محو شدن

تاری Abine است
مدیر رمز عبور به گونه ای طراحی شده است که به مردم امکان محافظت از حساب های آنلاین خود را با رمزهای عبور قوی و بی نظیر می دهد. سرویس مستقر در ایالات متحده از سال 2014 در دسترس بوده است. با این حال ، این در واقع یک برنامه rebranded است که در ابتدا DoNotTrackMe نامیده می شد. که در ابتدا در سال 2011 آغاز شد. در این بررسی مدیر رمز عبور Blur ، ما نگاهی عمیق به همه جنبه های این سرویس می اندازیم ، از این که Blur چقدر ساده می تواند از سیاست حفظ حریم خصوصی آن استفاده کند ، نگاهی عمیق دارد..

ProPrivacy.com نمره
9.1 از 10

خلاصه

Blur به دلیل تجسم قبلی خود به عنوان یک برنامه مسدود کننده ردیاب ، یک مدیر رمزعبور چند منظوره منحصر به فرد است که موارد اضافی غیر معمول را در اختیار شما قرار می دهد. این شامل مسدود کردن ردیاب ، ایمیل های نقاب شده ، کارت های اعتباری نقاب دار و عملکردهای شماره تلفن های ماسک شده است. به همین ترتیب ، این یک برنامه حریم خصوصی چند منظوره است که ممکن است برای افرادی که به دنبال حفظ حریم خصوصی و امنیت به صورت آنلاین هستند ، مفید باشد.

با وجود این ، مطمئناً Blur Abine به عنوان پیروزی برای حفظ حریم خصوصی آنلاین به نظر می رسد. بنابراین ، آیا این سرویس تماماً خراب است؟ آیا این یک برنامه افزودنی ضروری برای هر کسی است که در حال حاضر در خاطر سپردن رمزهای عبور منحصر به فرد است؟ و آیا ارزش آن را دارد که دیگر برنامه های مسدود کننده ردیاب محبوب دیگر را مسدود کنید?


بررسی اجمالی

همانند سایر مدیران رمز عبور ، Abine Blur ابزاری است که به کاربران اینترنت اجازه می دهد تا بدون نیاز به یادآوری همه آنها ، از حساب های خود با رمزهای قوی محافظت کنند..

امروزه ، مصرف کنندگان باید کلمات عبور تعداد زیادی حساب را به خاطر بسپارند. و ، مگر اینکه همه این حسابها دارای رمزهای عبور منحصر به فرد و پیچیده باشند - کاربران اینترنت خود را در معرض پتانسیل هک شدن قرار می دهند. مدیران رمزعبور مانند Blur قصد دارند با اجازه دادن به کاربران ، کلمه عبورهای محکمی را که از طرف آنها به یاد می آورد ، این مشکل را حل کنند.

کاربران اینترنت که تصمیم دارند از Blur استفاده کنند ، می توانند این کار را به صورت رایگان یا با پرداخت یک حساب حق بیمه انجام دهند. از این گذشته ، همه کاربران با اولین بار دریافت برنامه افزودنی ، 30 روز حق بیمه دریافت می کنند. مهمتر از همه ، مهمترین ویژگی ها - مدیریت رمز عبور ، ضد ردیابی و ایمیل های نقاب شده - همه بدون ارتقا به حق بیمه در دسترس هستند. اما ، هر کسی که می خواهد از ویژگی ماسک کارت در نسخه رایگان استفاده کند ، باید هربار که انجام دهد ، مبلغ 2 دلار بپردازد..

برای کسانی که عاشق برنامه افزودنی هستند ، سرمایه گذاری 39 دلار در سال با افزودن پشتیبان گیری از گذرواژه ، همگام سازی دستگاه و یک شماره تلفن ایمن که به شماره واقعی شما منتقل می شود ، خدمات را بهبود می بخشد. و با پرداخت 14.99 دلار در هر ماه - یا 99 دلار در سال - کاربران به این سایت دسترسی پیدا می کنند نامحدود نسخه Blur - که با استفاده نامحدود از ویژگی کارتهای اعتباری نقاب شده و بدون هزینه پنهان همراه است.

