MyPrivateNetwork


 • قیمت گذاری

  از جانب 7.46 دلار
  / ماه

به روز رسانی: MyPrivateNetwork با Le VPN ادغام شده است.

ProPrivacy.com نمره
6.7 از 10

خلاصه

My Private Network یک سرویس VPN است که بازار هدف اصلی آن انگلیس است. این موضوع کاملاً واضح است که قیمت های آن در پوند انگلیس است و نام دامنه آن در .co.uk خاتمه می یابد. این یک گزینه برای مهاجران انگلیس است که می خواهند کمی به خانه دسترسی پیدا کنند اما در عین حال به دلیل برخی از برنامه های ارتباطی تا حدودی غیرمستقیم باید با احتیاط فراوان به آنها نزدیک شوند..

امکانات

شبکه خصوصی من مجموعه ای از ویژگی های جامع را که از هر ارائه دهنده کلاس برتر انتظار می رود ، ارائه می دهد. براساس وب سایت آنها ، این ویژگی ها شامل موارد زیر است:

 • سرورهای موجود در 44 کشور جهان
 • نرم افزار مشتری VPN برای دسک تاپ های ویندوز ، لینوکس و مک
 • نرم افزار مشتری VPN برای iOS ، Android و Kindle
 • پشتیبانی از روترهای با استفاده از DD-WRT
 • حداکثر 5 اتصال همزمان از همان مکان
 • پشتیبانی از پروتکل های مختلف VPN از جمله OpenVPN
 • پشتیبانی P2P در کشورهای خاص
 • بدون ورود به سیستم
 • سؤالات متداول

سرورها در کشورهای زیر موجود هستند:

سرورهای شبکه خصوصی من

ویژگی های قابل توجه اضافی و همچنین مواردی که باید در خاطر داشته باشید در زیر شرح داده شده است:

MyTelly

این سرویس هوشمند DNS با هر اشتراک VPN در شبکه خصوصی من بصورت رایگان ارائه می شود. همانطور که از نام آن پیداست ، این سرویس به کانالهای تلویزیونی موجود از طریق اینترنت که ممکن است از نظر جغرافیایی محدود باشند ، امکان اتصال می دهد.

توجه به این نکته مهم است که MyTelly با سرویس VPN معمولی ارائه شده توسط شبکه خصوصی من متفاوت است زیرا در هنگام فعال بودن ، ترافیک شما را رمزگذاری نمی کند ، آیا ترافیک داده یا ترافیک کانال تلویزیونی است. همچنین ، آدرس IP شما را آنگونه که توسط ISP شما به شما اختصاص داده شده ، ماسک نمی کند.

هدف از این سرویس این است که به شما امکان دهد محتوای تلویزیونی با محدودیت جغرافیایی را بدون هیچ گونه سربار اضافه شده که توسط رمزگذاری اضافه می شود ، مشاهده کنید ، بنابراین تجربه کاربری بهتری را برای فیلم ارائه می دهید. تنها محدودیت این است که فقط با کانالهایی پشتیبانی می شود که شما به صورت دستی به سرویس اضافه می کنید کار می کند. اطلاعات بیشتر در مورد MyTelly ، از جمله لیست گسترده کانال های پشتیبانی شده ، می توانید در سایت My Private Network پیدا کنید.

تنها در مقابل برنامه جهانی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، شبکه خصوصی من برنامه های کل کشور و کشورهایی را ارائه می دهد. برنامه های کشور تنها باید در صورتی انتخاب شود که مطمئن باشید فقط یک کشور وجود دارد که مایل به استفاده از خدمات آن هستید. اختلاف قیمت برای اشتراک جهانی در مقایسه با اشتراک یک کشور قابل توجه است ، تقریباً دو برابر هزینه.

این ویژگی این واقعیت را تقویت می کند که این ارائه دهنده VPN در واقع بیشتر به یک پایگاه مشتری در انگلستان هدایت می شود ، زیرا مهاجران انگلیس برای دستیابی به خدمات آنلاین انگلستان ممکن است از هزینه پایین تر اشتراک یک کشور استفاده کنند..

اگر بعد از خرید یک برنامه کشوری نظر خود را تغییر دهید ، سایت روش یا مجازاتهای احتمالی چنین تغییری را توضیح نمی دهد. فقط به شما توصیه می شود که "پشتیبانی از ایمیل را انجام دهید و آنها به شما بهترین راه را برای انجام این کار توصیه می کنند."

محدود کردن خدمات P2P

اکنون در مورد خدمات P2P ، نکته قابل ذکر این است که کلیه تورنت ها روی سرورهای ایالات متحده ، اروپا و چندین کشور دیگر که قانون کپی رایت هزاره دیجیتال (DMCA) را اجرا می کنند مسدود شده اند. با این حال ، شبکه خصوصی من اظهار داشت که سرورهای آن در روسیه و مالزی اجازه تورنت را می دهند.

براساس چندین مقاله دانش بنیان ، این شرکت همچنین یک خوشه تورنت اختصاصی را تهیه می کند. اطلاعات دیگری در مورد محل قرارگیری یا چگونگی اتصال به آن نمی توان در هر نقطه از سایت یافت.

توجه به این نکته ضروری است که شبکه خصوصی من و نویسنده این بررسی ، به هیچ وجه از اشتراک مطالب محافظت شده با حق چاپ استفاده نمی کنند ، زیرا این کار در همه کشورهایی که شرکت دارای سرورهای VPN غیرقانونی است ، غیرقانونی است..

