ElephantDrive

 • قیمت گذاری

  از جانب 10.00 دلار
  / ماه

ElephantDrive با نام اصطلاحاتی که یک فیل هرگز فراموش نمی کند و این سرویس "برای بادام زمینی" کار می کند ، افتخار می کند تا ابزارهای ذخیره سازی و تهیه نسخه پشتیبان از کلاس را که در ابتدا برای شرکتهای بزرگتر رزرو شده بود ، غرور کند..

ProPrivacy.com نمره
7 از 10

خلاصه

توانایی انتخاب رمزگذاری شخصی شما مطمئناً ElephantDrive را به تماشای خود می اندازد ، اما آیا کافی است که با سایر سرویس های پریمیوم با همان قیمت مقابله کنید؟ ما در این بررسی دقیق درایو فیل متوجه شده ایم.

دوست دارد

 • ماهانه & تخفیف قیمت سالانه
 • زیرمجموعه‌ها
 • کاربر پسند
 • پشتیبانی از سطح متقابل
 • نسخه سازی پرونده
 • حسابهای فرعی

دوست ندارد

 • عدم وجود سیاست دانش صفر
 • منبع بسته
 • مستقر در ایالات متحده است
 • هیچ تأیید هویتی 2 عاملی در وب وجود ندارد
 • هیچ چیز برای مشاهده یا ویرایش اسناد با

قیمت گذاری & دسترسی

ElephantDrive به چهار بسته تقسیم شده است ، هر کدام بازار متفاوتی را هدف قرار می دهند. می توانید یک پا را با یک حساب کاربری رایگان در 2 گیگابایت فضای ذخیره و 100 بار مگابایت بارگذاری کنید ، یا این محدودیت ها را با یک دوره آزمایشی 30 روزه رایگان در هر ردیف بعدی ، که در آن می توانید هر زمان که بخواهید ارتقا دهید ، کاهش داده و لغو کنید..


ردیف Home مقرون به صرفه ترین و با قیمت 10 دلار در هر ماه برای 1 TB ذخیره سازی است.

بسته بندی Home برای افراد و خانواده ها مناسب است و در هر ماه 10 دلار هزینه برای 1 TB ذخیره سازی دارد. یک سطح انعطاف پذیری برای مشتری مناسب است که ذخیره اضافی آن در هر ماه با 10 دلار در هر ماه افزایش می یابد ، حداکثر 15 TB. شایان ذکر است که آپلودها در هر پرونده با 2 گیگابایت پوشانده می شوند و هر چیزی بزرگتر رد می شود. حسابهای خانگی در 10 دستگاه به طور هم زمان موجود هستند و می توانند 3 حساب فرعی جداگانه تهیه کنند.

مشاغل کوچک با بسته 20 دلار در هر ماه تجارت ، 1 ترابایت ذخیره سازی پایه بهتر است. این هزینه 20 دلار در هر 1 تن اضافه شده در این زمان ، تا 50 توبی سرسام آور است ، و بارگذاری های تک می تواند در هر پرونده تا 15 گیگابایت باشد. ElephantDrive for Business را می توان در 25 دستگاه مختلف نصب کرد و حداکثر 20 حساب فرعی مختلف را در اختیار شما قرار می دهد.

گزینه Enterprise بالای زنجیره غذایی است که برای مشاغل بزرگتر با 100+ دستگاه و 100 زیر حساب کاربری طراحی شده است. یک بار دیگر ، ذخیره سازی پایه از 1 TB شروع می شود و ترابایزهای بیشتر در هر 30 دلار اضافه می شوند. درمورد اینکه یک شرکت چقدر می تواند این بار را اضافه کند ، اندازه ای وجود ندارد و حداکثر اندازه پرونده های فردی حداکثر می تواند تا 200 گیگابایت باشد.

توجه داشته باشید

ElephantDrive به عنوان انگیزه ای برای پیش خرید در کل یک سال ، دو ماه از بسته های سالانه خود تراشیده است. برای فهمیدن هزینه فله پیشنهادی ، به سادگی هر یک از قیمت های فوق را 10 برابر کنید.

