EarthVPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 3.06 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید

  • لینوکس

ProPrivacy.com نمره
6 از 10

خلاصه

EarthVPN به تازگی به لطف ارائه خدمات بسیار کم هزینه که بدون هیچ گونه مشکلی نیست و موجبات برخی از ویژگی های بسیار سطح بالا را فراهم می کند ، موج هایی را ایجاد کرده است (استعاره های مختلط! بعضی ها فکر کرده اند که این معامله "خیلی خوب است که واقعیت داشته باشد" ، آنها آن را متهم به داشتن یک لانه زنبوری (کاملاً بدون هیچ گونه مدرکی دانستند!). ما به وضوح نمی توانیم صبر کنیم تا این ارائه دهنده جدید هیجان انگیز را از طریق سرعت های خود قرار دهیم ، و خواهید دید که ما ارادت خود را به حفظ حریم خصوصی ، قیمت پایین و ویژگی های خاص آن دوست داشتیم ، اما کمی درباره برخی از مشکلات عملکرد نگران هستیم.

آمار سریع

 • کشورها
  54
 • اتصالات همزمان
  3
 • صلاحیت قضایی
  قبرس
 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  22.66 Mbps

امکانات

تورنت
کل سرورها 190
کشورها 54
اتصالات همزمان 3
پشتیبانی روتر
روترها پشتیبانی می کنند DD-WRT
سرورهای فلزی یا مجازی برهنه ترکیب
پورت حمل و نقل
انتخاب بندر

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • رمزگذاری AES OpenVPN (با 265 بیتی موجود)
 • SSTP موجود است
 • پرداخت بیت کوین را پذیرفته و دارای یک سیستم قوی برای جلوگیری از ارتباط سایر معامله با کاربران است
 • حداکثر 3 دستگاه همزمان (با هزینه اندک)
 • سرعت SSTP خوب است

سرعت و عملکرد

ما اتصال VPN را با استفاده از پهنای باند 20 مگابایتی ما آزمایش کردیم. تست های سرعت باعث شده سرعت اتصال من بیش از نیمی به حدود 9 مگابیت بر ثانیه بر روی سرور لندن و 12 مگابیت بر ثانیه بر روی سرور سوئیس کاهش یابد. این بسیار خوب نیست ، اما بدترین VPN ای نیست که ما تاکنون با آن روبرو شده ایم.

همانطور که کمی از تست های OpenVPN اولیه ناامید شدیم ، سعی کردیم به جای آن از پروتکل UPD (که در تئوری سریعتر است) متصل شویم. با این حال ، این تفاوت کمی ایجاد کرد. اما نتیجه SSTP بسیار خوب بود و سرعت آن به 18 مگابیت در ثانیه نزدیک است.

ما تصمیم گرفتیم تا اتصال OpenVPN را کمی آزمایش بیشتری انجام دهیم و دریافتیم که نتایج بسیار وابسته به سرور هستند ، در حالی که بسیاری از سرورهای اروپایی سریعتر از آنهایی که در انگلستان محلی هستند سریعتر اثبات می شوند. با این حال ما گاهی اوقات با اتصال به برخی سرورها (مهمترین آنها در هلند) مشکل داشتیم. در مورد قابلیت اطمینان ، ما هیچ ارتباطی در طول دوره آزمون نداریم. یک آزمایش نهایی که انجام دادیم بررسی نشت DNS بود و EarthVPN با رنگهای پرنده گذشت.

تست نشت

ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین) 22.66
محدودیت داده
محدوده پهنای باند
نشت IPv4 شناسایی شد?

