عاج


 • قیمت گذاری

  از جانب 1.33 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • iOS

  • پنجره ها

  • اندروید

  • لینوکس

  • سیستم عامل مک
 • رفع انسداد:


  • نخست وزیر آمازون

  • هولو

  • نتفلیکس

  • iPlayer

Ivacy مقام سوم را کسب کرد "بهترین VPN کلی" در ProPrivacy.com جوایز - استاندارد طلای صنعت برای شناخت موفقیت در بخش VPN. علاوه بر این ، Ivacy VPN به دلیل سریعترین VPN این جایزه را به دست آورد. اثبات این VPN همه جانبه فوق العاده است. خواندن را ادامه دهید تا بدانید که چرا Ivacy تاج گذاری شده است بهترین VPN برای سرعت در جوایز رسمی امسال VPN.

ProPrivacy.com نمره
10 از 10

خلاصه

Ivacy یک ارائه دهنده VPN بدون گزارش مستقر در سنگاپور است. اگرچه این سالها به طول می انجامد ، Ivacy اخیراً و به طرز چشمگیری دوباره خود را مجدداً مورد تأثیر قرار داده است تا به یکی از دیدنی ترین بازیگران "جدید" در صنعت تبدیل شود که به طور حرفه ای در حال پیشرفت است.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  سنگاپور
 • اتصالات همزمان
  5
 • کشورها
  50
 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  73.24 Mbps

حامی مالی Ivacy VPN West Ham Utd

چقدر Ivacy هزینه می کند?

Ivacy یک طرح اساسی ساده با قیمت کمی 1.33 دلار در ماه ارائه می دهد. هزینه یک ماهه آنها نسبتاً زیاد است ، اما اگر یک اشتراک سالانه یا طولانی تر خریداری کنید ، به شدت کاهش می یابد. در واقع ، منصفانه است که بگوییم اگر شما یک برنامه بلند مدت را خریداری می کنید ، Ivacy یک سرویس بسیار کم هزینه است.

5 سال

از برنامه 5 ساله 87٪ تخفیف بگیرید!

87٪ تخفیف

1.33 دلار
هر ماه

24 ماه

2.25 دلار
هر ماه

12 ماه

3.33 دلار
هر ماه

IP های اختصاصی در برنامه اصلی گنجانده نشده است و در هر IP 1.99 دلار اضافی در هر ماه هزینه دارد. یک فایروال NAT با ارسال پورت نیز 1.00 دلار در ماه هزینه دارد.

پرداخت را می توان از طریق کارت ، PayPal ، AliPay ، Perfect Money و Paymentwall انجام داد. شما همچنین می توانید از طریق BitPay در بیت کوین و در انواع ارزهای رمزپایه و از طریق CoinPayments پرداخت کنید.

لطفا توجه داشته باشید که امکان استفاده از بیت کوین و برخی cryptocurrency دیگر برای پرداخت هزینه خدمات VPN مانند Ivacy به صورت ناشناس وجود دارد ، اما همیشه بخاطر داشته باشید که سرویس VPN آدرس IP واقعی شما را می شناسد و می تواند ببیند که در اینترنت چه می کنید..

بیشتر اشتراک ها با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول همراه هستند ، اگرچه پرداخت ارزهای رمزپایه به طور قابل توجهی غیر قابل استرداد است. در عوض اشتراک ماهانه با ضمانت 7 روزه همراه است.

Ivacy در حال حاضر یک اشتراک رایگان 1 ساله Sticky Password Premium به ارزش 29.99 دلار با تمام اشتراک ها ارائه می دهد. Sickly Password یک مدیر رمز عبور خوب است که یکپارچه سازی مرورگر عالی را ارائه می دهد ، اگرچه ما راه حل های رایگان و منبع باز مانند KeePass و Bitwarden را ترجیح می دهیم.

چه ویژگی های Ivacy را ارائه می دهد?

مشتریان می توانند به طور همزمان در هر حساب به پنج دستگاه وصل شوند. این به سرعت در حال تبدیل شدن به میانگین صنعت است ، که خوب است زیرا این تعداد بیشتر کاربران باید بیش از حد کافی باشند.

