Mailbox.org


Mailbox.org یک ارائه دهنده ایمیل خصوصی مستقر در آلمان است ، مکانی که به طور کلی تصور می شود برای حفظ حریم خصوصی عالی است. این Mailbox.org را در گروهی از ارائه دهندگان ایمیل خصوصی مانند Tutanota و Posteo قرار می دهد - که هر دو در آلمان مستقر هستند. Mailbox.org قبلاً توسط سازمان دیده بان مصرف کننده آلمانی Stiftung Warentest توصیه شده است که یک سازمان مستقل بسیار مورد احترام است.

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

با وجود این دیدگاه کلی مثبت ، شایان ذکر است که سرویس اطلاعات فدرال آلمان ، Bundesnachrichtendienst (BND) بسیار پیشرفته است و شناخته شده است که به عنوان بخشی از توافق نامه نظارت بیشتر Nine Eyes با NSA همکاری می کند. این ممکن است برخی نگرانی ها را در مورد سرورهای مرکزی آن در آلمان مستقر کند (خصوصاً برای مشتریانی که تصمیم دارند از طریق رمزگذاری سمت سرور به راحتی استفاده کنند).

Mailbox.org خود را به اجرای یک مدل تجاری پایدار سبز می بالد. علاوه بر این ، بیانیه رسالت آن حفظ حریم شخصی و ناشناس ماندن - و همچنین فرار از نظارت دولت - در هسته اصلی خود قرار دارد. این سرویس با ویژگی های زیادی گرد شده است و می توان پس از عادت کردن ، استفاده از آن را نسبتاً آسان در نظر گرفت.

هزینه Mailbox.org چقدر است?

Mailbox.org به مشترکان بالقوه این امکان را می دهد که به مدت 30 روز به صورت رایگان سرویس آزمایشی را به سرویس ایمیل ارائه دهند. فراتر از آن ، کاربران باید 2 یورو در هر ماه برای 2 گیگابایت ذخیره نامه پست الکترونیکی و 3 آدرس یا 2.50 یورو در ماه برای 5 گیگابایت ذخیره سازی نامه و 25 آدرس فریبنده پرداخت کنند..

برای هر کسی که نیازهای خاص تری داشته باشد ، امکان شخصی سازی برنامه اشتراک نیز وجود دارد - به کاربران شرکت اجازه می دهد تا در صورت لزوم به فضای بیشتری دسترسی پیدا کنند..

درمجموع ، دریافتیم که طرح 1 یورو برای نیازهای اکثر افراد مناسب است و کلیه ویژگی های لازم را با قیمتی بسیار رقابتی در اختیار کاربران قرار می دهد. در حقیقت ، با توجه به اینکه این سرویس چقدر غنی است - ما آن را چیزی معامله تلقی می کنیم.

امکانات

 • رمزگذاری PGP (از طرف سرور برای سهولت استفاده یا استفاده از افزونه Mailvelope)
 • صندوق پستی رمزگذاری شده PGP برای ایمن سازی کلیه ایمیل های ذخیره شده
 • مستقر در آلمان
 • می توانید دامنه خود را انتخاب کنید
 • 100٪ انرژی انرژی سازگار با محیط زیست است
 • سازگار با GDPR
 • پشتیبانی از IMAP ، POP و ActiveSync برای همگام سازی
 • رتبه بندی Qualys SSL: A + با HSTS و PFS
 • تقویم
 • ذخیره سازی (درایو)
 • ویژگی گفتگوی وب
 • صفحه گسترده
 • صندوق ورودی هوشمند
 • فیلتر اسپم و محافظت از ویروس
 • پیوندهای بارگیری را برای پیوستهای بزرگ ایجاد کنید
 • ویژگی کتاب آدرس برای مدیریت مخاطبین

حریم خصوصی

این شرکت هنگام ثبت نام در Mailbox ، سریعاً به کاربران یادآوری می کند که نیازی به استفاده از نام واقعی خود ندارند. این مطابق با خط مشی رازداری شرکت است که می گوید کاربران ممکن است در صورت تمایل حساب خود را ناشناسانه شروع کنند.

