AnonymousVPN

 • قیمت گذاری

  از جانب 12.00 دلار
  / ماه

ProPrivacy.com نمره
5 از 10

خلاصه

Anonymous VPN یک شبکه خصوصی مجازی است که در سیشل مستقر است. Anonymous VPN یکی از خدمات کوچکتر و کمتر شناخته شده در بازار حریم خصوصی آنلاین است ، دارای برخی از ویژگی های خوب است که نشان دهنده آینده مثبت برای خدمات VPN است. با این حال ، آزمایشات ما یک VPN را کشف کرد که هنوز قادر به رقابت با پایان بازار VPN نیست. در این بررسی ناشناس VPN ، با نگاهی عمیق به جنبه های امنیتی و حریم خصوصی این سرویس ، به همراه ویژگی هایی که ارائه می دهند ، ارزش پول و سایر موارد را با هدف کشف اینکه آیا این سرویس ارزش پول شما را دارد ، مورد بررسی قرار می دهیم..

آمار سریع

 • ProPrivacy.com SpeedTest (میانگین)
  19.1 Mbps
 • صلاحیت قضایی
  سیشل
 • اتصالات همزمان
  3
 • کشورها
  25

امکانات

ویژگی های بسته شرکت عبارتند از:

 • سرورهای 25 کشور
 • محدودیت استفاده از داده وجود ندارد
 • سه اتصال همزمان مجاز است
 • P2P مجاز است
 • OpenVPN و امنیت پروتکل اطلاعات (IPSec)
 • وب سایت چند زبانه
 • حساب آزمایشی ارزان قیمت
 • کلید کشتار
 • برنامه سفارشی برای Windows ، Macs و Android
 • برنامه شخص ثالث برای iOS و Linux

اپل به شرکت ها اجازه نمی دهد بدون تأیید آن برنامه هایی را برای آیفون و آیپد در دسترس قرار دهند. این روند تصویب می تواند سالها طول بکشد. بنابراین غیر معمول نیست که یک شرکت نسبتاً جدید دارای یک برنامه سفارشی برای iOS نباشد. با این حال ، رمزگذاری OpenVPN بهترین محافظت از VPN در دسترس برای خدمات حفظ حریم خصوصی آنلاین است و می توانید با استفاده از اتصال شخص ثالث OpenVPN برای iOS به VPN ناشناس وصل شوید. OpenVPN Connect به طور رایگان در فروشگاه Apple عرضه می شود. پرونده های پیکربندی موجود در وب سایت Anonymous VPN وجود دارد که این برنامه را با همه سرورهای خود کار می کند. ترتیب مشابهی برای کاربران لینوکس در دسترس است. شبکه سرور دسترسی به مکانها را در 25 کشور جهان فراهم می کند.


از VPN ناشناس بازدید کنید »

سرعت و عملکرد

سرعت VPN ناشناس را با testmy.net تست کردم. این آزمایشات با استفاده از خدمات اینترنتی مسکونی ویرجین مد از ناتینگهام انگلیس انجام شد. من عملکرد سه سرور ناشناس VPN را آزمایش کردم. اینها سرورهای انگلستان و ایرلند بودند که من آنها را با اتصال به لندن ، انگلستان و سرور ناشناس VPN US تست کردم ، که من آن را بر روی اتصال به میامی آزمایش کردم..

بلوک های موجود در نمودار حداکثر ، حداقل و متوسط ​​سرعت بیش از پنج دوره آزمایشی را نشان می دهند. بدون اینکه VPN روشن شود ، سوابق مربوط به تست های لندن و میامی را نیز مشاهده خواهید کرد. این ایده ای را در مورد تأثیر VPN بر سرعت سرویس اینترنت اساسی ارائه می دهد. من از IPLocation.net برای شناسایی مکانهای واقعی هر سرور VPN استفاده کردم. سرور انگلستان در لندن ، سرور ایرلندی در دوبلین و سرور آمریکایی در ماناساس ، ویرجینیا بود.

