b.VPN


 • قیمت گذاری

  از جانب 7.50 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
8 از 10

خلاصه

در این بررسی b.VPN یک ارائه دهنده VPN مستقر در هلند پیدا می کنم که خدمات حرفه ای ارائه می دهد. پشتیبانی 24/7 مشتری و فناوری های مؤثر ضد سانسور نکات برجسته است. می توان پیشرفت هایی را انجام داد (بدون سیاههها ، عملکرد سریعتر و تعداد سخاوتمندانه دستگاههای متصل مجاز نیست) ، اما در کل من از این سرویس راضی هستم.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  33 مگابیت در ثانیه
 • اتصالات همزمان
  2
 • کشورها
  11
 • صلاحیت قضایی
  هلند

امکانات

 • VPN در هلند مستقر است
 • 18 سرور در 11 کشور در دسترس هستند
 • ممکن است به طور همزمان دو دستگاه را به هم متصل کنید ، اما فقط یکی از OpenVPN و دیگری با استفاده از L2TP
 • OpenVPN از طریق تونل SSH
 • "تونل SMOKE"
 • پشتیبانی 24/7 مشتری
 • P2P مجاز است

OpenVPN از طریق تونل SSH

این ویژگی به شما امکان می دهد اتصالات OpenVPN را درون یک تونل TLS / SSL مخفی کنید. TLS / SSL رمزگذاری است که توسط HTTPS استفاده می شود. اتصالات VPN که از طریق این تونل های TLS / SSL مسیریابی شده اند ، جدا از ترافیک معمولی HTTPS بسیار دشوار است. دلیل این است که داده های OpenVPN درون یک لایه اضافی از رمزگذاری TLS / SSL پیچیده می شوند. از آنجا که تکنیک های Deep Packet Inspection (DPI) قادر به نفوذ به این لایه "بیرونی" رمزگذاری نیستند ، آنها قادر به کشف رمزگذاری OpenVPN "داخل" نیستند. این یک ویژگی بسیار مفید است ، زیرا باید قادر به شکستن بسیاری از اشکال های VPN باشد. مسدود کردن.

تونل SMOKE

b.VPN علاوه بر اینکه می تواند OpenVPN را درون یک تونل SSH مخفی کند ، فناوری دیگری را نیز برای هدف قرار دادن بلوک های VPN ارائه می دهد. با نام "SMOKE" ، این یک پروتکل سفارشی است که برای هر بسته انسداد اضافی ایجاد می کند. b.VPN ادعا می کند SMOKE می تواند این VPN را در چین ، ایران ، عمان ، ترکیه و روسیه دریافت کند. برای جزئیات بیشتر از تیم پشتیبانی b.VPN سؤال کردم:

وی گفت: "این یک تونل UDP چند شکل است که قابلیت های بسیار گسترده تری برای عبور از DPI دارد. این تنها چیزی است که اکنون بر خلاف Obfsproxy که تقریباً یک سال کار نمی کند ، در چین با ثبات کار می کند. دود دارای تاکتیک های دفاعی در برابر GFW (فایروال بزرگ چین) است که بسته ها را پرتاب می کند و می تواند بدون قطع ارتباط از طیف وسیعی از IP و پورتهای شبکه پرش کند. همچنین ، این دستگاه دارای مکانیزم پشتیبان گیری از بسته ها برای بازیابی بسته های خراب شده توسط GFW است. ما بسیار مطمئن هستیم که تنها کاری که با آن وجود یک تیم آزمایشی در آنجا داریم پایدار است. "

b.VPN به من امکان دسترسی TeamViewer به رایانه واقع در چین را داد. بنابراین می توانم تأیید کنم که توانستم از طریق SMOKE و به وب سایتهایی که معمولاً در آنجا سانسور می شوند ، متصل شوم.

بازدید از b.VPN »

سرعت و عملکرد

آزمایشات با استفاده از اتصال فیبر 50 مگابیت در ثانیه / 3 مگابیت در ثانیه انجام شد. من یک اتصال OpenVPN UDP را با استفاده از سطح رمزگذاری "قوی" b.VPN انتخاب کردم.
دانلود

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. توضیحات تست سرعت کامل ما را برای جزئیات بیشتر ببینید.

من همچنین تست هایی را برای مقایسه عملکرد پروتکل های مختلف ارائه شده انجام دادم. این نتایج به اندازه کافی مناسب و معقول هستند ، اما با نتایج ارائه شده توسط ارائه دهندگان VPN ردیف برتر مطابقت ندارند.