Ivacy 100+ مکان سرور را در بیش از 50 کشور جهان ارائه می دهد. شایان ذکر است که Ivacy زمانی فروشنده ی برچسب سفید برای PureVPN بود و از شبکه سرورهای PureVPN بهره می برد. این روند هنوز کامل نیست ، اما Ivacy شواهدی را به ما نشان داده است که از استفاده از سرورهای PureVPN به سرورهایی که متعلق به خود هستند و به طور کامل کار می کنند ، در حال انتقال است..

نه ، باید گفت که ما به هر حال مشکلی نداریم که Ivacy به عنوان یک فروشنده باشد. به خصوص اکنون که PureVPN صددرصد رفته است.

سرورها ترکیبی از سرورهای فلزی لخت و نمونه های VPN ناایمن هستند. با این وجود خوشحالیم که توجه داشته باشیم كه برخلاف بسیاری از خدمات VPN ، Ivacy خوشحال بود كه لیستی را ارائه می دهد كه در صورت درخواست از آنها استفاده می كند. این امر امکان اتصال فقط به سرورهای فلزی لخت را امکان پذیر می سازد.

Ivacy اجازه می دهد تا torrenting P2P را ارائه دهد و حتی سرورهای P2P را برای بهینه سازی سرعت filesharing بهینه سازی می کند.

IP های اختصاصی

این ویژگی پیچ در یک آدرس IP ایستا در یکی از هفت کشور به کاربران می دهد که فقط متعلق به خودشان است. این بدان معنی است که بعید است که توسط سایت هایی مانند Netflix در لیست سیاه قرار بگیرند و احتمالاً احتمالاً آزمایش های تأیید CAPTCHA را تحریک نکنند.

از آنجا که یک IP اختصاصی به طور مستقیم با یک کاربر واحد در ارتباط است ، استفاده از یک IP به دلیل استفاده از یک IP که در بین بسیاری از کاربران به اشتراک گذاشته شده ، برای حفظ حریم خصوصی آنقدرها مناسب نیست. هیچ چیزی مانع از استفاده از آن فقط در مواقع لزوم نیست و در صورت حفظ حریم خصوصی از یک IP مشترک معمولی استفاده می کنید.

فایروال NAT + ارسال پورت

فایروال VPN NAT اتصالات ورودی جدید را به منظور جلوگیری از سوء استفاده هکرها از درگاه های باز مسدود می کند. بسیاری از سرویس های VPN به طور پیش فرض یک فایروال NAT را پیاده سازی می کنند ، اما این امر باعث ایجاد مشکلاتی می شود زیرا برخی از کاربران باید بتوانند اتصالات جدید ورودی را بپذیرند.

این شامل بارگیری کنندگان p2P و هرکسی که می خواهد به بازی ها و سرورهای رسانه ای دسترسی پیدا کند ، به علاوه منابع LAN مانند چاپگر و هارد دیسک ها ، در شبکه های محافظت شده توسط VPN با استفاده از دیوار آتش. راه حل ارائه پورت حمل و نقل است ، که درگاه انتخابی را در فایروال NAT باز می کند تا اتصالات جدید ورودی از طریق آن امکان پذیر باشد.

Ivacy به طور پیش فرض فایروال NAT را ارائه نمی دهد ، اما می توان آن را به عنوان پیچ اضافی اضافه کرد. اگر مبلغی اضافی پرداخت می کنید ، در این صورت Ivacy نیز اجازه می دهد تا در صورت لزوم از طریق آن از طریق بندر استفاده کند.

نبود فایروال NAT به طور پیش فرض ، واقعاً ما را آزار نمی دهد ، اما اندازه گیری خطر بسیار سخت است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع ، لطفاً به راهنمای ارسال بندر VPN ما مراجعه کنید.

آیا Ivacy می تواند Netflix و iPlayer را مسدود کند?

در آزمایشات ما ، Ivacy با موفقیت همه قفل کامل Netflix ایالات متحده و iPlayer بی بی سی را بی عیب و نقص مسدود کرد.

