NordPass

 • قیمت گذاری

  از جانب 2.49 دلار
  / ماه

NordPass یک مدیر رمزعبور با نام تجاری جدید است که فقط توسط توسعه دهندگان NordVPN منتشر شده است. این یک مدیر رمز عبور است که به عنوان امنیت و خصوصی تبلیغ می شود ، به این معنی که از نظر تئوری گزینه ای عالی برای هر کسی است که می خواهد از حساب های آنلاین محافظت کند بدون اینکه نیازی به به خاطر سپردن تعداد رمزهای عبور باشد.

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

NordPass ممکن است جدید باشد ، اما در حال حاضر برنامه های الحاقی برای Chrome ، Firefox ، Opera و Edge دارد ، برای این که مشتری های کامل را برای دستگاه های Android یا iOS ذکر نکنند. از این گذشته ، NordPass یک مدیر رمزعبور کاملاً برجسته است که به طور مستقیم با برخی از تاسیس ترین خدمات موجود در بازار رقابت می کند. این بدان معناست که مدیر رمز عبور برای بیشتر کاربران مناسب است ، درست در خارج از جعبه.

بنابراین ، آیا این مدیر رمزعبور هر آنچه را که ادعا می شود هست؟ آیا نسخه رایگان ارزش وقت شما را دارد؟ قابلیت استفاده چقدر است و برای مبتدیان مناسب است؟ و آیا این یک سرویس است که می توانید از آن برای محافظت از رمزهای عبور خود در دستگاههای مختلف ، هزینه پرداخت کنید?


بررسی اجمالی NordPass

NordPass یک راه حل نرم افزاری برای نیازهای مدرن مردم است. این وعده داده است که رمزهای عبور مشترکان را به صورت ایمن ذخیره کرده و دسترسی به آنها را با روشی مطمئن و خصوصی فراهم کند. مانند سایر مدیران رمز عبور ، NordPass به کاربران این امکان را می دهد که به کلمه حساب های آنلاین و خدمات خود با رمزهای عبور منحصر به فرد قوی دسترسی پیدا کنند - در حالی که فقط نیاز به یادآوری یک رمز عبور اصلی دارند..

وب سایت های NordPass

NordPass رمزهای عبور ذخیره شده در سرورهای خود را با رمزنگاری امن طرف مشتری ، رمزگذاری می کند ، و به کاربران امکان کنترل کامل بر روی رمزهای عبور در طاق خود را می دهد. در نتیجه این رمزگذاری نهایی (e2ee) ، مشترکان NordPass هرگز نیازی به نگرانی در مورد هک شدن رمزهای عبور خود از سرورهای Nord به صورت ساده یا دسترسی کارمندان NordPass ندارند (هرچند که این نرم افزار منبع بسته است - بیشتر درباره این بعد ).

مدیر رمز عبور به لطف برنامه های افزودنی مبتنی بر مرورگر ، برای اکثر سیستم عامل های معروف در دسترس است. این بدان معناست که می توانید تقریباً در مورد هر سیستمی استفاده از مدیر رمز عبور را شروع کنید. مطمئناً ، هنوز برای Safari در دسترس نیست - بنابراین اگر شما یک کاربر مک هستید ، باید به جای استفاده از آن در فایرفاکس فکر کنید. این یک نکته کوچک است با توجه به اینکه ما به هر حال Firefox را بیش از Safari ترجیح می دهیم (خیلی سریعتر است).

قیمت گذاری و هزینه

مانند بسیاری از مدیران رمز عبور ، NordPass را می توان یا در یک مدل فریمیوم استفاده کرد - یا با یک اشتراک کامل حق بیمه خریداری کرد. این برنامه رایگان با نسخه حق بیمه متفاوت است زیرا کاربران نمی توانند کلمات عبور خود را در چندین دستگاه همگام سازی کنند. درعوض ، کلمه عبور آنها فقط در دستگاه اولیه که از آنها استفاده می کنند در دسترس هستند. علاوه بر این ، ویژگی اشتراک گذاری رمز عبور ایمن (و توجه داشته باشید) در دسترس نیست مگر اینکه پرداخت کنید.

