Faceless.me


ProPrivacy.com نمره
3.5 از 10

خلاصه

به دلیل ارائه خدمات رایگان سخاوتمندانه خدمات ، Faceless.me در جریان بررسی ما شروع خوبی را به دست آورد. با این حال ، توجه به این نکته مهم است که نسخه رایگان دارای سرعت محدود و امکان جابجایی بین مکانهای سرور VPN نیست. با این حال ، به عنوان یک راه حل سریع و آسان ناشناس ماندن ، سزاوار اعتبار است.

وقتی شروع به کاوش در مورد راه حل با جزئیات بیشتر کردیم ، احساسات ما مخلوط تر می شود. نتایج تست سرعت بین سرورهای مختلف بسیار متغیر بود و ما با برنامه آیفون VPN آنها برخی از مشکلات تحریک کننده را داشتیم. ما همچنین برخی از مشکلات بارگیری را با خود وب سایت ارائه دهنده تجربه کردیم که باعث نگرانی شد.

به نظر می رسد که کارهایی برای بهبود راه حل انجام می شود و هرچه ممکن است به صورت رایگان آن را امتحان کنید ، ما از این کار به طور کامل عزل خواهیم کرد ، اما عملکرد واقعاً باید برای ما بهتر شود تا یک توصیه غیرقابل قبول ارائه دهیم..

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  7 مگابیت بر ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  قبرس
 • اتصالات همزمان
  1
 • کشورها
  3

امکانات

 • هنگام راه اندازی متصل شوید
 • 3 مکان سرور (ایالات متحده ، هلند ، روسیه)
 • گزینه رایگان
 • OpenVPN
 • PPTP
 • بدون استفاده از سیاههها
 • P2P پشتیبانی می کند

از Faceless.me بازدید کنید »

سرعت و عملکرد

طبق معمول ، ما تعدادی تست سرعت را با استفاده از Speedtest.net برای ارزیابی عملکرد راه حل VPN انجام دادیم.

ابتدا ، به طور معمول ، ما به یک معیار اتصال تست خود نیاز داشتیم ، بنابراین یک تست سرعت را در حالی که از VPN جدا شد ، اجرا کردیم. بدون VPN ، ما به سرعت بارگیری زیر 7Mbps رسیدیم.

سپس با شروع به سرور نزدیکترین مکان فیزیکی ، به Faceless.me در هلند متصل شدیم و یک آزمایش دوم را اجرا کردیم که در آن به سرعت بارگیری 5.26Mbps رسیدیم.

سربار اتصال VPN سرعت ما را در حدود 1.5Mbps کاهش داد. نه نتیجه بد و نه بهترین چیزی که تاکنون دیده ایم.

سپس به سرور Faceless.me در روسیه متصل شدیم و نتیجه بدتر بود ، با سرعت 1.46Mbps:

سرانجام ، ما به سرور VPN ایالات متحده متصل شدیم و سرعت بارگیری 2.58 مگابیت در ثانیه به دست آوردیم. در حالی که این موضوع کمی بهتر از نتیجه روسیه بود ، این هنوز نمایانگر کمتر از نیمی از سرعت بارگیری معیار ما است.

به طور کلی ، نتایج تست های ما به طرز فجیعی آمیخته بود.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

همانطور که در مقدمه ذکر شد ، Faceless.me یک سرویس بی نظیر سخاوتمندانه است ، به این دلیل که ارائه دهنده حداکثر 2 گیگ از ترافیک VPN را بصورت رایگان و بدون ثبت نام در اختیار شما قرار می دهد. با این حال ، همانطور که در بالا گفته شد ، سرعت در سرویس رایگان محدود است و امکان جابجایی بین سرورهای VPN امکان پذیر نیست.

برای کسانی که مایل به ادامه استفاده از خدمات فراتر از دوره رایگان هستند یا به سرعت و قابلیت اضافی دسترسی دارند ، بسته حق بیمه در دو نوع ساده در دسترس است.

اشتراک سه ماهه نامحدود ترافیک 19،95 دلار هزینه دارد و شش ماه هزینه آن 29.95 دلار است و سالانه 59.90 دلار کار می کنند و قیمت خدمات را به سمت متوسط ​​پایین قرار می دهند. با این وجود شایان ذکر است که اگر (مانند ما) در اروپا واقع باشید ، مالیات بر ارزش افزوده را به قیمت اضافه می کند.

حریم خصوصی و امنیت

این واقعیت که Faceless.me به شما امکان می دهد از یک نسخه محدود سرویس استفاده کنید و اصلاً ثبت نام نکرده باشد ، به این معنی است که این می تواند یک انتخاب عالی برای کسانی باشد که می خواهند یک راه حل سریع و یک جانبه برای حفظ حریم خصوصی داشته باشند.

با حرکت روی جزئیات فنی بیشتر ، Fac Fac پشتیبانی از PPTP و OpenVPN را ارائه می دهد. طبق گفته پشتیبانی ، رمزگذاری 1024 بیتی RSA است.

بسیاری از کاربران خدمات VPN به سیاست ورود به سیستم ارائه دهنده خود علاقه مند هستند. Faceless.me در سؤالات متداول خود تأیید می کند که هیچ مشکلی در فعالیت کاربر ندارند.

افکار نهایی

ما امیدهای زیادی برای Faceless.me داشتیم ، و به عنوان یک سرویس VPN رایگان ، برخی انتظارات را برآورده می کند. 2 گیگابایت ترافیک کاملاً رایگان و ناشناس برای برخی از افراد جذاب خواهد بود.

با این حال ، به عنوان یک سرویس قابل اتهام ، Fac Facel همچنان احساس می کند که یک کار در حال انجام است. ما زمان پایان وب سایت را ناشناخته دانستیم و یک روز کامل داشتیم که به دلیل خطای رمز عبور که بعداً خودش حل شد ، آیفون ما وصل نمی شود. این واقعیت که ارائه دهنده اظهار می دارد که آنها هنوز در زمینه های خدمات کار می کنند ، اطمینان بخش است.

با کار بیشتر ، Faceless.me می تواند به یک سرویس برای توصیه تبدیل شود. همانطور که ایستاده است ، متأسفانه کاملاً در آنجا نیست.

از Faceless.me بازدید کنید »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me