فرم ثبت نام

در سیاست حفظ حریم خصوصی ، Mailbox.org اذعان می کند که در زمان ثبت نام ، آدرس IP در کنار تاریخ و زمان ثبت نام ذخیره می شود ، که در واقع امکان عضویت در ناشناس را زیر سوال می برد..

این شرکت توضیح می دهد که در صورت نیاز ، یک IP ذخیره می شود تا شرکت بتواند از تحقیقات جنایی استفاده کند. با توجه به اینکه می توان آدرس IP را از طریق ISP به صاحب واقعی آن ردیابی کرد ، این ممکن است بسته به مدل تهدید آنها نگرانی را برای برخی از افراد ایجاد کند. برای هر کاربر که مایل به پنهان کردن آدرس IP واقعی خود از Mailbox.org چه در هنگام استفاده از سرویس و چه در زمان ثبت نام باشد. گزینه ای وجود دارد که از VPN برای پنهان کردن این قطعه حیاتی داده استفاده کند. این امر باعث می شود تا کاربران بتوانند به طور خصوصی به این سرویس دسترسی پیدا کنند.

سیاست حفظ حریم خصوصی به وضوح نوشته شده است که سازگار با GDPR است ، به این معنی که مصرف کنندگان می توانند اطمینان داشته باشند که اطلاعات شخصی آنها فقط با یک مبنای قانونی برای پردازش یا با رضایت مستقیم پردازش و نگهداری می شود. ما دوست داریم كه این خط مشی به طور مشخص مشخص كند كه ابرداده برای چه اهدافی برگزار خواهد شد ، و برای چه مدت (هر چند شایان ذکر است كه به نظر می رسد تمام اطلاعات فوق در حدود 7 روز برگزار می شود ؛ كه ممكن است برخی افراد را خاموش كند)..

خط مشی رازداری شفاف می سازد كه بنگاه برای اطلاعاتی كه می تواند برای آن منظور سوال برانگیز باشد ، اطلاعات را در اختیار شما قرار نمی دهد و هیچ اطلاعات شخصی را به شخص ثالث ، شرکت های وابسته ، شرکای تجاری یا تبلیغ کنندگان منتقل نمی کند. هر ابرداده ای که در سرورهای آن نگهداری می شود فقط برای مدت کوتاهی (بین چهار تا هفت روز) نگه داشته می شود - و گفته می شود که فقط برای اطمینان از یک تجربه کاربری رضایت بخش وجود دارد..

سرانجام ، Mailbox.org گزارش شفافیت را در وب سایت خود منتشر می کند. این امر به کاربران این امکان را می دهد تا سطح درخواست هایی را که شرکت در دست مقامات قرار دارد درک کنند. Mailbox.org به وضوح مشخص می کند که در سال 2018 ، 72 درخواست برای اطلاعات انجام شده است که در نهایت 13 رد شدند.

در سه نوبت ، این شرکت مجبور به رهگیری ارتباطات از راه دور شد. اما متاسفانه ، دشوار است که ماهیت آن رهگیری ها را از گزارش شفافیت مشخص کنید ، که از لحاظ جزئیات واقعی کمی نازک است.

امنیت

برای اهداف امنیتی ، کلیه ارتباطات با سرورهای Mailbox.org با رمزگذاری قوی SSL / TLS (HTTPS) انجام می شود. این شرکت همچنین از الگوریتم های (EC) DHE برای محرمانه سازی کامل ایده آل (PFS) استفاده می کند که برای جلوگیری از هرگونه رمزگشایی احتمالی در آینده از ترافیک داده ضبط شده وجود دارد..

علاوه بر این ، شرکت دامنه خود را با DNSSEC و DANE / TLSA امن می کند. فناوری طراحی شده برای اطمینان از عدم دستکاری داده توسط اشخاص ثالث. علاوه بر این ، Mailbox.org از HSTS ، CAA ، CSP ، MTA-STS و X-XSS برای جلوگیری مؤثر از حملات انسان در میانه (MitM) استفاده می کند - به امنیت کانال های ارتباطی SSL / TLS خود می افزاید..

