CryptoStorm


 • قیمت گذاری

  از جانب 7.00 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
6 از 10

خلاصه

CryptoStorm یک امنیت اینترنتی سریع و سریع است که براساس نشانه ها ، منتشر شده با منبع آزاد ، استفاده نامحدود ، بدون سازش و سازگار است & سرویس حفظ حریم خصوصی [VPN]. "همانطور که در این بررسی CryptoStorm مشاهده خواهیم کرد ، ارائه دهنده خدمات سخت افزاری و تبلیغی خود سنگین است ، اما نتوانسته است با استفاده از مواد مخدر عمل کند..

روش اشتراک مبتنی بر رمزگذاری CryptoStorm جالب است ، اما تقریباً به اندازه صورتحساب انقلابی نیست.

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  شاید ایسلند باشد ، شاید اینطور نباشد
 • اتصالات همزمان
  4
 • کشورها
  9

مشاهده CryptoStorm »

قیمت گذاری و برنامه های CryptoStorm

ساختار قیمت گذاری CryptoStorm تا حدودی غیر معمول است. هزینه پایه 6 دلار در هر ماه است ، با صرفه جویی جزئی برای خرید اشتراک بیشتر. به عنوان مثال ، خرید اشتراک سالانه فقط 6 دلار در پرداخت ماهانه صرفه جویی می کند.

1 ماه

7.00 دلار
هر ماه

با این وجود ، آنچه که خرید اشتراکی را انجام می دهد ، افزایش تعداد اتصالات همزمان شما مجاز است. به عنوان مثال ، یک اشتراک سالانه به شما امکان می دهد تا همزمان به چهار دستگاه وصل شوید.

همچنین می توانید بسته های مشترک یک ماهه خریداری کنید. اما این بسته ها با گزینه های اشتراک معمولی همخوانی ندارند. به عنوان مثال ، شما می توانید اشتراک های شش ماهه یا سالانه ، اما بسته های پنج ماهه یا 11 ماهه را خریداری کنید.

به نظر می رسد این تلاش عمدی برای جلوگیری از این واقعیت است که بسته های نرم افزاری هزینه ای برابر با همان قیمت اشتراک دارند ، با وجود ارائه تنها یک اتصال واحد (به عنوان مثال 52/12 $ = 33/4 دلار ، در حالی که 48/11 = 4/36 دلار).

پرداخت اشتراک 1.86 دلاری نیز برای اشتراک در هفته امکان پذیر است ، که برای آزمایش این سرویس مفید است. این گزینه از ویژگی خاصی استقبال می کند زیرا CryptoStorm یک نسخه آزمایشی رایگان یا ضمانت برگشت پول را ارائه نمی دهد.

وجود گره رایگان "Cryptofree" به خوبی تبلیغ نشده است و وقتی برای اولین بار مشتری را اجرا کردم ، برای من خبر بود. هیچ محدودیتی در این سرور رایگان وجود ندارد ، اما این سرویس بسیار کند است (بعداً در این بررسی به تست های سرعت مراجعه کنید).

پرداخت از طریق سیستم رمزگذاری شده بسیار رمزنگاری CryptoStorm انجام می شود (به تصویر زیر مراجعه کنید). توکن ها را می توان مستقیماً از طریق وب سایت CryptoStorm با استفاده از PayPal یا پردازنده پرداخت شخص ثالث Stripe خریداری کرد.

Stripe با استفاده از کارت اعتباری / بدهی ، از جمله کارتهای بدهی پیش پرداخت ، پرداخت را می پذیرد. همچنین پرداخت در بیت کوین را می پذیرد. اگر پرداخت از طریق Stripe انجام شود ، CryptoStorm هیچ سابقه ای در رابطه با اینکه چه کسی پرداخت ها را انجام داده است ، ندارد ، اگرچه Stripe می خواهد.

توکن ها را می توان از فروشندگان شخص ثالث نیز خریداری کرد. به یاد داشته باشید که مهم نیست که چقدر روش پرداخت استفاده شده ناشناس است ، CryptoStorm هنوز آدرس IP واقعی شما را می شناسد.

