داشلان


 • قیمت گذاری

  از جانب 3.33 دلار
  / ماه

برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز ، رمزهای عبور به دلیل افزایش نشت و نقض در سالهای اخیر به ابزارهای امنیتی ناچیز تبدیل شده اند. سرویس مدیریت رمز عبور ایمن Dashlane قول داده است این نگرانی ها را به عنوان گذشته ، ذخیره و تقویت رمزهای عبور و همچنین شناسایی آسیب پذیری ها در وب تاریک تبدیل کند..

ProPrivacy.com نمره
6 از 10

خلاصه

با توجه به اینکه Dashlane اولین نرم افزار در نوع خود نیست ، ما به بررسی چگونگی عملکرد نسخه 6.1922.0 در برابر رقبای خود می پردازیم و آیا این سرویس ارزش آن را دارد؟.

آمار سریع

 • کشور
  ایالات متحده

بررسی اجمالی

اگرچه بسیاری از وب سایت ها قبلاً الزامات حساسیت مورد را اعمال کرده اند ، تعداد آنها را اضافه می کنند و حتی گاهی نمادها را نشان می دهند ، اما خطای انسانی در کلمه عبور ها از پیش بینی آنها تا چند بار یک رمز عبور واحد در حساب های مختلف استفاده می شود. این امر احتمال بروز نشت را افزایش می دهد و داده های حساس در دستان اشتباه قرار دارند. از این گذشته ، اگر یک حساب به خطر بیفتد ، بسیاری از افراد دیگر در معرض خطر هستند.

Dashlane نه تنها از حسابها محافظت می کند بلکه با بازی کردن به عنوان یک فروشگاه اینترنتی ، تجربه کاربر را تقویت می کند. کاربران فقط باید رمز ورود اصلی خود را به خاطر بسپارند ، زیرا این نرم افزار رمزهای عبور فعلی را در یک پایگاه داده رمزگذاری شده ذخیره می کند. این رمزهای عبور ضعیف تر را می توان با استفاده از Generator Generator و در برخی موارد ، رمز عبور را نیز برای تقویت امنیت جایگزین کرد.

قیمت داشلین

Dashlane مانند رقبای خود به عنوان یک محصول فریمیوم عمل می کند و بین نسخه های رایگان و پریمیوم تقسیم می شود. در حالی که اعضای آزاد هشدارهای امنیتی دریافت می کنند و قادر به تکمیل صفحه های ثبت نام و ورود به سیستم هستند ، در یک دستگاه واحد به 50 گذرواژه محدود می شوند. سرویس Premium Dashlane معمولاً هزینه $ 39.99 در سال است و این محدودیت ها را باز می کنید. علاوه بر این ، پریمیوم مانیتورینگ وب تاریک را ارائه می دهد ، یک سرویس VPN اضافه می کند و به کاربران امکان می دهد داده های حساس را با افراد دیگر به صورت ایمن به اشتراک بگذارند.

پس از ثبت نام ، بلافاصله به کاربران 30 روز حق بیمه اعطا می شود. مدیر گذرواژه پس از پایان این دوره هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد ، اما محدود به نسخه رایگان خواهد بود مگر اینکه کاربر جزئیات کارت را وارد کند یا پی پال خود را برای گسترش اشتراک خود پیوند دهد..

اگر در Dashlane مطمئن نیستید ، می توانید سایر مدیران رمز عبور مورد علاقه ما را در راهنمای ما مشاهده کنید.

برپایی

با قرار گرفتن در زیر 1 مگابایت ، عملکرد Dashlane بسیار سبک است و می توانید مستقیماً از وب سایت برای Windows ، macOS ، Android ، iOS و Linux بارگیری کنید. این محصول به سرعت نصب می شود و به کاربران امکان ورود به سیستم یا ایجاد یک حساب کاربری جدید از منوی اصلی را می دهد.

راه اندازی Dashlane

توصیه می کنیم در این تنظیم اولیه ، کاربران یک رمزعبور اصلی قوی وارد کنند ، زیرا این وظیفه محافظت از حساب های متعاقباً به Dashlane را بر عهده خواهد داشت. خوشبختانه یک چک لیست وجود دارد که همه را ملزم به داشتن حداقل 8 کاراکتر از جمله حداقل یک حرف بزرگ ، یک حرف کوچک و یک شماره می کند.

