رمز عبور مهم


ProPrivacy.com نمره
9.8 از 10

خلاصه

رمز عبور مهم
یک راه حل نرم افزاری است که برای کمک به افراد در محافظت از چندین حساب با رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد طراحی شده است. گفته می شود مدیر محبوب رمز عبور یکی از بصیرت ترین مدیران رمز عبور در بازار است. اما سوال بزرگ این است که چگونه آن را با سایر مدیران رمز عبور قوی در بازار مقایسه می کند؟ و آیا ارزش وقت شما را دارد؟ در این بررسی با تست جدیدترین نسخه Sticky Password 8.2.2.1 به شما اطلاع خواهیم داد.

آمار سریع

 • کشور
  ایالات متحده

قیمت

رایگان

$ 0.00
هر ماه

1 سال

29.99 دلار
هر ماه

بررسی اجمالی

مانند سایر مدیران رمز عبور ، Sticky Password به مصرف کنندگان امکان می دهد چندین رمز عبور قوی را برای هر تعداد حساب مختلف ذخیره کنند. این گذرواژه‌ها در یک پایگاه داده رمزگذاری شده متمرکز ذخیره می‌شوند. که توسط کاربر فقط با یک رمز عبور قابل دسترسی است.

این تعداد رمزهای عبور دشوار را که کاربر باید به خاطر بیاورد ضمن داشتن امنیت ضد آب در تمام سیستم عامل ها و خدماتی که از آنها استفاده می کند ، محدود می کند..

رمزعبور Sticky به صورت freemium در دسترس است ، که بسیار عالی است. با این حال ، برخی از ویژگی های مهم آن محدود است مگر اینکه هزینه حق بیمه را پرداخت کنید. این را می توان برای یک سال تنها (29.99 دلار) یا با یک حساب طول عمر (149.95 دلار) خریداری کرد. تصویر زیر ویژگی های گمشده در نسخه freemium را نشان می دهد.

رمز عبور چسبنده نسخه freemium

از طرف دیگر ، شما یک آزمایش 30 روزه رایگان از Premium را دریافت می کنید ، بنابراین حتی اگر شما از آن استفاده کنید ، می توانید همه رمزهای عبور فعلی خود را در آن زمان همگام کنید. فراتر از آن - در صورت عدم پرداخت هزینه - مجبور خواهید بود که آنها را به صورت دستی وارد هر سکوی کنید تا از آنها یادآوری شود.

اگر در مورد رمز عبور مهم نیستید ، بهترین لیست مدیران رمز عبور ما را برای برخی از گزینه ها بررسی کنید.

برپایی

Sticky Password همراه با 45 مگابایت نصب شده است که می توانید در وب سایت آن بارگیری کنید. فایل اجرایی به سرعت بارگیری می شود و نصب آن آسان است. همچنین برای هر چهار سیستم عامل محبوب موجود است ، اما نه از لینوکس. نصب کننده دارای یک پیشرفت اساسی است که ویژگی های اصلی برنامه را توضیح می دهد. همچنین به کاربران این امکان را می دهد که از اشتراک داده های ناشناس با شرکت خودداری کنند (به طور پیش فرض).

توافق نامه مجوز رمز عبور چسبنده

کاربر با نصب نرم افزار می تواند به حساب کاربری خود وارد شود یا یک حساب کاربری جدید تنظیم کند. کاربران جدید این امکان را دارند که یا برای یک حساب پریمیوم پرداخت کنند یا از آن به صورت رایگان استفاده کنند (با یک آزمایش سی روزه حق بیمه). حق بیمه باعث می شود کاربران سالانه 26.95 دلار عقب برگردانند.

ایجاد یک حساب کاربری رمز عبور

به یاد داشته باشید که گذرواژه اصلی که در مرحله اولیه وارد می کنید ، رمز عبوری خواهد بود که از کلمه عبور های دیگر شما محافظت می کند - بنابراین باید اطمینان داشته باشید که آن قوی است و فراموش نخواهید کرد. این نرم افزار دارای یک قدرت سنج رمزعبور مفید در پایین است ، و اگرچه به شما امکان می دهد پسوردی را تهیه کنید که متر آن کاملاً مناسب نباشد - بسیار توصیه می شود که این کار را انجام دهید.

جزئیات ورود به سیستم رمز ورود را ایجاد کنید

این نرم افزار به شما یادآوری می کند که رمز عبور روی سرورهای شرکت ذخیره نمی شود و در صورت فراموش کردن آن - دسترسی به تمام رمزهای عبور خود را از دست خواهید داد. این ممکن است بعضی از افراد را عصبی کند ، اما در واقع از نظر امنیتی ارجح است زیرا این بدان معناست که رمز ورود اصلی شما روی سرورهای شرکت وابسته نیست و از لحاظ نظری نیز می توان هک کرد..

