BTGuard


  • قیمت گذاری

    از جانب 9،95 دلار
    / ماه

ProPrivacy.com نمره
5 از 10

خلاصه

در ابتدا ، BTGuard VPN به دلیل تأیید TorrentFreak به برجستگی رسید. از آن زمان به بعد ، مصرف کنندگان غالباً سرویس را خاموش کرده و از سرعت ضعیف اتصال و بی ثباتی شکایت دارند. چند سال پیش ، اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه BTGuard VPN در حال ذخیره رمزهای عبور به متن ساده بوده و از طریق ایمیل برای آنها رمزگذاری نشده ارسال کرده است. این رفتار کاملاً وحشتناک از سوی یک بنگاه است که قرار است برای مشترکین خود امنیت و امنیت را فراهم کند. چنین خرابی عظیم ما را وادار کرد تا بررسی ProPrivacy.com را به روز کنیم ، پشتیبانی و توصیه ما را از سرویس خارج کنیم.

با این حال ، به دلیل به روز بودن ، و به دلیل اینکه زمان زیادی سپری شده است (و همه VPN ها شانس دومین فرصت را دارند) ما فکر کردیم که صرفاً منصفانه است که بررسی BTGuard را به روز کنیم تا به درستی سرویس فعلی خود را بازتاب دهد. نتیجه؟ به نظرم این یک سرویس هولناک و گران قیمت است که حتی نمی تواند با سایر VPN های موجود در بازار با قیمتی مشابه به رقابت بپردازد..

امکانات

BTGuard VPN از لحاظ امکانات بسیار کم است و مواردی که در دسترس است همه با نرم افزارهای شخص ثالث که مشترکان برای اتصال به VPN باید از آن استفاده کنند استاندارد بوده است. اجازه دهید توضیح دهم. BTGuard VPN بر روی نرم افزار OpenVPN شخص ثالث اجرا می شود. این نرم افزار منبع باز است و در کار خود بسیار خوب است. با توجه به این ، این یک روش بسیار مؤثر برای اتصال به سه سرور BTGuard است.

علاوه بر این ، این نرم افزار منبع باز قابل اعتماد است و امروزه از محافظت درز در Domain Name System (DNS) محافظت می کند (گرچه من نتوانستم آن نسخه را تهیه کنم تا در واقع با پرونده های .ovpn BTGuard کار کند ، و مجبور شدم از نسخه منسوخ شده و بدون محافظت در برابر نشت DNS استفاده کنم).

با این حال ، اکثر VPN های کلاس جهانی نرم افزار VPN سفارشی ارائه می دهند که دارای ویژگی های حرفه ای مانند سوئیچ kill و اتصال خودکار است ، در صورت قطع ارتباط VPN ، از هویت مشترکان محافظت می کند. با توجه به اینکه BTGuard روی OpenVPN شخص ثالث اجرا می شود ، این ویژگی ها در جایی دیده نمی شود. با در نظر گرفتن هزینه اشتراک ، این عصبانی است. چرا برای دسترسی به سه سرور معمولاً مستقر در این کشور ، هزینه زیادی دارد?

سه مکان سرور

سرورها فقط در سه مکان قرار دارند: کانادا ، هلند و سنگاپور. به همین ترتیب ، این VPN برای اهداف انسداد از جمله تماشای iPlayer UK UK یا Netflix ایالات متحده مناسب نیست. در صورت دسترسی به آن سه مکان ، فقط مشترک شوید.

شبکه Btguard

پروتکل ها

BTGuard فقط با دو پروتکل امکان دسترسی به سرورهای خود را فراهم می کند. با توجه به اینکه پروتکل تونلینگ نقطه به نقطه (PPTP) ثابت شده است که اکنون مدتی است ناامن است ، ما اکیداً توصیه می کنیم مشترکان هرگز از آن استفاده نکنند. خبر خوب این است که کاربران می توانند با استفاده از بهترین پروتکل VPN: OpenVPN به سرورهای BTGuard متصل شوند. با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، برای انجام مشترکین باید از نرم افزار شخص ثالث OpenVPN استفاده کنید.

