כלכלות גלובליות הולכות ומשולבות זו בזו כמו לעולם לא משום שהאינטרנט מטפח תחרות בינלאומית ושווקים גלובליים מאוחדים. בעבר, מחירי הסחורות והשירותים השתנו באופן נרחב בין מדינות שונות. כיום המחירים בשווקים בינלאומיים פחות משתנים בגלל התחרות העולמית.


אך בשל חוקי מיסוי יבוא בינלאומיים ושערי חליפין של מטבעות, עדיין ניתן למצוא עסקה טובה על ידי רכישה של משהו ממדינה אחרת - אם אתה מסוגל לגשת לשוק הזר, כלומר. בנוסף, אתרים רבים של מסחר אלקטרוני מיישמים פרקטיקות מטרידות כמו היגוי מחירים, לפיהם אתר יגלה איזו מדינה בה מתגורר משתמש ואז יבחר לתמחר מוצרים ושירותים באופן שונה לפי מיקום.

במקרים מסוימים, ניתן להשתמש במנהרת VPN כדי להסוות את כתובת ה- IP והמיקום הגלובלי שלך. זה מאפשר לך לרכוש סחורה במחיר זר. מוצרים דיגיטליים הם ההזדמנויות הנוחות ביותר לחיסכון באמצעות מנהרת VPN מכיוון שהם רק דורשים הורדה וחסרים עלויות משלוח. עם זאת, ישנם מוצרים פיזיים שניתן לרכוש גם זול יותר.

בואו נסתכל על 10 דברים שתוכלו לקנות בזול יותר עם מנהרת VPN. כמובן שעליכם לקחת חלק בעלות ה- VPN, עם זאת, ישנם מספר שירותי VPN זולים והצעות VPN.

 1. משחקי קיטור

  כל גיימר רציני שאני מכיר (בנוסף לגיימרים מזדמנים רבים) שמע על Steam. וכל מי שהשתמש בקיטור יודע עד כמה המגבלות הגיאוגרפיות יכולות להרגיז. כמו מיקרוסופט וסוני, Steam מגביל תוכן באזורים מסוימים למטרות פיננסיות ורישוי. מנהרת VPN תבטל את חסימת התוכן המוגבל הזה, ותאפשר לשחקן להוריד משחקי וידיאו בלתי נגישים אחרת.

  עם זאת, עלי לתת מילה של זהירות: המשך על אחריותך בלבד. Steam מודעת לכך שחלק ממשתמשיה מעסיקים חיבורי פרוקסי ושרתי VPN כדי לעקוף מגבלות. אין שום ערובה לכך ש- Steam לא יאסור את חשבונך אם הוא יאתר חיבור שרת פרוקסי. עם זאת, רבים חשים כי יותר משווה את הסיכון לחשבון אסור, במיוחד אם Steam או משחק ספציפי אינם זמינים באזורכם.

  לא רק אתה יכול לגשת לתוכן שאינו זמין באזורים מסוימים, אלא שהוא נמכר גם במחירים שונים בשווקים בינלאומיים שונים. למידע נוסף, אל תהסס לבדוק את חמש VPNs הטובים ביותר עבור Steam.

 2. נטפליקס

  סטרימינג של תוכן הוא אחד מסוגי התוכן המסוננים והגבילים ביותר מבחינה גיאוגרפית ברשת, וזה חבל ממש בהתחשב בעובדה שתוכן סטרימינג לפי דרישה הפך לנורמה. בימים עברו היינו צריכים לשכור קלטות או דיסקים פיזיים, אך כעת נוכל לגשת לתכני טלוויזיה וסרטים בלחיצת עכבר. כל עוד אנו חיים באזור הנכון, כלומר.

  כשנטפליקס עדיין הייתה בחיתוליה, היא הייתה זמינה רק בארצות הברית. אולם בעבר האחרונה, נטפליקס פתחה את שעריה לשוק בינלאומי, והיא זמינה ברוב המדינות ברחבי העולם עם מעט יוצאים מן הכלל, כמו סין. אך שימו לב כי לכל אזור בודד בו נטפליקס זמינה אין גישה לאותו תוכן כמו כל אזור אחר.