همچنین کاربران در ویندوز گزینه فعال سازی Windows Hello را دارند و حساب کاربری خود را با رمزهای مبتنی بر سیستم و امنیت بیومتریک ایمن می کنند. در عوض کاربران از طریق تلفن همراه می توانند از اسکنر اثر انگشت داخلی خود برای باز کردن قفل حساب خود استفاده کنند.

به صفحه Dashlane خوش آمدید

پس از اتمام این امر ، کاربران با یک سری راهنما مورد استقبال قرار می گیرند. اگرچه گزینه ای برای گذشتن از اینها و رسیدن مستقیم به هسته مدیر وجود دارد ، راهنماهای راهنما برای توضیح ویژگی های کامل مجموعه ای که Dashlane برای ارائه دارد کمک می کنند..

این نرم افزار رمزهای عبور ذخیره شده در هر مرورگر نصب شده روی سیستم را به طور خودکار تشخیص می دهد و به کاربران امکان می دهد تا آنها را در طولانی مدت وارد سرویس کنند. این روش به بهترین وجه صرفاً با استفاده از مرورگر پیش فرض فعلی انجام می شود ، زیرا گذرواژه های قدیمی سایر مرورگرها به راحتی می توانند با انتخاب های متعدد حساب های گل آلود شوند..

گذرواژه‌ها را در مرورگر وارد کنید

در پی این کار ، از کاربر خواسته می شود افزونه ای را به مرورگر پیش فرض خود اضافه کند و دسترسی محدود به سرویس از جمله طاق رمزها و جزئیات مربوط به وب سایت های فعلی را ساده تر کند..

پسوند Dashlane را اضافه کنید

سرانجام ، کاربران می توانند بلافاصله جزئیات خود را در فرم تکمیل خودکار شامل نام ، عنوان ، تاریخ تولد و شماره تلفن کاربر ثبت کنند. اکثر این موارد اختیاری است و هر چیزی که پر شده باشد ، به عنوان ورودی پیش فرض برای هر وب سایت که درخواست اطلاعات می کند ، می شود.

فرم تکمیل خودکار Dashlane

امکانات

به منظور ایستادگی در برابر جمعیت و رقابتی ماندن ، Dashlane چندین ویژگی اصلی را به مدیر رمز عبور خود معرفی کرده است. این ویژگی ها عبارتند از:

 • سازگاری با Windows ، macOS ، Android ، iOS و Linux
 • به طور خودکار جزئیات و فرم های ورود به سیستم را به صورت خودکار ذخیره کنید
 • ادغام و سازگاری برای مرورگرهای مرورگر (Chrome ، Firefox ، Microsoft Edge ، Internet Explorer ، Opera و Safari)
 • ژنراتور خودکار رمز عبور
 • همگام سازی کلمه عبور در همه دستگاه ها
 • رمزگذاری AES256
 • احراز هویت دو عاملی با برنامه های محبوب (Google Auth ، Duo Mobile وAuthy)
 • امنیت بیومتریک (Android ، iOS و Windows)
 • تایمر 5 دقیقه ای برای قفل خودکار رمز عبور
 • تایمر ورود به سیستم خودکار قابل تنظیم
 • یادداشت های ایمن
 • پیگیری پرداخت
 • گذرنامه دیجیتال & شناسه
 • مرورگر تلفن همراه ایمن
 • شاخص های سلامتی رمز عبور
 • تغییر گذرواژه
 • اسکن وب تاریک برای داده های به بیرون درز و سرقت شده
 • VPN

همگام سازی ابر را می توان در تمام سیستم عامل های اصلی تلفن همراه و دسک تاپ فعال کرد ، به کاربران این امکان را می دهد تا جزئیات مربوط به چندین دستگاه را با یک رمز عبور اصلی به صورت خودکار تکمیل کنند. Dashlane از Advanced Encryption Standard 256 استفاده می کند و امکان تأیید هویت دو عاملی ، امنیت بیومتریک و قفل خودکار را فراهم می آورد و جزئیات را زیبا و ایمن نگه می دارد.

