بیش از حد


 • قیمت گذاری

  از جانب 4.95 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
7.8 از 10

خلاصه

OverPlay یک شرکت VPN مستقر در ایالات متحده است و دارای دفتر مرکزی در وینتر پارک ، فلوریدا است. اگرچه این سرویس در ایالات متحده آمریکا قرار دارد ، تا زمانی که بارگیری ها فقط برای استفاده شخصی باشد ، torrent را تأیید می کند..

این شرکت و همچنین جذب تورنتر ، برای کسانی که مایل به تماشای ویدیوی استریم هستند ، به خصوص برای کسانی که مایل به استفاده از Kodi هستند ، مورد توجه بسیاری قرار خواهند گرفت..

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  ایالات متحده
 • کشورها
  50

طرفداران

 • 5 روز ضمانت برگشت پول
 • عالی برای Kodi
 • P2P مجاز است
 • سرعت خوب
 • سرورهای VPN در 45 کشور

CONS

 • VPN نمی تواند وارد Netflix UK یا BBC شود

بازدید از OverPlay »

قیمت گذاری و برنامه ریزی

اگر در کوبا ، ایران ، لیبی ، کره شمالی ، سودان ، سوریه ، نیجریه یا غنا هستید ، نمی توانید از عضویت در OverPlay استفاده کنید. این شرکت دارای یک سرویس DNS هوشمند است و شما فقط می توانید در آن عضو شوید. برنامه دوم یک VPN را با DNS هوشمند ترکیب می کند.

با خدمات VPN سه ارتباط همزمان دریافت می کنید ، اما اشتراک حساب مجاز نیست.

می توانید با کارتهای اعتباری پی پال یا کارت پرداخت کنید.

امکانات

ویژگی های بسته شرکت عبارتند از:

 • 5 روز ضمانت برگشت پول
 • هفتاد مکان سرور در 45 کشور جهان
 • OpenVPN L2TP و PPTP
 • رمزگذاری AES
 • برنامه سفارشی
 • هیچ فعالیتی وجود ندارد
 • اجازه سه اتصال همزمان
 • محدودیت توان اطلاعاتی وجود ندارد
 • کلید کشتار
 • P2P مجاز است
 • هوشمند DNS برای پخش ویدئو

بارگیری P2P تا زمانی که برای استفاده شخصی باشد در شبکه مجاز است. این شرکت از طریق سیستم VPN دیگر ، از طریق Tor یا از طریق یک سرور مجازی مانند سرویس ابری ، اتصال به این سرویس را مجاز نمی کند..

Overplay تعداد زیادی سرور دارد که در 45 کشور جهان قرار دارد. شبکه سرور دارای مکان هایی در اروپا ، آسیا ، آفریقا ، استرالیا و آمریکای شمالی و جنوبی است. سرورهای ایالات متحده در نه شهر قرار دارند. چهار شهر بریتانیا میزبان سرورهای Overplay هستند و شبکه کانادایی شامل مونترال ، تورنتو و ونکوور است. در هر شهر استرالیا ، اسپانیا ، ترکیه ، اتریش ، برزیل و استونی دو سرور وجود دارد.

اگرچه هیچ سرویس دهنده ای در روسیه وجود ندارد ، اما مشتریان در غرب این کشور با مکان های مجاور لتونی ، لیتوانی ، استونی ، فنلاند و اوکراین در نزدیکی آنها سرو می شوند. مشتریان چینی می توانند به سرورهای هنگ کنگ و کره جنوبی متصل شوند.

این یکی از بزرگترین شبکه های سرور در صنعت نیست ، اما بسیار خوب توزیع شده است و در کشورهایی حضور دارد که بسیاری از شرکت های VPN از آن غافل هستند..

بازدید از OverPlay »

امنیت

برنامه OverPlay از OpenVPN پیاده سازی می کند ، که همان پروتکل VPN است که ما در ProPrivacy.com تأیید می کنیم. برنامه انتخاب قدرت رمزگذاری را می دهد و همچنین به شما امکان می دهد تصمیم بگیرید که آیا از روش های TCP یا روش UDP استفاده کنید.

