محیط 81


 • قیمت گذاری

  از جانب 8.00 دلار
  / ماه

 • موجود در:


  • پنجره ها

  • سیستم عامل مک

  • iOS

  • اندروید

پیرامون 81 به مشاغل یک جایگزین مدرن مبتنی بر ابر نسبت به مدل سنتی شرکت VPN سنتی ارائه می دهد. این محصول توسط SaferVPN توسعه یافته و تجدید چاپ محصول SaferVPN آن برای تجارت است.

ProPrivacy.com نمره
9.5 از 10

خلاصه

مشاغل مدتهاست که از سیستمهای VPN (Virtual Private Network) شرکتی استفاده می کنند تا به کارگران از راه دور امکان دسترسی ایمن به منابع IT IT درون شرکت از قبیل پایگاه داده و نرم افزار SaaS را بدهند. VPN های شرکتی سنتی ، با این حال ، به سرورهای VPN فیزیکی که برای استقرار و اجرای آن گران هستند ، نیاز دارند و برای حفظ آنها به سطح بالایی از تخصص فنی نیاز دارند..

آنها همچنین می توانند در مواجهه با نوآوری های چالش برانگیز مانند روند آوردن دستگاه شخصی خود (BYOD) ، ایمن باقی بمانند و در هنگام اتحاد کردن دسترسی به منابع میزبانی شده بر روی سیستم عامل های مختلف - مانند سرورهای فیزیکی سنتی ، حافظه ابری خصوصی ، انعطاف پذیر نیستند. دستگاه های تلفن همراه و اینترنت اشیاء (IoT).

از یک مدل امنیتی نرم افزاری تعریف شده پیرامون (SDP) برای اطمینان از دسترسی پرسنل مجاز به امنیت (فقط) منابع موردنیاز خود استفاده می کند. مدل تعریف شده پیرامون نرم افزار در ابتدا توسط آژانس سیستم های اطلاعاتی دفاعی (DISA) ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده است که مجوزهای دسترسی دانه ای را بر اساس نیاز-دانستن ارائه می دهد..

آمار سریع

 • صلاحیت قضایی
  اسرائيل
 • اتصالات همزمان
  5

قیمت

برنامه تجاری پیرامون 81 برای هر عضو تیم 8 دلار به علاوه 40 دلار در ماه برای هر دروازه اختصاصی هزینه می کند. در عوض گیج کننده ، "پشتیبانی 24 ساعته 7" به عنوان در دسترس توصیف شده است ، اما با یک پنجره پشتیبانی 1 روزه ایمیل.

برنامه Enterprise با تخفیف های عمده ، API فعالیت پیشرفته و "پشتیبانی VIP 24/7" (کمک فوری ، با پشتیبانی 1 ساعته ایمیل) نیز در دسترس است. با یک قسمت 81 با Perimeter 81 تماس بگیرید.

برای تجربه ما در مورد زمان پشتیبانی مشتری بعداً به بخش خدمات مشتری مراجعه کنید.

پشتیبانی از بسترهای نرم افزاری پرداخت


ویزا / مستر کارت

پیرامون 81 نیز پی پال را می پذیرد.

امکانات

پیرامون 81 تمام مزایای استفاده از VPN شرکت های سنتی ، از جمله دسترسی از راه دور ایمن به منابع داخلی شرکت ها ، و محافظت در هنگام دسترسی به منابع بر روی شبکه های WiFi ناامن عمومی را فراهم می کند. بدون نیاز به سرورهای فیزیکی گران قیمت و پرسنل بسیار ماهر برای اجرای آنها.

همچنین:

 • دسترسی انعطاف پذیر تری به طیف گسترده ای از منابع شبکه کمتر سنتی - مانند شبکه های ابری و منابع IoT - فراهم می کند.
 • می توان با ایجاد پرواز از طریق دروازه های سرور VPN خصوصی ، هر یک با آدرس IP استاتیک خود ، به صورت پویا مقیاس بندی کرد.
 • به سرپرستان اجازه می دهد مجوزهای دسترسی دانه ای را بر اساس نیاز و دانستنی اختصاص دهند. گروه های کاربر چندگانه با مجوز تیم می توانند از یک پرتال مدیریت آسان برای استفاده یکپارچه مدیریت شوند.
 • به سرپرستان اجازه می دهد فعالیت شبکه را از چنین استفاده از پهنای باند نظارت کنند ، مراقب دسترسی به منابع باشند و مشکلات و ناهنجاری های شبکه را تشخیص دهند..
 • برنامه های کاربردی آسان برای اکثر سیستم عامل های اصلی: Windows، macOS، iOS و Android فراهم می کند. این برنامه ها شامل سوئیچ kill هستند.
 • هنگام استفاده از شبکه های WiFi ناشناخته یا ناامن ، محافظت خودکار WiFi را ارائه می دهد.
 • استفاده از احراز هویت دو عاملی برای امنیت اضافی اجازه می دهد.
 • برای ارائه تأیید هویت بهتر کاربر با ارائه دهندگان هویت ادغام می شود. ارائه دهندگان پشتیبانی شده شامل Google Suite ، Okta ، OneLogin و Microsoft Azure Active Directory هستند. محیط 81 همچنین می تواند دایرکتوری On-Premis شرکت را از طریق کانکتور فعال شبکه / LDAP شبکه شما در اختیار داشته باشد.

بروزرسانی 06/19: تیم Perimeter 81 از ما خواسته است تا ذکر کنیم که از زمان انتشار این بررسی ویژگی های مهم جدیدی را منتشر کرده است. این شامل:

 • دسترسی برنامه اعتماد صفر
  ، که دسترسی به برنامه های وب ، SSH ، RDP ، VNC یا Telnet را از طریق تونل های IPSec انعطاف پذیر - بدون عامل امکان پذیر می کند.
 • Zero Trust Access Network با استفاده از یک نرم افزار تعریف شده پیرامون (SDP) برای امتیاز و تأیید کلیه دسترسی به شبکه.

علاوه بر این ، اکنون هیچ محدودیتی در تعداد سرورهای خصوصی که می توانند ایجاد شوند وجود ندارد. ما این ویژگی های جدید را به طور کامل بررسی خواهیم کرد و در صورت اجازه زمان ، این مقاله را به روز خواهیم کرد.

سرعت و عملکرد

این آزمایشات از انگلستان با استفاده از سرورهای تست UK و US انجام شده است. نتایج متوسط ​​پینگ در براکت ها نشان داده شده است. در اکثر آزمایشات از پروتکل OpenVPN استفاده شده است ، اما ما همچنین با یک پروتکل VPN روی "خودکار" به یک سرور انگلستان آزمایش کردیم.

برای این بررسی ، ما فقط سرورهای خصوصی Perimeter 81 را آزمایش کردیم. لطفاً برای بررسی نتایج به سرورهای عمومی ، به بررسی SaferVPN ما مراجعه کنید.

سرعت 81 سرعت بارگیری

دور 81 سرعت بارگذاری

این نتایج عالی نیست ، اما مطابق با آنچه انتظار می رود از سرورهای نرم افزار VPN میزبان در "قطرات" VPSN دیجیتال اقیانوس (دیدن در زیر).

آزمایش نشت

نشت WebRTC شناسایی شد?
نشت IPv6 تشخیص داده شد?

متأسفانه ، ما هنگام استفاده از محیط 81 به طور مداوم نشت IPv6 را تشخیص دادیم. در ویندوز و macOS ، هر دو نشت معمولی IPv6 و WebRTC IPv6 را در همه سرورهای آزمایش شده - اعم از عمومی و خصوصی - شناسایی کردیم..

بنابراین توصیه می کنیم قبل از استفاده از این سرویس IPv6 را در دستگاه خود غیرفعال کنید.

در حال حاضر ما قادر به آزمایش نشت IPv6 در سیستم عامل های تلفن همراه نیستیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد نشت IPv6 و WebRTC ، به راهنمای کامل حفاظت از نشت IP مراجعه کنید.

نمایش داده شد DNS توسط سرویس های شخص ثالث مانند Google DNS حل می شود ، اما فرض می کنیم این موارد به درستی برای حفظ حریم شخصی کاربران پراکسی شده اند.

راحتی در استفاده

پورتال مدیریت ابر

در قلب Perimeter 81 پورتال وب قرار دارد که به شما امکان می دهد اعضای تیم ، سرورها و مجوزها را مدیریت کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا تعامل تیم خود را با بستر VPN نظارت کنید.

