Fastmail


Fastmail
یک سرویس دهنده ایمیل است که بیست سال پیش در سال 1999 راه اندازی شده است. این سرویس خود را به عنوان یک راه حل ایمن ایمیل که از حریم شخصی کاربران محافظت می کند ، تبلیغ می کند. برای این منظور ، ادعا می کند هرگز از محتوای ایمیل های کاربر سود نبرد - همانطور که در مورد غول های ایمیل مانند Google ، Yahoo و Microsoft نیز وجود دارد..

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

این ارائه دهنده ایمیل دارای دفاتر در استرالیا و ایالات متحده است. همچنین لازم به یادآوری است که سرویس ایمیل در سال 2010 توسط شرکت نروژی نروژی Opera به دست آمد.

با این حال ، این یک شرکت استرالیایی است و ادعا می کند فقط به دستور دادگاه استرالیا پاسخ می دهد - نه موارد آمریکایی. با این حال ، سرورهای آن در ایالات متحده مستقر هستند ، که به نظر ما به این معنی است که می توان آن را به صورت گارانتی و سفارش gag ارائه داد.

متأسفانه ، استرالیا مکانی مناسب برای تأسیس سرویس ایمیل خصوصی (و ایالات متحده آمریکا) نیست. این امر به این دلیل است که استرالیا بخشی از توافقنامه نظارت پنج چشم است و کشوری است که قوانین نگهدارنده اجباری داده ها را اعمال می کند. علاوه بر این ، استرالیا اخیراً قانونی را تصویب كرده است كه مقامات می توانند از آنها برای مجبور كردن خدمات برای ارائه پشتیبان برای پیام های رمزگذاری شده استفاده كنند.

در کل ، این بدان معنی است که برای استفاده ایمن از این ارائه دهنده ایمیل ، شما باید از رمزگذاری نهایی به پایان (PGP یا S / MIME) استفاده کنید تا ایمیل و گیرنده خود را ارسال کنید. متأسفانه ، این نوع رمزگذاری به صورت بومی در Fastmail وجود ندارد - بنابراین شما باید از یک برنامه افزودنی شخص ثالث مانند Mailvelope یا یک مشتری ایمیل شخص ثالث مانند Thunderbird استفاده کنید..

بنابراین ، آیا این ایمیل پولی است که باید برای استفاده از آن بپردازید ، یا گزینه های بهتری در بازار وجود دارد?

آرم Fastmail

هزینه Fastmail چقدر است?

اگرچه کاربران می توانند یک تست آزمایشی Fastmail را به مدت 30 روز دریافت کنند ، اما برای استفاده دیگر از این سرویس ، خرید یک اشتراک ضروری است. اشتراک ها را می توان در یکی از سه برنامه اصلی ، استاندارد و حرفه ای خریداری کرد.

قیمت گذاری fastmail

هزینه های اولیه 3 دلار در هر ماه (برای هر کاربر) و به شما امکان می دهد از خدمات ایمیل ایمن خود با 2 گیگابایت فضای ذخیره استفاده کنید. برنامه های مشترک اشتراک اجازه نمی دهد که شما از دامنه خود استفاده کنید.

هزینه استاندارد برای هر کاربر 5 دلار در هر ماه است و میزان حافظه موجود را به 25 گیگابایت افزایش می دهد. کاربران استاندارد می توانند از دامنه سفارشی خود استفاده کنند.

هزینه حرفه ای در هر ماه 9 دلار است و میزان ذخیره سازی موجود را به 100 گیگابایت افزایش می دهد. کاربران حرفه ای می توانند از دامنه خود استفاده کنند و همچنین به سه ویژگی اضافی دسترسی پیدا می کنند: بایگانی سرپرست ، "Topicbox" برای به اشتراک گذاشتن ایمیل با اعضای تیم و کنترل سرپرستان.

مشترکین می توانند با کارت اعتباری یا بدهی یا با پی پال بپردازند. Cryptocur ارز فعلاً در دسترس نیست.