اتصالات همزمان

شبکه خصوصی من اجازه می دهد تا حداکثر پنج اتصال همزمان با استفاده از اعتبار VPN یکسان استفاده شود. البته توجه داشته باشید كه در صورت برقراری اتصالات از همان محل ، این مجاز خواهد بود. این بدان معناست که همه دستگاه ها ، چه موبایل ، رومیزی و چه روتر ، باید از طریق همان اتصال به اینترنت به اینترنت متصل شوند.

به عنوان مثال ، اگر کسی از دسک تاپ در دفتر شما از اتصال VPN استفاده می کند و شما در حال مسافرت هستید و تصمیم به اتصال از طریق یک دستگاه تلفن همراه دارید ، اتصال شما رد خواهد شد. اگرچه مکانیسم هایی که این کار بر روی آن انجام شده است در سایت توضیح داده نشده است ، این امر به احتمال زیاد با مشاهده اینکه آدرس IP درخواست اتصال VPN از چه آدرس ساخته شده است ، انجام می شود. اگر از دو آدرس مختلف استفاده شود ، اتصال تلاش دوم رد خواهد شد.

برای استفاده از VPN از مکان های مختلف ، باید اشتراک های اضافی خریداری شود.

سرعت و عملکرد

تعداد قابل توجهی از ارائه دهندگان برتر VPN در جهان به طور مداوم با استفاده از سیستم تست سرعت عینی علمی ProPrivacy آزمایش می شوند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد روش های استاندارد تست سرعت در صنعت ما را در تست VPN Speed ​​Done Right بخوانید.

این مقایسه به دیدگاه جهانی در مورد چگونگی سریع کاربران می تواند انتظار داشته باشد شبکه خصوصی من را انجام دهد ، به خصوص برای کارهای فشرده داده مانند جریان ویدئو. در تصویر زیر می بینید که در مقایسه با سایر ارائه دهندگان ، شبکه خصوصی من (که به عنوان mypn معرفی شده است) تا حدودی تنبل است.

تست سرعت شبکه خصوصی من

با سرعت متوسط ​​که به 12.4 مگابیت در ثانیه و حداکثر بیش از 40 مگابیت بر ثانیه می رسد ، تقریباً یک سوم با همان سرعت ارائه دهنده مکان چهارم است. سایر ارائه دهندگان VPN دارای حداکثر سرعت سه رقمی هستند و عملکرد شبکه خصوصی من را بسیار ناخوشایند می کند.

سرعت جستجوی DNS ، تصویر کمی متفاوت را نشان می دهد. در مقایسه با همان ارائه دهندگان ، شبکه خصوصی من به سومین میانگین جستجوی DNS با بالاترین میانگین و حداکثر زمان جستجوی DNS با حداکثر نسبتا پایین دست یافت. این بدان معناست که مرور وب با استفاده از شبکه خصوصی من تحت تأثیر حداقل قرار خواهد گرفت.

تست سرعت شبکه خصوصی من

سرانجام ، زمان اتصال ، که در نمودار زیر به تصویر کشیده شده است ، نشان می دهد که چقدر سریع به سرویس VPN وصل خواهید شد. در مقایسه با سایر ارائه دهندگان خدمات ، میانگین زمان اتصال نسبتاً بالایی بیش از 8 ثانیه دارد و حداکثر 66 ثانیه را نشان می دهد..

تست سرعت شبکه خصوصی من

تست های فوق همه عملکرد متوسطی را از شبکه خصوصی من نشان می دهد که بدترین آنها مربوط به سرعت بارگیری است که از بین سه پارامتر مورد آزمایش مهمترین آنهاست. این VPN در حال شروع به نظر می رسد مانند پاره کردن.

تست نشت IP

برای این تست از اتصال به سرور VPN در مجارستان استفاده شده است. با استفاده از خدمات ارائه شده توسط ipleak.net ، توانستم تأیید کنم که سرویس VPN در واقع به درستی کار می کند. متاسفانه نتوانستم تست نشت IPv6 را انجام دهم زیرا ISP من آن را فراهم نمی کند. هیچ نشتی DNS نیز مشاهده نشد.

آزمون IP Leak شبکه خصوصی من

آدرس IP که توسط سرویس VPN به دستگاه من اختصاص داده شده است همانطور که در زیر مشاهده می شود یک آدرس خصوصی است. این همان چیزی است که انتظار می رود.

آزمون IP Leak شبکه خصوصی من

هنگام تلاش برای تشخیص دسترسی به تورنت از این سرویس VPN ، ipleak تأیید می کند که عملکرد به درستی کار می کند زیرا آدرس IP سرور VPN در مجارستان نشان داده شده است..

آزمون IP Leak شبکه خصوصی من

البته در اینجا توجه داشته باشید که torrent در اکثر سرورهای اروپایی ممنوع است. ما ادعاهای ارائه دهنده مبنی بر اینکه torrent در سرورهای روسیه و مالزی در دسترس است را آزمایش و تأیید کردیم.

