FlashRouters


FlashRouters یک شرکت مستقر در ایالات متحده است که یک طاقچه تا حدودی منحصر به فرد را برای خودش حک کرده است. آنها روترهایی را می فروشند که از طریق سیستم عامل DD-WRT یا Tomato از قبل چشمک می زنند. در این بررسی ، هم روترهای فلش شده آنها و هم برنامه VPN FlashRouters خود را بررسی خواهیم کرد.

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

آنها از نزدیک با بسیاری از ارائه دهندگان VPN همکاری می کنند. بنابراین ، آنها به احتمال زیاد با ارائه دهنده VPN شما همکاری خواهند کرد. بنابراین FlashRouters راه حلهای روتر VPN افزونه و بازی VPN را ارائه می دهد.

آنها همچنین اکنون برنامه DD-WRT خود را توسعه داده اند که به عنوان افزونه ای برای سیستم عامل DD-WRT کار می کند. برنامه اجازه می دهد تا بین بسیاری از سرویس های محبوب VPN به راحتی جابجایی کنید ، بعلاوه برخی از ویژگی های مفید مربوط به VPN را اضافه می کند.

قیمت

FlashRouters 15-20 نوع مختلف روتر از 3 تولید کننده پیشرو را به فروش می رساند: Linksys ، Netgear و Asus. مدلهایی که آنها می فروشند از نمونه های کم نظیر Netgear R6400 (150 دلار) تا روترهای تمام نیروگاه مانند ASUS RT-AC5300 (499.99 دلار) متفاوت است. این قیمت ها مشابه و در برخی موارد پایین تر از رقبا هستند.

برای این قیمت ، شما همچنین پشتیبانی فوق العاده آنها را دریافت می کنید ، که در ادامه در این پست بیان می کنیم. این گرانتر از آن است که اگر روتر را به تنهایی خریداری کرده اید و سپس خودتان آنرا چشمک می زنید ، اما می توانید با مشکلاتی روبرو شوید.

روترهای FlashRouters همیشه با موفقیت از قبل چشمک می زنند. آنها گارانتی تولیدکننده بدون استفاده را با یکی از FlashRouters جایگزین می کنند (90 روزه ، با هزینه اضافی تا دو سال قابل تمدید).

برنامه VPN برای همه روترهای پشتیبانی شده FlashRout بصورت رایگان ارائه می شود.

ویژگی های برنامه FlashRouters VPN

برنامه FlashRouters VPN مملو از برخی ویژگی های عالی است:

 • به راحتی بین انتخاب سرویس های VPN جابجا شوید
 • سوئیچ کشتن جهانی
 • مسیریابی خط مشی دستگاهها
 • مسیریابی خط مشی میزبان (دامنه)

در حال حاضر ، از 11 سرویس VPN پشتیبانی می کند: Black Box Unzoner (فقط یک سرویس رفع انسداد) ، ExpressVPN ، HMA ، IPVanish ، IVPN ، NordVPN ، دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) ، ProtonVPN ، PureVPN ، SaferVPN ، VyprVPN و Windscrib.

شایان ذکر است که DD-WRT خود تقریباً برای هر سرویس VPN که از PPTP و OpenVPN پشتیبانی می کند ، از پیکربندی دستی پشتیبانی می کند. بنابراین ، اگر روتر را از FlashRouters خریداری می کنید اما نمی خواهید از یکی از سرویس های VPN پشتیبانی شده توسط برنامه آن استفاده کنید ، می توانید. با این حال ، شما باید آن را به صورت دستی پیکربندی کنید ، و از ویژگی های اضافی ارائه شده توسط برنامه سود نخواهید برد.

پشتیبانی

FlashRouters دارای مکانیزم پشتیبانی گسترده ای است: ایمیل ، بلیط ، چت زنده ، دسک تاپ از راه دور ، پایگاه دانش و تلفن. در حالی که هیچکدام از اینها 24/7 نیستند ، اما دیدن چنین طیف قابل توجهی خوشایند است.

چت زنده ، ایمیل و سیستم بلیط آنها معمولاً سریع برای پاسخگویی آماده می شدند. آنها توانستند در اکثر موارد مشکل ساز به ما کمک کنند. برای مشکلات پیچیده ، جایی که آنها به دسک تاپ شما نیاز دارند ، به احتمال زیاد به پشتیبانی از راه دور احتیاج دارید. ما این را هم آزمایش کردیم و فوق العاده بود.