این محدود بودن و کاربردی بودن نسخه فریمیوم را محدود می کند. با این حال ، این امکان را به مصرف کنندگان می دهد که بتوانند سرویس و استفاده از آن را به طور نامحدود و حداقل در یک دستگاه انجام دهند.

قیمت NordPass

با هزینه ای معادل 4.99 دلار برای یک ماه ، مطمئناً NordPass در سمت قیمتی قرار دارد. با این حال ، وقتی شما برای مدت زمان طولانی تعهد می کنید ، این هزینه ها بطور قابل توجهی کاهش می یابد. 35.88 دلار برای یک سال معادل فقط 2.99 دلار در هر ماه است. و با هزینه 59.76 دلار برای اشتراک دو ساله (معادل 2.49 دلار در هر ماه) ، NordPass را می توان بسیار ارزان در نظر گرفت.

از طرف دیگر ، این قیمت ها به ازای هر نفر است و NordPass در حال حاضر برنامه خانوادگی ندارد که تخفیفی را برای خانواده هایی که تصمیم به عضویت در نسخه برتر NordPass دارند ، فراهم می کند. به عنوان مثال LastPass این امکان را برای شش کاربر فراهم می کند تا از مدیر کلمه عبور فقط با 4 دلار در ماه بهره مند شوند - و ما امیدواریم که NordPass در آینده نزدیک فکر اضافه کردن این نوع برنامه را به رپرتوار خود داشته باشد..

سرانجام ، شایان ذکر است که در بالای پرداخت های کارت ، NordPass پرداخت های بیت کوین را برای کسانی که می خواهند با ناشناس بودن اضافه کنند بپردازند.

امکانات

وقتی صحبت از ویژگی ها می شود ، NordPass همه رایج ترین ویژگی هایی را که احتمالاً با هر یک از رقبای خود مشاهده می کنید ، دارد. به طور کلی ، این مجموعه ویژگی چشمگیر است و به وضوح با سایر مدیران پیشرفته رمز عبور در بازار رقابت می کند.

 • برنامه های افزودنی برای Chrome ، Firefox ، Edge و Opera
 • برنامه های پیش زمینه برای Windows ، Mac OS و Linux
 • مشتریان کامل برای Android و iOS
 • ذخیره گذرواژه محلی و سمت مشتری
 • سرویس صفر دانش با رمزگذاری نهایی به منظور پشتیبان گیری و همگام سازی
 • تأیید هویت دو عاملی اختیاری
 • گذرواژه‌های خودکار
 • گذرواژه‌ها را تکمیل کنید
 • تولیدکننده رمز عبور برای ایجاد رمزهای عبور ایمن
 • بررسی قدرت رمز عبور
 • یادداشت های ایمن و ذخیره داده های فرم (اطلاعات کارت اعتباری ، و غیره)
 • وارد کردن گذرواژه‌ها (مستقیماً از طریق مدیران رمز عبور و از طریق CSV)
 • صادر کردن گذرواژه‌ها (CSV)
 • همگام سازی حداکثر حداکثر 6 دستگاه (فقط برنامه حق بیمه)
 • اشتراک گذاری ایمن (رمزهای عبور ، کارتهای اعتباری و یادداشت ها) با خانواده ، دوستان و همکاران (فقط برنامه حق بیمه)
 • 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

برپایی

نصب NordPass در دستگاه شما به سادگی نصب مشتری پس زمینه و پسوند مورد نظر شما ساده است. ما نسخه كروم را در رایانه ویندوز انتخاب كردیم و پس از نصب برنامه افزودنی ، ما به یك صفحه وب ارسال شدیم كه از ما خواسته شد كه برنامه اصلی Windows پس زمینه را نصب كند..

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، برنامه های پس زمینه برای دستگاه های Mac ، Windows و Linux در دسترس هستند - به این معنی که این مدیر رمز عبور برای همه سیستم عامل ها مناسب است.

مرورگر NordPass

ما با کلیک روی پیوند ارائه شده ، برنامه پس زمینه را بارگیری کردیم و مراحل جادوگر نصب را دنبال کردیم. نصب NordPass مستلزم آن است که شما با شرایط مجوز موافقت کنید ، اما هیچ چیز خاصی در این سند غیر معمول نیست.