تست سرعت AnonymousVPN

نمودارها بالاترین ، کمترین و متوسط ​​سرعت را برای هر سرور و مکان نشان می دهند. برای جزئیات بیشتر توضیحات تست سرعت ما را ببینید. هر سرور تقریباً سرعت اتصال به اینترنت را نصف کرد ، که اصلاً عالی نیست. خوشبختانه سرعت سرویس اینترنت زیربنایی من به حدی خوب بود که VPN به پخش پخش ویدیو آسیب نرساند. با این حال ، هر کس با اینترنت کندتر می تواند رنج زیادی را متحمل شود.

من در حالی که به سرور ناشناس VPN US وصل شدم آزمایش های بیشتری را با ipleak.net انجام دادم. این تست ها بررسی کردند که آیا تماس با سرورهای Domain Name System (DNS) موقعیت مکانی من را داده است. هر وقت مرورگر شما یک صفحه را بدست می آورد ، ابتدا باید آدرس اینترنتی را برای آدرس وب مشخص شده رفرنس کند. این کار با دسترسی به سرور DNS انجام می شود.

VPN شما باید این تماسها را مدیریت کند زیرا در هنگام عبور از اینترنت مشاهده می شود. اگر مرورگر شما سرور DNS را انتخاب می کند که از نظر منطقی از موقعیت مکانی آن فاصله دارد ، snoopers می تواند به این نتیجه برسد که واقعاً جایی نیستید که در آن هستید. تست ipleak.net موقعیت مکانی من در ویرجینیا را نشان داد.

همه تماس های DNS به یک سرور DNS ، همچنین در ویرجینیا رفتند. ریسک نشت دوم از سیستمی ناشی می شود که به آن Web Real-Time Communication (WebRTC) گفته می شود. این یک فروشگاه داده در مرورگر است که به سرعت بخشیدن به برنامه های تعاملی کمک می کند. بررسی این اطلاعات مکان واقعی من را فاش نکرد.

فاکتورهای نشت IP را دوباره با یک سایت تست متفاوت ، doileak.net بررسی کردم. نتایج این آزمایشات یافته های ipleak.net را تکرار کرد. VPN ناشناس با موفقیت مکان واقعی من را مخفی کرد. تنها مشکل این بود که تنظیمات منطقه زمانی سیستم عامل من با منطقه زمانی مکان گزارش شده من متفاوت است. ISP من از آدرس های IPv6 استفاده نمی کند ، بنابراین نمی توانم تست نشت IPv6 را انجام دهم.

قیمت گذاری و برنامه ریزی

1 ماه

12.00 دلار
هر ماه

VPN ناشناس دارای یک بسته سرویس است. این سه دوره اشتراک را برای آن طرح ارائه می دهد. هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد ، اما در صورت ثبت نام در برنامه های اشتراک ماهانه یا سالانه ، می توانید پول خود را پس بگیرید. شما فقط باید بخواهید که ظرف 14 روز پس از اشتراک ، حساب خود را لغو کنید.

قیمت گذاری AnonymousVPN

فقط با 2 دلار می توانید به مدت سه روز به خدمات کامل دسترسی داشته باشید. این یک روش عالی برای امتحان کردن VPN است و اطمینان حاصل کنید که قبل از ارتکاب مدت زمانی طولانی تر مناسب شماست. بسیاری از خدمات VPN طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت را ارائه می دهند. با این حال ، شما فقط می توانید VPN ناشناس را با کارت اعتباری پرداخت کنید. این شرم آور است زیرا بسیاری از مشتریان VPN دوست دارند با بیت کوین یا از طریق پی پال پرداخت کنند.