رمز عبور اصلی را تأیید کنید

سرانجام ، برای کسانی که ترجیح می دهند رمز عبور اصلی خود را هر بار وارد نکنند ، گزینه ای برای فعال کردن تأیید اثر انگشت نیز موجود است. این ویژگی در هر دو سیستم عامل Android و iOS موجود است - تا زمانی که دستگاه شما دارای یک اسکنر اثر انگشت باشد.

ویژگی های رمز عبور مهم

مانند سایر مدیران رمز عبور ، Sticky Passwords دارای چندین ویژگی اصلی است که به کاربران امکان دسترسی سریع و بدون دردسر به رمزهای عبور خود را می دهد. این ویژگی ها عبارتند از:

 • سازگاری با Windows ، Apple ، Android و iOS
 • امکان پر کردن خودکار فرم ها برای ورود به وب سایت ها
 • با ایجاد حسابهای جدید ، جزئیات ورود به سیستم جدید را در زمان واقعی ذخیره کنید
 • ادغام و سازگاری با همه مرورگرهای محبوب (در کل 16)
 • تولید خودکار رمز عبور برای سرعت و سهولت استفاده
 • همگام سازی رمز عبور Cloud Sync در همه دستگاه ها
 • همگام سازی رمز عبور Wifi Sync برای امنیت بیشتر
 • رمزگذاری AES 256 برای ذخیره سازی و انتقال رمزهای عبور ایمن
 • Two Factor Auth با استفاده از تأییدکننده Google
 • باز کردن قفل اثر انگشت (Android و iOS)
 • قفل خودکار گذرواژه روی یک تایمر
 • گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی کلمه عبور خود در ابر (فقط حق بیمه)
 • ویژگی یادداشت های ایمن
 • ویژگی های هویت برای پر کردن فرم های خودکار با نام و آدرس

فعال کردن همگام سازی cloud به شما امکان می دهد تا داده های رمزگذاری شده خود را بصورت یکپارچه از طریق سرورهای ایمن Sticky Password همگام سازی کنید. این به شما امکان می دهد رمزهای عبور خود را در همه زمان ها در همه دستگاه های خود به اشتراک بگذارید. حتی بهتر ، Sticky Password یک گزینه همگام سازی WiFi دارد که به شما امکان می دهد تمام رمزهای عبور رمزگذاری شده خود را از طریق شبکه محلی خود به تمام دستگاه های خود به اشتراک بگذارید. این عالی است زیرا به این معنی است که پایگاه داده رمزگذاری شده شما هرگز نیازی به بیرون رفتن از ابر ندارد. علاوه بر این ، برنامه به شما امکان می دهد رمزهای عبور را با استفاده از درایو USB یا کارت SD به صورت دستی همگام سازی کنید.

برای بسیار پارانوئید ، گزینه ای وجود دارد که بتوانید تمام داده های رمزگذاری شده خود را بصورت محلی فقط در دستگاهی که مدیر رمز عبور نصب کرده است ، ذخیره کنید. با این کار احتمال عبور رمزهای عبور یا در معرض حمله مرد قرار می گیرد. اگرچه شایان ذکر است که حتی با استفاده از Cloud Sync رمزهای عبور با استفاده از رمزگذاری AES 256 که بسیار قوی به نظر می رسد همگام سازی می شوند ، و بنابراین باید ایمن باشند.

زیبایی همگام سازی با استفاده از یکی از روشهای فوق به این صورت است که می توانید به راحتی و به راحتی با یک رمز عبور اصلی ، به راحتی و به راحتی بر روی مدیر رمزعبور نصب و وارد شوید..

راحتی در استفاده

Sticky Password امکان محافظت از حساب های خود را از همان لحظه راه اندازی آسان می کند. در مرحله اول ، با هماهنگ سازی مرورگر از شما خواسته می شود که آن را برای استفاده در مرورگرهای موردعلاقه خود آماده می کند.

در برداشت اول ، ما احساس و نگاه رابط کاربری گرافیکی را بسیار عالی دیدیم. این قطعاً یک مدیر رمز عبور است که می تواند به یک مبتدی یا غیرتکنولوژی توصیه شود.

وارد کردن جزئیات ورود و گذرواژه‌ها بسیار ساده است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که طبق معمول وارد حساب کاربری خود شوید. در آن مرحله Sticky Password از شما سؤال می کند که آیا می خواهید پسورد را ذخیره کنید. بله را کلیک کنید و از آن نقطه بر روی رمز عبور مهم کار سخت را برای شما انجام خواهد داد. اگر اتفاقاً وارد یک گذرواژه اشتباه شدید ، مشکلی ندارد - می توانید به یک گذرواژه از یک برگه در نرم افزار دسترسی پیدا کرده و هر زمان که دوست دارید رمز را به روز کنید..