NordPass را نصب کنید

شایان ذکر است که هر کس می تواند بدون ثبت نام حساب ، از این مدیر رمز عبور استفاده کند. با این حال ، این کاربران فقط قادر به ذخیره رمزهای عبور خود به صورت محلی در رایانه شخصی خود خواهند بود. این گذرواژه‌ها با فرمت رمزگذاری شده ایمن ذخیره می‌شوند. با این حال ، اگر می خواهید از رمزهای عبور خود در سرورهای Nord (فقط در صورت خراب شدن دستگاه یا خراب شدن) ، نسخه پشتیبان تهیه کنید ، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید که در یک آدرس ایمیل ثبت شده باشد.

با نصب برنامه پس زمینه NordPass با موفقیت ، ما جلوتر رفتیم و بر روی افزونه NordPass در مرورگر Chrome خود کلیک کردیم. این امر باعث شده است تا یک آدرس ایمیل برای حساب خود تهیه کنیم و به دنبال آن کد تأیید شش رقمی دریافت کردیم.

کد رقمی NordPass

با وارد کردن کد شش رقمی وارد شده ، پس از آن از شما خواسته می شود که رمز عبور اصلی خود را دریافت کنید. ضروری است که این رمز عبور را بی نظیر و مستحکم کنید زیرا این کلید رمز طاق رمز عبور شما خواهد بود. استاد رمزعبور رمزهای عبور شما را به صورت محلی رمزگذاری می کند و اگر رمز ورود استاد را فراموش کنید ، NordPass قادر به رمزگشایی مطالب طاق شما نخواهد بود. به همین دلیل ، ضروری است که رمز ورود استاد خود را فراموش نکنید.

رمز عبور اصلی تنظیم شده NordPass

با این حال ، برای کمک به شما ، این شرکت با یک کلید بازیابی که می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید ، شما را صادر می کند. این رمز علاوه بر رمز ورود اصلی خود ، در صورت فراموش کردن آن ، به شما کمک می کند تا به دسترسی به حساب کاربری خود و رمزگشایی رمزهای عبور خود نیز دسترسی داشته باشید - فقط کد بازیابی را نیز از دست ندهید. NordPass به وضوح هشدار می دهد که از دست دادن کد منجر به ناتوانی کامل در دسترسی به طاق رمز رمزگذاری شده شما می شود.

ذخیره کد بازیابی

با ذخیره کد بازیابی ، شما به طور خودکار وارد برنامه NordPass در مرورگر خود می شوید - و قادر به ذخیره کردن کلمه عبور خود هستید.

راحتی در استفاده

برنامه مبتنی بر مرورگر برای NordPass با درخواست از شما برای وارد کردن رمزهای عبور شروع می شود. این کار را می توان از طریق انتخاب مدیران رمز عبور یا از طریق پرونده CSV انجام داد. ما یک پرونده CSV را که از حساب Google خود بارگیری کردیم انتخاب کردیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی انجام این کار ، این راهنمای مفید را بررسی کنید.

ما فهمیدیم که کل فرایند بسیار آسان است و خوشحالیم که می بینیم که کلمه عبور با موفقیت وارد شده است. همانطور که در زیر می بینید ، هر سه رمز عبور تست ما با موفقیت وارد شدند.

3 مورد به nordpass اضافه شد

در مرحله بعد ، ما تصمیم گرفتیم که ویژگی autosave را با رفتن به حساب Facebook خود و وارد کردن اعتبارنامه خود ، آزمایش کنیم. اکنون قسمت ورود به سیستم شامل آرم NordPass است و به ما اطلاع می دهد که مدیر رمز عبور در پس زمینه کار می کند. و هنگامی که اعتبار و رمز ورود خود را وارد کردیم ، فوراً از ما خواسته شد رمزعبور خود را در طاق رمزگذاری شده ذخیره کنیم.

NordPass در مرورگر کار می کند

با کلیک بر روی ذخیره در پنجره تأیید این امکان را می دانید که رمز عبور خود با موفقیت ذخیره شده است. باید گفت که این سطح از یکپارچه سازی یکپارچه تقریباً مناسب است با هر مدیر رمز عبور که قبلاً از آنها استفاده کرده ایم. این امر مطمئناً NordPass را برای مبتدیان مایل به دستیابی به امنیت بهتر رمز عبور به صورت آنلاین مناسب می کند.