پروتکل کنترل انتقال ، روش ارتباطی است که بطور سنتی از طریق اینترنت استفاده می شود. با این حال ، مراحل ایجاد جلسه و بررسی های ترتیب توالی انتقال ، تأخیرهایی ایجاد می کند که باعث کند شدن برنامه های تعاملی ، مانند تلفن اینترنت و سیستم های با حجم بالا ، مانند پخش فیلم می شود. این برنامه ها با پروتکل User Datagram Protective ، که UDP است - بهتر عمل می کنند - پروتکل انتقال وزن بسیار سبک که روش های بسیار کمی دارد.

رمزگذاری

اجرای OpenVPN از OverPlay از رمزگذاری AES استفاده می کند. می توانید طول کلید مورد استفاده برای این رمزگذار را انتخاب کنید. یک کلید طولانی دیگر رمزگذاری را ایجاد می کند که شکستن آن سخت تر است. با این وجود ، یک کلید رمزگذاری طولانی فرایند رمزگذاری را پیچیده تر می کند. این تاخیر ایجاد می کند و زمان پردازنده بیشتری را به هم متصل می کند. بنابراین برخی از افراد برای سرعت و کارایی ترجیح می دهند از یک کلید کوتاه تر استفاده کنند. گزینه های رمزگذاری در برنامه OverPlay AES با کلید 256 بیتی یا با کلید 128 بیتی هستند.

AES مستلزم آن است که هم فرستنده و هم گیرنده یک پیام رمزگذاری شده دارای کلید رمزگذاری یکسان باشند. دلیل این است که همان کلید پیام را رمزگذاری و رمزگشایی می کند. این ضرورت یک ضعف بالقوه است زیرا پیامهایی که کلید رمزگذاری را برای AES توزیع می کنند باید محافظت شوند. OpenVPN برای این منظور از RSA استفاده می کند. RSA یک سیستم نامتقارن است. رمزگذاری و رمزگشایی با کلید متفاوت انجام می شود. شما نمی توانید کلید رمزگشایی را از کلید رمزگذاری گرفته کنید و بنابراین کلید رمزگذاری می تواند عمومی شود.

OverPlay از RSA با کلید 2048 بیتی استفاده می کند. این معمولی برای صنعت است. با این حال ، سرویس های برتر VPN از کلید طولانی تر 4096 بیت استفاده می کنند.

حریم خصوصی

خط مشی رازداری OverPlay بیانیه ای بسیار کوتاه است: "شرکت Overplay ، هیچ گونه ترافیکی یا استفاده از خدمات شبکه خصوصی مجازی خود را جمع آوری یا وارد نمی کند." این به بیانیه ای مبنی بر اینکه شرکت فعالیت های ثبت نام را حفظ نمی کند ، می رسد. با این حال ، ورود به سیستم اتصال می تواند به همان اندازه آشکار شود و شرکت هیچ گونه اعتراضی در خط مشی خود برای آن دسته از سوابق نداشته باشد.

یکی از محافظت از مشتریان این است که شرکت به روشنی اظهار داشته باشد که اجازه می دهد از شبکه خود برای بارگیری P2P استفاده کند. اگر این آژانس های اجرای قانون موفق به ردیابی شما از طریق گزارش های اتصال به تعویق بیایند ، این بیانیه شما را از زندان دور نمی کند. با این حال ، این شرکت به طور بالقوه این شرکت را به عنوان همدست مسخره می کند ، به طوری که سیاه چاله قانونی باعث می شود تا شرکت از خدمات برای محافظت از هویت مشتریان خود محافظت کند. در نهایت ، تنها محافظت عدم وجود سوابق است ، بنابراین امیدواریم که این شرکت سوابق اتصال حداقل یا ناشناس را حفظ کند. با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد.

پشتیبانی

از قسمت پشتیبانی در منوی بالای سایت ، به مرکز پشتیبانی دسترسی پیدا می کنید. صفحه اصلی مرکز پشتیبانی توسط دانش بنیان اشغال شده است.

این صفحه سؤالات متداول به خوبی با موضوعاتی که به دسته‌ها ترتیب داده شده است ، سازماندهی شده است هر گروه حداکثر پنج شماره را با پیوند به لیست طولانی تر در انتهای هر بخش لیست می کند. The Knowledge Base قابل جستجو است و به شما كمك می كند مقالات مرکز پشتیبانی را كمتر كنید تا مطالب مربوط به مسئله شما را پیدا كنید.

