نامه پستی

Mailfence یک ارائه دهنده ایمن ایمیل است که برای اولین بار در سال 2013 توسط ContactOffice Group راه اندازی شد. به طور کلی ، Mailfence از نظر کاربران و کارشناسان امنیتی شهرت بسیار خوبی دارد (زیرا رمزگذاری آن مبتنی بر اصول رمزنگاری منبع باز است). با این وجود ، باید توجه داشته باشید که پروانه محتوا اختصاصی است؛ این بدان معناست که عناصر منبع بسته ای به مجموعه خدمات کامل آن (شامل تقویم ، ذخیره اسناد و موارد دیگر) وجود دارد.

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

این ارائه دهنده ایمیل رمزگذاری شده یک سرویس کاملاً برجسته است که قابلیت همکاری بسیار خوبی با سایر سرویس های ایمیل رمزگذاری شده سازگار با OpenPGP دارد. و به نظر بسیاری از آنها بهترین گزینه برای مجموعه کاملاً برجسته G است.

آمار سریع

 • کشور
  بلژیک

این سرویس در بلژیک مستقر است و از محدوده پنج چشم خارج است. از طرف دیگر ، بلژیک برخی از دستورالعمل های نگهداری اطلاعات را که به نظر می رسد برای ارائه دهندگان ایمیل اعمال می شود ، اجرا می کند. خوشبختانه ، این بخشنامه ها سختگیرانه بوده و فقط به مقامات اجازه می دهند در شرایط بسیار خاص دسترسی به ضمانت نامه کسب کنند.


با این حال ، اصرار بلژیک مبنی بر حفظ اطلاعات پتو برای اهداف تحقیقاتی (و حتی ممکن است برای حقوق بشر شهروندان نیز مفید باشد!) احتمالاً برای کنار گذاشتن برخی افراد کافی است. علاوه بر این ، بلژیک بخشی از توافقنامه نظارت بیشتر 14 چشم است.

از طرف دیگر ، Mailfence "لیست به روزرسانی قید و شرط ضمانت نامه ضمانت نامه و به روز" را حفظ می کند ، که به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا مراقب باشند که آیا این سرویس توسط مسئولین به خطر افتاده است یا خیر..

آرم پست الکترونیکی

هزینه Mailfence چقدر است?

Mailfence یک ارائه دهنده ایمیل ایمن است که دارای یک برنامه اشتراک رایگان است. به صورت رایگان ، کاربران با 500 مگابایت ذخیره سازی به یک حساب کاربری دسترسی پیدا می کنند. خدمات رایگان استفاده از تقویم و ویژگی های مخاطبین را به شدت محدود می کند و امکان هماهنگی در دستگاه ها را نمی دهد. علاوه بر این ، سرویس ایمیل را فقط به یک گروه با دو عضو محدود می کند.

برنامه اشتراک در سطح ورودی فقط 2.77 دلار در ماه هزینه دارد - که احتمالاً برای بیشتر افراد مقرون به صرفه است (و همان موردی است که ما آزمایش کردیم). با این حال ، در مقایسه با سرویس محبوب Posteo - که فقط 1.13 دلار در ماه هزینه دارد - می توان آن را کمی گران قیمت دانست. با قیمت 2.77 دلار ، کاربران همگام سازی کامل ، تقویم ها ، مخاطبین ، سه گروه با 10 عضو و 12 گیگابایت ذخیره سازی (5 گیگابایت برای پیام ها و مابقی برای ذخیره سازی اسناد و سایر داده ها) دریافت می کنند..

سرانجام ، مشترکین این گزینه را دارند که برای انتخاب برنامه "Pro" - که ظرفیت ذخیره سازی را برای 20 پیام برای 20 گیگابایت و اسناد 24 گیگابایت گسترش می دهد. این برنامه حرفه ای قابلیت دیگری را به برنامه ورود به سطح اضافه نمی کند ، اما به مشترکین اجازه می دهد تا پنج گروه با حداکثر 20 کاربر ایجاد کنند. پشتیبانی کامل با برنامه ورودی و برنامه های در دسترس است. قیمت حرفه ای 8.32 دلار در هر ماه ، که ممکن است بسیار گران قیمت به نظر برسد اما در واقع برای استفاده از شرکت بسیار مناسب است.

