رمز عبور بصری


Intuitive Password یک سرویس مستقر در استرالیا است که خود را به عنوان یک راه حل مدیریت رمز عبور درجه نظامی تبلیغ می کند. وب سایت نرم و صاف است و احساس عمومی از یک سرویس با کیفیت بالا است.

ProPrivacy.com نمره
7.8 از 10

خلاصه

مستقر شدن در استرالیا ، که عضو پنج چشم است و دارای قوانین نگهدارنده اجباری داده ها است ، هرگز یک مکان ایده آل برای یک سرویس حریم خصوصی محسوب نمی شود. با این حال ، با مدیریت رمز عبور ، این موضوع به خصوص نگران کننده نیست.

از همه مهمتر ، گذرواژه Intuitive یک سرویس دانش صفر با رمزگذاری نهایی به انتها ارائه می دهد. در نتیجه ، کاربران همیشه کنترل کامل را حفظ می کنند.

بررسی گذرواژه بصری

پیگیری تعداد روزافزون رمزهای عبور دشوار است ، به خصوص اگر می خواهید تمام حسابهای فردی خود را به طور صحیح حفظ کنید. گذرواژه‌ها باید قوی باشند ، به این معنی که یادآوری آنها باید خیلی سخت باشد. علاوه بر این ، اگر می خواهند به درستی از حساب های شما محافظت کنند ، باید بی نظیر باشند. این جایی است که مدیران رمزعبور مانند Intuitive Password برای کمک به آنها طراحی شده اند.

مدیر رمزگذاری شهودی متعلق به شرکت مادر Intuitive Security Systems Pty.Ltd ، یک شرکت استرالیایی است که از سال 2013 فعالیت می کند. این سرویس یک مدیر رمز عبور بسیار برجسته است که به مصرف کنندگان امکان می دهد کلمه عبور خود را برای همه حساب های خود تنظیم و فراموش کنند..

بر خلاف بسیاری از مدیران رمز عبور ، رمز عبور بصری a پایه ای برنامه به صورت رایگان این سرویس به همه افراد امکان می دهد حساب های خود را با رمزهای عبور قوی شروع کنند که دیگر نیازی به پیگیری خود ندارند. یک حساب اصلی از نظر ویژگی های کمی نازک بر روی زمین است ، اما مهمترین چیزهایی است که شما نیاز دارید. با این وجود ، فقط 20 رمز عبور را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین در صورت نیاز به پرداخت هزینه بیشتری نیاز خواهید داشت.

برای کسانی که می خواهند چلپ چلوپ کنند و توانایی صادر کردن گذرواژه را داشته باشند ، پسوردهای محلی را برای دسترسی آفلاین ذخیره کنند ، یا از گذرواژه ها و بازیابی رمزهای عبور استفاده کنند - لازم است که به بیان برنامه اشتراک طرح اکسپرس در هر ماه 1.34 دلار (آمریکا) هزینه دارد و کلیه ویژگی های برنامه اصلی و همچنین این ویژگی های اضافه شده را شامل می شود.

قیمت گذاری رمز عبور بصری

پیشرفته برنامه هزینه اشتراک را به 3.36 دلار در هر ماه افزایش می دهد ، که مسلماً شروع به گران شدن کمی بیشتر از گزینه های دیگر در بازار (40 دلار در سال) می کند. Advanced پیشرفته وراثت حساب را به ویژگی های تنظیم شده اضافه می کند ، به این معنی که در صورت اضطراری می توانید یک دوست یا شریک تجاری به رمزهای عبور خود دسترسی پیدا کنید..