خدمات VOD

شبکه خصوصی من با سرویس Netflix ایالات متحده و همچنین سرویس iPlayer بی بی سی مورد آزمایش قرار گرفت. هنگام اتصال به سرور VPN در ایالات متحده برای Netflix و در انگلستان برای iPlayer BBX ، هر دو سرویس با موفقیت کار کردند.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

شبکه خصوصی من سه طرح با دو نوع اشتراک مشترک ارائه می دهد. مورد اول مشترک یک کشور است که دسترسی به سرورهای VPN تنها یک کشور را که می توانید در آن انتخاب کنید امکان پذیر است ، در حالی که دوم ، اشتراک جهانی ، دسترسی به همه سرورهای خود را در 44 کشور جهان فراهم می کند..

برای اشتراک تک کشور ، یک برنامه ماهانه ، سه ماهه و سالانه وجود دارد. برنامه اول با 4.97 £ پوند (6.98 دلار) در ماه موجود است در حالی که برنامه سالانه ، که مقرون به صرفه ترین این سه است ، ماهانه 3.97 پوند (5.57 دلار) است..

قیمت گذاری شبکه خصوصی من

یک بار دیگر ، این برنامه ها اجازه دسترسی به یک کشور واحد مورد نظر شما را می دهند ، انتخابی که باید در زمان خرید انجام دهید و تا زمان تمدید یا تا زمان به روزرسانی به برنامه دیگر ، با آن بچسبید..

به طور مشابه ، اشتراک جهانی دارای مدت زمان مشابه در هزینه های بالاتر است. به طور خاص ، این برنامه 1 ماهه برای 8.97 پوند (12.59 دلار) در دسترس است در حالی که برنامه سالانه ، باز هم ، مقرون به صرفه ترین ، ماهانه 7.17 پوند (10.06 دلار) است..

قیمت گذاری شبکه خصوصی من

علاوه بر این ، شبکه خصوصی من یک سرویس VPN رایگان با قابلیت های محدود ارائه می دهد. در زیر می توانید مقایسه ای از ویژگی های ارائه شده در برنامه رایگان نسبت به برنامه اشتراک سالانه تک کشور را مشاهده کنید.

قیمت گذاری شبکه خصوصی من

محدودیت های برنامه رایگان شامل حداکثر سرعت 1 مگابیت در ثانیه ، انتخاب کشور و فقط یک اتصال در هر حساب است. برای برخی از کاربران ، بسته به برنامه کاربردی که VPN برای آن استفاده می شود ، ممکن است این راه حل درست باشد.

VPN Private My به شما امکان می دهد تا خدمات خود را به مدت سه روز بطور رایگان امتحان کنید. تمام آنچه لازم است ایجاد یک نام کاربری و رمز عبور است و آدرس ایمیل خود را اعلام کنید. اطلاعات اضافی یا ورودی روشهای پرداخت لازم نیست. با این حال ، توجه داشته باشید که پس از انتخاب گزینه آزمایشی رایگان ، مشخص نیست که در واقع فعال شده است. این امر به این دلیل است که مطابق شکل زیر ، انتخابی از یک مشترک یا جهانی ارائه می شود. اگر یکی از این گزینه ها را انتخاب کرده و روند کار را ادامه دهید ، در نهایت از شما خواسته می شود پرداخت کنید.

اشتراک شبکه خصوصی من

به جای انتخاب یکی از گزینه های فوق ، روی آن کلیک کنید خدمات گزینه در نوار سمت چپ.

شبکه خصوصی من

پس از کلیک بر روی آن ، خواهید دید که در واقع آزمایشی رایگان فعال شده است و نیازی به اقدامات اضافی نیست.

محصولات و خدمات شبکه خصوصی من

ضمانت برگشت پول نیز تا 90 روز پس از تاریخ پرداخت ، به قیمت عظیم ارائه می شود! این یک پیشنهاد بسیار سخاوتمندانه و همچنین طراوت در مقایسه با بسیاری از ارائه دهندگان VPN است. حتی اگر پس از گذشت 90 روز از این ضمانت استعفا دهید ، هنوز هم می توانید پول خود را پس بگیرید ، زیرا طبق سؤالات متداول ، بازپرداخت هر گونه درخواستی از این دست "با صلاحدید ما انجام می شود"

در آخر ، گزینه های پرداخت شامل راحتی PayPal و BitPay است.

روش های پرداخت شبکه خصوصی من

برای کسانی که مایل به پرداخت هرچه بیشتر ناشناس هستند ، این را بخاطر بسپار که حتی اگر هیچ اطلاعات شخصی را در طول انجام معامله به ارائه دهنده VPN فاش نکردی ، مهم نیست از چه روش پرداخت استفاده می کنی ، ارائه دهنده VPN همیشه آدرس IP واقعی شما را می شناسد.

حریم خصوصی و امنیت

اگر به دنبال عضویت در یک سرویس VPN هستید ، مطمئناً حریم شخصی در ذهن شما خواهد بود. این بخش شامل اطلاعات قانونی ، خط مشی ارائه دهنده VPN ، ملاحظات حفظ حریم خصوصی در مورد پرداخت ها و همچنین ردیابی وب سایت است.

سیاست های

شبکه خصوصی من شامل کلیه قوانین و مسئولیت های مربوط به استفاده از خدمات آن در سه سند است: شرایط و ضوابط ، سیاست استفاده قابل قبول و سیاست حفظ حریم خصوصی.