با گذرواژه‌های موجود در NordPass ، تصمیم گرفتیم ویژگی تکمیل خودکار (فرمهای کامل خودکار) را تست کنیم. برای بازگشت به فیس بوک برای دیدن اینکه آیا مدیر رمز ورود موفق به وارد کردن اعتبار و رمز ورود ما شده است ، می توانیم با کلیک روی قسمت ورود به سیستم ، نام کاربری و رمز عبور خود را از فرکانس فوراً وارد کنید..

با NordPass وارد شوید

باز هم ، این روند واقعا بی دردسر است ، و این باعث می شود NordPass برای هر کسی که می خواهد یک تجربه بی دردسر را بیرون بیاورد کامل باشد..

در آخر ، ما تصمیم گرفتیم که کلمه عبور را مستقیماً در رابط مرورگر پسوند آزمایش کنیم. برای شروع ، روی کلیک کردیم ورود را اضافه کنید دکمه در بالا سمت راست بعد اعتبارنامه ، URL و داده های دیگر را که برای ورود به Netflix مورد نیاز ما بود وارد کردیم. با این کار ، ورود به سیستم در طاق ما ظاهر شد.

ورود به سیستم در برنامه

به طور کلی ، این سه گزینه برای وارد کردن گذرواژه ها - از طریق واردات ، ورود دستی یا خودکار ذخیره سازی - به شما می دهد.

ژنراتور رمز عبور

ژنراتور رمز عبور به شما امکان می دهد برای هر حساب جدیدی که مشترکاً در آن مشترک هستید ، رمزهای عبور مستحکم ایجاد کنید ، بدون اینکه بخواهید سر خود را خراشیده و تصمیم بگیرید که آیا رمز ورود مناسب و قوی است.

#، 6r $ Y =) j8b.5e به مراتب قوی تر از "رمز عبور" یا "12345" است که رایج ترین رمزهای عبور در آنجا هستند

برای استفاده از ژنراتور گذرواژه ، کافیست روی نماد برنامه افزودنی NordPass در مرورگر خود کلیک کنید و در ادامه در قسمت بالای سمت راست ، نماد تنظیمات قرار دهید. اکنون ژنراتور رمز عبور را انتخاب کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تا رمزهای عبور تا حداکثر 60 کاراکتر ایجاد کنید - از شخصیت ها ، اعداد و نمادهای بزرگ و کوچک. ژنراتور رمز عبور همچنین به شما امکان می دهد شخصیت های مبهم را تغییر دهید - احتمالاً حروف کوچک (L) و حروف بزرگ (i) ، برای مثال.

به طور کلی اجرای ژنراتور رمز عبور بسیار عالی به نظر می رسد. تنها نکته مهم ما در این مورد اینست که کلمات عبور تولید شده به صورت پیش فرض بر روی صفحه نمایش آشکار می شوند. با توجه به اینکه مدیر رمزعبور آن رمزعبورها را از طرف کاربر ضبط و ذخیره می کند ، به نظر می رسد بهتر است آنها را گمنام نگه دارید مگر اینکه کاربر به طور خاص درخواست دیدن آنها را داشته باشد. در این روش ، مدیر رمز عبور به طور خودکار از رمزهای عبور در برابر موارد احتمالی بدافزار ضبط صفحه محافظت می کند.

بررسی قدرت رمز عبور

این ویژگی کاملاً توصیفی است. این یک روش مفید برای تجزیه و تحلیل سلامت رمزهای عبور شما به سرعت و تک تک مواردی است که نیاز به بروزرسانی دارند. این قطعاً ویژگی ای است که می توانید از آن استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ رمز عبور ضعیفی در طاق شما قرار ندارد.

اشتراک گذاری رمز عبور ایمن

برای هرکسی که هزینه اشتراک خود را پرداخت کرده است (یا کسی که از آزمایش 7 روزه حق بیمه استفاده می کند) - امکان به اشتراک گذاری کلمه عبور به صورت ایمن امکان پذیر است. برای انجام این کار ، به طاق رمز عبور خود بروید و روی سه نقطه کنار گذرواژه مورد نظر برای اشتراک گذاری کلیک کنید. سپس کلیک کنید اشتراک گذاری.