نمای کلی ویژگی ها

 • برنامه ها برای همه سیستم عامل ها
 • Webportal برای دسترسی آسان به ایمیل
 • پشتیبانی IMAP ، POP3 ، SMTP
 • بدون آگهی
 • ردیابی نیست
 • لیست ها و گروه ها
 • خدمات لیست پستی (Topicbox)
 • سرویس ارسال ایمیل (Pobox)
 • کاملاً قابل جستجو
 • ویژگی مکالمه برای پیام دادن پیام ها
 • پین کردن پیام
 • تقویم
 • ویژگی واردات
 • صادرات ایمیل به هر ارائه دهنده دیگر
 • پشتیبانی دامنه خود (استاندارد و بالاتر)
 • اشتراک و بایگانی ایمیل برای تیم ها (حرفه ای)
 • کنترل های سرپرست (حرفه ای)

راحتی در استفاده

ثبت نام آزمایشی 30 روزه در Fastmail آسان است و نیازی به تحویل جزئیات کارت برای شما نیست. این بدان معناست که می توانید واقعاً به داخل آن بروید و این حس را بدست آورید که چگونه Fastmail بدون نیاز به نگرانی در مورد اشتراک اتوماتیک نورد ، کار می کند.

برای شروع استفاده از Fastmail به سادگی به وب سایت خود بروید و با استفاده از فرم های آنلاین آن ثبت نام کنید. شما نیاز به گذرواژه دارید و با شرایط خدمات موافقت می کنید (که شامل ارسال ایمیل فله یا ناخواسته نیست). همچنین به کاربران رایگان یادآوری می شود که از این سرویس برای اهداف تجاری استفاده نمی کنند ، برای این کار لازم است که یک اشتراک خریداری کنید.

فرم ثبت نام fastmail

با کلیک روی شروع محاکمه 30 روزه ، شما را به فرم دیگری منتقل می کند که از شما خواسته است شماره تلفن را تحویل بگیرید. این یک بخش بسیار ناامیدکننده از خدمات است زیرا ما توانایی تأیید اعتبار از طریق ایمیل را ترجیح می دهیم. دست زدن به شماره تلفن همیشه بسیار تهاجمی تلقی می شود ، و این سرویس مناسبی برای خدمتی که ادعا می کند طرفدار حریم خصوصی است نیست.

fastmail رایگان شماره تلفن خود را تأیید کنید

هنگامی که شماره تلفن خود را تأیید کردیم ، قادر به استفاده از حساب رایگان و بدون مشکل بودیم. برای شروع ، در دسترس بودن ویژگی واردات آن را بررسی کردیم. خوشحال شدیم که متوجه شدیم امکان وارد کردن خودکار ایمیل و مخاطبین از مشتری دیگر ایمیل وجود دارد.

Fastmail یک ویژگی واردات داخلی دارد که به شما امکان می دهد ایمیل های خود را از یک حساب قدیمی مانند Gmail ، Yahoo ، Outlook ، iCloud یا از طریق IMAP از طریق هر شخص ثالث انتقال دهید. مخاطبین را می توان از طریق یک فایل دفترچه آدرس مانند CSV (رایج ترین روش) بارگذاری کرد. ورودی های تقویم همچنین می توانند بدون هیچ مشکلی وارد شوند.

برای دسترسی به ویژگی های واردات - و همچنین راهنماهای تنظیم برای کار Fastmail با یک سرویس گیرنده ایمیل شخص ثالث ، و برنامه های تلفن همراه - بر روی فلش پایین در سمت چپ بالای مشتری (کنار آدرس ایمیل خود) کلیک کنید و را انتخاب کنید. تنظیمات.

fastmail را با برنامه های شخص ثالث دریافت کنید

ما برخی از مخاطبین را با استفاده از یک پرونده CSV بدون مشکل وارد کردیم (vCard3 نیز موجود است). ما همچنین چندین ایمیل از Gmail آورده ایم تا بررسی کنیم ویژگی واردات کار می کند. برای انجام این کار ، تمام کاری که باید انجام دهید این است که IMAP را در حساب Gmail خود روشن کنید.

