نشانگر حریم خصوصی


Privacy Badger ابزاری برای حفظ حریم خصوصی است که توسط بنیاد الکترونیکی مرز ساخته شده است. این افزونه بسیار مفید است که در Firefox ، Chrome و Opera در دسترس است. با نصب و استفاده از Privacy Badger ، مصرف کنندگان می توانند میزان ردیابی که در دست وب سایت ها متحمل شده اند را به طرز چشمگیری کاهش دهند..

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

نکته جالب در مورد Privacy Badger این است که علاوه بر متوقف کردن تعداد زیادی ردیابی ، با کم کردن مقدار داده ای که برای بارگیری هر صفحه نیاز است ، بار بارگیری صفحه را نیز در این فرآیند سرعت می بخشد..

حریم خصوصی Badger کاملاً رایگان است ، به این معنی که هرکسی می تواند از آن استفاده کند تا بلافاصله مسدود کردن ردیاب ها را آغاز کند. برنامه افزودنی محبوب با مسدود کردن ردیاب وب سایت شخص ثالث به طور خودکار. و ، استفاده از Privacy Badger یک امر دشوار نیست ، همانطور که در مورد مسدود کننده های اسکریپت فنی بیشتر مانند uMatrix وجود دارد.

نشانگر حفظ حریم خصوصی Badger روی دسک تاپ

چگونه Badger Privacy کار می کند

Privacy Badger به عنوان افزونه ای برای Chrome ، Firefox ، Opera و حتی برای Firefox در Android در دسترس است. برای دریافت برنامه افزودنی ، آن را به سادگی با استفاده از مرورگر یا مستقیماً از طریق Google جستجو کنید. پس از نصب ، Home Badger با یادگیری خودکار مسدود کردن ردیابها ، کار می کند. این کار را با جستجوی اسکریپت ها و تصاویر شخص ثالث که به نظر می رسد کوکی ها را پشت سر می گذارند یا انگشت نگاری در مرورگر شما را انجام می دهند ، انجام می دهد..

برنامه های افزودنی Privacy Badger را می توان در Google Chrome ، Firefox و Opera در دسک تاپ و همچنین Firefox در Android یافت

Privacy Badger همچنین از سربرگ Do Not Track (DNT) موجود در مرورگر شما استفاده می کند. اگر یک سرویس درخواست DNT را نادیده بگیرد (بیشتر ردیاب ها به طور کامل DNT را نادیده می گیرند زیرا این یک الزام قانونی نیست) حریم خصوصی Badger وب سایت های دیگر را برای همان ردیاب نظارت می کند. اگر آن اسکریپت در حال یافتن ردیابی شما در سه وب سایت مختلف کشف شود ، حریم خصوصی Badger هر بار که مشاهده می شود مسدود کردن آن ردیاب را آغاز می کند.

حریم خصوصی Badger همچنین ردیابی کلیک روی لینک خروجی را در فیس بوک ، گوگل و توییتر مسدود می کند. پیگیری پیوندها به گونه ای طراحی شده است که وقتی بر روی پیوند کلیک می کنید و وب سایت خود را ترک می کنید ، مشاغل آنلاین می توانند از شما پیروی کنند. این اجازه می دهد تا بنگاه ها بفهمند که مثلاً چه تبلیغاتی برای شما جالب است. با این حال ، حریم خصوصی Badger همچنین Google را از ردیابی پیوندهای پیگیری شده درون اسناد Drive یا مکالمات Hangout متوقف می کند!

از این گذشته ، Privacy Badger از محافظت در برابر ردیابی "پینگ" و نشت WebRTC محافظت می کند - به این معنی که اگر از VPN استفاده می کنید که از نشت WebRTC رنج می برد - Badger Privacy شما را محافظت می کند.

نحوه استفاده از Badger Badger

استفاده از Privacy Badger می تواند به آسانی نصب آن باشد و اجازه دهید کار خود را انجام دهد. با این حال ، ارزش استفاده از این افزونه را می فهمید. همچنین شایان ذکر است که برای محافظت از آب در برابر ردیابی ، اکیداً توصیه می کنیم که آن را در رابطه با uBlock Origin استفاده کنید. دلیل این امر آن است که این دو با هم یک تجربه بسیار جامع تر را ارائه می دهند.