امکانات

 • نسخه سازی پرونده & بهبود
 • پشتیبانی از اشتراک گذاری فایل
 • همگام سازی متقابل پلت فرم
 • ادغام سیستم عامل
 • حسابهای فرعی
 • دسترسی آفلاین

نسخه سازی پرونده & بهبود

در حالی که ElephantDrive راهی برای مشاهده یا ویرایش پرونده های شما ارائه نمی دهد ، تاریخچه نسخه همه آنچه را که در سرور آپلود شده است ، پیگیری می کند. این امر به ویژه مفید است اگر ویروس ها داده های شما را به خطر بیاندازند یا یک پروژه مشترک کمی بیش از حد ویرایش شود ، زیرا می توانید به یکی از نسخه های قبلی وارد شده برگردید.

به شرط همگام سازی پوشه پشتیبان شما ، که در ابتدا مشکلی برای من ایجاد شده است ، می توانید نحوه تهیه پرونده های خود را از تنظیمات پشتیبان گیری تنظیم کنید. از اینجا ، می توانید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید ، استثنائات را بر اساس قانون تنظیم کنید ، بایگانی را تنظیم کنید و حتی اصلاح کنید که چند نسخه پرونده نگهداری می شود و تا چه مدت.

گزینه های نسخه سازی فایل جامع ، اما بسیار متناقض است زیرا آنها از کار در طول آزمایش خودداری کردند.

محدودیت سختی در مدت زمان طولانی برای ذخیره تکرارهای قبلی وجود ندارد ، اما ضروری است که آزمایش نسخه های نسخه قبل از شروع کار را آزمایش کنید ، زیرا می دانید نسخه های قدیمی تر آنطور که انتظار می رود ذخیره نمی شوند. حتی پس از گفتن ElephantDrive به ذخیره نسخه های نامحدود ، آنها پس از یک روز بدون توضیحات ناپدید شدند.

نسخه سازی پرونده در همه سیستم عامل ها به نظر می رسد ، به شما امکان می دهد تا با کلیک راست روی پرونده ها در مرورگر ، Windows Explorer و Mac Finder یا با کلیک بر روی نماد اطلاعات (i) در برنامه های تلفن همراه ، کلیک راست کنید. شما حتی می توانید پیوندهای اشتراکی به نسخه های خاص را در دسک تاپ ایجاد کنید و کل پوشه هایی را که تغییر کرده یا حذف شده اند ، بازیابی کنید.

پشتیبانی از اشتراک گذاری فایل

ElephantDrive با اشتراک گذاری پرونده ها کار کوتاهی انجام می دهد و گزینه را در منوی کلیک راست بر روی دسک تاپ و اطلاعات مربوط به برنامه های تلفن همراه قرار می دهد. با یک پیوند طولانی مواجه خواهید شد که می توانید با دکمه "Open Link" تست کنید و با افزودن گذرواژه دسترسی را محدود کنید. متأسفانه ، هیچ راهی فوری برای تعیین زمان سنج در دسترس بودن مدت زمان لینک وجود ندارد.

به نظر می رسد که زمان انقضا دو ماه به طور پیش فرض تنظیم شده است ، اما این می تواند به صورت دستی در لیست مدیریت به اشتراک گذاشته شده ، واقع در زیر عنوان لینک ها تنظیم شود. با حرکت به "اقدامات" ، گزینه ای برای تنظیم تاریخ خود یا لغو دسترسی کاملاً به شما ارائه می شود. عدم وجود این گزینه ها هنگام ایجاد پیوند ، ناراحتی جزئی است و می خواهم در آینده به روز شود ، اما گزینه های شخصی سازی شخصی هیچ چیزی برای روشن کردن بینی شما نیست..