برای برنامه ، آنها همچنین دستورالعمل تنظیم را در وب سایت خود ارائه می دهند. این شامل دستورالعمل های تنظیم برای برخی از ارائه دهندگان VPN پشتیبانی شده است. البته عجیب برای ExpressVPN نیست ، که پیچیده ترین نیازهای تنظیم تعداد زیادی است.

ما هنگامی که برای اولین بار به آن نگاه کردیم ، برخی از مشکلات را با برنامه تجربه کردیم اما از پاسخ تیم پشتیبانی FlashRouters بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم. آنها برای شناسایی مشکلات بسیار تلاش کرده اند و سریعاً به محض تأیید مسئله ، سریعاً به روزرسانی های سیستم عامل را فشار داده ایم.

فرآیند

ما روتر فلش شده خود را دریافت کردیم که روی سیستم عامل Tomato کار می کند. در جعبه راهنما ، نحوه تنظیم و بهینه سازی تنظیمات ما نیز وجود داشت. کل فرایند از ثبت سفارش تا تنظیم سریع و آسان بود.

برای استفاده از برنامه FlashRouters ، به یکی از خدمات VPN پشتیبانی شده توسط برنامه ، نیاز به اشتراک دارید. اگر یکی از آنها را ندارید ، پس از آن به ثبت نام نیاز دارید.

برای دسترسی به برنامه ، به صفحه کنترل DD-WRT روتر در مرورگر خود وارد شوید -> برگه وضعیت -> صفحه من. از نظر تئوری ، شما همچنین می توانید "flashroutersapp.com" را به عنوان میانبر وارد نوار URL کنید ، اما این هرگز برای ما کار نکرد.

کنترل پنل DD-WRT

برنامه FlashRouters DD-WRT

صفحه اصلی

صفحه اصلی برنامه به شما امکان می دهد سرویس VPN خود را از لیستی از ارائه دهندگان پشتیبانی شده انتخاب کنید. در بیشتر موارد ، شما باید به سادگی نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید ، یک مکان سرور را انتخاب کنید و به آن وصل شوید.

برنامه VPN Flashrouters

مسئله ای که با آن روبرو شدیم این است که نام مکان های سرور بر اساس نام هایی است که ارائه دهندگان به پرونده های پیکربندی OpenVPN (.ovpn) خود داده اند. همانطور که در مثال زیر می بینیم ، در بعضی موارد این اسامی کاملاً رمزگونه هستند و برای رمزگشایی نیاز به درک خاصی از اصطلاحات VPN دارند.!

انتخاب مکان Flashrouters VPN

خوشبختانه ، این برنامه به شما امکان می دهد تا سرورهای VPN را با نزدیکترین یکی از آنها در یک کشور انتخاب شده مرتب کنید. از طرف دیگر ، می توانید به برنامه اجازه دهید یک سرور را برای شما انتخاب کند که براساس آن کمترین سرور در یک کشور خاص است.

Flashrouters VPN کشور انتخاب کننده

FlashRouters به ​​ما اطلاع می دهد که آزمایشات آن نشان می دهد که انتخاب کمترین سرور تقریباً همیشه بهترین عملکرد را به همراه دارد (حتی بیشتر از انتخاب سرور در کشوری که به شما نزدیک است).

صفحه اصلی برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا هنگام شروع روتر ، به طور خودکار اتصال VPN را انتخاب کنید و سوئیچ kill kill جهانی را فعال کنید.

بیشتر سرویس های VPN برای اتصال فقط به یک نام کاربری و رمز عبور احتیاج دارند ، اما با ExpressVPN باید در گواهی کاربر و کلید خصوصی خود نیز جایگذاری کنید. در حال حاضر دستورالعمل هایی در مورد چگونگی انجام این کار ارائه نشده است ، اگرچه ما توانستیم اطلاعات را از دستورالعمل های عمومی تر DD-WRT در وب سایت FlashRouters استنباط کنیم.

