iPredator


 • قیمت گذاری

  از جانب 8.00 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید

متأسفانه ، IPreadator دیگر در Business نیست.

برای لیستی از گزینه های دیگر این سرویس ، لطفاً 5 مورد ما را ببینید بهترین VPN ها لیست.

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

iPredator از این واقعیت قابل توجه است که توسط بنیانگذار Pirate Bay پیتر ساندن تشکیل شده است ، و اگرچه به طور رسمی با وب سایت نمایه سازی BitTorrent مشهور وابسته نیست ، اما از روابط نزدیکی با آن برخوردار است. به دلیل این ارتباط ، ما برای iPredator امید زیادی داشتیم و به همین دلیل کمی ناامید شدیم که این سرویس دارای حواشی بسیار زیادی بود ، سیاست حفظ حریم خصوصی آن کاملاً جامع نبود همانطور که امیدواریم و سرعت ارتباطات بسیار روپیه بود. با این وجود رمزگذاری مورد استفاده از سطح بالایی برخوردار است و هیچ گونه اطلاعات استفاده ای در آن نگهداری نمی شود (که مهمترین ویژگی ها را تا آنجا که مورد توجه ماست) ، بنابراین سرویس به دور از بد نیست. این فقط چیزهای بهتر در آنجا هستند.

امکانات

 • OpenVPN
 • PPTP
 • 50 سرور سوئدی
 • پروکسی HTTP بدون ورود به سیستم ، سرور DNS و گره خروج Tor را اجرا می کند
 • P2P پشتیبانی می کند
 • استفاده نامحدود از داده ها
 • بدون استفاده از سیاههها

سرعت و عملکرد

ما با استفاده از پهنای باند 20 مگابایتی انگلیس ، iPredator را از طریق قدم های آن قرار می دهیم. سرعت ما در هنگام اتصال به سرورهایشان به نصف کاهش می یابد و سرعت آنها بین 7 تا 11 مگابیت بر ثانیه است. ما شاهد کاهش زیادی در سرعت هنگام استفاده از VPN هستیم ، اگرچه برخی از این موارد را می توان به فاصله جغرافیایی ما از سرورهای فقط سوئد iPredator نسبت داد. حتی با در نظر گرفتن این نکته ، سرعت ناامیدکننده است.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

قیمت گذاری یک دلار 8 ساده و بدون مزخرف در هر ماه است که می توانید با افزایش 1 ، 3 ، 6 و 12 ماه تمدید کنید. با این حال ، این نرخ با برنامه های بلند مدت تغییر نمی کند ، بنابراین شما هنوز هم در هر ماه 8 دلار پرداخت می کنید ، صرف نظر از این که کدام برنامه را انتخاب کنید.

یک آزمایش آزمایشی 3 روزه ارائه شده است تا طعم و مزه خدمات را به شما ارائه دهیم ، هرچند که هیچ کجا به اندازه سخاوتمندانه گفته نشده است ، آزمایش آزمایشی 30 روزه CyberGhost ، با این وجود قابل ستایش است. متأسفانه برای فعال کردن این جلسه ، باید درخواستی را از طریق سیستم بلیط یا ایمیل ارسال کنید ، که ما را برای حلق آویز ترک کرده است تا قبل از اینکه بتوانیم چرخش سرویس را ارائه دهیم..

حریم خصوصی و امنیت

این منطقه ای است که با توجه به ارتباط آن با The Pirate Bay ، انتظار داشتیم iPredator امتیاز خوبی کسب کند و به طور کلی ما ناامید نشدیم. رمزگذاری OpenVPN از انواع AES جامد CBC 256 بیتی است (همانطور که دولت آمریکا برای برقراری ارتباط امن از آن استفاده می کند) و از احراز هویت SHA1 استفاده می کند ، که بسیار عالی است.

حریم خصوصی نیز خوب است ، اگرچه کمی از خط مشی های "بدون گزارش هر آنچه که" توسط تعدادی از ارائه دهندگان رقیب ادعا شده اند کوتاه است (البته iPredator فقط می تواند صادقانه تر عمل کند). از همه مهمتر ، هیچ ترافیک نگهداری نمی شود ، اگرچه گزارش های اتصال "برای اهداف اشکال زدایی" نگه داشته می شوند. این موارد رمزگذاری شده و خارج از سایت نگهداری می شوند تا اطمینان حاصل شود که فقط iPredator می تواند به آنها دسترسی پیدا کند.

علاوه بر این ، شناسه معامله و ایمیل های دریافت شده از پردازنده های پرداخت برای مدت زمان کمی بیش از 6 ماه نگهداری می شوند ، همچنین "در سیستم جداگانه داخل یک پارتیشن رمزگذاری شده ذخیره می شوند".

در حالی که ما واقعاً ایده "اصلاً ورود به سیستم" را دوست نداریم ، رویه های حفظ حریم خصوصی iPredator بسیار محکم به نظر می رسند و برای بیشتر اهداف باید بیش از اندازه کافی باشند. همانطور که iPredator به TorrentFreak گفت ، ‘ما سعی می کنیم کمترین مقدار قانونی را در هر مکانی ذخیره کنیم. آدرس های IP رمزگذاری شده و فقط توسط کارمندان غیر پشتیبانی رمزگشایی می شوند تا از یک روند مناسب اطمینان حاصل شود. به عنوان مثال ، برای حل و فصل در مورد موضوعاتی که پلیس کمی از کارمندان پشتیبانی استفاده می کند تا اطلاعات گزارش سوءاستفاده را بدست آورد. ما در بانک اطلاعاتی فقط اطلاعاتی را که کاربران به ما معرفی می کنند و تعداد محدودی از پرداخت آنها را ارائه می دهیم ، ذخیره می کنیم. "

یکی از مشاهدات نهایی این است که ارتباط نزدیک iPredator با The Pirate Bay به این معنی است که ، تقریباً به طور منحصر به فرد ، می توان تقریباً کاملاً مطمئن بودیم که این یک "لانه زنبوری" نیست که توسط مقامات دولتی اداره شود.

افکار نهایی

با تشکر از یک خط مشی بدون اتصال به سیستم و برخی رمزگذاری های عالی می توانید بدتر از آن iPredator عمل کنید ، اما ماهیت سرویس بسیار سلب شده ، این واقعیت که اگر به هیچ وجه هیچگونه سیاهه ای در آن نگهداری نشود ، آن را ترجیح می دهیم. نتایج بسیار ناامید کننده speedtest.net ، بدان معنی است که ما همچنین فکر می کنیم شما می توانید خیلی بهتر انجام دهید. هنوز اوایل روزها است و iPredator با توجه ناخواسته پردازنده های مالی دست و پنجه نرم کرده است ، بنابراین ما پشتیبانی خود را ارائه خواهیم داد. با این حال ، ما همچنین احساس می کنیم که قبل از ارائه خدمات به طور کامل ، باید برخی از ویژگی های جذاب تر از جمله اضافه کردن برخی از سرورهای بین المللی و بهبود سرعت اتصال را اضافه کنیم..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me