دو مورد اول مربوط به مسئولیتهای شما به عنوان کاربر سرویس است در حالیکه سوم روش های مدیریت شرکت اطلاعاتی را که به طور بالقوه می توانند در مورد شما جمع کنند ، تشریح می کند. دو مورد اول می توانند و باید مورد بررسی قرار گیرند ، با این حال ، در اینجا برخی از موارد مهم تر که در سند سوم موجود است را تشریح می کنم:

طبق شبکه خصوصی من:

 • به هیچ وجه اطلاعات مربوط به فعالیت اینترنت شما مانند گزارش های فایروال را حفظ یا ذخیره نمی کند.
 • هیچ اطلاعاتی درباره پهنای باند مورد استفاده شما حفظ یا ذخیره نمی کند.
 • هیچ یک از نمایش داده های DNS شما را حفظ یا ذخیره نمی کند.

آیا شبکه خصوصی من سیاهههای مربوط را نگه می دارد?

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی ، زمان اتصال و قطع اتصال فقط برای اهداف حساب و مدیریت نگهداری می شود در حالی که اصلاً ثبت نام ترافیک ثبت نشده است. با این حال ، واقعیت این است که تمبرهای زمانی اتصال که در کنار آدرس های IP ذخیره شده اند - و حتی فقط جزئیات اشتراک - در نهایت می توانند برای سوء استفاده از همبستگی زمانی e2e استفاده شوند. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا کارهایی را که آنلاین انجام داده اید کشف کنید ، به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند از VPN استفاده کنند که صفر است.

شبکه خصوصی من برای محافظت بیشتر از حریم خصوصی کاربران ، از مکانیسم قناری استفاده کرده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این ، لطفا اینجا کلیک کنید. با این حال ، سؤالاتی پیرامون مشروعیت واریتین قناری ها وجود دارد (زیرا انگلیس می تواند دستورات اجباری را تحمیل کند).

خط مشی های موجود در این اسناد به اندازه کافی جامع و واضح و با استفاده از زبانی ساده و قابل فهم است. برای اکثر مردم ، ورود به سیستم اتصال به احتمال زیاد باعث نزاع زیادی نمی شود ، زیرا حمله e2e معمولاً فقط برای گرفتن یک جنایتکار جدی جدی اجرا می شود. با این حال ، برای برخی از افراد ممکن است یک معامله گر باشد.

وضعیت حقوقی

شبکه خصوصی من در هنگ کنگ مستقر است. از سال 1997 ، هنگ کنگ تحت کنترل چین بوده است و به خوبی شناخته شده است که چین برخی از قوانین سختگیرانه را در مورد عملکرد و استفاده از VPN دارد. با این حال ، HK استقلال اقتصادی و دموکراتیک را برای 50 سال پس از بازگشت انگلستان به چین حفظ خواهد کرد.

به همین دلیل ، هنگ کنگ برخی از بازترین قوانین اینترنت و VPN را دارد. هیچ قانون نگهداری اطلاعاتی اجباری وجود ندارد ، بنابراین شرکت های VPN مجبورند قانونی برای حذف کلیه پرونده ها و یا ثبت نکردن آنها به هیچ وجه. این باعث می شود تا حدودی ناامید شویم که My Private Network VPN تصمیم دارد آنها را حفظ کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد VPN در هنگ کنگ ، به مقاله مرتبط ProPrivacy نگاهی بیندازید.

حتی اگر این دفتر در هنگ کنگ قرار دارد ، سرورهای VPN آن در کشورهای دیگر تابع قوانین آن کشورها هستند. به همین دلیل ، به عنوان مثال ، سرورهای VPN در ایالات متحده می توانند برای نگهداری پرونده ها و سوابق (در صورت ضمانت) لازم باشند. برای اطلاعات بیشتر در مورد قوانین مربوط به VPN و حریم خصوصی آنلاین در کشورهای مختلف ، به پنج چشم ، نه چشم و هوش 14 چشم نگاهی بیندازید..

پردازنده های پرداخت

پردازنده های پرداخت که شبکه خصوصی من می پذیرد شامل PayPal ، Gate2Shop ، Stripe و BitPay است.

برای کسانی که به پیشگیری از کلاهبرداری ، امنیت پرداخت و محافظت از خریدار علاقه مند هستند ، تمام این پردازنده ها برای پوشش دادن تمام پایه ها بیش از اندازه کافی هستند. با این وجود ، اگر علاقه اصلی شما ناشناس است ، باید این نکته را در نظر داشته باشید که پردازنده های پرداخت به قوانین کشورهایی که در آن مستقر هستند ، تعهد دارند. این بدان معناست که در بعضی از کشورها ، مانند ایالات متحده ، اطلاعات خریدار و معاملات باید در صورت درخواست در اختیار دولت قرار گیرد.

طبق تحقیقات ما ، PayPal ، Stripe و BitPay همه در ایالات متحده مستقر هستند ، اما ، شرکت وابسته Gate2Shop ، SafeCharge ، در اصل در بلغارستان مستقر شده بود که ممکن است کمی آرامش خاطر را فراهم کند. اگر این مسئله برای شما یک مسئله فوق العاده مهم است ، قبل از تصمیم گیری درباره پردازنده مورد استفاده خود ، حتماً خط مشی رازداری آنها را مرور کنید..

