Openmailbox.org


OpenMailBox هر دو نسخه رایگان و پولی از خدمات خود را ارائه می دهد ، متأسفانه به نظر می رسد OpenMailBox در حال حاضر بدون سرنشین است و پورتال ثبت نام در حال حاضر کار نمی کند ، به این معنی که کاربران جدید قادر به ثبت نام در سرویس نیستند. خبر خوب این است که گزینه های مختلفی برای OpenMailBox وجود دارد ، به ایمن ترین مشتری های ایمیل ما و راهنماهای ذخیره سازی ابری ایمن برای لیستی از آنها مراجعه کنید.

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

Openmailbox.org
ارائه دهنده ایمن و ذخیره سازی پرونده مستقر در فرانسه است که متعلق به شرکت SASU Initix است. استقرار در فرانسه به دلایل حفظ حریم خصوصی به دلیل نظارت بر نظارت بر کشور و شیوه های اطلاعاتی ، خصوصاً آرامش بخش نیست..

دولت فرانسه از دیدگاه حقوق بشر به دلیل بخشنامه های اجباری نگهداری اطلاعات ، مورد انتقاد قرار گرفته است ، و قوانین نظارت بر فرانسه تصویب شده در سال 2014 و 2015 به دولت اجازه دسترسی بیش از حد به داده های حساس خصوصی را بدون شفافیت یا نظارت قضایی می دهد..

برای مصرف کنندگان که به دنبال ذخیره سازی ایمن ابری و ایمیل هستند ، این ممکن است کافی باشد تا آنها را از این سرویس خاموش کنند. با این حال ، OpenMailBox دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی قوی است ، به همین دلیل گزینه جایگزینی ارزشمند برای خدمات تهاجمی مانند حساب های Google ، Yahoo یا Microsoft به حساب می آید..

بقیه این بررسی مبتنی بر آنالیز خط مشی های آن است و به گونه ای طراحی شده است که به کسی که ممکن است یک حساب کاربری داشته باشد ، آگاه می شود و نمی داند آیا آیا می تواند اشتراک فعلی خود را تمدید کند یا نه؟.

OpenMailBox.org چقدر هزینه دارد?

OpenMailBox یک ارائه دهنده خدمات ابری است که قول می دهد با تنها گذاشتن داده های خود ، حریم کاربران کاربران خود را حفظ کند. کاربران می توانند با داشتن 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی یا یک حساب پریمیوم با 500 گیگ انبار با هزینه 4.99 یورو در ماه (یک معادل 5.80 دلار) یک حساب کاربری رایگان دریافت کنند..

شکی نیست که 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی بسیار سخاوتمندانه است. با این حال ، شایان ذکر است که از زمان توسعه دهندگان OpenMailBox تصمیم به تغییر شرکت از یک سازمان غیرانتفاعی به یک شرکت محدود - تعداد ویژگی های موجود در سرویس رایگان کاهش یافته است..

بنابراین هر کسی که می خواهد به ویژگی هایی مانند IMAP / POP / SMTP ، هاستینگ دامنه سفارشی و مخاطبین نامحدود دسترسی پیدا کند ، نیاز به پرداخت نسخه کامل آن دارد. از طرف دیگر ، اگر شما از دسترسی به ایمیل های خود از طریق سرویس گیرنده پست الکترونیکی شرکت خوشحال هستید - این سرویس ممکن است ارزش توجه داشته باشد.

امکانات

در زیر لیست کاملی از ویژگی های موجود با یک حساب کاربری پرداخت شده را مشاهده می کنید. با این حال ، شایان ذکر است که سرویس رایگان نسخه پشتیبان انبوه است و فقط با ملزومات لخت است.

  • فضای ذخیره ابری
  • IMAP / POP / SMTP
  • مخاطبین نامحدود
  • رویدادهای نامحدود تقویم
  • دامنه های سفارشی
  • بدون آگهی
  • بستر وب سایت
  • احراز هویت دو عاملی

حریم خصوصی

OpenMailBox.org در فرانسه مستقر است که هنگام صحبت از حریم خصوصی ، نگرانی هایی را ایجاد می کند. این کشور بخشی از معاهده نظارت بیشتر Nine Eyes است و تعدادی از قوانین نظارت را تصویب کرده است که اجازه می دهد اسلحه های دولتی بدون نیاز به حکم به داده های ارتباطات دسترسی پیدا کنند..

وب سایت OpenMailBox ادعا می کند که کلیه داده های مشتری روی سرورها در "کشورهای محترم برای حفظ حریم خصوصی" ذخیره می شوند. همچنین این سرویس درمورد چگونگی تأمین اطلاعات مشتری ، فاقد هرگونه اطلاعات فنی واقعی است.