قیمت

1 ماه

3.06 دلار
هر ماه

بسته اولیه VPN با قیمت بسیار جیب 3.99 دلار در هر ماه (یا 39.99 دلار در سال) در می آید ، که باعث می شود EarthVPN فقط در مورد ارزانترین خدمتی باشد که ما هنوز مورد بررسی قرار داده ایم. برای چنین قیمت کم ممکن است انتظار داشته باشید که مجموعه ای از ویژگی های کمی محدود باشد ، اما حتی ابتدایی ترین بسته آن به شما امکان دسترسی به ویژگی هایی را می دهد که بسیاری از ارائه دهندگان VPN سایر هزینه ها را برای * (یا اصلاً ارائه نمی دهند) از جمله PPTP / L2TP / پروتکل پروتکل SSTP / OpenVPN و دسترسی به 87 مکان سرور در 32 کشور (از جمله سرورهای سراسر آسیا ، ایالات متحده و اروپا و در استرالیا ، نیوزیلند ، آفریقای جنوبی ، پاناما و برزیل و ترکیه). گزینه های اضافی را می توان با 1.99 دلار در هر ماه خریداری کرد و شامل موارد زیر است:

 • اضافه کردن یک دستگاه اضافی مانند یک تلفن (حداکثر 3 دستگاه جداگانه می توانند از همان آدرس IP متصل شوند اما از این مکانها بدون این گزینه نمی توانند به صورت جداگانه)
 • به روزرسانی رمزگذاری OpenVPN به 256 بیتی AES
 • داشتن یک آدرس IP استاتیک
 • پروکسی SSH تونل / جوراب فعال شده است

اگرچه سایر ارائه دهندگان ممکن است حداقل بخشی از این ویژگی ها را به عنوان بخشی از بسته های اصلی خود ارائه دهند ، با توجه به هزینه بسیار پایین قیمت اصلی EathVPN ، فکر می کنیم این اضافی های اختیاری ارزش خوبی برای پول را برای کسانی که به آنها نیاز دارند نشان می دهد (اگرچه اگر همه آنها را می خواهید). کمی گرانتر می شود) EarthVPN به هیچ عنوان "آزمایش رایگان" را ارائه نمی دهد ، اما ضمانت برگشت پول 7 روزه را ندارد ، که تقریباً نزدیک است. EarthVPN سرورهای ویژه دریانوردی را اجرا می کند "در همه قاره ها" که بخصوص برای ترافیک P2P / torrent بهینه شده اند ، و جایی که "DMCA یا هر معادل آن اعمال نمی شود".

راحتی در استفاده

پنجره ها
سیستم عامل مک
iOS
اندروید
لینوکس
ویندوزفون

تارنما

وب سایت به خوبی طراحی شده است ، به نظر حرفه ای (اگر خیلی شیک نباشد) و قابلیت جابجایی آسان دارد. وب سایت روبرو عمومی دارای نقشه گوگل از مکان های سرور ، دستورالعمل های تنظیم و سؤالات متداول و آموزنده است که به کلیه سؤالات متداول ما در مورد یک سرویس VPN پاسخ می دهد. حوزه مشتری (که از طریق صفحه ثبت نام بدون ثبت نام در حقیقت می توانید به آن دسترسی داشته باشید) شامل یک پایگاه دانش متوسط ​​با جمعیت و بسیار مفید می باشد ، یک صفحه وضعیت شبکه با گزارش تاریخچه زمان سرویس.

پشتیبانی مشتری

تضمین بازگشت پول
طول ضمانت برگشت پول 7
پشتیبانی 24 ساعته
چت زنده

یک صفحه تست سرعت نیز گنجانده شده است ، اما ما برای به دست آوردن نتایج دقیق عملکرد ، ترجیح می دهیم با سرعت Speedest.net بچسبیم. پشتیبانی مشتری به صورت سیستم ایمیل تیک دار در می آید. ما در هنگام راه اندازی برخی از مسائل را تجربه کردیم (به تصویر زیر مراجعه کنید) و حدود 8 ساعت طول کشید تا تیم پشتیبانی به ما بازگردد (تا آن زمان مشکلات ما خودشان حل شده بودند).

ثبت نام

ثبت نام نمی تواند بسیار ساده تر باشد زیرا نام شما ، آدرس ایمیل و رمز عبور برای شما درخواست می شود بسیار آسان تر نخواهد بود. پس از پردازش و پرداخت هزینه سفارش ، و ایمیل های تأیید / استقبال و غیره دریافت می شود ، می توانید به قسمت تنظیم وب سایت بروید و دستورالعمل های تنظیم خدمات را دنبال کنید.