دسترسی به فرم تماس از طریق پیوند در سمت راست صفحه مرکز پشتیبانی است. این تنها کانال موجود برای تماس با پشتیبانی است.

پاسخ به سؤالات از طریق ایمیل تحویل داده می شود. می توانید در طی نیم ساعت ارسال درخواست ، پاسخی بدهید.

فرآیند

ثبت نام

برای عضویت در OverPlay ، باید به صفحه قیمت گذاری بروید ، یا بر روی یکی از دکمه های ثبت نام در صفحه اصلی کلیک کنید. کلیک کنید روی "برنامه را انتخاب کنید" دکمه ای در توصیف سرویس مورد نظر شما - سرویس هوشمند DNS یا VPN و بسته هوشمند DNS.

در صفحه بعدی ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک ماه یا یک سال خدمات را انتخاب کنید.

آدرس ایمیل خود را وارد کنید و سپس انتخاب کنید که آیا می خواهید کارت اعتباری پرداخت کنید یا توسط پی پال. بخش پرداخت فرم ثبت نام به محض انتخاب نوع پرداخت ، گسترش می یابد.

من تصمیم گرفتم با PayPal بپردازم.

مرحله پرداخت تقریباً رو به جلو است. اگر کد تبلیغاتی دارید ، باید آن را در اینجا وارد کنید. کسانی که با کارت اعتباری پرداخت می کنند باید مشخصات کارت را وارد کنند. کسانی که با PayPal پرداخت می کنند فقط برای ادامه کار باید روی دکمه اشتراک کلیک کنند. پس از پاک شدن پرداخت ، به شما صفحه ممنون ارائه می شود. سند مهم در این مرحله ایمیلی است که برای تأیید حساب خود دریافت خواهید کرد. برای فعال کردن اشتراک ، باید روی یک دکمه در این ایمیل کلیک کنید.

ایمیل همچنین شامل نام کاربری شما ، که آدرس ایمیل شماست ، و یک رمز عبور تولید شده نیز است. این رمز عبور برای من کارآمد نبود ، بنابراین به محض اینکه برنامه را نصب کردم ، باید به بخش «حساب من» مراجعه کرده و رمز ورود را تغییر دهم تا بتوانم دسترسی داشته باشم.

کلاینت OverPlay Windows VPN

پس از نصب VPN برای ویندوز ، یک میانبر جدید در دسک تاپ خود پیدا خواهید کرد. برای باز کردن برنامه OverPlay روی این کلیک کنید.

اولین باری که برنامه را باز می کنید ، باید نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید.

هنگامی که من این سرویس را امتحان کردم ، قادر به ورود به سیستم نبودم تا اینکه به ناحیه مشتری سایت سایت رفتم و رمزعبور خود را از رشته تصادفی تولید شده کاراکترها تغییر دادم که در ایمیل استقبال برای من ارسال شده است.

بعد از اولین بار که وارد برنامه می شوید دیگر نیازی به ورود به سیستم نخواهید داشت. در بازدیدهای بعدی ، مستقیماً وارد صفحه اصلی برنامه خواهید شد. یعنی ، مگر اینکه به طور مشخص از برنامه خارج شوید. عملکرد خروج از طریق نمادی قابل دسترسی است که به نظر می رسد مانند درب با فلش از سمت راست آن خارج شده و در حاشیه بالای برنامه یافت می شود.

برگه اتصال صفحه نمایش تنظیمات به برخی از ویژگی های مهم دسترسی می دهد. در این صفحه می توانید انتخاب کنید که از TCP یا UDP برای اتصالات خود استفاده کنید و یک انتخاب درگاه - 443 یا 1194 داشته باشید. همچنین می توانید سوئیچ kill را در این صفحه فعال کنید. این عملکردی است که از اتصال سایر برنامه های رایانه شما قبل از فعال شدن VPN به اینترنت جلوگیری می کند.

تصمیم بزرگی که باید قبل از روشن کردن VPN اتخاذ کنید ، انتخاب سرور VPN است. برای رسیدن به لیست انتخاب سرور ، باید روی قسمت موقعیت مکانی کلیک کنید.

