ما چگونگی تغییر نظرات را تغییر داده ایم!
ما اخیراً روند امتیاز دهی خود را برای همه بررسی ها در ProPrivacy.com به روز کرده ایم. جزئیات معیارهای امتیاز دهی جدید ما را می توان در اینجا یافت

Astrill VPN

 • قیمت گذاری

  از جانب 5.83 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
7.6 از 10

خلاصه

Astrill یک VPN است که در سیشل مستقر است ، به این معنی که از راه فراگیری دولتها به خوبی خارج است. این سرویس یک سرویس شخصی VPN ، روترهای VPN و راه حل های کسب و کار VPN را ارائه می دهد. این بررسی به گزینه شخصی VPN متمرکز خواهد شد.

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  47 مگابیت بر ثانیه
 • صلاحیت قضایی
  سیشل
 • اتصالات همزمان
  5
 • کشورها
  49

در نگاه اول ، به نظر می رسد Astrill یک سرویس VPN با رده بالا است که تمام راهکارهایی را که انتظار دارید ارائه می دهد. این سرور در 49 کشور واقع شده است ، که این امر را برای اهداف کلاهبرداری و رفع انسداد ایده آل می کند. سرویس گیرنده ویندوز از ویژگی های مختلفی برخوردار است ، به شما امکان می دهد از طریق گزینه های مختلف رمزنگاری جابجا شوید و دارای محافظت در برابر نشت DNS ، حفاظت نشت IPv6 و سوئیچ kill است. این ویژگی هایی است که شما فقط با بهترین VPN ها به دست می آورید و قطعاً نشانه ای از کیفیت هستند. متأسفانه ، مشتری Android با کلاینت ویندوز مقایسه نمی کند ، و ما متوجه شدیم که رمزگذاری آن کمبود است (به تصویر زیر مراجعه کنید). مشتری ممکن است برای مبتدیان دنیای VPN کمی پیچیده به نظر برسد. با این حال ، بسیاری از تنظیمات به طور پیش فرض به خوبی تنظیم شده اند. به این ترتیب ، تا زمانی که کاربران از منوی کشویی در بالا استفاده کنند تا OpenVPN را انتخاب کنند (به طور پیش فرض روی رمزگذاری اختصاصی OpenWeb * تنظیم می شود) از همان ابتدا همه چیز درست خواهد بود.


قیمت گذاری و برنامه ریزی

در حالی که بیشتر VPN ها گزینه پرداخت ماهانه را ارائه می دهند ، با Astrill می توانید اشتراک سه ماهه ، شش ماهه یا سالانه را خریداری کنید..

اگر به مدت سه ماه ثبت نام کنید ، آن را به شما حداقل زیر 10 دلار در هر ماه بازپرداخت می کند. اشتراک برای یک سال در هر زمان به طور قابل توجهی کمتر است ، فقط هزینه 5.83 دلار در هر ماه. این با توجه به سطح خدمتی که ارائه می شود ، واقعاً منطقی است. نکته منفی این که مجبور باشید حداقل سه ماه تعهد کنید این است که شما مجبورید در این مدت زمان به سرویس متعهد شوید. خبر خوب این است که آنها به شما امکان می دهند کل سرویس را به مدت هفت روز بطور رایگان تست کنید. این بدان معناست که می توانید اطمینان حاصل کنید که هر کاری را که می خواهید انجام می دهد. علاوه بر این ، ضمانت برگشت پول برای خریداران وجود دارد. با این حال ، توجه داشته باشید که ضمانت برگشت پول فقط برای مشتریانی است که از آزمایش رایگان استفاده نمی کنند. اگر از دادگاه آزمایشی هفت روزه استفاده کنید ، ضمانت برگشت پول دریافت نمی کنید. دلیل این امر این است که آنها فکر می کنند که شما خدمات را قبل از خرید اشتراک کاملاً آزمایش کرده اید. به این ترتیب ، باید مراقب باشید که اگر فکر می کنید ممکن است نظر خود را تغییر دهید (و قبلاً از آزمایشی هفت روزه رایگان استفاده کرده اید ، اشتراک یک ساله را خریداری نکنید..

بازدید از Astrill »

امکانات

بارگیری P2P

استفاده از همسالان با استفاده از Astrill مجاز است ، اگرچه برای استفاده از آن باید به حالت OpenVPN یا StealthVPN باشید. آنچه وب سایت آستریل می گوید:

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از سرویس VPN هنگام تورنت ، به بهترین راهنمای VPN ما در سایتهای تورنت نگاهی بیندازید..

