DefenceVPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 2.49 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
7 از 10

خلاصه

DefenceVPN یک ارائه دهنده VPN است که از اواخر سال 2016 شروع به کار کرد ، بنابراین این سرویس بسیار جدید است. این شرکت در کانادا مستقر شده است و آن را به عنوان هموطن TunnelBear و Windscrib تبدیل می کند. اگر می خواهید در بررسی تخصصی ما درباره خدمات بیشتر بدانید ، در ادامه بخوانید!

سرویس DefenceVPN تقریباً روزانه گسترش می یابد. این شرکت بدون برنامه خاص خود شروع به کار کرد ، اما اکنون یکی از آنها را دارد. شبکه سرور همچنین تحت بررسی دائمی قرار دارد که 20 مکان جدید سرور با یک بار اضافه شده است ، در ماه مه 2017.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  27 مگابیت در ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  کانادا
 • اتصالات همزمان
  5
 • کشورها
  16

امکانات

DefenceVPN قبلاً نسخه ای را ارائه می داد که از دسترسی به شبکه peer-to-peer (P2P) پشتیبانی می کرد و نسخه ای که آن را حذف نکرد. اکنون این نسخه فقط نسخه P2P را اجرا می کند. سایر ویژگی ها عبارتند از:

 • محدودیت توان اطلاعاتی وجود ندارد
 • بدون استفاده از نرم افزار
 • سرعت اتصال سریع است
 • رمزگذاری اطلاعات دو برابر
 • قطعنامه DNS خصوصی
 • کلید کشتار
 • حفاظت نشت DNS

برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از VPN در هنگام خرابکاری ، به بهترین VPN در سایت های تورنت نگاهی بیندازید.

از DefenceVPN بازدید کنید »

سرعت و عملکرد

برای تست سرعت ، من یک اتصال محافظت نشده با میامی (ایالات متحده) و سپس به لندن (انگلستان) را آزمایش کردم. من با کارگزار DefenceVPN در نیویورک و سپس دوباره با سرور در شیکاگو به میامی از کارائیب وصل شدم. سپس به سرور DefenceVPN در لندن متصل شدم و دوباره سرعت اتصال به انگلستان را امتحان کردم. در هر حالت ، من 5 بار با استفاده از وب سایت testmy.net اتصال را آزمایش کردم. دفاع Vpn 15

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند.

سرعت تولید شده در اتصالات که توسط VPN اداره می شد ، به طرز چشمگیری شبیه به مواردی بودند که در اتصالات محافظت نشده محافظت می شوند. اگرچه در نمودارهای بالا خواهید دید که سرعتهایی که دقیقاً یکسان نیستند ، احتمالاً یک معیار تغییر خاص توسط سرویس اینترنت زیربنایی ایجاد شده است.

آزمایشات مربوط به نشت IP با سرور VPN در لندن اعمال شده بر روی خط انجام شد. این آزمایشات شامل خدمات چندین وب سایت بود. اینها ipleak.net ، test-ipv6.com ، IPv6 leaks و doileak.net هستند. DefenceVPN تمام تست هایی را که ممکن بود گذشت. ارائه دهنده خدمات اینترنت من شامل ترجمه IPv6 نیست ، بنابراین آن تست ها امکان پذیر نبودند.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

این شرکت با طیف وسیعی از بسته ها شروع به کار کرد ، اما اکنون تنها یکی از آنها را ارائه می دهد. اگر برای مدت زمان طولانی تر ثبت نام کنید و از پیش پرداخت کنید می توانید نرخ ماهانه بهتری دریافت کنید. تمام دوره های اشتراک هفت روزه از ضمانت برگشت پول برخوردار می شوند.

قیمت گذاری DefenceVPN

از آنجا که این سرویس بسیار جدید است ، بسیاری از پیشرفت ها هنوز در خط لوله هستند. DefenceVPN قصد دارد بیت کوین را بپذیرد ، اما آن گزینه پرداخت هنوز در دسترس نیست. هم اکنون می توانید با کارت اعتباری یا با پی پال پرداخت کنید.

حریم خصوصی و امنیت

DefenceVPN اذعان می کند که کانادا مکانی ایده آل برای حفظ حریم خصوصی نیست. با این حال ، این امر با برون سپاری سرورهای خود در کشورهای خارجی ، این امر را کاهش می دهد ، به گونه ای که می تواند ادعا کند که برای ورود به سیستم کاری ندارد. وب سایت اظهار داشت که "DefenceVPN فعالیتهای کاربر را هنگام اتصال به VPN ردیابی یا نظارت نمی کند." احتمالاً این یک حقیقت جزئی است.