نخست وزیر آمازون
هولو
نتفلیکس
iPlayer

Ivacy ادعا می کند بسیاری از خدمات اضافی فوق العاده را از حالت انسداد خارج می کند. همه آنها را آزمایش نکرده ایم اما می توانیم تأیید کنیم که این برنامه نخست وزیر ایالات متحده آمریکا را مسدود می کند.

Ivacy Unblock Streaming Services

اگر با این سرویس ها یا سایر خدمات پخش مشکل مواجه هستید ، ویژگی IP اختصاصی Ivacy باید یک آدرس IP را در اختیار شما قرار دهد که در لیست سیاه قرار نگرفته است.

Ivacy چقدر سریع است؟ نشت می کند؟?

در جوایز ProPrivacy.com ما در سال 2019 ، Ivacy برنده جایزه بهترین سرعت شد. و به دلایلی خوب! در تست های سرعت سخت ما ، Ivacy به طور مداوم از رقابت جلوتر است.

سرعت & نشت

محدودیت داده
نشت WebRTC شناسایی شد?
نشت IPv6 تشخیص داده شد?
محدوده پهنای باند
نشت IPv4 شناسایی شد?
ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین) 73.24
ProPrivacy.com SpeedTest (حداکثر / پشت سر هم) 254.89

نشت IP

خوشحالیم که بگوییم که هنگام استفاده فقط از برنامه Ivacy ، هیچ نوع IP IP و Windows و MacOS را تشخیص ندادیم. این شامل نشت IPv4 و IPv6 DNS و نشت IPv4 و IPv6 WebRTC است. هیچ گونه نشتی IP در Android یا iOS مشاهده نشد ، اگرچه در حال حاضر ما فقط می توانیم دستگاه های تلفن همراه را برای نشت با استفاده از اتصال فقط IPv4 آزمایش کنیم.

این عالی است ، اگرچه تنها راه حل های مبتنی بر مرورگر می توانند 100٪ در برابر نشت WebRTC تضمین کنند. بنابراین بسیار جالب است که Ivacy افزودنیهای مرورگر را برای Firefox و Chrome ارائه می دهد که شامل محافظت کامل در برابر نشت WebRTC است.

تست نشت IP

ما تست های نشت DNS و WebRTC را با استفاده از ویندوز Ivacy و مشتریان macOS انجام دادیم (ما دوست داریم تست های نشت را نیز در برنامه های تلفن همراه انجام دهیم ، اما به دلایل مختلف فنی این در حال حاضر امکان پذیر نیست).

Ivacy به ما گفت که برای اطمینان از عدم دسترسی به آدرس های IP از طریق ویژگی "مرورگر" WebRTC ، کاربران باید علاوه بر نرم افزار مشتری خود از مرورگر Chrome یا Firefox استفاده کنند..

ما معمولاً از Ivacy انتقاد می کنیم که به کاربران واضح تر در مورد این موضوع هشدار داده نمی شود ، اما در آزمایش های خود ، به هیچ وجه نشتی را تشخیص ندادیم. این شامل هرگونه نشت منظم IPv4 و IPv6 DNS است ، اما همچنین WebRTC (آزمایش شده با IPv6) نشت می کند حتی در صورت عدم استفاده از یک افزودنی مرورگر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطرات ناشی از نشت IP ، لطفا راهنمای کامل IP IP Leaks را بررسی کنید.

استفاده از Ivacy چقدر آسان است?

Ivacy برای استفاده ساده است و دارای برنامه های سفارشی برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS است. همچنین دارای افزودنیهای مرورگر برای Firefox و Chrome است. از نظر تئوری ، Ivacy یک افزونه OpenELEC VPN را برای Kodi ارائه می دهد. این بسیار جالب است ، به جز اینکه نتوانستیم به URL منبع وصل شویم.

راهنماهای تنظیم دستی برای سیستم عامل های مختلف دیگر از جمله VPN برای لینوکس (Debian / PPTP و Mint / PPTP و SSTP) ، تلویزیون هوشمند مبتنی بر Android (PPTP و L2TP) ، روترهای DD-WRT (PPTP) و کنسول های بازی (از طریق اشتراک گذاری VPN).