موارد ورود به سیستم NordPass

در مرحله بعد از شما خواسته می شود آدرس ایمیلی را که می خواهید رمز عبور خود را با آنها به اشتراک بگذارید وارد کنید. در زیر آن ، هر گذرواژه اشتراکی که قبلاً به اشتراک گذاشته شده باشد نیز نمایش داده می شود. این به شما امکان می دهد تا هرگونه سهام جاری را که از قبل ارسال شده است ، ردیابی کنید. همچنین به شما امکان می دهد اگر می خواهید نظر خود را تغییر دهید سهم در حال تعلیق را لغو کنید (یک ویژگی بسیار مفید که ما NordPass را برای توسعه آن ستایش می کنیم).

ایمیل ، ایمیل تماس بگیرید

در مرحله بعد ، ما به آدرس ایمیلی که رمز Netflix خود را با آنها به اشتراک گذاشته ایم ، رفتیم. مطمئناً ، ایمیلی را دریافت کرده بودیم که به ما اطلاع می داد که تلاش برای به اشتراک گذاری رمز عبور انجام شده است. ایمیل به ما گفت که اگر می خواهیم رمز عبور را دریافت کنیم ، باید یک حساب کاربری رایگان باز کنیم. بنابراین ، شایان ذکر است که اشتراک گذرواژه فقط در حسابهای NordPass موجود است - هرگز برای کاربران غیر NordPass.

این کمی شرم آور است. با این حال ، به طور کلی ما با توجه به اینکه NordPass به صورت رایگان در دسترس است ، دریافتیم که ویژگی اشتراک گذاری امن برای همه بسیار عالی و در دسترس همه است.

یادداشت ها و داده های ایمن

ویژگی نهایی که ارزش آزمایش دارد ، یادداشتهای امن و ویژگی داده است. کاربران می توانند برای ذخیره یادداشت های امن برای خودشان که حاوی داده ها و اطلاعات ارزشمند هستند ، تصمیم بگیرند. و حتی برای ذخیره اطلاعات کارت اعتباری یا بدهی در طاق رمزگذاری شده آنها.

برگه یادداشت امن

برای شروع ، را انتخاب کنید یادداشت های ایمن در منو دنبال کنید Secure Note را اضافه کنید. یک پنجره جدید باز می شود که به شما امکان می دهد یک یادداشت با عنوان منحصر به فرد ایجاد کنید. نت ها را می توان از هر طریقی تهیه کرد که عالی است.

به همین ترتیب ، برای ذخیره اطلاعات کارت اعتباری یا بدهی خود. کلیک کنید کارت های اعتباری. برای ذخیره اطلاعات کارت اعتباری خود فرم ساده ای را تکمیل می کنید.

جزئیات کارت اعتباری را با ایمن ذخیره کنید

این جزئیات می توانند به صورت خودکار در فرم های خرید آنلاین پر شوند ، به این معنی که دیگر لازم نیست هر بار که بخواهید دوباره کارت جزئیات خود را وارد کنید..

همگام سازی با NordPass برای iOS

ما فکر کردیم که بهترین ویژگی همگام سازی را تست می کنیم تا ببینیم دستیابی به کلمه عبور از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر آسان است. ما برنامه iOS را بارگیری و نصب کردیم و پس از آن از ما خواسته شد که کد شش رقمی دیگری را از آدرس ایمیل خود وارد کنید. بعد از وارد کردن کد ، تمام کاری که ما باید انجام دهیم اینست که رمز ورود اصلی خود را وارد کنیم و حساب قفل شده ، از قبل همگام سازی با همه رمزهای ما. این واقعاً به راحتی هماهنگ سازی آسان است.

همگام سازی با iOS

برای صحبت از برنامه iOS ، استفاده از تمام ویژگیهای یکسانی که در نسخه دیگر به دست می آورید ، آسان است و به فرمت ساده ای امکان پذیر است. از این گذشته ، کاربران می توانند NordPass خود را با شناسه لمسی باز کنند ، که این یک افزودنی امنیتی خوب است. و کاربران می توانند از داخل برنامه مستقیماً به مرکز راهنمایی مراجعه کنند که بسیار عالی است.