نکته مهم این است که اگر ارائه دهنده VPN را تغییر دهید ، اعتبار بعدی برای بار بعدی که آن ارائه دهنده را انتخاب می کنید ذخیره نمی شود. این موضوع بیشتر از نظر بیشتر مشتریان معمولی VPN برای داوران مانند خودمان ناراحت کننده است.

کلید کشتار

این برنامه مجهز به سوئیچ kill است که در صورت عدم موفقیت اتصال VPN ، اتصال اینترنتی روتر را قطع می کند. این یک ویژگی ایمنی ضروری است که از بروز آدرس IP واقعی شما در هنگام وقوع جلوگیری می کند.

در عمل ، همچنین از هرگونه نشت DNS جلوگیری می کند ، که جای تعجب آور نیست زیرا "سوئیچ kill" از دیوارهای فایروال روتر استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هیچ امکان اتصال به اینترنت در خارج از رابط VPN وجود ندارد. به همین ترتیب ، در عین حال در جلوگیری از بروز IP نیز کار می کند زیرا سوئیچ kill را نیز انجام می دهد.

به عنوان یک killswitch ، کار می کند ... اما تا حدودی خیلی خوب است. ما قبل از از دست دادن اتصال به اینترنت ، بیش از چند دقیقه نتوانستیم با سوئیچ kill ، قادر به رفتن باشیم. شاید این برنامه خیلی آزار دهنده نباشد اگر برنامه بلافاصله مجدداً VPN را دوباره وصل کند. اما همانطور که بود ، مجبور شدیم هر بار سوئیچ kill را غیرفعال کنیم تا دوباره از اینترنت استفاده کنیم.

طولی نکشید که ما از این موضوع ناراحت شدیم و فقط سوئیچ kill را غیرفعال کردیم ، این بدان معنی بود که ما محافظت نشت DNS را نیز از دست دادیم.

گزینه ها

صفحه گزینه ها به شما امکان می دهد مسیریابی خط مشی را برای دستگاه ها و میزبان ها تنظیم کنید. این اغلب در جاهای دیگر به عنوان تونل زنی اسپلیت شناخته می شود. مسیریابی خط مشی برای دستگاه ها به شما امکان می دهد که چگونه هر دستگاه متصل به روتر با اتصال VPN ارتباط برقرار کند. سه گزینه در دسترس است:

 • پیش فرض: در صورت فعال شدن VPN ، ترافیک به داخل و از طریق دستگاه از طریق تونل VPN هدایت می شود. اگر سوئیچ kill به طور پیش فرض روشن باشد ، دستگاه نیز از آن استفاده می کند.
 • Killswitch: همان پیش فرض ، اما با فعال کردن سوئیچ kill kill اگر به طور پیش فرض روشن نیست.
 • بایگانی VPN: عبور و مرور از طریق دستگاه از طریق تونل VPN عبور نمی کند.

انتخاب مسیر یابی Flashrouters VPN

برای فعال کردن گزینه VPN-bypass ، باید یک تنظیم را در رابط معمولی DD-WRT تغییر دهید و روتر را دوباره راه اندازی کنید. این به اندازه کافی آسان است و فقط باید یک بار انجام شود. هنگامی که آن را آزمایش کردیم به صورت تبلیغاتی کار می کرد.

مسیریابی خط مشی برای هاست به شما این امکان را می دهد که چگونه نام دامنه ، آدرس های IP یا دامنه های IP خاص را انتخاب کنید. اتصال به هاست های مشخص شده یا می تواند مجبور شود همیشه از طریق VPN (چه در غیر این صورت فعال و چه غیر از طریق آن) طی شود یا از VPN معاف شود..

Flashrouters VPN هاست

این بسیار جالب است ، اما با یک رعایت بزرگ همراه است. این کار برای سایت ها یا سرویس هایی که به چندین دامنه حل می شوند ، شامل Netflix ، Amazon ، iPlayer BBC و بسیاری دیگر از سرویس های پخش محبوب دیگر.

با توجه به اینکه معافیت سرویس های پخش در کشور شما که در غیر این صورت اتصالات VPN را مسدود می کنند دلیل مهمی برای خواستن این ویژگی است ، این کمی ناامید کننده است. در واقع ، حتی به نظر نمی رسد که برای google.com کار کند ، که به عنوان نمونه در جزوه اسناد ارائه شده است!

