نگهدار


نگهدار
این یک راه حل مدیریت رمز عبور است که در سال 2009 راه اندازی شده است. این به طور خاص برای کمک به افراد و مشاغل در پیگیری تعداد زیادی رمز عبور طراحی شده است. این شرکت در شیکاگو آمریکا مستقر است که بهترین مکان برای تأسیس سرویس حفظ حریم خصوصی نیست.

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

با این حال خبر خوب این است که Keeper رمزگذاری نهایی را برای رمزهای عبور ارائه می دهد. این بدان معنی است که سرویس با دانش صفر عمل می کند ، بنابراین لازم نیست نگران دسترسی Keeper به رمزهای عبور خود باشید.

از طرف دیگر ، این سرویس منبع باز نیست ، به این معنی که شما باید به این نرم افزار اعتماد کنید که مطابق وعده داده شده است. با یک نگاه سریع ، به نظر می رسد این مدیر رمز عبور دارای کلیه ویژگی های مهمی است که شما از یک سرویس برتر می خواهید انتظار داشته باشید.

بررسی اجمالی

به خاطر سپردن رمزهای عبور بی نظیر و قوی ، برای تعداد فزاینده ای از حساب ها بسیار دشوار است. به همین دلیل است که مدیران رمزعبور بسیار محبوب می شوند. به معنای واقعی کلمه ، ده ها مدیر رمز عبور در بازار وجود دارد و انتخاب بین آنها سخت تر می شود.

Keeper یک سرویس است که توسط شرکت آمریکایی Keeper Security Inc. تهیه شده است و به نظر می رسد دقیقاً آنچه را که مصرف کنندگان برای محافظت مؤثر از چندین حساب بدون فشار در خاطر داشتن رمزهای عبور شخصی نیاز دارند ، ارائه می دهد. با Keeper ، شما به سادگی یک رمزعبور اصلی را تنظیم می کنید - به دنبال آن نرم افزار همه چیز را برای شما انجام می دهد.

هرکسی که می خواهد Keeper Drive را تست کند می تواند به صورت رایگان این کار را انجام دهد. کاربران رایگان فقط می توانند از مدیر رمز عبور در یک دستگاه واحد استفاده کنند. خبر خوب این است که Keeper تعداد نامحدودی از رمزهای عبور را حتی در نسخه رایگان به خاطر می آورد.

علاوه بر این ، علی رغم ماهیت به ظاهر مبهم محاکمه آزاد (دشوار است که بگوییم آیا این فقط 30 روز است یا طولانی تر است). دروازه بان به ما اطمینان داد که امکان استفاده مجانی از رمز عبور به صورت نامحدود در یک دستگاه وجود دارد. با این حال ، به ما یادآوری می کند که اگر دستگاه خود را گم کنید ، کلمه عبور خود را گم می کنید زیرا نسخه رایگان فقط در یک دستگاه کار می کند. این یک محدودیت بسیار جدی است که می تواند منجر به از دست رفتن تمام رمزهای عبور شما شود.

هر کسی که می خواهد امنیت و ماندگاری اضافی یک اشتراک کامل حق بیمه را بخواهد
باید هزینه سرویس مستقل رمز عبور را بپردازید (Keeper Unlimited) ، که با هزینه 29،99 دلار در سال شارژ می شود (فقط 23،99 دلار با تخفیف ما) - یا "بسته نگهدار".

"بسته نگهدار"
همراه با Keeper Password Manager (Keeper Unlimited) ، BreachWatch و 10 گیگابایت ذخیره سازی پرونده ایمن با هزینه 68،5 دلار - فقط با لینک تخفیف ما.

در این مقاله ، ما به مرور مدیر رمز عبور خواهیم پرداخت. در کل ، هزینه ای معادل 2.50 دلار (یا 2.12 دلار با تخفیف ما) برای مدیریت نامحدود رمز عبور در دستگاه های نامحدود به ویژه عجیب تلقی نمی شود.