من هنگام استفاده از سرویس گیرنده b.VPN ویندوز هیچ گونه نشتی از IPv4 DNS یا WebRTC را تشخیص ندادم. بله توجه داشته باشید که ISP من (Virgin Media UK) از IPv6 پشتیبانی نمی کند ، بنابراین نمی توانم برای نشت IPv6 تست کنم. همانطور که از تصویر بالا مشاهده می کنید ، b.VPN برای انجام ترجمه DNS از Google DNS اهرم می کند.

با این حال تمام درخواست های DNS توسط b.VPN پروکسی می شود ، بنابراین Google نمی داند چه کسی آنها را ساخته است. بنابراین ، من این مسئله را مشکلی نمی دانم. نتفلیکس ایالات متحده متوجه شد که من از پروکسی استفاده می کنم و از بازی امتناع ورزید. این شامل وقتی که ارتباط را از طریق تونل SSH روت کردم. iPlayer بی بی سی هنگامی که به یک سرور انگلستان متصل شد ، بسیار خوب کار کرد.

سایر سکوها

قیمت گذاری و برنامه ریزی

b.VPN یک طرح ساده و یک اندازه متناسب با همه را ارائه می دهد. این مبلغ با 9.99 دلار در هر ماه شروع می شود و در صورت خرید اشتراک سال ، به 7.50 دلار در ماه کاهش می یابد.

قیمت گذاری b.VPN

از آنجا که یک پرچم پاپ آپ بسیار آزار دهنده و نسبتاً نامشخص در هر صفحه از وب سایت سعی دارد تا به شما بگوید ، b.VPN در حال حاضر تخفیف ارائه می دهد. این هزینه سالانه فقط 36 دلار (3 دلار در ماه) به شما می دهد. این نرم افزار را می توانید برای یک ساعت آزمایشی کاملاً رایگان بارگیری و استفاده کنید. برای این کار جزئیات پرداخت لازم نیست. این خیلی طولانی نیست ، اما باید برای تأیید این سرویس برای شما کافی باشد ، و در صورت انجام برخی از بررسی های عملکردی باید اینقدر تمایل داشته باشید. در طول آزمایشی رایگان می توانید به بسیاری از سرورهای b.VPNs دسترسی پیدا کنید.

امنیت و حریم خصوصی

کاربران OpenVPN می توانند بین دو سطح رمزگذاری انتخاب کنند: عادی (رمزنگاری Blowfish-128 با احراز هویت SHA-1) و قوی (AES-256 با SHA-256). تمام اتصالات OpenVPN از RSA-2048 و Perfect Forward Secrey استفاده می کنند. لطفاً این مقاله را برای بحث کامل درباره شرایط رمزگذاری VPN ببینید. نسخه tl؛ dr این است که رمزگذاری مورد استفاده توسط b.VPN خوب است. به خصوص اگر رمزگذاری قوی انتخاب شود. b.VPN در هلند مستقر است. هلند شریک جاسوسی Nine Eyes NSA است ، و دولت هلند میزان عادلانه ای از نظارت خود را انجام می دهد.

با این حال ، ارائه دهندگان VPN در هلند ، نیازی به نگه داشتن گزارش ندارند. متأسفانه ، اگرچه هیچ گونه استفاده ای از پرونده ها را در خود جای داده است ، b.VPN برخی از گزارش های ارتباطی را حفظ نمی کند: "ما هیچ کاری را برای فعالیت کاربران (ما بررسی نمی کنیم و ترافیک کاربر را بررسی نمی کنیم) نگه داریم." به طور کلی ، من از این سطح ورود به سیستم خیلی رنج نمی برم. اما واقعاً پارانوئید باید آگاه باشد که حداقل در تئوری ، از چنین سیاهههای مربوط می توان برای شناسایی فردی با رفتار اینترنتی شناخته شده از طریق "حمله به زمان پایان" استفاده کرد. b.VPN مشکلی با تورنت در هنگام استفاده از سرویس خود ندارد.