مدیریت 81 محیط ابری

برگه تیم ، نمای کلی از اعضای تیم را در اختیار شما قرار می دهد. از اینجا می توانید اعضای جدید را دعوت کرده و ببینید آخرین اعضای اعضای تیم در چه مرحله ای حضور دارند. همچنین می توانید به آنها "نقش" در سازمان خود اختصاص دهید که هرکدام از آنها مجوزهای مختلفی را به اعضای تیم اعطا می کنند.

محیط 81 کاربر

سرپرستان می توانند گروه هایی را ایجاد کنند و مشخص کنند اعضای تیم می توانند به کدام سرور خصوصی دسترسی پیدا کنند. از آنجا که می توان از هر سرور خصوصی برای دسترسی به انواع متنوعی پیکربندی شد ، این ویژگی در صورت انتخاب اعضای تیم می تواند به کدام منابع دسترسی پیدا کند..

محیط 81 کاربران تیم

احتمالاً جالبترین ویژگی این سرویس امکان ایجاد سرورهای اختصاصی VPN در پرواز است. اینها سرورهای VPN نرم افزاری هستند که بر روی ماشینهای مجازی اجرا می شوند (نمونه های VPS). ارائه دهنده میزبانی VPS مورد استفاده تا حدودی به محل سرور خصوصی بستگی دارد ، اما ما فهمیدیم که بسیاری از آنها توسط Digital Ocean میزبانی شده اند.

ایجاد سرورهای جدید بسیار آسان است.

پروانه 81 پروانه سرور

چندین سرور می تواند در همان مکان یا در مکانهای مختلف در سراسر جهان ایجاد شود. در حال حاضر امکان ایجاد سرورهای خصوصی در مناطق مختلف آمریکا ، تورنتو ، آمستردام ، لندن ، فرانکفورت ، سنگاپور ، بنگلور ، پاریس ، سیدنی و توکیو وجود دارد..

اگر به سرور دیگری احتیاج دارید ، فقط یک دقیقه برای خرید مجوز جدید نیاز دارید. همانطور که قبلاً اشاره شد ، می توانید یک سرور را حذف کرده و دیگری را با همان مجوز ایجاد کنید. پس از ایجاد سرور ، فعال می شود حدوداً ده دقیقه طول می کشد. مجوزهای سرور خصوصی در هر ماه 50 دلار هزینه دارند (بروزرسانی 06/10: اکنون هیچ محدودیتی در تعداد سرورهای خصوصی ایجاد نشده وجود دارد).

مجوزهای جدید سرور Perimeter 81 را اضافه کنید

سرورهای خصوصی می توانند به عنوان دروازه های امن منابع سازمانی عمل کنند. دستورالعمل هایی برای اتصال به منابع LAN از طریق فایروال ، علاوه بر منابع مختلف ابر خصوصی مانند خدمات Amazon Cloud (AWS) ، Google Cloud Platform (GCP) و Spaces Private Heroku ارائه شده است..

به عنوان مثال ، AWS و CGP با سفید کردن لیست های دریافتی از سرور خصوصی یا تنظیم IPSec Site-to-Site VPN از آن سرویس های ابری به Perimeter 81 قابل دسترسی هستند..

Perimeter 81 به ما می گوید که در تلاش است تا Wizards را معرفی کند تا فرآیند تنظیم خدمات مختلفی آسانتر شود.

ادغام دستگاه تلفن همراه برای راه اندازی امن BYO با ادغام با چند سرویس محبوب MDM شخص ثالث (مدیریت دستگاه تلفن همراه) انجام می شود. این موارد در حال حاضر شامل VMWare AirWatch ، MobileIron ، Microsoft Intune ، JAMF و Meraki است.

علاوه بر سرورهای خصوصی ، اعضای تیم می توانند به تعداد زیادی از سرورهای عمومی وصل شوند. این ویژگی در اصل به کلیه کاربران Perimeter 81 دسترسی کامل به شبکه معمولی SaferVPN می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به بررسی SaferVPN ما مراجعه کنید.