با این حال ، شایان ذکر است که قرار است این سرویس فقط توسط یک نفر مورد استفاده قرار گیرد و به اشتراک گذاری آن نیاز است که همه افراد از یک حساب کاربری مشابه با یک رمز عبور اصلی استفاده کنند. این آشکارا برای نیازهای امنیتی اکثر افراد مناسب نیست.

بنابراین ، برای چندین نفر که می خواهند از مدیر رمز عبور Keeper استفاده کنند ، می بایست هزینه اشتراک Family را بپردازند
برنامه ای که 67.55 دلار هزینه دارد (فقط با تخفیف ما) و به 5 نفر اجازه می دهد تا همه طاق های خود را با یک رمز عبور اصلی داشته باشند. فراتر از آن ، می توانید یک حساب کاربری یا Enterprise انتخاب کنید ، که بسته به نیازهای شما ، تعداد ورود به سیستم های فردی قابل ملاحظه ای را افزایش می دهد.

شایان ذکر است که اگر تصمیم به ایجاد اشتراکی گرفتید ، این شرکت به طرز بی دقتی سعی خواهد کرد تا 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی پرونده را با قیمت 9.99 دلار و سرویس BreachWatch با هزینه 19.99 دلار مقابله کند. با این حال ، اینها را می توان در هنگام پرداخت از بین برد.

مشترکین می توانند با پرداخت بدهی یا کارت اعتباری یا از طریق پی پال تصمیم بگیرند. با این حال ، شرکت در حال حاضر هیچ ارز رمزپایه ای را قبول نمی کند.

امکانات

 • رمزهای عبور نامحدود را ذخیره کنید
 • رمزگذاری AES 256 در سمت مشتری ایمن
 • برنامه ها برای همه سیستم عامل ها
 • پورتال وب برای سهولت در دسترسی
 • همگام سازی رمزهای عبور خودکار با ورود به سیستم با یک رمزعبور اصلی (فقط نامحدود)
 • فرم های تکمیل خودکار
 • تولید کننده رمز عبور
 • به طور خودکار رمزهای عبور شما را به صورت آنلاین به یاد می آورد
 • زمینه های سفارشی را تنظیم کرده و از داده های شخصی محافظت کنید
 • حالت دسترسی آفلاین را برای دسترسی به گذرواژه‌ها امن کنید
 • دسترسی اضطراری به حداکثر 5 نفر اجازه می دهد در صورت بروز اضطراری به رمزهای عبور دسترسی پیدا کنند
 • اطلاعات شناسه و داده های پرداخت را ذخیره کنید
 • ذخیره سازی پرونده ایمن
 • برای بازیابی رمزهای عبور قدیمی تر نسخه می شود
 • ویژگی اشتراک گذاری ایمن برای به اشتراک گذاشتن گذرواژه‌ها یا فایلها
 • اثر انگشت و ورود به سیستم شناسه چهره
 • احراز هویت دو عاملی
 • دستگاه های نامحدود (به صورت رایگان)

برپایی

گرفتن یک آزمایش حساب کاربری Keeper بسیار آسان است. به سادگی به وب سایت بروید و برای آزمایش رایگان روی دکمه کلیک کنید. از آنجا ، تنها کاری که باید انجام دهید ارائه آدرس ایمیل موجود به منظور ثبت نام و شروع به استفاده از مدیر رمز عبور در یک دستگاه واحد است.

ویژگی های مدیر رمز عبور شخصی

پس از آن از شما خواسته می شود که یک رمز عبور اصلی و یک سوال امنیتی نیز تهیه کنید. در صورت فراموش کردن رمز ورود استاد ، از سوال امنیتی برای بازیابی حساب کاربری خود استفاده می شود.

ایجاد یک حساب نگهدار

هنگام ایجاد یک حساب کاربری ، به طور خودکار وارد سیستم می شوید و به شما گفته می شود که یک جفت کلید RSA 2048 برای حفظ امنیت ارتباط شما با سرویس دهنده وب تولید می شود..

