MyVPN

  • قیمت گذاری

    از جانب $ 4.83
    / ماه

ProPrivacy.com نمره
1 از 10

خلاصه

بروزرسانی مهم:

اکنون MyVPN سرویس خود را خاموش کرده است. مشتریان موجود می توانند برای اطلاعات در مورد مهاجرت به شریک زندگی خود VPN ، HideIPVPN ، از طریق ایمیل پشتیبانی کنند.

از تاریخ 1 سپتامبر 2015 ، MyVPN تعطیل شد و با HideIPVPN همکاری کرد تا از سایر مشتریان خود مراقبت کند..

MyVPN خود را به عنوان a علامت گذاری می کند "فرخنده و شاد" VPN در حالی که سابق ما واقعاً نمی توانیم با آن موافق باشیم ، تصور کلی ما از MyVPN خوشایند بود و این ارائه دهنده جدید آمریکایی دارای یک سرویس اصلی عالی است که به آنها پایه ای خارق العاده می دهد. (لطفاً توجه داشته باشید که این یک تیم و خدمات کاملاً متفاوت از MyVPN.pro است ، و این دو به هیچ وجه به یکدیگر وابسته نیستند)


امکانات

MyVPN یک ارائه دهنده بسیار کوچک مستقر در ایالات متحده است که آن را باز کرد "تونل ها" کمتر از 6 ماه پیش در اکتبر سال 2014 برای عموم مردم ارائه می شود. این دوره از سن نشانگر خدمات است ، اما در کل آنها ارائه دهنده خدمات بسیار گرد با اکثر موارد اصلی مورد نیاز نه تنها موجود بلکه عملکرد خوبی هستند..

از آنجا که MyVPN یک ارائه دهنده کاملاً جدید است ، جای تعجب نیست که آنها فقط در 4 کشور سرور دارند. طبیعتاً این سه مورد مورد نیاز است & انتظار می رود؛ NL ، انگلیس ، ایالات متحده و همچنین برای مشتریان آسیایی آنها هنگ کنگ وجود دارد. در حالی که لیست سرورهای آنها (حداقل برای لحظه) بسیار ناچیز است ، آنها به 5 اتصال همزمان همزمان اجازه می دهند ، به این معنی که شما همیشه می توانید وصل شوید.

سرعت و عملکرد

ما سرویس MyVPN را برای سرعت ، نشت DNS و تأیید IP آزمایش کردیم. همه تست های IP خوب برگشت و با محافظت در برابر نشت DNS تنها نتیجه ای که به دست آوردیم سرورهای آنها بود - این خبر عالی بود. در حالی که سرعت آنها بهترین چیزی نبود که ما دیده ایم (همانطور که در جدول زیر نشان داده شده است) ، آنها همچنان برای جریان و دسترسی به محتوای مورد علاقه ما کافی نبودند. ما همچنین با اتحادیه اروپا مشکلی نداشتیم->سرعت اتصال ایالات متحده.

قیمت

MyVPN همانند تمام ارائه دهندگان VPN ، تخفیف های بیشتری را در مدت زمان ثبت نام برای شما فراهم می کند. در حالی که برنامه ماهانه آنها با قیمت 9/99 دلار در ماه کمی گران است ، اگر برای یک سال کل ثبت نام کنید ، قیمت آن بسیار مناسب 4.83 دلار در ماه است.

MyVPN همچنین یک آزمایش سه روزه رایگان برای تست خدمات خود ارائه می دهد و پیدا کردن این مسئله نه تنها کمی دشوار است بلکه باید برای این کار جزئیات پرداخت خود را نیز وارد کنید. همچنین اگر از خدمات آنها ناراضی هستید و لغو آن را فراموش کرده اید ، آنها به طور خودکار شارژ شما را شروع می کنند.
آنها همچنین در صورت عدم رضایت شما از خدمات ، ضمانت برگشت پول 7 روزه را ارائه می دهند ، و این کاملاً رایگان است ، حتی اگر از این سرویس لذت برده اید اما فقط نظر خود را تغییر داده اید - باز هم پول خود را پس خواهید گرفت.!

برای خرید حساب MyVPN خود می توانید از کارت اعتباری / بدهی خود یا یک حساب پی پال استفاده کنید و همچنین نوع پرداخت مطمئن Bitcoin را بپذیرید.