نشت DNS

ما با استفاده از ipleak.net نشت IPv4 DNS و WebRTC را اجرا کردیم. ما قادر به آزمایش نشت IPv6 نبودیم ، زیرا ISP ما از اتصالات IPipv6 پشتیبانی نمی کند.

هیچ گونه نشت DNS یا WebRTC نشتی روی دستگاه های ویندوز و اندرویدی متصل به روتر مشاهده نشد ، اما ما هنگام استفاده از VPN به طور منظم نشت IPv4 DNS را در مک بوک خود تجربه کردیم بدون اینکه سوئیچ kill را فعال کنیم..

ما در دو Firefox و Chrome با استفاده از حالت Private / Stealth آزمایش کردیم تا از آلودگی حافظه نهان نتیجه جلوگیری کنیم. ما تأکید می کنیم که این موارد نشت DNS معمولی بوده و نشتی در مرورگر از طریق WebRTC نیست.

همانطور که اشاره کردیم ، با این حال روشن کردن سوئیچ kill kill جهانی مشکل را برطرف کرد. FlashRouters واقعاً باید تغییر نام جهانی سوئیچ را به "محافظت جهانی کشتن و محافظت از نشت DNS" تغییر دهند. اما همانطور که اشاره کردیم ، سوئیچ kill آنقدر آزار دهنده بود که مجبور شدیم آن را خاموش کنیم. که ما را با نشت DNS رها کرد.

FlashRouters باید به مردم هشدار دهد که از آن برای محافظت در برابر نشت DNS استفاده کنند. در غیر این صورت ، بسیاری از کاربران احتمالاً با خیال راحت آگاه نیستند که هنگامی که فکر می کنند پشت VPN پنهان است ، در اینترنت با IP واقعی خود در معرض گشت و گذار قرار بگیرند..

FlashRouters: نتیجه گیری

خوشمان آمد

 • این ساده ترین راه برای تنظیم VPN در روتر شماست!
 • برنامه رایگان برای همه روترهای پشتیبانی FlashRouters
 • طیف گسترده ای از خدمات VPN پشتیبانی می شود
 • مسیریابی خط مشی (تونل سازی اسپلیت) برای دستگاه ها
 • مسیریابی سیاست برای هاست
 • سوئیچ kill kill (به عنوان محافظت نشت DNS نیز عمل می کند)
 • پشتیبانی خارق العاده
 • روترهای عالی

ما در مورد آن چندان مطمئن نبودیم

 • مسیریابی خط مشی میزبان برای بسیاری از سایتها جایی که مفیدترین آنها باشد کار نمی کند

متنفریم

 • برای اطمینان از عدم وجود نشت DNS ، کاربران باید هشدار دهند که سوئیچ kill را فعال کنند
 • سوئیچ kill بسیار ناپایدار بود که مجبور شدیم آن را غیرفعال کنیم. این همچنین بدان معنی است که ما نشت DNS را از دست داده ایم.

برنامه FlashRouters DD-WRT ساده ترین راه برای استفاده از VPN روی روتر است. عادت زنانه. و ، سوئیچ کشتن جهانی معاف است ، خوب کار می کند. مسیریابی خط مشی میزبان نیز در اصل بسیار عالی است - اگر فقط وب سایت را پیدا کنیم ، در این زمینه کار می کند که می خواهیم از آن استفاده کنیم.!

مشکلاتی که در رابطه با سوئیچ kill داشتیم یک ضربه گیر کامل است. ما استفاده از آن را بسیار ناپایدار دانستیم ، مشکلی که تنها با این واقعیت وجود دارد که وقتی نتوانستیم سوئیچ kill را فعال کنیم ، نشت DNS را تشخیص داد.

با این حال ، روترهای فلش شده خود خارق العاده هستند و در کل ، ما نمی توانیم با FlashRouters خطاهای بسیاری پیدا کنیم! اگر روتر DD-WRT یا Tomato را می خواهید و از انجام این کار خودتان خیلی می ترسید - این پاسخ شماست! در ادامه به FlashRouters بروید تا درباره دنیای شگفت انگیز روترهای VPN از پیش فاش شده اطلاعات کسب کنید. یا از بهترین فروشنده آن ، Linksys WRT3200ACM برای یک روتر VPN که به عنوان مقدار قابل ملاحظه ای شناخته شده است ، بازدید کنید..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me