بازدید از BTGuard »

سرعت و عملکرد

من BTGuard را با استفاده از testmy.net با اتصال 50 مگابیت در ثانیه اینترنت آزمایش کردم. معمولاً ProPrivacy.com سرور انگلستان ، سرور آمریکایی و سرور هلند را آزمایش می کند. متأسفانه ، به دلیل این واقعیت که BTGuard سرور ایالات متحده یا انگلیس ندارد ، این غیرممکن بود. به همین دلیل ، من کانادا را از یک سرور تست ایالات متحده (سان فرانسیسکو) ، سنگاپور از سرور تست سنگاپور و هلند از سرور تست انگلستان آزمایش کردم (برای ارائه ایده در مورد تفاوت سرعت بین تست غیر VPN انگلستان ، و سرعت با VPN تا حد ممکن روشن شده است).

البته این را در نظر داشته باشید که بعضی از سرعت های پایین به دلیل فاصله جغرافیایی است.

بارگیری کنیدBtguard را بارگذاری کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، افت شدید سرعت رخ داده است. این کشویی به طور مشابه در هر سرور حتی اگر با در نظر گرفتن افت سرعت به دلیل فاصله جغرافیایی ، بسیار زیاد بود ، بسیار زیاد بود. به دلیل این که من نتوانستم BTGuard را برای کار با آخرین نسخه OpenVPN بدست آورم ، هیچ گونه محافظتی از DNS یا WebRTC نشتی در نرم افزار وجود نداشت..

این یک شرم واقعی است. من از ipleak.net استفاده کردم و فهمیدم که هیچ آدرس IP یا WebRTC نشتی ندارد. با این حال, من نشت DNS را تشخیص داد به تعدادی از آدرس های DNS ، از جمله GoogleDNS (که گزارش ها را نگه می دارد). این یک عدم موفقیت از بنگاهی است که ادعا می کند برای کاربرانش حریم خصوصی را فراهم می کند.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

1 ماه

9،95 دلار
هر ماه

BTGuard VPN دو برنامه جداگانه ارائه می دهد. اینها را می توان ماهانه یا سالانه پرداخت کرد (با کاهش 25 درصدی قیمت برای پرداخت سالانه). اولین سرویس پروکسی است که در درجه اول در اختیار کاربران BitTorrent است (قسمت BT نام آنها مخفف BitTorrent است). دوم سرویس کامل VPN با سرورهای تورنتو ، آمستردام و سنگاپور است.

قیمت Btguard

پروکسی BitTorrent

این طرح با هدف کاربران BitTorrent که مایل به بارگیری ناشناس فایلها هستند. این کار با ارائه یک آدرس اینترنتی پروتکل پروکسی (IP) که کاربران می توانند آدرس IP واقعی خود را مخفی کنند ، انجام می شود. این یک ابزار بسیار مفید برای محافظت از هویت شما در برابر سایر کاربران در هر شبکه نظیر به همسالان (P2P) است. علاوه بر این ، BTGuard برای کاربرانی که پهنای باند خود را از طریق ارائه دهنده خدمات اینترنت خود (ISP) پرتاب می کنند ، رمزگذاری می کند. برای سرگرمی و دویدن افراد ، BTGuard VPN با نسخه از پیش تنظیم شده مشتری uTorrent BitTorrent همراه است.

بعلاوه ، دستورالعمل هایی را برای پیکربندی دستی سایر سرویس دهندگان تورنت با سرورهای پروکسی آن ارائه می دهد. برای هر کسی که می خواهد هویت خود را هنگام اشتراک پرونده مخفی کند ، این سرویس پراکسی مطمئناً کار را انجام می دهد. با این حال ، لطفا در نظر داشته باشید که در 6.95 دلار هر ماه بسیار گران است در حقیقت - برای آن قیمت (و کمتر) می توانید یک سرویس کامل VPN را در جای دیگری بدست آورید ، بنابراین چرا فقط برای یک سرویس پروکسی تسویه حساب می کنید?