سرویس گیرنده ویندوز یک امر بسیار ساده و لخت است که به شما امکان می دهد کدام سرور را بخواهید به آن متصل شوید ، با کدام پروتکل و از کدام پورت استفاده کنید. این اصول را در بر می گیرد ، اما هیچ یک از محافظت در برابر نشت DNS ، سوئیچ کشتن اینترنت ، آمار سرور و غیره را که در بعضی از سرویس گیرندگان VPN سفارشی ارائه دهنده دیگر مشاهده می شود به شما نمی دهد..

به طور پیش فرض ، مشتری بیش از TCP متصل می شود ، اگرچه معمولاً ابتدا از درگاه UDP استفاده می کنیم. در ابتدا با اتصال کمی مشکل داشتیم ، زیرا مشتری رمز ورود ما را نمی پذیرد. پس از چند تلاش ناموفق برای تنظیم مجدد آن (فرآیند بازنشانی به شما نیاز دارد که ابتدا رمز عبور قدیمی را وارد کنید ، که فقط احمقانه خونین است) ، این کار به تنهایی کار خود را شروع کرد.

پس از اتصال ، یک نماد در منطقه اعلان نوار وظیفه نمایش داده می شود تا به شما اطلاع دهد که همه چیز مهیج است.

سیستم عامل های دیگر

EarthVPN در مورد گزینه های تنظیم کاملاً گسترده است. پروتکل های رمزگذاری برای هر سیستم عامل به شرح زیر است:

 • در حال حاضر فقط اختصاصی دارد برنامه VPN برای ویندوز (با راه اندازی سرویس گیرندگان OSX و Linux) ، اما دارای دستورالعمل تنظیم دقیق دستی با تصاویر برای ویندوز است ، پروتکل های رمزگذاری شده از آن استفاده می شود. پروکسی PPTP ، L2TP ، OpenVPN ، SSTP و SSH / Socks.
 • Mac VPN مشتری OSX PPTP ، L2TP ، OpenVPN ، و پروکسی SSH / Socks.
 • لینوکس VPN مشتری استفاده می کند؛ پروکسی PPTP و SSH / Socks. سرویس گیرنده لینوکس به تنظیم دستی نیاز دارد.
 • و روترهای DD-WRT (PPTP و OpenVPN).
 • آنها برنامه آیفون VPN از PPTP و L2TP استفاده می کند (OpenVPN در راه)
 • برنامه VPN Android از PPTP ، L2TP و OpenVPN نیز پشتیبانی می شود).

حریم خصوصی و امنیت

انسداد (خفا)
کلید کشتار
حفاظت نشت IPv4

حریم خصوصی منطقه‌ای است که EarthVPN از آن برتری دارد. مستقر در قبرس شمالی. اگرچه تحت نظر صلاحیت ترکیه ، که قوانین نگهداری اطلاعات اجباری را دارد ، این درک ماست که قبرس شمالی چنین کاری را انجام نمی دهد ، و EarthVPN می گوید که هیچگونه استفاده یا فعالیت کاربر را وارد نمی کند. نه ما و نه اشخاص ثالث از نظر فنی امکان پذیر نیستیم که آدرس IP را با یک حساب منطبق کنیم. روی سرورهای دیگر آنها مسدود شده است ، این هرگز نباید مسئله ای باشد). سطح رمزگذاری نیز خوب است (اگرچه طبق معمول توصیه می کنیم در صورت امکان از PPTP با تأیید هویت CHAPv2 اجتناب کنید).

پروتکل های رمزگذاری

OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec
SSTP
پروتکل های دیگر تونل سازی SSH ، پروکسی SSL
IKEv2

L2TP / IPsec از رمزگذاری 3DES یا AES با کلید 256 بیتی استفاده می کند ، در حالی که OpenVPN از AES 128 بیتی با الگوریتم هش SHA1 و احراز هویت کلید RSA 2048 استفاده می کند. همانطور که در بخش قیمت گذاری بحث کردیم ، همچنین می توانید OpenVPN را به رمزگذاری AES 256 بیتی ارتقا دهید. کاربران ویندوز ویستا SP1 یا بعد از آن نیز می توانند از SSTP که از TCP Port 443 استفاده می کند (همانطور که توسط انتقال استاندارد SSL استفاده می شود استفاده کنید. این امر باعث مسدود شدن بسیار آسان می شود) و رمزگذاری SSL 2048 بیتی ، و ایده آل برای استفاده در مناطق بسیار محدود است. به عنوان چین ، ایران و سوریه.