در این مرحله ، ویژگی صادرات را نیز بررسی کردیم که اگر تصمیم دارید Fastmail را برای سرویس دیگری ترک کنید ، باید از آن استفاده کنید. متوجه شدیم که نمی توانیم به ویژگی صادرات توجه کنیم و مجبور شدیم برای کمک به وب سایت آن جستجو کنیم.

ما کشف کردیم که برای صادر کردن مخاطبین باید گروهی بسازید و مخاطبین خود را به آن گروه اضافه کنید. مخاطبین اضافه شده به پوشه "بدون گروه" که حساب ایمیل با آن به صورت پیش فرض اضافه شده است ، نمی توانند صادر شوند. ما یک گروه درست کردیم و برای تست آن یک مخاطب اضافه کردیم.

مخاطبین fastmail

با کلیک بر روی صادرات تعدادی گزینه از جمله پرونده های CSV برای Outlook یا Yahoo ، پرونده های کارت ویزیت ، فایلهای .rr برای Opera و پرونده های LDIF برای Thunderbird را برای شما فراهم می کند. این گزینه متنوع و گسترده ای است که باید مهاجرت را برای هر کس آسان کند.

ویژگی یادداشت ها یک افزودنی خوب است که به شما امکان می دهد تا یادداشت ها را در ابر ذخیره کنید که در آن ها گم نمی شوند. با این حال ، به یاد داشته باشید که این موارد با رمزگذاری نهایی تا پایان محافظت نمی شوند ، به این معنی که در صورت خدمت به Fastmail با حکم ، آنها می توانند توسط کارمندان Fastmail یا مقامات قابل دسترسی باشند..

یادداشت های تست fastmail

ویژگی تقویم برای کاربرانی که از سرویس هایی مانند Google که با طیف وسیعی از ویژگی ها آشنا شده اند بسیار عالی است. تنظیم یک تقویم بسیار آسان است و می توان مخاطبین را به یک جلسه از طریق ایمیل خودکار دعوت کرد که بسیار عالی است.

تقویم fastmail

قابلیت بارگیری و ذخیره اسناد نیز بسیار عالی است و ما دوست داریم که بتوانید پوشه های خود را برای نگه داشتن همه چیز مرتب و مرتب در آن ایجاد کنید. با این حال ، دوباره به یاد داشته باشید که این سرویس رمزگذاری نهایی را برای پرونده های شما ارائه نمی دهد.

پرونده های fastmail را بارگذاری کنید

هنگامی که نوبت به ارسال ایمیل خود می رسد ، ما به وضوح ناامید شدیم که شما نمی توانید از PGP بصورت بومی در مشتری وب استفاده کنید. این شرکت ادعا می کند PGP را برای آنچه معتقد است دلایل امنیتی معتبری نیست ، ارائه می دهد که می توانید در وب سایت آن کشف کنید. با این حال ، برای بسیاری از افرادی که در حال حاضر از PGP استفاده می کنند (و به آن احتیاج دارند). ادغام مفید خواهد بود.

ارائه دهندگان ایمیل ایمن زیادی وجود دارند که به شما امکان می دهند این کار را انجام دهند ، و ما فکر می کنیم PGP جزء اساسی هر سرویس ایمیل است که ادعا می کند قابلیت های ایمیلی در ایمیل را دارد. با این حال ، ما در تنظیم برنامه افزودنی Mailvelope برای کار با این سرویس دهنده وب مشکلی نداشتیم. بنابراین ، می توان بدون ایجاد هیاهوی زیاد ، ارسال ایمیل ایمن را آغاز کرد.

ما همچنین از رابط کاربری آسان برای راه‌اندازی یک حساب کاربری با یک مشتری ایمیل شخص ثالث ، واقعاً لذت بردیم ، این بدان معنی است که شما می توانید از این ارائه دهنده ایمیل با هر نرم افزاری ایمیل مورد نظر خود استفاده کنید..

