כשמדובר ברכישת VPN, אין ספק כי תשלום עבור תקופת מנוי ארוכה יותר יקצור כמה חסכונות אדירים.

ספקי VPN מתגמלים את הצרכנים על התחייבות במשך תקופה ארוכה יותר. המשמעות היא שאפשר להשיג כמעט כל שירות VPN זול יותר אם תבחר לתקופת מנוי ארוכה יותר. אבל המציאות היא שאתה יכול גם להירשם במשך זמן רב מדי. מה שאנחנו מדברים עליו הוא כמובן מנוי לכל החיים שלא הועצה לו.

אתה יכול לדמיין שמצאת שירות VPN מצוין, אין שום סיבה לא לקבל חשבון לכל החיים. למרבה הצער, זה לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. מנוי ל- VPN לכל החיים הוא אף פעם לא רעיון טוב - מכיוון שיש פשוט יותר מדי גורמים שעלולים להשתבש בטווח הארוך.

אז בואו נצלול פנימה ונבחן את כל הסיבות לכך מנוי ל- VPN לנצח אף פעם לא מומלץ.

VPNs משתנים עם הזמן וזקוקים לעדכון

כשאתה קונה את הבושם או האפטרשייב האהוב עליך, הוא מריח אותו דבר בכל פעם. הסיבה לכך היא שהמרכיבים לאותו ריח צריכים להישאר זהים כדי שהצרכנים יהיו מאושרים. עם שירות VPN ההפך הוא הנכון.


צוות פיתוח ליבה חייב להיות מטופח ללא הרף על ידי צוות הפיתוח הליבה שלו כדי להבטיח שהוא בכושר הקצה. יש לנתח רשתות של שרתים, ויש לתקן ולעדכן את הטכנולוגיה עליה הם פועלים באופן קבוע כדי להבטיח שהם יישארו בחזית הענף.

אי ביצוע האחזקה החשוב ביותר הזה יוביל בהכרח לשירות VPN שמתדרדר לאט. ואם אתה רוכש בחוסר התחשבות מנוי לכל החיים לשירות זה - כמה שנים בתור אתה יכול לשבת על שירות חסר תועלת שאתה כבר לא רוצה.

מהר לאט

מהירויות החיבור עלולות לרדת

אחד הסימפטומים הבולטים של אחזקת VPN לקויה הוא אי פעם להוריד את מהירויות החיבור. כבודק VPN שבודק VPN שוב ושוב, שנה אחר שנה, אני מודע היטב לכך שחלק מהשירותים משתפרים וחלקם מחמירים..

אם אתה מנוי ל- VPN לכל החיים, ספק ה- VPN כבר קיבל את הכסף שלך ואין לו שום תמריץ ממשי להמשיך להילחם כדי שהשירות שלו יעבוד בצורה מיטבית. קיפאון זה יכול להוביל להידרדרות בשירותים, במיוחד אם ה- VPN נופל מכוח החסד ואינו מצליח עוד להשיג מנויים חדשים..

התוצאה? יום אחד מהירויות החיבור המהירות של מגה שאפשרו לך להזרים בהגדרה גבוהה עשויים להיעלם מזמן. ואתם תקועים עם VPN איטי שאינו מועיל לכלום.

שירות לקוחות יכול לרדת לשירותים

תכונה אחת נפוצה של VPN הנוטה להיות תנודתית היא רמת תמיכת הלקוחות הניתנת. ככל ש- VPN מתבגר, הייתם מקווים שהוא ישתפר עם הזמן ועובר מתמיכה בדוא"ל לתמיכה בצ'אט חי 24/7. יש להודות, לפעמים זה קורה, אולם פעמים אחרות ההפך הגמור.

במהלך השנים, מומחי ה- VPN שלנו ראו כי השירותים מתחילים בצורה מבטיחה, רק כדי לפגוע בכמה שנים. תמיכת לקוחות טובה, הדורשת צוות, הכשרה ותשתית טובה, היא לרוב אחד החלקים הראשונים של שירות VPN שנכשל.

אם אין לך מישהו שיעזור כאשר אתה נתקל בבעיה שלך ב- VPN יכול להיות שלמרות ששילמת עבור מנוי לכל החיים - אינך יכול להשתמש בשירות בכלל.

אישה לחוצה

אובדן שירותי מפתח

רוב האנשים רוצים ש- VPN יבטל חסימת תוכן מרחבי העולם. למרבה הצער, שירותי VPN לא תמיד ממשיכים לספק גישה לשירותי המפתח שאתה רוצה. בשנים האחרונות ראינו שירותים כמו Netflix, BBC iPlayer - ורבים אחרים - נלחמים קשה כדי לחסום כתובות IP של VPN.

לספקי VPN רבים אין את המומחיות להמשיך ולבטל את חסימת השירותים המקוונים הטובים ביותר וכבר ויתרו. ככל שעובר זמן, הדברים רק הולכים ומתחזקים ורק יהיו אלה ספקי VPN ברמה העולמית - שמשקיעים רבות בשיפורים מתקדמים - שימשיכו לספק גישה לכל מה שאוהבים..