کراس پلت فرم

شما می توانید از طریق مرورگر به هر پرونده ذخیره شده در ElephantDrive دسترسی پیدا کنید ، اما این شرکت بطور رسمی برنامه هایی را در ویندوز ، macOS ، iOS 9.2 یا بالاتر ، اندروید 2.3 یا بالاتر ، و دستگاه های مختلف توزیع کننده های لینوکس و شبکه های پیوست شده ذخیره سازی (NAS) منتشر کرده است. ElephantDrive در هنگام راه اندازی به طور خودکار یک پوشه "همه جا" را ایجاد می کند که تمام دستگاه های متصل را پیوند می دهد و قول می دهد فوراً همگام سازی پرونده ها را انجام دهد.

ادغام سیستم عامل

ElephantDrive به دلیل نگرانی های امنیتی ذاتی از بارگیری پرونده ها از طریق مرورگر ، باعث می شود تا کاربران خود از بارگذاری پرونده ها جلوگیری کنند و برنامه ها را برای استفاده بیشتر از سرویس اجباری کنند. خوشبختانه ، آنها هرکدام را به سیستم عامل مربوطه تعبیه کرده اند تا روند کار را ساده تر کنند.

پوشه های اختصاصی در ویندوز اکسپلورر و Mac Finder در دسک تاپ ظاهر می شوند ، و به طور خودکار پرونده هایی را که بکشید و رها شوند بارگذاری می کنند. همچنین به کاربر حق انتخاب گزینه های کلیک راست را می دهد که به اشتراک گذاری فایل ها و بازگشت مجدد به نسخه های قدیمی بسیار ساده تر می شود.

ادغام سیستم عامل مک

در حالی که ابر به طور مداوم در پس زمینه همزمان می شود ، مرکز اطلاع رسانی ElephantDrive در سینی سیستم کنار ساعت شما قرار دارد. این به نظر می رسد بسیار پایدارتر از ویندوز است ، زیرا در زمان خود با نرم افزار تعداد انگشت شماری از اشکالات بصری و خطاها را تجربه کردم.

تنظیمات درایو مک فیل

کاربران تلفن همراه ویژگی های زیادی برای بازی با آنها ندارند ، اما ادغام سیستم عامل موجود است. برای ارسال فایل به طور مستقیم به ابر ، لازم نیست برنامه را بوت کنید ، درعوض فقط روی "اشتراک" کلیک کرده و انگشت خود را روی صفحه بکشید تا گزینه ElephantDrive را پیدا کنید.

حسابهای فرعی

کاربران هنگام خرید بسته Home و 20 حساب فرعی با لایه بازرگانی ، در کنار حساب والدین استاندارد ، به طور خودکار 3 زیر حساب ارائه می دهند. این به شما امکان می دهد فضای ذخیره خود را با سایر کاربران قابل اعتماد و بدون نیاز به بخشی از اطلاعات حساس به اشتراک بگذارید ، در عوض به آنها از طریق آدرس ایمیل و رمز عبور خود دسترسی پیدا کنید..

می توانید فضای ذخیره سازی را با یک حساب کارگروه به اشتراک بگذارید یا با زیر حساب های مستقل تقسیم و فتح کنید.

بسته به نحوه تمایل به اشتراک گذاری ElephantDrive ، دو نوع حساب فرعی متفاوت وجود دارد. زیر حسابهای کارگروه به حساب والدین دسترسی یکسان دارند و فضای ذخیره سازی کامل را با گذرواژه های فردی به اشتراک می گذارند. حسابهای فرعی مستقل فضایی را برای استفاده دیگران از فضای ذخیره شما ایجاد می کنند ، از دسترسی آنها به پوشه ها و پرونده های دیگران جلوگیری می کنند ، مگر اینکه به طور عمدی با آنها به اشتراک گذاشته شود.