ویژگی های VPN CryptoStorm

CryptoStorm ویژگی های زیر را ارائه می دهد:

 • هیچ سیاهه ای نیست
 • پرداخت از طریق توکن های هش موقت که توسط فروشندگان شخص ثالث فروخته می شوند (از نظر تئوری)
 • حداکثر چهار اتصال همزمان (برای اشتراک های یک ساله + مشترک)
 • پشتیبانی از DNSCypt و DNSChain
 • کارتهای بدهی بیت کوین و پیش پرداخت (از طریق Stripe)
 • انتخاب پورت تصادفی (فقط ویندوز)
 • سرورها در نه کشور
 • پروتکل OpenVPN
 • تورنت P2P مجاز است

سرورها عمدتا در اروپا قرار دارند ، اما برخی از آنها در ایالات متحده و کانادا نیز وجود دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورنت ، به بهترین راهنمای VPN ما در سایتهای تورنت مراجعه کنید.

پرداخت رمزنگاری CryptoStorm

تاکنون منحصر به فردترین و پرکاربردترین ویژگی ارائه شده توسط CryptoStorm ، امکان پرداخت با استفاده از نشانه های هش شده است. از نظر تئوری ، این موارد را می توان از طریق فروشندگان شخص ثالث خریداری کرد. این اطمینان حاصل می کند که ، تا آنجا که به CryproStorm مربوط می شود ، پرداخت های ناشناس است. به همین ترتیب ، نشانه ها با یک حساب همراه نیستند. هر یک از نشانه ها به شما اجازه می دهد تا برای مدت معینی از خدمات استفاده کنید.

به نظر می رسد که این نشانه ها توسط فروشندگان شخص ثالث معامله ، مبادله و به فروش می رسند. از نظر تئوری ، این ایده بدی نیست ، اگرچه من نمی بینم که چگونه آن را ناشناس تر از VPN هایی است که با استفاده از کارت های فروشگاه یا پول نقد ، پرداخت را می پذیرند. با این حال ، در عمل ، سیستم به نظر می رسد چیزی آشفته است. شما می توانید نشانه ها را مستقیماً از یک وب سایت CryptoStorm خریداری کنید ، و با استفاده از بیت کوین می توانید آن را ناشناس انجام دهید.

پیوند نمایندگی فروشندگان در صفحه اصلی ، یک اخطار گواهی HTTPS را ایجاد می کند. اگر هشدار را نادیده بگیرید ، به صفحه انجمن CryptoStorm منتقل می شوید که به طور ظاهری فروشندگان را لیست می کند. اما بسیاری از پیوندهای موجود در این صفحه بسیار قدیمی هستند ، و نه یک لینک نماینده فروش که روی آن کار کرده ام کلیک کرده ام (در واقع با کلیک بر روی بسیاری از این لینک ها نیز اخطارهای گواهی ایجاد شده است).

به نظر می رسد برخی از فروش های خصوصی نشانه های واقعی واقعی هستند ، اگرچه من مطمئناً اعتماد چندانی به خرید یک توکن از طریق اشخاص ثالث در این صفحه ندارم زیرا اینها صرفاً فروش خصوصی و بدون اعتبار و / یا سپردن یا سیستم مشابه در محل هستند..

DNSCrypt

Windows Widget v3 از پشتیبانی DNSCrypt برخوردار است: "اکنون نمایش داده های DNS شما قبل از اتصال به CS از ISP شما مخفی می شوند ، بنابراین مگر اینکه آنها تمام IP های DNSCrypt / DeepDNS ما را ردیابی کنند (به همین دلیل می توانید یک غیر را انتخاب کنید سرور CC DNSCrypt در v3) ، آنها حتی نمی دانند که شما به CS متصل می شوید. "مهمترین مزیتی که در اینجا مشاهده می کنم ، امکان اتصال ایمن به سرورهای غیر CryptoStorm DNS است. این باید به غلبه بر موانع موجود در ارائه دهندگان VPN که کشورهایی مانند کشور چین کمک می کنند ، کمک کند.

DNSChain

DNSChain یک فناوری است که با هدف رفع مشکلات موجود در سیستم تأیید گواهی HTTPS است. در عوض این از blockchain Namecoin برای تأیید گواهینامه ها استفاده می کند. من در اینجا مقاله ای درباره آن دارم. این یک ایده خوب است ، اما به بهترین دانش من در مرحله رشد بسیار باقی می ماند. این بدان معنی است که مطمئناً برای زمان نمایش آماده نیست.

