LiquidVPN

 • قیمت گذاری

  از جانب $ 4.99
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید

  • لینوکس

ProPrivacy.com نمره
8.5 از 10

خلاصه

LiquidVPN یک ارائه دهنده VPN است که از سال 2013 از پایگاه آن در ایالات متحده کار می کند. این توسط یک مهندس شبکه به نام دیو کاکس آغاز شده است. آقای کاکس هنوز صاحب شرکت است و او خدمات را با روشی بسیار راحت اداره می کند. عمق دانش فنی آقای کاکس تضمین می کند که این شرکت با فناوری پیشرفته بهترین کیفیت خدمات موجود را با قیمت قابل فروش ارائه می دهد.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  58 مگابیت بر ثانیه
 • کشورها
  11
 • صلاحیت قضایی
  ایالات متحده
 • اتصالات همزمان
  2

امکانات

تمام برنامه ها دارای ویژگی های زیر هستند:

 • سرورها در 11 کشور
 • برنامه اختصاصی برای Windows ، Mac OS X و Android
 • برنامه شخص ثالث برای iOS
 • نصب اسکریپت برای روترها ، جعبه های تنظیم بالا و لینوکس
 • هیچ فعالیتی وجود ندارد
 • P2P مجاز است
 • 1 سرور Gbps و 10 گیگابیت در ثانیه
 • یک سوئیچ kill kill و firewall ، به نام "قفل مایع"
 • سیستم نام دامنه (DNS) و حفاظت از نشت IP
 • انتخاب پروتکل تونلینگ OpenVPN ، لایه 2 (L2TP) ، پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP) و پروتکل تونل سوکت ایمن (SSTP)
 • تست سرعت سرور

شبکه سرورهای شرکت احتمالاً بزرگترین نقطه ضعف این سرویس است. سرورهای زیادی در ایالات متحده و همچنین در کانادا وجود دارد. کشورهای دیگری که میزبان سرورهای LiquidVPN هستند انگلیس ، هلند ، آلمان ، سوئد ، اسپانیا ، سوئیس ، جمهوری چک ، رومانی و سنگاپور.


بازدید از LiquidVPN »

سرعت و عملکرد

برای تست سرعت ، من از کارائیب به نیویورک در ایالات متحده متصل شدم بدون اینکه VPN روشن شود. من سپس اتصال به همان مقصد را آزمایش کردم ، اما با سرور LiquidVPN در فلوریدا ، و سپس با سرور LiquidVPN در نیوجرسی واسطه اتصال.

من همچنین اتصال به لندن در انگلستان را بدون VPN آزمایش کردم و سپس با سرور LiquidVPN UK به خط اعمال شد.

در هر حالت ، من با استفاده از وب سایت testmy.net پنج بار اتصال را آزمایش کردم. نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای جزئیات بیشتر توضیحات تست سرعت ما را ببینید.

سرعت LiquidVPN

VPN در سرعت بارگیری و بارگذاری نیز پیشرفت کمی داشته است. با این حال ، این تغییرات در سرعت چندان عالی نبودند و فقط می توانست ناشی از عملکرد متغیر سرویس اینترنت اساسی باشد.

هنگامی که آدرس IP رایانه را با یک VPN ماسک می کنید ، انتظار دارید که در حین اتصال آدرس واقعی شما هرگز آشکار نشود. اگر این آدرس واقعی قابل مشاهده باشد ، وضعیت به آن گفته می شود "نشت IP."

تست های ProPrivacy برای نشت IP شامل خدمات چندین وب سایت است. اینها ipleak.net ، test-ipv6.com ، IPv6 leaks و doileak.net هستند. من از طریق سرور LiquidVPN UK به همه این سرورها دسترسی داشتم. سرویس تمام تست هایی را که ممکن بود گذشت. ارائه دهنده خدمات اینترنت من شامل ترجمه IPv6 نیست ، بنابراین آن تست ها امکان پذیر نبودند.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

LiquidVPN دارای 2،168 آدرس IP است. ارزان ترین سه برنامه قیمت گذاری LiquidVPN فقط به 564 مورد از این دسترسی ها می دهد. مفهوم IP های مشترک این است که سرور VPN هنگام ورود به سیستم ، شما را به شما اختصاص می دهد. این آدرس IP به تمام بسته های داده ای که سرور را برای مقصد نهایی خود ترک می کنند ادامه می یابد. آدرس به عنوان منبع منبع هر بسته وارد می شود. بنابراین ، هنگامی که سعی می کنید به یک سرویس استریم دسترسی پیدا کنید ، معتقد خواهید بود که با یک رایانه در کشور ارتباط دارد که آدرس IP آن را نشان می دهد. متوجه نخواهد شد که شما مبدأ واقعی درخواست هستید.