ایجاد یک حساب فرعی مستلزم ارتباطی بین طرفین است ، زیرا باید توسط مالک انجام شود و به گیرنده منتقل شود. هیچ آدرس ایمیل تأییدی ارسال نشده است ، اما دعوت شده ها می توانند پس از اولین ورود خود رمز عبور اختصاص داده شده خود را تغییر دهند. لطفاً توجه داشته باشید که اگر کاربر تصمیم به رمزگذاری پرونده ها به صورت شخصی گرفت ، تغییر رمزهای عبور می تواند در دسترسی به پرونده های آپلود شده قبلی تداخل ایجاد کند ، زیرا کلیدها با رمز اصلی مرتبط هستند. برای اطلاعات بیشتر بخش Security Security را در قسمت Privacy and Security بررسی کنید.

حریم خصوصی و امنیت

صلاحیت قضایی

ElephantDrive که در ایالات متحده واقع شده و مطابق با چارچوب محافظت از حریم خصوصی اتحادیه اروپا و ایالات متحده است ، تحت تحقیقات FTC و سایر ارگانهای دولتی قرار دارد. این ایده آل نیست ، با توجه به اینکه ایالات متحده بارها و بارها برای نظارت و موضع گیری مشکوک در مورد حریم خصوصی از صداقت خواسته شده است. شما به خصوص نمی خواهید اطلاعات حساس را به شرکتی منتقل کنید که هیچگونه احتیاطی از دست آن در دست آژانس امنیت ملی (NSA) نباشد..

دانش صفر

این مشکلات با یک سیاست دانش مطلوب صفر کاهش می یابد. در حالیکه ElephantDrive نسبت به جمع آوری حداقل اطلاعات شناسایی شخصی شخصی (PII) مانند آدرس های ایمیل ، نام ها و جزئیات پرداخت مورد نیاز برای اجرای سرویس شفاف است ، این انتخاب را به شما می دهد که آیا می خواهید کلیدهای رمزنگاری خود را توسط شرکت یا شخصاً با استفاده از آنها کنترل کنید. رمز عبور خود را.

کلیدهای درایو فیل دانش

در این سرویس صریحاً گفته شده است که تیمی که پرونده های شما را ذخیره می کند ، جدا از کسانی است که کلیدهای شما را کنترل می کنند ، بنابراین همه چیز "توسط افراد بدخوانده کاملاً غیرقابل خواندن باقی می ماند" ، با این حال این مداخله و نظارت دولتی را که ایالات متحده شناخته می شود متوقف نمی کند. برای.

ما همیشه توصیه می کنیم رمزنگاری شخصی را با یک مدیر رمز عبور جفت کنید.

رمزگذاری شخصی پرونده های شما به شما امکان آرامش خاطر را از ضمانت های دولتی با رمزگذاری نهایی تا انتها می بخشد ، اما ElephantDrive هنگام ذخیره رمزعبور خود را از دست می دهد زیرا برای محافظت از داده های خود استفاده می کند. این مسئولیت اضافی را بر عهده شما می گذارد ، زیرا نمی توانید پسورد خود را بازیابی کنید و با تغییر پتانسیل خواندن پرونده ها ، تغییر گذرواژه‌تان بطور قابل توجهی سخت تر خواهد شد. خوشبختانه ، ما بهترین مدیران رمز عبور را برای کمک به شما در یافتن رمز عبور قوی تر ، لیست کرده ایم.

شما می توانید گزینه سوم بدون رمزگذاری را انتخاب کنید ، اما این چیزی است که ما به شدت توصیه می کنیم زیرا همه آپلودهای شما را آسیب پذیر می کند.

امنیت فنی

مهم نیست که چه روشی را برای رمزگذاری انتخاب کنید ، تمام پرونده ها قبل از ترک سیستم از رمزگذاری AES-256 درجه نظامی محافظت می شوند. از طریق کانال SSL 128 بیتی محکم منتقل شده ، از داده های شما در برابر حملات در وسط محافظت می شود تا اینکه به سرورهای امن ElephantDrive برسد ، جایی که همچنان به استفاده از رمزگذاری در زمان استراحت.

این شرکت از رویکرد "طراحی باز" نسبت به سیستم های خود استفاده می کند ، به کارشناسان مستقل امنیتی مجاز اجازه می دهد تا شیوه ها و بازخورد ElephantDrive را در مورد نقص ها و آسیب پذیری های احتمالی ، چه از نظر تئوری و چه از قبل موجود ، بررسی کنند. تاکنون ، ElephantDrive از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند.