حریم خصوصی CryptoStorm

CryptoStorm خود را به عنوان یک قهرمان حفظ حریم خصوصی اعلام می کند ، اما هیچ اطلاعاتی درباره این شرکت در وب سایت آن موجود نیست. یک کارمند CryptoStorm از نام ناشناس شرکت در این پست قدیمی reddit دفاع کرد ، اما ، شخصاً ، من به شرکتهای معتبری ترجیح می دهم که توسط افرادی اداره می شوند که مایل هستند مسئولیت شخصی خود را برای خدمات انجام دهند. با این حال ، من درک می کنم که برخی ممکن است از رویکرد لباس و خنجر قدردانی کنند.

صلاحیت قضایی

این بدان معنی است ، با این وجود ، غیرممکن است که با اطمینان گفت که CryptoStorm تحت کدام صلاحیت عمل می کند ، داگلاس اسپینک شهروند ایالات متحده است و شرکت محاسبات حریم خصوصی بانکی در کانادا ثبت شده است (نگاه کنید به ضمیمه).

ما به طور کلی توصیه می کنیم از VPN های کانادایی به دلایل حریم خصوصی اجتناب کنید ، زیرا کانادا عضو مشتاق اتحاد جاسوسی پنج چشم NSA است. در این بررسی (که با سخنگوی CryptoStorm نیز صحبت می کند) بیان شده است که CryptoStorm در ایسلند مستقر است.

با این حال ، من نمی توانم تأیید دیگری در این باره پیدا کنم. ایسلند برای حفظ حریم خصوصی خوب است ، اما اگر CryptoStorm واقعاً در آنجا مستقر باشد ، جالب است بدانید که هیچ سرور از آن مکان اجرا نمی کند. بروزرسانی: CryptoStorm به من گفته است: "از دیدگاه حقوقی در کدام کشور مستقر هستید؟ ایسلند ، در واقع ما اهمیتی نمی دهیم." هوم باید بگویم که خیلی قانع نیستم. همچنین لازم به ذکر است که در اینجا مختصراً اتصال Spink منجر به گمانه زنی ها مبنی بر اینکه CryptoStorm یک Honeypot است.

مشاهده CryptoStorm »

Cryptostorm: سیاهههای مربوط

CryptoStorm ادعا می کند که به هیچ وجه هیچگونه سیاهه ای را حفظ نمی کند ، اگرچه عملکرد آن را به وضوح رصد می کند: "شما می توانید گزارش های اصلی و وضعیت را بر روی / dev / null تنظیم کنید تا ورود به سیستم را غیرفعال کنید ، اما این بدان معنی است که ارائه دهنده دسترسی نخواهد داشت. آمارهای مفیدی مانند تعداد کاربران در حال حاضر به یک نمونه (و بنابراین ، به هر سرور فیزیکی) وصل می شوند.

بسیاری از آنها (از جمله ما) به این اطلاعات نیاز دارند تا بتوانند سرور خاصی را شلوغ کنند تا بدانند که وقتی یک خوشه خاص به یک گره اضافی احتیاج دارد.! »به نوعی نگران کننده تر:

وی گفت: "از آنجا که ما ایده IP های واقعی را در هر کجای گزارش های وضعیت نشان نمی دهیم ، ما منبع OpenVPN را اصلاح کردیم تا تعداد کاربران متصل همچنان مشاهده شود (همراه با بایت های دریافتی / ارسال شده ، از آنجا و غیره به هم متصل می شوند). اما آدرس IP دیگر بخشی از این داده ها نیست. ما یک patch .diff UNIX برای هر کس دیگری که می خواهد همان کار را با OpenVPN انجام دهد ، ایجاد کردیم (در اینجا موجود است (با `patch -p1 اعمال شود) < noip.diff`) "

آیا این یک ایده خوب است که کد OpenVPN کاملاً ممیزی شده را با یک وصله آزمایش نشده و بدون نظارت اصلاح کنید؟ من خیلی ترجیح می دهم که تمام سیاهههای مربوط به سادگی به / dev / null ارسال شوند ، زیرا ارائه دهنده هایی مانند AirVPN چنین کاری را انجام می دهد.

آیا CryptoStorm امن است?

VryptoStorn از تنظیمات OpenVPN زیر استفاده می کند:

کانال کنترل: یک رمزگذار AES-256. پارامترهای RSA و SHA تعریف نشده هستند (tls-cipher TLS-DHE-RSA-WITH-AES-256-CBC-SHA) ، بنابراین رمزگذاری دستی پیش فرض OpenVPN RSA-2048 و احراز هویت HMAC SHA-1 را فرض می کنم. رازداری کامل جلو (PFS) از مبادله دیفی دی هلمن (DHE) ارائه می شود.

