OkayFreedom

 • قیمت گذاری

  از جانب 2.50 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

ProPrivacy.com نمره
6.5 از 10

خلاصه

OkayFreedom یک VPN توسط شرکت فناوری آلمانی ، Steganos Software است. VPN فقط برای ویندوز در دسترس است. این شرکت یک نسخه تبلیغی رایگان از VPN را ارائه می دهد ، اما خدمات پرداخت شده با برنامه سالانه در دسترس است که واقعاً ارزان است. اگر می خواهید VPN برای Android ، یک VPN در iOS ، یک VPN برای Mac یا یک VPN لینوکس داشته باشید ، باید یک VPN دیگری را در نظر بگیرید..

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  آلمان
 • اتصالات همزمان
  1
 • کشورها
  19

امکانات

اتصالات همزمان 1
کشورها 19


سرویس VPN پرداخت شده دارای ویژگی های زیر است:

 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول
 • نسخه رایگان
 • برنامه OpenVPN
 • هیچ فعالیتی وجود ندارد
 • محدودیت استفاده از داده وجود ندارد
 • پشتیبانی بلیط

VPN رایگان دقیقاً به همان خدمات پرداخت شده با همان برنامه پرداخت می شود ، به جز این که کاربران مجبورند هر بار که وصل و قطع می شوند ، به یک تبلیغ نگاه کنند و محدودیت توان داده 500MB را در هر ماه داشته باشند..

اگرچه در صفحه فروش سایت آمده است كه می توانید از VPN برای بارگیری P2P استفاده كنید ، در شرایط خدمات اعلام شده است كه بارگیری مطالب دارای حق چاپ بدون مجوز مجاز نیست. به همین دلیل ، ما تمایل داریم که با این VPN مخالف تورنتینگ را پیشنهاد کنیم. برای اطلاعات بیشتر ، به راهنمای VPN ما برای تورنت مراجعه کنید.

کاربران هر دو سرویس پرداخت شده و رایگان به 19 سرور این شرکت دسترسی دارند.

از OkayFreedom بازدید کنید

آیا OKayFreedom از Netflix و سایر خدمات Streaming مسدود می کند?

من در حالی که به سرور ایالات متحده آمریکا و سرور OkayFreedom متصل شده ام ، دسترسی به سرویس های جریان را آزمایش کردم. من قادر به ورود به Netflix در ایالات متحده یا از طریق مرورگر یا از طریق Kodi نبودم. من با Netflix UK نتایج مشابه داشتم.

من نتوانستم در وب سایت ABC در ایالات متحده فیلم بگیرم ، اما توانستم NBC و CBS را تماشا کنم. از بین سایتهای ویدئویی در انگلستان که من تست کردم ، توانستم در همه آنها فیلم تماشا کنم. این سایتها BBC ، ITV و Channel 4 بودند.

سرعت و عملکرد

من تست سرعت سرویس OkayFreedom VPN را از طریق برنامه Windows VPN انجام دادم. من از IPLocation.net برای شناسایی موقعیت فیزیکی سرورهای دسترسی یافته برای آزمایش استفاده کردم. سرور ایالات متحده در وین ، پنسیلوانیا یافت شد و سرور کانادا در مونترال قرار داشت. من هر دو سرور را روی اتصال به میامی آزمایش کردم و آنها را با سرعتهای یکسان بدون اتصال VPN فعال در خط مقایسه کردم.

برای یک تست سرعت فراتر از اقیانوس اطلس ، من سرعت اتصال به یک سرور تست در لندن را با و بدون سرور OkayFreedom United Kingdom VPN که مدیریت اتصال را مقایسه می کند مقایسه کردم. IPLocation گزارش داد كه سرور انگلستان در گلوستر واقع شده است.

در هر مورد آزمون ، پنج آزمایش با testmy.net از جمهوری دومینیکن انجام شد.

سرعت بارگیری OkayFreedom

سرعت بارگذاری OkayFreedom

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای جزئیات بیشتر توضیحات تست سرعت ما را ببینید.

عملکرد VPN چندان عالی نبود. سرور VPN ایالات متحده میانگین سرعت یک اتصال را 26 درصد پایین کشید. سرور انگلستان میانگین سرعت در اتصال بین اقیانوس اطلس را 19 درصد کاهش داد.