حریم خصوصی و امنیت

برنامه VPN ناشناس به شما امکان می دهد که آیا می خواهید از OpenVPN یا IPSec استفاده کنید ، انتخاب کنید. OpenVPN بهترین سیستم برای VPN است. با این حال ، IPSec نیز بسیار مورد توجه است. سیسکو سیستم ایجاد کرده است. سیسکو بزرگترین تولید کننده روترهای اینترنتی و نرم افزار در جهان است. هر دو پیاده سازی شامل رمزگذاری پیشرفته رمزگذاری استاندارد (AES) با کلید 256 بیتی است. این بهترین محافظت در حال حاضر در بازار VPN است.

Anonymous VPN از یک دستی RSA با کلید 2048 بیتی استفاده می کند. این طول استاندارد استاندارد در صنعت VPN است. با این حال ، VPN های برتر از کلیدهای 4096 بیتی برای امنیت بیشتر استفاده می کنند. VPN های Dodgy از کلیدهای 1024 بیتی استفاده می کنند. به همین ترتیب ، اجرای VPN ناشناس رایج ترین سطح محافظت - نه بهترین - اما مطمئناً بدترین نیست. به اندازه کافی ایمن است تا داده های شما خصوصی باشد. دارندگان آیفون ها و iPad ها (که از طریق اتصال OpenVPN وصل می شوند) هنگام استفاده از VPN ناشناس از محافظت کامل OpenVPN برخوردار می شوند. با این حال ، آنها چیزهای اضافی را که این شرکت در برنامه سفارشی خود ایجاد کرده ، از دست نمی دهند.

ویژگی امنیتی اصلی که دارندگان دستگاه های Windows ، Mac و Android دارند ، سوئیچ kill است. شما احتمالاً شرایطی را تجربه کرده اید که اتصال اینترنتی شما از کار بیفتد. پس از برقراری ارتباط ، تمام برنامه های شما سعی می کنند دوباره وصل شوند. این یک مشکل امنیتی است زیرا شما نمی توانید ترتیب اتصال آنها را دیکته کنید. اگر VPN اولین برنامه برای برقراری مجدد سرویس خود نیست ، آن دسته از برنامه هایی که ابتدا پیام های اینترنتی ارسال می کنند ، ابتدا هویت واقعی شما را در معرض نمایش قرار می دهند. به همین دلیل سوئیچ kill بسیار مهم است. این اطمینان را می دهد که هیچ برنامه ای قبل از برقراری پیوند امن VPN قابل اتصال مجدد نیست.

حریم خصوصی

سیشل مکان مناسبی برای سرویس VPN است. این فراتر از دسترس سرویس های مخفی زورگویی قدرتهای بزرگ است. همچنین فاصله زیادی از مراکز مهم حقوقی لس آنجلس ، نیویورک و لندن است. صاحبان حق چاپ به احتمال زیاد علیه افرادی که ملک خود را از طریق شبکه های P2P بارگیری می کنند ، محاکمه شوند. با این حال ، بعید است که آنها به زحمت و هزینه پرواز به سیشل بروند. VPN ناشناس سابقه فعالیت را حفظ نمی کند ، که نشانه خوبی برای محافظت از حریم خصوصی شما است. همچنین ، این شرکت با صراحت اظهار می دارد که اجازه بارگیری P2P را در شبکه خود می دهد.

به شرطی که پلیس یا وکلای حق نسخه برداری دستور دادگاه را صادر کنند تا شرکت را وادار به تحویل سوابق خود کند ، می خواهید مطمئن شوید که هیچ چیزی در پرونده وجود ندارد که بتواند هویت واقعی شما را به آدرس جعلی که VPN به شما اختصاص می دهد ، نقشه ببندید. . متأسفانه ، VPN ناشناس گزارشات اتصال را حفظ می کند. این سوابق جزئیاتی را ارائه می دهند که سرورهایی که به آنها وصل شده اید و چه موقع هستند.