لیست سرور شامل معیارهایی است که بار فعلی را در هر دستگاه و زمان یک دور زدن پیام استاندارد به آن (پینگ) نشان می دهد. هنگامی که ذخیره را فشار می دهید ، سرور انتخاب شده در قسمت مکان در پنجره اصلی برنامه کپی می شود. همچنین می توانید تصمیم بگیرید که آیا از رمزگذاری AES با یک کلید 256 بیتی استفاده می کنید یا یک کلید 128 بیتی استفاده کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که رمزگذاری در اتصال نداشته باشد.

دکمه اتصال را فشار دهید تا VPN روشن شود. پس از برقراری اتصال ، دکمه Connect به یک دکمه قطع ارتباط تغییر می کند. همچنین جزئیاتی از وضعیت اتصال را مشاهده خواهید کرد.

هیچ زمان یا دبی متر دستگاه در برنامه وجود ندارد ، بنابراین نیازی نیست نگران ترک VPN باشید.

عملکرد (تست های سرعت ، DNS ، WebRTC و IPv6)

من از مکانی در اسپانیا به VPN متصل شدم و از پروتکل UDP از برنامه OpenVPN استفاده کردم.

در حالی که به سرور لندن متصل شدم با سایت IPLocation.net وارد سیستم شدم. این سایت به پنج پایگاه داده محل جداگانه می پردازد. در این حالت ، یک سرور گزارش داد که آدرس IP من در لندن قرار دارد. با این حال ، هیچ یک از چهار باقی مانده مرا به آنجا نکشید - دو نفر نتوانستند مکانی پیدا کنند ، یکی مرا در جایی در اتحادیه اروپا قرار داد و دیگری مرا در Fair Lawn ، نیوجرسی ایالات متحده قرار داد. من به سرور نیویورک وصل شدم و دوباره با IPLocation.net چک کردم. دو پانل از پنج پایگاه داده موقعیت مکانی من را در نیویورک قرار دادند. سه نفر دیگر نتوانستند بگویند من کجا هستم.

من برای تست نشت IP و DNS از ipleak.net و doileak.com استفاده کردم. هر دو مکان من را مانند انگلیس گزارش دادند. آزمایش های ipleak.net نمی تواند مکان من را قرار دهد و تماسها را فقط به یک سرور DNS ، که در محدوده نزدیک آدرس IP شناسایی شده قرار داشت ، شناسایی کرد ، که همچنین نمی تواند در یک موقعیت جغرافیایی قرار بگیرد. آزمایش های doileak.com آدرس IP را در ایالات متحده قرار داده و تماس های مربوط به سرورهای DNS را در ایالات متحده تشخیص داده است.

این یک وضعیت دشوار است زیرا اگر ارزیابی doileak.net صحیح باشد و مکان من قابل ردیابی نباشد ، آن وضعیت ورود به خدمات محدود شده را برای من دشوار می کند. اگر doileak.com صحیح بود ، اتصال من به یک سرور در لندن ، مرا به سرویس های پخش فیلم در انگلستان نمی رساند. با این حال ، هیچ گونه نشتی در IP وجود نداشت که موقعیت واقعی من را از بین ببرد و هیچ تماسی به سرورهای DNS در اسپانیا برای جلب توجه به استفاده از یک سرویس پنهان سازی هویت وجود نداشت..

خدمات جریان

من ضمن استفاده از سرویس OverPlay VPN ، دسترسی به سرویسهای پخش در خارج از کشور را آزمایش کردم. اینها سرویس های جریان در انگلیس و ایالات متحده بودند که در غیر این صورت به من امکان دسترسی به فیلم های اسپانیا را نمی دهند.

متأسفانه سرور بی بی سی متوجه شد که من در انگلستان نیستم و حاضر نشد به من اجازه دهد نمایش های آن را تماشا کنم. مراکز ITV Hub و Channel 4 از بررسی دقیق تر موقعیت مکانی برخوردار نبودند و به دلیل ارتباط من از طریق OverPlay ، توانستم فیلم ها را در آن سایت ها تماشا کنم. Netflix UK روشهای گسترده ای برای تشخیص مکان دارد و همچنین درخواستهایی را برای اثبات فعالیت VPN اسکن می کند. در حالی که من از طریق سرور OverPlay در لندن به اسپانیا وصل شدم ، آن سایت فیلم ها را به من تحویل نمی داد.