ما تصمیم گرفتیم که شرایط خدمات (ToS) را بررسی کنیم ، زیرا هیچ سند سیاست حفظ حریم خصوصی در هیچ کجا در وب سایت آن وجود ندارد. ToS روشن می کند که خدمات OpenMailBox در واقع تابع قوانین فرانسه هستند ، این تا حدودی ادعاهای مطرح شده در صفحه اصلی آن را زیر سوال می برد. ما فرانسه را به عنوان یک صلاحیت تهاجمی در نظر می گیریم که یک سرویس حفظ حریم خصوصی مستقر شود. یکی از بدترین در اروپا (و از نظر عادات نظارت ناخوشایند به ایالات متحده و انگلیس قابل مقایسه است).

سند بسیار کوچک ToS جزئیات مربوط به جمع آوری اطلاعات مصرف کنندگان را توضیح نمی دهد. بنابراین ، در حالی که در صفحه اصلی خود است ، ادعا می کند: "حریم خصوصی شما رعایت می شود و از اطلاعات شخصی شما برای اهداف تجاری استفاده نمی شود. حق شما ، وظیفه ما ، "به دلیل عدم وجود سیاست شفاف حریم خصوصی قانونی ، تأیید صحت این کار بسیار سخت است.

هیچ سیاست حفظ حریم خصوصی سازگار با GDPR در هیچ کجای وب سایت خود وجود ندارد ، و به سختی می توان تشخیص داد که آیا این شرکت از داده های کاربران استفاده می کند یا خیر. از جمله در مورد اطلاعات پردازش پرداخت. این هزینه ای است برای یک سرویس که به عنوان یک سرویس حریم خصوصی به بازار عرضه می شود.

تحت شرایطی که شما اعتماد به شرکت را بر عهده دارید ، و ، با توجه به اظهارات تا حدودی فریبنده در صفحه اصلی خود ، دلیل واقعی اعتماد به آن را نمی بینیم..

ToS به صراحت کاربران را از استفاده از خدمات ممنوع می کند "ارسال پیام یا پیام های غیرمجاز ، فله یا افترا با هدف تبلیغ فعالیت های غیرقانونی یا به منظور آسیب رسان یا مخرب بودن ، نقض حریم خصوصی یا حقوق مالکیت معنوی یا مواردی که حاوی سوء استفاده ، کلاهبرداری است ،" اگر شما به صراحت بیان نشده است ، می توان تصور كرد كه اگر شركت با ضمانت ارائه شود ، در صورت اعتقاد بر اینكه یكی از این فعالیتهای غیرقانونی انجام شده است ، با اجرای قانون نیز مطابقت خواهد داشت. توسط یک مشترک در حقیقت ، این شرکت به کاربران یادآوری می کند که می توانند مسئولیت پذیر باشند:

ما مطالبی را که شما از طریق خدمات ما ارسال می کنید فیلتر یا سانسور نمی کنیم ، بنابراین ، نمی توانیم مسئولیت توزیع آن را بر عهده بگیریم. حساب ارائه شده به شما متعلق به شما است و شما کاملاً مسئول آن هستید. تحت هیچ شرایطی نباید آن را به اشتراک گذاشته ، فروخته یا در اختیار شخص ثالث قرار دهد. در غیر این صورت ، ممکن است مسئولیت پذیر باشید. "

امنیت

OpenMailBox.org ادعا می کند که روی یک نرم افزار کاملاً آزاد (freemium) منبع آزاد اجرا می کند ، و به نظر می رسد که نوعی راه حل نامه مجازی یونیکس با RoundCube است.

با این حال ، ما نتوانستیم هیچ مدرکی درباره کد OpenMailBox که به صورت آنلاین منتشر شده است پیدا کنیم (حتی نمی توانیم آن را در Github پیدا کنیم) ، و به نظر نمی رسد که برای بررسی صحت امنیت آن ممیزی شده باشد..

بنابراین هر گونه ادعای مطرح شده توسط سازنده آن پیر بار باید با یک نمک نمک گرفته شود. برای همه ما در حال حاضر می دانیم که این می تواند کاملاً نا امن یا پر از پشتی باشد.

کلیه داده هایی که از مرورگر شما به پورتال webmail منتقل می شود با رمزگذاری HTTPS محافظت می شود ، و ما امنیت TLS آن را با استفاده از آزمایشگاه های Qualys SSL بررسی کردیم. خبر خوب این است که این سرویس A + را به ثمر رساند ، این یک نمره بسیار بالا است که نشان می دهد این سرویس هنگام انتقال از مرورگر شما به سرورهای خود از داده های شما محافظت می کند..

متأسفانه ، با این حال ، ما کاملاً نتوانستیم تأیید کنیم که چگونه داده ها روی سرورهای آن ذخیره می شود و هیچ گونه اشاره‌ای به وب سایت آن با استفاده از رمزگذاری برای ایمیلهایی که در حالت استراحت هستند ، نیست یا اینکه آیا این رمزگذاری در پرواز انجام شده است یا خیر..