قیمت گذاری LiquidVPN

تعداد آدرس های IP موجود برای شما مهم است زیرا بسیاری از مکانیسم های کنترل دسترسی به وب سعی دارند جلوی ترافیک VPN را بگیرند. اگر یکی از اینها باشد "سیستم های تشخیص پروکسی" این کار را می کند که درخواستی که دریافت کرده از طریق VPN آمده است ، آن آدرس IP را ممنوع می کند. بنابراین ، اگر شرکت VPN آدرس IP کمی در دسترس داشته باشد و آنها را مرتباً تجدید نکند ، به زودی می توانید متوجه شوید که سرویس هایی که می خواهید وارد شوید ، تقریباً درمورد تمام آدرس های IP موجود خاموش شده اند..

تنها متغیر دیگر بین سه برنامه قیمت گذاری در LiquidVPN تعداد اتصالات همزمان است که به شما اجازه می دهد. می توانید نرم افزار VPN را در هر دستگاه دلخواه خود بارگیری کنید. با این وجود ، شما فقط ممکن است در هر زمان فقط تعداد مشخصی از آنها را به سرویس VPN متصل کنید.

اگر خدمات را ظرف مدت هفت روز لغو کنید ، بازپرداخت کامل دریافت خواهید کرد. می توانید با پرداخت کارتهای اعتباری ، پی پال و بیت کوین ، اشتراک LiquidVPN خود را بپردازید.

حریم خصوصی و امنیت

اگرچه این شرکت اظهار می دارد که با مشتریانی که از این سرویس برای بارگیری P2P استفاده می کنند خوب است ، اما موقعیت مکانی LiquidVPN برای کسانی که می خواهند به صورت رایگان از مطالب دارای حق چاپ استفاده کنند ایده آل نیست. دفتر مرکزی این شرکت در میشیگان ایالات متحده است. هیچ قانونی برای نگهداری داده ها در ایالات متحده وجود ندارد که مربوط به VPN ها باشد. با این حال ، دارندگان حق نسخه برداری ایالات متحده و سازمان های امنیتی دولتی شناخته شده اند که شرکت های آمریکایی را با تهدید به اقدامات دادگاه تکیه می دهند تا آنها را مجبور به کمک به شناسایی فعالیت های کاربران خاص کنند..

LiquidVPN اظهار می دارد که سیاهههای مربوط به فعالیت را حفظ نمی کند. طبق بیانیه خط مشی رازداری شرکت ، به محض قطع مشتری از سرور ، سوابق معامله از حافظه حذف می شود. از آنجا که هیچ اطلاعاتی در مورد فعالیت در پرونده وجود ندارد ، چیزی وجود ندارد که یک وکیل حق چاپ بتواند شرکت را وادار به افشای کند.

رمزگذاری

کاربران برنامه سفارشی برای ویندوز ، Mac OS X و Android می توانند یک پروتکل VPN دلخواه را از درون رابط انتخاب کنند. این گزینه به OpenVPN ، SSTP ، PPTP و L2TP با امنیت پروتکل اینترنت (IPSec) می دهد..

مشتریانی که می خواهند از VPN در دستگاه iOS استفاده کنند ، باید یک مشتری OpenVPN استاندارد را بارگیری کنند ، که به صورت رایگان از وب سایت سازمانی که پروتکل OpenVPN را اجرا می کند ، در دسترس است. تنظیم کمی دشوارتر است و امکان امتحان کردن پروتکل های دیگر مانند SSTP را به شما نمی دهد.

توزیع کلیدی و امنیت ایجاد جلسه در اجرای OpenVPN برخی از قوی ترین در صنعت هستند. کلیدهای رمزگذاری رمزنگاری AES هر 30 دقیقه یکبار تجدید می شوند.

راحتی در استفاده

وب سایت LiquidVPN با یک صفحه اصلی پیمایش طولانی شروع می شود ، که بیشتر اطلاعات فروش شرکت را در مورد آن دارد. در هنگام حرکت ، منوی بالا قابل مشاهده است. در بالای نوار فهرست ، جمله ای را مشاهده می کنید که آدرس IP و a را نشان می دهد "صفحه کنترل" دکمه ، که شما را به داشبورد منطقه مشتری می برد. Client Area شامل دسترسی به فایلهای بارگیری و سیستم پشتیبانی است.

همچنین پیوندی به قناری گارانتی مشاهده خواهید کرد. این سیستمی است که توسط تعدادی از VPN ها استفاده می شود تا به مشتریان خود اطلاع دهد که آیا VPN دستور دادگاه داده است تا اطلاعات مربوط به فعالیت های کاربر را درخواست کند. این یک شرط استاندارد در احکام دادگاه است که افراد دریافت کننده آنها مجاز به تبلیغ عمومی این حکم نیستند. سیستم قناری ضمانت نامه هایی را به طور مرتب ارسال می کند که هیچگونه ضمانتی دریافت نشده است. اگر یک بیانیه دوره استاندارد از دست نرود ، خواننده می داند که در آن زمان حکم ارائه شده به شرکت وجود داشته است.

پشتیبانی مشتری

می توانید از طریق برنامه یا در داشبورد در ناحیه مشتری وب سایت LiquidVPN یک پیام با تیم پشتیبانی بگذارید.