همه اینها عالی هستند ، و نوعی از چیزهایی است که خروسهای قلب ما را در اینجا در ProPrivacy گرم می کند. کاربران می توانند با استفاده از بیت کوین (بصورت احتیاطی) یا با PayPal ، کارت های اعتباری ، Bitcoins ، Alipay ، Unionpay و Webmoney با استفاده از Bitcoin ناشناس پرداخت کنند. EarthVPN اطمینان حاصل می کند که تراکنش ها با ایجاد یک کلید منحصر به فرد برای هر تراکنش به کاربران مرتبط نیستند ، بنابراین می تواند پرداخت حساب برای انجام شده را تأیید کند ، و سپس آن کلید منحصر به فرد را حذف می کند..

این یک روش عالی است ، و آرزو می کنیم ارائه دهندگان VPN بیشتری پیاده سازی کنند. در کل ، به نظر می رسد EarthVPN توجه زیادی به اطمینان از حفظ حریم شخصی کاربر دارد ، که ما را تحت تأثیر قرار می دهد. لطفاً توجه داشته باشید که پایان مقاله را مرور کنید ، و پیوندهای ارائه شده قبل از تصمیم گیری برای اطمینان کامل به اقدامات امنیتی EarthVPN را دنبال کنید.

افکار نهایی

به طور کلی ، ما از EarthVPN بسیار تحت تأثیر قرار گرفته ایم ، اگرچه نتایج متناقض speedtest.net هنگام استفاده از OpenVPN (روش معمول توصیه شده برای اتصال از طریق VPN) نگران کننده است. با این حال ، EarthVPN یک سرویس کاملاً شگفت آور را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد و دارای گواهی نامه حفظ حریم خصوصی درجه یک است..

وقتی همه چیز گفته شد و تمام شد ، این آخرین نکته است که بیشترین امتیاز را با ما می دهد ، زیرا می توان مشکلات فنی را برطرف کرد ، اما نگرش بد کمتر. بنابراین ، ما توصیه می کنیم EarthVPN 9but توجه داشته باشید که در زیر آمده است) ، اگرچه فکر می کنیم مهم است که به منظور بهبود عملکرد OpenVPN در سراسر صفحه باشد..

یادداشت مهم: چیزی در مورد Reddit رخ داده است که آیا EathVPN کلیدهای عمومی و خصوصی را در پرونده OpenVPN .crt خود قرار داده است. اگر درست باشد ، این یک خطای غیرقابل بازگشت است ، اما این مسئله در هیچ جای دیگری در اینترنت که ما از آن می شناسیم مطرح نشده است و توسط EarthVPN به شدت تکذیب شده است. ما اعتراف می کنیم که برخی از استدلال و ضد استدلال اشتباه گرفته شده است ، بنابراین پیشنهاد می کنیم خوانندگان ما خود بحث را بررسی کنند. برای منظور از این بررسی ، فرض خواهیم کرد که همه چیز درست است و بر همین اساس EarthVPN را قضاوت می کنیم ، اما احساس می کنیم وظیفه داریم این اختلاف را به توجه خوانندگان خود بیندازیم ، و اگر اتهامات واقعی یافت شود ، توصیه ما را حذف می کنیم..

پیوندهای مربوطه عبارتند از: http://www.reddit.com/r/VPN/comments/1kuhps/earthvpn_as_a_nonus_alternative_to_pia/ (پست اصلی) http://vpnsecurityreview.tumblr.com/post/59920711273/were-sorry-earthvpn- -nope-Youre-اشتباه-یا-چگونه http://www.reddit.com/r/VPN/comments/1lhu16/earthvpn_securance_part_2/

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me