مکان سرور

سرورهای آستریل در 49 کشور جهان در سراسر جهان واقع شده اند. علاوه بر این ، کاربران به سرورهای ساحل شرقی و غربی ایالات متحده دسترسی دارند (در کل 27 سرور در ایالات متحده). در کل ، انتخاب مکان سرور با Astrill بسیار برجسته است. قطعاً یکی از بهترین موارد در مورد سرویس است.

حریم خصوصی

Astrill در سیشل مستقر است ، به این معنی که این شرکت تحت صلاحیت دولت های تحت نظارت نیست. این خبر بسیار خوبی برای حفظ حریم خصوصی است و مطمئناً یک مزیت در مورد سرویس آستریل است.

خط مشی رازداری و استفاده از سیاههها

Astrill دارای یک سیاست حفظ حریم خصوصی عالی است که با هیچ شخص ثالث همکاری نمی کند. این بدان معناست که داده های کاربر هرگز به دلیل تبلیغات یا دلایل دیگر با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود. علاوه بر این ، آستریل از هرگونه سابقه استفاده استفاده نمی کند. این عالی است ، حتی اگر اجرای قانون از آستریل درخواست استفاده از مشترکین را داشته باشد ، آنها نمی توانند کمک کنند. از آنجا که این سرویس در سیشل مستقر است ، با این حال ، بعید است که به هر حال مسئله ای باشد.

سیاهههای مربوط به اتصال

اگرچه هیچ سابقه استفاده ای نگهداری نمی شود ، Astrill آخرین 20 گزارش اتصال (زمان اتصال و مدت زمان اتصال) را حفظ می کند. وقتی بیشتر ایجاد می کنید ، حذف می شوید و فقط 20 پرونده گذشته برگزار می شود. این واقعا خوب است ، البته ، اگر VPN های ورود به سیستم صفر وجود داشته باشد ، اگر این چیزی باشد که بعد از آن هستید.

امنیت

گزینه های رمزگذاری

Astrill گزینه های رمزگذاری زیادی در مشتری Windows خود ارائه می دهد. می توانید از OpenVPN ، StealthVPN و OpenWeb استفاده کنید. ما OpenVPN را توصیه می کنیم ، زیرا این تنها گزینه رمزگذاری VPN واقعاً امن است. خبر جالب این است که OpenVPN در سرویس گیرنده Astrill Windows گزینه های رمزگذاری زیادی دارد. کاربران می توانند از بین موارد زیر را انتخاب کنند:

 1. BlowFish 128 بیتی ، BlowFish 192 بیتی ، BlowFish 256 بیتی ، BlowFish 512 بیتی.
 2. AES 128 بیتی ، AES 192 بیتی ، AES 256 بیتی
 3. CAST 128 بیتی ، CAST 192 بیتی ، CAST 256 بیتی ، CAST 512 بیتی
 4. کاملیا 128 بیتی ، کاملیا 192 بیتی ، کاملیا 256 بیتی

این مجموعه گزینه های باورنکردنی است. توانایی در استفاده از کاملیای غیر نست مطمئناً خشنود و بسیار توصیه می شود. در مورد لرزش دست ، hash auth و اینکه آیا Secrely Secrery Perfect استفاده شده است: نمی توانم به شما بگویم زیرا این شرکت به من گفته است که این اطلاعات "طبقه بندی شده" است. به همین ترتیب ، می توان تصور کرد که رمزگذاری بد اجرا شده است. * OpenWeb: توجه داشته باشید که در هر دو سرویس گیرنده Windows و Android VPN (آنهایی که من آزمایش کردم) پروتکل OpenWeb به صورت پیش فرض انتخاب شد. این یک پروتکل رمزگذاری ناشناخته و اختصاصی است که ما در مورد آن بسیار کم می شناسیم. ما به دلیل حفظ حریم خصوصی و امنیت به آن اعتماد نداریم. به همین ترتیب به شما توصیه می شود. آستریل به من گفت که به عنوان یک سرویس پراکسی در مرورگر کار می کند ، با این وجود نیازی به نصب آن به عنوان یک برنامه در مرورگر نیست - بنابراین این که آیا این برای حفظ حریم خصوصی کار می کند یک قمار است. این واقعیت که منبع بسته و اختصاصی است مطمئناً نتیجه خوبی ندارد. متأسفانه ، در Android ، مشتری گزینه های زیادی ندارد. رمزگذاری یا StealthVPN یا OpenWeb است. این AES 256 بیتی به عنوان پیش فرض است ، اما بدون نیاز به لرزش دست و هش - این هنوز هم به احتمال زیاد قوی نیست که باید باشد. متأسفانه ، من نتوانستم چیزی در مورد رازداری مناسب برای هر مشتری را دریابم.