در برنامه ، روی نماد cog در سمت راست بالای رابط کلیک کنید و از منوی کشویی پشتیبانی را انتخاب کنید. بعد از ارسال پیام از طریق فرم استاندارد وب ، LiquidVPN از طریق ایمیل به شما اطلاع می دهد که بلیط پشتیبانی شما مطرح شده است. می توانید با کلیک بر روی وضعیت فعلی درخواست خود را بررسی کنید "بلیط های پشتیبانی من" در داشبورد.

هر وقت پاسخی از تیم پشتیبانی دریافت کردید ، در این صفحه نمایش داده می شود. همچنین می توانید یک ایمیل با پیام میز کمک در آن دریافت کنید.

نرم افزار

ثبت نام

شما هفت روز فرصت دارید تا VPN را امتحان کنید و اگر فکر خود را در مورد آن تغییر دهید ، باز هم پول خود را پس بگیرید. برای انجام این کار ، روی کلیک کنید "ثبت نام" برای پرداخت هزینه خدمات ، دکمه زیر برنامه مورد نظر خود را انتخاب کنید. این امکان اشتراک را برای یک ماه یا یک سال به شما ارائه می دهد. اگر اشتراک سالانه را از آن خارج کنید ، ماهانه قیمت کمتری دریافت می کنید ، اما مجبورید برای کل سال پیش پرداخت کنید.

این توافق نامه شما را به تکرار صورتحساب متعهد می کند ، بنابراین به طور خودکار در پایان دوره اشتراک خود دوباره شارژ می شوید - مگر اینکه عجله کنید و قبل از پایان برنامه فعلی خود ، این توافق نامه را لغو کنید. پس از پاک شدن پرداخت ، LiquidVPN شما را به منطقه مشتری سایت منتقل می کند. معمولاً باید وارد این قسمت شوید ، اما پس از ثبت نام ، به طور خودکار وارد سیستم می شوید. بخش بارگیری را در داشبورد خواهید یافت. این نرم افزاری را دارد که برای کار با VPN در رایانه خود باید آن را نصب کنید.

LiquidVPN Windows VPN Client

با باز شدن برنامه ، سرور انتخاب می شود. این ممکن است لزوماً مکانی باشد که شما می خواهید از آن استفاده کنید. با کلیک روی نماد نشانگر در کنار مکان فعلی سرور می توانید مکان را تغییر دهید.

تعویض پروتکل VPN با این برنامه بسیار آسان است. شما یک پروتکل متفاوت در صفحه فهرست سرورها انتخاب می کنید. تا زمانی که سرور را انتخاب نکنید و سعی کنید اتصال برقرار کنید ، لازم نیست وارد برنامه شوید. نام کاربری و رمز ورود برای برنامه همانند اعتبار ورود به سیستم برای مشتری در وب سایت نیست. می توانید به اطلاعات ورود به برنامه در اطلاعات حساب کاربری خود در سایت LiquidVPN دسترسی پیدا کنید.

مراقب لاک قفل باشید. این یک ویژگی بسیار مفید است. اگر VPN روشن نباشد ، اتصال اینترنت رایانه شما را مسدود می کند. اگر این ویژگی را فراموش کرده باشید ، ممکن است از اینکه اینترنت کار نمی کند ، وحشت کنید. اگر می خواهید از اینترنت بدون VPN استفاده کنید ، باید Liquid Lock را خاموش کنید.

سایر سکوها

برنامه LiquidVPN برای Windows ، Mac OS X و Android در دسترس است. کاربران دارای دستگاههای iOS باید یک برنامه شخص ثالث بنام OpenVPN GUI را بارگیری کنند و سپس برخی از روشهای تنظیم دستی را انجام دهند تا آدرس همه سرورهای LiquidVPN را وارد سیستم کنند. این یک وضعیت ایده آل نیست. همچنین انتخاب شما را فقط OpenVPN محدود می کند ، بدون اینکه گزینه STTP یا L2TP باشد که کاربران LiquidVPN به آن دسترسی دارند. اسکریپت ها در سایت LiquidVPN برای نصب VPN روی روترها ، جعبه های تنظیم شده و دستگاه های لینوکس در دسترس هستند..

افکار نهایی

LiquidVPN بسیار خوب کار می کند. این حتی می تواند به سیستم های تشخیص پروکسی Netflix برسد. با این حال ، کاربران دستگاه های iOS مزایای کامل برنامه سفارشی را که LiquidVPN به سیستم عامل های دیگر ارائه می دهد ، دریافت نمی کنند.

شبکه سرورهای کوچک ممکن است یکی از عواملی باشد که شما را از ثبت نام سرویس LiquidVPN خارج می کند. اگر می خواهید محدودیت های منطقه ای در مورد سرویس های جریان را پیدا کنید ، باید از طریق سرور VPN در همان کشوری که وب سایت هدف خود دارد ، ارتباط برقرار کنید. به همین ترتیب ، اگر می خواهید به سرورهای ژاپن ، استرالیا ، نیوزیلند ، هند یا آفریقای جنوبی بروید ، LiquidVPN برای شما فایده ای نخواهد داشت. اگر این شرکت دارای سرور در کشوری است که شما می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید ، LiquidVPN به خوبی در خدمت شما خواهد بود.

بازدید از LiquidVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me