برای نتیجه گیری ، می توان به سهولت استفاده از این سرویس اشاره کرد. همه چیز همانطور که باید کار می کند و پیدا کردن چیزهایی که ممکن است شما نیاز داشته باشید هرگز دشوار نیست. بنابراین ، ما می توانیم این سرویس را به مبتدیانی که می خواهند از خدمات تهاجمی مانند Google دور شوند ، توصیه کنیم.

از طرف دیگر ، اگر شما از Google دور می شوید و هزینه ای را برای یک سرویس پرداخت می کنید ، ما احتمالاً توصیه می کنیم که این جهش را به خدماتی ارائه دهید که رمزنگاری انتهایی ایمن را برای ایمیل ها ، پرونده ها و یادداشت ها فراهم کند..

امنیت و حریم خصوصی

قرار گرفتن در استرالیا با سرورهای ایالات متحده آمریکا اعتماد به نفس زیادی را به شما القا نمی کند. شناخته شده استرالیا و ایالات متحده آمریکا در زمینه امور اطلاعاتی با یکدیگر همکاری می کنند و این از تعهد مشترک آنها به پنج چشم تأکید می شود.

داشتن سرورهای مستقر در ایالات متحده به این معنی است که امکان دارد سرورهای Fastmail مورد حمله یا ضمانت توسط مقامات آمریکایی قرار بگیرند. و از آنجا که ایالات متحده دستورات gag را اعمال می کند ، مشترکین FastMail هرگز نمی دانند که از طریق دولت ایالات متحده (یا استرالیا) به ایمیل های آنها دسترسی پیدا می کنند..

این پتانسیل بسیار مشکل ساز است زیرا Fastmail خدماتی نیست که رمزنگاری نهایی را به شما ارائه می دهد. این شرکت معتقد است که مصرف کنندگان برای بازیابی حساب های خود و جستجوی ایمیل های خود ترجیح می دهند و از این دلایل برای توجیه رمزگذاری سمت سرور استفاده می کند..

در نتیجه ، Fastmail کلیدهای رمزگذاری شما را از طرف شما کنترل می کند - و این امکان وجود دارد که کارمندان آن بتوانند به محتوای ایمیل شما دسترسی پیدا کنند. همچنین این بدان معنی است که Fastmail این توانایی را دارد که کلیدهای رمزگذاری شما را به مسئولین تحویل دهد تا در صورت ضمانت به محتوای ایمیل ، یادداشت ها و پرونده های شما دسترسی پیدا کنند. این به دور از ایده آل است.

Fastmail در وب سایت خود ادعا می کند که داده هایی که در سرورهای آن نگهداری می شوند ، ایمن هستند زیرا کلیدهای رمزنگاری را برای حساب های جداگانه از داده های خود ذخیره می کند. اما واقعیت این است که وقتی گذرواژه‌ها و داده ها در سرورهای شرکت ذخیره می شوند ، خطر هک شدن بیشتر می شود.

برای کاربرانی که در مورد قرار گرفتن در معرض این خطرات مشکوک هستند ، تنها گزینه ارسال پیام های رمزگذاری شده با استفاده از رمزگذاری ایمیل توسط مشتری است. این کار با یک حساب Fastmail امکان پذیر است ، اما در پورتال وب Fastmail یا برنامه های مستقل بصورت محلی در دسترس نیست.

به دلایل ناشناخته ، Fastmail رمزگذاری کلید عمومی مانند OpenPGP یا S / MIME را پیاده سازی نمی کند. این بدان معناست که برای ارسال ایمیل رمزگذاری شده باید از یک برنامه افزودنی شخص ثالث مانند Mailvelope - یا یک مشتری شخص ثالث مانند Thunderbird موزیلا استفاده کنید. Fastmail IMAP ، POP3 و SMTP را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین می توانید حساب کاربری خود را تنظیم کنید تا با یک مشتری ایمیل شخص ثالث که PGP را پیاده سازی می کند ، کار کنید و دشوار نیست. با این حال ، این تنها راه برای اطمینان از عدم نشستن ایمیل های شما روی سرورهای ایالات متحده FastMail با متن ساده است.

