IronSocket


 • قیمت گذاری

  از جانب $ 6.99
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
8.5 از 10

خلاصه

IronSocket یک سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) مستقر در هنگ کنگ است. این سیستم همچنین سیستم نام دامنه هوشمند (DNS) و خدمات پروکسی را بدون پرداخت هزینه اضافی به مشتریان خود ارائه می دهد. این سرویس در سال 2005 با نام HideMyNet آغاز شد. این برند در سال 2013 به IronSocket تغییر یافت.

این شرکت سرویس دهی به torrenters را در اولویت قرار داده و سروری را در اختیار شما قرار می دهد که امکان بارگیری همتا را به همتا (P2P) می دهد. مشترکین IronSocket از پروتکل هایی استفاده می کنند که می توانند برای مخفی کردن هویت خود از آنها استفاده کنند.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  15 مگابیت در ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  هنگ کنگ
 • اتصالات همزمان
  3
 • کشورها
  40

امکانات

ویژگی های بسته شرکت عبارتند از:

 • سرورها در 40 کشور جهان
 • وب سایت و برنامه چند زبانه
 • محبوب برای بارگیری P2P
 • خط مشی بدون گزارش
 • سرویس هوشمند DNS
 • پروکسی SOCKS5 و HTTP
 • پروتکل های OpenVPN ، L2TP و PPTP
 • از برنامه OpenVPN Connect برای Windows ، Mac OS X ، macOS ، iOS و Android استفاده می کند
 • نصب دستی برای روترها ، تنظیم جعبه های برتر ، کنسول های بازی و دستگاه های لینوکس

شبکه سرور IronSocket دارای مکان هایی در 40 کشور جهان است. بسیاری از کشورهای ذکر شده دارای بیش از یک مکان سرور هستند. 11 سایت سرور در ایالات متحده وجود دارد.

از IronSocket دیدن کنید »

سرعت و عملکرد

من تست های سرعت را برای IronSocket با استفاده از OpenVPN over UDP انجام دادم. در هر حالت ، من پنج آزمایش با testmy.net از یک مکان در کارائیب انجام دادم. آزمایش های ایالات متحده به یک سرور در میامی انجام شد و آزمایش های UK به یک سرور در لندن رفت.

من از IPLocation.net برای آزمایش مکان واقعی سرورهای IronSocket VPN که به آنها دسترسی داشتم ، استفاده کردم. من از سرور IronSocket US Coast Coast استفاده کردم که IPLocation گزارش داد که در نیویورک است. گزارش مکان سرور IronSocket در کانادا کمی گیج کننده بود.

IPLocation مکانهای شناسایی شده توسط پنج منبع مختلف را گزارش می کند. یکی از این موارد سرور را در شهر میلان ، ایتالیا شناسایی کرد. فکر دیگر این سرور در مالتری ، جورجیا ، در ایالات متحده بود. سه نفر دیگر محل سرور را ونکوور کانادا معرفی کردند. گزارش IPLocation در مورد موقعیت سرور VPN IronSocket UK به طور مداوم آن را در Canary Wharf لندن قرار داده است..

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای جزئیات بیشتر توضیحات تست سرعت ما را ببینید.

سرعت IronSocket

خدمات اینترنتی محلی من عالی نیست. میانگین سرعت دانلود 3 مگابیت در ثانیه در این روز و سن شیطنت دارد. اتصال خانه شما احتمالاً خیلی سریعتر است. با این حال ، وقتی به تعطیلات می روید ممکن است با چنین سرعت های کندی روبرو شوید. سرعت 3 مگابیت بر ثانیه مهم است ، زیرا HBO به منظور تماشای ویدیوی راحت HD ، توان اتصال حداقل 3 Mbps را توصیه می کند. همچنین بیان می کند که برای تماشای فیلم جریان SD ، حداقل به 2 مگابیت بر ثانیه نیاز دارید.

بدون VPN ، خدمات محلی من به اندازه کافی خوب خواهد بود تا نمایش های ایالات متحده را از طریق اینترنت تماشا کنم. تنها مشکل این است که سرورهای ویدیویی اجازه نمی دهند از خارج از کشور به محتوای آنها دسترسی پیدا کنند. سرورهای IronSocket US East Coast و کانادایی سرعت انتقال را به پایین کشیدند تا جایی که پخش ویدیوی HD لکنت زبان را متوقف می کند و برای بافر مکث می کند. با این حال ، این سرعتها به اندازه کافی خوب هستند تا بتوانید ویدئوی SD را تماشا کنید.

