ما چگونگی تغییر نظرات را تغییر داده ایم!
ما اخیراً روند امتیاز دهی خود را برای همه بررسی ها در ProPrivacy.com به روز کرده ایم. جزئیات معیارهای امتیاز دهی جدید ما را می توان در اینجا یافت


ملواد

 • قیمت گذاری

  از جانب 5.50 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • لینوکس
 • رفع انسداد:


  • iPlayer

اکنون جوایز ProPrivacy.com به عنوان استاندارد طلای صنعت برای شناخت موفقیت در بخش VPN در نظر گرفته شده است. در رویداد اختصاصی امسال لاس وگاس ، مولود VPN در رتبه دوم آرزو ما قرار گرفت بهترین VPN برای حفظ حریم خصوصی و بهترین VPN برای سرعت جوایز خواندن را ادامه دهید تا دقیقاً بدانید که چرا مولود VPN دومین بهترین VPN برای حفظ حریم خصوصی و سرعت اتصال در سال 2020 محسوب می شود.

ProPrivacy.com نمره
9.1 از 10

خلاصه

مولواد به عنوان تنها ارائه دهنده مجازی شبکه خصوصی (VPN) شناخته شده است که می تواند مبلغ پرداخت نقدی را که از طریق پست ارسال می شود بپذیرد. همانطور که در این بررسی مولود خواهیم دید ، این ارائه دهنده VPN سوئدی بیشتر از اعتبار شهرت این پیشنهاد می کند.

آمار سریع

 • کشورها
  32
 • اتصالات همزمان
  5
 • صلاحیت قضایی
  سوئد

مولود یکی از سرویس های VPN با حریم خصوصی ترین در بازار است. همچنین یکی از فنی ترین پیشرفته هاست و طیف وسیعی از فناوری های پیشرفته ضد سانسور را ارائه می دهد.

برای همه اینها ، نرم افزار آن ساده است. این بدان معنی است که بیشتر کاربران VPN گاه به گاه نیز از این سرویس خوشحال خواهند شد ، اگرچه پشتیبانی کمی آهسته مسئله ای است.

امکانات

مولود ویژگی های زیر را به کلیه کاربران سرویس خود ارائه می دهد:

 • پنج اتصال همزمان
 • اتصالات پروکسی SOCKS5
 • پورت حمل و نقل
 • انتخاب بندر
 • پروتکل OpenVPN
 • تورنت P2P مجاز است
 • پل های Obfsproxy و Shadowsock (فناوری های ضد سانسور)
 • Secure Shell (SSH) و Secure Sockets Layer (SSL) (تونل) تونل سازی (فن آوری های ضد سانسور)
 • VPN چند هاپ
 • مسیریابی کامل پروتکل اینترنت نسخه 6 (IPv6)
 • سرورها در 22 کشور

بیشتر سرورها در اروپا هستند ، اما مولود سرورهایی نیز در آمریکای شمالی ، استرالیا و انگلیس دارد. در مقایسه با سایر خدمات تجاری بیشتر ، این موضوع تا حدودی محدود است و ممکن است سودمندی مولود را برای کاربران در مکانهایی مانند آسیا محدود کند..

از طرف مثبت ، همه سرورهای مولود سرورهای فلزی لخت (نه نمونه سرور خصوصی مجازی) تحت کنترل نزدیک مولود هستند. شما می توانید به طور همزمان تا پنج دستگاه به مولود وصل کنید که سخاوتمندانه است.

همچنین شایان ذکر است که مولود تنها سرویس VPN است که من برای پیگیری صحیح اتصالات IPv6 از طریق تونل VPN می شناسم. بیشتر سرویس های خوب دیگر VPN به منظور جلوگیری از نشت IP ، IPv6 را غیرفعال می کنند. در حال حاضر این یک مشکل اساسی نیست ، بلکه ملدو را به دنبال دنبال کردن آینده در اینجا می داند.

انتخاب بندر و حمل و نقل بندر

مسدود کردن VPN نادر است ، اما در مناطقی مانند چین و ایران اتفاق می افتد (اگرچه این معمولاً فقط تا حدی مؤثر است). مولود به شما امکان می دهد با اجرای VPN تقریباً در هر پورت ، از چنین اقداماتی مقابله کنید (چند پورت برای رسیدگی به هرزنامه و مسائل امنیتی مسدود شده است).