Windows Client

برنامه ویندوز VPN به نظر می رسد کار و دارای رابط کاربری آسان برای حرکت است. برای اتصال خودکار به یک سرور مجاور کافی است دکمه بزرگ "روشن" را بزنید. مشتری به طور پیش فرض از IKEv2 استفاده می کند اما همچنین از OpenVPN (UPD و TCP) و L2TP / IPsec پشتیبانی می کند.

اگرچه IKEv2 هنگام امنیت ، به اندازه OpenVPN ثابت نمی شود ، اما از نظر تئوری بسیار ایمن است و معمولاً سریعتر از OpenVPN است. تصور می کنیم OpenVPN TCP از پورت 443 به منظور ارائه برخی از قابلیت های ضد سانسور محدود استفاده می کند.

مشتری ویندوز عاج

برنامه Windows تعدادی از ویژگی های جایزه را در همه سیستم عامل های دیگر ارائه می دهد. تقسیم تونل سازی به شما امکان می دهد که برنامه ها و برنامه ها را از تونل VPN استفاده کنید ، و بقیه را حذف کنید. اگر فقط به دلایل خاصی به VPN احتیاج دارید ، تونل سازی اسپلیت بسیار مفید است.

بارگیری ایمن یک ویژگی غیرمعمول است که به طور خودکار همه بارگیری ها با "ویروس سطح سرور پیشرفته و محافظت از بدافزار" را اسکن می کند. حدس هر کسی تا چه اندازه موثر است ، اما با وجودی که مطمئناً توصیه نمی کنیم محافظت از ضد ویروس فعلی خود را از بین ببرید ، نمی تواند انجام دهد. هر گونه ضرر برای داشتن یک لایه اضافی از محافظت.

این برنامه با یک سوئیچ kill وجود دارد ، اگرچه این به طور پیش فرض فعال نیست. این امر باعث جلوگیری از اتصال به اینترنت در خارج از رابط VPN - حتی در هنگام خرابی مشتری نیز می تواند از دیوار آتش سیستم ویندوز جلوگیری کند.

در آزمایش های شبیه سازی شده با استفاده از Wireshark ، می توانیم ببینیم که آدرس IP واقعی ما هنگام قطع شدن اتصال به اینترنت ، یا هنگامی که دوباره برقرار شد و مشتری VPN دوباره برقرار شد ، در معرض آدرس IP واقع نشد..

مشتری macOS

برنامه Mac VPN از بسیاری جهات بسیار شبیه به سرویس گیرنده ویندوز است. با این حال ، فقط IKEv2 است و از تونل زنی اسپلیت ، سوئیچ کشتار یا IP اختصاصی پشتیبانی نمی کند. کاربران Mac که افزونه اختصاصی IP را خریداری کرده اند ، در عوض باید تنظیمات سیستم خود را به صورت دستی پیکربندی کنند تا از آن استفاده کنند.

به ویژه فقدان سوئیچ kill ، ناامیدکننده است ، اما مشتری macOS از بارگیری مطمئن و همه گزینه های پخش پشتیبانی می کند..

اندروید

اپلیکیشن اندرویدی OpenVPN (UDP و TCP) مانند برنامه خواهران و برادرهای رومیزی خود ، رابط کاربری جذاب و کاربردی دارد. همچنین کاملاً کاملاً نمایش داده شده است ، با یک سوئیچ کشتار ، تونل سازی اسپلیت ، بارگیری ایمن و انتخاب جریان کانال ، همه موجود و صحیح.

این نرم افزار همچنین Multiport را ارائه می دهد ، ویژگی ای که خودکار پورت ها را اسکن می کند تا مواردی پیدا شود که مسدود یا پرتاب نشده باشند. در صورت مسدود شدن پورت های VPN معمولی توسط فایروال ، این می تواند برای غلبه بر سانسور مفید باشد.