کانال داده: رمزنگاری AES-256-CBC با تأیید هویت HMAC SHA-512. این تنظیمات خوب است ، اگرچه فقط به اندازه تنظیمات پیش فرض OpenVPN مورد استفاده برای کانال کنترل (که باید گفته شود ایمن باشد) ایمن است..

طبق روال استاندارد ، تمام IP ها برای افزایش حریم خصوصی به اشتراک گذاشته می شوند. میخواهی بیشتر بدانی؟ لطفا راهنمای رمزگذاری VPN من و 5 امن ترین VPN را برای سال 2017 بررسی کنید. CryptoStorm می گوید که برای امنیت بیشتر از سرورهای فلزی لخت استفاده می کند. به غیر از این واقعیت که برخی از مسائل حقوقی در مورد مجوز grsecurance GPLv2 وجود دارد ، این به نظر خوب می رسد.

وب سایت Cryptostorm

سلیقه ها متفاوت هستند ، اما برای من شخصاً ، وب سایت CryptoStorm یکی از زشت ترین و غیر حرفه ای ترین وب سایت هایی است که از دهه 1990 دیدم.. Cryptostorm Home 2

نگرانی بیشتر استفاده سنگین از اصطلاحات برجسته و جذاب است که به نظر می رسد در روش ماده کمی نداشته باشند. این زبان تیز و در عین حال با کلمه ای و زنگار سنگین نیز حاکم بر صفحات انجمن است که قلب وب سایت CryptoStorm است. نگران کننده است که بسیاری از پیوندهای موجود در صفحه اصلی منجر به گواهی HTTPS می شوند.

چنین خطاهای اساسی برای ایجاد اعتماد به نفس در توانایی های فنی سرویس بسیار اندک است. اکنون ... من یک مدیر فناوری هستم ، اما در پیگیری بیشتر آنچه در وب سایت و انجمن ها گفته می شود ، مشکل دارم. اگر هر چیزی داشته باشم ، زبان را گیج کننده می دانم و باعث می شود که آنچه گفته می شود مبهم باشد.

به این وضعیت کمک نمی کند که ابزار جستجوی انجمن به طور مداوم نتواند نتایجی را که من خواستم بازگرداند. گفته می شود که CryptoStorm یک پایگاه هوادار وفادار دارد که به طور فعال در بحث های انجمن شرکت می کند. بنابراین ، سبک ارسال CryprtoStorm باید برای برخی جذاب باشد.

پشتیبانی از CryptoStorm

به غیر از صفحات تالار گفتمان ، پشتیبانی از طریق یک کانال چت IRC (مبتنی بر مرورگر) انجام می شود. همچنین می توانید سوالات خود را در کانال توییتر CryptoStorm ارسال کنید.

صفحه خدمات مشتری CryptoStorm

با وجود اینکه کانال IRC بسیار شلوغ است ، اما نتوانستم پاسخگوی سؤالاتم باشم. بالاترین تنها پاسخی است که من دریافت کردم و پس از آن متوجه شدم که مکرراً از هم جدا شده ام. بروزرسانی: من 5 روز بعد پاسخ توئیتر دریافت کردم که به سؤالاتم رضایت بخش پاسخ داد.

فرآیند

پس از پرداخت CryptoStorm ، یک کد توکن برای شما ارسال خواهد کرد (در تئوری نیز می توانید نشانه هایی را از فروشندگان شخص ثالث خریداری کنید). بنابراین آدرس ایمیل لازم است معتبر باشد ، اما یک حساب ایمیل یکبار مصرف کافی است.

CryptoStorm Windows "widget" v3

ویجت را می توانید از صفحه اصلی وب سایت بارگیری کنید. خوب است توجه داشته باشید که ویجت منبع باز است ، اما اگرچه md5 و هشدارهای SHA در دسترس هستند ، اما امضای کامل PGP نیست. این نرم افزار مناسب برای نرم افزار منبع باز نیست ، زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که با آن دستکاری نشده باشد.

مشتری ویندوز CryptoStorm

هوم ... چگونه به هر روش ، شکل و شکل دیگری به سرور VPN وارد شوید ... "ورود به تاریک ..."?!! این علائم از نوع ناصافی گمراه کننده است که در تمام سطوح این سرویس یافت می شود.

برنامه Windows CryptoStorm

من نرم افزارهای زیباتر دیده ام ، اما کار به نتیجه می رسد.