پیگیری وب سایت

ردیابی انجام شده در سایت ارائه دهنده VPN به هیچ وجه باعث به خطر انداختن حریم خصوصی جلسات VPN شما با آن ارائه دهنده نمی شود. با این وجود ، ردیابی گسترده وب سایت توسط شرکتی كه قول مراقبت از حریم خصوصی شما را می دهد می تواند مورد تردید باشد.

ردیابی قانونی است و به طرز قابل قبولی محبوب است ، زیرا این یک راه عالی برای مالکان است که می توانند محبوبیت سایت های خود را ارزیابی کرده و چگونگی تعامل بازدید کنندگان با آن را درک کنند. با این وجود ، ردیابی می تواند برای بازدید کنندگان وب سایت بسیار تهاجمی باشد ، به خصوص اگر ردیابی توسط صاحبان سایت به طور مستقیم انجام نشود ، اما توسط اشخاص ثالثی مانند Facebook.

به همین دلیل ، ما از Privacy Badger استفاده کرده ایم تا بدانیم چه تعداد ردیاب به طور بالقوه این صفحه را ردیابی می کنند.

ردیابی وب سایت شبکه خصوصی من

همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، هفت ردیاب بالقوه از جمله Facebook ، Google و DoubleClick وجود دارد. از یک طرف ، این کاملاً منطقی است زیرا برخی سایتهای ارائه دهنده VPN دارای بیست یا بیشتر ردیاب بالقوه هستند. از سوی دیگر ، داشتن اشخاص ثالث در زمینه ردیابی ، تا حدودی ایده آل نیست.

از شبکه خصوصی من دیدن کنید »

رمزگذاری

هنگام ارزیابی امنیت خدمات ارائه دهنده VPN ، ما همیشه پیکربندی OpenVPN آنها را مرور می کنیم. اجرای OpenVPN با شبکه خصوصی من بسیار امن است. شبکه خصوصی من از تنظیمات زیر استفاده می کند:

AES-256-CBC و SHA-256 به ترتیب برای رمزگذاری کانال داده و تأیید هویت کانال استفاده می شوند. هر زمان اتصال برقرار شود ، کانال کنترل مذاکره می شود و پارامترهای ترجیحی برای رمزنگاری کانال کنترل و SHA-384 برای تأیید اعتبار در یک AES-256 چشمگیر تعیین می شوند. دست زدن به کار رفته RSA-4096 است و اسرار جلو به صورت پیش فرض با کلیدهای Diff24-Hellmann 1024 بیتی فعال می شود.

شایان ذکر است که تنظیم کلی در اینجا قوی است و می توان جزء بهترین تنظیمات رمزگذاری و تنظیمات امنیتی که در VPN های موجود در سایت موجود است ، حساب کرد..

برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد مسائل امنیتی VPN ، رمزگذاری VPN را بررسی کنید: راهنمای کامل برای اطلاعات بیشتر.

راحتی در استفاده

در حین تحقیق در مورد شبکه خصوصی من ، متوجه شدم که این وب سایت در ابتدا به نظر واضح و شهودی است. اما ، همانطور که من به پیمایش ادامه دادم ، دستیابی به بخشهای خاص کمی دشوار شد زیرا پیوندهای مستقیم به آنها از صفحه اصلی در دسترس نبود..

بخشی به نام "Techie Bits" نحوه کار VPN ، پروتکل های پشتیبانی شده و سایر اطلاعات مفید را برای مبتدیان و کاربران پیشرفته توضیح می دهد. این بخش دارای دکمه منوی اصلی نیست بلکه فقط از طریق یک لینک کوچک در صفحه اصلی یافت می شود که یافتن آن دشوار است. ممکن است طراحان این اطلاعات را برای اکثر کاربران بی اهمیت بدانند ، اما من مخالفم.

همچنین نتوانستم همه اطلاعات مربوط به ویژگی ها و خدمات ارائه شده با هر اشتراک را به راحتی پیدا کنم. با این حال ، من بسیار خوشحال شدم که متوجه شدم که پایگاه دانش ، که در واقع یک بخش سؤالات متداول است ، تقریباً به تمام سوالات من با استفاده از امکانات جستجو پاسخ داده است. مجدداً ، این بخش مهم دارای پیوند منوی اصلی نیست بلکه فقط از طریق پیوند "چاپ خوب" در انتهای صفحه قابل دسترسی است..

علاوه بر این ، خط مشی رازداری فقط در انتهای صفحه مشاهده می شود و با کلیک بر روی صفحه دانش ، پیوند واقعاً خراب است..

وب سایت شبکه خصوصی منبخش تنظیمات ، جزئیات دستورالعمل های نصب مربوط به مشتری برای هر سیستم عامل را کاملاً توصیف و کاملاً کامل نوشته است ، حداقل برای مراحل نصب که من دنبال کردم.

اگرچه این موارد در طرح بسیار عجیب و غریب است و پیوند شکسته ای که من برای پیدا کردن آن اتفاق افتاده است ، اما دانش و تفصیل کامل و بخش تنظیمات از ویژگی های بازخرید سایت است..

پشتیبانی

اگرچه پشتیبانی 24/7 از ویژگی های این VPN موجود نیست ، اما سیستم بلیط پشتیبانی از نظر منطقی مناسب است. من در مورد این سیستم سؤالی پرسیدم و در کمتر از پنج دقیقه پاسخ کاملی و مفصل دریافت کردم. حال اعطا شده ، این ممکن است یک اتفاق احتمالاً باشد ، با این وجود ، پس از ارسال درخواست دوم چند ساعت بعد ، در همان روز به من پاسخ داده شد.