تست نشت

سایت های آزمایشی ipleak.net و doileak.com اطلاعات مربوط به آدرس IP شناسایی شده اتصال من و سرورهای DNS را که به سیستم دسترسی داشتند اطلاعات دادند. IPLeak موقعیت من را در انگلستان بودن می دید. سایت سرورهای DNS مورد استفاده در رایانه من را مورد بررسی قرار داد. در این سایت دسترسی به 57 سرور DNS ، همه در بلژیک ، مشاهده شد. DoILeak فقط در هلند دو سرور DNS یافت. با این حال ، نه IPLeak و نه DoILeak موقعیت واقعی من را که در جمهوری دومینیکن بود ، شناسایی نکردند. بنابراین ، OkayFreedom با موفقیت مکان واقعی من را مخفی کرد.

قیمت

1 ماه

2.50 دلار
هر ماه

شما با OkayFreedom دو گزینه دارید - نسخه رایگان و نسخه پرداخت شده. نسخه رایگان دارای محدودیت داده 500MB در هر ماه است و از تبلیغات پشتیبانی می کند. شما فقط می توانید برای یک دوره یک ساله در نسخه پرداخت شده مشترک شوید.

قیمت گذاری OkayFreedom

پرداخت ها توسط Cleverbridge AG ، یک شرکت آلمانی جمع آوری می شود که پرداخت هزینه های Avira ، Malwarebytes و سرویس VPN CyberGhost را نیز پردازش می کند. شما با یک توافق نامه صدور صورتحساب در حساب خود کمر نمی کنید ، فقط یک سال خدمتی را که قبول کرده اید دریافت می کنید. می توانید با کارت های اعتباری ، PayPal ، SOFORT Banking و انتقال سیم بانکی این سرویس را بپردازید.

اگر در اتحادیه اروپا زندگی می کنید ، صورتحساب شما شامل مالیات بر ارزش افزوده می شود. با این حال ، این شرکت هزینه های اضافی را به عنوان سود سهام خود می برد ، بنابراین شما دیگر هزینه این خدمات را نمی پردازید.

نسخه رایگان

شما می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه بزرگ در بالای صفحه اصلی ، یا انتخاب طرح رایگان از قسمت مقایسه بسته ها که در پایین صفحه قرار دارد ، به VPN رایگان دسترسی پیدا کنید. در هر مسیر ، شما به یک صفحه بارگیری Cnet خواهید رسید.

مراحل نصب به شما نیاز دارد تا یک آدرس ایمیل وارد کنید. اگر با آدرس ایمیل منظم خود احساس ناراحتی می کنید ، یک حساب ایمیل جدید ایجاد کنید.

مراحل نصب افزونه ای را در مرورگر شما نصب می کند.

برنامه افزودنی در واقع هیچ کاری را برای شما انجام نمی دهد.

راحتی در استفاده

پنجره ها

OkayFreedom فقط برای ویندوز در دسترس است.

تارنما

OkayFreedom وب سایت خود را ساده نگه می دارد. طراحی سایت بسیار شیک است ، اما دارای صفحات بسیار کمی است و تقریباً هیچ اطلاعی در مورد نحوه عملکرد VPN ندارید. حتی یک منو در بالای صفحه وجود ندارد.

صفحه اصلی OkayFreedom

به طور غیرمعمول ، عملکرد منو توسط پاورقی سایت انجام می شود.

پاورقی OkayFreedom

هیچ منطقه حساب کاربری در سایت و دستورالعمل نصب وجود ندارد. به نظر می رسد این شرکت از اعتماد به نفس بالایی برخوردار است که این برنامه به خوبی کار خواهد کرد.

ثبت نام

اگر می خواهید از برنامه های تبلیغاتی OkayFreedom خلاص شوید ، باید هزینه این سرویس را بپردازید. خریداران همچنین حد توان داده را برداشته می شوند تا از خدمات نامحدود برخوردار باشند.

شما باید نام و آدرس خود را در این صفحه وارد کنید. این اطلاعات توسط نرم افزار Steganos در پرونده نگهداری نمی شود ، اما توسط Cleverbridge نگهداری می شود.

مرحله بعدی خرید فاکتور است. اگر در اروپا هستید از مالیات بر ارزش افزوده ای که به حساب شما اضافه می شود نگران نباشید - این باعث افزایش قیمت خدمات نمی شود.

Windows VPN Client

مراحل نصب میانبر در دسک تاپ شما ایجاد می کند.

پس از اتمام نصب ، برنامه به صورت خودکار باز می شود. اولین باری که از برنامه بازدید می کنید ، از ویژگی های این سرویس فرار می کنید.