حریم خصوصی و امنیت

NordPass یک مدیر رمز عبور است که ادعا می کند یک چارچوب دانش صفر را ارائه می دهد. این بدان معنی است که کاربران کنترل کاملی بر کلیدهای رمزنگاری خود دارند. این نوع رمزنگاری end-to-end (e2ee) استاندارد طلایی برای سرویس های حریم خصوصی مانند مدیران رمز عبور است زیرا به این معنی است که هیچ کس به جز مشترک نمی تواند به داده های ذخیره شده در ابر دسترسی داشته باشد..

e2ee NordPass از رمزنگاری قوی و مدرن استفاده می کند - به ویژه الگوریتم رمزگذاری XChaCha20. این یک الگوریتم رمزگذاری است که به دلیل ماهیت آن در آینده محبوبیت زیادی پیدا می کند. NordPass XChaCha20 را با طول كليد 256 بيت همراه با يك تابع مشتق كليد Argon2 پياده سازي مي كند. این یک رمزگذاری قوی از طرف مشتری در نظر گرفته می شود.

منبع بسته

با این گفته ، شایان ذکر است که NordPass یک بستر کاملاً اختصاصی است. این یک برنامه منبع بسته است ، به این معنی که ممیزی و تأیید اینکه کارهایی را که می گوید انجام می دهد غیرممکن است. این بدان معنی است که داده ها مطابق ادعا تضمین نمی شوند. و این بدان معنی است که این شرکت پشتیبان خود را در سکو قرار داده است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور شما را بدزد. این ممکن است بعید به نظر برسد ، و احتمالاً هم چنین است. با این حال ، ممکن است و به همین دلیل ، ما به طور قطعی نمی توانیم بگوییم که این اتفاق نمی افتد.

مثل همیشه ، تصمیم به استفاده از سیستم عامل های منبع بسته به مدل تهدید شما منتقل می شود. برای اکثر مردم ، NordPass احتمالاً یک راه حل به اندازه کافی مستحکم برای الزامات امنیتی رمز عبور ارائه می دهد. با این حال ، برای مشتریانی که می خواهند تضمین کنند - همیشه بهتر است به یک مدیر رمزعبور منبع باز متصل شویم که e2ee سمت مشتری را ارائه می دهد.

امنیت TLS

علاوه بر رمزگذاری رمزهای عبور محلی قبل از بارگذاری آنها در سرورهای Nord ، NordPass با استفاده از امنیت TLS قوی (HTTPS) همه داده ها را به صورت ایمن به سرورهای خود منتقل می کند. ما سرورهای NordPass را با استفاده از آزمایشگاههای Qualys SSL بررسی کردیم و یافتیم که A + را کسب می کنند. این بدان معنی است که امنیت لایه حمل و نقل آن به یک استاندارد بالا پیاده سازی شده و داده های شما در هنگام انتقال امن هستند.

امنیت TLS

امنیت کد بازیابی

اجرای کد بازیابی NordPass علاوه بر این ، مفید است. و ما خوشحال شدیم که اگر کاربران می ترسند که قدیمی به خطر بیافتد ، می توانند تصمیم به ایجاد نسخه جدید بگیرند.

کد بازیابی

سایر ویژگی های امنیتی

در دسترس بودن قابلیت تأیید هویت Two-Factor در ورود نیز یک کار عالی است و ما به کاربران توصیه می کنیم در صورت استفاده از NordPass این کار را فعال کنند. برای انجام این کار ، کاربران می توانند با اسکن کد QR که در هنگام تنظیم ظاهر می شود ، NordPass را به شناسه تلفن همراه خود (Google Authenticator ، Duo Mobile ، Authy و غیره) وصل کنند..

احراز هویت دو عاملی

برای امنیت بیشتر رمز عبور ، مشتری NordPass هم دارای قفل دستی است و هم یک ویژگی قفل خودکار. با کلیک روی قفل دستی ، امکان دسترسی به طاق رمز عبور را بدون رمز اصلی استاد غیرفعال می کنید - این مدیر رمز عبور را برای همه افرادی که در یک دفتر شلوغ ، کتابخانه یا هر جای دیگری کار می کنند ایده آل می کند..