چیزی که من از آن خوشحال نبودم سیستم آنلاین پاسخ دادن به بلیط بود که به نظر نمی رسید کار کند. یک فیلد متنی وجود دارد که در آن از شما دعوت شده است که پاسخ دهید: خدمات مشتری شبکه خصوصی من

هنگامی که روی آن کلیک می کنید تا متن وارد شود ، غیرفعال می شود و شما قادر به وارد کردن متن نیستید:

پشتیبانی از مشتری شبکه خصوصی من

من مجبور شدم با استفاده از ایمیل پاسخ دهم ، که به همان اندازه موثر است ، اما تا حدودی ناامیدکننده است. برای ضبط ، من از Chrome استفاده کردم. هنگام تلاش برای انجام همان کار با استفاده از Internet Explorer ، با همان رفتار مواجه شدم.

پشتیبانی سریع و دانش بود ، اما در وب سایت پشتیبانی نیز اشکالاتی وجود داشت.

فرآیند

مراحل ثبت نام بسیار ساده و سریع بود. من یک نام ، نام کاربری ، رمز عبور و یک آدرس ایمیل ارائه دادم و برنامه اشتراک جهانی را برای یک ماه انتخاب کردم. من از طریق پی پال پرداخت کردم و حساب من فعال شد. توجه داشته باشید که هنگام ورود به حساب کاربری در سایت خود ، باید از آدرس ایمیل خود استفاده کنید؛ در حالی که هنگام ورود به سرویس با استفاده از سرویس دهنده VPN ، باید از نام کاربری استفاده شود. این امر کاملاً واضح نبود و ممکن است باعث سردرگمی کمی شود.

نصب و راه اندازی

دستورالعمل های نصب برای هر نوع نصب که ممکن است انجام دهید سفارشی می شوند. هر یک شامل دستورالعمل های گام به گام و مفصل است و برخی از صفحات راه اندازی ویندوز نیز آموزش های ویدئویی مفیدی دارند. تنظیم برنامه Mac VPN بسیار شبیه به سرویس گیرنده ویندوز است ، و راهنمای نصب در وب سایت آنها وجود دارد.

تنظیمات شبکه خصوصی من

من برای نصب خود از ویندوز 7 استفاده کردم. برای همه نصبهای ویندوز ، روند تقریباً یکسان است. من فایل را بارگیری کردم و آن را اجرا کردم تا نصب شروع شود.

نکته ای که کمی عجیب است این است که به شما آموزش داده می شود در حین نصب برخی از پارامترهای اتصال را انتخاب کنید. آزار دهنده ، شما باید انتخاب کنید کشورهایی را که می خواهید به این مرحله وصل شوید. اگر اشتراکی یک کشور را خریداری کردید ، در این مرحله باید یک کشور واحد را انتخاب کنید و به آن بچسبید.

راه اندازی شبکه خصوصی من

اگر اشتراک جهانی را مانند من انتخاب کردید ، می توانید تعداد کشورها را انتخاب کنید. در این نصب ، همه آنها را انتخاب کردم تا گزینه هایم باز باشد. اگر تصمیم دارید که فقط بعضی از کشورها را نصب کنید و بعداً بخواهید تعداد بیشتری را اضافه کنید ، مجبورید دوباره برنامه نصب را دوباره اجرا کنید. بنابراین پیشنهاد می کنم همه آنها را انتخاب کنید.

پارامتر دیگری که شما هنگام نصب باید انتخاب کنید روش اتصال است. اکنون ، این مشتری خاص فقط از OpenVPN پشتیبانی می کند ، اما از شما خواسته می شود مشخص کنید که آیا این کار با استفاده از TCP یا UDP اعمال خواهد شد و از کدام پورت می خواهید استفاده کنید.

راه اندازی شبکه خصوصی من

UDP سرعت اتصال کمی سریعتر را تحویل می دهد زیرا سربار کمتر از TCP وجود دارد. اگر مطمئن نیستید که مزایای هر کدام چیست یا دلیلی برای تغییر پروتکل یا شماره پورت ندارید ، فقط پیش فرض را نگه دارید.

بعد از این کار نصب شروع می شود. در حین نصب ، یک نرم افزار اضافی درخواست نصب مجدد را دارد. این کار لازم است تا OpenVPN بتواند به درستی با مشتری کار کند. کلیک نصب ادامه.

نصب شبکه خصوصی من

بعد از کلیک نصب ممکن است چند دقیقه قبل از اتمام نصب طول بکشد. پس از پایان کار و نماد مشتری قرمز VPN در سینی ظاهر می شود ، می دانید که نصب شما کامل است.

نصب شبکه خصوصی من

مشتری رومیزی

مشتری نسبتاً ساده است ، اگرچه در بعضی از کارکردهای آن کمی ناخوشایند است. با کلیک راست روی نماد مشتری قرمز VPN ، منویی با تمام کشورهایی که می توانید به آنها وصل شوید ، ظاهر می شود. کشورهای خاص که در این فهرست ظاهر می شوند به انتخاب شما در طول نصب بستگی دارد. از آنجا که من همه آنها را انتخاب کردم ، فهرست منو بسیار طولانی و کمی دشوار است.