ویژگی های Abine Blur

 • برنامه افزودنی در دسترس برای همه سیستم عامل ها (Chrome ، Firefox ، Internet Explorer ، Opera و Safari)
 • مسدود کردن ردیاب وب
 • ایمیل های نقاب دار
 • کارتهای اعتباری نقاب دار (حق بیمه)
 • شماره تلفن های نقاب دار (حق بیمه)
 • همگام سازی رمز عبور در دستگاه ها
 • گذرواژه‌ها را تکمیل کنید
 • ویژگی کلمه عبور و واردات و صادرات
 • قفل خودکار برای اطمینان از ایمن بودن گذرواژه‌ها
 • باز کردن قفل اثر انگشت (Android و iOS)
 • بازیابی حساب با یک عبارت عبور پشتیبان
 • رمزگذاری نهایی به پایان

ثبت نام

دریافت یک حساب کاربری با Blur بسیار آسان است ، کافیست یک آدرس ایمیل و رمزعبور تهیه کنید و آماده استفاده از برنامه افزودنی هستید.

فرم ثبت نام مدیر رمز عبور Blur

این سرویس همچنین از شما می خواهد که یک عبارت پشتیبان تهیه کنید و در صورت فراموش کردن رمز اصلی خود ، بتوانید حساب خود را بازیابی کنید. پس از ورود به سیستم ، Blur از شما می خواهد برنامه Chrome یا Firefox را بارگیری کنید. که شما را به پلی استور منتقل می کند و در آنجا می توانید برنامه را دریافت کنید. پس از نصب آن ، شما می توانید برای محافظت از حساب های خود با رمز عبوری که دیگر نیازی به یادآوری آن ندارید ، از نرم افزار استفاده کنید.

عبارات پشتیبان گیری مدیر رمزعبور Blur

اولین موردی که پس از نصب Blur متوجه می شوید این است که این برنامه افزودنی بلافاصله مسدود کردن ردیاب ها را در وب سایت هایی که بازدید می کنید شروع می کند. این قابل توجه است زیرا (مانند سایر برنامه های مسدود کننده آهنگ از قبیل Privacy Badger) تعداد کمی در کنار نماد موجود در نوار وظیفه برنامه افزودنی شما را نشان می دهد.

افزونه مدیر رمز عبور Albine Blur در مرورگر

همانطور که از تصویر بالا می توانید بگویید ، Blur همان شماره باتری Badger را نشان می دهد. این نشان می دهد که به طور مؤثر همان تعداد ردیاب را در صفحه وب مورد بازدید ما مشاهده و مسدود کرده است.

راحتی در استفاده

با برنامه افزودنی نصب شده و در حال حاضر مسدود کردن ردیاب ، کاربران می توانند با کلیک کردن روی نماد Blur در نوار ابزار خود ، شروع به کار کنند. با این کار پنجره ای را نشان می دهد که به چهار عملکرد اصلی دسترسی دارد: Accounts، Wallet، Masking و Tracking. این ویژگی ها را می توان برای هر یک از سایت هایی که بازدید می کنید روشن یا خاموش کنید. با کلیک بر روی هر یک از این توابع ، پنجره ای باز می شود که می توانید تنظیمات را تغییر داده و تنظیمات برگزیده را پیاده سازی کنید. با کلیک بر روی نقاب زدن به شما امکان می دهد از بین انتخاب کنید ایمیل های نقاب دار, کارتهای نقاب دار, یا تلفن های نقاب دار. ویژگی شماره تلفن نقاب شده فقط با یک حساب کامل پرداخت می شود و عملکرد بسیار مشابهی را با Google Voice ارائه می دهد.