چرا؟ حریم خصوصی Badger فقط ردیاب های شخص ثالثی را که به طور فعال شما را ردیابی می کنند ، مسدود می کند ، نه دامنه ها (حتی تبلیغات) که به نظر نمی رسد. بنابراین ، جفت شدن حافظه حفظ حریم خصوصی با uBlock Origin (و شاید حتی Ghostery) نیز می تواند به ایجاد یک دراپی جامع تر برای ردیاب های شخص ثالث و شخص ثالث کمک کند. با این گفته ، شما آماده هستید تا استفاده از Badger Badger را شروع کنید.

با نصب برنامه افزودنی Privacy Badger در مرورگر خود شروع کنید. از آن نقطه به بعد ، ردیاب های شخص ثالث که در صفحات وب بازدید می کنید ، مسدود می شوند. به شدت حریم شخصی دیجیتال خود را در این فرآیند بهبود می بخشید.

برای اهداف این راهنما ، Privacy Badger را در یک نسخه تمیز از Firefox نصب کردیم ، که عموماً به عنوان یک مرورگر بهتر برای حفظ حریم خصوصی از Chrome پذیرفته شده است.

صفحه اصلی نشانگر حریم خصوصی

در مرحله بعد ، ما از Forbes بازدید کردیم ، وب سایتی که به دلیل داشتن تعداد زیادی ردیاب مشهور است. همانطور که از تصویر زیر می بینید ، PB 20 ردیاب را شناسایی کرد.

حریم خصوصی Badger پسوند کروم

با کلیک بر روی نماد PB در نوار ابزار برنامه افزودنی خود ، به شما امکان می دهد خرابی ردیاب هایی که مسدود شده اند را ببینید. این به شما قدرت می دهد تا کاری را انجام دهید که Badger Badger با هر ردیابی بالقوه شناسایی شده از حوزه های شخص ثالث انجام شود. اسکریپتهای دامنه شخص ثالث که توسط PB شناسایی شده اند به سه گروه تقسیم می شوند:

  1. ردگیرهایی که به صورت قرمز نشان داده می شوند ، کاملاً مسدود می شوند.
  2. ردیاب های زرد - با کشویی در وسط - ردیاب های شخص ثالث هستند که مجاز هستند ، زیرا به نظر می رسد برای عملکرد صحیح سایت ضروری است. ردیاب های زرد مجاز به بارگیری محتوا از حوزه های مربوطه خود هستند - اما بطور فعال توسط PB نمایش داده می شوند تا کوکی های شخص ثالث را رها کنند و از آنها رفرنس کنند..
  3. ردیاب های سبز - با کشویی به راست - اسکریپت هایی از دامنه های شخص ثالث هستند که PB هنوز ردیابی شما را در چندین سایت شناسایی نکرده است (هنوز). تا زمانی که PB متوجه دامنه ای شود که شما را در سه سایت مختلف ردیابی می کند ، دیگر مسدود کردن آنها آغاز نمی شود.

ما به طور کلی توصیه می کنیم به شما اجازه دهید Privacy Badger هر آنچه را که می خواهد مسدود کند. با این حال ، مواقعی وجود دارد که امکان استفاده از برخی وب سایت ها هنگام استفاده از PB خراب شود. اگر این اتفاق بیفتد ، دو گزینه دارید:

  1. اسلایدر را برای سرویس وب سایت که فکر می کنید لازم است به وسط یا راست حرکت دهید تا ببینید که آیا این نحوه بارگیری و عملکرد وب سایت را برطرف می کند ، حرکت دهید. اگر مطمئن نیستید که کدام سرویس مورد نیاز است ، می توانید آنها را یکی یکی آزمایش کنید تا زمانی که مورد نیاز خود را پیدا کنید.
  2. به منظور دستیابی به عملکردهایی که به آن نیاز دارید ، PB را در آن وب سایت کاملاً غیرفعال کنید. حریم خصوصی Badger همچنین به شما امکان می دهد تا اطلاعات را به EFF ارسال کنید و به آن اطلاع دهید که یک وب سایت توسط برنامه شکسته شده است. این امر به EFF اجازه می دهد تا وب سایت را مرور کند تا تصمیم بگیرد در مورد اینکه آیا اجازه دادن به آن سرویس از طریق درایو بی خطر است یا نه ، تصمیم گیری می کند.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، دو ردیاب که به عنوان زرد در Forbes تنظیم شده اند ، گوگل و فیس بوک هستند. این بدان معنی است که PB معتقد است این ردیاب ها برای کارآمد بودن صفحه ضروری هستند. با وجود این ، ترجیح ما این است که توسط گوگل یا فیس بوک ردیابی نشویم و به همین دلیل ، تصمیم گرفتیم اینها را به سمت چپ منتقل کنیم.