پس از ورود به سیستم ، شما آماده استفاده از حساب خود هستید. ابتدا ، Keeper از شما دعوت می کند که کلمات عبور خود را از مدیر رمز عبور قدیمی خود وارد کنید. این یک لمس خوب است ، به این معنی که نیازی به جستجوی نرم افزار برای ویژگی واردات نیست (که بعضی اوقات می تواند کمی سردرد باشد). برای انجام این کار ، شما باید ابزار importer Keeper را نصب کنید. پس از آن شما می توانید کلمه عبور خود را از طریق یک فایل CSV یا با متن ساده وارد کنید ، گزینه هایی نیز برای وارد کردن مستقیم از تعدادی از مدیران پیشرو گذرواژه وجود دارد..

با ورود رمزهای عبور خود با موفقیت ، Keeper با ارائه یک مسیر دستیابی از ویژگی های آن به شما ادامه می دهد. این امر باعث می شود تا سرویس بسیار ساده و آسان از کار در بیاید. این یک مزیت گسترده برای کاربران غیر فناوری یا افرادی است که عادت ندارند از یک مدیر رمز عبور استفاده کنند.

راحتی در استفاده

برای شروع کار با ذخیره کردن گذرواژه‌ها ، روی نماد ایجاد در سمت چپ بالای سرویس گیرنده وب کلیک کنید.

دکمه رمز عبور را روی مشتری ایجاد کنید

ما با ایجاد پوشه ای برای رمزهای عبور خود با نام رسانه اجتماعی اجتماعی ری شروع کردیم.

ایجاد پوشه رمز عبور جدید روی دروازه بان

بعد ، یک رمز ورود برای حساب Facebook خود ایجاد کردیم. ما با کلیک روی تاس از مولد رمز عبور استفاده کردیم - و آن را روی حداکثر تنظیم کردیم. این یک رمزعبور به طول 51 کاراکتر ایجاد کرد. تولیدکننده رمز عبور خودکار ویژگی بسیار مفیدی است که به شما امکان می دهد بدون داشتن مجبور به فکر کردن در آن ، رمزهای عبور بی نظیری را ایجاد کنید.

ایجاد گذرواژه در دروازه بان

با گذرواژه ایجاد شده ، از شما خواسته می شود پسوند مرورگر را نصب کنید - به گونه ای که پسوردهای شما هنگام نیاز به آنها تکمیل شوند. ما افزونه Chrome را نصب کردیم زیرا این مرورگری است که برای آزمایش از آن استفاده می کنیم.

نصب نگهدارنده

در حال حاضر ما شروع به تحت تأثیر قرار گرفتن از سطح اتوماسیون ارائه شده توسط Keeper می کنیم. سطح طراحی و تجربه کاربر هیچکدام از اینها نیست. این مدیر رمز عبور برای مبتدیانی که می خواهند رمزهای عبور خود را بدون هیچ مشکلی مدیریت کنند ، بسیار مناسب است.

در مرحله بعد ، ما به سمت فیس بوک رفتیم تا ببینیم که ویژگی تکمیل خودکار در عمل چگونه است. هنگامی که با استفاده از اطلاعات خود در برنامه افزودنی وارد شوید ، بازدید از یک صفحه ورود به سیستم از شما سؤال می کند که آیا می خواهید اتوماتیک کنید یا خیر. این روند بسیار ساده است و بی عیب و نقص عمل می کند. چه چیز دیگری ، هنگامی که از شما خواسته شد یکبار خودکار را تکمیل کنید - Keeper هر بار بدون سؤال به این کار ادامه خواهد داد.

جابجایی کلمه عبور در پوشه ها بسیار آسان است ، کافی است پسورد را بگیرید و آنرا در پوشه ای که ایجاد کرده اید بکشید و رها کنید. برای هرکسی که مایل باشد ، منوی سمت چپ به شما امکان می دهد تا داده های دیگری مانند جزئیات کارت را که می توانید در فرم ها وارد کنید ، انجام دهید تا خرید آنلاین بدون حراج کارت از کیف پول خود ، در خرید سایر داده ها انجام دهید..