کاربران همچنین می توانند احراز هویت پیامکی را به حساب خود اضافه کنند ، که به آنها اجازه می دهد تا هنگام به روزرسانی اعتبارشان ، به روزرسانی های امنیتی را دریافت کنند ، یا یک تلاش برای ورود غیر مجاز وجود دارد. همچنین می توانید یک آدرس ایمیل برای دریافت این هشدارهای امنیتی به حساب کاربری اضافه کنید. حسابهای "پیشرفته" همچنین می توانند برای هر رمزعبور تاریخ انقضا را تعیین کنند تا یک یادآوری برای به روزرسانی دوره ای آنها دریافت کنند. علاوه بر این ، یک پیام رسان ایمن به این اختلاف اضافه می شود ، تا تیم ها بتوانند با یکدیگر ایمن ارتباط برقرار کنند. همچنین میزان فضای ذخیره سازی یادداشت ها و پیام ها به 24000 کاراکتر افزایش یافته است. و تعداد برچسب هایی که می توانید به آن رمز ورود اضافه کنید به 10 می رسد.

این برنامه Pro در هر ماه 10.07 دلار هزینه دارد (ایالات متحده) و ضمن اضافه کردن پشتیبانی حق بیمه ، کلمات عبور مشترکی نامحدود ، نقاط بازگرداندن نامحدود برای دسترسی به نسخه های قدیمی رمزهای عبور و افزایش ظرفیت اندازه و طول یادداشت (48000 نویسه) تمام ویژگی های فوق را ارائه می دهد..

سرانجام ، افزودنی Enterprise در هر ماه 3.36 دلار هزینه دارد و به کاربران این امکان را می دهد تا رمزهای عبور خود را میزبانی کنند ، سرویس برچسب سفید را حذف کنند تا برندینگ را از بین ببرد و مارک شرکت را اضافه کند و ویژگی های مشتری را با همکاری شرکت اضافه کند تا بتواند آن را در مشاغل ادغام کند. ' نیاز دارد.

کاربران می توانند از طریق کارت ویزا ، Mastercard ، Amex ، PayPal ، بدهی مستقیم و کارت Discover بپردازند. Cryptocur ارز در حال حاضر متاسفانه پذیرفته نمی شوند.

چه ویژگی هایی رمز عبور بصری را ارائه می دهد?

در زیر لیستی از تمام ویژگی های موجود در برنامه های مشترک اشتراک گذرواژه Intuitive:

 • برنامه رایگان (20 رمز عبور)
 • رمزگذاری AES در سمت مشتری برای گذرواژه‌ها
 • تولید کننده رمز عبور خودکار
 • برنامه افزودنی مرورگر برای پر کردن گذرواژه‌ها به صورت خودکار (Firefox ، Chrome ، Edge ، Opera)
 • برای امنیت بیشتر ، از سیستم خارج شوید
 • داشبورد امنیتی برای بررسی سلامت رمز عبور
 • دسترسی اضطراری برای دسترسی به شخص مجاز به حساب
 • مدیریت پوشه سفارشی
 • محافظت از فیشینگ با استفاده از یک پیام ضد فیشینگ سفارشی
 • محدودیت های دسترسی - برای متوقف کردن هک کردن از کدام کشور برای دسترسی به حساب خود محدود کنید
 • ورود به سیستم کد عبور برای سهولت در استفاده
 • پشتیبانی ایمیل از 9 صبح تا 5 عصر به وقت استرالیا
 • ورود به سیستم فعالیت برای مدیریت دسترسی به رمزهای عبور
 • دسترسی آفلاین به رمزهای عبور (فقط Express و بالاتر)
 • برای جستجوی آسان ، برچسبها را به گذرواژه‌ها وصل کنید (تعداد برچسبهای وابسته به برنامه)
 • کدهای یکبار مصرف برای دسترسی به حساب کاربری خود بدون استفاده از رمز عبور
 • ورود به سیستم فعالیت برای بررسی اینکه کجا و چه کسی برای اهداف امنیتی وارد حساب کاربری شده است
 • ویژگی یادداشت ها (بسته به برنامه محدود به کلمه است)
 • پیام رسان فوری (فقط پیشرفته و بالاتر)
 • گزینه های زبان
 • وراثت حساب (فقط پیشرفته و بالاتر)

نحوه تنظیم گذرواژه بصری

ما تصمیم گرفتیم که این سرویس را با استفاده از حساب Basic تست کنیم زیرا همه ویژگی های مهم در دسترس هستند. به عنوان مثال ، محدود کردن 20 رمز عبور ، مسئله ای نیست که بخواهید مدیر رمز عبور را آزمایش کنید.