تارنما

وب سایت ساده ، آسان برای پیمایش و توصیف خود است. این احساس یا تلاش مخصوصاً مضراب (همانطور که برخی از VPN ها دارند) برای فروش بیش از حد خود را ندارد. این وب سایت گزینه های زیادی دارد ، اما اینها در اختیار کاربران و مشاغل VPN با تجربه تر است. به همین ترتیب ، هر کسی که علاقه مند به VPN برای استفاده شخصی باشد ، نادیده گرفتن اکثر قریب به اتفاق ویژگی های وب سایت خوب خواهد بود. نکته جالب در مورد اطلاعات اضافی (و گزینه ها) این است که در صورت نیاز به آنها در دسترس هستند. با این حال ، برای اکثر کاربران ، به سادگی بارگیری مشتری که برای سیستم عامل موردنظر خود نیاز دارید ، کافی است. خبر خوب این است که Astrill دارای نرم افزار مشتری برای تمام سیستم عامل های معروف: Windows ، Mac ، Linux ، Android و iOS است.

پشتیبانی

پشتیبانی از طریق سیستم بلیط یا ایمیل و یک سیستم چت زنده 24/7 ارائه می شود. ایمیل در طی چند ساعت پاسخی دریافت کرد که مدت زمان طولانی برای انتظار نیست. مهمتر از همه ، پشتیبانی فنی آنها هر چند دقیقه که من از این سرویس استفاده کردم ، در عرض چند دقیقه وجود داشت. متأسفانه ، همه تیم فنی آنها از گزینه های رمزگذاری آگاه نبودند. با این حال ، این تیم توانست به سرعت با توسعه دهندگان خود ارتباط برقرار کند تا به سؤالات فنی پاسخ دهد. احساس کردم تیم با هم جمع شده و مرا از طریق چیزهایی که می خواستم سریع و با روشی بسیار کارآمد و دوستانه بدانم ، طی کردم. به همین ترتیب ، من نمی توانم تیم خدمات مشتری خود را تقصیر کنم. این واقعیت خوب است که آستریل در وب سایت خود دانش بنیان دارد که پاسخ بسیاری از مشکلات متداول دارد. کاربران می توانند به منظور دریافت پاسخ به سرعت آن را جستجو کنند.

فرآیند

اشتراک در آستریل شاید آزار دهنده ترین سرویس باشد. من با استفاده از وب سایت برای مشترک شدن و بارگیری نرم افزار چند بار با "captcha" روبرو شدم. با این حال ، این دلخوری جزئی از این واقعیت جبران می شود که به معنای آستریل تمام تلاش خود را برای جلوگیری از نفوذ ربات ها در سیستم های خود انجام می دهد. یکی از اشکالات میزان جزئیاتی است که آستریل از کاربران می خواهد تا بتواند در آنها مشترک شود. کاربران برای به دست آوردن یک کد تأیید صحت چهار رقمی ، باید یک آدرس ایمیل ، آدرس فیزیکی و یک شماره تلفن وارد کنند. اگر کد چهار رقمی را وارد نکنید ، ممکن است از Astrill (از جمله آزمایش رایگان) استفاده نکنید. با این حال پس از تأیید کد ، مشتری به راحتی در وب سایت خود قابل دسترسی است و به سرعت بارگیری می شود. خیلی سریع نصب می شود و پس از تأیید ایمیل و رمز عبور خود قادر خواهید بود به سرورهای آن وصل شوید. توجه داشته باشید که نرم افزار VPN به طور پیش فرض روی OpenWeb تنظیم شده است - بنابراین لطفاً OpenVPN را در منوی کشویی در بالای مشتری انتخاب کنید تا به درستی ایمن باشد.

Windows VPN Client

سرویس گیرنده ویندوز VPN واقعاً عالی است. پس از نصب ، آن را در قسمت اعلان نوار شروع خود خواهید یافت. از آنجا کنترل همه ویژگی های آن بسیار آسان است. به سادگی بر روی تنظیمات کلیک کنید تا در همه گزینه ها قرار بگیرید. در اینجا می توانید سطح رمزگذاری مورد نظر خود را برای پروتکل OpenVPN خود انتخاب کنید. علاوه بر این ، می توانید بر روی حریم خصوصی کلیک کنید تا به ابزار محافظت سوئیچ kill و leak protection بروید. وقتی در OpenVPN هستید ، یک قفل کوچک در کنار محل سرور مشاهده خواهید کرد. این قفل تمام مدت زمانی که از شما محافظت می شود در محل خود باقی خواهد ماند. برای اینکه مجدداً از فهرست کشویی مکانهای سرور استفاده کنید ، باید اتصال VPN را خاموش کنید.