پیرامون 81 شبکه سرور

برگه فعالیت ، یک مرور کلی مفصل و قابل تنظیم از تعامل تیمشان با این سیستم عامل را در اختیار مدیران قرار می دهد. با این حال ، هیچ نتیجه فعالیتی برای ما نمایش داده نشده است ، اما این ممکن است به این دلیل باشد که ما این بررسی را با استفاده از یک حساب آزمایشی انجام دادیم.

صفحه فعالیت 81 محیط

به طور کلی ، ما تحت تأثیر پلتفرم مدیریت ابر پیرامون 81 تحت تأثیر قرار می گیریم. این یک روش انعطاف پذیر و بصری برای ایجاد سرورهای VPN در پرواز فراهم می کند و سپس از آنها برای کنترل دسترسی به طیف گسترده ای از منابع شرکت استفاده می کند. دسترسی کامل به شبکه عادی SaferVPN نیز امتیاز خوبی است.

مشتری های تیم VPN

هنگامی که اعضای تیم دعوت نامه دریافت می کنند ، می توانند حساب خود را بصورت آنلاین فعال کنند.

محیط 81 raccount خود را فعال کنید

پس از انجام این کار ، آنها می توانند مشتری های مختلف را بارگیری کنند. در صورت نیاز به آنها در روزهای بعدی ، پیوندها از طریق کنسول وب در دسترس هستند.

Perimeter 81 Windows Client

با کمال تعجب ، سرویس گیرنده Perimeter 81 تقریباً با مشتری معمولی ویندوز SaferVPN یکسان است. تنها تفاوت واقعی این است که به اعضای تیم اجازه می دهد تا علاوه بر سرورهای عمومی SaferVPN ، به سرورهای خصوصی Perimeter 81 وصل شوند.

سرویس گیرنده ویندوز 81

مشتری شامل سوئیچ kill و محافظت خودکار WiFi است. این ویژگی آخر نیز می تواند به طور پیش فرض برای همه اعضای تیم از طریق کنسول وب فعال شود. سرویس گیرنده ویندوز از طیف گسترده ای از پروتکل های VPN پشتیبانی می کند.

پروتکل پیرامون 81

در آزمایشات ، سوئیچ kill خوب حتی پس از شبیه سازی یک خرابی کامل نرم افزار (از هر دو سرویس گیرنده Perimeter 81 و سرویس Perimeter 81) به خوبی کار کرد. بنابراین از فایروال سطح سیستم استفاده می کند.

سایر سکوها

برنامه های پیرامون 81 برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. سرویس گیرنده مک تقریبا با مشتری ویندوز یکسان است. تنها تفاوت واقعی این است که پروتکل PPTP یا IKEv2 VPN را پشتیبانی نمی کند. با این حال ، از این رو ضرر بزرگی نیست ، زیرا PPTP به هر حال بسیار ناامن است.

اما برخلاف سرویس گیرنده ویندوز ، سوئیچ kill پس از خرابی نرم افزاری شبیه سازی شده انجام نشد.

برنامه Android ظاهری مشابه با برنامه های دسک تاپ دارد.

محیط 81 برنامه Android

این سیستم از محافظت خودکار WiFi ، سوئیچ kill و پشتیبانی از پروتکل های IKEv2 یا OpenVPN پشتیبانی می کند..

خدمات مشتری

امتحان رایگان آره. نسخه ی نمایشی در صورت درخواست.
پشتیبانی 24 ساعته
تضمین بازگشت پول

مستندات گسترده ای در وب سایت وجود دارد ، از جمله نمونه هایی از چگونگی بهره برداری از پیرامون 81 از انواع مختلف تجارت.

با پشتیبانی مشتری می توان از طریق Live Live Chat تماس گرفت ، اما پاسخ فقط ایمیل است. با توجه به اینکه اگرچه به عنوان "پشتیبانی 24 ساعته 7" توصیف می شود ، گیج کننده است ، پاسخ ایمیل فقط برای یک روز برای مشتریان معمولی مشاغل کوچک وعده داده می شود..

در عمل ، با حساب آزمایشی خود ، ما از هر کجا ظرف یک ساعت تا یک روز پاسخهای ایمیل دریافت کردیم. خوشحالیم که بگوییم کیفیت پاسخ ها بالا بود.