برنامه تلفن همراه Ivacy

با این حال ، مانند برنامه macOS ، برای استفاده از آدرس IP اختصاصی ، باید Android را به صورت دستی پیکربندی کنید.

iOS

برنامه iOS VPN بسیار شبیه برنامه Android است اما از پروتکل های IKEv2 یا L2TP / IPsec VPN استفاده می کند. هیچ سوئیچ کشتار ، ویژگی چند منظوره ، پشتیبانی از تونل سازی اسپلیت یا بارگیری مطمئن وجود ندارد. با این حال ، پشتیبانی IP درون برنامه ای برای IP های اختصاصی وجود دارد.

سیستم عامل های دیگر

اگرچه تعدادی از سیستم عامل های دیگر پشتیبانی می شوند ، ما کمی ناامید هستیم که راهنماهای تنظیمات فقط برای PPTP ناامن است.

خبر خوب این است که Ivacy همچنین پرونده های پیکربندی OpenVPN عمومی را منتشر می کند و به شما امکان می دهد Ivacy را در هر دستگاهی که می تواند یک برنامه OpenVPN را اجرا کند ، تنظیم کنید. بسیاری از راهنماهای شخص ثالث برای انجام این کار در سیستم عامل های مختلف از جمله بسیاری از میزبانان در این سایت در دسترس هستند.

افزودنیهای مرورگر

علاوه بر برنامه های اصلی برای سیستم عامل های اصلی ، Ivacy افزودنیهای مرورگر را برای Firefox و Chrome ارائه می دهد. اینها یک اتصال پروکسی SOCKS5 را ارائه می دهند که با استفاده از HTTPS رمزگذاری می شود. این باید مزایای محرمانه حفظ حریم خصوصی و امنیتی را ارائه دهد (البته فقط در مرورگر).

برنامه افزودنی مرورگر Ivacy

خدمات مشتری

پشتیبانی مشتری ارائه می شود که در درجه اول توسط گفتگوی زنده 24/7 انجام می شود. ما در این باره پاسخ سریع و آگاهی پیدا کردیم ، و باعث می شد تا از طریق ایمیل با پشتیبانی از ارتباط برقرار نشوید. ما به هر حال این کار را کردیم و گرچه پاسخ ها کمی بیشتر طول کشید ، کیفیت پاسخ ها بالا بود.

همچنین یک پایگاه داده و پرسش و پاسخ در وب سایت ها وجود دارد. اینها به هیچ وجه جامع نیستند ، اما با وجود بسیاری از مقالات که به نسخه های منسوخ شده نرم افزار Ivacy مراجعه می کنند ، اطلاعات مفیدی دارند.

امتحان رایگان 7 روز
طول ضمانت برگشت پول 30
پشتیبانی 24 ساعته
چت زنده
تضمین بازگشت پول

پروتکل ها و رمزگذاری

خط مشی ورود به سیستم

Ivacy ادعا می کند که به هیچ وجه ثبت نمی شود ، اما گزارش ها و آمارهای مورد نیاز برای پشتیبانی و خدمات با کیفیت مشتری ارائه می شود..

داده های جمع آوری شده حاوی اطلاعات قابل شناسایی یا درخواست های DNS اطلاعات کاربر ، جزئیات ترافیک یا آدرس های IP نیست. تنها چیزی که شناخته شده است کشورهایی است که کاربران از آن سرچشمه می گیرند. ما گزارش های خرابی را کنترل می کنیم و تشخیص را برای ارزیابی نرم افزار خود ارائه می دهیم تا عملکرد صحیح برنامه های افزودنی ، نرم افزار مشتری و برنامه های خود را ارائه دهیم.

از آنجا که این حداقل سطح ورود به سیستم هیچ گونه تهدید قابل توجهی برای حفظ حریم خصوصی کاربران آن ایجاد نمی کند ، ما خوشحال هستیم که Ivacy را بدون VPN بدون ورود به آن برچسب گذاری کنیم.