مسلماً ، Fastmail قول داده است که برای اهداف تحقیق و تبلیغات کلمه کلیدی ، به محتوای ایمیل نپرداخته باشد. اما اگر حکم داده شود ، چاره ای جز اجازه دسترسی دولت به ایمیل های شما نخواهد بود.

تعهد Fastmail به منبع آزاد بخشی از سکه های دو طرفه است. از یک طرف ، Fastmail مبتنی بر کوروش است - یک سرور ایمیل منبع آزاد که در آن به شدت کمک می کند. همچنین JMAP (یک پروتکل استاندارد باز) را اجرا می کند. با این وجود ، فراتر از این ، کل نرم افزار Fastmail اختصاصی است.

داشتن سرویس گیرندگان منبع بسته به این معنی است که ممیزی این سیستم عامل غیرممکن است. و در نتیجه ، لازم است اعتماد بنگاه کاری را انجام دهد که با داده های شما می گوید. این عنصر اعتماد هنگامی حذف می شود که یک ارائه دهنده ایمیل باعث می شود کل کد منبع آن قابل شنیدن باشد (منبع باز).

بسته به الگوی تهدید شما ، استفاده از این نرم افزار از نرم افزار اختصاصی ممکن است مسئله ای نباشد ، خصوصاً به دلیل سیاست های شفاف حفظ حریم خصوصی شرکت. با این حال ، برای کسانی که پارانوئید هستند ، ترکیبی از اجرای منبع بسته ، سرورهای آمریکایی ، صلاحیت استرالیا ، و رمزگذاری سمت سرور (نقطه مقابل دانش صفر) - ممکن است برای کنار گذاشتن شما کافی باشد.

سرانجام ، ما TLS / SSL Fastmail را بررسی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که اجرای امنیت ترانزیت را به طور موثر انجام می دهد. ما این سرویس را با استفاده از آزمایشگاه های Qualys SSL آزمایش کردیم و خوشحال می شویم که گزارش داد که این شرکت A + را کسب کرده است. این بدان معنی است که می توانید به امنیت SSL شرکت بطور صحیح پیاده سازی شده اعتماد کنید و داده های شما باید در هنگام انتقال ایمن باشند.

با این حال ، برای هر کسی که تصمیم به استفاده از این سرویس ایمیل از طریق پورتال وب می گیرد ، لازم است به یاد داشته باشید که این برنامه با استفاده از JavaScript (JS) پیاده سازی شده است. مانند همه برنامه های JS که در مرورگر شما اجرا می شود ، این امر باعث می شود در برابر حملات انسان در وسط ناشی از ارتباط برقرار کردن JS با مرورگر شما ، آسیب پذیر باشد. در نتیجه این امکان وجود دارد که یک هکر بتواند کلیدهایی را بر روی کاربران Fastmail وارد کند ، که به آنها امکان دسترسی به محتوای ایمیل ها را می دهد.

مسلماً ، این مختص Fastmail نیست. این مورد برای کلیه مشتریانی که در مرورگر شما اجرا می شوند صدق می کند. و می توان به این نقص پی برد. برای حل این آسیب پذیری ، لازم است مشتری های ایمیل مستقل ارائه شده توسط Fastmail یا بهتر از این ، یک مشتری ایمیل شخص ثالث را اجرا کنید که امکان رمزگذاری ایمیل های خود را نیز با استفاده از PGP امن فراهم می کند..

همچنین شایان ذکر است که ما از تهیه شماره تلفن برای اشتراک ناامید شدیم ، که این یک تهاجم برای یک سرویس مبتنی بر حریم شخصی است..