در مورد رمزگذاری ایمیل ، شرکت به کاربران این امکان را می دهد تا ایمیل هایی را با استفاده از PGP مبتنی بر مرورگر یا سرور PGP برای سهولت در استفاده از آنها امن کنند. برای هرکسی که مایل به استفاده از رمزگذاری قویتر از پایان (E2EE) باشد ، لازم است افزونه Mailvelope را بارگیری کنید. این یک افزونه نسبتاً آسان است که به کاربران امکان می دهد تمام رمزگذاری PGP را از طریق مرورگر خود انجام دهند.

با این وجود شایان ذکر است که رمزگذاری مبتنی بر مرورگر با استفاده از JavaScript پیاده سازی شده است. که دارای برخی از آسیب پذیری های ذاتی است که می تواند اجازه حمله MitM را داشته باشد. هرکسی که مایل به جلوگیری از این سوءاستفاده احتمالی جاوا اسکریپت باشد ، نیاز به استفاده از یک سرویس گیرنده ایمیل اختصاصی دارد.

در دسترس بودن رمزگذاری PGP سمت سرور ، به کاربران این امکان را می دهد تا از سهولت استفاده استفاده کنند. با این حال ، با وجود اصرار شرکت مبنی بر این که در واقع نمی تواند به رمزهای عبور استفاده شده برای رمزگذاری و رمزگشایی نامه های الکترونیکی دسترسی پیدا کند. این نمی تواند به عنوان E2EE امن در نظر گرفته شود. از طرف دیگر ، رابط وب به افراد امکان ارسال ایمیل های رمزگذاری شده PGP را به گیرندگانی که در واقع خود PGP ندارند (با تهیه صندوق ورودی مهمان https از طریق سرورهای صندوق پستی) به آنها می دهد. این یک چیز عالی است تا زمانی که به امنیت سمت سرور Mailbox.org اعتماد دارید.

یک ویژگی خوب که در سرویس Mailbox.org پخته شده است ، امکان انجام بررسی TLS قبل از ارسال ایمیل است. این اجازه می دهد تا مردم نه تنها امنیت ترانزیت بلکه سطح کیفیت رمزگذاری سرور گیرنده را نیز بررسی کنند. از نظر تئوری ، این به کاربران اجازه می دهد قبل از ارسال نامه الکترونیکی ، هرگونه اختلاف را تشخیص دهند.

ما همچنین دوست داریم که صندوق پستی رمزگذاری PGP را برای کلیه پیامهای دریافت شده ، از جمله پیام هایی که وارد رمز نشده می شوند ، فراهم می کند. در آخر ، شایان ذکر است که Mailbox.org از HTTP Strict Transport Security (HSTS) در تمام صفحات وب خود استفاده می کند و این سرویس نمره ای A + را با Qualys دریافت می کند.

راحتی در استفاده

افتتاح حساب Mailbox.org آسان است و نیازی به استفاده کاربران از یک نام واقعی نیست. پس از تکمیل فرم و پر کردن Google Captcha ، به کاربران گفته می شود رمز عبور خود را فراموش نکنند و با تهیه شماره تلفن امکان بازپرداخت حساب فراهم می شود. به دلایل امنیتی ، ما آن دعوت را رد کردیم.

در مرحله بعد ، از کاربران دعوت می شود تا یک تور راهنمایی را انجام دهند.

صندوق پستی پیام خوش آمدید

ما دریافتیم که این آموزش راهی مفید برای کاربران جدید است تا دریابند که چه چیزی در دسترس آنها است. این قطعاً یک نقطه فروش برای کاربران غیر فنی است و آموزش در هر زمان با کلیک کردن روی حباب در سمت راست بالای سرویس قابل دسترسی است.

با کلیک روی حساب کاربری خود ، راهنمای تور را انجام دهید

وارد کردن مخاطبین از یک سرویس وب دیگر در ابتدا آشکار نیست. در حقیقت ، فقط با تماس با میز راهنما توانستیم آنرا تشخیص دهیم. برای انجام این کار ، ابتدا لازم است که یک کتاب آدرس عمومی جدید ایجاد کنید. پس از اتمام این کار ، می توانید روی منوی همبرگر کنار کتاب آدرس کلیک کرده و import را انتخاب کنید. کاربران می توانند مخاطبین را از طریق قالب کارت ویزیت یا CSV وارد کنند (همان چیزی است که ما از آن استفاده کردیم).