صلاحیت قضایی

Ivacy در سنگاپور مستقر است که مکانی نسبتاً محبوب برای سرورهای VPN است. سنگاپور از جو سیاسی سرکوبگر رنج می برد ، اما ISP (و احتمالاً ارائه دهندگان VPN) از نظر قانونی لازم نیستند تا فعالیت اینترنتی کاربران را وارد کنند.

پروتکل ها و رمزگذاری

سرویس گیرنده ویندوز به طور پیش فرض از IKEv2 استفاده می کند اما از OpenVPN و L2TP / IPsec نیز پشتیبانی می کند. مشتری macOS فقط از IKEv2 و اپلیکیشن Android VPN OpenVPN استفاده می کند. برنامه iOS به طور پیش فرض از IKEv2 استفاده می کند اما از L2TP / IPsec نیز پشتیبانی می کند.

برای پایین آمدن کامل در پروتکل های VPN ، لطفاً به راهنمای نهایی ما برای رمزگذاری VPN مراجعه کنید. به منظور مقایسه مشابه مانند سایر خدمات VPN ، و از آنجا که ما معتقدیم سرویس مراقبت از رمزگذاری OpenVPN خود را نشان می دهد ، نشانگر نگرش کلی آن نسبت به امنیت VPN است ، ما همیشه نگاه دقیق تری به تنظیمات OpenVPN استفاده می کنیم:

کانال داده: رمزنگاری AES-256-CBC با تأیید هویت HMAC SHA256

کانال کنترل: رمزنگاری AES-256-GCM با رمزگذاری دستی DH-4096 و احراز هویت HMAC SHA256. رازداری کامل رو به جلو توسط رمزگذاری دستی دیفی هلمن تهیه شده است.

این مجموعه کاملاً ایمن است. استفاده از مبادله کلید Diffie-Hellman بدون RSA برای تأمین دستیابی به TLS می تواند به دلیل حساسیت آن به حمله لجام (نتیجه استفاده مجدد آن از مجموعه محدودی از شماره های اصلی) مشکل ساز باشد. اندازه بزرگ کلید 4096 بیتی که برای این کار استفاده می شود ، با این وجود ، به طور موثر این مسئله را کاهش می دهد.

سایر ملاحظات حفظ حریم خصوصی و امنیتی

Ivacy از ترکیبی از نمونه های فلز برهنه و سرورهای مجازی اشتراکی استفاده می کند ، اما خوشحال است که لیستی را ارائه می دهد که کدام یک از آنها هستند تا مشتریان بتوانند یک انتخاب آگاهانه درباره سرورهای مورد نظر خود انتخاب کنند. همه سؤالات DNS توسط سرورهای DNS خود Ivacy در خانه اداره می شوند.

ردیابی گسترده ای که توسط وب سایت Ivacy انجام می شود (از جمله استفاده از Google Analytics) چندان گلگون نیست ، اگرچه این هیچ تاثیری در حفظ حریم خصوصی جلسات VPN ندارد..

تنها فناوری انسداد ارائه شده توسط Ivacy ، انتخاب درگاه OpenVPN در ویندوز و اندروید است. تصور می کنیم تنظیمات TCP از پورت 443 برای ترافیک منظم HTTPS استفاده می کند. این شکل از انسداد به راحتی از بین می رود ، اما با این وجود می تواند در بسیاری از مواقع مؤثر باشد.

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، در هنگام استفاده از نرم افزار Ivacy هیچ گونه نشتی از IP پیدا نکردیم.

افکار نهایی من

Ivacy سالهاست که از آن استفاده می کند ، اما اخیراً از سایه PureVPN شکسته نشده است که نه تنها به خدمات خود تبدیل شود بلکه یکی از چشمگیرترین سرویس های VPN در بازار است. سریع ، ایمن ، سازگار با حفظ حریم خصوصی ، ارزان (در صورت خرید اشتراک سالانه یا بیشتر) ، پشتیبانی عالی 24/7 را ارائه می دهد ، و دارای 30 روز ضمانت بدون quibble است.

ما ترجیح می دهیم ردیابی وب سایت کمتری ببینیم ، اما غیر از این موارد بدی در مورد این سرویس وجود دارد.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me