سرور IronSocket London عملکرد بسیار متغیری داشت ، سرعت و سرعت پایین اتصال اصلی از آزمایش تا آزمایش را زیرنظر گرفت. میانگین سرعت تست های VPN در انگلستان پایین تر از کمترین سرعت است که در پنج اتصال تست به لندن بدون روشن شدن مجدد VPN مشاهده شده است.

من برای ادامه آزمایش به موقعیت ساحل شرقی IronSocket وصل شدم. این بار ، گزارش های IPLocation این سرور را در میامی قرار داده است. آزمایشات هیچ گونه افشای نشت IP ، نشت DNS یا ارتباطات Real-Time Web (WebRTC) پیدا نکردند. تست ها به طور مداوم موقعیت من را به عنوان میامی در ایالات متحده نشان می دادند ، با استفاده از سرور DNS در همان مکان (من واقعاً در جمهوری دومینیکن بودم). من برای بررسی نشت DNS و اشکال WebRTC ، تست ها را با ipleak.net انجام دادم. به طرز عجیبی ، سایت نشت WebRTC را گزارش می داد که نشان می داد من در انگلستان هستم.

سایت تست doileak.net خصوصاً علاقه مند به نشت WebRTC است ، اما این سایت نمی تواند موقعیت واقعی من را تشخیص دهد. اما موقعیت مکانی من در هلند را تشخیص داد. اگر سرویس های جریان ایالات متحده در حالی که من به این سرور VPN وصل می شدم آن اطلاعات را جمع می کردند ، آنها را از تماشای فیلم منع می کردند. با وجود این ، قبل از پایان جلسه من در ABC.com بررسی کردم که دارای سیستم های تشخیص VPN بسیار قوی است و به من اجازه می دهد یک ویدیو تماشا کنم.

ISP من از آدرس IPv6 استفاده نمی کند ، بنابراین من نتوانستم تست نشت IPv6 را انجام دهم.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

IronSocket یک بسته واحد را ارائه می دهد که می توانید برای دوره های مختلف مشترک شوید. اگر هزینه اشتراک بیشتری داشته باشید ، هزینه هر ماه خدمات ارزان تر خواهد بود. با این حال ، شما باید برای کل اشتراک از جلو بپردازید.

قیمت IronSocket

می توانید IronSocket را با کارت اعتباری ، PayPal ، Bitcoin یا کارتهای هدیه ذخیره کنید.

حریم خصوصی و امنیت

IronSocket در هنگ کنگ مستقر است. این شهرت برای محافظت از تورنترها دارد و هیچ گونه فعالیتی در آن حفظ نمی شود. با این حال ، اطلاعات مربوط به اتصال را حفظ می کند. مشکل این امر این است که سایتهایی که بازدید می کنید و سیستم هایی که در آنها شرکت می کنید می توانند آدرس IP را که شرکت VPN به شما اختصاص داده است ، مشاهده کنند.

اگر شرکت VPN سابقه زمانی را که شما از این سرویس استفاده می کردید ثبت کنید و آدرس IP واقعی خود را ضبط کنید ، وکلا و سازمان های اجرای قانون می توانند برای توقیف این اطلاعات حکم دادگاه دریافت کنند. هنگامی که آدرس IP واقعی شما را داشته باشند ، می توانند از طریق ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) خود ، که فعالیت های شما را حفظ می کند ، شما را به درب شما ردیابی کنند. حفظ ورود به سیستم اتصال نقطه ضعف در مراحل حریم خصوصی IronSocket است.

این شرکت برخی از سرورهای خود را به عنوان مناسب برای بارگیری P2P پرچم گذاری می کند. این هشدار را به کاربران می دهد که با تورنت روی دیگران بارگیری نکنید.

رمزگذاری

IronSocket Open VPN را بیش از پروتکل Datagram User (UDP) یا پروتکل کنترل انتقال (TCP) ، امنیت پروتکل L2TP / اینترنت (IPSec) و PPTP ارائه می دهد..