ایمیل ، کارت ، تلفن های ماسک زده ایمیل مدیر مدیر رمز عبور

با کلیک بر روی کیف پول به شما امکان می دهد تا پر کردن خودکار اطلاعات کارت ، پر کردن خودکار هویت ها و پر کردن خودکار آدرس ها - و همچنین ویژگی Masked Cards را تنظیم کنید. این امر به شما امکان می دهد بدون نیاز به دائم پر کردن داده های خود ، از طریق فرم های آنلاین نسیم کنید. اضافه کردن کارت آسان است و می توانید هنگام استفاده از آزمایش رایگان حق بیمه انجام دهید.

صفحه نمایش پرداخت مدیر مدیر رمز عبور را محو کنید

پس از افزودن کارت خود به داشبورد خود ، می توانید برای سهولت در استفاده ، جزئیات را تکمیل کنید یا از ویژگی کارتهای نقاب شده برای امنیت بیشتر استفاده کنید.

با کلیک بر روی حساب ها داشبورد را باز می کنید که می توانید کلمات عبور و اعتبار را برای حساب های خود وارد کنید. اگر گذرواژه جدیدی را تنظیم می کنید ، می توانید از ویژگی پیشنهادی رمز عبور قوی استفاده کنید.

گذرواژه‌ها و پر کردن خودکار

به جای اضافه کردن رمز عبور به صورت دستی به داشبورد ، ما با مراجعه به صفحه ورود به سیستم که به رمز عبور احتیاج دارد ، شروع کردیم. برای این منظور ، ما تصمیم به بازدید از فیس بوک گرفتیم تا ببینیم مدیر رمزعبور به طور خودکار از ما خواسته می شود رمز عبور خود را برای تلاشهای بعدی برای ورود ذخیره کنیم..

تلاش برای ورود به فیس بوک فوراً باعث شد یک ظاهر روشن Blur ظاهر شود که به ما اطلاع دهید مدیر رمزعبور به پایان رسیده و قفل شده است. در نتیجه ، ما مجبور شدیم رمز ورود خود را وارد کنیم تا بتوانیم اعتبارنامه فیس بوک خود را وارد کنیم.

تکمیل خودکار گذرواژه‌ها

با قفل Blur ، از شما خواسته می شود رمزعبور را به طاق خود اضافه کنید:

آدرس ایمیل به طور خودکار

با کلیک بر روی "کلیک برای اضافه کردن" پنجره باز شده دیگری را باز می کنید که می توانید جزئیات خود را برای تهیه خودکار در آینده به صورت دستی وارد کنید. اما اگر اعتبار و رمز خود را به سادگی وارد کنید ، Blur از شما سؤال می کند که آیا می خواهید به طور خودکار آن جزئیات را در طاق رمز عبور خود ذخیره کنید..

افزودن گذرواژه ، از جمله تولیدکننده رمز عبور

با ذخیره حساب کاربری ، می توانید به صفحه ورود به سیستم برگردید که Blur به طور خودکار داده ها را وارد صفحه ورود به سیستم می کند و با موفقیت وارد سیستم می شوید.

ما دریافتیم که این فرایند بسیار آسان و قطعاً مناسب برای مبتدیانی است که به دنبال مدیر رمز عبور هستند و بدون تلاش کار می کنند. و اگر اتفاقی بیفتد که به هر دلیلی نادرست رمز ورود را وارد کنید ، به محض خرابی ورود به سیستم ، هشدار به شما هشدار می دهد ، شما را قادر می سازد رمز را بدون نیاز به جستجو در منوها به روز کنید..

ماسک سازی ایمیل و برنامه Android

در مرحله بعدی ، Blur را بر روی اندروید نصب کردیم و به منظور بررسی مشتری و تست ویژگی masking email اقدام کردیم. این ویژگی کاملاً کار می کند و به شما امکان می دهد تا ایمیلی را به یک آدرس ایجاد شده بصورت تصادفی ارسال کنید که به صورت جادویی به صندوق ورودی واقعی شما ارسال شود.