  לדוגמה, חלק מהתוכן הזמין במדינה אחת אינו זמין במדינה אחרת. באזורים מסוימים אין גישה בכלל לנטפליקס. באופן לא מפתיע, נטפליקס כוללת דגמי תמחור שונים עבור אזורים שונים. מדינות מסוימות מחויבות יותר מאחרות. לדוגמה, נטפליקס עולה 10.99 דולר בארה"ב, אך היא עולה 17.99 דולר ב- AUD. זה עדיין חיסכון משמעותי במחיר כשאתה משתלב בשער החליפין! חסוך לעצמך 7 $ לחודש עכשיו באמצעות VPN לארה"ב!

  מנהרת VPN תעזור לעקוף מגבלות אלה, אך כמו Steam, נטפליקס לא אוהבת שמשתמשים מבטלים את החסימה של התוכן שלהם. חלק מכתובות ה- IP של ספק שירותי ה- VPN חסומות, אך נטפליקס אינה יכולה לחסום באופן אפשרי כל כתובת IP של ה- VPN מאחר שהן משתנות בתדירות כה גבוהה (שרתים חדשים נכנסים לרשת, חסימות שונות של כתובות IP מושכרות וכו '). כדי לעזור למצוא איזו מנהרת VPN המתאימה ביותר להזרמת תוכן נטפליקס, בדוק את שלנו VPN של נטפליקס להנחות.

 3. אמזון פריים

  Amazon Prime אינו זמין כמעט במספר מוקדים כמו Netflix, והמחירים משתנים באופן משמעותי בהתאם לאזור שלך, אם הוא זמין בכלל. אמזון לא נלהבת מדי מאנשים שזייפו כתובות IP, כמו כל שירות דיגיטלי אחר, אך נראה שהיא לא מחמירה כמעט כמו Netflix. אך שימו לב שזה קצת יותר מסובך לבטל את חסימת התוכן ולרכוש מנוי מאשר בשירותים אחרים.

  אם כבר יש לך חשבון, עליך לשנות את הגדרת המדינה בחשבונך בנוסף לזיוף כתובת ה- IP שלך במנהרת VPN. יתר על כן, תלוי לאיזה אזור אתה מנסה לגשת, יתכן שתזדקק לשיטת תשלום הקשורה לאזור.

  עם זאת, בין אם משתמשים בדפדפן אינטרנט, אפליקציה או אמזון פייר סטיק, ניתן לרכוש מנוי בשער זול יותר. למידע נוסף, עיין בסעיף חמש VPNs הטובים ביותר עבור אמזון.

 4. ספוטיפיי

  Spotify הוא שירות נוסף שהיה נעול בעבר לאזורים זוגיים בלבד, בדומה לנטפליקס. עם זאת, ספוטיפיי פתחה את שירותיה גם לשווקים בינלאומיים, אך המחיר בכל שוק משתנה משמעותית. בנוסף, ספוטיפיי משתמשת במעבד תשלום בשם BlockPay, המאפשר למשתמשים לשלם באמצעות cryptocurrencies כמו ביטקוין מבלי שהם צריכים לשלם דמי עיבוד נוספים. אפשר אפילו לשלם באמצעות PayPal.

  יתכן שתצטרך למחוק קובצי cookie בהתאם לדפדפן שלך ותצורת המערכת כדי להבטיח ששום טביעת אצבע או שיטות מעקב אחר עוגיות מפנות אותך לדף נחיתה שמקבל את נקוב התשלום המקומי שלך. עם זאת, שימו לב שהמחירים משתנים בהתאם לאזור. לדוגמה, גרסת הפרימיום עולה 9.99 דולר ארה"ב בארצות הברית, אך היא עולה 9.99 € באזורים אירופיים כמו גרמניה. בשל שערי חליפין, אתה יכול לחסוך כ 15% לחודש על ידי תשלום בדולרים. בדוק את חמשת ה- VPN הטובים ביותר שלנו עבור Spotify.

 5. Adobe CC

  Adobe CC הוא אחד ממוצרי תוכנה רבים שניתן לרכוש בזול יותר באמצעות מנהרת VPN. מצאתי שאתרי תוכנה מסוימים אינם מגבילים על סמך כתובת ה- IP שלך; במקום זאת, הם פשוט מכוונים אותך לדף ברירת המחדל של האזור בו אתה נמצא. באתרים מסוימים, ניתן לגשת לדף הנחיתה של אזור אחר פשוט על ידי עריכת ה- URL מאזור לאזור (למשל, שינוי ' de 'בכתובת האתר, המתייחסת לגרמנית, עבור' אנחנו '.