اجرای OpenVPN از رمزگذاری پیشرفته استاندارد رمزگذاری (AES) 256 بیتی با تأیید اعتبار پیام SHA256 و رمزگذاری 4096 بیتی RSA برای ایجاد جلسه استفاده می کند.

گزینه L2TP IronSocket همچنین از رمزگذاری AES با یک کلید 256 بیتی استفاده می کند. این یک رمزگذاری فوق العاده قوی برای سیستم L2TP است. معمولاً ، L2TP از رمزگذاری 128 بیتی استفاده می کند و گزینه بهتری برای دستگاه های تلفن همراه است (جایی که رمزگذاری AES می تواند باتری را تخلیه کند) ، و این برای هر کسی که می خواهد VPN برای آندروید یا سرویس آیفون VPN بخواهد انتخاب عالی است..

راحتی در استفاده

وب سایت IronSocket به اندازه رقبای اصلی خود نرم و صاف نیست. این می تواند با یک طراحی مجدد انجام شود. دسترسی به ناحیه مشتری از طریق یک دکمه در سمت راست بالای صفحه است. ناوبری دیگر سایت از طریق نوار منو در بالا است. این فهرست ثابت نیست ، بنابراین هنگام حرکت به پایین صفحه ، آن را گم می کنید.

یکی از ویژگی های عالی سایت امکان تغییر زبان به لیست طولانی گزینه های دیگر است. در پاورقی وب سایت گزینه های ناوبری بیشتری وجود دارد. این پیوندها شامل دسترسی به صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی شرکت و سیاست بازپرداخت است. همچنین می توانید از پایین صفحه به وبلاگ IronSocket وصل شوید.

پشتیبانی

صفحات پشتیبانی IronSocket بسیار پیچیده نیستند. صفحه سؤالات متداول وجود دارد که شامل اطلاعات بسیار مفیدی است. بخش های دیگر مرکز راهنما شامل راهنماهای نصب و پیوند از طریق لیست سرور است.

فرم ساده وب در این صفحه اصلی ترین وسیله دسترسی شما به تیم پشتیبانی است.

فرآیند

ثبت نام

برای عضویت در IronSocket ، روی نوار منو یا در یکی از موارد موجود بر روی Pricing کلیک کنید "شروع کنید" دکمه هایی که در صفحه اصلی سایت پراکنده هستند. کلیک کنید "اکنون سفارش دهید" زیر توضیحات مربوط به دوره اشتراک دلخواه شما.

برای به دست آوردن یک حساب کاربری ، فقط کافی است یک آدرس ایمیل وارد کرده و رمز عبور خود را تهیه کنید. آدرس ایمیل باید یک آدرس واقعی باشد زیرا اینجاست که IronSocket جزئیات ورود شما را ارسال می کند. اگر نمی خواهید IronSocket آدرس مرتب خود را بشناسد ، کافیست از یک حساب وب ایمیل رایگان تنظیم و استفاده کنید.

اگر واقعاً هیچ پیوند الکترونیکی بین شما و VPN را نمی خواهید ، می توانید از این راه دور شوید ، زیرا پس از پرداخت حساب کاربری خود ، می توانید اطلاعات ورود خود را از ناحیه مشتری سایت دریافت کنید. ایمیلی که هنگام پرداخت هزینه خدمات دریافت می کنید ، در واقع دارای اعتبار نمی باشد. در عوض ، حاوی پیوند به صفحه در ناحیه مشتری است که آن جزئیات را نشان می دهد.

بسته اصلی از سه اتصال همزمان کمک می کند. با پرداخت هزینه اضافی می توانید این میزان را به هشت افزایش دهید.

پس از انتخاب روش پرداخت ، یک پوشش به شما این امکان را می دهد که یک بار برای مدت زمان پرداخت خود ثبت نام کنید یا یک پرداخت مکرر را برای تمدید اشتراک خود تنظیم کنید..

بعد از اینکه IronSocket پرداخت شما را پردازش کرد ، شما را به منطقه مشتری هدایت می کند. این به طور خودکار وارد شما می شود. در این صفحه پیوندهایی به بارگیری و دستورالعمل نصب سرویس های VPN ، پروکسی HTTP و خدمات هوشمند DNS شرکت وجود دارد..