قفل کردن

قابلیت قفل خودکار را می توان در فواصل مختلف قفل کرد ، اما ما این را برای امنیت بیشتر در کوتاهترین زمان (15 دقیقه) تنظیم می کنیم. ما پیشنهاد می کنیم که کاربران از ویژگی قفل دستی بیشترین استفاده را کنند و از رمز عبور خود در هر زمان AFK اطمینان حاصل کنند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

سرانجام ، ما سیاست حفظ حریم خصوصی را بررسی کردیم تا اطمینان حاصل شود که هیچ مشکوکی یا نگرانی وجود ندارد. قرار گرفتن در پاناما این شرکت را از دسترس خارج از حوزه های قضایی تهاجمی دور می کند. و چون دسترسی به داده های مصرف کننده (به دلیل e2ee) وجود ندارد ، خطری برای کارمندان یا مسئولان دسترسی به رمزهای عبور یا داده های حساب شما وجود ندارد.

متأسفانه ، NordPass برخی از داده های شخصی را برای بازاریابی جمع آوری می کند

با این حال ، این سیاست نشان می دهد که با استفاده از مدیر رمز عبور ، NordPass برخی از داده های قابل شناسایی شخصی را از شما جمع می کند. این شامل آدرس IP شما و شناسه تبلیغ دستگاه شما است. بنابراین ، به نظر می رسد که NordPass قصد دارد از برخی از داده های شما برای اهداف بازاریابی استفاده کند. که ممکن است برخی افراد را از کار بیندازد.

پشتیبانی مشتری

در مورد پشتیبانی مشتری ، NordPass بسیار عالی است. تیم پشتیبانی مشتری از طریق فرم تماس در وب سایت خود یا از طریق ایمیل در دسترس است. این پشتیبانی 24/7 است. مطمئناً ، اگر از چت زنده به همان روشی که NordVPN انجام می داد ، خوشحال می شد.

با این وجود ، احتمالاً نیاز به پشتیبانی چت زنده بسیار کمی وجود دارد زیرا این مدیر رمز عبور بسیار آسان برای استفاده است. بنابراین ، ما پشتیبانی ایمیل 24/7 را فوق العاده می دانیم.

ما از نمایندگان پشتیبانی چند سؤال در مورد سرویس پرسیدیم و همیشه پاسخ های شفاف و مفیدی دریافت می کردیم.

نتیجه

NordPass یک مدیر رمز عبور است که برای اکثر افراد مناسب است. برنامه ها برای همه سیستم عامل ها در دسترس هستند و همگام سازی کلمه عبور در همه سیستم عامل ها بسیار مهم است بدون توجه به اینکه از کدام پلتفرم تصمیم دارید استفاده کنید.

امکان استفاده رایگان از NordPass بسیار عالی است و اشتراک های طولانی تر نیز گران نیستند ، اگر تصمیم بگیرید که به همگام سازی دستگاه ها و قابلیت های اشتراک گذرواژه احتیاج دارید..

ما دوست داریم که این مدیر رمز عبور e2ee قوی را فراهم کند ، به این معنی که داده های شما همیشه در یک حالت امن بارگذاری می شوند. با این حال ، برخی از افراد ممکن است ترجیح دهند به یک سکوی کاملاً منبع باز بچسبند.

به طور کلی ، ما این موضوع را به طرز حیرت انگیز خوبی در طاقچه مدیریت رمز عبور می دانیم. برنامه های افزودنی و مشتری مبتنی بر مرورگر بسیار آسان است ، و این نرم افزار به نظر می رسد در سراسر سیستم عامل ها - درک آن را آسان در میان سیستم عامل ها.

این قطعاً یک مدیر رمزعبور بدون سر و صدا و دارای یک منحنی یادگیری کم و مناسب برای مبتدیان است. گفته می شود ، چیزی برای همه وجود دارد که در بازار مدیر رمز عبور وجود دارد که سریع رمزهای عبور را ذخیره کرده و آنها را به صورت خودکار در فرم های آنلاین بارگیری می کند..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me