کاربران می توانند بیش از رمزهای عبور خود را پیگیری کنند. Dashlane همچنین به کاربران اجازه می دهد تا یادداشت های ایمن را بنویسند ، نسخه دیجیتالی گذرنامه یا شناسنامه خود را ذخیره کرده و از کیف پول دیجیتالی برای نظارت بر کارتهای اعتباری یا حساب پی پال خود استفاده کنند. و به عنوان یک امتیاز اضافی ، همه اینها در همه دستگاه ها قابل دسترسی است.

تغییر گذرواژه

ابزار Password Changer فوق العاده مفید است و دقیقاً آنچه را که روی قلع می گوید انجام می دهد. این فرآیند یکنواخت نیاز به تأمین مجدد حسابهای دارای رمزهای عبور قوی تر را با ورود به وب سایت با اطلاعات ارائه شده و تغییر موارد برای شما ساده می کند. تعدادی از این موارد با این روند وجود دارد.

تعویض رمز عبور Dashlane

در مرحله اول ، این ابزار فقط با وب سایت های شرکت کننده سازگار است ، در حال حاضر حدود 552 دامنه مختلف محدود شده است. این کار بسیار محدود است و به این معنی است که کاربران برای تقویت امنیت بیشتر خود باید با استفاده از حسابهای ناسازگار به صورت دستی با ژنراتور گذرواژه شریک شوند..

ثانیاً ، رمز عبور متکی به صحت واردات انجام شده در مرحله تنظیم است. در حالی که این می تواند یک زمان صرفه جویی باورنکردنی باشد ، برخی از رمزهای عبور ذخیره شده من قدیمی بوده و از من خواسته شده است که به منظور دستیابی از فرآیند خودکار ، به صورت دستی با کلمات عبور فعلی مداخله کنم.

البته ، اگر یک کاربر تصمیم بگیرد که Dashlane برای آنها نیست ، هیچ ابزاری وجود ندارد که به راحتی بتواند تغییراتی را که ایجاد کرده است برگرداند. این بدان معنی است که کاربران یا باید حافظه ای باورنکردنی را به خاطر بسپار رمزهای جدید ، غیرمعمول ، تغییر آنها را قبل از حذف Dashlane یا استفاده از روش های بازیابی برای تنظیم مجدد تغییرات.

اسکن وب تاریک

در کنار سلامتی رمز عبور ، از طریق صفحه شناسایی (Identity Dashboard) می توان به وب سایت اسکن تاریک دسترسی داشت و به کاربران امکان می دهد داده های مربوط به نشت و نقض را تحت نظر داشته باشند. این شامل گذرواژه ها ، ورود به سیستم ها ، ایمیل ها ، کارت های اعتباری ، شماره تلفن ها و آدرس ها می باشد ، و به تفکیک امنیت و خطرناک بودن آن می پردازد..

Dashlane Dark اسکنر وب

تعداد آدرس های ایمیل که کاربر می تواند ردیابی کند محدودیتی ندارد ، اما قبل از شروع Dashlane ردیابی داده ها ، باید هرکدام را تأیید کرد. در صورت اشتباه بودن ، هشدارهای امنیتی به وضوح به عنوان اعلان فشار در تلفن همراه و پاپ آپ روی دسک تاپ نمایش داده می شوند و به اطلاع رسانی کاربران از مشکلات خواستار توجه فوری کمک می کنند..

یاب اطلاعات تاریک

VPN

VPN Dashlane تنها ویژگی حق بیمه است که به جای نیاز به کاربران برای خرید اشتراک ، در 30 روز آزمایشی رایگان گنجانده نشده است. بر خلاف اکثر خدمات ، شرکت محدودیتی در پهنای باند یا دستگاه های متصل ایجاد نمی کند ، به شما امکان می دهد از هر سیستم که می خواهید محافظت کنید.

برنامه Dashlane VPN

شما می توانید با کلیک یک دکمه ، با حداقل قربانی سرعت اینترنت ، به هر یک از 26 کشور مختلف وصل شوید. اگرچه این برای حفظ حریم خصوصی شما در اتصالات عمومی مناسب است ، متأسفانه Netflix زمان استفاده را تشخیص می دهد ، به این معنی که نمی توانید به کتابخانه های مختلف غول جریان دسترسی پیدا کنید.