صفحه ایمیل نقاب دار

این ویژگی واقعا مفید است و با توجه به رایگان بودن یک منبع خارق العاده است. برای خود برنامه اندرویدی چطور؟ ما استفاده ساده ای از آن پیدا کردیم و این واقعیت که به طور خودکار با نسخه موجود در مرورگر شما همگام می شود ، برای مبتدیان بسیار عالی است. برای کاربرانی که می خواهند ، می توانند قفل اثر انگشت را تنظیم کنند - مفید است زیرا برنامه به سرعت قفل می شود و به شما نیاز دارد تا مرتباً رمز خود را وارد کنید.

وارد کردن گذرواژه‌ها

هرکسی که مایل است گذرواژه‌های خود را از یک مدیر رمز عبور دیگر وارد کند ، می تواند این کار را از طریق یک فایل CSV یا مستقیماً از تعدادی از خدمات از جمله 1Password ، Dashlane ، KeePass ، LastPass ، PasswordWallet و RoboForm انجام دهد. ما با استفاده از پرونده .CSV واردات گذرواژه های قدیمی را آزمایش کردیم و فهمیدیم که بدون دردسر کار می کند.

وارد کردن گذرواژه‌ها به مدیر رمز عبور تاری

صادر کردن داده های شما نیز امکان پذیر است و Blur همیشه از شما می خواهد رمز عبور خود را قبل از اجازه کار برای شما بخواهد. کاربران می توانند صادر کنند یا به عنوان یک نسخه پشتیبان از داده های Blur برای بازیابی حساب و یا از طریق پرونده CSV برای انتقال رمز عبور شما به یک سرویس دیگر صادر کنند..

احراز هویت عامل دوگانه با تنظیمات حساب در دسترس است ، اما کاربران فقط می توانند از برنامه های تأیید اعتبار مانند Authy ، Google Authenticator یا FreeOTP استفاده کنند. تأیید اس ام اس و 2FA فیزیکی از طریق Yubikey در حال حاضر در دسترس نیست ، که شرم آور است.

قفل خودکار

برای امنیت بیشتر ، کاربران می توانند تصمیم بگیرند که هر چند وقت یکبار از پسورد خود خواسته شوند تا تغییر دهند. ویژگی Lock Lock به شما امکان می دهد Blur را تنظیم کنید تا هر بار که مرورگر خود را مجدداً راه اندازی می کنید ، و هر 15 دقیقه یکبار دیگر از سیستم خارج شوید. این تضمین می کند که اگر رایانه خود را برای مدت طولانی ترک کنید ، کلمه عبور شما در دسترس نخواهد بود. ویژگی Security Security به شما امکان می دهد Blur را حتی در صورت استفاده از رایانه ، به رمز نیاز داشته باشید ، می توان تنظیم کرد که هر 15 دقیقه یکبار اجرا شود.

همچنین می توانید پشتیبان گیری های خودکار را که توسط Blur ساخته شده است ، بررسی کنید ، این به شما امکان می دهد تا برای دسترسی به رمزعبور قبلاً استفاده شده ، از نسخه سازی استفاده کنید. برای اهداف امنیتی ، می توانید در صورت تمایل آن نسخه های پشتیبان را پاک کنید.

رمزهای عبور پشتیبان خودکار

از هر کسی که می خواهد رمزهای عبور خود را در دستگاههای خود همگام کند ، نیز مراقبت می شود.

علاوه بر صفحه تنظیمات اصلی در داشبورد ، هر کسی که مایل است تنظیماتی را که Blur به صورت پیش فرض در آن ایجاد می کند ، ایجاد کند ، می تواند با کلیک بر روی آیکون آن در نوار ابزار مرورگر خود ، این کار را انجام دهد. تنظیمات. با انجام این کار پنجره زیر باز می شود:

تنظیمات رمز عبور برای مرورگر

کاربران می توانند آن تنظیمات را برای هر سایت شخصی که بازدید می کنند یا برای همه سایت ها انجام دهند. با کلیک بر روی مدیریت لیست نادیده گرفتن ، می توانید بررسی کنید که کدام وب سایت دارای ویژگی های خاص ، مانند "کارت اعتباری پر کردن خودکار" خاموش است. در زیر می توانید ببینید که خاموش بودن تنظیمات چگونه به نظر می رسد.