پنجره های CryptoStorm

می توانید هر شماره پورت (UDP یا TCP) را انتخاب کرده یا درگاه را تصادفی کنید. گزینه دوم ممکن است به غلبه بر اقدامات سانسور VPN و استفاده بیش از حد VPN کمک کند.

ویجت Cryprostorm 3

این ویجت دارای حفاظت از نشت DNS و WebRTC است (IPv6 DNS به راحتی غیرفعال است). همانطور که در زیر خواهیم دید ، آدرس IPv6 هنوز از طریق WebRTC بیرون می آیند. من در مورد عملکرد DNSCrypt در بالا بحث می کنم. سوئیچ kill وجود ندارد.

عملکرد CryptoStorm (تست سرعت ، DNS ، WebRTC و IPv6)

تمام آزمایشات بر روی اتصال فیبر من Virgin Media UK و با استفاده از پروتکل OpenVPN Data Datagram (UDP) انجام شد. آنها در یک ماشین مجازی تمیز و با استفاده از اتصال سیم کشی اترنت انجام شدند.

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. توضیحات تست سرعت کامل ما را برای جزئیات بیشتر ببینید ، اما توجه داشته باشید که من به Speedtest.net Beta (HTML5) تغییر کرده ام زیرا در حال حاضر نتایج مداوم تری نسبت به testmy.net دارد.

من همچنین نتایج پینگ متوسط ​​(تأخیر) را در براکت ها اضافه کرده ام زیرا این بهترین زمان بار صفحه را در دنیای واقعی منعکس می کند ، بنابراین سرعت را درک می کند. Cryptostorm Down 2Cryptostorm Up

نیازی به گفتن نیست ، نتایج سرعت بارگیری بسیار ناخوشایند است. "سرعت حیرت انگیز شبکه تا کنون جلوتر است ، ترسناک است" این طور نیست.

فقط مورد علاقه من ، سرور "CryptoFree" را نیز با نتایج زیر تست کردم: به طور متوسط: بارگیری 0.38 Mbps ، بارگذاری 0.89 Mbps ، پینگ: 654.2. این سرعت ها ، از نظر تمام اهداف عملی ، غیرقابل استفاده هستند. Cryptostorm Ip Leak

تست های نشت IP ساده با استفاده از ipleak.net نشت WebRTC IPv6 را نشان داد. این بدان معنی است که وب سایت ها می توانند آدرس IP واقعی کاربران IPv6 را مشاهده کنند ، که یک شکست کامل برای یک VPN است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نشت WebRTC لطفا اینجا را ببینید. CryptoStorm با Netfix US یا iPlayer BBC کار نکرد.

سایر سکوها

"ویجت" فقط برای ویندوز در دسترس است ، اما راهنماهای تنظیم دستی برای لینوکس (دایرکتوری های مختلف) ، Android ، iOS و OSX در دسترس هستند (گرچه پیوند OSX در ایمیل مقدماتی به دستورالعمل های لینوکس اشاره دارد). هنگام استفاده از نرم افزار شخص ثالث می توانید رمز عبور را تنظیم کنید و نام کاربری هش SHA512 کد توکن است. من 100٪ درصد مطمئن نیستم که این مزیت را فقط با استفاده از کد می دهد ، اما ممکن است وجود داشته باشد. یک ماشین حساب SHA512 برای آسانتر کردن این مرحله در وب سایت گنجانده شده است ، اگرچه برخی ممکن است از این واقعیت که این امر به JavaScript برای کار نیاز دارد قدردانی نمی کنند..

ضمیمه: داگلاس اسپینک

هیچ بحثی درباره CryptoStorm بدون ذکر داگلاس اسپینک نمی تواند کامل باشد. CryptoStorm بازسازی خدمات VPN CryptoCloud ، یک شرکت تابعه (یا احتمالاً شریک کار نزدیک) شرکت Baneki Privacy Computing Inc. بلومبرگ همچنان لیست Spink را به عنوان مدیر ارشد فناوری بانکی اعلام کرده است ، و به طور گسترده ای گزارش شده است که وی CryproStorm (چیزی که خودش است به قول خودش ضبط شده است). CryptoStorm ، به نوبه خود ، با گذشت سالها ادامه داد كه این اسپینك وابستگی فعلی به این شركت دارد. این بیانیه زیر را که فقط یک سال پیش صادر شده ، عجیب و غریب می کند: "او پس از آزادی دوباره بازگشت و دوباره درگیر شد. اما بعد از آن دوباره دستگیر شد و بقیه تیم او را از هم جدا و از بین بردند. دسترسی به هر چیز دیگری وجود دارد. »شایان ذکر است که اسپینک سبک نوشتن کاملاً مشخصی دارد که وب سایت CryptoStorm را تحت نفوذ قرار می دهد. آیا او هنوز هم درگیر آن باشد یا خیر ، او به وضوح دستیار هدایت آفرینش CryptoStorm بود.