وارد کردن مخاطبین

با تماس های وارد شده ، کاربران می توانند ارسال و دریافت ایمیل را طبق معمول آغاز کنند. هرکسی که می خواهد پیام های خود را از مشتری دیگر ایمیل وارد کند ، می تواند این کار را از طریق مهاجرت IMAP انجام دهد یا به صورت دستی با باز کردن هر دو حساب در یک مشتری ایمیل شخص ثالث مانند Thunderbird.

علاوه بر این ، یک سرویس مهاجرت بسیار عالی به نام Audriga وجود دارد که کاربران صندوق پستی می توانند 3 میلیون یورو برای وارد کردن کلیه ایمیل ها ، تقویم ها ، مخاطبین و وظایف خود ، از ارائه دهنده قدیمی خود به صندوق پستی پرداخت کنند (Gmail یکی از خدماتی است که می تواند در آن مهاجرت کند. بدین ترتیب). این ویژگی ممکن است برای همه نباشد ، زیرا شما باید با سیاست حفظ حریم خصوصی این شخص ثالث موافقت کنید. با این حال ، ممکن است برای کسانی که کم حرف تر هستند ، بسیار مفید باشد.

در مورد کاربران تلفن همراه ، برنامه های اختصاصی تلفن همراه برای این سرویس وجود ندارد. اگر این چیزی است که شما می خواهید ، شاید ارزش جستجوی جای دیگر را داشته باشد. با این حال ، Mailbox.org از IMAP و POP برای استفاده با برنامه های ایمیل شخص ثالث پشتیبانی می کند - این بدان معنی است که تا زمانی که به استفاده از یک مشتری شخص ثالث توجه نکنید ، می توانید از آن استفاده کنید در تلفن همراه.

سرویس ایمیل Mailbox.org برای تهیه رمزگذاری PGP با استفاده از "گارد" راه اندازی شده است - یک راه حل آسان PGP مبتنی بر وب که به سرورهای Mailbox اجازه می دهد تا کلیدهای شما را به طور ایمن از طرف شما ذخیره کنند. برای هر کسی که این مظنون به رمزگذاری مبتنی بر سرور را پیدا می کند ، گزینه ای وجود دارد که بتواند به افزونه Mailvelope تغییر کند. برای انجام این کار ، ابتدا برنامه افزودنی را در مرورگر Chrome یا Firefox خود نصب کنید. در مرحله بعد بر روی cog تنظیمات در قسمت بالا کلیک کنید ، و پس از آن PGP در Webmailer. در این پنجره می توانید Mailvelope را انتخاب کنید.

رمزگذاری PGP

به محض فعال سازی Mailvelope ، می توانید از کلید PGP مبتنی بر مرورگر خود برای رمزگذاری و رمزگشایی نامه های ایمیل از داخل سرویس Mailbox استفاده کنید..

در کل ، با وجود داشتن چند مسئله در مورد دندانپزشکی ، استفاده از این ارائه دهنده ایمیل را آسان کردیم. مسلماً ، برای فهمیدن مواردی نیاز به برقراری ارتباط با میز پشتیبانی داشتیم ، این ممکن است برخی از کاربران غیرتکنولوژی را از این سرویس خارج کند..

پشتیبانی مشتری

تماس با پشتیبانی با مراجعه به وب سایت Mailbox.org حاصل می شود. با کلیک بر روی پشتیبانی ، گزینه های مختلفی از جمله "پشتیبانی فنی" را انتخاب می کنید. پس از انتخاب مورد نظر خود ، از شما خواسته می شود آدرس و رمز عبور ایمیل خود را وارد کنید. پس از آن ، می توانید فرم سوالات خود را پر کنید.