در صندوق ورودی خود ، باید دو ایمیل از IronSocket پیدا کنید. دوم از اینها خط سوژه دارد "اطلاعات ورود IronSocket VPN - مهم." هیچ جایزه ای برای حدس زدن محتوای این ایمیل وجود ندارد.

گذرواژه‌ای که هنگام باز کردن حساب خود تنظیم کردید ، به همراه آدرس ایمیل خود ، شما را به حوزه مشتری وب سایت وارد می کنند. برای ورود به VPN ، به نام کاربری و رمزعبور تولید شده در ایمیل نیاز دارید.

Windows VPN Client

IronSocket برنامه Windows VPN خاص خود را ندارد. درعوض ، کاربران را برای بارگیری برنامه OpenVPN Connect راهنمایی می کند. سازمانی که پروتکل OpenVPN را مدیریت می کند ، این امر را تولید می کند. این الزاما یک چیز بد نیست. OpenVPN Connect به شما امکان دسترسی مستقیم به سرویس قطعی OpenVPN را می دهد. بسیاری از شرکت های VPN از این رابط استفاده می کنند ، بنابراین IronSocket به طور منحصر به فرد کج و معقول نیست. با این حال ، این یک فرصت بزرگ برای برندسازی را از دست داده است. هنگامی که مشتری OpenVPN را در رایانه خود دارید ، می توانید به راحتی از یک سرویس VPN به سرویس دیگر (با اشتراک) پرش کنید. بنابراین IronSocket با مشتریان خود آشنایی ندارد.

پس از نصب برنامه ، راه اندازی می شود. شما چیزی روی صفحه خود نمی بینید. در عوض ، روی فلش بالا در سینی سیستم خود کلیک کنید تا نمادهای برنامه های فعال را مشاهده کنید. نمادی که به نظر می رسد مانند یک کلید سوراخ است ، برنامه OpenVPN Connect است.

با کلیک بر روی نماد OpenVPN یک برنامه باز نمی شود. نماد برنامه است. هنگامی که روی آن کلیک می کنید ، یک منوی پاپ آپ دریافت می کنید. این جزئیات کنترل مشتری VPN را نشان می دهد.

متوجه خواهید شد که هیچ سروری برای اتصال به آن وجود ندارد. نکته منفی استفاده از این رابط عمومی این است که به طور ویژه برای IronSocket تنظیم نشده است. شما باید به لیست سرورها برگردید تا تعریف اتصال را برای هر سرور که ممکن است بخواهید به آن متصل شوید ، بارگیری کنید. این یک کار بسیار پر زحمت است. این یکی از دلایلی است که ارائه دهندگان برتر VPN به رابط OpenVPN اعتماد نمی کنند بلکه در برنامه های خود سرمایه گذاری می کنند.

کلیک کنید روی "دریافت نمایه" دکمه برای بارگیری پرونده های مورد نیاز برای اتصال به یک سرور خاص. این شرم آور است که IronSocket تمام این پروفایل ها را در یک فایل بارگیری قرار نداده است. اگر بتوانند این مرکز را سامان دهند ، تنظیم خدمات بسیار ساده تر خواهد بود. همچنان که همه چیز می ایستد ، اگر می خواهید دسترسی خود را به همه سرورهای VPN فعال کنید ، کارهای زیادی برای انجام این کار دارید.

اگر واقعاً وقت ندارید ، کافی است پروفایلهایی را برای مکانهایی که می دانید مطمئناً از آنها استفاده خواهید کرد ، نصب کنید. برای این بررسی ، من قطعاً نیاز داشتم که سرورهای میامی ، کانادا و انگلستان را اجرا کنم ، بنابراین آنها را بارگیری کردم.

پس از کلیک روی پرونده بارگیری نمایه ، پیام پاپ آپ دریافت می کنید. کلیک کنید روی "اکنون بارگیری کن" دکمه این. هنگامی که پرونده پیکربندی روی رایانه شما است ، باید آن را جابجا کنید. بر روی نماد OpenVPN در سینی سیستم خود کلیک کنید و از منوی ظاهر شده ، Import را انتخاب کنید. انتخاب کنید "از پرونده محلی" فایل پیکربندی را در فهرست بارگیری پیش فرض خود قرار دهید. بر روی Open (رابط) پرونده کلیک کنید تا تعاریف بارگیری شود.