پس چه کسی جهنم است?

 • اسپینک یک کارآفرین موفق آمریکایی و فوق العاده آدرنالین بود که میلیون ها نفر خود را از دست داد و در سال 2002 به ورشکستگی رسید.
 • او همچنین یک مدافع صریح در زمینه بیماری زئوفیلی است.
 • در سال 2005 او به جرم قاچاق 375 پوند کوکائین (به ارزش 34 میلیون دلار) محکوم شد. اگرچه به 17 سال زندان محكوم شد ، اسپینك پس از گذشت 3 سال از زندان "به دلیل همکاری گسترده با محققان" آزاد شد.
 • وی در سال 2010 به جرم اداره مزرعه ای که در کانادا اداره می شود دستگیر شد. به نظر می رسد این امر منجر به بازگشت وی به مدت 3 سال دیگر به زندان شد
 • با آزادی در سال 2013 ، وی "تقریباً بلافاصله با احترام به دستورات قاضی مبنی بر دوری از اینترنت ، جایی كه Spink چندین وب سایت و وبلاگ برتر را در اختیار دارد ، از دادگاه تجاوز كرد."
 • در سال 2014 ، وی درگیر تحقیقات پلیس پورت استنلی در مورد سگ مفقود شده بود ، و پیدا شد که "سوار اسب ها در املاک و نزدیکی تحت نام فرضی است." اسپینک دستگیر شد ، اما بعدا آزاد شد..
 • در آگوست سال 2015 ، اسپینک در لندن دستگیر شد و "با حکم بازداشت به دلیل پرهیز از مجازات 90 روزه برای ظلم حیوانات در ایالت واشنگتن" برگزار شد. "وی با" اشتباه "آزاد شد.
 • در نوامبر 2017 ، اسپینک به پورت استنلی بازگشت و پس از درگیری با پلیس پس از درگیری با همسایه سابق که سگ وی متهم به سرقت بود ، دستگیر شد. در نتیجه این اختلاف ، خانه همسایه سابق وی سوخته است.
 • وی در سال 2016 از کانادا تبعید شد تا با اتهامات ظالمانه حیوانات در آمریکا روبرو شود.

Cryptostorm Review: نتیجه گیری

CryptoStorm با نادیده گرفتن اتصال Spink ، سرویس VPN بسیار کارآمد با یک ایده اصلی است. از نظر تئوری ، اینها باعث جدایی زیادی بین پرداخت شما برای این سرویس و هویت واقعی شما می شود. اما از آنجایی که CryptoStorm به اندازه کافی محبوب نیست تا یک بازار پر رونق از مردم خریداری و فروش این نشانه ها "ناشناس" باشد ، بسیاری از مزایا صرفاً نظری هستند. همچنین استدلال شدیدی وجود دارد مبنی بر اینکه پرداخت با کارت ویزیت یا حتی پول نقد (مولود و پروتون VPN) ناشناستر است. همچنین لازم به یادآوری است که مهم نیست که روش پرداخت شما چقدر ناشناس باشد ، ارائه دهنده VPN شما همیشه آدرس IP واقعی شما را به هر حال می شناسد. CryptoStorm به دلیل عدم وجود هرگونه گزارش ، مورد ستایش است ، اما به غیر از این ، این سرویس کند است و پشتیبانی بسیار کندی را ارائه می دهد. رمزگذاری اشکالی ندارد ، اما مانند بسیاری از موارد تبلیغاتی که توسط CryptoStorm تبلیغ می شود ، به هیچ وجه به اندازه توصیف اعتیاد به مواد مخدره خوب نیست. با این حال ، صحبت از اعتیاد به مواد مخدره ، به نظر می رسد CryptoStorm از یک پایگاه کاربر پرشور برخوردار است که به وضوح از سبک نوشتن سنگین و متفرقه که ویژگی های وب سایت و صفحات انجمن را نشان می دهد لذت می برد..

مشاهده CryptoStorm »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me