برای کسانی که می خواهند از ویژگی کارت اعتباری نقاب دار استفاده کنند ، Blur به شما امکان می دهد یک کارت مشعل موقت را که برای خرید آنلاین استفاده می کنید ، ایجاد کنید. هربار که از ویژگی کارت ماسک استفاده می کنید ، Abine به عنوان یک مرد میانه ای عمل می کند و معامله را انجام می دهد تا تنها Abine بتواند به اطلاعات کارت واقعی شما دسترسی داشته باشد. در نتیجه ، این کارت جعلی به شما امکان می دهد بدون اینکه تحویل داده های واقعی خود را به بازرگانان آنلاین تحویل دهید - خرید کنید - در نتیجه سقوط آن برای حملات فیشینگ بسیار سخت تر است..

تکمیل خودکار مدیریت رمز عبور

قادر به سفارشی کردن داده های مجاز به وب سایت ها ، اطمینان حاصل می کند که شما هرگز به طور اتفاقی داده هایی را که نمی توانید با آن راحت باشید ارائه می دهید.

در کل ، ما فهمیدیم که Blur بسیار آسان برای استفاده است و با توجه به تمام ویژگی هایی که حتی در نسخه رایگان ارائه می دهد - واقعاً این است

حریم خصوصی و امنیت

قرار گرفتن در ایالات متحده از نظر حفظ حریم خصوصی ایده آل نیست ، زیرا هر بنگاه مستقر در ایالات متحده مشمول ضمانت نامه ها و سفارشات شرط بندی است. این بدان معناست که Abine از لحاظ فنی می تواند مجبور شود مخفیانه شروع به ارائه داده های موجود در اختیار مقامات آمریکایی کند. این را به این واقعیت اضافه کنید که Blur یک بستر منبع کاملاً بسته است و ممکن است در مورد استفاده از این سرویس دلهره کمی داشته باشید. واقعیت این است که منبع بسته است ، به این معنی است که شما باید به Abine اعتماد کنید همانطور که می گوید با داده های خود انجام دهد. دلیل این امر غیرممکن است که بگوییم آسیب پذیری دارد یا درهای پشتی وجود دارد که به طور بالقوه می تواند به شرکتهای رمزعبور اصلی شما دسترسی پیدا کند.

این شرکت ادعا می کند که به یک رمز عبور اصلی یا رمز عبور پشتیبان خود دسترسی پیدا نکرده بلکه به یک قالب رمزگذاری شده دسترسی دارد. ممکن است این واقعیت داشته باشد ، اما به دلیل اینکه این سرویس منبع بسته است ، همیشه یک عنصر اعتماد در استفاده از این سرویس وجود دارد. این که آیا شما می خواهید به شرکت به انجام کارهایی که ادعا می کند اعتماد کنید ، این کاملاً مربوط به شما و الگوی تهدید شخصی شماست.

اگر ترجیح می دهید از شرکتی استفاده کنید که 100٪ شفافیت را ارائه دهد ، باید یک مدیر رمز عبور انتخاب کنید که بتواند امنیت خود را با ممیزی از کد منبع باز آن اثبات کند. با این کار ، ما می توانیم به تجزیه و تحلیل ادعاهای مطرح شده توسط Abine Blur بپردازیم.