נטפליקס לא

ההצפנה לא מעודכנת

פעם היה נחשב להצפנת PPTP לאבטחה. ואז, יום אחד, ה- NSA פיצחה את זה והפרטיות שהיא סיפקה נעלמה מזמן. עכשיו, כמובן, יש לנו את הגביע הקדוש של הצפנת VPN: OpenVPN. OpenVPN הוא פרוטוקול מעולה מכיוון שהוא ניתן להתאמה אישית וקוד פתוח.

כאשר OpenVPN מיושם בסטנדרטים האחרונים עם צופן חזק, חשיפת אישור חזקה ולחיצת יד מאובטחת, הפרוטוקול מאובטח במיוחד - וכך גם הנתונים שלך. לרוע המזל, שום דבר לא נשאר בטוח לנצח.

עם הזמן מופיעות נקודות תורפה חדשות. ככל שהטכנולוגיה משתנה, כך גם אבטחת ה- VPN המספקת פרטיות נתונים. זו הסיבה לפרוטוקולי VPN מועברים באמצעות ביקורת מקצועית.

מוסר ההשכל של הסיפור? יתכן ש- VPN אליו תרשמו השנה עשוי להיות לא בטוח כמה שנים בתור. מה שכן, אלא אם כן תעדכני את עצמך על שינויים בסביבת ה- VPN, אתה יכול להניח שאתה מוגן כאשר, במציאות, הנתונים שלך בסיכון..

מדיניות פרטיות שינוי Vpn

מדיניות פרטיות ורכישות עסקיות

חלק חשוב נוסף בשירות VPN הנתון לשינוי הוא מדיניות הפרטיות. אמנם טבעי להניח שספק VPN שיש לו מדיניות חזקה ללא יומני - תמיד יהיה ככה - זה לא בהכרח נכון.

חברות VPN לרוב מקבלות הצעות מחיר לרכישה מחברות אחרות. בשנה האחרונה בלבד ראינו חברות אבטחה גדולות באינטרנט כמו נורטון ואווסט משיקות שירותי VPN. יתכן כי אותן חברות גדולות ייראו לבצע רכישות VPN, ועם הזמן, שוק ה- VPN עשוי להשתנות בצורה דרסטית מהנוף של ימינו.

אם חברה רוכשת את ה- VPN שרכשתם מנוי לכל החיים, סביר להניח שעדיין תהיה רשאי להמשיך להשתמש ב- VPN. עם זאת, אין ערבויות לכך שהבעלים החדש לא ישנה לפתע את מדיניות הפרטיות. זה יכול לאפשר להם להתחיל לנהל יומנים לגבי מה שאתה עושה באינטרנט כדי למכור לצדדים שלישיים.

למרבה הצער, מכיוון שאינך מקור הכנסה לרוכש החדש - אתה נטל - וסביר להניח שהמשרד החדש ירצה להתחיל ליצור הכנסה מהנתונים שלך.

חזה

ה- VPN יכול לצאת לחזה

אפילו גרוע יותר ממיזוג או רכישה, היא האפשרות האמיתית מאוד שספק VPN עלול לעבור חזה. אם ה- VPN נכנס לכינוס נכסים אתה יכול לנופף לשלום מנוי לכל החיים שלך. זכור, VPNs די יקר לנהל כל כך ששלם פעם אחת ולצפות להשתמש בו לנצח זה קצת פנטזיה.

זו יכולה להיות תרמית

בעבר היו מקרים בהם צצים VPN המציעים דמי מנוי לכל החיים בסך 13 $ בלבד. זהו מחיר נמוך בטירוף, ולא תופתעו לגלות ש- VPN נעלם זמן קצר לאחר שהופיע וגנב את הכסף של כולם! אם זה טוב מכדי להיות אמיתי, כנראה שזו הונאה!

שנה או שנתיים

מספיק שנה או שנתיים

בסופו של יום, הכסף שלך הוא שלך. אם אתה מבחין במנוי VPN לכל החיים שלדעתך הוא מציאה, בכל מקרה, עשה כרצונך. אם עלות המנוי לכל החיים נמוכה יותר מתעריפי VPN שנתיים בשווי ארבע או חמש שנים, יתכן וזה שווה הימור.

עם זאת, אנא זכור כי VPNs אינם זולים להפעלה. VPN טוב כרוך בעלויות האחזקה והתחזוקה של השרת, R&ד, הוצאות לשדרוג פרוטוקולי אבטחה, ביקורת אבטחה ועוד גורמים יקרים רבים אחרים.

מסיבה זו מומלץ מאוד לדבוק במנוי לשנה או שנתיים. זה מאפשר לך לבחון את האפשרויות שלך מעת לעת, להבטיח שתשווה את השוק לעיתים קרובות כדי להבטיח שאתה עדיין מקבל את הפרטיות, האבטחה והאינטרנט הטובים ביותר הזמינים באותה עת. VPNs, בניגוד לבשמים, לא נשארים אותו דבר לנצח.

הדעות הן של הסופר.

אשראי תמונת כותרת: iDEAR Replay / Shutterstock.com

נקודות זכות: smilefresh / Shutterstock.com

מרידב / Shutterstock.com, r.classen / Shutterstock.com

דירק ארקן / Shutterstock.com

דים טיק / Shutterstock.com, Vetreno / Shutterstock.com,

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me