سرور VPN باید پیگیری کند که پاسخهای دریافتی با کدام مشتری مطابقت دارند ، در غیر این صورت نمی تواند پاسخ ها را ارسال کند. بنابراین ، باید هنگام فعالیت ، ورود به سیستم فعالیت داشته باشید. مسئله اصلی در مورد حفظ حریم خصوصی VPN این است که آیا یک شرکت VPN پس از پایان جلسه شما ، اطلاعات مربوط به فعالیت را حفظ می کند یا خیر و دیگر اطلاعات برای عملیات لازم نیست.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است شرکت با صدور بیانیه حقایق را خم کند این است که ادعا می کند از خدمات خود خارج می شود. بنابراین وقتی اظهار می کند که DefenceVPN فعالیت ها را وارد نمی کند ، این بدان معنی نیست که هیچ کس مشغول نگهداری پرونده نیست. شرکت برون سپاری به خوبی می تواند سوابق فعالیتهای کاربر را در خود ذخیره کند و آن دسته از سیاههها می توانند در صورت فشار از طریق قانونی توسط DefenceVPN در دسترس باشند..

این شرکت یک قناری ضمانت اجرا می کند. این گزارش حاوی بیانیه دوره ای است که به این شرکت با ضمانت نامه ای برای تفسیر اطلاعات ارائه نشده است. به اطلاعرسانی ها دستور داده می شود كه مظنونان را تحت تحقیق قرار ندهند ، بنابراین هیچ شركت VPN قادر نخواهد بود به كاربران خود از احضارها اخطار دهد. بنابراین ، مشتریان زرنگ و دانا باید در جدول زمانی بیانیه ها به دنبال شکاف باشند. اگر یک دوره زمانی از دست نرود ، این بدان معنی است که به شرکت دستور داده شده است تا اطلاعات را تحویل دهد.

رمزگذاری و تنظیمات

DefenceVPN از زمان شروع عملیات ، سیستم رمزگذاری خود را تغییر داده است. همانطور که در ژوئیه سال 2017 ، قصد دارد دوباره آن را تغییر دهد. VPN فقط با روش OpenVPN در دسترس است. این یک چیز خوب است ، زیرا این پروتکل VPN بهترین موجود است. با این حال ، OpenVPN بیشتر یک کتابخانه منبع باز است تا یک مجموعه دقیق از قوانین.

در ابتدا ، این شرکت OpenVPN خود را با استفاده از رمزگذاری پیشرفته استاندارد رمزگذاری (AES) با یک کلید 256 بیتی پیاده سازی کرد. بعداً آن را به رمزگذاری Blowfish تغییر داد. با این حال ، بیش از حد نگران نباشید ، زیرا این شرکت قصد دارد قبل از آغاز آگوست 2017 دوباره به رمزگذاری AES 256 بیتی برگردد..

استقرار جلسه توسط رمزگذاری RSA 2048 بیتی محافظت می شود. این یک سطح قابل قبول از امنیت است. با این حال ، بازیگران اصلی صنعت با افزایش طول کلید RSA به 4092 بیت ، این مرحله از اتصال را تقویت می کنند. DefenceVPN از Diffie-Hellman برای توزیع کلید استفاده می کند ، که اطمینان می دهد از کلیدهای جدید برای هر جلسه استفاده می شود.

سایر اقدامات امنیتی در نرم افزار مشتری که روی رایانه شما اجرا می شود یکپارچه شده است. اینها شامل یک سوئیچ kill است که تضمین می کند اگر VPN درگیر نباشد ، کامپیوتر شما با اتصال به اینترنت ادامه نخواهد داد. این شرکت سرویس Domain Name System (DNS) خود را ارائه می دهد ، این روشی است که کامپیوترها برای ترجمه آدرس های وب به آدرس های اینترنتی استفاده می کنند..

راحتی در استفاده

مانند همه موارد دیگر با این VPN ، وب سایت از زمان شروع شرکت کاملاً تغییر کرده است. صفحه اصلی سایت یک بخش طولانی است که چهار مورد اول در نوار پیمایش بالا را در بر می گیرد. گزینه های ورود به سیستم ، وبلاگ و پشتیبانی به صفحات دیگر منتهی می شوند.

حباب های گفتاری در پایین سمت راست صفحه به چت زنده پشتیبانی می کنند. در پایین صفحه اصلی ، یک سری پیوندهای سریع پیدا خواهید کرد.پاورقی DefenceVPN

پشتیبانی DefenceVPN

برای باز کردن پنجره گپ روی حباب های گفتار در پایین سمت راست وب سایت کلیک کنید. شاید لازم باشد مدتی صبر کنید تا هرکسی به سؤال شما پاسخ دهد. هیچ شاخص صف وجود ندارد ، بنابراین ممکن است فکر کنید که نادیده گرفته شده اید. با این وجود ، در آنجا آویزان شوید.