خدمات مشتری

برجسته ترین پشتیبانی که MyVPN ارائه می دهد پشتیبانی از بلیط استاندارد است. آنها این 24/7/365 را حفظ می کنند و هر وقت از آن استفاده می کردیم ، می دیدیم که آنها دوستانه ، دانش فنی دارند و همیشه پاسخی در طی چند ساعت دریافت می کردند. در کنار این ، آنها همچنین از تلفن برای شهروندان آمریکایی پشتیبانی می کنند و برای مسائل فنی بزرگتر نیز دسک تاپ از راه دور ارائه می دهند.

در حالی که به طور کلی این سازوکارهای پشتیبانی عالی هستند ، احساس می کنیم که آنها واقعاً می توانند از یک پایگاه دانش کامل و / یا فروم بهره مند شوند.

حریم خصوصی و امنیت

در مرحله اول ، با توجه به پروتکل های MyVPN کل دامنه را فراهم می کند: PPTP ، L2TP ، OpenVPN و IKEv. در مورد تمام PPTP آنها حداکثر رمزگذاری 256 بیتی را ارائه می دهند تا زمانی که دستگاه شما از آن پشتیبانی کند. برای OpenVPN (پروتکل ما توصیه می کنیم) آنها از AES و دست زدن به 2048bit استفاده می کنند - یک نکته عالی برای این ارائه دهنده کوچک VPN. در کنار این ، آنها از LibreSSL استفاده می کنند که در مقایسه با OpenSSL برای امنیت بهتر است. آنها همچنین دارای یک پروتکل MimicVPN هستند که یک نسخه پیشرفته از OpenVPN است که آنها به منظور دور زدن فایروال های مختلف ، محدودیت ها و DPI (Deep Packet Inspection) تهیه کرده اند..

ثانیا ، وقتی صحبت از ورود به سیستم می شود ، MyVPN گزارشات اتصال را حفظ می کند ، بنابراین اگر شما به حریم شخصی مطلق هستید ، خدمات آنها برای شما مناسب نیست. در غیر این صورت آنها به روشنی بیان کرده اند که چه اطلاعاتی را وارد می کنند. آنها فقط پرونده های خود را برای یک روز نگه می دارند و پس از آن به طور کامل آنها را تمیز می کنند ، بنابراین این نباید بیش از حد شما را نگران کند.

شرایط آنها & شرایط و خط مشی حفظ حریم خصوصی هرچند مختصر است که اطلاعاتی را که آنها جمع آوری می کنند ، نحوه استفاده از آنها و همچنین نحوه مدیریت شبکه هایشان به تفصیل ارائه می دهند. تنها مسئله ای که در رابطه با این جمله داشتیم: ورود همزمان از چندین آدرس IP از کشورهای مختلف (مجاز نیست). از آنجا که به نظر می رسد این یک قانون بسیار دقیق و قانونی است که می تواند به طور متوسط ​​استفاده شخص از خدمات خود را محدود کند ، ما درباره آنها و آن سوال کردیم و آنها موارد زیر را گفتند: برای جلوگیری از ورود به سیستم سهم اضافه شد. تا زمانی که مشتری از بقیه قواعد سوءاستفاده نکند ، ما روی ورود به ضرب واکنش نشان نمی دهیم. این ایده آل نیست اما به وضوح آنها برای جلوگیری از سوءاستفاده در حال انجام این اقدامات هستند.

با توجه به P2P ، آنها آن را در سرورهای آمریکایی خود اجازه نمی دهند و از شما درخواست می کنند که فقط از P2P قانونی در سایر سرورهای خود استفاده کنید.

افکار نهایی

به طور کلی MyVPN یک شرکت کوچک کوچک VPN با یک مشتری کامل ، دارای رمزگذاری عالی و یک تیم پشتیبانی بسیار دوستانه است. در حالی که آنها هنوز پیشرفت خاصی در ایجاد ما دارند و ما از استفاده آنها توصیه می کنیم - اگر ارزش 6 ماه یا بیشتر ثبت نام کردن را داشته باشد ، فقط ارزش آن را دارد ، بنابراین مطمئن شوید که آزمایشی رایگان آنها را بررسی کرده اید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me