ما ویژگی BreachWatch را آزمایش کردیم که به شما امکان می دهد رمزهای عبور خود را به اندازه کافی ایمن کنید یا خیر. این کار را با مقایسه آن با لیست های کلمه عبور های مصالحه که قبلاً در وب تاریک فروخته شده اند ، انجام می دهد.

ابزار تماشای نقض دروازه بان

ویژگی امنیت حسابرسی قدرت واقعی رمز عبور شما را بررسی می کند تا مطمئن شود آنها در معرض خطر اجباری نیستند. این یکی دیگر از ویژگی های عالی است که به شما امکان می دهد تا در بالای سلامتی رمز عبور خود را حفظ کنید.

به منظور آزمایش دسترسی آفلاین رمزهای عبور - و اینکه ببینیم نرم افزار مستقل چه چیزی را انجام می دهد - ما در مرحله بعد مشتری Windows را از صفحه بارگیری دریافت کردیم. نصب نرم افزار سریع بود و ما مشکلی برای ورود به سیستم نداریم. یکبار وارد شوید ، می توانید حتی به صورت آفلاین به رمزهای عبور خود دسترسی پیدا کنید ، زیرا این نرم افزار یک نسخه رمزگذاری شده از طاق های شما را به هارد دیسک محلی شما همگام می کند. نرم افزار مستقل روشی عالی برای جلوگیری از سوء استفاده های JavaScript است و ویژگی هایی از قبیل امکان تنظیم کلیدهای داغ برای تکمیل اعتبار خود را در برنامه های بومی روی رایانه محلی شما اضافه کرده است. ما دریافتیم که این عملکرد با مشتری مبتنی بر مرورگر یکسان است ، بنابراین به هیچ وجه هیچ منحنی یادگیری اضافی وجود ندارد.

در کل ، ما این مدیر رمزعبور را پیدا کردیم که مانند یک رویا کار کند. این سرویس برای مبتدیان بسیار مناسب است و همه چیزهایی را که برای مدیریت پسورد دارید بدون استرس در ارتباط با بسیاری از خدمات دیگر ، لازم است. سطح پشتیبانی شما در هر مرحله از روند فوق العاده است و تقصیر از این مدیر رمز عبور به دلیل سهولت استفاده تقریبا غیرممکن است..

حریم خصوصی و امنیت

دروازه بان مستقر در ایالات متحده ، محل NSA ، CIA ، ضمانت نامه ها و سفارشات شركت است. این بدان معناست که ممکن است به این شرکت سفارش gag تحویل داده شود و مجبور شود که داده های مربوط به کاربران خود را تحویل دهد. به طور بالقوه حتی می توان دستور داد که یک سرویس پشتیبان در سرویس خود قرار دهد تا بتواند حکم را رعایت کند.

خبر خوب این است که با وجود این پایین گیرنده Keeper سرویس کاملاً دانش صفر را اجرا می کند که در آن کاربران کنترل کامل بر روی کلیدهای رمزگذاری و رمزهای عبور خود را حفظ می کنند. این بدان معناست که حامل غیرممکن است حتی اگر از آنها خواسته شود ، برای مقامات آمریکایی فراهم نباشد.

یکی از ویژگیهای سرویس Keeper این است که در هنگام ثبت نام از حساب ، از کاربران خواسته می شود یک سؤال و پاسخ امنیتی را انتخاب کنند. از این سؤال برای بازیابی حساب در صورتی که رمز ورود استاد خود را فراموش کرده اید استفاده می شود. معمولاً قادر به بازیابی یک حساب کاربری زنگ خطر را خاموش می کنید ، زیرا معمولاً بازیابی یک حساب با رمزگذاری واقعی پایان تا پایان امکان پذیر نیست.