حریم خصوصی و امنیت

خود میزبان / DNS Proxied پروکسی
کلید کشتار
حفاظت نشت IPv4

صلاحیت قضایی

SaferVPN (و به همین دلیل پیرامون 81) در اسرائیل مستقر است ، که دارای قوانین محافظت از داده های محکم است که توانایی دولت برای جاسوسی از پرسپولیس را به طور جدی و خاص محدود می کند.

داده های داده شده.

از طرف دیگر ، موساد متحد نزدیک آژانس امنیت ملی است و اسرائیل به دلیل استحکام در عملیات سایبرسنجی و همکاری با آژانس امنیت ملی آمریکا در عملیات نظارتی گسترده مشهور است..

با این حال ، به تعادل ، ما فکر می کنیم قوانین قوی محافظت از داده های اسرائیل ، آن را به مکانی نسبتاً مناسب برای حفظ حریم خصوصی تبدیل کرده است.

سیاههها

داده های زیادی در رابطه با استفاده از ویژگی های Perimeter 81 ثبت شده است:

"1 - اقدامات مدیریتی - ما کلیه اقدامات سرپرست را ضبط می کنیم از جمله: دعوت از عضو تیم جدید ، حذف عضو تیم ، تغییر مجوزهای تیم ، ایجاد دروازه دسترسی جدید مبتنی بر ابر و هرگونه اقدام دیگری که می تواند در پرتال مدیریت ما انجام شود.

2. - اقدامات اعضای تیم - ما ثبت نام زمان اتصال و ورود به سیستم ، موفقیت / خطا در ورود به سیستم ، موقعیت مکانی دستگاه متصل شده ، نام میزبان دستگاههای متصل اعضای تیم ، سرور کاربر کاربر متصل شده و زمان تمبر اتصالات. "

آدرس IP Origin در دروازه های دسترسی خصوصی ثبت می شود ، اما در سرورهای عمومی نیست. در واقع ، خط مشی ورود به سیستم برای سرورهای عمومی تقریباً با مشتریان معمول SaferVPN یکسان است.

پروتکل ها و رمزگذاری

IKEv2
OpenVPN
PPTP
L2TP / IPsec

پیرامون 81 از رمزگذاری OpenVPN زیر استفاده می کند:

کانال داده: رمزنگاری AES-256 با احراز هویت SHA256.

کانال کنترل: رمزنگاری AES-256 با رمزگذاری دستی RSA-2048 TLS و احراز هویت SHA-256. پنهان کاری کامل جلو (PFS) با تبادل کلید DH-4096 Diffie-Hellman امکان پذیر است.

این تنظیمات بسیار ایمن است و از حداقل توصیه های ما مطابقت دارد یا تجاوز می کند.

افکار نهایی

به طور گسترده ، ما فکر می کنیم که پیرامون 81 محصولی هیجان انگیز است که به خوبی اجرا می شود. به طور خاص ، مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) از توانایی استقرار شبکه VPN شرکت های بزرگ بدون هزینه های بالا از نظر سخت افزاری و کارمندان ماهر که به طور سنتی با چنین راه اندازی در ارتباط هستند قدردانی می کنند..

کنسول مدیریت اجازه می دهد تا کنترل آسان و گرانولی بر عملکردها و مجوزهای یک تیم انجام شود و نرم افزار مشتری به خوبی کار کند و استفاده اعضای تیم آسان است..

توانایی ایجاد سرورهای VPN در پرواز ، هر کدام مجوزهای خاص خود را دارند ، و سپس اعضای تیم را به روشی انعطاف پذیر به آنها اختصاص می دهند ، یک واقعیت است. هرچند این انعطاف پذیری با قیمتی همراه است. همانطور که انتظار می رود ، این نمونه های نرم افزار VPS که در سرورهای فیزیکی مشترک میزبان هستند ، عملکرد سرعت بالایی را ارائه نمی دهند.

نشت IPv6 که در همه سرورها مشاهده کردیم (از جمله سرورهای عمومی استفاده شده توسط شبکه SaferVPN) یک نگرانی است ، اگرچه اتصال IPv6 به صورت دستی در دستگاه ها غیرفعال می شود تا اطمینان حاصل شود که این مشکلی نیست..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me