متداول ترین کاربرد برای این کار ، اجرای ترافیک OpenVPN از طریق پورت 443 پروتکل کنترل انتقال (TCP) است. این پورت است که توسط HTTPS ، پروتکل رمزگذاری شده وب سایت ها استفاده می شود. بدون HTTPS ، هیچ شکلی از تجارت آنلاین ، مانند خرید یا بانکداری امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین مسدود بودن این بندر بسیار نادر است.

به عنوان یک امتیاز اضافی ، ترافیک VPN در درگاه TCP 443 درون رمزگذاری Transport Layer Security (TLS) استفاده شده توسط HTTPS انجام می شود. این امر استفاده از بازرسی بسته های عمیق (DPI) را بسیار دشوار می کند. بندر TCP 443 بنابراین درگاه مورد علاقه برای فرار از بلوک های VPN است.

SSL و SSH Tunneling

اگر جابجایی به پورت TCP 443 برای فرار از سانسور کافی نیست یا در غیر این صورت این واقعیت را که از VPN استفاده می کنید پنهان شوید ، مولود از تونل زنی SSH و SSL (حیرت انگیز) استفاده می کند. این داده های VPN شما را درون یک لایه اضافی از رمزگذاری SSH یا TLS / SSL می پیچاند.

از آنجا که تکنیک های DPI قادر به نفوذ به این لایه "رمزگذاری" بیرونی نیستند ، آنها قادر به شناسایی رمزگذاری OpenVPN "در داخل" نیستند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این تکنیک ، لطفاً به راهنمای من در مورد چگونگی دور زدن VPN Blocks.

سایه بان

مولود همچنین از Shadowsocks پشتیبانی می کند. این "یک برنامه پراکسی منبع باز است ، که به طور گسترده در سرزمین اصلی چین برای دور زدن سانسور اینترنت استفاده می شود." این یک ابزار / پروتکل / سرور ضد پروتکل بزرگ ضد منبع بزرگ است که توسط یک توسعه دهنده چینی ایجاد شده است. در اصل ، این یک پروکسی ویژه Socket Secure (SOCKS5) است.

همچنین شایان ذکر است که با اتصال به یکی از سرورهای بریج خود ، کاربران مولد می توانند اتصالات VPN خود را به صورت چند هاپ در اختیار داشته باشند. این امر در درجه اول در پیچیده تر کردن حملات تحلیل ترافیک مفید است.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به راهنمای من در مورد چگونگی دور زدن بلوک های VPN مراجعه کنید.

پروکسی SOCKS5

لطفاً سرور پروکسی را ببینید؟ برای یک بحث کامل درمورد اینکه یک پروکسی SOCKS5 چیست. آنها مخصوصاً برای torrenters P2P مفید هستند ، زیرا می توانید فقط مشتری BitTorrent را محافظت کنید (به جای استفاده از یک اتصال کامل VPN) ، یا می توانید از SOCKS5 و VPN در کنار هم برای محافظت مضاعف استفاده کنید..

مولود همچنین از SOCKS5 برای ترفند برخی از ترفندهای مرتب مانند فعال کردن اتصالات استون و تونل زنی اسپلیت (راهنمای راه اندازی در دسترس) استفاده می کند..

سرعت و عملکرد

تمام آزمایشات بر روی اتصال فیبر من Virgin Media UK انجام شد ، با استفاده از پروتکل داده Open User کاربر OpenVPN (UDP).

مولود سرعت بارگیری

سرعت بارگذاری مولود

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای اطلاعات بیشتر توضیحات تست سرعت کامل ما را مشاهده کنید.

سرعتهای اقیانوس اطلس کمی ناچیز است ، اما برای اتصال من باید به اندازه کافی سریع جریان داشته باشید تا محتوای آن را بدون هیچ مشکلی برای باتری پخش کنید. سرعت در اروپا بسیار عالی است. مولود سرورهای زیادی را در کشور خود یعنی سوئد اجرا می کند. همانطور که می بینیم ، اینها در واقع بهتر از سرورهایی که از لحاظ جغرافیایی به من نزدیک هستند ، انجام می شوند.