ما فرایند ثبت نام را آسان دانستیم. با این حال ، این اقدامات بیشتر از آنچه عادت کرده ایم انجام می دهد. ابتدا باید یک آدرس ایمیل معتبر تحویل داده و رمز عبور را انتخاب کنید. با این وجود ، برای ایجاد یک حساب کاربری ، باید یک سؤال و پاسخ امنیتی نیز ارائه دهید.

این سؤال امنیتی برای تأیید شما هنگام ورود از یک دستگاه ناشناخته یا آدرس IP استفاده می شود. برای محافظت از کاربران در برابر جعل رمز عبور ، در آنجا وجود دارد. مطمئن باشید که این سؤال را سخت کرده و ترجیحاً یک زوج سؤال و پاسخ انتخاب کنید که نمی توان حدس زد.

ثبت نام رمز عبور بصری

با وارد کردن جزئیات لازم و پر کردن تأیید صحت Captcha ، ایمیلی با کد تأیید دریافت خواهید کرد. برای شروع استفاده از حساب رایگان خود ، این کد را وارد کنید.

در اولین راه اندازی ، از کاربران خواسته می شود تا از پیمایش استفاده کنند که به آنها کمک می کند تا افزونه های مرورگر ، برنامه های تلفن همراه ، یک دفترچه راهنمای کاربر برای یادگیری استفاده از مشتری و سایر نشانگرهای مفید دیگر برای تنظیم پوشه ها و ذخیره اولین رمز عبور خود دسترسی داشته باشند..

همچنین از شما سؤال خواهد شد که آیا می خواهید یک رمز عبور شش رقمی را برای ورود و خارج از پورتال وب آسانتر تنظیم کنید. این جایگزین نیاز به استفاده از آدرس ایمیل و رمز عبور خود برای ورود به سیستم از دستگاه خاص شما است. برای هر وسیله ای که در اختیار دارید باید یک کد پستی متفاوت تنظیم شود و در صورت دلخواه می توانید رمز عبور را یکسان یا متفاوت بسازید.

کد عبور بصری

استفاده از رمز عبور بصری چقدر آسان است?

ما با ایجاد پوشه ای برای ذخیره گذرواژه های رسانه های اجتماعی خود شروع به کار کردیم. برای این کار ، بر روی بزرگ به علاوه در سمت چپ بالای مشتری کلیک کردیم.

طاق خصوصی بصری

ما پوشه ای را برای ذخیره کلمه عبور رسانه های اجتماعی خود ایجاد کردیم و سپس رمز عبور فیس بوک خود را به پوشه اضافه کردیم...

به منظور اضافه کردن رمز عبور خود به پوشه ، از ما خواسته شد که یک سؤال و پاسخ امنیتی دیگر اضافه کنیم. این گیج کننده است زیرا سوالات متداول هیچ اشاره ای به این ضرورت نمی کند ، یا دقیقاً چه چیزی قرار است با آن کمک کند. با این حال ، پشتیبانی مشتری به ما اطلاع داده است که "لازم نیست برای اضافه کردن هر رمز عبور ، یک سؤال و پاسخ امنیتی ایجاد کنید ، این قسمت ها اختیاری هستند".