عملکرد PGP در سرویس گیرنده پست الكترونیكی موجود است ، بنابراین كاربران می توانند ایمیل هایی را با رمزگذاری نهایی به انتها ارسال كنند. این کار باعث می شود با کنترل کامل محتوای محتواهای ایمیل در دست فرستنده و گیرنده ، ترس در مورد نحوه ذخیره ایمیل در حالت استراحت از بین برود..

شایان ذکر است که به دلیل اینکه سرویس گیرنده webmail مبتنی بر مرورگر است ، از آسیب پذیری ناشی از نحوه تعامل کد JavaScript با مرورگر شما رنج می برد. این بدان معنی است که این امکان وجود دارد که کاربران در حمله میانه قربانی یک مرد شوند که کلیدها را بر روی آنها قرار می دهد. در نتیجه استفاده از این سرویس ایمیل با یک سرویس گیرنده ایمیل مستقل شخص ثالث مانند Thunderbird برای استفاده ایمن از سرویس ایمیل ضروری خواهد بود..

متأسفانه IMAP و POP فقط در حساب پرداخت شده موجود هستند ، به این معنی که اگر نمی خواهید پرداخت کنید باید به مشتری وب بچسبید..

برپایی

گرفتن حساب کاربری با OpenMailBox.org باید آسان باشد. با این حال ، ما سعی کردیم یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنیم تا درک کنیم که چگونه این سرویس کار می کند و قادر به گرفتن حساب کاربری نیست. هر دو پورتال ثبت نام رایگان و پولی ، شما را به همان صفحه می برند و در حال حاضر هیچ یک به شما امکان نمی دهد یک حساب کاربری دریافت کنید.

نسخه های رایگان و پولی از خدمات

این گیج کننده است زیرا هیچ خبری در توییتر خود در مورد خاموش بودن سرویس وجود ندارد. در حقیقت ، آخرین پیام های این سرویس ادعا کرده است که کاهش یافته است ، اما به زودی نسخه پشتیبان تهیه می شوند:

صدای جیر جیر Openmailbox

مسلماً ده ماه پیش این وب سایت به روز و جاری است ...

پاورقی وب سایت Openmailbox

اما متأسفانه ، روند ثبت نام در حال حاضر کاملاً خراب است و ما نتوانستیم حساب کاربری خود را شروع کنیم. ما نمی دانیم که آیا این موقت است یا خیر ، آیا این سرویس در واقع اکنون برای کاربران جدید در دسترس نیست. و با تماس با بنگاه نتوانستیم این موضوع را دریابیم.

پشتیبانی مشتری

ما سعی کردیم تا با پشتیبانی مشتری تماس بگیریم تا دریابیم آیا مشکلی موقت با درگاه ثبت نام برای OpenMailBox.org وجود دارد یا خیر. ما همچنین می خواستیم بدانیم که آیا مشتریان موجود قادر به استفاده از خدمات با موفقیت هستند.

متأسفانه ، ما کاملاً نتوانستیم پاسخی را از توسعه دهندگان سایت بدست آوریم (سه بار امتحان کردیم). به همین دلیل ، باید فرض کنیم که این سرویس دیگر اداره نمی شود و باید از آن دوری کرد.

نتیجه

OpenMailBox یک سرویس ایمیل است که در طی سالیان متفاوتی هم منتقدان و هم ستایش را دریافت کرده است. بسیاری از مصرف کنندگان از عملکرد و قابلیت اطمینان این سرویس ایمیل شکایت کرده اند و مشکلات فعلی آن قطعاً زنگ های زنگ دار را صدا می کند.

وقتی صحبت از حریم خصوصی و امنیت است ، این سرویس به سختی قابل اعتماد است. گفته می شود منبع باز است ، اما ما نتوانستیم شواهدی از انتشار کد پیدا کنیم و به نظر نمی رسد که مورد بازرسی قرار گرفته باشد.

از این گذشته ، عدم وجود یک سیاست حفظ حریم خصوصی سازگار با GDPR ، باعث می شود که به ادعاهای توسعه دهندگان ایمیل اعتماد کنید. و پایه آن در فرانسه بسیار ایده آل نیست ، به ویژه اگر این مکان ایمیل های کاربر را ذخیره کند.

این امکان وجود دارد که حسابهای جدید دیگر موجود نباشند ، اما هنوز هم می توان از حساب موجود استفاده کرد. با این حال ، تحت شرایط ، ما توصیه می کنیم که مشتریان موجود به یک سرویس قابل اطمینان تر و قابل اطمینان تر پرش کنند (خدمات ارزانتری در بازار وجود دارد که بسیار شفاف تر هستند).

این سرویس پشتیبانی مشتری ندارد و این امکان وجود دارد که اگر برای تمدید اشتراک موجود خود پرداخت کنید - ممکن است این سرویس به طور ناگهانی آفلاین شود و می توانید پول خود را از دست بدهید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me