تست های نشت مولود آی پی

من هیچ نشتی از IP پیدا نکردم

لطفا توجه داشته باشید که IP های RFC با استفاده خصوصی فقط IP محلی هستند. آنها نمی توانند برای شناسایی فرد مورد استفاده قرار گیرند ، بنابراین نشت IP را تشکیل نمی دهند. متأسفانه ، ارائه دهنده خدمات اینترنت من (Virgin Media UK) از اتصالات IPv6 پشتیبانی نمی کند ، بنابراین من در این زمان قادر به تست نشت IPv6 نیستم. این وضعیتی است که باید در آینده نزدیک تغییر کند.

ملاواد توسط Netflix بر روی هر سرور آمریکایی که من سعی کردم مسدود شده بود ، اما برای iPlayer BBC در سرور انگلستان خوب کار کرد.

قیمت

1 ماه

5.50 دلار
هر ماه

12 ماه

5.60 دلار
هر ماه

قیمت گذاری مولود نمی توانست ساده تر باشد. این هزینه 5 یورو در ماه (تقریبا 5.75 دلار در زمان نوشتن) ، و این همان است. برخلاف بیشتر خدمات VPN ، هیچ تخفیفی برای خرید اشتراک های طولانی تر ندارید. تنها ترفند این است که پرداخت در بیت کوین "به دلیل هزینه های کمتر و اداره کمتر" 10٪ تخفیف دریافت می کند.

پرداخت مولواد

یک آزمایش آزمایشی کوتاه ، سه ساعته رایگان به شما امکان می دهد بررسی کنید که این سرویس همانطور که باید کار می کند. علاوه بر این ، مولود ضمانت 30 روزه پس انداز پول (به جز پرداخت های ارسال شده به صورت نقدی ، به دلیل مقررات ضد پولشویی) ارائه می دهد.

ملاوند پرداخت را از طریق کارت اعتباری / بدهی (از طریق پی پال) ، سوئیش ، سیم بانکی و بیت کوین قبول می کند. همچنین در بین ارائه دهندگان VPN بی نظیر است زیرا پول نقد ارسال شده توسط پست را می پذیرد. علاوه بر این ، مولود کوپن هایی را که می توان از فروشگاه های خاصی خریداری کرد ، قبول می کند که می توان آنها را به صورت نقدی پرداخت کرد. این بدان معناست که ملاوند هیچ ارتباط مستقیمی با خریدار ندارد.

این گزینه های پرداخت تقریباً منحصر به فرد به تنهایی ادعای خوبی را به مولود می دهد که بیشترین سرویس VPN با محوریت حفظ حریم خصوصی در خارج است..

راحتی در استفاده

تارنما

من زیبایی شناسی وب سایت مولود را کاربردی توصیف می کنم. طرح تمیز است و اطلاعات به روشی واضح و با دسترسی آسان ارائه می شود. این اطلاعات به صورت آموزنده ، کاملاً نوشتاری بوده و بیشتر سؤالاتی را که در مورد این سرویس داشتم ، شامل می شود.

راهنماهای مختلف ، به ویژه ، بسیار مفید هستند. این شامل راهنماهای تنظیمات و راهنماهای عمومی بیشتر در مورد مواردی مانند تنظیم تونل سازی اسپلیت ، پیکربندی pfSense و چگونگی به دست آوردن بهترین عملکرد از مشتری BitTorrent شما.

مولود همچنین مقالات جالب وبلاگ را به صورت ماهیانه منتشر می کند.

پشتیبانی مولود

به غیر از راهنماهای بزرگ تنظیم ، پشتیبانی فقط به یک آدرس ایمیل محدود می شود. وقتی با مولود تماس گرفتم ، مجبور شدم سه روز برای جواب دادن صبر كنم. البته باید گفت که وقتی سرانجام فرا رسید ، جواب بسیار عالی بود. بسیاری از سرویس های VPN بسیار مبهم هستند یا در هنگام فشار دادن جزئیات رمزگذاری مورد استفاده ، قادر به پاسخگویی کامل نیستند. در مقابل ، مولود پاسخی بسیار دقیق و آگاهانه به سوالات من ارائه داد.

ثبت نام در مولود

فرآیند ثبت نام Mulvad بسیار غیر معمول است ، به این ترتیب شما نیازی به تهیه آدرس ایمیل یا رمز عبور ندارید.