با این حال ، بازیابی حساب Keeper با ذخیره نسخه دیگری از کلید داده شما که با استفاده از سؤال و پاسخ امنیتی شما رمزگذاری شده است ، انجام می شود. برای تکمیل بازیابی طاق ، باید به این سؤال پاسخ دهید ، یک کد تأیید ایمیل را وارد کنید ، همچنین کد تأیید اعتبار دو فاکتور خود را وارد کنید (در صورت تنظیم).

توصیه می کنیم یک سؤال و پاسخ امنیتی قوی ایجاد کنید که غیرممکن بودن آن غیرممکن است ، و همچنین ویژگی "تأیید هویت دو فاکتور" نگهدار را از صفحه "تنظیمات" روشن کنید..

نکته مهم در مورد این سیستم این است که "کلید داده" در سمت مشتری ذخیره می شود. این بدان معنی است که کاربر واقعاً کنترل کامل روی حساب خود را حفظ می کند. هر رکورد شخصی ذخیره شده در طاق Keeper با یک کلید AES (HMAC SHA 256 بیتی) رمزگذاری می شود که به طور تصادفی با استفاده از مشتق کلید PBKDF2 در دستگاه کاربر ایجاد می شود. به لطف یک جفت کلید RSA 2048 ، ارتباط با سرور به طور ایمن اتفاق می افتد.

تنها نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید اینست که اگر کسی سؤال امنیتی شما را حدس بزند ، آنها می توانند به کلید رمزنگاری استاد شما دسترسی پیدا کنند و قادر به به روزرسانی رمز عبور استاد شما باشند. به همین دلیل استفاده از کلیه ویژگیهای امنیتی در دسترس شما (مانند 2FA) ضروری است.

برای امنیت بیشتر ، داده های ذخیره شده در دستگاه کاربر با یک کلید ثانویه رمزگذاری می شوند که Client Key نام دارد. و ، همگام سازی ضبط ایمن بین دستگاه ها نیز در لایه شبکه رمزگذاری می شود و از طریق Keeper Cloud Security Vault به روت می شود. روی کاغذ ، این مدل رمزگذاری چند لایه محافظت از داده ها و حریم خصوصی بسیار قوی را تضمین می کند.

با این حال ، شایان ذکر است که شما مجبورید شرکت را به تعبیر خود در نظر بگیرید زیرا کل اجرای این پلتفرم منبع بسته است و توسط هیچ یک از حسابرسان امنیتی شخص ثالث قابل تأیید نیست. این که آیا این مسئله شما را نگران کرده است ، بیشتر مربوط به مدل تهدید شخصی شما است. با این حال ، برای اکثر مردم ، این سرویس احتمالاً به اندازه کافی ایمن در نظر گرفته شده است تا بتواند مدیریت پسورد را بدون هیچ گونه نگرانی مدیریت کند.

در مرحله بعد ، ما عملکرد نگهدارنده TLS / SSL را بررسی کردیم تا از انتقال ایمن داده ها به اینترنت اطمینان حاصل کنیم. ما از آزمایشگاههای Qualys SSL استفاده کردیم و خوشحال شدیم که امنیت حمل و نقل SSL آن را A + بدست آورد ، به این معنی که می توانید اعتماد کنید که این شرکت TLS خود را به درستی پیاده کرده است و داده های شما در هنگام انتقال امن هستند. (علاوه بر اینکه با e2ee ایمن شده است.)

برای آن دسته از کاربرانی که به استفاده از سرویس گیرنده مبتنی بر مرورگر متصل می شوند ، شایان ذکر است که این مورد با JavaScript پیاده سازی شده است و شما را در معرض آسیب پذیری های خاصی قرار می دهد ، به ویژه پتانسیل حمله انسان در وسط. با این حال ، این در مورد همه مدیران رمزعبور مبتنی بر مرورگر صادق است - نه فقط Keeper. هرکسی که می خواهد از این سوءاستفاده احتمالی جلوگیری کند ، می تواند با استفاده از مشتری های مستقل موجود در صفحه بارگیری شرکت ، آن را بدست آورد..

