אוהדי המדיה החברתית מאפשרים באופן עיוור, עיוורון או ברצון לאוהבי הפייסבוק, האינסטגרם והטוויטר להשתמש בנתונים שלהם בכדי להרוויח מיליארדי דולרים. הם לא מקבלים שום דבר בתמורה אבל כל שביעות רצון שנובעת מחשיפת הדדיום בחייהם. במקרים מסוימים, פתיחת חייו לרגע של תהילה גורמת לכאבי ראש. זה בהחלט לא מעשיר את המשתמש הממוצע כלכלית. עם זאת, כל מה שעשוי לעמוד על שינוי.

פלטפורמת מדיה חברתית סטארט-אפ, Steemit, מנסה לזרוק את הדוגמנית הישנה על ראשה. אם זה יצליח, זה עשוי לחולל מהפכה בעתיד המדיה החברתית. שלא כמו ענקיות המדיה החברתית הנזכרות לעיל, המכרות את המידע שלנו מבלי לחלוק את הרווח, Steemit עושה בדיוק את ההפך. היא מתגמלת את משתמשיה במזומנים קרים וקשים בצורת cryptocurrency.

בכך משתפר אתר המדיה החברתית החדשני בתוכניות התגמול הנמצאות בכל מקום שמציעות מלונות, חברות תעופה וחברות כרטיסי אשראי. אלה מחזירים לך חלק מהרכישה שלך במזומן או בנקודות. עם זאת, אתה צריך לבזבז כסף כדי לקבל קצת כסף משלך בחזרה. תאר לעצמך הגדרה בה אתה משלם לא על בזבוז מזומנים קשים וקשים, אלא רק על עשיית משהו שכבר עשית בחינם! לא תצבור דולרים או אירו, אלא במקום זאת, cryptocurrency בשם Steem.

איך סריט עובד??

ב- Steemit, בכל פעם שתפרסם, תגיב או "אהבתי", ישולמו לך חלק מהסטם. כשצברתם קבוצה של Steems, תוכלו לממן אותם תמורת מטבע רגיל. אם אתה אופטימי ביחס לפוטנציאל ההערכה של Steem, ומקווה שזה יהיה בקווי הביטקוין או Ethereum, תוכל לבחור להחזיק את ה- Steems שלך במקום זאת. אנשים רבים עשויים לבחור ללכת בדרך זו בגלל הקלה להרוויח Steems.

יוצרי חברת Steemit מתהדרים בגאווה,


"סית הוא הקריפטו הראשון שמנסה לתגמל במדויק ובשקיפות ... [האנשים] התורמים תרומה סובייקטיבית לקהילה שלה."

היו לה מעריציו המיידיים, גם אם במספרים קטנים. עם זאת, ברגע שסטמיט פרסמה את התשלומים הראשונים שלה ביולי 2016, מעט לאחר שלושה חודשים, היא קיבלה תשומת לב רצינית. שחקנים שנערמו פנימה. סטמיט צברה עניין למרות ששולמת לך ב- Steems, שכקריפטו-יורק המתהווה אין ערך מובטח.

אמונם של המשקיעים בסטים זכה לתגמולים. שווי ההפעלה זינק מהרקמה הראשונית של 1.2 מיליון דולר ל -350 מיליון דולר. גם לאחר שהתמקם, הוא התקרב לכמעט 300 מיליון דולר, כלומר הוא שוכן בעקביות בין 20 המטבעות הדיגיטליים הנסחרים ביותר. לא מרופט בכלל. יתרה מזאת, מאז השקתו של Steem בשווי של יותר מ -30 מיליון דולר הופצו ליותר מ 50,000 משתמשים, על פי דיווחי החברה. זה מציב מסלול כדי להפיל את המודל שבנו ענקיות המדיה החברתית לאורך עשרות שנים של שימוש.

בצד הפרדיגמה החדשה של cryptocurrency והעסקים, Steemit מחקה במידה רבה רשתות חברתיות אחרות. התגים הפופולריים ביותר כוללים דברים כמו צילום, חיים, נסיעות, אמנות, ואולי באופן לא מפתיע, סטמיט עצמה. עם זאת, יש לזה לפחות הבדל מעניין אחד - trolling - בגלל התמריץ במזומן. מייסד שותף של סטימיט מסביר,

"לראשונה יש עלות הזדמנות לטרולינג. בכל שנייה שמישהו מבלה בטרולינג הם פוגעים במוניטין שלו ומונעים מעצמם להרוויח כל תקל. "

משתמשים מצביעים על הפוסטים שלך, מה שעוזר לקבוע את התשלום שלך.

מטבע קריפטו למען ההמונים?

המייסדים המשותפים של Steemit מודים מאוד להצהיר שקל להיכנס לשוק זה. סטם תוכנן כקריפטו-יורק להמונים, שכן חסמי הכניסה כמעט ואינם קיימים.

סטימיט נראה לי כמו רעיון שזמנו הגיע. במשך שנים, מאגרי מדיה חברתית כמו מארק צוקרברג התעשרו בגלל הרווחים מהמידע המתנדב שלך. מה קיבלת בתמורה לתוכן שיצרת? נאדה! למען האמת, חלק מהמשתמשים בפלטפורמות המדיה החברתית המסורתית קיבלו יותר ממה שהתמקחו בצורת ביקורת, בושה והשלכות דומות. עכשיו לפחות יש כמה דולרים שיכולים להרגיע אותך ולהיות מזור לכוויות שלך.

סתם הוא cryptocurrency שנהנה מבועת cryptocurrency. המשמעות היא שגם אם יהיה לך די מזל לצבור נתח של סטמס ולהתעשר, העושר שלך יכול באותה מידה להיעלם. עם זאת, פרסמת בעבר בפלטפורמות אחרות ללא סיכוי לתגמל. הפלטפורמות הללו הרוויחו מיליארדים עבור אחרים. למה לא לבדוק את סטמיט - מה יש לך להפסיד?

קרדיט תמונה: מאת nopporn / Shutterstock.com
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me