وقتی در میامی به سرور OverPlay متصل شدم ، توانستم فیلم ها را در Netflix تماشا کنم. ABC VPN را ردیابی کرد ، اما NBC اجازه داد من تماشا کنم.

من سعی کردم از طریق Kodi به Netflix و سایر سرویس های ویدئویی محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنم. من به خصوص علاقه مند بودم ببینم آیا VPN از طریق Kodi به کانال های بی بی سی دسترسی خواهد داشت یا خیر.

من نتوانستم به Netflix UK یا Netflix USA از طریق Kodi با استفاده از سرورهای OverPlay و لندن و نیویورک VPN دسترسی پیدا کنم. سرور لندن به من دسترسی پیدا کرد که از طریق برنامه افزودنی TVPlayer در Kodi به جریان مستقیم بی بی سی یک و بی بی سی 2 دسترسی پیدا کنم..

سایر سکوها

برنامه OverPlay سفارشی برای رایانه های شخصی ویندوز در دسترس است. کاربران دستگاههای ویندوز همچنین می توانند با پروتکل های PPTP و L2TP VPN به سرویس وصل شوند. این اتصالات باید بصورت دستی تنظیم شوند.

کاربران Mac OS X می توانند سرویس گیرنده OpenVPN سفارشی را نصب کرده یا از برنامه Tunnelblick برای دسترسی به سرویس OpenVPN استفاده کنند. L2TP و PPTP همچنین می توانند به صورت دستی تنظیم شوند. این گزینه ها برای Mac VPN یکسان است ، با این تفاوت که PPTP در دسترس نیست.

VPN برای Android و دستگاه های iOS VPN می توانند با L2TP و PPTP به VPN دسترسی پیدا کنند ، اما این اتصالات باید بصورت دستی تنظیم شوند.

OpenVPN را می توان در روترهای DD-WRT و Tomato تنظیم کرد.

سایر خدمات

سرویس هوشمند DNS محصول اصلی OverPlay است. وقتی در VPN مشترک می شوید ، به سرویس هوشمند DNS نیز دسترسی پیدا می کنید. بعضی اوقات ، سیستم های هوشمند DNS نسبت به VPN ها در دستیابی به محدودیت های موقعیت مکانی در وب سایت ها موفقیت بیشتری دارند. با این حال ، سیستم های هوشمند DNS شامل رمزگذاری و محافظت از هویت نیستند که VPN ها ارائه می دهند. بنابراین ، یک سرویس DNS هوشمند هنگام بارگیری با شبکه های P2P ، از شما محافظت نمی کند. آنها همچنین در دستیابی به کنترل های دولتی روی دسترسی به اینترنت مانند موارد تحمیل شده در چین ، ایران و عربستان سعودی بسیار کارآمد نیستند.

بسته به شرایط شما ، ممکن است فهمیده باشید که استفاده از VPN و DNS هوشمند در شرایط دیگر برای شما مناسب است..

برای استفاده از DNS هوشمند باید تنظیمات DNS را برای آداپتور اینترنت معمولی خود تغییر دهید. این یک کار ساده است و دستورالعمل های جامع در سایت وجود دارد تا شما را از طریق این کار راهنمایی کند. پس از آن ، باید وارد قسمت مشتری وب سایت OverPlay شوید. یک بنر در زیر زبانه Smart DNS به شما می گوید که رایانه شما تنظیم نشده است. کلیک کنید روی "دوباره بررسی کن" ارتباط دادن. هنگامی که بنر سبز شود ، سیستم هوشمند DNS در کار است.

تب Smart DNS در ناحیه مشتری دارای ویژگی فوق العاده ای است که شما را قادر می سازد مکانی را برای دسترسی به سایت های مختلف انتخاب کنید. این تسهیلات یکی از مشکلات بزرگ مربوط به خدمات هوشمند DNS را برطرف می کند - بعضی از سایت ها ، مانند Netflix ، یک آدرس وب جهانی دارند. سیستم های هوشمند DNS به طور انتخابی ترافیک شما را به سرورهای پروکسی در کشورهای مختلف با توجه به وب سایت مورد نظر برای بازدید هدایت می کنند. بنابراین ، اگر در آلمان هستید و می خواهید فیلم ها را در وب سایت بی بی سی تماشا کنید ، DNS هوشمند این درخواست را از طریق یک سرور در انگلستان ارسال می کند. اگر می خواهید به وب سایت ABC مراجعه کنید ، DNS هوشمند این ترافیک را از طریق سرور پروکسی در ایالات متحده هدایت می کند. لازم نیست یک کشور را نامزد کنید زیرا سیستم هوشمند DNS همه چیز را برای شما مراقبت می کند.

