آنونابوکس

  • قیمت گذاری

    از جانب $ 4.99
    / ماه

ProPrivacy.com نمره
3.5 از 10

خلاصه

Anonabox تا به حال سابقه ای شفاف داشته است. دستگاه اصلی که قول داده است با ساختن مشتری Tor به روتر قابل حمل ، افزایش ناشناس بودن را در اختیار کاربران اینترنت قرار دهد ، وقتی 585،549 دلار را برای یک هدف جمع آوری سرمایه Kickstarter با هدف 7000 دلار در فقط پنج روز جمع آوری کرد ، توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرد..

با این حال ، هنگامی که مشخص شد که نمونه اولیه ظاهراً سفارشی تقریباً با سایر دستگاههای موجود در اینترنت یکسان نیست ، یک ردیف فوران کرد که باعث شد Kickstarter کمپین Anonabox را به حالت تعلیق درآورد..

یک سال و نیم سریع پیش می رویم و علی رغم مشکلات اولیه خود ، اکنون Anonabox طیف وسیعی از روترهای قابل حمل را برای بهبود حریم شخصی طراحی کرده و با روت کردن تمام اتصالات اینترنتی از طریق شبکه Tor یا یک سرویس VPN (با استفاده از مدل Pro-end Pro) می توانید همچنین مسیرهای اتصال VPN را از طریق Tor).


ایده روتر "ایمن" که تضمین می کند تمام ارتباطات از یک دستگاه متصل باشد رمزگذاری می شوند زیرا بین آن ها می گذرد و اینترنت جدید نیست..

این به طور موثری کاری است که هر روتر تنظیم شده برای اجرای VPN انجام می دهد (ما دستورالعمل هایی را برای این کار خود در DD-WRT انجام می دهیم ، یا می توانید روترهای از پیش فلاش و پیکربندی شده را از بسیاری از ارائه دهندگان VPN خریداری کنید).

ما همچنین محصولاتی را قبل از آن مسیر مشاهده کرده ایم که تمام اتصالات از طریق Tor مانند Onion Pi (یک تمشک پی از پیش تنظیم شده برای استفاده از Tor) ، PogoPlug SafePlug (مشابه Anonabox ، اما دو برابر اندازه و منبع باز نیست) مانند و همچنین DIY روتر خود را با پروژه های Tor ، مانند TorRouter و PORTAL (هر دو هدف نهایی ارائه راه حل های نرم افزاری / سخت افزاری یکپارچه) فلش کنید..

امنیت از طریق سخت افزار

با نگاهی به برگه مشخصات Anonabox ، توجه می کنیم که این پردازنده به اندازه کافی قدرتمند به نظر می رسد (به صورت همتراز با روتر بالای Asus RT-AC66U) و 64 مگابایت رم برای اجرای Tor بسیار زیاد است..

برگه مشخصات anonabox

با این حال ، شرم آور است (به ویژه با توجه به اینکه چه میزان بودجه موفقیت آمیز بوده است) ، که Kickstarter اهداف بهبودی را برای بهبود اتصال به استاندارد WiFi سریعتر 802.11ac و اترنت 10/100 / 1000M گیگابیت اضافه نکرد. با این حال ، این هنوز ارزش زیادی برای پول نشان می دهد.

میکاه لی ، تکنسین رهبری وب سایت رهگیری گلن گرین ووالد و توسعه دهنده جدی جامعه تور ، به Wired گفت که وی با ایده Anonabox "دلگرم" شده است,

‘اگر از چیزی شبیه به این استفاده می کنید ، همه چیز از Tor خارج می شود ، بنابراین [سوء استفاده از نرم افزار] نمی تواند رخ دهد. یك روتر Tor مطمئناً می تواند از این جهت كه انزوا جسمی وجود دارد ، مزیت بزرگی داشته باشد.

وی اما مشتاقانه اظهار داشت كه چنین سخت افزاری محافظت كامل در برابر مواردی از قبیل اثر انگشت مرورگر و كوكی ندارد ، و توصیه می كرد از مرورگر Tor سخت استفاده شده حتی هنگام اتصال از طریق Anonabox استفاده كنید (تنظیمات موجود در مرورگر Tor با نام "torification transparent"). خاموش شود تا از پخش اینترنت در Tor Twice جلوگیری شود).

