Pricing

آنها همچنین یک روتر Belkin N600 DD-WRT VPN VPN را با اتصال PTPP (L2TP در صورت درخواست - و بسیار توصیه می شود) به خرده فروشی ، که بدان معنی است که تمام دستگاه های خانواده شما می توانند از اتصال VPN استفاده کنند. قیمت این موارد بسیار منطقی است و اگر نگران استفاده از OpenVPN نیستید ، توصیه می شود.

امکانات

سرور پروکسی UK اخیراً فن آوری ها و سرورهای خود را به روز کرده است و اکنون در 10 کشور جهان روی سرورهای Tier 2 کار می کند که به ارائه سرعت اتصال عالی کمک می کند. همانطور که گفته شد ، آنها حداقل از OpenVPN پشتیبانی می کنند ، اما این سرورهای میراث آنها اجرا می شود ، بنابراین انتظار سرعت زیادی از آن ندارید.

این 10 کشور ایده آل مکان هایی برای پخش و تماشای تلویزیون آنلاین هستند. آنها به P2P در سرورهای انگلستان ، اسپانیایی ، ایرلندی ، آلمانی و هلندی خود اجازه می دهند که البته مورد دوم نیز توصیه می شود از آن استفاده کنید. علاوه بر این ، در کنار سرویس VPN ، آنها یک سرویس پروکسی ارائه می دهند ، بنابراین اگر شما فقط مایلید از طریق مرورگر وب خود جریانی کنید و مایل به محدود کردن سایر ترافیک نیستید ، این بیش از حد ممکن است. علاوه بر این ، آنها همچنین می توانند از 2 اتصال همزمان استفاده شوند.

از سرور پروکسی انگلستان دیدن کنید »

امنیت و حریم خصوصی

همانطور که انتظار می رود UK Proxy Server از رمزنگاری 128bit برای پروتکل PPTP خود استفاده کند اما از 256bit برای اتصالات L2TP و OpenVPN استفاده می کند ، خوب است که مطابق با استاندارد مطابقت داشته باشید. در کنار این ، آنها از آدرس IP پویا مشترک استفاده می کنند که به کاهش حملات و همچنین افزایش ناشناس بودن در همان زمان کمک می کند.

از آنجا که سرور پروکسی انگلستان برای کسانی که به طور کامل 100٪ حریم خصوصی در نظر ندارند هدف قرار نمی گیرد ، آنها برخی از ورود به سیستم را انجام می دهند و همچنین برخی از اطلاعات را با طرفین خارج به اشتراک می گذارند.

تارنما

بدترین ویژگی سرویس دهنده Proxy UK بدون شک وب سایت است. پیمایش با اطلاعاتی که ممکن است برای یافتن آن به سختی کار کنید ، گیج کننده و دشوار است. علاوه بر این ، راهنماهای تنظیم خیلی خوب انجام نشده و برای دستگاههای مختلف واقعاً گسترده نیستند و تنظیمات OpenVPN در اصل غیرقابل استفاده هستند..

UK_Proxy_Server_Homepage

به طور مشابه به وب سایت ، منطقه مشتری کمی گیج کننده است ، اما به شما امکان می دهد تغییرات معمول را انجام دهید و کنترل زیادی بر روی حساب خود به شما می دهد..

پشتیبانی

با کمال تعجب اما خوشبختانه و برخلاف وب سایت آنها ، پشتیبانی در واقع بسیار عالی است. آنها انواع مختلف پشتیبانی زیادی دارند: از راه دور ، گپ ، پایگاه دانش و بلیط. اگرچه پشتیبانی چت 24/7 نیست ، اما ساعت 9 صبح تا 11 عصر (زمان انگلیس) 365 روز زنده است. همه انواع پشتیبانی عالی هستند و پاسخ بسیار خوبی می گیرید که به شما در حل مسئله کمک می کند. آنها همچنین دارای دانش دانش هستند ، اما همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، این حرکت به سختی قابل استفاده نیست و مفید نیست.