کاربران می توانند برای حفظ حریم خصوصی از طریق کارت اعتباری (ویزا یا مستر کارت) یا با استفاده از رمزنگاری (Bitcoin یا Litecoin) پرداخت کنند. کاربران همچنین می توانند با استفاده از پی پال ، مبلغی را پرداخت کنند.

این واقعیت که این سرویس توسط برنامه های پرداخت شده تأمین می شود ، به Mailfence اجازه می دهد بدون تبلیغات وجود داشته باشد. به همین دلیل است که این ارائه دهنده ایمن ایمیل اغلب گزینه ای برای افرادی است که به دنبال de-google هستند.

نمای کلی ویژگی ها

با هزینه 2.77 دلار در هر ماه ، کاربران به ویژگی های زیر دسترسی دارند:

ایمیل های رمزگذاری شده پایان به پایان با OpenPGP ارسال کنید. Mailfence به شما امکان می دهد تا ایمیل های PGP ایمن را به همه ارائه دهندگان اصلی ایمیل ارسال کنند. هر دو پیام امضا شده و رمزگذاری شده قابل ارسال هستند. Mailfence همچنین کنترل کاملی بر مدیریت کلید OpenPGP با فروشگاه اصلی خود دارد.

 • پشتیبانی از POPS ، IMAPS و SMTPS. پروتکل های ایمیل محبوب برای ارسال و دریافت ایمیل از طریق ارائه دهندگان مختلف پشتیبانی می شوند.
 • ایمیل های رمزگذاری شده با رمز عبور. این ویژگی مبتنی بر رمزگذاری متقارن است و به کاربران این امکان را می دهد تا ایمیل های رمزگذاری شده (رمزگذاری و رمزگشایی توسط فرستنده و گیرنده) را در مرورگر خود رمزگذاری کنند. این اجازه می دهد تا ایمیل هایی با کلید رمزگذاری شده ارسال شوند که هرگز با پشتیبان نامه Mailfence به اشتراک گذاشته نمی شوند (به عنوان یک چارچوب دانش صفر شناخته می شوند). رمزگذاری مبتنی بر یک کتابخانه رمزنگاری منبع باز است و به کاربران Mailfence اجازه می دهد پیام های رمزگذاری شده را برای کاربران غیر Mailfence ارسال کنند..
 • هماهنگ سازی کامل: همگام سازی حساب های خود را از طریق دسک تاپ و دستگاه های تلفن همراه.
 • گروه ها: ایمن پرونده ها ، مخاطبین ، تقویم ها و صندوق های پستی را با اعضای دیگر گروه های خود ایمن داشته باشید.
 • تقویم ، مخاطبین و ذخیره اسناد: در دسترس بودن این ویژگی ها به افرادی که عادت دارند از مجموعه Google استفاده کنند ، مهاجرت می کنند در حالی که هنوز بیشتر عملکردهایی را که عادت کرده اند حفظ کنند..
 • پشتیبانی دامنه سفارشی: کاربران می توانند انتخاب کنند. آدرس های پست الکترونیکی یا آدرس های ایمیل نام دامنه منحصر به فرد مورد نظر خود را.
 • احراز هویت دو عامل: کاربران می توانند از برنامه های 2FA برای محافظت بیشتر از حساب خود استفاده کنند.
 • رتبه بندی آزمایشگاه های Qualys SSL: وب سایت Mailfence با این وب سایت رتبه بندی مستقل بسیار عالی است: A + با HSTS و PFS.
 • آدرس IP از ایمیلهای ارسال شده: با این حال ، سیاست حفظ حریم خصوصی اعلام می کند که Mailfence تعدادی از سیاهههای مربوط از جمله آدرس IP را ذخیره می کند - احتمالاً مطابق قوانین بلژیک.

حریم خصوصی

کاربران برای عضویت در Mailfence نیازی به تهیه نام واقعی ندارند و امکان استفاده از آدرس ایمیل رایتر و پرداخت آن به مبلغ cryptocurrency به منظور تنظیم حساب در حریم شخصی وجود دارد. با این حال ، سیاست حفظ حریم خصوصی برخی از نگرانی ها را ایجاد می کند که بیان می کند:

"ما آدرس های IP ، شناسه پیام ، آدرس فرستنده و گیرنده ، سوژه ها ، نسخه های مرورگر ، کشورها و زمان سنجها را جمع می کنیم."