اگر تصمیم دارید مشخصات شخصی خود را در گذرواژه Sticky - مانند نام و تاریخ تولد خود ذخیره کنید - این موارد از طریق ویژگی تکمیل خودکار نیز در دسترس خواهند بود..

تکمیل خودکار گذرواژه چسبنده

همچنین Sticky Password برای کار با برنامه هایی مانند Skype تنظیم شده است و می تواند برای به خاطر سپردن جزئیات بانک یا کارت خود تنظیم شود تا بتوانید فرم های پرداخت را نیز بصورت آنلاین پر کنید. بدیهی است ، اگر تصمیم دارید جزئیات پرداخت خود را در دیتابیس ذخیره کنید ، می خواهید کاملاً مطمئن باشید که رمز ورود اصلی شما بسیار قوی است.

حساب برنامه را به رمز عبور چسبنده اضافه کنید

یک ویژگی یادداشت امن نیز گنجانده شده است ، که به کاربران امکان می دهد داده های تصادفی را به طور ایمن ذخیره کنند. به عنوان مثال ، این ممکن است برای افرادی که می خواهند عبارات طولانی رمزنگاری را ذخیره کنند مفید باشد. در زیر چند نمونه از برنامه نوع داده ای که می توانید ذخیره کنید:

رمز عبور قابل یادداشت یادداشت امن

نسخه موبایل

در تلفن همراه ، متوجه شدیم که این اپلیکیشن بسیار شبیه به یک میز کار است. افزونه ها برای انتخاب مرورگرها در دسترس هستند ، و این به Sticky Password اجازه می دهد تا یکپارچه با هم ارتباط برقرار کند. برای سایر برنامه ها ، "پنجره مهم و شناور شناور" به شما امکان می دهد به سرعت به کلمه عبور خود دسترسی پیدا کنید. با این حال ، شایان ذکر است که آن رمزعبورها باید از طریق کلیپ بورد به اشتراک گذاشته شوند. این به دلیل وجود بدافزارهای pastejacking که برای سرقت داده ها از کلیپ بورد ها طراحی شده است ایده آل نیست.

رمز عبور چسبنده نسخه موبایل

هماهنگ سازی

برای آزمایش هماهنگ سازی ، تصمیم گرفتیم ویژگی همگام سازی WiFi را امتحان کنیم ، زیرا این یکی از مواردی است که بیشتر برای استفاده سهولت استفاده و امنیت برای من جذاب است. تنظیم آن آسان است ، به سادگی روی "همگام سازی" در سمت چپ پایین مشتری کلیک کنید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما "همگام سازی محلی" را انتخاب کردیم.

همگام سازی رمز عبور مهم نیست

بعد کلیک کنید: منو > تنظیمات > سynchronization و یک نقطه سیاه را در "Wifi و دیگر شبکه های محلی قرار دهید." از آنجا ، تا زمانی که این نرم افزار از قبل روی هر دو دستگاه نصب شده باشد ، هر دو روی همگام سازی WiFi تنظیم شده اند ، و هر دو به شبکه WiFi محلی وصل شده اند - همگام سازی. آماده وقوع است ما متوجه شدیم که همگام سازی بدون هیچ مشکلی کار کند.

قفل خودکار (توصیه می شود)

شایان ذکر است ، اگر کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه خود را بدون مراقبت رها کنید - و هنوز وارد Sticky Password شوید - هر کس قادر خواهد بود به حساب های آنلاین یا اطلاعات بانکی شما دسترسی پیدا کند. برای اطمینان از این که چنین اتفاقی نیفتد ، باید اطمینان حاصل کنید که برنامه را در سینی سیستم خود قفل کرده اید بعد از هر بار استفاده از آن.

اگر می ترسید که فراموش نکنید ، Sticky Password یک ویژگی خودکار قفل خودکار دارد که به شما امکان می دهد نرم افزار خود را برای قفل کردن انتخاب کنید و به رمز عبور اصلی پس از مدت زمان مشخص نیاز دارید. ما در کمترین زمان برای سطح مطلوب امنیت (1 دقیقه عدم تحرک) تصمیم گرفتیم.

برگه امنیت رمز عبور مهم

امنیت و حریم خصوصی

گذرواژه Sticky از رمزگذاری AES-256 استفاده می کند تا هر دو رمزعبور را بصورت محلی ذخیره کنید و آنها را از طریق ویژگی همگام سازی ابر منتقل کنید. کاربران پریمیوم که تصمیم می گیرند از سرویس پشتیبان ابری برای پایگاه داده رمزهای عبور خود استفاده کنند ، از پایگاه داده خود نیز با ایمن بودن با استانداردهای رمزگذاری AES-256 درجه نظامی محافظت می کنند..