OkayFreedom برای ویندوز

نیازی به ورود به برنامه نیست. در واقع ، یک برنامه وجود ندارد. رابط کاربری VPN در حالت کمینه کار می کند. در سینی سیستم Desktop یک نماد چشم مشاهده خواهید کرد. در صورتی که در آیکون های مخفی ذخیره شده باشد ، ممکن است روی پیکان بالا کلیک کنید.

نماد OkayFreedom در سینی سیستم

برای باز کردن برنامه روی نماد کلیک کنید. تمام آنچه شما دریافت خواهید کرد ، یک فهرست بازشو است.

خاموش و خاموش OkayFreedom

منوی تنظیمات عملکردهای بسیار کمی دارد. با این حال ، این امکان را برای شما فراهم می کند که زبان رابط را تغییر دهید.

انتخاب کننده زبان OkayFreedom

قبل از اینکه بتوانید VPN را روشن کنید ، باید یک مکان سرور را انتخاب کنید. شما این کار را با حرکت دادن موس به سمت مورد کشورها انجام می دهید. این زیر فرعی را باز می کند که کلیه مکان های سرور موجود را لیست می کند. سرور انتخاب شده در حال حاضر با یک تایپ جسورانه نشان داده شده است.

انتخاب سرور OkayFreedom

اگر از VPN رایگان استفاده می کنید ، هنگام فشار دادن ، آگهی مربوط به خدمات پرداخت شده به شما نشان داده می شود "بر", و همچنین وقتی VPN را خاموش می کنید.

خدمات مشتری

تمام عملکردهای پشتیبانی در یک صفحه از سایت متمرکز شده اند. این بخش سؤالات متداول و فرم تماس است.

OkayFreedom یک سرویس بسیار ارزان است و یکی از هزینه هایی که به نظر می رسد آنها را تحمل کرده اند بودجه عملیاتی برای بخش پشتیبانی مشتری است..

پاسخ به سؤالها ظرف سه روز وعده داده شده است ، اگر در صورت مشکل هستید کمکی نمی کند. من بعد از 15 ساعت پاسخ سوال خود را دریافت کردم ، که بهتر از 72 ساعت شرکت است که به خودشان پاسخ می دهند ، اما هنوز هم ، اگر به کمک فوری نیاز دارید تا سیستم کار کند ، یک تأخیر طولانی دارد..

همانطور که غالباً با پاسخهای میز پشتیبانی اتفاق می افتد ، پاسخی که دریافت کردم کامل نبود ، بنابراین به تبادل ایمیل دیگری نیز نیاز بود ، بنابراین یک زمان طولانی پاسخ برای یک پرس و جو می تواند در یک فرآیند چند روزه بپیچد و شامل یک سری ایمیل باشد. برای رفع مشکل.

تیم میز کمک احتمالاً برای هر پرس و جو حل شده برون سپاری شده و پرداخت می شود. سؤال من درباره رمزگذاری مورد استفاده توسط VPN هرگز جواب نگرفت ، بنابراین باید توجه داشته باشید که تیم پشتیبانی مشتری کمکی به شما نخواهد کرد.

حریم خصوصی و امنیت

برخی از شرکتهای کوچکتر VPN ، مانند OkayFreedom VPN ، جزئیات فنی را در وب سایت های خود در دسترس نمی کنند. شاید آنها تصور کنند که بازار هدف آنها عموم مردم است و این افراد با حقایق پیچیده کنار گذاشته می شوند.

اگرچه این یک استراتژی خوب برای پیشبرد فروش است ، اما VPN حریم خصوصی و سیستمهای امنیتی را که از آنها استفاده می کنند برای ارائه این محافظت ارائه می دهد. اگر ارائه دهندگان در مورد اجرای رمزگذاری باز نباشند ، این احساس را می دهد که آنها چیزی برای پنهان کردن دارند. برخی از VPN ها در واقع از رمزگذاری قوی استفاده نمی کنند و بنابراین به هیچ وجه محافظت از حریم خصوصی را ارائه نمی دهند. طبیعتاً ، این سرویس ها آشغال هستند که به احتمال زیاد نسبت به رمزگذاری آنها سکوت نمی کنند.

پروتکل های رمزگذاری

OpenVPN

وب سایت OkayFreedom VPN اظهار داشت که این برنامه با استفاده از یک کلید 256 بیتی از OpenVPN با رمزگذاری AES استفاده می کند. این امنیت بسیار خوبی است. با این حال ، آن کلید AES باید توزیع شود و خوب است بدانید از کدام روش رمزگذاری برای محافظت از مرحله ایجاد جلسه از VPN استفاده می شود..