مشتری دسک تاپ شبکه خصوصی من

شما می توانید با استفاده از فهرست فوق نشان داده شده به کشور مورد نظر خود متصل شوید. وقتی این کار را کردید ، پنجره ای ظاهر می شود که عملکردهای دقیقی را که انجام می شود و وضعیت VPN را نشان می دهد. در این مثال ، من به سرور VPN در مجارستان متصل شدم.

پیکربندی شبکه خصوصی من

پس از اتمام این کار ، نماد قرمز رنگ سبز می شود و از آدرس IP خود مطلع می شوید و ارتباط کامل می شود.

پیکربندی شبکه خصوصی من

توجه کنید که شبکه خصوصی من آدرس IP را از فرم 10.X.X.X تهیه می کند. این همان چیزی است که مطابق با RFC 1918 به عنوان یک آدرس IP خصوصی شناخته می شود. شبکه خصوصی من برای همه مشتری هایشان آدرس IP خصوصی را ارائه می دهد که به نوبه خود به معنای آنست که در سرور VPN ، از ترجمه آدرس شبکه استفاده می شود. با این حال کاربران باید توجه داشته باشند که برای برخی از انواع فعالیتهای انجام شده با استفاده از VPN ، مانند Voice over IP ، این ممکن است برخی از مشکلات را ایجاد کند.

پس از اتصال ، می توانید وضعیت اتصال خود را با کلیک راست بر روی نماد سبز VPN ، انتخاب اتصال فعال ، که با علامت تیک نشان داده شده است انتخاب کنید و نمایش وضعیت.

پیکربندی شبکه خصوصی من

پنجره به دست آمده ظاهر می شود تمام وقایع قبلی که اتفاق افتاده است و همچنین وضعیت فعلی اتصال:

راه اندازی شبکه خصوصی من

سرانجام ، برای کسانی که دارای فن آوری اطلاعات هستند و می دانند که در زیر هود چه می گذرد ، شما امکان ویرایش فایل پیکربندی OpenVPN را برای هر سروری که به آن متصل هستید داده می شود. برای انجام این کار ، بر روی نماد سبز VPN راست کلیک کنید ، اتصال VPN مورد نظر برای ویرایش را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید پیکربندی را ویرایش کنید.

پیکربندی شبکه خصوصی من

این پرونده .opvn مرتبط با سرور اختصاصی VPN را باز می کند. این پرونده ها برای ذخیره تنظیمات دقیق اتصال برای جلسه OpenVPN استفاده می شوند.

برای بررسی تنظیمات عمومی مشتری ، می توانید با کلیک راست بر روی نماد سبز VPN ، از پایین به فهرست بروید (اگر این فهرست از ارتفاع صفحه شما بالاتر است) و را انتخاب کنید. تنظیمات…پیکربندی شبکه خصوصی من

از اینجا می توانید برخی از ویژگی های مشتری را نیشگون گرفتن و کشیدن کنید. در عمومی در برگه ، می توانید زبان را تغییر دهید ، با تعداد زیادی گزینه موجود ، راه اندازی مشتری در راه‌اندازی ویندوز را انتخاب کنید ، همچنین برخی تنظیمات برگزیده مربوط به ظاهر ، ورود به سیستم و پنجره‌های اطلاعات را پیکربندی کنید.

تنظیمات شبکه خصوصی من

پیشرفته برگه شامل پارامترهای اضافی مانند مکان پیکربندی و پرونده های ورود به سیستم و همچنین تایمر زمان بندی برای فرایند اتصال است.

تنظیمات شبکه خصوصی من

در باره برگه شامل اطلاعات مربوط به مشتری ، نسخه آن و اطلاعات حق چاپ می باشد.

تنظیمات شبکه خصوصی من

تا این مرحله ، تمام گزینه های پیکربندی نشان داده شده در بالا شامل پروتکل رمزگذاری SSL OpenVPN است. OpenVPN روش ترجیحی برای اتصال است زیرا بهترین گزینه را در رمزگذاری شبکه ایجاد می کند و همچنین شامل گزینه های پیکربندی اضافی است که با سایر روش های پشتیبانی نشده در دسترس نیست..

برای دستگاه های ویندوز VPN ، IKEv2 ، L2TP و PPTP نیز پشتیبانی می شود ، حتی به همین ترتیب ، در نگاه اول ، و پس از گذراندن مدت زمان جستجوی آن در سایت ، مشخص نیست که چگونه می توان این تنظیمات را پیکربندی کرد. پس از بررسی بیشتر در پایگاه دانش سایت ، پیکربندی این پروتکل ها فقط با استفاده از سرویس دهنده بومی Windows VPN پشتیبانی می شود.

صادقانه بگویم ، مشتری VPN و کلیه روشهای فوق برای کار با آن کمی دردناک است. با داشتن تجربه در زمینه VPN و درک نحوه عملکرد آنها ، من توانستم نسبتاً سریع آن را بفهمم ، اما من آن را خیلی دوست ندارم. برای مبتدیان و کاربران با تجربه به طور یکسان - با توجه به قیمت - این مشتری VPN کمی شوخی است. حداقل OpenVPN است.