دکمه پشتیبانی در نوار منو به صفحه سؤالات متداول منتهی می شود. این صفحه همچنین دارای دکمه ای است که شما را قادر می سازد بلیط پشتیبانی را جمع کنید. کلیک کنید "بلیط پشتیبانی را باز کنید" اگر متوجه شدید که چت زنده بدون سرنشین است ، برای تیم پشتیبانی پیام ارسال کنید. صفحه تماس با پشتیبانی یک فرم وب استاندارد است.

دفاع Vpn 8

فرآیند

به یاد داشته باشید که اگر VPN را دوست ندارید ، هفت روز فرصت دارید تا سیستم را آزمایش کنید و بازپرداخت دریافت کنید. اگر احتمالاً در طول هفته بعدی از انجام کارهای فوری پریشان شده اید ، ثبت نام نکنید.

ثبت نام

بر روی گزینه Price در نوار منوی بالای سایت کلیک کرده و سپس را فشار دهید "شروع کنید" دکمه برای دوره اشتراک انتخاب شده خود را. یک لایه نمایش داده می شود و گزینه های پرداخت شما را نشان می دهد. برای ادامه بر روی روش مورد نظر خود کلیک کنید. شما نمی توانید از عضویت در سرویس کاملاً ناشناس بگذرید زیرا همیشه می توانید از روش پرداخت خود ردیابی کنید. روند پرداخت حساب ، توافق نامه پرداخت مکرر را تنظیم می کند.

صندوق ورودی خود را بعد از اتمام پرداخت بررسی کنید زیرا جزئیات حساب شما به آنجا ارسال می شود. قبل از فعال شدن حساب خود ، باید با کلیک کردن بر روی دکمه ایمیل ، آدرس خود را تأیید کنید. سپس می توانید به قسمت کاربر وب سایت وارد شوید و نرم افزار مشتری VPN را روی رایانه خود بارگیری کنید.

برنامه

اولین بار که از برنامه استفاده می کنید ، باید اعتبار حساب خود را وارد کنید. اگر روی آن کلیک کنید "ذخیره ورود" کادر تأیید ، دیگر لازم نیست این کار را انجام دهید. هر دو نام کاربری و رمز عبور حساس به مورد هستند. این اعتبارهایی است که هنگام تنظیم حساب خود تعیین کرده اید. پس از ورود به سیستم ، باید مشخص کنید که در کدام مکان دوست دارید ظاهر شوید. باید قبل از باز شدن برنامه ، روی دو صفحه دیگر کلیک کنید.

برنامه فعال بسیار اندک است و در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش شما ظاهر می شود. برای تغییر سرورها روی مکان سرور کلیک کنید و برای روشن کردن VPN ، نوار لغزنده روشن / خاموش را فشار دهید. هر زمان که از برنامه کلیک کنید ، ناپدید می شود. برای بازگرداندن آن روی نماد موجود در سینی سیستم خود کلیک کنید. می توانید با کلیک کردن بر روی نماد cog در برنامه ، به منوی تنظیمات دسترسی پیدا کنید. گزینه های بسیار کمی برای دستکاری وجود دارد. "اگر VPN متصل نیست ، اینترنت را غیرفعال کنید" مورد منو سوئیچ kill شما است.

سایر سکوها

در حال حاضر ، DefenceVPN نسخه ای از برنامه خود را برای iOS ارائه نمی دهد. نماینده پشتیبانی شرکت برای من توضیح داد که آنها یکی را نوشتند ، اما هنوز روند تایید در اپل ادامه دارد. در عوض ، دارندگان iOS دستورالعمل های دستی در مورد نحوه تنظیم VPN را در iPad و iPhone خود دریافت می کنند. یک برنامه برای دستگاههایی که سیستم عامل اندروید را اجرا می کنند وجود دارد. همچنین یک نسخه از برنامه نوشته شده برای Mac OS X و همچنین برای ویندوز 10 وجود دارد.

افکار نهایی

DefenceVPN خوب کار می کند. این سرویس به سرعت در حال تغییر است ، بنابراین ممکن است تا زمانی که می خواهید آن را امتحان کنید ، کمی بهتر شود. از دوره بازپرداخت استفاده کنید تا مطمئن شوید که تمام خدمات مورد نیاز خود را از طریق VPN ارائه می دهد.

از DefenceVPN بازدید کنید »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me