ما چگونگی تغییر نظرات را تغییر داده ایم!
ما اخیراً روند امتیاز دهی خود را برای همه بررسی ها در ProPrivacy.com به روز کرده ایم. جزئیات معیارهای امتیاز دهی جدید ما را می توان در اینجا یافت


iVPN

 • قیمت گذاری

  از جانب 6.00 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • اندروید

  • iOS
 • رفع انسداد:


  • نتفلیکس

  • iPlayer

ProPrivacy.com نمره
7.6 از 10

خلاصه

در این بررسی IVPN من یک ارائه دهنده VPN مبتنی بر جبل الطارمی پیدا می کنم که اصلاً هیچ گونه مشکلی را حفظ نمی کند. برای آنچه که اساساً یک سرویس VPN کاملاً سلب است ، بسیار ارزشمند است ، اما آنچه انجام می دهد ، آن را (بزرگ و بزرگ) درست انجام می دهد. نکته مهم این است که از رمزگذاری قوی استفاده می کند و آدرس IP واقعی شما را فاش نمی کند. با این حال ، قاتل واقعی عملکرد سرعت IVPN است. کاملاً ساده ، جزو بهترین مواردی است که من تا به حال دیده ام.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  جبل الطارق
 • کشورها
  18
 • اتصالات همزمان
  5

امکانات

ویژگی های زیر برای همه کاربران در دسترس است:

 • سرورهای 12 کشور
 • حداکثر سه اتصال همزمان (در صورت درخواست بیشتر در دسترس است)
 • ارسال بندر (از طریق رابط وب یا مشتری)
 • Multihop VPN
 • پروتکل های OpenVPN و L2TP / IPsec VPN
 • قناری گارانتی
 • P2P مجاز است

سرورها عمدتا در اروپا ، بلکه در ایالات متحده ، کانادا و هنگ کنگ مستقر هستند.

VPN چند هاپ (دو برابر)

این اساساً به شما امکان می دهد تا سرورهای VPN را "زنجیره ای کنید" ، به طوری که هنگام سفر بین شما و اینترنت ، داده های شما بین دو سرور VPN مسیریابی می شود..

رایانه / دستگاه شما -> سرور VPN 1 -> سرور VPN 2 -> اینترنت

یکی از ویژگی های عالی (و منحصر به فرد) اجرای IVPN multihop VPN این است که به شما امکان می دهد از طریق هر دو سرور آن هاپ هاپ کنید. با وجود نام ، هرچند امکان عبور از طریق بیش از دو سرویس دهنده وجود ندارد.

چنین زنجیر زدن می تواند برخی از مزایای امنیتی را فراهم کند ، اما همواره منجر به از دست رفتن عمده سرعت خواهد شد. همانطور که در این مقاله استدلال می کنم ، فکر می کنم مزایای حریم خصوصی / امنیتی VPN multihop با استفاده از همان سرویس VPN محدود باشد. اما می فهمم که این دیدگاهی نیست که همه از آن استفاده می کنند.

بازدید از IVPN »

سرعت و عملکرد

تمام آزمایشات با استفاده از پروتکل OpenVPN UDP با اتصال فیبر من 50 مگابیت در ثانیه و 3 مگابیت بر ثانیه انجام شد. نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای اطلاعات بیشتر توضیحات تست سرعت کامل ما را مشاهده کنید

سرعت iVPN

همانطور که می بینیم ، سرعت بارگیری بین اقیانوس اطلس بسیار مناسب است ، اگرچه سرعت بارگذاری نیز کمتر است. این نتایج وقتی به سرورهای مجاور اروپا متصل هستند ، فوق العاده هستند! آنها در واقع برخی از بهترین نتایجی است که من در چهار سال در حال مرور خدمات VPN دیدم.