شماره حساب مولود

تنها کاری که باید انجام دهید اثبات این است که شما با CAPTCHA انسانی هستید و با یک شماره حساب به شما صادر می شود.

حساب مولود

این شماره تنها روشی است که مولود می تواند حساب شما را شناسایی کند. برای ورود به مشتری ، مدیریت حساب پرداخت و موارد دیگر استفاده می شود.

Windows Client

پس از ایجاد شماره حساب ، می توانید نرم افزار ویندوز VPN مولود را بارگیری کنید.

مولود مشتری 1

به محض شروع به استفاده از نرم افزار ، تایمر آزمایشی رایگان سه ساعته شما شروع به تیک زدن می کند. همانطور که می بینید ، من اتصال IPv6 ندارم.

مولود مشتری 2

توجه داشته باشید که از محافظت در برابر نشت DNS بر مبنای فایروال و سوئیچ کشتن ("مسدود کردن اینترنت در خرابی اتصال") استفاده کنید. همچنین می توانید اتصالات IPv6 را از طریق VPN تونل کنید. اگر این گزینه فعال نشود ، IPv6 به سادگی غیرفعال می شود.

مولود مشتری 3

اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، می توانید به صورت دستی با تنظیمات اتصال پیشرفته به محتوای قلب خود تنظیم کنید.

در حالی که مشتری نسبتاً از بین رفته است ، بی عیب و نقص کار می کند و تمام ویژگی های مورد نیاز شما را دارد.

سایر سکوها

مولود مشتریانی را برای ویندوز ، مک سیستم عامل و لینوکس اختصاص داده است که در اصل یکسان هستند. سرویس گیرنده لینوکس VPN به طور خاص شایان ذکر است ، به دلیل اینکه رابط کاربری گرافیکی کاملاً برجسته (GUI) لینوکس هنوز کاملاً نادر است.

Mulvad Linux Mint

مشتری Mulvad Linux Mint

دستورالعمل های کامل راه اندازی برای مشتری لینوکس برای Ubuntu / Debian ، Fedora 23/24 ، Fedora 25/26 ، Mint / Debian و Freya Elementary در دسترس است..

راهنماهای تنظیم دقیق دستی (عمدتا OpenVPN) برای Windows ، Mac OS ، Linux ، iOS ، Android ، Qubes OS و مجموعه ای از روترها (از جمله DD-WRT و Tomato) ارائه شده است..

مولود یک طرفدار بزرگ پروتکل تجربی WireGuard VPN است.

"WireGuard عملکرد قابل توجهی سریعتر از OpenVPN دارد ، اغلب 5-20 برابر سریعتر در روترهای مصرف کننده کوچک ، و بهتر رومینگ را کنترل می کند."

این چیزی نیست که قبلاً به آن رسیده ام ، اما ممکن است فن آوری های هسته ای علاقه مند باشند. مولود دستورالعمل تنظیم WireGuard را برای لینوکس و روترها ارائه می دهد (که به نصب سیستم عامل جدید روی روتر شما نیاز دارد).

حریم خصوصی و امنیت

حریم خصوصی منطقه ای است که در آن واقعاً مولاد می درخشد. این اساساً اصلاً هیچ مشکلی را حفظ نمی کند ، و هیچ خط مشی داده ورود به سیستم ، واضح ترین و جامع ترین سندی است که من تا به حال با آن روبرو شده ام. بسیار مهم است ، هیچ ورود به سیستم وجود ندارد:

 • ترافیک
 • سیستم نام دامنه (DNS) درخواست می کند
 • اتصالات ، از جمله زمانی که یکی از آنها قطع شده است ، برای چه مدت یا هر نوع نشانگر زمانی
 • آدرس های IP
 • پهنای باند کاربر
 • فعالیت حساب به جز کل اتصالات همزمان و اطلاعات پرداخت که به تفصیل در این خط مشی ارائه شده است

این وب سایت همچنین شامل هیچ اسکریپتی ردیابی یا آنالیز نیست.

مولود در سوئد مستقر است. این از نظر حریم شخصی ایده آل نیست ، زیرا سوئد از برخی مسائل مربوط به نظارت دولت رنج می برد. از نظر انتقادی ، با این وجود ، ارائه دهندگان VPN در سوئد به موجب قانون ملزم به نگه داشتن هرگونه گزارش نیستند.