مسائل

رمزنگاری مرورگر

ElephantDrive به طور خودکار انتقال دهنده ها را از نسخه مرورگر به برنامه های مربوط به سیستم عامل هدایت می کند ، با بیان اینکه برنامه های آن بسیار ایمن تر هستند. این احتمال وجود دارد که این شرکت تشخیص دهد که زبانهای مبتنی بر Javascript بهترین برای امنیت نیستند و از بارگذاری مرورگرها به عنوان علامت اعتماد به پایگاه کاربر خود جلوگیری کرده اند ، اما این فرضیه ای است که فعلاً تأیید نشده است.

برای توضیح ، به روزرسانی یک برنامه به منظور ادامه کار ، همراه با یادداشت های وصله ای برای شفافیت ، نیاز به تأیید کاربر دارد. رمزنگاری مرورگر ، از سوی دیگر ، هر كدی را كه توسط ناشر هل شده است ، می پذیرد و از کاربران می خواهد كه به طور ضمنی به اهداف شركت اعتماد كنند. خوشبختانه ، به نظر نمی رسد که در اینجا مشکلی ایجاد شود ، حتی اگر بارگیری و هدایت مجدد به برنامه ، کمی راحتی را از روند کار حذف کند.

منبع بسته

علی رغم شفافیت بی سابقه در مورد سیستم های خود ، ElephantDrive معماری خود را از منبع بسته نگه می دارد. این یک عمل کاملاً استاندارد است که به خدمات کمک می کند تا در بازار ابر رقابت باقی بمانند اما بدون اینکه بتوانیم بگوییم چه چیزی در زیر خودمان است می گذرد ، ما فقط باید این شرکت را به قول خودشان بگیریم که همه چیز به شکلی است که می گویند.

پشتیبانی

پشتیبانی ElephanDrive در مقایسه با این رقابت کاملاً فاقد این است که به مرکز راهنمای آن و وبلاگی متکی است که سالانه معدود بار به روز می شود. این درخواست ها از طریق ایمیل را می پذیرد ، اما زمان پاسخ بسته به زمان ارسال و موضوع متفاوت است. هنوز نمی دانید که آیا یک سیستم اولویت درجه یک برای پرداخت اعضای وجود دارد ، اما مشخص است که سیستم فعلی فاقد سرویس است که 10 دلار در ماه هزینه دارد.

راحتی در استفاده

دسکتاپ

از آنجا که برنامه ها الزامی برای استفاده کامل از ElephantDrive است ، تأکید زیادی بر نحوه عملکرد آنها وجود دارد. ادغام در ویندوز اکسپلورر و Mac Finder انجام می شود ، دسترسی به پرونده های شما را بدون توجه به آموزش اولیه یا نه به آن ، بسیار آسان می کند..

فیل مکان یاب مک

متأسفانه ، گزینه های سینی سیستم بسیار پراکنده تر است ، با تنظیمات برگزیده ، پشتیبان گیری و دسترسی به پرونده های شما به جای اینکه از طریق سرفصل ها به هم پیوسته شود ، تقسیم می شود. این امر باعث می شود در صورت عدم موفقیت و رابط کاربری کاربر ، تغییرات را ملایم و ناامید کننده بدانیم. من همچنین قابلیت هماهنگی را زیر سوال می برم ، زیرا پارامترهایی که در برنامه دسک تاپ تنظیم کردم به ندرت به نسخه های دیگر منتقل می شود.

با توجه به اینکه این دوره از شرکت به سال 2006 باز می شود کمی ارائه شده است ، اما می تواند کند باشد ، اما تمام ویژگی هایی که انتظار دارید وجود داشته باشد و برای آنها حساب شده باشد. با این وجود برنامه های دسک تاپ مورد نظر زیادی وجود دارد که ElephantDrive امیدوارم در آینده دوباره مورد استفاده قرار گیرد.