راحتی در استفاده

تازه واردان به توضیحاتی در مورد ویژگی های ذکر شده در بالا پرداخته می شوند ، در حالی که جانبازان این نرم افزار به راحتی می توانند از جلو پرش کنند. این فرایند ساده شده است تا اطمینان حاصل شود که کاربران برای وارد کردن کلمه عبور ذخیره شده در تمام مرورگرهای نصب شده و افزودن افزونه به صورت پیش فرض خود ، این روند را ساده تر می کنند..

این سرویس در همه سیستم عامل های اصلی با Windows ، macOS ، Linux ، Android و iOS در دسترس است. هر رابط بطور بصری طراحی شده است که برای کاربران بار اول و بازگشت کاربر دوستانه باشد ، و این امر Dashlane را برای کسانی که از نظر فن آوری چندان مطابقت ندارند کامل می کند..

ایجاد یک حساب کاربری جدید باعث می شود تا کاربران به طور خودکار باعث شوند تا جزئیات خود را در Dashlane ذخیره کنند ، در حالی که حساب های موجود در هنگام تغییر گذرواژها همان فوریت را می دهند. این ، همراه با فرم تکمیل خودکار که کاربران می توانند در طول تنظیمات آن را پر کنند ، به Dashlane اجازه می دهد تا جزئیات صحیح را به طور خودکار پر کند تا کاربران به سختی مجبور شوند انگشت خود را بلند کنند. روی آرم شرکت در سمت راست نوار ورود به سیستم.

Dashlane وارد صفحه شوید

متأسفانه ، Dashlane از طریق افزونه های مرورگر به وب سایت ها محدود شده است ، که این نرم افزار را برای کسانی که مایل به ایمن کردن برنامه ها و برنامه های نصب شده هستند ، کم هزینه تر از ایده آل می کند..

سیار

رابط کاربری Dashlane در تمام سیستم عامل های آن سازگار است. در Android و iOS ، گزینه های نوار کناری موجود در "ابزار" در نسخه دسک تاپ ، جلوگیری از ناخواسته از فهرست رفتن.

Dashlane موبایل

هر مرورگری می تواند از قابلیت تکمیل خودکار Dashlane استفاده کند ، اما این سرویس همچنین مرورگر تعبیه شده خود را در Android و iOS فراهم می کند. این شرکت اعلام کرده است که کاربران با ساختن آن به عنوان مرورگر پیش فرض ، بیشترین استفاده را از Dashlane دارند ، با این حال با توجه به دامنه پشتیبانی ، هنوز هیچ مزایای دیگری را در مورد گزینه های زیادی ندیده ام..

هماهنگ سازی

Dashlane کپی شده های رمزگذاری شده از داده های شما را همزمان می کند ، و از دسترسی به همه دستگاه های پشتیبانی شده اطمینان می دهد. با فعال سازی ، همگام سازی به طور خودکار هر 5 دقیقه و هر زمان که داده ها روی هر پلتفرم تغییر یافته است ، انجام می شود. از طرف دیگر ، می توانید با ضربه زدن بر روی دکمه "همگام سازی اکنون" یا با استفاده از کلید های میانبر مانند F5 در ویندوز و + + Ron Mac ، داده ها را به صورت دستی همگام سازی کنید..

Dashalne Sync

قفل خودکار (توصیه می شود)

با احتساب هرگونه احتیاط ، Dashlane طیف وسیعی از قفل های اتوماتیک را در نرم افزار خود پیاده سازی کرده است. به طور پیش فرض ، کاربران 5 دقیقه قبل از باز کردن قفل دستگاه خود با رمز اصلی استاد یا امنیت بیومتریک خود 5 دقیقه فرصت دارند تا تنظیمات حساس را ویرایش کنند. این یک عدم موفقیت برای اطمینان از اینکه فقط کاربران مجاز در حال ایجاد تغییر هستند و نمی توانند تغییر کنند وجود دارد.

اگر دستگاه خود را بدون مراقبت رها کنید ، Dashlane همچنین به کاربران اجازه می دهد تا برای عدم تحرک ، ورود به سیستم خودکار را اضافه کنند. این از 15 دقیقه تا 10 ساعت سنگین متغیر است ، اگرچه همیشه در مورد امنیت ، حداقل زمان را توصیه می کنیم.