فرآیند

ثبت نام

ثبت نام یک فرایند مستقیم رو به جلو است و خوشبختانه شما نیازی به ارائه جزئیات کامل ندارید تا اینکه در واقع نیاز به خرید یک محصول داشته باشید. متأسفانه هنگام خرید ، طرح پرداخت ناشناس ندارند ، اما انواع عمده پرداخت را قبول می کنید.

سرویس گیرنده Windows VPN

سرویس گیرنده ویندوز VPN فقط امکان تنظیم اتصال PPTP و L2TP را فراهم می کند که ما فقط استفاده از L2TP را توصیه می کنیم زیرا PPTP بسیار نا امن است. ما آن را تست کردیم و یک نرم افزار ساده و ساده است که سوئیچ کردن کشورها را بسیار آسان می کند اما هیچ ویژگی و قابلیت دیگری ندارد..

UK_Proxy_Server_Software

عملکرد (تست سرعت ، DNS و IP)

ما سرعت را با استفاده از L2TP بر روی نرم افزار و همچنین استفاده از OpenVPN با OpenVPN Client آزمایش کردیم. نتایج در جدول آمده است که سرعت L2TP خارق العاده است. از آنجا که OpenVPN روی سرورهای میراث خود اجرا می شود ، سرعت بسیار کند است - هر چند که هنوز هم قابل استفاده است. تست های IP و DNS Leak همه خوب برگشتند و ما اصلاً مشکلی با آن نداشتیم.

UK_Proxy_Pure_Speed UK_Proxy_Server_L2TP_Speed UK_Proxy_Server_OpenVPN_Speed
سرعت خالص سرعت L2TP سرعت OpenVPN

سایر سکوها

سرویس Proxy UK همچنین دارای مکینتاش برای Mac ، iOS و Linux است. از آنجا که می توانید پرونده های پیکربندی .ovpn را بارگیری کنید ، می توانید یک اتصال OpenVPN را در اکثر دستگاهها تنظیم کنید که اجازه می دهد اما آنها هیچ راهنمایی برای این کار ندارند. با این حال آنها راهنمایی هایی را برای L2TP و PPTP ارائه می دهند اما در صورت امکان توصیه می کنیم با OpenVPN چسبیده باشید. ما اتصال L2TP را در تلفن Android خود تست دادیم (با استفاده از ساخته شده در VPN) و یافتیم که نتایج دقیقاً پایین تر از آن چیزی است که در رایانه به دست آورده ایم..

سایر / خدمات رایگان

همانطور که ذکر شد سرور پروکسی UK ، با کمال تعجب ، راه حل های پروکسی را نیز ارائه می دهد. ما این تست را در گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر انجام دادیم و همچنین با کمترین سرعت سرعت فوق العاده کار می کرد.

نتیجه

خوشمان آمد

 • پشتیبانی مشتری فوق العاده
 • سرعتهای عالی

ما در مورد آن چندان مطمئن نبودیم

 • قیمت گذاری
 • پشتیبانی OpenVPN
 • برخی از اسناد قدیمی

متنفریم

 • وب سایت بد / گیج کننده
 • نام تجاری سردرگم

سرور پروکسی انگلستان مخاطب هدف مشخصی را در ذهن خود دارد و آنها این موضوع را ارائه می دهند. این سرعت سریع و یکی از بهترین سیستمهای پشتیبانی از مشتری است که بدون شک آنها در ارائه نیازهای مشتریان حتی اگر فاقد دانش فنی باشند ، به خوبی قرار گرفته اند. قیمت گذاری در انتهای کمی بالاتر است اما با پشت سر گذاشتن پول سخاوتمندانه ، آزمایش رایگان و پشتیبانی ، شانس زیادی برای تعیین اینکه آیا این ارائه دهنده برای شما مناسب است یا خیر ، دارید..

از سرور پروکسی انگلستان دیدن کنید »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me