این مجموعه به منظور رعایت دستورالعمل های نگهداری اطلاعات بلژیکی که در سال 2016 به اجرا درآمد ، رخ می دهد. با این حال ، این شرکت به کاربران یادآوری می کند که (برخلاف ایالات متحده و انگلیس) بلژیک دستورات gag را اجرا نمی کند ، به این معنی که اگر از شما خواسته شده باشد هر داده ای را تحویل دهد ، این امکان را به کاربران خود می دهد. همچنین دارای قناری ضمانت است و گزارش شفافیت را منتشر می کند ، که مجدداً به کاربر این امکان را می دهد تا نسبت به آنچه که بنگاه انجام می دهد ، دقت کند..

با وجود این تلاش ها برای شفاف ماندن در مورد روندهای آن. قطعاً وجود خواهد داشت برخی از مصرف کنندگان که ارائه دهنده ایمیل بدون گزارش را ترجیح می دهند (و به عادلانه بودن ، این موارد وجود دارند). با این وجود گزینه ای برای استفاده از VPN در ترکیب با این ارائه دهنده ایمیل وجود دارد. که باعث می شود آدرس IP واقعی کاربر از Mailfence پنهان شود.

سرانجام ، Mailfence اظهار می دارد که کارمندان آن همه موظف به توافق محرمانه هستند که آنها را وادار می کند از کلیه داده های جمع آوری شده محافظت کنند. علاوه بر این ، هیچ گونه اطلاعاتی از مشتری درمورد اشخاص ثالث ، تبلیغ کنندگان ، شرکت های وابسته یا شرکای تجاری به اشتراک گذاشته نشده است.

"ما اطلاعات شخصی را که شخصاً شناسایی شده شما به شخصه خارج نمی فروشیم ، داد و ستد نمی کنیم و به غیر از مواردی که طبق قانون بلژیک مجبور شده است به طرف های خارجی منتقل نمی کنیم"

امنیت

Mailfence رمزگذاری ساده "یک کلیک" OpenPGP را برای ایمن سازی ایمیل ها پیاده سازی می کند. این به گونه ای طراحی شده است که استفاده از رمزگذاری PGP را کمی مشکل تر کند. ایمیل های ارسالی به همکار Mailfence هرگز سرورهای Mailfence را رها نمی کنند و می توانند با PGP یا گزینه رمزگذاری رمزگذاری شوند. ایمیل های غیر عضو می توانند بدون رمزگذاری یا بدون رمزگذاری ارسال شوند اما با یک کلید دیجیتال PGP امضا شده اند. علاوه بر این ، کاربران می توانند ایمیل هایی را بطور کامل رمزگذاری شده و امضا شده انتخاب کنند.

ارتباط با سرورهای Mailfence از طریق رمزگذاری Transport Layer Security (SSL / TLS) اتفاق می افتد. این امر هم برای سرویس های وب و هم برای دسترسی به ایمیل IMAP / POP / SMTP صحیح است. این امر مانع از وقوع هرگونه استراق سمع ، دستکاری یا پیام جعل پیام در هنگام انتقال می شود.

این سرویس همچنین رازهای عالی برای جلو (PFS) را برای اتصالات رمزگذاری شده (HTTPS) فراهم می کند. این تضمین می کند که در هنگام نقض امنیت ، هیچگونه ارتباط قبلی نمی تواند رمزگشایی شود. سرانجام ، HTTP Strict Transport Security (HSTS) در تمام صفحات وب آن فعال می شود و سرویس نمره Q + A را با Qualys دریافت می کند.

Mailfence از یک اجرای استاندارد OpenPGP با مدیریت کامل کلید در دسترس از طریق یک keystore داخلی استفاده می کند. کلیدهایPGP در مرورگر ایجاد می شوند و در سرورهای Mailfence با استفاده از رمزنگاری AES-256 ذخیره می شوند ، این به طور کلی امن (با وجود ماهیت منبع بسته از مشتری اختصاصی Mailfence).

این گزینه همچنین برای ایمن سازی ایمیل با رمزگذاری متقارن (ذخیره پیام امن) وجود دارد. که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از به اشتراک گذاشتن هر کلید با Mailfence به طور کلی. کاربران برای استفاده از این ویژگی باید رمز عبور را به طور ایمن در خارج از برنامه (به طور مثال حضوری) به اشتراک بگذارند. S / MIME قبلاً برای تأیید امضای ورودی در دسترس بود ، با این حال این شرکت به من گفت که آنها دیگر از این ویژگی پشتیبانی نمی کنند.