سیستم عامل های دیگر

شبکه خصوصی من ، سرویس دهنده های VPN را برای کامپیوترهای رومیزی ویندوز ، لینوکس و اپل و همچنین برای دستگاه های iOS ، Android و Kindle و روترهای DD-WRT فراهم می کند. هیچ اشاره ای به برنامه های افزودنی مرورگر VPN در سایت نشده است ، بنابراین فرض می کنم هیچکدام در حال حاضر موجود نیستند ./vpn-comparison/android-vpns/vpn-comparison/android-vpns

برنامه های تلفن همراه

برنامه تلفن همراه برای شبکه خصوصی من که تست کردم نسخه اندرویدی است ، با این حال آنها همچنین برای کاربران آیفون دارای VPN هستند. نصب و آزمایش بر روی سامسونگ گلکسی S8 + با سیستم عامل Android 8.0.0 انجام شد.

برنامه Android VPN در فروشگاه Google Play دارای امتیاز 3.8 است ، اندازه آن حدود 20 مگابایت است و بسیار آسان بارگیری و نصب شد. پس از باز شدن ، از شما خواسته می شود تا اعتبار VPN خود را وارد کنید.

برنامه تلفن همراه شبکه خصوصی من

پس از ورود اعتبارنامه خود ، به ضربه بزنید وارد شدن. صفحه بعدی ارائه شده مکان فعلی ، آدرس IP و یک نماد بزرگ شما را نشان می دهد که در حال حاضر جدا هستید نشان می دهد. حتی اگر این برنامه در حال اجراست ، هنوز هیچ اتصال VPN برقرار نشده است.

برنامه تلفن همراه شبکه خصوصی من

از شما خواسته می شود از منوی کشویی که در پایین مشاهده می شود ، یک کشور را انتخاب کنید. بر خلاف مشتری دسک تاپ ، همه کشورها بطور خودکار درج می شوند.

برنامه تلفن همراه شبکه خصوصی من

بار دیگر مجارستان را انتخاب کردم.

برنامه تلفن همراه شبکه خصوصی من

سپس من شیر وصل کنید دکمه در پایین هشداری از سیستم عامل نشان می دهد که برنامه می خواهد یک VPN ایجاد کند.

برنامه اندرویدی شبکه خصوصی من

پس از ضربه زدن به OK ، نشانگر زرد و سپس سبز با موفقیت متصل می شود. به شما گفته می شود مکانی که به آن وصل شده اید و آدرس IP سرور VPN که به آن متصل هستید ، یعنی آدرسی که در اینترنت سرویس های اینترنتی را به عنوان آدرس شما در هر زمان اتصال می بینید. یک نماد کلید نیز در سمت چپ نوار وضعیت بالا ظاهر می شود و نشان می دهد از طریق VPN به شما متصل شده اید.

برنامه آیفون شبکه خصوصی من

با کلیک روی دکمه منو در بالا سمت چپ ، می توانید جزئیات مربوط به حساب کاربری خود و گزینه های مورد نظر خود را در مورد اتصال مشاهده کنید.

برنامه تلفن همراه شبکه خصوصی من

زیر تنظیمات گزینه ، شما با همان چهار گزینه ارائه شده در حین نصب سرویس گیرنده دسک تاپ تأمین می شوید. در اینجا ، شما این فرصت را دارید که حتی پس از نصب ، این موارد را تغییر دهید.

تنظیمات برنامه تلفن همراه شبکه خصوصی من

از نظر استفاده از این برنامه ، به نظر می رسد که فقط OpenVPN پشتیبانی می شود. اگر مایل هستید از یکی از گزینه های دیگر رمزگذاری موجود استفاده کنید ، باید از مشتری بومی Android VPN استفاده کنید. این در آموزش های مرحله به مرحله موجود در وب سایت برای تنظیم پروتکل های دیگر با استفاده از Android تأیید شده است.

بر خلاف مشتری دسک تاپ ، و من می خواهم به این نکته تأکید کنم ، برنامه اندرویدی بسیار بصری تر است ، به شما امکان می دهد بعد از نصب گزینه ها و گزینه های خود را تغییر داده و یک تجربه بسیار سریع و ساده را ارائه دهید.

افکار نهایی

این بررسی از My Private Network VPN با امیدهای زیادی آغاز شد ، زیرا بسیاری از توضیحات موجود در سایت دلگرم کننده و بسیار عالی به نظر می رسید. به عنوان یک VPN ، به نظر می رسد با اطمینان و درست کار کند ، حتی اگر در محدوده قیمت خود بسیار کندتر از سایر ارائه دهندگان باشد. با این وجود ، وب سایت عدم وجود ، و مشتری ناخوشایند ویندوز ، و همچنین تصمیم گیری در مورد ذخیره اطلاعات مربوط به اتصال ، مرا از این ارائه دهنده کمتر تحت تأثیر قرار داده.

با توجه به این مسائل ، هر دو مکان مشترک و برنامه های اشتراک جهانی به نظر می رسد اتلاف پول است. اگر با مشتری دسکتاپ غیرقابل کار و دست و پا چلفتی خوب هستید و فقط به یک کشور وصل می شوید ، ممکن است شبکه خصوصی من خوب باشد. اما VPN در بازار وجود دارد که با بیش از 30 کشور جهان با قیمت مشابه زنگ و سوت دارند. بنابراین ، در پایان ، باید از خود بپرسید: چرا در My Private VPN مشترک می شوید؟ من قطعاً چنین نمی کردم.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me