همانطور که در اینجا به وضوح می بینیم ، IVPN از سرورهای Google DNS استفاده می کند. پس از بررسی دقیق پرونده های log ، می توانم تأیید کنم که درخواست DNS را پروکسی می کند ، بنابراین به نظر می رسد آنها از IVPN هستند و نه کاربران. من هیچ گونه نشت IPv4 ، DNS یا WebRTC را تشخیص ندادم.

لطفا توجه داشته باشید که IP های RFC با استفاده خصوصی فقط IP محلی هستند. آنها نمی توانند برای شناسایی فرد مورد استفاده قرار گیرند ، بنابراین نشت IP را تشکیل نمی دهند. متأسفانه ، ISP من (Virgin Media UK) از اتصالات IPv6 پشتیبانی نمی کند ، بنابراین در این زمان قادر به تست نشت IPv6 نیستم. این وضعیتی است که باید در آینده نزدیک تغییر کند.

بروزرسانی: ما از آنجایی که مجدداً برای نشت IP روی یک اتصال فعال IPv6 آزمایش کردیم و نشتی WebRTC IPv6 را در هر دو MacOS ویندوز تشخیص دادیم. با توجه به امنیت فنی فوق العاده IVPN در غیر این صورت ، ما فهمیدیم که این بسیار ناامیدکننده است.

اگر به دنبال VPN برای Netflix هستید ، این سرویس قابل توجه است. من توانستم محتوای Netflix آمریکایی را از آن خارج کنم. و همچنین Netflix ، شما قادر خواهید بود iPlayer BBC را در خارج از بریتانیا با این سرویس تماشا کنید.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

استاندارد

6.00 دلار
هر ماه

حرفه ای

10.00 دلار
هر ماه

در پایان سال 2020 ، IVPN طرح واحد خود را به دو قسمت تقسیم کرد. بسته استاندارد از هر زمان دیگری قابل دسترسی تر است ، 2 دستگاه را به طور همزمان پوشش می دهد و فقط 6 دلار در ماه یا 60 دلار در سال هزینه می کند اگر متعهد هستید و می خواهید 12 دلار پس انداز کنید. این سرویس حرفه ای بسیار جامع تر است و با عرضه 5 دستگاه قبلی با 10 دستگاه در هر ماه یا 100 دلار در سال ، در ارائه 5 دستگاه قبلی خود بهبود می یابد. هر سه ماه یک برنامه سه ماهه پنهان وجود دارد ، هر چند ، این تنها برای کاربران موجود است که به طور خودکار به بسته حرفه ای ارتقا یافته اند..

IVPN مکانها یا پروتکل های موجود در هر بسته را محدود نمی کند ، حتی از جمله دسترسی به سرورهای Wireguard و ابزار اختصاصی آنتی تراکتور در هر دو. به طرز قابل درک ، Multihop و Port Forwarding در پشت یک paywall بالاتر قفل شده اند ، منحصر به نسخه حرفه ای.

IVPN یک آزمایش سه روزه رایگان ارائه می دهد ، اما برای استفاده از این موارد ، جزئیات پرداخت لازم است. اگر قبل از پایان جلسه آزمایشی سه روزه باطل نشوید ، هزینه دریافت می شود. علاوه بر این ، IVPN هفت روز ضمانت برگشت پول (از تاریخ پرداخت) ارائه می دهد. 30 روز ضمانت برگشت پول برای موضوعات فنی در دسترس است.

IVPN با استفاده از کارت اعتباری / بدهی ، پی پال یا بیت کوین (از طریق BitPay) پرداخت را می پذیرد. با احتیاط ، استفاده از بیت کوین به شما امکان می دهد هزینه خدمات را بطور ناشناس بپردازید ، اما همیشه بخاطر داشته باشید که IVPN آدرس IP واقعی شما را به هر حال می شناسد.

حریم خصوصی و امنیت

IVPN در جبل الطارق ، یک قلمرو برون مرزی انگلیس (BOT) گنجانیده شده است. جبل الطارق هیچ قانونی برای حفظ داده های قانونی ندارد ، که به IVPN اجازه می دهد تا یک سرویس VPN کاملاً بدون گزارش را ارائه دهد..