خدمات VTN BTGuard

این طرح هزینه دارد 9.95 دلار در هر ماه, که با نرخ کاهش یافته صورتحساب می شود 27.95 دلار برای سه ماه اشتراک (5٪ تخفیف), 49.95 دلار برای شش ماه اشتراک (15٪ تخفیف) یا بهترین برنامه ارزش افزوده 89.95 دلار برای یک سال (25٪ تخفیف) هر سه برنامه از نظر خدمات ارائه شده یکسان هستند: استفاده بدون سر و صدا از فقط سه سرور VPN. این بسیار گران است و بدون داشتن سرورهای VPN در انگلستان ، ایالات متحده و بسیاری از مکان های مفید دیگر ، این سرویس با توجه به قیمت بالای آسمان بسیار محدود است. در واقع ، تا آنجا که من نگران هستم ، اکنون می توانید از این بررسی کنار بیایید: BTGuard VPN تندی است (و بقیه بررسی به طور قطعی آن را اثبات می کند).

امنیت و حریم خصوصی

BTGuard در کانادا مستقر است - مکانی که دیگر به خصوص برای حفظ حریم خصوصی داده ها فوق العاده نیست. در چند سال گذشته ، کانادا قوانینی تهاجمی را به تصویب رسانده است که باعث می شود مکانی بسیار دور از ایده آل برای ایجاد VPN مستقر شود. علاوه بر این ، این توافقنامه تقسیم اطلاعات پنج چشم را دارد که باید با آن مخالفت کند.

گذشته از این ، BTGuard ادعا می کند که هیچ پرونده ای را حفظ نمی کند ، که خوب است. متأسفانه ، برخی از اطلاعات شخصی را برای اهداف صورتحساب در پرونده نگه می دارد. علاوه بر این ، سیاست حفظ حریم خصوصی به واضح ترین زبان ممکن نوشته نشده است ، که کمی نگران کننده است. حداقل مشخص می کند که هیچ داده ای با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود ، مگر اینکه اجازه مشترک توسط مشترک داده شود.

با این حال ، آنچه من را نگران آن بخش از خط مشی رازداری می داند این است که ، اگر واقعاً یک ارائه دهنده سیاهههای مربوط به صفر باشد ، لازم نیست در وهله اول داده ای برای اشتراک وجود داشته باشد. این بدان معنی است که برخی از ورود به سیستم اتصال نگه داشته می شود ، بنابراین من پیشنهاد می کنم که BTGuard واقعاً به این معنی است که هیچ گونه استفاده از پرونده نگهداری نمی شود.

رمزگذاری

رمزگذاری از طریق PPTP انجام می شود ، که یک پروتکل قدیمی است که توصیه نمی شود ، یا OpenVPN. اجرای OpenVPN به شرح زیر است: کانال داده از رمزنگاری Blowfish-128 با کد تأیید اعتبار پیام هشی (HMAC) امن الگوریتم 1 هاش ایمن (SHA1) استفاده می کند. این عالی نیست اما مسلماً بی اهمیت است زیرا برای رسیدن به کانال داده (اطلاعات واقعی با آن رمزگذاری شده است) ، ابتدا باید کانال کنترل یا اتصال Transport Layer Security (TLS) را بشکنید..

اتصال TLS به شرح زیر رمزگذاری شده است: AES-256 (استاندارد رمزگذاری پیشرفته) با دستی RSA-1028 و پنهان کاری کامل جلو (PFS) از مبادله Diffie-Hellman. متأسفانه ، دستیار RSA-1028 مطابق با استانداردهای امروزی به اندازه کافی قوی در نظر گرفته نمی شود ، بنابراین اجرای کلی OpenVPN در BTGuard تا حدودی کوتاه از بهترین ارائه دهندگان VPN است. حکم؟ این VPN بسیار پرهزینه است و قدرت حفظ حریم خصوصی لازم را ندارد.

راحتی در استفاده

وب سایت BTGuard بسیار نرم و نرم به نظر می رسد و یک انیمیشن فلش دوست داشتنی در صفحه اصلی خود دارد. این کار ساختن آن بسیار بهتر از آنچه در واقع است به نظر می رسد. لوگوی سیاه و وب سایت به طور قطع طراحی شده است تا احساسی کاملاً حرفه ای به VPN با مارک خوب القا کند.

وب سایت Btguard

با این حال ، فقط یک کلیک یا دو بار طول می کشد تا دریابید که این مارک گذاری در سراسر وب سایت ادامه نمی یابد. این فقط یک تکنیک فروش حیله گری است که برای مکیدن مصرف کنندگان طراحی شده است. صفحات پشتیبانی و سؤالات متداول کاربران را با یک رابط کاربری عمومی ارائه می دهند که زشت است و این پیام را به خانه هدایت می کند که این VPN همه چیز در مورد محرومیت مردم از پولهای سخت درآمدشان است. برگشت.