آنها همچنین میزان داده هایی را که بارگیری کرده اید ضبط می کنند. تجزیه و تحلیل ترافیک (حمله زمان بندی e2e) بدین معنی است که این اطلاعات تمام اطلاعاتی است که وکلا در زمینه اجرای قانون یا حق چاپ می توانند حریم خصوصی را که قرار است VPN ارائه دهد ، از بین ببرند. از این بدتر ، شرکت مدت زمانی را که پرونده های آن را در پرونده نگه می دارد ، اعلام نکرده است. همچنین شایان ذکر است که VPN ناشناس شما را کاملاً ناشناس نمی کند. VPN ها رازداری ، نه ناشناس بودن را فراهم می کنند. متأسفانه بخاطر ثبت ارتباطاتی که این VPN در اختیار دارد - حریم خصوصی آنچنان که ممکن است نباشد.

راحتی در استفاده

ثبت نام

وقتی برای اشتراک در AnonymousVPN آماده هستید ، به بخش Praching (صفحه قیمت گذاری) صفحه اصلی بروید و روی آن کلیک کنید "هم اکنون خریداری کنید" دکمه زیر دوره اشتراک مورد نظر شما. این سایت شما را به یک صفحه سبد خرید می برد. برای ادامه روی دکمه پرداخت کلیک کنید. وظیفه بعدی شما ثبت نام در یک حساب کاربری است. در آخر ، برای خرید اشتراک ، باید جزئیات کارت اعتباری خود را وارد کنید.

شما دو ایمیل از VPN ناشناس دریافت خواهید کرد. اولین مورد از عضویت شما با جزئیات ورود به سیستم که در صفحه ثبت نام تنظیم کرده اید تأیید می شود. این اعتبارنامه شما برای حوزه مشتری است. نام کاربری و رمز ورود برنامه در ایمیل دوم شما دریافت می شود. این ایمیل همچنین شامل لینک هایی برای بارگیری فایل ها برای برنامه است. برای بارگیری یک نصب کننده بر روی پیوند سیستم عامل خود کلیک کنید. برنامه خود نصب خواهد کرد. دارندگان دستگاه های iOS و رایانه های لینوکس برای گرفتن دستورالعمل نصب باید به پایگاه دانش بروند.

ناشناس VPN Windows VPN Client

نصب کننده میانبر دسک تاپ را برای برنامه ایجاد می کند.

با باز شدن برنامه ، باید نام کاربری و رمزعبور خود را وارد کنید. رمز عبور برای منطقه مشتری وب سایت متفاوت است. قبل از ورود به سیستم ، روی نماد کشویی در پایین سمت راست رابط کلیک کنید. این صفحه تنظیمات برنامه را باز می کند.

بررسی کنید "نام کاربری و رمز عبور را به خاطر بسپار" جعبه بنابراین لازم نیست هر بار که برنامه را باز کنید ، اعتبارنامه خود را تایپ کنید. می توانید بر روی آیکون کشویی کلیک کنید تا در هر زمان به صفحه تنظیمات برگردید. این صفحه به شما امکان می دهد سوئیچ kill را روشن کنید ، این اطمینان را می دهد که VPN همیشه از دسترسی شما به اینترنت محافظت می کند. شما همچنین می توانید در اینجا انتخاب کنید که آیا اتصال به VPN روی پروتکل User Datagram (UDP) یا پروتکل کنترل انتقال (TCP) اجرا می شود..

به طور کلی ، شما بهتر از UDP هستید. بسیار سریعتر از TCP است و برای برنامه های تعاملی مانند چت و تلفن IP بسیار مفید است. همچنین برای پخش بهتر است. شما می توانید از کدام سیستم VPN برنامه استفاده کنید. گزینه های IPSec یا OpenVPN هستند. هر دو از رمزگذاری قوی استفاده می کنند ، اما Open VPN بهترین است. برای بستن صفحه تنظیمات ، روی نماد کشویی کلیک کنید.

انتخاب سرور پیش فرض برای برنامه یک تخصیص خودکار است. با این حال ، اگر می خواهید در مکان خاصی قرار داشته باشید ، این ویژگی را در یک کشور مشخص شده تنظیم کنید. برای دریافت لیست سرور ، سپس در کشوری که می خواهید به وب سایت دسترسی پیدا کنید ، روی فلش پایین در انتهای قسمت منطقه کلیک کنید.