همانطور که قبلاً هم اشاره کردم ، ملاود پرداخت ناشناس از طریق Bitcoin یا وجه نقدی که از طریق پست ارسال می شود را می پذیرد. همانطور که در یک لحظه خواهیم دید ، مولود نیز تنها شرکتی است که من از آن می دانم که به هیچ وجه به آدرس ایمیل نیاز ندارد!

این عالی است ، و بسیار برای تعهد مولود به حفظ حریم خصوصی صحبت می کند. با این حال ، همیشه به یاد داشته باشید که مانند هر سرویس VPN ، مولود هنوز آدرس IP واقعی شما را می شناسد.

نکته نهایی که فکر می کنم شایان ذکر است ، این است که مولود درباره اینکه چه کسی خدمات و خدمات خود را دارد ، بسیار باز است. آدرس فیزیکی شرکت مادر آن (Amagicom AB) به طور برجسته در وب سایت نمایش داده می شود ، همانطور که نام های واقعی صاحبان و اعضای تیم آن نیز موجود است..

این سطح از شفافیت در صنعتی که صاحبان شرکت ها و اپراتورهای شرکت VPN دوست دارند سایه ها را حفظ کنند بسیار طراوت است. همچنین به الهام بخشیدن به اعتماد به نفس مولود کمک می کند.

بازدید از مولود »

تست واقعی امنیت فنی ارائه دهنده VPN در جزئیات رمزگذاری OpenVPN استفاده شده است. به طور پیش فرض مولود از تنظیمات زیر استفاده می کند:

کانال کنترل: رمزنگاری AES-256-GCM با رمزگذاری دستی RSA-4096 و احراز هویت HMAC SHA-1. رازداری کامل رو به جلو توسط یک مبادله کلید DHE-4096 Diffie Hellman ارائه می شود ، که در هر 60 دقیقه دوباره کلید می شود.

کانال داده: رمزنگاری AES-256-GCM. احراز هویت HMAC لازم نیست زیرا GCM محرمانه بودن و صداقت را تضمین می کند. GCM به جای هش HMAC برچسب احراز هویت را ضمیمه می کند.

تأیید هویت هش در کانال کنترل با ویرایش دستی پرونده های پیکربندی می تواند به SHA-384 ارتقا یابد. با این حال ، حتی در سطوح پیش فرض ، این یک راه اندازی بسیار امن است

کلیه نرم افزارهای سفارشی کاملاً منبع باز بوده و به صورت دیجیتالی امضا شده است که بسیار عالی است.

میخواهی بیشتر بدانی؟ لطفاً راهنمای رمزگذاری VPN من و 5 امن ترین VPN برای سال 2017 را بررسی کنید (که احتمالاً دفعه بعدی که آن را بروزرسانی خواهم کرد ، شامل مولود خواهد شد).

فکر نهایی

در کل ، من یک هوادار بسیار بزرگ مولود هستم. در صورت وجود تعداد کمی ، سایر خدمات VPN می توانند با ارادت آن به حریم شخصی مطابقت داشته باشند. مولود از این مسئله با امنیت فنی چدن و ​​بسیاری از فناوریهای پیشرفته ضد سانسور حمایت می کند.

اگر کاربر معمولی تری هستید ، اجازه ندهید هیچ یک از این موارد شما را کنار بگذارد. استفاده از نرم افزار مولود بسیار آسان است و بی عیب و نقص کار می کند. یک آزمایش سه ساعته ممکن است زیاد نباشد ، اما اطمینان از این که سرویس برای شما کار می کند کافی است. اگر هنوز مشکلی دارید ، پس ضمانت 30 روزه پس انداز پول باید شما را بپوشانید.

این دقیقاً خوب است ، زیرا پشتیبانی بسیار کند به نظر می رسد. با توجه به نتایج تست سرعت و موقعیت های سرور ، احتمالاً پیشنهاد می شود که مولود به بهترین وجه مناسب کاربران اروپایی باشد.

اگر بتوانید با این محدودیت ها زندگی کنید ، من ملاود را یکی از بهترین خدمات VPN در خارج از کشور می دانم.

بازدید از مولود »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me