در مرحله بعد ، افزونه بصری رمز عبور Chrome را برای آزمایش ویژگی ویژگی تکمیل خودکار به مرورگر خود اضافه کردیم. (برنامه های افزودنی برای Firefox ، Edge ، Safari و Opera نیز موجود هستند). با برنامه افزودنی نصب شده ، از صفحه اصلی فیسبوک بازدید کردیم و خوشحال شدیم که با کلیک بر روی نماد پسوند به ما این امکان را داده است که رمز عبور خود را انتخاب کنیم و آن را به صورت خودکار وارد فرم ورود کنیم.

تکمیل خودکار در مرورگر

قادر به تکمیل خودکار گذرواژه‌ها با استفاده از افزونه ، یک ویژگی مفید است که کمک می کند تا این مدیر رمزعبور رایگان برای مبتدیان بسیار مناسب تر شود. ما مشکلی برای وارد کردن گذرواژه‌های خود در مدیر رمز عبور یا بارگیری آنها در فرم ورود به سیستم نداشتیم.

اما اگر با فرم آنلاین خاصی مشکلی ندارید ، می توانید با جستجو با استفاده از برچسب هایی که ایجاد کرده اید به یک رمزعبور دسترسی پیدا کنید. پس از آن ، می توانید آن را به صورت دستی کپی کرده و چسباند.

اگر هنگام وارد کردن گذرواژه‌ها به فرم وب سایت ، به ضبط خودکار گذرواژه امیدوار بودید (یا با ورود به سرویسهای جدید)؛ شما متاسفانه از شانس هستید رمز عبور بصری باید رمزهای عبور شما را به صورت دستی تغذیه کند.

وارد کردن گذرواژه‌ها

در مرحله بعد ، تصمیم گرفتیم رمزهای عبور قدیمی خود را از طریق پرونده CSV از Chrome وارد کنیم. برای انجام این کار ، به سادگی به Chrome - یا هر مدیر رمز عبور دیگر - بروید و کلمات عبور خود را به عنوان یک پرونده CSV صادر کنید. این فایل را بر روی رایانه خود ذخیره کنید تا بتوانید آن را در رمز عبور بصری بارگذاری کنید.

متأسفانه ، ما نتوانستیم واردات مخاطبین را بدون به روزرسانی اول در اکسپرس شروع کنیم. بنابراین اگر می خواهید رمزهای عبور خود را به سرعت به صورت رایگان وارد کنید - ممکن است بخواهید یک مدیر رمز عبور دیگر را انتخاب کنید.

پس از به روزرسانی ، ما توانستیم فرآیند وارد کردن رمزهای عبور خود را با استفاده از یک پرونده CSV شروع کنیم. با این وجود شایان ذکر است که انجام این کار به آسانی مانند سایر مدیران رمز عبور آسان نیست.

ابتدا باید قالب پرونده CSV را بارگیری کنید. سپس شما باید پرونده CSV را که از مدیر رمز عبور قبلی خود بارگیری کرده اید در برگه های اکسل یا گوگل باز کنید و کلیه کلمات عبور از پرونده CSV را در الگوی CSV رمز عبور بصری کپی کنید..

هنگامی که همه ورودی ها به درستی کپی شده اند ، می توانید این الگو را به رمز عبور بصری در مشتری وب وارد کنید. این فرایند کار بسیار سخت تر از اکثر قریب به اتفاق مدیران رمز عبور است و قطعاً از نظر سهولت در استفاده یک نقطه ضعف است.

همچنین شایان ذکر است که وارد کردن گذرواژه‌ها با استفاده از این الگو ، هیچ دسته و برچسب یا فیلدهای دیگری را که قبلاً برای ورودی ها تنظیم کرده اید کپی نمی کند..

صادر کردن گذرواژه‌ها

صادر کردن گذرواژه‌ها مادامی که خریداری کنید ، در دسترس است بیان اشتراک یا بالاتر است و می توانید داده های خود را از طریق CSV ، TXT ، HTML ، JSON یا XML صادر کنید. این خوب است و به این معنی است که در آینده قادر خواهید بود رمزهای عبور خود را از Intuitive Password به هر مدیر رمز عبور دیگری در اختیار شما قرار دهد (حتی اگر فقط به این ویژگی نیاز دارید یک بار می توانید برای یک ماه Express بپردازید).