پشتیبانی مشتری

علاوه بر راهنماهای تنظیم برای به دست آوردن سرویس در مورد مشتری های شخص ثالث ، Fastmail تعداد زیادی اسناد پشتیبانی و سؤالات متداول را در وب سایت خود دارد. برای دسترسی به این موارد ، به سادگی کلیک کنید پشتیبانی در وب سایت خود ما مقالات ، راهنماهای پشتیبانی ، و پاسخهای پرسش را پیدا کردیم که به خوبی نوشته شده باشد و آنها کمکی را که بیشتر مردم برای استفاده از خدمات به آن نیاز دارند ارائه می دهند..

برای هر کسی که به کمک بیشتری نیاز دارد ، گزینه پشتیبانی از طریق ایمیل وجود دارد. به سادگی به پاورقی صفحات وب آن مراجعه کرده و روی تماس با ما کلیک کنید. در اینجا شما به یک فرم تماس با ما آورده می شود که در آن می توانید سؤالاتی را مطرح کنید که از طریق ایمیل به آنها پاسخ داده می شود.

ما متوجه شدیم که این شرکت به نیازهای ما توجه می کند و آنها پاسخ های لازم را ارائه می دهند. با این حال ، ما مجبور شدیم با توجه به اختلاف زمان ، مدتی منتظر جواب باشیم. بنابراین ، منصفانه است که بگوییم پشتیبانی 24/7 نیست و برخلاف برخی خدمات دیگر ، پشتیبانی چت زنده وجود ندارد.

در کل ، ما چیزی برای معامله گر پیدا نکردیم و از منابع موجود در وب سایت آن ، و دانش کارمندان پشتیبانی آن ، تحت تأثیر قرار گرفتیم..

نتیجه

Fastmail یک ارائه دهنده ایمیل ارزان است که خود را به عنوان یک جایگزین مطمئن برای ارائه دهندگان ایمیل رایگان رایج می فروشد.

نسخه رایگان در مقابل پرداخت هزینه خدمات

اگرچه عالی است که Fastmail به منظور دستخوش تبلیغات تبلیغات و ایجاد یک جریان درآمدی ، به محتویات ایمیل افراد دسترسی پیدا نکند ، بسیاری از ویژگی های امنیتی موجود در این سرویس ایمیل وجود ندارد که ما می خواهیم.

رمزگذاری واقعی برای پایان دادن به حساب باعث می شود تا کاربران بتوانند امنیت ایمیل ها ، یادداشت ها و پرونده های خود را کنترل کنند. و کد کاملاً منبع باز از نظر ما ارجح است. پایگاه این شرکت در استرالیا این مورد را به عهده دولت بسیار تهاجمی قرار داده است ، و این واقعیت است که سرورهای آن در زنگ های زنگ آمریکایی مستقر هستند. اگر واقعاً به حریم شخصی داده ها اهمیت می دهید ، باید همه این عوامل در نظر گرفته شود.

این سرویس از نظر امکانات کاملاً بسته و قابل استفاده است و قطعاً می توانیم آن را به مبتدیان توصیه کنیم. احتمالاً شک کمی وجود دارد که این شرکت نسبت به گوگل بهتر باشد ، اما شما هنوز هم باید به چیزهایی که گفته می شود اعتماد زیادی داشته باشید.

Fastmail گران نیست و تا زمانی که از آن برای ارسال ایمیل با PGP استفاده می کنید ، می توانید از آن برای ارسال ایمیل های ایمن استفاده کنید. با این وجود ، ما نمی توانیم فکر کنیم اگر تلاش می کنید Google را پشت سر بگذارید ، می توانید چیزی با امنیت حتی بهتر پیدا کنید.

از طرف دیگر ، اگر شما این ایده را ندارید که در صورت از دست دادن رمز ورود خود ، قادر به بازیابی یک حساب کاربری نباشید ، نمی خواهید یک حساب ایمیل با رمزگذاری نهایی تا انتها بخواهید. و به همین دلیل ، Fastmail گزینه ای بسیار مناسب است که به لطف آزمایش رایگان 30 روزه خود ، می توانید برای یک تست امتحان کنید.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me