وبلاگ Btguard Ugly

همچنین به سرعت آشکار می شود که کل وب سایت از نظر ویژگی ها و اطلاعات بسیار پراکنده است. مطمئناً آنچه موجود است صحیح است و کار خود را انجام می دهد. با این حال ، دیگر VPN ها دارای وبلاگهایی در مورد تحولات صنعت VPN و به طور کلی حریم خصوصی هستند. سایر VPN ها همچنین سعی دارند مشترکان خود را در مورد به روزرسانی های این سیستم عامل آگاه کنند. این نوع کالا با BTGuard در دسترس نیست. این سرویس ابتدایی ترین سرویس ممکن است را بدون هیچ تلاشی برای به روزرسانی یا بهبود این سرویس کاملاً اساسی انجام دهد.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری نیز اساسی است: فقط یک سرویس ایمیل مبتنی بر بلیط. باز هم ، با توجه به هزینه بالای خدمات ، به نظر من ، این مناسب نیست. بیشتر VPN ها با هزینه مشابه خدمات 24/7 مشتری را ارائه می دهند. برخی حتی یک ویژگی چت زنده در وب سایت خود دارند. حتی ناامید کننده تر این است که وقتی درخواست بلیط را می کنید ، BTGuard توصیه می کند که برای پاسخگویی یک تا سه روز طول می کشد. بلیط خود را با سؤالات مختلف در مورد سرویس قرار داده ام تا ببینم چه زمان پاسخگویی را تحمل می کنم.

سیستم بلیط اخطار خطایی را به من داد ، اما وقتی بلیط "فعال" را چک کردم ، بلیط فعال داشتم. باورنکردنی است که هیچکدام از پیام های پیش فروش من و دو بلیطی که ارسال نکردم (یکی از آنها به عنوان فوری مشخص شده است) پاسخی دریافت نکرده اند! این با توجه به قیمت بالایی که مردم می پردازند ، بسیار شیطانی و ترسناک است. بدون شک برخی از بدترین حمایتی که من در صنعت VPN با آن روبرو شده ام.

فرآیند

ثبت نام

ثبت نام آسان است برای اشتراک مشترک فقط یک آدرس ایمیل و جزئیات پرداخت لازم است. پرداخت از طریق پی پال یا کارت اعتباری / بدهی پذیرفته می شود. علاوه بر این ، خوشحالیم که بگوییم از آخرین باری که سرویس را تست کردیم ، VPN بیت کوین را به عنوان گزینه پرداخت اضافه کرده است.

Btguard Btc

همانطور که قبلاً نیز گفته شد BTGuard نرم افزار VPN مخصوص به خود را ندارد. در عوض ، کاربران باید با استفاده از نرم افزار منبع باز شخص ثالث OpenVPN ، به یکی از سه سرور آن متصل شوند. دریافت این نرم افزار آسان است - از طریق Google Play Store برای Android ، از طریق iTunes برای iOS و Mac و از طریق وب سایت OpenVPN برای ویندوز در دسترس است. علاوه بر این ، BTGuard به همه آن نسخه ها پیوند می زند ، بنابراین برداشتن آنها یک تلاش نیست.

من سعی کردم جدیدترین نسخه OpenVPN 2.4.1 را نصب کنم ، زیرا یکی از این ویژگی ها دارای ویژگی های عالی مانند DNS (از جمله پروتکل اینترنت نسخه 6 - IPv6) و محافظت از نشت وب Real-Time (WebRTC) می باشد. متأسفانه ، با وجود نصب تمام علائم درایورهای OpenVPN و شیر شبکه (TAP) و نصب مجدد آن ، BTGuard به سادگی با استفاده از آخرین نسخه متصل نمی شود. به همین دلیل ، مجبور شدم نسخه قدیمی خود را انتخاب کنم (openvpn-install-2.3.14-I601-x86_64.exe) آن را اجرا کنید.