حدس منصفانه این خواهد بود كه VPN OkayFreedom از رمزگذاری RSA برای ایجاد جلسه استفاده می كند. با این حال ، از آنجا که کارکنان پشتیبانی از پاسخ به این سوال خودداری می کنند ، فقط می توان فرض کرد که OkayFreedom یا از رمزگذاری بسیار ضعیف RSA استفاده می کند یا اصلاً از رمزگذاری استفاده نمی کند. RSA می تواند دارای کلید 1024 بیتی ، 2048 بیت یا 4096 بیت باشد. شرکت RSA اذعان می کند که می توان یک کلید 1024 بیتی خرد کرد. اگر توزیع کلید AES به درستی محافظت نشود ، کل جلسات توسط snoopers قابل رمزگشایی است.

وقتی صحبت از امنیت اینترنت می شود ، توصیه می شود برای بدترین حالت برنامه ریزی کنید. بنابراین ، در صورت عدم وجود اطلاعات دیگر ، بهتر است فرض کنید که OkayFreedom امن نیست.

Cleverbridge همانطور که برای مشتریان CyberGhost انجام می دهد ، همان ناشناسی بودن حساب را به مشتریان OkayFreedom VPN تحویل می دهد. شرکت VPN اطلاعاتی در مورد پرونده برای مشتریان خود ندارد. با این حال ، OkayFreedom پس از نصب برنامه ، آدرس ایمیل شما را جمع می کند.

بسته به نوع مرورگر که به فایل بارگیری از طریق آن دسترسی پیدا کردید ، نصب با افزودن افزونه مرورگر برای Chrome یا Firefox به پایان می رسد. با این حال ، هیچ عملکرد واضحی برای این پسوند وجود ندارد. این نمی تواند باز شود و بنابراین می تواند فعالیت ها را کنترل کند. در مورد هدف این پسوند هیچ اشاره ای به سایت شرکت نشده است.

با این حال ، خط مشی رازداری در سایت اعلام می کند: "سرویس OkayFreedom نه آدرس و نه محتوایی را که توسط کاربر قابل دسترسی است ، آدرس IP را که OkayFreedom به آنها اختصاص داده است ، ذخیره نمی کند. و نه آدرس IP شخصی کاربر که از طریق آن OkayFreedom استفاده می کنند." این خبر عالی است عدم وجود شناسه بدان معنی است که مهم نیست اطلاعاتی را که شرکت در آن ذخیره می کند ، قابل ردیابی برای شما باشد.

افکار نهایی

استفاده از OkayFreedom بسیار آسان است ، بنابراین برای افرادی که نمی خواهند در مورد فن آوری شبکه عصبانیت کنند ، مناسب است و فقط یک VPN را می خواهید که کار را انجام دهد. این شرکت با موضوع تورنت در تضاد است. صفحه اصلی سایت می گوید که اشتراک فایل مجاز است ، اما شرایط خدمات می گوید که اینگونه نیست. اگر به خصوص برای محافظت در بارگیری می خواهید ، بهتر است از طرف احتیاط اشتباه بگیرید و یک VPN متفاوت را انتخاب کنید.

به نظر می رسد که برنامه به حداقل رسیده اقتباسی از سیستمی به نام OpenVPN GUI است. این رابط توسط سازمانی تولید می شود که استاندارد OpenVPN را مدیریت کند. این رابط خوب است و از اتصالات محافظت می کند. اما فاقد ویژگی های امنیتی اضافی است که سایر شرکت های VPN در برنامه های سفارشی خود ایجاد می کنند. بزرگترین فقدان سیستم OkayFreedom یک سوئیچ kill است. فقدان سوئیچ kill به این معنی است که این سرویس برای کسانی که در کشورهایی با رژیم های سرکوبگر و یا خدمات اینترنتی نامنظم زندگی می کنند ، مناسب نخواهد بود. در این شرایط ، یک نشت مختصر IP می تواند برای بازدید کننده از سایت های محدود با مشکل مسئولان کافی باشد.

Okay Freedom بسیار ارزان است ، و همیشه لذت بردن از VPN رایگان است. با این حال ، کسانی که به حریم چدنی احتیاج دارند باید برای یافتن یک VPN بهتر به جای دیگری مراجعه کنند.

بازدید OkayFreedom »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me