برای احراز هویت ، رمز عبور اصلی با استفاده از رمز عبور PBKDF2 برای PHP و 10،000 دور نمک تصادفی ، کلید رمزنگاری را تولید می کند. اینها اصول رمزنگاری قوی هستند. این بدان معنی است که از نظر حریم خصوصی و امنیت می توان به رمزعبور Sticky اعتماد کرد.

عدم بازیابی رمز عبور اصلی ، اگرچه برای برخی از افراد عصبی نیست ، اما یکی دیگر از ویژگی های امنیتی قدرتمند این سرویس است. و امکان همگام سازی دستی یا از طریق WiFi یک مورد اضافه شده است.

یکی دیگر از ویژگی های امنیتی خوب به شکل یک صفحه کلید مجازی داخلی ساخته شده است که چندین نشانگر ماوس را ایجاد می کند تا این امکان را برای keylogger ها و بینندگان را غیرممکن سازد که ببینند چه رمز ورود را وارد می کنند. ما همچنین توانایی پخته شده در تنظیم هویت فاکتور دوگانه را دوست داریم - این ویژگی در برخی از رقبای خود از دست می رود.

پشتیبانی مشتری

وب سایت Sticky رمز عبور به راحتی امکان پذیر است و یک منبع عالی است که اطلاعات ارزشمند زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. ما برای تنظیم همگام سازی ، برای روشن کردن قفل خودکار و بسیاری از ویژگی های مفید دیگر ، صفحاتی پیدا کردیم.

یک بخش وبلاگ در وب سایت به افراد اجازه می دهد تا آخرین پیشرفت ها و ویژگی ها را به روز کنند. این شرکت همچنین به یک راهنمای PDF 19 صفحه ای دسترسی دارد.

اگرچه کاربران رایگان به هیچ گونه پشتیبانی اضافی دسترسی ندارند ، اما کاربران حق بیمه حق استفاده از چت زنده و پشتیبانی از طریق ایمیل را دارند. این یک چیز عالی برای آن دسته از مصرف کنندگان است که تصمیم می گیرند بسته کامل را بپردازند.

در زیر می توانید ببینید پس از هماهنگی با مرورگر فایرفاکس چگونه به نظر می رسد وارد منطقه عضو شوید ...

به روزرسانی یک حساب رمز عبور مهم

نتیجه

برای طرفداران حفظ حریم خصوصی و امنیتی که در آنجا وجود دارد ، واقعیت این است که رمزعبور Sticky منبع باز نیست ممکن است یک خاموش باشد. این امر معتبر است ، زیرا تأیید صحت ادعاهای امنیتی روی سیستم عامل با منبع بسته بودن آن دشوار است. از طرف دیگر ، اپل مک به خاطر امنیت و حفظ حریم خصوصی در سیستم عامل های خود مورد احترام است و این به دلیل منبع بسته بودن بدنام است - بنابراین لازم نیست که یک معامله گر باشد.

در کل ، ما این مدیر رمز عبور را به خوبی طراحی کردیم و کاربرد آن بسیار آسان است. همگام سازی در بین دستگاه ها و مرورگرها بی دردسر بود ، که به برخی از رقبای خود می دهد کلمه عبور مهم را بدهد. برنامه ها هر آنچه را که از یک مدیر رمز عبور بالای سطح انتظار دارید انتظار دارند ، انجام دهند و ما خصوصاً توانایی بومی را برای فعال کردن تأیید هویت دو عامل یا خواننده اثر انگشت دوست داریم..

این مدیر رمز عبور بسیار آسان است و بسیار ساده تر از چیزی مانند KeePass است (مثلاً مورد علاقه بسیاری از افراد با حفظ حریم خصوصی). به همین دلیل ، ما این گزینه عالی را برای افراد غیرتکنولوژیک یا شهروندان مسن که در به خاطر سپردن رمزهای عبور دچار مشکل هستند ، می دانیم.

البته اگر ماهیت بسته نرم افزاری برای شما مشکلی ایجاد کند ، می توانید Bitwarden را انتخاب کنید - یکی دیگر از مدیران آسان برای استفاده پسورد که منبع باز است. با این حال ، Sticky Password اکنون 8 سال در بازار است و به نظر نمی رسد که تاکنون مشکلی با امنیت داشته باشد. که گواهی از طراحی است.

گذرواژه چسبنده ، کمپین manatee را ذخیره کنید

سرانجام ، باید به Manatees اشاره کنیم. گذرواژه مهم ، بخشی از هر پرداخت اشتراک را به صرفه جویی در Manatees اهدا می کند. این یک سیاست غیرمعمول و قابل تحسین شرکت است که توسط بازاریابی Manatee آن ارجاع شده است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me