Openvpn

این نسخه مانند یک رویا کار کرده اما فاقد آن ویژگی های جدیدتر عالی است. این واقعاً ناراحت کننده است زیرا وقتی من با استفاده از ipleak.net برای نشت DNS آزمایش کردم ، نشت درخواست DNS را دریافت کردم (و به نظر می رسد که آنها به هر حال از GoogleDNS استفاده می کنند).

مسائل سازگاری

من سعی کردم با BTGuard تماس بگیرم تا ببینم که چرا پرونده های .ovpn آنها با نسخه جدید OpenVPN سازگار نیست ، اما من جوابی دریافت نکردم. اطمینان از اینکه فایلهای پیکربندی .ovpn آنها با مشتری جدید OpenVPN سازگار است ، کاری است که باید بدون فکر باشد - انجام این کار بسیار ساده است. پس از نصب نرم افزار بر روی پلت فرم کاربر ، مشترکین باید فایلهای .ovpn را از قسمت بارگیری وب سایت بارگیری کنند. این پرونده ها باید بر روی دستگاه استخراج شده و سپس با استفاده از ویژگی import (در برنامه) به نرم افزار OpenVPN وارد شوند یا در فایلهای برنامه > OpenVPN > پیکربندی در ویندوز.

کل فرآیند آسان است ، و BTGuard یک راهنما برای طی کردن افراد در طی فرایند دارد. با این حال ، اگر مشکلی پیش آمد ، برقراری ارتباط با BTGuard مانند ساعت بسیاری از VPN های دیگر در محدوده قیمت یکسان نیست. پس از نصب نرم افزار و وارد شدن پرونده های .ovpn ، اتصال آسان است. روی نماد روی دسک تاپ راست کلیک کنید و به عنوان سرپرست اجرا شود ، سپس بر روی یک سرور راست کلیک کرده و اتصال را انتخاب کنید. از شما خواسته می شود نام کاربری و رمزعبور خود را انتخاب کنید.

Btguard Openvpn

پس از اجرای برنامه ، روی نماد موجود در سینی سیستم در پایین سمت راست صفحه (روی ویندوز) کلیک راست کرده یا از دکمه Connect در برنامه های مختلف تلفن هوشمند استفاده کنید. به سادگی مکان مورد نظر را انتخاب کرده و به سرور متصل شوید. پس از برقراری ارتباط ، نماد سبز می شود تا به کاربر اطلاع دهد که همه چیز همانطور که باید کار می کند. پس از اتصال ، ایده خوبی است که از ipleak.net استفاده کنید تا مطمئن شوید که اتصال به درستی کار می کند. نشت DNS همچنین باید آزمایش شود (برای این بخش به بخش تست سرعت در زیر مراجعه کنید).

مشتریان BTGuard Windows و Android VPN

متأسفانه کاربران Windows VPN و Android VPN Android باید از یک نرم افزار منبع باز شخص ثالث OpenVPN برای اتصال به BTGuard استفاده کنند. این در شرایطی است که آنها یک برنامه سفارشی ارائه نمی دهند. همین مورد در مورد کاربران آیفون VPN و Mac VPN نیز صادق است.

افکار نهایی

BTGuard یک VPN است که سالها است در این مرکز قرار دارد. به همین ترتیب ، سرویس مستقر در کانادا هیچ بهانه ای برای ارائه چنین خدمات ضعیفی ندارد. BTGuard VPN ، بارها و بارها نتوانسته است یک سرویس VPN محترم را ارائه دهد. وب سایت این وب سایت برای جلب مصرف کنندگان با ظاهری چشمگیر طراحی شده است ، اما پرده را عقب می اندازد و درست مانند Oz ، همه توهم بدی است.

این سرویس VPN به همان اندازه بسیاری از VPN های کلاس جهانی که سرورهایی را در 50 کشور جهان ارائه می دهند ، گران است ، اما با این وجود بسیار اندک ارائه می دهد: یک خط مشی رازداری ضعیف است. اجرای رمزگذاری ضعیف؛ هیچ مشتری سفارشی. و عدم سازگاری با جدیدترین نرم افزار OpenVPN. به علاوه ، بدترین مراقبت از مشتری که من هنگام بررسی VPN ها تجربه کرده ام. BTGuard VPN در هر شرایطی به کسی توصیه نمی شود.

بازدید از BTGuard »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me