OneVPN


 • قیمت گذاری

  از جانب $ 4.99
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
4 از 10

خلاصه

OneVPN یک سرویس بسیار اساسی است که برخی از نشانه های وعده برای آینده را نشان می دهد. این VPN بدون گزارش در هنگ کنگ است که اتصالات کافی را برای جریان فراهم می کند. این بدان معنی است که از یک پایه محکم برای ساختن آن استفاده می کند - اما متاسفانه توصیه می شود در شرایط فعلی کمی گران باشد. متأسفانه ، من نتوانستم اجرای رمزگذاری آن را تأیید کنم. علاوه بر این ، از نشت DNS رنج می برد به این معنی که نمی توانم این VPN را برای حفظ حریم خصوصی مناسب بدانم.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  42 مگابیت در ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  هنگ کنگ
 • اتصالات همزمان
  3
 • کشورها
  6

امکانات

در وب سایت خود ، OneVPN درباره ارائه محافظت از بدافزار ، مسدود کردن آگهی و فایروال NAT اهمیت زیادی می دهد. با این حال ، تا آنجا که من می توانم بگویم هیچ تبلیغی در حین استفاده از سرویس مسدود نشده است. به غیر از این ، VPN دارای ویژگی های بسیار کمی است:

 • سرورها در 59 کشور جهان
 • سرعت سریع برای پخش جریان
 • 3 اتصال همزمان
 • انتخاب بندر
 • پشتیبانی 24/7 (از جمله پشتیبانی چت زنده و سیستم بلیط)

OneVPN دو سرور "Netflix" مستقر در ایالات متحده ارائه می دهد ، اما این دو توسط Netflix در آزمایش های من مسدود شدند. iPlayer بی بی سی اما با استفاده از سرورهای انگلستان OneVPN قابل دسترسی بود.

سرعت و عملکرد

آزمایشات بر روی یک اتصال فیبر 50 مگابیت در ثانیه یا 3 مگابیت بر ثانیه بریتانیا انجام شد (با استفاده از آداپتور برق AC1200). تست OpenVPN با استفاده از UDP (سریعتر اما قابل اعتماد کمتر از TCP) انجام شد. تست های پایه من نتایج حدود 52 Mbps را تولید کردند. سرور انگلستان خیلی خوب پیش رفت و سرعت متوسط ​​45 Mbps را به من داد. سرور ایالات متحده همان اندازه چشمگیر عمل کرد و سرعت من را فقط 5 تا 10 مگابیت بر ثانیه کاهش داد (با وجود مسافت های اضافی). سرعت بارگذاری نیز چشمگیر بود و به سختی با و بدون اتصال VPN تغییر می کرد.

مشتری سفارشی هیچ کاری برای جلوگیری از نشت DNS یا نشت WebRTC انجام نمی دهد. با این حال ، من مراحل ذکر شده در مقاله Knowledgebase "چگونه برای جلوگیری از نشت DNS" را دنبال کردم. البته غیرفعال کردن IPv6 کار می کند ، اما در غیر این صورت پس از تغییر پرونده پیکربندی OpenVPN که طبق دستورالعمل استفاده شده توسط مشتری ، نشت DNS را مشاهده کردم. این بسیار زیاد VPN را بخاطر حفظ حریم خصوصی تشدید می کند.

قیمت و برنامه

1 ماه

$ 4.99
هر ماه

OneVPN در هر ماه 7.95 دلار شارژ می کند و برنامه های بلند مدت آن کاهش می یابد. قیمت برای یک برنامه 4 ساله در ماه فقط 1 دلار کاهش می یابد. گزینه ای که تقریباً به طرز مشکوکی ارزان است. تمام برنامه های اشتراک دسترسی به همه ویژگی های VPN را فراهم می کند.

ضمانت برگشت 7 روزه پول موجود است اما ارزش بررسی چاپ کوچک را دارد. برای دریافت بازپرداخت ، باید دلیل ادعای بازپرداخت را بیان کنید. از این بدتر ، اگر بیش از 3 گیگابایت داده استفاده کرده باشید بازپرداخت نیز در دسترس نیست.

مصرف کنندگان می توانند VPN را با کلیه کارتهای اعتباری اصلی ، بیت کوین (از طریق BitPay) ، پی پال ، Paymentwall ، AliPay و کارتهای هدیه پرداخت کنند..

حریم خصوصی و امنیت

قرار گرفتن در هنگ کنگ برای حفظ حریم خصوصی خوب است زیرا هیچ قانونی برای حفظ اطلاعات اجباری ندارد. البته ، همیشه این نگرانی وجود دارد كه چین در تلاش است تا نوعی نظارت مخفی را در آنجا انجام دهد. مطابق با سیاست حفظ حریم خصوصی ، OneVPN ادعا می کند ثبت صفر را حفظ کند ، که بسیار عالی است. این بدان معنی است که VPN می تواند برای حفظ حریم خصوصی مفید باشد.

مشترکین OneVPN از تعدادی پروتکل استفاده می کنند: پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP VPN. OneVPN همچنین از پروتکل منبع باز Cisco OpenConnect (CSTP) پشتیبانی می کند. این پروتکل VPN مبتنی بر SSL / TLS است.

مثل همیشه ، استانداردهای اجرای OpenVPN را بررسی کردیم: یک رمزگذار AES-256 با یک دستگیره RSA-2048 و تأیید هویت SHA 256. این خیلی خوب است با این حال ، من نتوانستم دریابم که OneVPN همچنین از Secrely Secure Secure (کلیدهای گذر) نیز پیاده سازی می کند یا خیر. این "جزئیات" مهم است زیرا اگر از PFS استفاده نشود ، هر بار که به سرور VPN وصل می شوید ، از همان کلید استفاده می شود. این باعث می شود ارتباط هک آسان شود.

متأسفانه ، من هیچ راهی ندارم که بدانم OpenVPN با OneVPN کاملاً ایمن است یا خیر. این را به نشت DNS که در آزمایش های من کشف شد اضافه کنید ، و توصیه به این VPN برای حفظ حریم خصوصی تقریباً غیرممکن است.

افکار نهایی

همانطور که این بررسی OneVPN نشان می دهد ، OneVPN تقریباً به همان اندازه خدمات VPN استخوان های لخت را دارد. شما یک اتصال VPN ساده دریافت می کنید ، و این همان است. ادعا می کند ویژگی های مهمی مانند محافظت در برابر نشت DNS و سوئیچ kill را از طریق راهنماهای آن ارائه می دهد ، اما اینها به سادگی کار نمی کنند.

در شرایط فعلی ، بنابراین توصیه OneVPN دشوار است. این گفته همه چیز بد نیست. OneVPN یک ارائه دهنده سیاهههای مربوط به هونگ است و عملکرد آن بسیار عالی است. این در واقع بدان معنی است که OneVPN یک پایگاه قوی دارد که می تواند در آینده خدمات خود را بسازد و بهبود بخشد. بنابراین ممکن است ارزش توجه داشته باشد.

از OneVPN بازدید کنید »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me