سیاست حفظ حریم خصوصی

ما خط مشی رازداری را بررسی کردیم تا بررسی کنیم شرکت چگونه با داده های شما رفتار می کند. Abine اظهار داشت که داده های کاربر را به کسی نمی فروشد. با این حال ، این اظهار می دارد كه اطلاعات را با اشخاص ثالثی كه به منظور ارائه خدمات خود با آنها قرارداد بسته است به اشتراک می گذارد. علاوه بر این ، میزان داده هایی که Abine در مورد مصرف کنندگان در اختیار دارد نسبتاً کم است. این امر برای اجرای سرویس برخی از داده های جمع شده را حفظ می کند ، با این وجود ، مگر اینکه برای ارائه خدمات کاملاً ضروری باشد ، این داده ها را در کنار اطلاعات شخصی ذخیره نمی کند..

یک مورد که ما متوجه شدیم این است که این شرکت اظهار می دارد که سابقه "تاری را که در آن بارگیری کردید" ثبت می کند. مشخص نیست که آیا این بدان معنی است که آدرس IP شما را ذخیره می کند یا اینکه فقط به کشوری که برنامه افزودنی را از آن بارگیری کرده اید ، یادداشت می کند.

همچنین شایان ذکر است که به دلیل استفاده از Blur برای تکمیل خودکار گذرواژه‌ها در وب سایتها ، این افزونه در مورد وب سایتهایی که بازدید می کنید ، تلفنی بدست می آورد و به این ترتیب سطح ردیابی را انجام می دهد. با این حال ، این شرکت ادعا می کند که هرگز این داده ها را به اشتراک نگذاشته و آن را نمی فروشد.

فراتر از آن ، این شرکت اظهار داشت كه هیچگاه "حكم امنیت ملی را دریافت نکرده است و ما از طرف دادگاه FISA خواسته ایم كه اسراری را حفظ كند." اینكه آیا شما اعتقاد دارید این گفته برای شما واقعاً کم است ، با این وجود شایان ذکر است اگر دستور gag دریافت کند ، به کسی اجازه نخواهد داد ، بنابراین بسیار محتمل است که سیاست حفظ حریم خصوصی همچنان باقی بماند.

از طرف دیگر ، ما می توانیم فرض کنیم که این حکم قناری حکم است (اگرچه ما مطمئن نیستیم که آیا این است) و اگر این جمله از سیاست حفظ حریم خصوصی ناپدید شود ، ممکن است عادلانه باشد که تصور کنیم که این حکم و حکم انجام شده است. سفارش.

در کل ، سیاست حفظ حریم خصوصی قوی به نظر می رسد ، و زنگ خطر خاصی را ایجاد نمی کند ، به این معنی که به نظر می رسد این سرویس با هدف ارائه خدمات ، به طور ایمن داده ها را با یک روش امن رفتار می کند..

رمزگذاری و امنیت

به طور پیش فرض ، Abine Blur از قبل تنظیم شده است تا تمام داده های شما را روی سرورهای cloud خود ذخیره کند. با این حال ، کاربرانی که ترجیح می دهند کلمه عبور خود را بصورت محلی ذخیره کنند ، می توانند با حرکت به حساب کاربری خود این کار را انجام دهند > تنظیمات > پشتیبان گیری & همگام سازی ذخیره داده های شما به صورت محلی بدان معنی است که اگر اتفاقی برای رایانه شما رخ دهد ، یا اگر پرونده های محلی مرورگر وب شما حذف یا خراب شده اند ، می توانید کلمه عبور خود را گم کنید. با این حال ، این به طور کلی امن ترین راه برای ذخیره رمزهای عبور شما محسوب می شود زیرا خطرات ناشی از وجود آنها در سرورهای Blur را کاهش می دهد.

با این گفته ، شایان ذکر است که ذخیره رمزهای عبور شما در سرورهای Blur باید کاملاً ایمن باشد - زیرا تمام داده های شما قبل از آپلود شدن در ابر ، در مرورگر شما رمزگذاری می شوند. رمزهای عبور ذخیره شده و شماره کارتهای اعتباری پر شده خودکار با استفاده از رمزگذاری AES-256 امن در دستگاه شما رمزگذاری می شوند.