نگرانی ها؟ از آنجا که رمزگذاری در مرورگر رخ می دهد (E2EE) Mailfence امن در نظر گرفته می شود. با این حال ، زیرا این یک برنامه جاوا اسکریپت است - برخی از مشکلات امنیتی (که مربوط به کلیه مشتری های نامه JavaScript و فقط Mailfence نیست) وجود دارد. هرکسی که می خواهد از این آسیب پذیری های جاوا اسکریپت اجتناب کند (که می تواند به حمله حضوری اجازه دهد کلیدهای رمزنگاری به خطر بیافتد را هم روی مرورگر فرستنده و هم گیرنده گیرنده مجبور کند) باید از ارائه دهنده ایمیل با یک مشتری ایمیل اختصاصی استفاده کند.

سرانجام ، Mailfence همچنین IP را از پیام ها پیاده سازی می کند. این بدان معنی است که آدرس IP شما هرگز به یک ایمیل خروجی وصل نشده است.

راحتی در استفاده

افتتاح حساب Mailfence بسیار آسان است و هرکسی می تواند این روند را به صورت رایگان شروع کند تا طعم عملکرد این نرم افزار را بگیرد. پس از ثبت یک حساب کاربری ، یک ایمیل دریافت می کند که به آنها اجازه می دهد تا حساب خود را تأیید کنند. این می تواند یک ایمیل مشعل باشد ، اما توجه داشته باشید که شرکت در صورت بروز هرگونه مشکلی با شما از طریق این ایمیل ارتباط برقرار خواهد کرد.

پس از ورود به سرویس از مرورگر خود ، می توانید پیش بروید و آدرس ایمیل خود را انتخاب کنید. کاربرانی که به یک برنامه پرداخت شده ارتقاء می دهند می توانند دامنه سفارشی را انتخاب کنند.

آدرس ایمیل خود را انتخاب کنید

با راه اندازی حساب ایمیل ، شما قادر به استفاده از سرویس ایمیل بدون مشکل هستید. و از سپتامبر سال 2020 ، این شرکت یک رابط کاربری با نام تجاری جدید را طراحی کرده است که برای استفاده آسان تر از این سرویس طراحی شده است!

نامه ایمیل تأیید شده است

برای شروع آزمایش ، تعدادی از ایمیل های رمزگذاری شده PGP را بدون شماره برای حساب های شرکت ثانویه ارسال کردیم.

رمزگذاری openpgp

ما همچنین جلوتر رفتیم و مخاطبین ایمیل را با استفاده از ویژگی "آدرسهای خارجی" بدون سر و صدا وارد کردیم. به طور کلی ، ما مشتری را پایدار دانستیم و در طول آزمایشات خود هیچ اشکالی و اشکالی را تجربه نکردیم.

وارد کردن آدرس های ایمیل

در مورد سهولت استفاده ، Mailfence یک رمزگشایی است زیرا نیازی به کاربران برای بارگیری و نصب هیچ نرم افزاری ندارد. علاوه بر این ، برخلاف برخی مشتری های ایمیل ، منحنی یادگیری شیب دار وجود ندارد. حتی رمزگذاری PGP ، که عموماً مشکل تلقی می شود ، به لطف ویژگی یک کلیک ساده ساخته می شود.

ما همچنین از این واقعیت لذت بردیم که بدون نیاز به نصب افزونه های ثانویه یا افزونه ها ، تمام عملکردهای اصلی پخته شده اند. این باعث می شود Mailfence برای کاربران غیرتکنولوژیکی که می خواهند به درستی پرش کنند و محافظت از ایمیل ها را با رمزگذاری شروع کنند ، ایده آل باشد.

ویژگی مخاطبین Mailfence برای استفاده آسان است و به کاربران امکان می دهد تا به سرعت مخاطبین را از Google یا ارائه دهنده ایمیل دیگر وارد کنند.

قالب واردات

ما همچنین از امکان همگام سازی در بین دستگاه ها بهره مند شدیم که بسیار آسان تر از سایر ارائه دهندگان ایمیل است. Mailfence همچنین به کاربران اجازه می دهد تا در صورت نیاز ، به راحتی همه مخاطبین خود ، صفحه کلیدهای رمزگذاری شده و داده های رمزگذاری شده را به ارائه دهنده ایمیل دیگر انتقال دهند..

نگاه دقیق تر به تنظیمات نشان می دهد که Maifence عملکردهای مفیدی دارد.