برنامه ها

رمز عبور شهودی همچنین دارای برنامه هایی برای Android ، iOS و Windows Phone است. بنابراین ، اگر ترجیح می دهید به جای وارد شدن به پورتال وب در مرورگر ، به گذرواژه‌های خود از طریق برنامه دسترسی پیدا کنید ، این گزینه را در هر دستگاه تلفن همراه دارید. ما متوجه شدیم که برنامه Android خوب کار می کند ، اما برخلاف برنامه های افزودنی ، قابلیت پر کردن خودکار گذرواژه ها در فرم های ورود به سیستم را ندارد.

موارد اضافی

علاوه بر ذخیره رمزهای عبور ، گذرواژه Intuitive به عنوان یک طاق دیجیتال ایمن برای تعدادی از انواع دیگر اطلاعات عمل می کند. با کلیک بر روی نمای دسته در سمت چپ بالا می توانید به پوشه های ذخیره سازی برای ایمیل و حساب های IM ، کیف پول و مجوزها دسترسی پیدا کنید. پوشه شناسایی به شما امکان می دهد اطلاعاتی مانند کارت های اعتباری ، مجوزهای نرم افزاری و شناسه هایی مانند گواهینامه رانندگی یا جزئیات گذرنامه را ذخیره کنید..

رمز عبور بصری چقدر ایمن و خصوصی است?

قرار گرفتن در استرالیا از نظر موقعیت مکانی به خصوص خوب نیست. استرالیا هنگام کنترل بسیار تهاجمی است و کشور دارای برخی از بدترین دستورالعمل های نگهداری داده در جهان است.

استرالیا بخشی از گروه نظارت پنج چشم است و اخیراً قانونی تصویب شده است که بنگاه ها را وادار می کند تا درهای ارتباطی رمزگذاری شده را باز کنند. در حالی که همه این موارد منفی است ، واقعیت این است که - تا زمانی که گذرواژه Intuitive همانطور که می گوید انجام دهد کار کند - داده های شما در سرورهای آن به لطف پیاده سازی رمزنگاری پایان به پایان باید ایمن باشند..

با گذرواژه شهودی ، دارنده حساب کنترل کامل بر جزئیات ورود به حساب و رمز ورود خود را حفظ می کند. گذرواژه ها و داده های دیگر هرگز روی سرورهای شرکت بارگذاری نمی شوند ، به این معنی که نمی توان آنها را توسط کارمندان شرکت هک و یا دسترسی پیدا کرد.

تمام گذرواژه‌ها قبل از بارگذاری در سرورهای مستقر در استرالیا با استفاده از یک جفت کلید RSA 2048 ، با رمزگذاری قوی AES 256 رمزگذاری شده اند. علاوه بر این ، تمام داده ها با استفاده از SSL امن به سرورهای شرکت منتقل می شوند. ما شرکت های TLS را با استفاده از آزمایشگاه های Qualys SSL بررسی کردیم و خوشحال شدیم که به لطف امنیت HTTP Strict Transport Transport (HSTS) خود A را به دست آورد. این بدان معنی است که امنیت حمل و نقل SSL به درستی اجرا شده است و شما می توانید به تمام داده های خود اعتماد داشته باشید تا در هنگام حمل و نقل ایمن باشند.

کاربران همچنین می توانند برای محافظت از هر یک از رمزهای عبور خود (یا دسته بندی حسابها) با Master Master رمزگذاری کنند. این تضمین می کند که هر کاربر می تواند به یک دوست یا عضو خانواده اجازه دهد از مدیر رمز عبور برای دسترسی به اطلاعات خاص استفاده کند ، در حالی که هنوز دسترسی به سایر داده ها و کلمات عبور حساس تر را پنهان می کند..