عبارت عبور پشتیبان شما به عنوان رمز عبور بازیابی ثانویه که به کلید خصوصی وصل شده برای رمزگذاری داده های شما وصل می شود ، عمل می کند. این داده ها و عبارت عبور پشتیبان شما هرگز دستگاه شما را به شکلی رمز نشده ، قابل خواندن نمی گذارند. این بدان معنی است که کارمندان Blur تحت هیچ شرایطی نمی توانند به رمزهای عبور شما دسترسی پیدا کنند ، و حتی اگر شرکت هک شود ، فقط نسخه رمزگذاری شده رمز عبور شما روی سرورهای آن موجود است. این همان چیزی است که این شرکت در مورد نحوه کار سیستم به ما گفت:

"وقتی داده های شما با Abine همگام سازی می شوند ، ابتدا رمزگذاری می شوند ، و سپس عبارت عبوری پشتیبان شما با رمز اصلی استاد شما رمزگذاری می شود. این اشیاء رمزگذاری شده همان چیزی هستند که به ابین ارسال می شود. رمز ورود استاد شما نیز هرگز به Abine ارسال نمی شود. برای تأیید اعتبار ، ما از یک فرآیند هش کردن استفاده می کنیم ، بنابراین (Abine) ، هیچ وقت رمز اصلی اصلی شما را نمی دانیم ، فقط می توانیم از یک عملکرد یک طرفه در رمزعبور اصلی شما مطلع شویم. "

این رمزگذاری نهایی باید اطمینان حاصل کند که داده های شما همیشه ایمن هستند. با این وجود شایان ذکر است که اگر رمزعبور خود را فراموش کرده و کلمه عبور پشتیبان خود را گم کنید ، دیگر قادر به دسترسی مجدد به رمزهای عبور خود نخواهید بود ، آنها برای همیشه از بین می روند. در این شرایط ، شرکت نیاز به تنظیم مجدد گذرواژه اصلی شما و ایجاد یک کلمه عبور پشتیبان جدید دارد ، به این معنی که شما مجبور خواهید بود تا دوباره ذخیره پسوردهای خود را در طاق Blur خود شروع کنید..

نقص امنیتی?

در حالی که درست است که Blur به دلیل آسیب پذیری کشف شده ، در اواخر سال 2018 برخی از مطبوعات منفی را دریافت کرد ، از آن زمان مشکلی که از طریق گفته قبلی برنامه به نام MaskMe منتقل شده بود ، برطرف شده است. نقص امنیتی به طور بالقوه به هکرها امکان دسترسی به داده های زیر را می دهد:

 • آدرس های ایمیل کاربران سامر
 • نام و نام خانوادگی برخی کاربران
 • نکات رمز عبور برخی از کاربران (اما فقط از برنامه قدیمی MaskMe آن)
 • آخرین آدرس IP و دوم تا آخر IP کاربر برای ورود به سیستم Blur استفاده می شود
 • رمز ورود Blur رمزگذاری شده هر کاربر (کاملاً رمزگذاری شده و بنابراین مفید و قابل استفاده برای دسترسی به رمزهای عبور افراد نیست).

در حالی که نقص امنیتی جدی بود ، خبر خوب این است که به دلیل پایان دادن به رمزگذاری به کار گرفته شده توسط Blur ، هکرها فقط می توانستند به رمز ورود استاد رمزگذاری شده افراد دسترسی داشته باشند (فقط با فرمت رمزگذاری شده و در نتیجه مفید نیستند) ، به این معنی که آنها نتوانسته اند به اطلاعات کارت اعتباری ، گذرواژه‌ها و سایر داده‌های محافظت شده در طاق خود دسترسی پیدا کنند. این در حالی است که آسیب پذیری در مورد آن وجود داشت ، خوشبختانه برای کاربران Blur بسیار آسیب ندید.