  Adobe CC, לעומת זאת, אינו אתר שנוכל להטעות כל כך בקלות. לדוגמה, משתמשים שמנסים לגשת לדף ארה"ב בזמן חו"ל יקבלו את ההודעה הבאה: "האם אתה מבקר ב- Adobe.com מחוץ לארה"ב? בקר באתר האזורי שלך לקבלת מחירים, מבצעים ואירועים רלוונטיים יותר. "החדשות הטובות הן שכל מי שיש לו מנהרת VPN יכול לגשת למחירים בינלאומיים..

 6. גישה למוצרים הרשומים ב- eBay

  מדוע לקנות משהו המותג חדש כאשר גרסה משומשת תעבוד מצוין? מסחר אלקטרוני הפך לנורמה בעשר השנים האחרונות, אך מקומות שוק מקוונים רבים מוגבלים מבחינה גיאוגרפית, מה שמגביל את הגישה אלא אם אתה שייך למחוזות או מדינות גיאוגרפיות ספציפיות. בנוסף, אלו מכם בעלי אופי פרטיות או שפשוט גרים במדינה בה מעקב אחר רכישות אלקטרוניות ישמחו לדעת שאיביי מקבלת תשלומי ביטקוין..

  אפשר לקבל גישה למקומות מסחר אלקטרוני זרים כמו eBay לקנות מוצרים משומשים ואפילו מוצרים חדשים שנמכרים בהנחה מסיבות שונות ומגוונות. עם זאת, שימו לב שאסור לכם לצפות לשלם פחות עבור פריט פשוט בגלל שרת ה- VPN בו אתם משתמשים. מחיר מכירה פומבית שנקבע על ידי המוכר עדיין יעלה זהה ללא קשר לכתובת ה- IP שלך.

 7. כרטיסי טיסה, מלונות ומכוניות להשכרה

  בטח ראיתם המון אתרים הטוענים שאפשר לרחרח מבצעים מעולים בכרטיסי טיסה ובמלונות כשאתם משתמשים במנהרת VPN כדי להתחבר לאזור אחר. למרבה הצער, נראה כי אין דרכים אמיתיות 'לשחק' את חברות התעופה או את ענף הנסיעות. לפני שנים נראה כי היו מקרים אמיתיים שבהם אנשים יכולים לחסוך טונות של כסף בכרטיסי טיסה פשוט באמצעות VPN. אך בימינו, טיסות ומלונות זולים יותר עם מנהרת VPN נראים מעט יותר מחלום צינור מפתה.

  הסקנו שלמרות שיש כמה הצעות מיוחדות המפורסמות בגירסאות שונות של אתר, אלה מבצעים וחסכון בזול יותר אינם קשורים לכתובת ה- IP ולמיקום של המשתמש. עם זאת, נראה כי השכרת רכב היא עניין אחר. נראה כי ענף השכרת הרכב מפלה יותר על סמך המיקום, כך עולה השוואת מחירים של ExpressVPN. החיסכון אינו עצום להפליא בסתות, אך הוא מספיק משמעותי לציד.

 8. סקייפ

  בימים עברו של מכשירי הטלפון הקווי ושירות הטלפון הרגיל, חיובים למרחקים ארוכים היו מגונים. שיחות מסוימות עלולות לעלות יותר מדולר לדקה (תלוי כמה רחוק אתה מתקשר), אך VoIP הוכרז כתום לחיובים למרחקים ארוכים. אמנם נכון שתוכלו להשתמש ב- VoIP בחינם כדי לעקוף חיובים למרחקים ארוכים, אך שימו לב שהשיחות החינמיות היחידות הן הודעות וידאו ושיחות שמע לאדם אחר המשתמש באפליקציית Skype..

  אם, למשל, רצית להתקשר למספר הטלפון הנייד של המשתמש או לטלפון הקווי (האם למישהו עדיין יש קווי טלפון?), אתה צריך לרכוש מספר טלפון ונקודות זיכוי. סכום הזיכויים שצורך שיחה כלשהי תלוי בגורמי הניתוב של ה- VoIP, האגרות והחיובים בכל אחת מהרשתות והאזורים בהם נתוני השיחה מנותבים.