امنیت و حریم خصوصی

Dashlane کاملاً نسبت به اقدامات امنیتی خود شفاف است ، حتی یک پست وبلاگ نیز منتشر می کند که جزئیات رمزگذاری را برای مبتدیان ارائه می دهد. همانطور که انتظار می رود ، این سرویس از رمزگذاری AES-256 در سطح نظامی استفاده می کند تا گذرگاه ها را بصورت محلی و روی ابر برای همگام سازی ذخیره کند..

کلید 256 بیتی از طریق رمز عبور PBKDF2 از رمز عبور اصلی شما گرفته شده و سپس با داده های تصادفی معروف به نمک پراکنده می شود. سپس برای بهبود امنیت و حفظ حریم خصوصی از طریق تصادفی سازی بیشتر چندین بار "تلاشی" شده است. سیاست دانش صفر Dashlane این روش را تقویت می کند ، زیرا این شرکت از ذخیره رمزعبور اصلی در سرورهای خود امتناع می ورزد.

پشتیبانی مشتری

Dashlane دارای یک مرکز راهنمایی اختصاصی برای راهنمایی افراد از طریق نصب نرم افزار برای هرگونه مشکلی است که ممکن است رخ دهد. این بسیار آسان برای حرکت است و شامل یک راهنمای تعاملی است که فقط توسط St ساخته شده است تا بتواند راه حل های آنها را با سؤال متداول شن و ماسه ارائه دهد..

این وب سایت به زبان های انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی و اسپانیایی در دسترس است ، اگرچه پشتیبانی ایمیل فقط به سه زبان اول ارائه می شود. بلندگوهای انگلیسی می توانند از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر از پشتیبانی گپ استفاده کنند. EST ، دوشنبه تا جمعه ، از گوشه سمت راست و پایین وب سایت که در آن می گوید "ما برای کمک به اینجا هستیم" دسترسی داشت..

Dashlane چت زنده

اعضای حق بیمه نسبت به کاربران رایگان اولویت دارند و این یعنی زمان پاسخ سریعتر. مشخص نیست که آیا این امر در مورد آزمایشی 30 روزه نیز صدق می کند یا خیر ، اما کارکنان صرف نظر از پاسخ به سؤال ما فقط چند دقیقه طول کشیدند.

در حال حاضر ، پشتیبانی Dashlane از طریق تلفن در دسترس نیست ، اما این تیم دارای صفحه توئیتر اختصاصی برای کمک به علاقه مندان به رسانه های اجتماعی است. Dashlane همچنین کاربران را از طریق وبلاگ خود به روز می کند ، بنابراین مکان های زیادی برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز وجود دارد.

نتیجه

به راحتی می توان درک کرد که چرا Dashlane با توجه به برنامه های کاربردی در دسترس ، طیف گسترده ای از پشتیبانی و بارهای استثنایی از این نظر مورد توجه قرار گرفته است. این سکو نه تنها کلمه عبور شما را ذخیره می کند ، بلکه شما را در تقویت آنها و هنگامی که به خطر بیفتد راهنمایی می کند. داخلی VPN همچنین یک جایزه عالی ، البته غیر منتظره است که بیشتر اهداف را برآورده می کند ، حتی اگر مشترکان Netflix نتوانند از این مزیت استفاده کنند.

ما همیشه مراقب هستیم که نرم افزاری را پیشنهاد دهیم که فقط اشتراک سالانه را ارائه می دهد ، اما سیاست دانش صفر آن را نسبت به سایر رقابتهای تجاری ایمن تر می کند. جفت کردن این کار با تأیید هویت دو عاملی ، باعث قفل کردن بیشتر حسابها می شود ، اگرچه کاربران امنیتی آگاه می توانند در صورت شجاعت دادن به پیکربندی پیچیده ، منبع باز و تکنیکی ، بخواهند KeePass را در نظر بگیرند..

به طور کلی ، Dashlane نرم افزاری کاملاً در یک است که برای تازه واردانی که به دنبال تقویت امنیت و حفظ حریم شخصی خود هستند ، مناسب است. هزینه برای آن دشوار است که برای کسانی که در حال حاضر دارای VPN هستند توجیه شود ، اما رابط براق و سیستم مدیریت بصری مطمئناً افراد چسبیده به اطراف را دارد.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me