حفاظت نشت DNS

Astrill این گزینه را دارد که بتواند از حفاظت نشت DNS ، محافظت در برابر نشت IPv6 (که هر دو به صورت پیش فرض روشن هستند) و WebRTC IP leak protection استفاده کند.

خبر خوب این است که حفاظت نشت DNS در سرویس گیرنده ویندوز ساخته شده و کار می کند. هیچ نشت DNS با استفاده از ipleak.net تشخیص داده شد. علاوه بر این ، هیچ گونه نشتی در WebRTC مشاهده نشد. این خبر عالی است و به این معنی است که مشتری ویندوز آستریل در هنگام حفظ حریم خصوصی کار خود را به خوبی انجام می دهد. متأسفانه ، این مورد در مورد مشتری Android صحیح نبود. این امر از نداشتن گزینه OpenVPN به عنوان یک گزینه رنج می برد و مشخص شد که در طول تست های من نشت DNS وجود دارد.

کلید کشتار

Astrill سوئیچ kill دارد. برای یافتن آن ، روی تنظیمات کلیک کنید > حریم خصوصی > سوئیچ کشتن اینترنت. پس از انتخاب ، در برابر رها کردن VPN و ارسال ترافیک بدون رمز به ISP خود محافظت می شوید. سوئیچ kill کاملاً اتصال اینترنت شما را خاتمه می دهد تا اتصال VPN مجدداً برقرار شود. این ویژگی ارزشمندی است که فقط بهترین VPN ها دارند.

سایر سکوها

آندروید VPN آستریل در پایین گزینه های سیستم عامل قرار دارد. به سرعت بارگیری می شود و نصب آن بسیار آسان است. مشتری برای اندروید طراحی شده است و به همین ترتیب به محض بارگیری و نصب برنامه آماده استفاده است. متأسفانه هیچ محافظتی برای محافظت در برابر کش و کشتار DNS در مشتری Android وجود ندارد. علاوه بر این ، هنگام آزمایش مشتری آندروید ، متوجه شدم که وجود نشت DNS وجود دارد. یکی دیگر از اشکالات جزئی مشتری کلاینت این است که سطح گزینه های رمزگذاری موجود در سرویس گیرنده ویندوز را ارائه نمی دهد. رمزگذاری StealthVPN یا OpenWeb است نه پروتکل پیشنهادی ما ، OpenVPN. Astrill همچنین VPN را برای کاربران آیفون ارائه می دهد. نسخه آیفون این برنامه از OpenVPN پشتیبانی نمی کند ، بنابراین این نیاز به پیکربندی دستی دارد.

عملکرد (سرعت ، DNS ، WebRTC و تست های IPv4)

آزمایشات با استفاده از TestMy.net در یک اتصال نوری UK Virgin Media VIVID 100 انجام شد. سرعت اتصال در سرورهای انگلستان ، هلند و ایالات متحده بسیار خوب بود. در عملکرد هر یک از سرورها فقط یک ضربه اندک وجود داشت. در حقیقت ، سرعت اتصال به حدی خوب بود که می توان یکی از بهترین قسمت های سرویس را در نظر گرفت.

خبر خوب این است که هیچ گونه نشت IPv4 DNS در سرویس گیرنده ویندوز مشاهده نشد. علاوه بر این ، هیچ گونه نشت WebRTC در سرویس گیرنده ویندوز مشاهده نشد.

نتیجه

در پایان ، استریل یک سرویس VPN بسیار خوب برای ویندوز است که برای پول مناسب است. سرویس گیرنده ویندوز گزینه های رمزگذاری بسیار خوبی را ارائه می دهد ، که این سرویس را بسیار ایمن می کند (هر چند دست دادن ، هش auth ، و PFS تأیید نشده اند و احتمالاً کاهش می یابد). متاسفانه مشتری Android با یکدیگر مقایسه نمی کند: OpenVPN در دسترس نیست و نشت DNS تشخیص داده شد. به همین دلایل ، من Astrill را سرویس VPN بسیار بهتر برای ویندوز می دانم و قابل توجه است. با این گفته ، من مشتری آندروید را در همان لیگ سرویس دهنده ویندوز نمی دانم. به همین دلیل ، اگر یک مشتری Android برای شما مهم باشد ، به دنبال جای دیگری خواهم بود. علاوه بر این ، ما نتوانستیم اطلاعات رمزگذاری بسیار مهمی را از Astrill کسب کنیم. از آنجا که بیشتر سرویس های VPN مفتخر به رمزگذاری خوب هستند ، به نظر می رسد رمزنگاری آستریل (با وجود انتخاب های زیادی که در سرویس گیرنده ویندوز دارد) رمزنگاری کند..

بازدید از Astrill »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me