  עם זאת, שימוש במנהרת VPN יכול לעזור לעקוף חלק מההגבלות הללו על ידי הסתרת התעבורה הקולית שלך עד שהיא מפוענחת על ידי שרת ה- VPN שלך. במקרים מסוימים, תלוי בתעריפים הבינלאומיים, היכן אתה נמצא ואיפה נמצא איש הקשר שלך, אתה יכול לקבל שיעורי שיחות זולים יותר.

 9. יעד

  מדינות מסוימות חייבות מיסי יבוא גבוהים בצורה לא נעימה שהופכות את רכישת המוצרים המיובאים לבלתי מעשיים. קח את ברזיל, שהיא בין המדינות 20 המדינות המובילות מבחינת תעריפי הסחר הגבוהים ביותר. מיסים אלה מוטלים בנקודת המכירה, בניגוד למצב בו סחורות עוברות פיזית את הגבול.

  זה הגיוני מאוד שאנשים בברזיל ובמדינות דומות אחרות פשוט רוכשים מוצר באופן אישי במדינה זרה ונשלח לביתם כדי להימנע ממסים עצומים. נשמע די קל, נכון? ובכן, יש בעיה אחת. מגבלות גיאוגרפיות חוסמות קשרים לאתרי מסחר אלקטרוני ולקמעונאים כמו Target. למרבה המזל, קל לרכוש שירות VPN כדי לעקוף את המגבלות הגיאוגרפיות ולבצע קניות סביב עסקאות טובות יותר.

 10. שוק אמזון

  אמזון היא זירת תאגידים בינלאומית המציעה את שירותיה ב -11 מדינות מרכזיות ברחבי העולם ומתרחבת במהרה לאוסטרליה. כמו כן, למרות שמגוון השירותים המלא ומקומות השוק המקוונים שלה אינם זמינים במדינות אחרות, AmazonGlobal מאפשרת למוכרים למכור ולשלוח מוצרים בינלאומיים ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם. אם אי פעם קנית על אמזון, אתה יודע כמה קל למצוא מבצעים מעולים.

  לא רק שניתן למצוא מוצרים חדשים לגמרי, שלעתים מוזלים, אפשר למצוא גם דילים נהדרים על מוצרים משומשים. אבל יש בעיה אחת קטנטנה. בדומה לאתרי מסחר אלקטרוני בינלאומי אחרים, אמזון מנסה להגביל גיאוגרפית את הגישה למקומות השוק שלה על סמך מיקום, אשר נקבע לפי כתובת IP ציבורית. וחלק ממוצרי אמזון, בהתאם למוכר, מחויבים מטבעם כללי סחר בינלאומיים הגורמים להבדלים בתמחור הבינלאומי. למרבה המזל, שימוש במנהרת VPN תעזור לך לקבל גישה לאמזון.

  לאחרונה היו הרבה שמועות עסיסיות, ניחושים משכילים ותיאוריות ספקולטיביות שאמזון נערכת אליהם התחל לקבל את Bitcoins. טרם פורסמה הודעה רשמית של אמזון, אך עם האופן בו ערך הביטקוין נסק לאחרונה, הפופולריות ההולכת וגוברת של cryptocurrencies הופכת ליותר ויותר מיינסטרימית..

מחשבות אחרונות

לידיעתך, מחירי המוצרים משתנים במהירות ויכולים להשתנות על בסיס שנתי או אפילו חודשי. אבל באופן כללי, שימוש ב- VPN כדי לגשת למחירים זולים יותר שווה את מספר הדקות שנדרשות כדי לבדוק את מחיר המוצר או השירות אותו תרצו לרכוש..

לבסוף, אם אתה משתמש ב- VPN כדי לגשת למוצרים דיגיטליים שבהם רשומת הרכישה שלך קשורה לחשבון מקוון, כמו שקורה ב- Steam ורשתות משחק אחרות כמו Xbox Live, וודא שאתה לוקח את הזמן לקרוא את הסכם משתמש ומדיניות שימוש קבילה לפני ביצוע רכישה. ישנו סכנת מידה מסוימת של איסור, אך אם מלכתחילה אין כותרת זמינה באזור שלך, אין באמת אפשרויות קיימא אחרות העומדות לרשותך..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me