وی افزود: "ما هیچ ارتباطی را در هر زمینه ذخیره نمی کنیم. علاوه بر این ، ما استفاده از پهنای باند ، داده های جلسه یا درخواست ها به سرورهای DNS خود را وارد نمی کنیم ... بر خلاف بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ، IVPN به طور هدفمند هیچ گونه داده استفاده را که مربوط به یک حساب کاربری است وارد نمی کند زیرا ما یک سرویس سهمیه نامحدود و نامحدود ارائه می دهیم.

که عالی است. با این وجود ، یک سؤال مطرح است که آیا جبل الطارق باید به عنوان یک کشور اتحاد جاسوسی چهارده چشم طبقه بندی شود یا خیر. درست است که انگلیس تأثیر مستقیمی در امور جبل الطارق داخلی ندارد ، اما به عنوان یک BOT ، جبل الطار هنوز تحت نظارت و حاکمیت انگلستان قرار دارد..

بنابراین ، فرض بر این است که انگلستان می تواند در صورت تمایل ، فشارهایی را بر دولت جبل الطارق و شرکت ها و موسسات آن وارد کند. بنابراین قرار گرفتن در جبل الطارق احتمالاً امن تر از قرار گرفتن در یک کشور چهارده چشم است ، اما ایده آل نیست.

شایان ذکر است که هنگام نوشتن این بررسی ، مشتری ویندوز EULA شامل برخی مراجع به صلاحیت طبق قانون ایالات متحده بود. IVPN با این حال به من اطمینان می دهد که اینگونه نیست و EULA اکنون به روز شده است تا مشخص شود که IVPN کاملاً تحت صلاحیت جبل الطارق است..

رمزگذاری

برای رمزگذاری OpenVPN ، IVPN از رمزنگاری AES-256 با دستبند RSA-4096 و احراز هویت HMAC SHA-1 (کانالهای کنترل و داده) استفاده می کند. مبادله Diffie-Hellman (DHE) PFS رازداری کامل رو به جلو را معرفی می کند) ، با یک کلید رمزنگاری جدید که هر ساعت تولید می شود.

این عالی است و گزارش Qualys SSL وب سایت دارای A + با PFS است ، که بسیار عالی است.

من نسبت به ارزش داشتن قناری ضمانت کمی مشکوک هستم ، اما می دانم که دیگران از آنها قدردانی می کنند.

تارنما

وب سایت IVPN از تم هوشمند خاکستری ، قرمز و سفید استفاده می کند. اطلاعات زیادی در دسترس نیست ، اما آنچه وجود دارد آموزنده است ، و به اکثر سؤالاتی که داشتم پاسخ داد.

این وب سایت همچنین شامل یک معرفی خوب و راهنماهای کلی در مورد نحوه عملکرد VPN ها است ، و من از عدم وجود زبان بمب گذاری به دروغ ادعا می کنم که این سرویس "ناشناس بودن" را ارائه می دهد ، قدردانی می کنم..

من همچنین از سیاست واضح حفظ حریم خصوصی ، که به زبان انگلیسی ساده نوشته شده است ، قدردانی می کنم.

پشتیبانی

پشتیبانی از طریق یک سیستم ایمیل با تیک (فرم وب موجود) است. IVPN نوید پاسخ 24 ساعته را می دهد ، اما من به طور کلی طی چند ساعت پاسخ کاملی و آگاهانه دریافت می کنم.

این وب سایت همچنین دارای گزینه Live Chat (چت زنده) است ، اما هنگامی که من آن را امتحان کردم ، کارایی نداشت. IVPN به من می گوید که "گفتگوی زنده یک ویژگی آزمایشی است که در حال حاضر در حال آزمایش آن هستیم ، ما هیچ تضمینی در دسترس بودن چت زنده" نداریم..