سیار

بارگیری ElephantDrive در اندروید با دو برنامه متفاوت در فروشگاه Play کمی پیچیده تر شده است. یکی به وضوح برچسب ElephantDrive Legacy است ، که دیگر توسط این شرکت پشتیبانی نمی شود ، در حالی که گزینه ای با عنوان ElephantDrive برنامه فعلی است که باید بارگیری کنید.

برنامه تلفن همراه

این تجربه قبلاً دلپذیرتر از همتای دسک تاپ خود است ، با تصاویر و گزینه های تمیز تر با کلیک یک دکمه آماده است. تهیه نسخه پشتیبان از مخاطبین ، عکس ها و فیلم ها بر روی دستگاه تلفن همراه خود فقط با چند ضربه بزنید بسیار آسان است ، در صورتی که اطلاعات شما و اشتراک گذاری پرونده ها تقریباً بدون دردسر باشد ، می توانید گوشی را به Wi-Fi محدود کنید..

شایان ذکر است که برنامه موبایل چند ویژگی از قبیل امکان تغییر انواع رمزگذاری و اضافه کردن حسابهای فرعی را از دست داده است ، اما نسخه رضایت بخش ElephantDrive تاکنون باقی مانده است. من در طول زمان خدمت با من متوجه چند سکسکه شدم ، اما همه اینها با راه اندازی مجدد تلفن هوشمند حل شدند.

مرورگر

بارگیری برای نسخه های مرورگر موردنیاز نیست ، اگرچه محدودیت هایی نیز در پی دارد که ElephantDrive خود تمام تلاش خود را برای برجسته سازی انجام می دهد. رابط کاربری مدرن و لذت بخش است و به شما امکان دسترسی و بارگیری همه پرونده های خود را می دهد اما مانع بارگذاری شما نمی شود. ما بحث کردیم که چرا این ممکن است در بخش رمزنگاری مرورگر تحت شماره Issues باشد ، اما این یک ویژگی مهم است که باعث می شود نسخه مرورگر غیرقابل استفاده باشد بدون اینکه با یک برنامه جفت شود.

درایو فیل در مرورگر

با این حال ، نسخه مرورگر ElephantDrive مهمترین مرکز باقی مانده است ، به عنوان محلی برای ایجاد تغییر در حساب شما و اضافه کردن حسابهای زیر.

افکار نهایی

هدف ElephantDrive کاملاً واضح است و نیاز روز افزون به ذخیره سازی پشتیبان را هدف قرار داده است. این چیزی است که به ویژه در بازار NAS انجام می دهد ، اما شاید برای همتایان مصرف کننده نیز خوب نباشد. برنامه های قیمت گذاری متنوع هستند ، و بیشتر نیازهای مشتری را با امکان اضافه کردن فضای ذخیره برای هوی و هزينه اضافی فراهم می کنند ، اما این هزینه ها وقتی که نتواند مطابق با استانداردهایی باشد که انتظار داریم دو برابر شود ، کمی بالاست. ارقام به صورت ماهانه.

این شرکت همچنان با نگرش آینده خود نسبت به شفافیت و اجرای گزینه ها ، مرا تحت تأثیر قرار می دهد و به کاربران این امکان را می دهد تا چگونگی رمزگذاری داده های خود را انتخاب کنند. این یک رویکرد منحصر به فرد است که رقیبان آن غالباً فاقد آن هستند ، اما از عدم پشتیبانی ذاتی یک سرویس حق بیمه منحرف نمی شود و احراز هویت دو عاملی از دست می رود برای یک پلتفرم امنیتی محور غیرقابل تحقق است.

من اعتقاد دارم که ElephantDrive چشم انداز تبدیل شدن به یک حریف برتر در بازار را دارد اما تا زمانی که اختلاف در برنامه ها برطرف نشود یا قیمت گذاری تنظیم نشود ، توصیه کردن ElephantDrive دشوار است زیرا در حال حاضر در صورت وجود گزینه های بهتر ایستاده است..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me