آیا در انتخاب رمزعبور اصلی به کمک نیاز دارید؟ چرا در زیر قدرت چک رمز عبور ما را بررسی نمی کنید:

اندازه گیری رمز عبور

نمره تفصیلی به اینجا خواهد رسید

در حالی که همه این موارد به نظر می رسد امنیت بهینه بر روی کاغذ است ، شایان ذکر است که رمز عبور Intuitive منبع بسته است. این بدان معناست که کد منبع برای این سرویس توسط اشخاص ثالث قابل بررسی نیست.

این مسئله مشکل ساز است ، زیرا به این معنی است که شما باید اعتماد کنید که این سرویس آنچه را که به شما می گوید انجام می دهد. بدون یک حسابرسی جامع از کد ، غیرممکن است که بگوییم آسیب پذیری ، سوءاستفاده یا پشتیبان در کدی وجود دارد که می تواند رمزهای عبور شما را در معرض خطر قرار دهد یا خیر..

پارانوئید بیشتر در بین شما ممکن است ترجیح دهید به یک مدیر رمزعبور کاملاً منبع باز مانند KeePass ، Bitwarden یا Dashlane بچسبید. با این حال ، این به واقع در مورد مدل تهدید شخصی شما است ، و هیچ دلیلی وجود ندارد که گمان کنید رمز عبور Intuitive همانطور که ادعا می کند انجام نمی دهد.

اشکال دیگر با رمز عبور بصری این است که برنامه وب مبتنی بر مرورگر با استفاده از JavaScript پیاده سازی شده است. این بدان معناست که در برابر برخی از حملات ناشی از راه ارتباط جاوا اسکریپت با مرورگر شما ، آسیب پذیر است. در نتیجه ، این امکان وجود دارد که یک هکر بتواند حمله شخصی به وسط را انجام دهد. مسلماً ، این یک حمله کاملاً هدفمند است که احتمالاً روی شما تأثیر نخواهد گذاشت. همچنین صحیح است که این آسیب پذیری برای هر مدیر رمز عبور با یک مشتری مبتنی بر مرورگر که با استفاده از JavaScript پیاده سازی شده اعمال می شود. این منحصر به فرد با رمز عبور بصری نیست.

برای امنیت بیشتر ، کاربران می توانند راه اندازی تأیید هویت Dual Factor را انتخاب کنند. با این حال ، به نظر می رسد کاربران فقط می توانند از کد دریافت شده از طریق پیام کوتاه استفاده کنند. Google Authenticator و YubiKey گزینه های در دسترس نیست. تنظیم auth دو عامل باعث می شود که در صورت از بین رفتن دستگاه 2FA خود ، کد امنیتی را با خیال راحت ذخیره کنید. هرکسی که کدها را گم کند ، باید مجدداً هویت خود را تأیید کند تا مجدداً به حساب خود دسترسی پیدا کند ، و این شرکت هشدار می دهد که این کار ممکن است تا 14 روز طول بکشد.

خدمات مشتری Intuitive چقدر خوب است?

وب سایت Intuitive Password دارای بخش پرسش و پاسخ های جامع است که بیش از 80 سوال متداول که قبلاً توسط کاربران آن پرسیده شده است ، پاسخ می دهد. بیشتر مشکلات یا سؤالاتی که ممکن است فکر کنید در این بخش سؤالات متداول قرار دارد که وقتی اطلاعاتی در مورد ویژگی های سرویس پیدا می شود منبع بسیار مفیدی است..

کتابچه راهنمای کاربر است که در مشتری ایجاد شده است ، و همچنین دستیابی به موفقیت در هنگام راه اندازی اولین کلاینت وب ، هر دو ویژگی فوق العاده مفیدی هستند که می توانند به هر مبتدی کمک کنند تا با استفاده از این مدیر رمز عبور ، ایمن را ذخیره کنید..