سرانجام ، ما سیاست حفظ حریم خصوصی را بررسی کردیم تا اطمینان حاصل شود که هیچ گونه شگفتی ناخوشایند وجود ندارد. به نظر می رسد این سیاست محکم است و به وضوح بیان می کند که:

"امنیت نگهدارنده به رمز ورود اصلی صاحب حساب ، کلیدهای رمزنگاری یا دسترسی به طاق نگهدارنده وی دسترسی یا اطلاعاتی ندارد. بر این اساس ، هر گونه افشای حساب مورد نیاز توسط قانون ، تحت نامه رسیدگی به پرونده ، باید به اطلاعات عمومی حساب مانند نام و نام دارنده حساب محدود شود. "

پشتیبانی مشتری

وقتی صحبت از پشتیبانی نگهدار استثنایی است. نه تنها در وب سایت خود دارای راهنماها و سؤالات متداول است بلکه در وب سایت خود چت زنده نیز دارد که 24/7 در دسترس است.

ما متوجه شدیم که مأمورین چت زنده می توانند آگاهی داشته باشند و آنها بسیار صبور و مایل به کمک بودند. پشتیبانی چت زنده به نوعی نادر است برای یک مدیر رمز عبور ، و این قطعاً بخشی از خدمات است که آن را بسیار مطلوب می کند.

علاوه بر این ، سطح پشتیبانی ارائه شده توسط پیشرفتها و اعلانهای ارائه شده توسط مشتری وب واقعی ، استفاده از این مدیر رمز عبور را بسیار آسان می کند. در کل ، تجربه کاربر با Keeper برجسته است.

نتیجه

هنگامی که صحبت از محافظت از رمزهای عبور می شود ، خدمات کمی وجود دارد که سطح ادغام و سهولت استفاده شما با Keeper را ارائه می دهد. این نرم افزار بسیار عالی است و امکان تکمیل خودکار گذرواژه‌ها - و اضافه کردن گذرواژه‌ها به صورت خودکار از طریق پسوند به مخزن شما اضافه شده است - بسیار عالی است.

اینکه بتوانید به طور رایگان از آن استفاده کنید ، یک جایزه عظیم است و با هزینه 29.99 دلار برای همگام سازی آن در تمام دستگاه های خود ، این مدیر رمز عبور به ویژه ، بسیار گرانبها نیست..

قرار گرفتن در ایالات متحده آمریکا دقیقاً بهترین موقع خدمات خصوصی نیست. با این حال ، به نظر می رسد این ارائه دهنده برای اطمینان از رمزگذاری نهایی آن تا پایان بی نقص ، به مسافت های زیادی رفته است. توانایی اضافه شده برای استفاده از یک سؤال مخفی یک لمس خوب است ، به این معنی که شما قادر خواهید بود پسورد خود را بازیابی کنید تا زمانی که رمز را به خاطر دارید یا جواب سؤال امنیتی را بخاطر بسپارید..

از طرف دیگر ، سوال امنیتی شما را به خطر می اندازد که حساب شما به خطر بیفتد - اگر این کار را خیلی ساده کنید. با این حال ، تا زمانی که شما به اندازه کافی دشوار باشید هرگز نباید حدس بزنید و همچنین auth دو عامل را تنظیم کنید - باید خوب باشید.

نکته منفی دیگر این سرویس این است که منبع باز نیست. این ممکن است برخی افراد را از کار بیندازد و شرم آور است که چنین خدمات خوبی قابل شنیدن نیست. از طرف دیگر ، این سرویس با Bugcrowd برای مدیریت یک برنامه باگ فعال و مداوم باگ همکاری کرده است.

ما فکر می کنیم این یک مدیر رمزعبور عالی است که برای بسیاری از افراد مناسب خواهد بود و به خوبی ارزش استفاده از خدمات را برای امتحان کردن دارد. برای لذت بردن از 20٪ تخفیف ویژه ما ، بر روی لینک زیر کلیک کنید!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me