اندازه anonabox

از دیگر ویژگی های جالب Anonbox می توان به استفاده از "حمل و نقل های قابل اتصال" مانند obfsproxy اشاره کرد که برای بدست آوردن نقاط اطراف Tor (به طور بالقوه استفاده از آن در مکان هایی مانند چین مفید است) طراحی شده است که گوشه های گرد آن امکان ذخیره سازی در داخل حفره بدن را فراهم می کند. ، و همانطور که توسعه دهنده آگوست گرمر توضیح می دهد ، می توان آن را به راحتی از بین برد,

‘شاید خیلی دیر شده باشد و پلیس قبلاً در طبقه پایین باشد ، بنابراین شما جعبه را با آجری خرد می کنید و قطعات را از پنجره بیرون می اندازید. یا شاید شما فقط با قدم گذاشتن روی آن با کفش خود آن را خرد کرده و تکه ها را به سمت توالت بریزید. "

Germar نتیجه می گیرد,

‘این فقط برای آسانتر کردن کارها برای افرادی که اکنون از Tor استفاده می کنند نیست ، بلکه برای افرادی که مایل به استفاده از Tor هستند ، اما به هر دلیلی نمی توانند. این افرادی هستند که می خواهیم به آنها کمک کنیم. "

بروزرسانی 15 اکتبر 2014: درست بعد از انتشار این مقاله ، به این موضوع reddit رسیدیم ، که اصلی ترین آن شیطان های Aonabox را متهم می کند که روند توسعه خود را نادرست معرفی می کنند و از سخت افزار ارزان قیمت چینی شخص ثالث استفاده می کنند ، که آنها خودشان را توسعه دادند (ظاهراً نمونه های اولیه که در صفحه Kickstarter نشان داده شده است. مال آنها نیست) ما اکیداً توصیه می کنیم هرکسی که علاقه مند است در این Kickstarter مشارکت کند ، قبل از سرمایه گذاری بحث داغ در مورد reddit را بخواند.

بروزرسانی 17 اکتبر 2014: واکنش مجدد علیه Anonabox با ظهور انتقادات بیشتر ادامه می یابد (به عنوان مثال در مورد چگونگی اتصال به روتر به طور پیش فرض از رمز عبور محافظت نمی شود). به دنبال مقاله پیگیری خود باشید ، که در آن ماجرای آشکار را با عمق بیشتری گزارش خواهیم کرد.

بروزرسانی 20 اکتبر 2014: KickStarter کمپین Anonabox را به حالت تعلیق درآورد و ایمیل زیر را پشتیبانی می کند:

'سلام,

این پیامی است از Trust Trust Kickstarter & تیم ایمنی ما می نویسیم تا به شما اطلاع دهیم که پروژه روتر سخت افزاری Tor (به حالت تعلیق در آن) به حالت تعلیق درآمده است ، و وعده $ 51.00 USD شما لغو شده است. با بررسی این پروژه شواهدی مبنی بر نقض قوانین Kickstarter کشف شد. ممکن است وقتی یک یا چند مورد از موارد زیر را نشان دهیم ، پروژه ها را به حالت تعلیق در بیاوریم:

ارائه کالاهای خریداری شده و ادعا در این زمینه که خودتان این کار را کرده اید ارائه کارهای دیگران به عنوان نماینده اشتباه شما یا عدم افشای حقایق مربوط به پروژه یا سازنده آن است بر این اساس ، تمام بودجه متوقف شده است و پشتیبانان برای تعهدات خود مبلغی دریافت نمی کنند. هیچ اقدام دیگری از طرف شما لازم نیست.

ما صداقت سیستم Kickstarter را بسیار جدی می گیریم. ما فقط وقتی پروژه را به حالت تعلیق در می آوریم که شواهد محکمی پیدا می کند که آنها خودشان را نادرست نشان می دهند یا به طرز دیگری قوانین و مقررات Kickstarter را نقض می کنند. به عنوان یک سیاست ، ما در مورد تعلیق پروژه فراتر از آنچه در این پیام بیان شده است ، ارائه نمی دهیم.

با احترام ، Kickstarter Trust & ایمنی

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me