برای هرکسی که به کمک شخصی بیشتری نیاز داشته باشد ، گزینه ارسال یا ایمیل پشتیبانی یا پر کردن فرم پشتیبانی وجود دارد. با کلیک روی تنظیمات در بالا سمت چپ به شما امکان دسترسی به پین ​​پشتیبانی شخصی خود را می دهید که شرکت ممکن است از شما بخواهد برای اهداف شناسایی استفاده کنید.

لطفا در نظر داشته باشید که نمایندگان پشتیبانی مشتری در استرالیا هستند و کمک فقط در ساعات کاری استرالیا در دسترس است. این بدان معنی است که بسته به مکانی که در آن زندگی می کنید ، برای دریافت پاسخ باید منتظر روز بعد باشید. این می تواند منجر به عقب و جلو طولانی شود ، و ممکن است باعث شود تا مشکلات کمی بیشتر طول بکشد تا برطرف شود.

در کل ، در دسترس بودن منابع در وب سایت های آن به همراه پشتیبانی ایمیل خوب بود. اما اگر در اروپا یا ایالات متحده واقع شده اید و ترجیح می دهید مشتری را متناسب با موقعیت جغرافیایی خود تنظیم کنید ، ممکن است ترجیح دهید در جاهای دیگر خرید کنید..

افکار نهایی من

Intuitive Password یک مدیر رمزعبور کوچک بسیار عالی است که بسیار برجسته است. برنامه اصلی پایه به این معنی است که شما می توانید از آن استفاده کنید تا حسابهای خود را شروع کنید بدون اینکه واقعاً هزینه ای بپردازید که قابل ستایش است. این واقعیت که این مدیر رمز عبور یک محیط دانش صفر را ارائه می دهد بسیار عالی است ، و در دسترس بودن auth دو عاملی و قابلیت رمز عبور کارشناسی ارشد بسیار عالی است. سطح رمزگذاری قوی است ، و ما از دیدن امنیت حمل و نقل قوی HSTS خوشحال شدیم.

مدیریت رمز عبور خود به راحتی قابل استفاده است ، و اگر هزینه یک حساب Advanced را پرداخت می کنید ، به برخی از ویژگی های فوق العاده بسیار جذاب نیز دسترسی پیدا خواهید کرد. برای تیم ها ، این سرویس مفید است و امکان به اشتراک گذاری رمزهای ایمن در آن وجود دارد. با این حال ، این کار کمی هزینه بر می دارد و برای هر کاربر و افزونه شرکت نیز نیاز به یک حساب جداگانه دارید.

بزرگترین دلیل این سرویس این واقعیت است که منبع باز نیست. نرم افزار اختصاصی که ممیزی نشده است هرگز در ProPrivacy.com مورد علاقه نیست ، زیرا این بدان معنی است که شما باید اعتماد خود را به این سرویس بسپارید. ما خدمات را ترجیح می دهیم که با قرار دادن کد منبع آنها به صورت آنلاین برای هر محقق امنیتی ، ممیزی اعتماد را از بین ببرند.

از طرف دیگر ، گذرواژه Intuitive دارای چندین سوال است. وارد کردن گذرواژه‌ها دشوار است و تنظیم پوشه‌ها و قرار دادن گذرواژه‌ها در آن به سادگی کشیدن و رها کردن نیست. در عوض ، شما باید رمز ورود را ویرایش کنید و پوشه را از داخل منو انتخاب کنید.

مسلماً ، هیچ یک از این موارد لزوماً یک معامله گر نیستند ، اما منصفانه است که بگوییم اگر می توانستید هزینه کمتری برای خدمات کاربر پسند بپردازید. این ویژگی جزئی جداگانه ، گذرواژه Intuitive یک مدیر رمز عبور محکم است که کار را انجام می دهد ، برای مبتدیان مناسب است و با استفاده از برنامه رایگان آن ارزش آزمایش دارد..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me