نرم افزار

ثبت نام

تنها اطلاعات شخصی که در هنگام ثبت نام از آنها درخواست می شود ، یک آدرس ایمیل معتبر است. هیچ دلیلی وجود ندارد که این یک دلیل یکبار مصرف نباشد. پس از پرداخت ، یک ایمیل مقدماتی با نام کاربری خود دریافت خواهید کرد (که قابل تغییر است) و پیوندی به راهنماهای راه اندازی IVPN.

سرویس گیرنده ویندوز IVPN VPN

سرویس گیرنده ویندوز یک برنامه نسبتا بی نظیر است. فایروال اما به عنوان سوئیچ kill و محافظت در برابر نشت DNS عمل می کند ، اطمینان حاصل می کند که ترافیک اینترنت نمی تواند از طریق تونل VPN وارد رایانه شما شود یا از آن خارج شود.

یکی از ویژگی های غیر معمول ، امکان ترک فایروال حتی در مواقعی که مشتری VPN در حال اجرا نیست. این امر می تواند اطمینان حاصل کند که شما هرگز به طور تصادفی بدون اتصال VPN به اینترنت وصل نمی شوید

شما می توانید پورت ها را از درون مشتری تغییر داده ، و یک اتصال obsfproxy را انتخاب کنید تا به فرار از سانسور بپردازید. Obfsproxy ابزاری است که برای بسته بندی داده ها در یک لایه انسداد ایجاد شده است ، که تشخیص استفاده از OpenVPN را دشوار می کند. این برنامه توسط شبکه Tor اتخاذ شده است ، تا حد زیادی به عنوان پاسخی به چین که مانع دسترسی به گره های عمومی Tor شده است. با این وجود مستقل از Tor است و می تواند برای OpenVPN پیکربندی شود (همانطور که در اینجا است). همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، IVPN همچنین به شما امکان می دهد با استفاده از هر دو سرور آن هاپ هاپ کنید.

ممکن است ساده به نظر برسد ، اما مشتری کار را انجام می دهد. فایروال باید اطمینان حاصل کند که در هنگام استفاده از سرویس ، هیچ گونه نشتی از IP ندارید (به نتایج تست زیر مراجعه کنید). با این حال ، مشتری را بسیار ناپایدار دیدم و هنگام نوشتن این بررسی ، تصادفات زیادی متحمل شدم. از طرف مثبت ، این به من اجازه می دهد تا تأیید كنم كه سوئیچ كشته شدن فایروال طبق تبلیغات كار می كند!

سایر سکوها

IVPN برای Mac OSX مشتری های VPN سفارشی برای ویندوز و مشتری های VPN فراهم می کند. آنها دارای VPN برای آیفون و برنامه های VPN Android هستند. همچنین راهنماهای مختلف تنظیم OpenVPN و L2TP / IPsec را برای روترهای Windows ، Mac OSX ، Android ، iOS ، Windows Phone ، DD-WRT و موارد دیگر ارائه می دهد.

روترهای از پیش فلش شده و از پیش تنظیم شده IVPN DD-RT از Flashrouters در دسترس هستند
.

افکار نهایی

باید بگویم که از IVPN بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ام. اگرچه کمی کوتاه است ، اما یک سرویس VPN بدون گزارش را ارائه می دهد که همه مهمترین موارد را در بر می گیرد. آدرس IP شما در حال استفاده نمی باشد و از رمزگذاری بسیار قوی استفاده می کند.

در اکثر مواقع بسیار ناخوشایند بود. من به ندرت نتایج خوبی را در انگلستان و سرزمین اصلی اروپا در هر نقطه نزدیک به دست آورده ام. نتایج ایالات متحده کاملاً چشمگیر نبود ، اما هنوز هم بسیار قابل قبول است.

بنابراین IVPN یک انگشت شست بسیار قوی از من بیرون می آورد. اکنون ، اگر فقط آن سرویس دهنده لعنتی ویندوز دست از خراب شدن بردارید!

بازدید از IVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me