نشانگر حریم خصوصی نشان دادن ردیابی

پس از انتقال این لغزنده ها به سمت چپ ، ما صفحه را بارگیری مجدد می کنیم تا مطمئن شویم هنوز صفحه کار نمی کند. به عنوان مشکوک ، این صفحه خوب کار کرده است ، به این معنی که با مسدود کردن دستی این اسکریپت ها ، به حریم خصوصی کمی بدست آورده ایم.

نشانگر حفظ حریم خصوصی نشانگر اسکریپت های مسدود کننده حریم خصوصی

داده های خود را با خود ببرید!

همچنین شایان ذکر است که Privacy Badger ابزاری برای واردات و صادرات دارد. این امر به شما امکان می دهد تا اطلاعاتی را که نمونه PB شما در یک مرورگر آموخته است ، به دیگری منتقل کند. در نتیجه ، لازم نیست هر بار نصب آن ، آموزش Privacy Badger را از ابتدا شروع کنید.

برای استفاده از این ویژگی ، در قسمت سمت راست بالای صفحه برنامه افزودنی به مهبل ضربه بزنید و را انتخاب کنید مدیریت داده ها.

صادرات داده های کاربر از نشانگر حفظ حریم خصوصی

بعد ، روی بارگیری یا وارد کردن کلیک کنید. داده ها به عنوان یک پرونده Json که در رایانه شما ذخیره می شود صادر می شود و اگر می خواهید آن را از طریق دیسک USB یا از یک دانگل USB وارد کنید ، اگر می خواهید آن را با خود به همراه داشته باشید تا روی یک کامپیوتر کار یا جای دیگری وارد کنید..

تنظیمات مهم

با کلیک بر روی cog بزرگ در سمت راست بالای برنامه ، پنجره مرورگر با تنظیمات افزونه باز می شود. در اینجا می توانید گزینه مسدود کردن WebRTC و مسدود کننده ردیاب را در حالت ناشناس (Chrome) یا حالت مرور خصوصی (Firefox) فعال کنید.

مسدود کردن webrtc در ناشناس

آیا این ویژگی ها را می خواهید بستگی به تنظیمات شخصی شما دارد. با این حال ، ما به طور کلی توصیه می کنیم حفاظت از نشت WebRTC را روشن کنید ، زیرا این یک ویژگی مفید است.

تنظیم مهم دیگر که باید مورد توجه قرار گیرد این است سایتهای غیرفعال برگه این به شما امکان می دهد بررسی کنید که سایتهایی را که شما در را غیرفعال کرده اید نشانگر حفظ حریم خصوصی است. با استفاده از این برگه می توانید بررسی کنید که PB در چه حالت غیرفعال است و می توانید با حذف وب سایت از لیست سفید ، نظر خود را تغییر دهید.

نتیجه

استفاده از Privacy Badger برای مسدود کردن اسکریپت های شخص ثالث بسیار آسان است ، و برای بیشتر افراد به سادگی نصب آن و اجازه اجرای آن در پس زمینه کافی خواهد بود. با این وجود ، هر کسی که دوست دارد مسدود کننده هر چه بیشتر ردیاب ناخواسته باشد ، می تواند با قرار دادن ردیاب های بیشتر در سمت چپ ، گزینه ی برنامه ریزی را کنترل کند..

علاوه بر این ، در صورت داشتن تأثیر منفی در وب سایتی که مایل به استفاده از آن هستید ، می توانید ردیاب های خاص را به رنگ های زرد یا سبز تنظیم کنید و یا کلی را غیرفعال کنید. با این حال ، در نظر داشته باشید که غیرفعال کردن PB هنگام بازدید از سایتهایی که از آن خراب می شوند (مانند سایتهای پخش شده که از پخش فیلم امتناع می ورزند ، مگر اینکه همه مسدود کننده های تبلیغاتی را غیرفعال کنید) ممکن است شما را در زمینه پاپ آپ و ردیابی باز کند..

ما همچنین به شدت توصیه می کنیم که از PB در رابطه با uBlock Origin استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که تعداد اسکریپت های ناخواسته مسدود شده است. با انجام این کار ، کمربند حفظ حریم خصوصی شما را حتی بیشتر می کند - ضمن اینکه بارهای بارگیری صفحه را در تمام وب سایتهایی که بازدید می کنید به شما امکان می دهد!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me