بدون انس


 • قیمت گذاری

  از جانب 4.16 دلار
  / ماه

به روز رسانی: به نظر نمی رسد که Blockless در حال حاضر مشتریان جدید را پذیرفته است.

ProPrivacy.com نمره
4.5 از 10

خلاصه

Blockless یک ارائه دهنده SmartDNS مستقر در کانادا است که قصد دارد سرعت ساده ای را با سادگی در اختیار شما قرار دهد. در حالی که چندین مسئله مشکل ساز وجود دارد ، در کل آنها ارزش خوبی را برای خدمات پولی ارائه می دهند.

امکانات

پایگاه های Blockless مستقر در کانادا این عملیات اصلی در مورد سرویس SmartDNS است ، بنابراین ابتدا این موضوع را مورد بحث قرار خواهیم داد. آنها پشتیبانی خوبی را برای این کار ترتیب داده اند و مطابق شکل زیر نشان داده شده است که هیچ تلفاتی در سرعت وجود ندارد. اگر می خواهید به طور مداوم به یک سرویس جریان متصل باشید ، یک سرویس عالی را ارائه می دهد ، اگرچه (مانند سایر SmartDNS) اگر بخواهید به تنظیمات و ویژگی های اینترنت استاندارد خود بازگردید ، می تواند کمی مزاحم باشد. سرویس SmartVPN (که آنها هنگام راه رفتن توصیه می کنند) به شما کمک می کند تا مشکلات فوق را دور بزنید ، اما متأسفانه ، همیشه کار نمی کند - هر چند به نظر می رسد که این مباحث برای iPlayer بی بی سی محفوظ است. خوشبختانه برای Blockless ، خدمات آنها توسط Hulu هنوز مسدود نشده است (مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر) و اگر به دنبال VPN برای Netflix ، Pandora و غیره هستید ، این انتخاب خوبی است. سرویس Blockless امکان پخش از 17 کشور مختلف را فراهم می کند. در حالی که هیچ ارتباط آسیایی یا آفریقایی وجود ندارد ، این مکان ها به خوبی تصور می شدند و کشورهایی هستند که خدمات اصلی پخش از آنجا مستقر و در دسترس هستند. آنها اجازه می دهند از 1 IP برای سرویس SmartDNS و 1 اتصال برای SmartVPN استفاده شود.

سرعت و عملکرد

ما تست عملکرد استاندارد خود را به Blockless دادیم تا ببینیم چگونه این امر بی عیب است. با کمال تعجب ، به سختی سرعت تلفیقی با اتصال SmartDNS یا PPTP رخ داده است. با توجه به تست IP ، ما همیشه IP خود را بدست می آوریم زیرا هیچ امنیتی در هر سیستم اجرا نمی شود. نتایج DNS دقیقاً همان چیزی نبود که انتظار داشتیم ، زیرا بیشتر اوقات به ایالات متحده / کانادا و آلمان اشاره می کرد بلکه خدمات و سیستم آنها کار می کرد بنابراین ما از این مسئله نگران نخواهیم بود.

قیمت

1 ماه

4.16 دلار
هر ماه

مانند هر VPN دیگری که در آنجا وجود دارد ، Blockless سه برنامه مختلف را ارائه می دهد ، با افزایش تخفیف قیمت ، مدت طولانی تر برای ثبت نام در نظر خواهید گرفت. در مقایسه با یک سرویس VPN سنتی ، آنها ارزان هستند ، با این حال در مقایسه با SmartDNS و خدمات جریان [بازار هدف] آنها نیز به همین قیمت قیمت دارند. اندکی اذیت کننده آنها تا زمانی که برای یک حساب کاربری ثبت نام نکنید این اطلاعات را نشان نمی دهند. هنگامی که ثبت نام می کنید ، یک جلسه آزمایشی رایگان 7 روزه نیز دریافت می کنید (بدون نیاز به وارد کردن جزئیات کارت اعتباری) ، که در صورت دوست داشتن آنها در فیس بوک ، می تواند به 10 مورد افزایش یابد..

پشتیبانی از بسترهای نرم افزاری پرداخت

خدمات مشتری

Blockless دو نوع پشتیبانی دارد: سؤالات متداول و پشتیبانی بلیط. سؤالات متداول آنها موضوعات اصلی را پوشش می دهد در حالی که پشتیبانی بلیط برای حل مشکلات پیچیده تر در دسترس است. پشتیبانی بلیط در مدت زمان معقول پاسخ داد و به نظر می رسید آگاه و دوستانه است. متأسفانه آنها نتوانستند با SmartVPN مشکل ما را حل کنند اما ما این کار را در برابر آنها انجام نخواهیم داد زیرا آنها بهترین تلاش خود را کردند و در پایان آن تقصیر توسعه دهندگان است و نه تیمهای پشتیبانی.

حریم خصوصی و امنیت

از آنجا که Blockless با هدف ارائه جریان بالا و استفاده از فناوری SmartDNS ارائه می شود ، از نظر امنیتی ارائه زیادی نمی دهد اما این موضوع را می فهمد و هیچ ادعایی در این باره نمی کند - عالی است. SmartDNS آنها هیچ امنیتی در هر زمان دیگری فراهم نمی کند ، اما این بدان معنی است که شما می توانید بهترین سرعت ممکن را داشته باشید. آنها همچنین خدمتی به نام SmartVPN دارند ، اما ما معتقدیم این کلمه کاملاً گمراه کننده است زیرا در حقیقت یک شبکه خصوصی نیست. دلیل این نظر به شرح زیر است:

 • از یک اتصال PPTP استفاده می کند ، همانطور که قبلاً چندین بار به آن اشاره کردیم ، بسیار ایمن نیست.
 • تنظیماتی که آنها برای این اتصال PPTP استفاده می کنند همچنین بدان معنی است که به هیچ وجه رمزگذاری نمی شود.

خط مشی رازداری و شرایط استفاده آنها به وضوح در وب سایت نمایش داده می شود. متأسفانه ، اگرچه در جمع آوری و استفاده از اطلاعات از طریق وب سایت آنها شفاف است ، هیچ اطلاعاتی در رابطه با ورود به سیستم از طریق سرویس آنها ذکر نشده است. حمایت آنها در پر کردن این شکاف بسیار عالی بود و به ما گفتند که تنها موردی که وارد می شوند خطاهای اتصال است. Blockless همچنین سرویس Ad Blocker را از طریق تنظیم DNS آنها ارائه می دهد ، بنابراین نیازی نیست که نگران تمام تبلیغات آزار دهنده در کمین وب سایت باشید. گرچه تعدادی از VPN این کار را انجام می دهند ، تا آنجا که ما می دانیم که آنها تنها کسی هستند که آن را برای اتصال SmartDNS خود اجرا می کند..

افکار نهایی

به طور کلی ، در حالی که مواردی وجود دارد که می توان از آن خنثی شد ، Blockless یک سرویس کاملاً گرد است. آنها در جعبه های مناسب کنه های زیادی به ثمر می رسانند و خدمات آنها به خوبی مورد هدف قرار گرفته و بازار هدف را به خوبی برآورده می کند. چند رقیب بزرگ وجود دارد که Blockless را می توان با آنها مقایسه کرد اما به دلیل پایین بودن قیمت و قاطعیت آنها به خوبی جای خود را می گیرند.

خوشمان آمد

 • سرعتهای عالی
 • پشتیبانی خارق العاده
 • ارزش زیادی برای پول

ما در مورد آن چندان مطمئن نبودیم

 • برنامه های اختصاصی بسیار چشمگیر نیستند

متنفریم

 • زیاد نیست

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me