راحتی در استفاده

وب سایت به اندازه کافی هوشمند به نظر می رسد ، و تمام اطلاعات مورد نیاز برای پیوستن و اتصال به سرویس را ارائه می دهد. یک پرچم بازشو که در همه صفحات ارائه تخفیف سالانه b.VPN ظاهر می شود ، بسیار آزار دهنده است. من همچنین ترجیح می دهم که اطلاعات فنی بیشتری در دسترس باشد ، و سیاست حفظ حریم خصوصی ("توافق") به وضوح بیان می کند که برخی از پرونده های اتصال نگه داشته می شوند. در عوض ، در اصل این است كه به شما بگوییم آنچه در هنگام استفاده از خدمات مجاز نیست. انگلیسی های مورد استفاده در وب سایت معمولاً به طور واضح توسط یک زبان مادری نوشته نشده است ، اما قابل درک است.

پشتیبانی

پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس است. پاسخ سریع ، دوستانه و مفید بود. برای سؤالات فنی بیشتر ، مجبور شدم به تیم فنی b.VPN ایمیل بزنم ، اما عموماً یک پاسخ آگاهانه با نیم ساعت یا بیشتر دریافت کردم.

ثبت نام

همانطور که قبلاً اشاره شد ، می توانید سرویس گیرنده VPN را بارگیری کرده و قبل از نیاز به ثبت نام ، سرویس را برای یک ساعت امتحان کنید. این یک روند به اندازه کافی بدون درد است ، اگرچه من میزان اطلاعات شخصی درخواستی را تأیید نمی کنم. فقط آدرس ایمیل نیاز به اعتبار دارد (و یکبار مصرف آن انجام خواهد داد) ، اما من باز هم ترجیح می دهم از شما سؤال نشود. علاوه بر روش های پرداخت معمول ، b.VPN پرداخت بالقوه ناشناس را از طریق Bitcoin قبول می کند. این عالی است ، اما همیشه به یاد داشته باشید که ارائه دهنده VPN آدرس IP واقعی شما را به هر حال می شناسد.

سرویس گیرنده b.VPN Windows VPN

مشتری ویندوز سفارشی فقط OpenVPN است. مسئله بالقوه این است که شما فقط یک بار اتصال VPN مجاز دارید. به نظر می رسد نسبتا غیرقابل تحمل است ، اما کار را تمام می کند. سطح رمزگذاری ، OpenVPN از طریق SH Tunnel و Smoke Tunnel را می توان در منوی تنظیمات پیشرفته انتخاب کرد. متاسفانه ، هیچ سوئیچ kill شامل نیست.

برنامه های OpenVPN سفارشی برای Mac OSX ، iOS و Android در دسترس هستند (+4.0.3). راهنمای دستی L2TP / IPsec و / یا OpenVPN راهنماهای راه اندازی OpenVPN نیز برای آن سیستم عامل ها ، به علاوه چند مورد دیگر (به عنوان مثال L2TP برای لینوکس و تلفن ویندوز) نیز موجود است. فایلهای .vpn قابل تنظیم در هر سیستمی که از یک سرویس دهنده OpenVPN پشتیبانی می کند قابل استفاده است.

برنامه Android

برنامه Android از OpenVPN استفاده می کند. همانند مشتری دسک تاپ ، من اپلیکیشن هایی با ظاهری بیشتری دیده ام ، اما خوب کار می کند. می توانید اتصال OpenVPN را از طریق یک تونل SSH مسیریابی کنید. این تنها برنامه VPN Android است که من از ارائه این ویژگی اطلاع دارم. متأسفانه ، این ویژگی در برنامه iOS پشتیبانی نمی شود. انتخاب سطح رمزگذاری قوی با استفاده از برنامه تلفن همراه امکان پذیر نیست. صادقانه بگویم ، رمزگذاری منظم (رمزنگاری رمزنگاری شده Blowfish-128 با احراز هویت SHA-1) برای بیشتر کاربران بیش از حد کافی خواهد بود. من هنگام استفاده از برنامه هیچ گونه نشت DNS یا WebRTC را تشخیص ندادم.

افکار نهایی

من به خصوص از پشتیبانی 24/7 مشتری و فناوری های پیشرفته انسداد ارائه شده تحت تأثیر قرار گرفته ام. SMOKE از داخل چین به خوبی کار می کند ، و برنامه Android b.VPN تنها برنامه موجود در حال حاضر برای ارائه VPN از طریق تونل SSH است. این بدان معنی است که b.VPN در مکانهایی مانند چین که سعی در جلوگیری از استفاده از VPN دارند ، یک انتخاب عالی برای کاربران ایجاد می کند.

بازدید از b.VPN »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me