برای فعال کردن VPN روی دکمه Connect کلیک کنید. هنگامی که اتصال VPN برقرار شد ، آن دکمه اتصال به قطع اتصال تغییر خواهد کرد.

قفل قفل توسط دکمه Connect / Disconnect هنگام کار VPN سبز می شود.

خدمات جریان

در حالی که در انگلستان بودم ، من به سرور VPN Anonymous در ایالات متحده وصل شدم تا بتوانم تلویزیون را از آمریکا تماشا کنم. وارد حساب Netflix شدم و توانست فیلم هایی را از کتابخانه ایالات متحده در آنجا مشاهده کند. سیستم های تشخیص Netflix VPN سخت است. صنعت VPN از آنها به عنوان سنگ بنایی استفاده می کند. تعداد زیادی از VPN ها نمی توانند از خارج به Netflix وارد شوند ، بنابراین این نتیجه عالی بود.

ضمن اتصال به سرور ایالات متحده ، به وب سایت های ABC و NBC نیز دسترسی پیدا کردم. کنترل دسترسی ABC در واقع جامع تر از کنترل Netflix است. NBC تلاش زیادی برای مسدود کردن دسترسی به خارج از کشور نمی کند و تقریباً هر سرویس VPN می تواند وارد آن شود. ABC VPN را ردیابی کرد و پخش فیلم ها را مسدود کرد. NBC اجازه دهید من تماشا کنم. از اسپانیا سعی کردم به سایت های ویدیویی انگلیس دسترسی پیدا کنم. متأسفانه ، VPN نتوانست من را به iPlayer BBC وارد کند. من می توانم فیلم ها را در وب سایت های کانال 4 و ITV تماشا کنم.

سایر سکوها

برنامه Anonymous VPN برای سیستم عامل های Windows ، Android ، Mac OS X و macOS در دسترس است. دستورالعمل هایی در سایت برای بارگیری یک رابط رایگان برای OpenVPN وجود دارد ، سپس آن را با پرونده های Anonymous VPN ناشناس تنظیم می کنید. این دستورالعمل ها در اختیار کاربران دستگاه های iOS و Linux است. با این حال ، نرم افزار OpenVPN Connect برای ویندوز و مک نیز موجود است. پرونده های پیکربندی که VPN ناشناس ارائه می دهد خاص سیستم عامل نیستند. این گزینه دیگری را برای کاربران Windows ، Mac و دستگاه های Android فراهم می کند.

افکار نهایی

من واقعاً از استفاده از برنامه VPN ناشناس لذت بردم. طراحان کنترل را در سطح مناسب قرار داده اند تا همه را خوشحال کنند. کسانی که اطلاعات زیادی در مورد فناوری شبکه نمی دانند فقط برای انتخاب VPN باید محلی را انتخاب کرده و دکمه اتصال را فشار دهند. این سرویس همچنین برای کسانی که می خواهند گزینه انتخاب اتصال از طریق UDP یا TCP یا اینکه آیا از OpenVPN یا IPSec استفاده می کنند ، انتخاب می کند..

مشکل ورود به iPlayer BBC به این معنی است که مهاجران و مسافران انگلیس بعید به نظر می رسند این VPN را انتخاب کنند. این سرویس بسیار گرانقیمت است اما نمی تواند با محصولات برتر از محدوده قیمت مشابهی رقابت کند. با وجود این ، من به طور کلی در مورد توصیه VPN ناشناس اطمینان دارم (تا زمانی که در خارج از کشور انگلیس نباشید). با این حال ، با انتخاب های بهتری برای قیمت مشابه در دسترس هستید ، واقعاً بهتر است چیز دیگری را بدست آورید.

از VPN ناشناس بازدید کنید »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me