منوی نامه نامه

امکان ایجاد پیام Away به کاربران این امکان را می دهد که در خارج از محل کار یا در مرخصی ، به طور خودکار پاسخ دهند.

درایو مجازی به کاربران امکان دسترسی مستقیم به اسناد را از یک پوشه مخصوص رایانه خود می دهد. این پوشه با یک ورود و رمز عبور محافظت می شود. راهنمای تنظیم درایو مجازی برای همه سیستم عامل ها از داخل منوی تنظیمات در دسترس است. کاربران همچنین می توانند یک درایو مجازی را در دستگاه های iOS یا Android تنظیم کنند.

ما همچنین دوست داریم که احراز هویت Two Factor در سرویس پخته شده باشد ، که امنیت بیشتری را برای مشتری ایجاد می کند.

احراز هویت دو عاملی

سرانجام ، امکان ارسال ایمیل رمزگذاری شده با گذرواژه (که به کاربران غیرتکنولوژی امکان می دهد از پیام ها بدون نیاز به درک کلیدهای رمزگذاری محافظت کنند) یک امتیاز اضافی است که Mailfence را برای مبتدیان یا کاربران غیرتکنولوژیک ایده آل می کند..

پشتیبانی مشتری

Mailfence برای کلیه کاربران پشتیبانی می کند (پشتیبانی پیشرفته برای پرداخت کاربران). این بدان معناست که شما می توانید برای راه اندازی سرویس یا به دست آوردن هرگونه خط حمله که ممکن است تجربه کنید ، کمک بگیرید.

علاوه بر این ، این شرکت یک وبلاگ مفصل را ارائه می دهد که دارای مقالات و نکات مفیدی برای انجام هر کاری از مهاجرت لیست مخاطبین قدیمی شما به Mailfence - به مقاله هایی در مورد ویژگی های امنیتی و اجرای روی سیستم عامل است..

ما فهمیدیم که این منابع جامع است و مطمئناً به نظر می رسد اطلاعات بیشتری را که برای استفاده از این سرویس به آنها ارائه می شود ، به اکثر کاربران رایگان می دهد.

پشتیبانی مشتری

همچنین خوب؛ همچنین به کاربران رایگان امکان سؤال از طریق سیستم پاسخگویی ایمیل داده می شود.

نتیجه

Mailfence یک ارائه دهنده ایمیل جامد و با کاربرد آسان است که برای مبتدیان ایده آل است. رمزگذاری جامد است و به دلیل اینکه مبتنی بر مرورگر است ، نیازی به بارگیری هیچ نرم افزاری نیست. تعهد این شرکت به حفظ حریم خصوصی - که شامل اهداء 15٪ از درآمد حاصل از این حساب حرفه ای خود به بنیاد الکترونیکی Frontier و حقوق دیجیتال اروپا است - قابل ستایش است.

شاید تنها نقطه ضعف این سرویس ، منبع بسته باشد. با این وجود ، تمام مبانی رمزنگاری منبع آزاد است و کاملاً مورد بررسی قرار گرفته است. علاوه بر این ، این شرکت قبلاً قول داده است که نرم افزار خود را با متن باز بسازد ، که این یک قدم عالی برای گرفتن بنگاه است.

تفاوت اصلی Mailfence با بسیاری از رقبای آن در این است که یک گزینه جایگزین ایده آل برای Gmail ، تقویم Google و Google Docs ارائه می دهد. راه حل پست الکترونیکی رمزگذاری شده انتهای آن به یک مجموعه با ویژگی های بیشمار ادغام شده است. مخاطبین Mailfence ، اسناد Mailfence ، تقویم نامه نامه نامه ، و گروه های Mailfence. این فوق العاده است برای هر کسی که می خواهد Google Googling را بخواهد از طریق ایمیل ایمن را امتحان کند بدون اینکه دیگر ویژگی های Google Suite دیگری را که در داشتن آنها عادت کرده است تسلیم کنید.

به صورت رایگان ، این ارائه دهنده ایمیل مفید است. اگرچه ، در مقایسه با برنامه های پرداخت شده از لحاظ ویژگی نسبتاً محدود است. برای هر کسی که به دنبال یک سرویس گیرنده ایمیل با کاربردی آسان است که از نظر ویژگی بسیار غنی است و دارای حداقل منحنی یادگیری است ، با این حال ، پرداخت هزینه برنامه ها قطعاً قابل توصیه است.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me