هشدارهای دستگاه و مکان

برای امنیت بیشتر ، Blur در هر زمان پیامی را که از دستگاه یا مکان جدید به سیستم رمزهای عبور خود وارد شوید ، برای شما ارسال می کند. این بدان معنی است که استفاده از VPN منجر به دریافت شما یک چک امنیتی خواهد شد. نامه الکترونیکی به شما امکان می دهد به صفحه ای بروید که در آن می توانید تمام دستگاه ها و مکانهایی را که از آنجا وارد شده اید تأیید کنید. اگر فکر می کنید حساب به خطر افتاده است ، این امکان را به شما می دهد تا از ورود به سیستم به عنوان یک فعالیت تقلب استفاده کنید.

عامل اصلی دوگانه

برای کسانی که مایل هستند امکان تأیید هویت دو عامل را فراهم کنند. با این کار یک لایه امنیتی بیشتر اضافه می شود. ما همچنین توصیه می کنیم بعد از 15 دقیقه غیرفعال بودن از ویژگی هایی استفاده کنید که Blur را قفل کرده است و به رمزعبور نیاز دارد و هر بار مرورگر شما دوباره راه اندازی می شود..

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری از Abine Blur در وهله اول از طریق یک پایگاه داده بزرگ پاسخهای پرسش و پاسخ در وب سایت خود انجام می شود. آن بخش سوالات متداول یک منبع مفید است که می تواند به شما در پاک کردن بیشتر سؤالاتی که ممکن است درباره این سرویس داشته باشید کمک کند. اطلاعات مفیدی در مورد نصب نرم افزار ، تنظیم آن ، تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی یک حساب کاربری با عبارت عبور و موارد مهم دیگر یافتیم.

برای هر کسی که می خواهد پشتیبانی مستقیم تری داشته باشد ، با کلیک کردن بر روی دکمه در سمت راست بالای صفحه FAQ ، خدمات به مشتریان امکان پذیر است. در اینجا می توانید سوالی را مطرح کنید که از طریق سیستم بلیط به شما پاسخ داده می شود.

افکار نهایی

Abine Blur یک برنامه افزودنی جالب در مرورگر است که سازگاری فوق العاده دستگاه متقابل را ارائه می دهد. مبتدیانی که به دنبال یک مدیر رمز عبور هستند که به صورت خودکار در پرواز پر می شود ، می توانند به صورت رایگان از این نرم افزار استفاده کنند ، و به دلیل اینکه به عنوان یک برنامه متوقف کردن ردیاب مضاعف است - واقعاً مزایای زیادی را به کاربران ارائه می دهد.

امکان نقاب زدن ایمیل شما به شما امکان می دهد بدون نیاز به آدرس ایمیل واقعی خود ، در بازاریابی آنلاین ، خرید و سایر فعالیتها شرکت کنید. و برای کسانی که تصمیم می گیرند از حساب پریمیوم استفاده کنند ، یک شماره تلفنی ایمن که ماسک شماره تلفن واقعی شماست (مانند شماره های Google Voice) برای جلوگیری از تماس های ناخواسته و کلاهبرداری های تلفن فوق العاده است..

ما تقریباً از همه چیز درباره این برنامه لذت بردیم ، و به نظر می رسد عادلانه است که بگوییم که به صورت رایگان یک پسوند فوق العاده مفید است. با این حال ، همچنین صحیح است که این شرکت در ایالات متحده مستقر است و دارای منبع بسته است ، که ممکن است زنگ های زنگ خطر را برای مصرف کنندگان خاص زنگ بزند..

اینکه تصمیم دارید به Blur اعتماد کنید و از آن استفاده کنید ، واقعاً به خود شما و مدل تهدید شخصی شما بستگی دارد. اگر درباره مدیر رمز عبور Blur نگرانی دارید ، ممکن است بخواهید به چیزی مانند BitWarden بپیوندید. با این حال ، برای مصرف کننده متوسط ​​، Blur ابزاری کاملاً جامع است که می خواهد حریم شخصی زیادی را با هزینه صفر فراهم کند. و به همین دلیل ، ما به بلوری شست می دهیم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me