انتخاب کننده مکان در صفحه Smart DNS وب سایت OverPlay از آن شرایط کمی مراقبت می کند که سیستم هوشمند DNS احتمالاً نتواند بداند در کدام کشور نیاز دارید که در آن قرار بگیرید. Netflix نمونه ای از این مورد است. اگر در آلمان هستید و می خواهید به Netflix UK دسترسی پیدا کنید ، سیستم هوشمند DNS نمی تواند انتخاب این کشور را بداند زیرا Netflix.com به جریان های ویدیویی در هر کشور جهان به جز کره شمالی و سوریه دسترسی می دهد. بنابراین مکان مورد نظر خود را برای Netflix در انتخاب مکان تعیین می کنید و سپس سیستم هوشمند DNS هوشمند OverPlay درخواستهای شما را از طریق سرور در کشوری که شما نامزد کرده اید منحرف می کند..

من با سرویس DNS هوشمند OverPlay با سرویس جابجایی محدود ویدیویی محدود به سرویس های جغرافیایی محدود آزمایش کردم و نتیجه بهتری نسبت به VPN داد. من توانستم فیلم هایی را در وب سایت های تلویزیون بی بی سی ، ITV و کانال 4 انگلیس با DNS هوشمند تماشا کنم. من همچنین توانستم وارد Netflix UK بشوم زیرا این کشور را برای نتفلیکس در انتخاب مکان وب سایت OverPlay نامزد کردم. سپس آن تنظیمات را به ایالات متحده تغییر دادم و فقط با تایپ کردن در همان آدرس وب مانند قبل از ورود به نسخه خدمات UK ، به Netflix USA دسترسی پیدا کردم. من همچنین توانستم به وب سایت های ABC و NBC در ایالات متحده وارد شوم که VPN نمی تواند به من کمک کند.

VPN هوشمند در Kodi عملکرد خوبی نداشته است. اگرچه آن را به من در هر کانال جغرافیایی محدود است که من سعی کردم ، اما یک استثناء از عملکرد وجود دارد. این امکان وجود ندارد که من را برای انگلستان یا ایالات متحده از طریق Kodi وارد Netflix کنم.

نتیجه گیری بررسی OverPlay

من از استفاده از برنامه OverPlay لذت بردم. سطح جزئیات در رابط کاربری کافی است تا بتوانید ویژگی های VPN را کنترل کنید بدون اینکه شما را مجبور به گذراندن یک دوره در فن آوری شبکه برای استفاده از آن کنید. اطلاعاتی که در لیست انتخاب سرور داده می شود بسیار مناسب هستند ، به ویژه برای کشورهایی که این شرکت سرورها را در بسیاری از مناطق اجرا می کند.

این سرویس برای ارتباط با تیم پشتیبانی مشتری شامل یک امکان چت زنده مستقیم نیست. با این حال ، سوالات من به سرعت و با صلاحیت رسیدگی شد.

دوست داشتم

 • محاکمه رایگان پنج روزه
 • پی پال را می پذیرد
 • خوب برای Kodi
 • P2P مجاز است
 • سرویس DNS هوشمندانه صالح

من در مورد آنقدر مطمئن نبودم

 • بدون پشتیبانی چت آنلاین

من متنفر بودم

 • نمی توانید وارد کد Netflix شوید

OverPlay ترکیب خوبی از DNS هوشمند و یک VPN را ارائه می دهد. با استفاده ، یک کاربر معمولی برای تصمیم گیری در مورد استفاده از VPN و چه موقع استفاده از DNS هوشمند ، روالهایی را ایجاد می کند. این بسته در صورت نیاز و امنیت در اینترنت و در هر زمان دیگری امنیت و محافظت به شما می دهد.

بازدید از OverPlay »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me