پاسخ به درخواست ها با استفاده از سیستم مبتنی بر بلیط انجام می شود ، که برای آن پاسخ ها به صندوق ورودی شما می آید. حتی کاربران رایگان مجاز به استفاده از این سرویس هستند و ما فهمیدیم که بسیار سریع است. ما در مجموع سه درخواست انجام دادیم و در طی پنج دقیقه از پرسیدن جواب دریافت کردیم. پاسخ ها همیشه مفید بودند و حتی با عکس هایی که دقیقاً به ما نشان می دهند ویژگی واردات ، IMAP ، و انتقال به mailvelope در چه نرم افزاری موجود است ، پاسخ ها همیشه مفید بودند..

علاوه بر سیستم بلیط دستی ، وب سایت Mailbox.org دارای تعدادی وبلاگ و راهنما برای کمک به کاربران خارج است. یکی از اشکالات این سیستم این است که ما غالباً به سؤالات کاربرانی که به طور اتفاقی اطلاعات نادرست را ارائه داده بودند پاسخ می دادیم. این می تواند ناامید کننده باشد و باعث تعجب شما شود که چرا چیزی برای شما کار نمی کند. با این حال ، به طور کلی منابع وب سایت بسیار مفید هستند ، به خصوص اگر در ترکیب با میز پشتیبانی استفاده شود.

نتیجه

Mailbox.org یک سرویس ایمیل کاملاً گرد است که به کاربران امکان می دهد تا از بیشتر ویژگی های آن در برنامه رایگان استفاده کنند. این عالی است زیرا به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا قبل از تصمیم گیری برای خرید مشترک ، طعم و مزه مناسب از آنچه را که ارائه کرده است را به دست آورند. اگرچه در مقایسه با برخی دیگر از خدمات ایمیل (مانند Mailfence و Posteo) ، ممکن است در ابتدا صندوق پستی کمی گیج کننده به نظر برسد - واقعیت این است که با کمی بازی کردن در اطراف می توان همه ویژگی های لازم را پیدا کرد.

ویژگی رمزگذاری PGP آسان "محافظت" از طرف سرور حتی به کاربران غیرتکنولوژی امکان می دهد تا مستقیماً وارد دنیای ایمیل های رمزگذاری شده شوند. و برای کسانی که ترجیح می دهند کلیدهای خود را به صورت محلی کنترل کنند ، گزینه استفاده از Mailvelope یا حتی یک مشتری ایمیل اختصاصی مانند Thunderbird وجود دارد..

با ارائه ذخیره سازی داخلی ، یک تقویم ، یک دفترچه آدرس ، صفحات گسترده و حتی یک ویژگی چت وب که در مشتری ایجاد می شود - این ارائه دهنده ایمیل به راحتی با عملکردی که با Google در اختیار دارید قابل مقایسه است. با ارائه هزینه فقط 1 یورو در هر ماه برای افزایش فضای ذخیره سازی ایمیل به 2 گیگابایت و 3 آدرس ، این ارائه دهنده ایمیل یک راه حل کم هزینه است و کاربران می توانند به راحتی دامنه های سفارشی را انتخاب کنند این ارائه دهنده نیازهای اکثر مردم را پوشش می دهد.

نکته مهم این سرویس ایمیل (در مقایسه با Tutanota) این است که به کاربران امکان رمزگذاری ابرداده های پیام را نمی دهد. با این حال ، این برای ایمیل های رمزگذاری شده PGP (که همیشه برخی از ابرداده را آشکار می کند) طبیعی است و Tutanota فقط با استفاده از AES به آن دست می یابد. این بدان معنی است که Mailbox در واقع به کاربران امکان می دهد آدرس IP خود را از سرصفحه پیام های خروجی پاک کنند.

برای نتیجه گیری ، این یک سرویس ایمیل با بودجه غنی از ویژگی است که نسبت به برخی از بزرگترین رقبای خود دارای ویژگی های بیشتری است. ProtonMail - که از لحاظ ویژگی کمتری دارد ، تقریباً سه برابر بیشتر از خدمات Mailbox.org برای شما هزینه خواهد داشت. به نظر ما این باعث می شود Mailbox.org به عنوان یک معامله برجسته شود.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me