وقتی دستورالعمل بارگذاری تعاریف سرور را دنبال کردید ، گزینه های اتصال خود را مشاهده خواهید کرد. برای دیدن لیست سرور ، دوباره روی نماد OpenVPN Connect کلیک کنید.

اکنون می توانید ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید نام کاربری و رمزعبور خود را در قسمت مشتری وب سایت تغییر دهید تا آنها را به یاد ماندنی تر کنید. اولین باری که به سرور دسترسی پیدا می کنید ، باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. صفحه های ورود نام کاربری شما را برای بازدیدهای بعدی به خاطر می آورند. با این وجود ، هر بار که به یک سرور وارد شوید ، باید رمزعبور خود را وارد کنید.

اولین باری که به هر سرور دسترسی پیدا می کنید ، یک پیام هشدار دهنده دریافت می کنید. این اخطار در اتصالات بعدی با آن سرور ظاهر نمی شود.

پس از برقراری ارتباط ، یک پیام سیستم به شما اطلاع می دهد. علاوه بر این ، نماد OpenVPN Connect برای نشان دادن تیک تغییر می کند.

وقتی شرکت های برتر VPN برنامه های خاص خود را ایجاد می کنند ، آنها دارای ویژگی های امنیتی اضافی مانند سوئیچ kill یا محافظت خودکار از WiFi هستند. IronSocket نمی تواند این خدمات را ارائه دهد زیرا در نرم افزار کنترل خاص خود سرمایه گذاری نکرده است.

خدمات جریان

من به سرور East Coast US متصل شدم و دسترسی به Netflix USA ، ABC.com و NBC.com را آزمایش کردم و به همه آنها رسیدم. سپس به VPN UK متصل شدم و وب سایت Netflix UK ، iPlayer BBC ، ITV Hub و کانال 4 را امتحان کردم. در هر حالت ، IronSocket مرا وارد کرد و من قادر به تماشای فیلم ها بودم.

اگر نگران هستید که ممکن است به سایتی دسترسی پیدا کند که IronSocket نتواند به آن وارد شود ، می توانید لیستی را در سایت بررسی کنید که کانالهایی را نشان می دهد که شرکت اطمینان دارد که می تواند وارد آن شود. تا زمانی که مشترک نیستید ، نمی توانید به این صفحه دسترسی پیدا کنید. با این حال ، شما می توانید یک تصویر صفحه از این قسمت را مشاهده کنید تا ببینید آیا سرویس های ویدیویی مورد علاقه شما گنجانده شده است یا خیر.

سایر سکوها

IronSocket VPN از سیستم عامل های Windows ، Mac (پشتیبانی Mac VPN برای سیستم عامل و OSX) ، اندروید ، iOS و Blackberry پشتیبانی می کند. همچنین می توانید VPN را روی روترها ، کنسول های بازی ، جعبه های تنظیم شده و تلویزیون های هوشمند نصب کنید. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، IronSocket دارای مشتری VPN سفارشی خاص خود نیست ، بنابراین شما برای نصب آن نیاز به بارگیری برنامه سوم OpenVPN دارید. راهنمای راه اندازی برای همه دستگاه های محبوب در وب سایت ارائه دهندگان موجود است.

افکار نهایی

IronSocket توانایی خارق العاده ای دارد که تقریباً در کشورهایی که دارای سرور هستند ، در مورد هرگونه سرویس پخش ویدیویی جستجو کنید. سرویس های پروکسی SOCKS5 ، Smart DNS و HTTP موارد اضافی جالبی هستند که می توانید به محض عضویت در سرویس VPN به صورت رایگان با آنها بازی کنید..

ممکن است کمک هزینه فقط سه اتصال همزمان را محدود کنید. با این حال ، IronSocket به شما امکان می دهد یک کمک هزینه اضافی بخرید ، تعداد اتصالات همزمان خود را تا هشت مورد افزایش دهید ، که این باید بیش از حد کافی برای یک خانواده باشد.

اگر IronSocket وب سایت خود را مجدداً تنظیم کرده و برنامه خود نصب خود را تولید کند ، من این را به عنوان یکی از پنج بهترین VPN در جهان قرار می دهم. همانطور که هست ، امتیازهای به دست آمده از قابلیت های فنی سرویس به دلیل دشواری در نصب برنامه کم می شود.

از IronSocket دیدن کنید »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me