להלן ראיון עם אנדרו לי, שהקים שותף לגישה לאינטרנט פרטי, אחד משירותי ה- VPN הפופולריים ביותר כרגע. הוא גם הקים את הר. Gox Live שנרכשה על ידי הר. Gox, המובילה בעולם בביטקוין, ובנתה את האפליקציה הרשמית שלהם לנייד. הוא תומך ותיק בפרטיות. שאלנו אותו על ההיסטוריה שלו, עתידה של PIA ועל עתיד הפרטיות בעולם החטטנים הזה של NSA.

לוגו

Contents

אתה מייסד של כמה חברות, מדוע / איך הפכת ליזם?

עסקתי מאוד באינטרנט מאז תחילת שנות ה -90 והייתי סוג של "יזם סדרתי" בלי שום סיבה אחרת מאשר העובדה שהיו "צרכים שצריך למלא באופן מקוון." באופן כללי, עסקים / שירותים שעסקתי בהם עד כה עברו בקנה אחד עם אורח חיי האישי.

האם אתה חושב שאתה טכני או עסקי יותר?

אני אוהב לחשוב שאני יותר פעיל עסקי, אבל ידוע לי שפיתח תוכנה בעבר (Gox Mobile וכו ').

מה המטרה שלך עם PIA?

המטרה שלנו עם PIA היא להחזיר את המערב הפרוע הפרוע שאהבנו כל כך, מכיוון שהוא יוצר מערכת בה אנשים מסוגלים ללמוד את מה שהם רוצים ללמוד, לומר את מה שהם רוצים לומר, לחוות את מה שהם רוצים לחוות, וליצור את מה שהם רוצים ליצור. אני יודע שזה נשמע מבולבל, אבל אינטרנט ללא גבולות או מגבלות, בו נוכל להגשים את החלומות שלנו, הוא המטרה שלנו.


מה המטרה שלך בדרך כלל (בחיים)? איפה אתה רואה את עצמך בעוד 50 שנה?

הייתי רוצה לראות שינוי. אני מבין שחיים בודדים מוגבלים ורק כל כך הרבה ניתן להשיג. עם זאת, ישנם דברים הגורמים לכאב, סבל ולחץ שאנחנו באמת יכולים לעשות טריוויאליות בעזרת השימוש בטכנולוגיה.
בעוד 50 שנה, אני מקווה לחיות על כדור הארץ. עם זאת, אם אני לא, אני מקווה להידוע בהיסטוריה כאיש שעזר להביא "אושר" לעולם הזה. למעשה, אדאג כי ההיסטוריונים מתייגים את עצמי ככאלה.

כל החברות שלך קשורות לפרטיות, מה הקשור בפרטיות שמעניינת אותך כל כך?

אלא, חוסר הפרטיות גורם לי כל כך הרבה פחד, כמו שצריך לכולם. אני מעדיף להסתובב בין חלקים עירומים, פרטיים והכל, מאשר להחזיק את מוחי הפרטי על ידי אחרים ממעקב או אמצעי כריית נתונים אחרים..

PIA הצהירה שהיא תיסגר במקום שתפגע בפרטיות לקוחותיה. נראה כי המעגל השקט ולביט כבר נאלצו לתפקיד זה. האם אתה חושב שייתכן שגם PIA יושם בעמדה זו, ומדוע?

איננו מאמינים כי יושם בעמדה זו. אנו מרגישים שהממשלה לא תסתכן ביצירת אסונות יחסי ציבור נוספים כמו אלה שנוצרו מלביט ומעגל שקט. זה נכון במיוחד מכיוון שכבר הצהרנו בפומבי מה היינו עושים בבלוג שלנו אם היינו מכניסים לתפקיד זה יחד עם העובדה שאנחנו צווי גודל גדולים יותר מלביט ומעגל שקט. עם זאת, אנו נוקטים בפעילות אמצעי זהירות שיפחיתו את הסיכון להתרחשות וכעת הם בדיונים עם יועצים משפטיים מטעם EFF, ACLU ו- FFTF, בין היתר..

מבחינה טכנית, PIA מציעה את אחד מלקוחות ה- VPN המוצלחים ביותר שקיימים (הגנת דליפות DNS, הגנת דליפות IPv6, מתג להרוג אינטרנט) - האם יש תכונות אחרות שתרצו (או מתכננים) להציג?

יש למעשה מספר תכונות שמתבצעות או בתור בתוך צינור הפיתוח שלנו. אני לא יכול להיכנס לפרטי פרטים יותר בגלל הבשלות של הפרויקטים האלה, אלא "מתקדם" אזור ההגדרות ישולב הרבה יותר בממשק שלו בקרוב.

אנו אוהבים את אפליקציית ה- VPN של אנדרואיד, אך מתגעגעים לתכונות שמציעה גרסת שולחן העבודה (במיוחד מתג להרוג האינטרנט). האם יש תוכניות להוסיף אלה?

אנו נוסיף בקרוב הרבה מהתכונות ליישום אנדרואיד שלנו. יש להודות כי אפליקציית ה- Android שלנו לא קיבלה את תשומת הלב המגיעה לה, מכיוון שהתמקדנו בהרחבת התשתית הפנימית שלנו. יש לנו כעת מעל 547 שרתים, ואנחנו עדיין ממשיכים להרחיב את התשתית שלנו כדי לספק את האיכות הטובה ביותר של השירות ללקוחות שלנו.

אנו שמים לב של- PIA חסרים שרתים בדרום מזרח אסיה (מה שאומר שאנחנו נוטים לא להמליץ ​​על PIA למשתמשים שם) - האם יש לך תוכניות להתרחב בתחום זה?

ראינו ביקוש משמעותי לשרתים בסין אסיה. עם זאת, הנושא הוא שאיננו מעוניינים לספק דבר ללקוחותינו אלא אם כן הוא יכול לספק את רמת האיכות שלקוחות צפו מגישה פרטית לאינטרנט מבחינת מהירות ופרטיות. עם זאת, הרשתות פשוט אינן מחווטות באותה צורה באסיה, כלומר רוחב הפס הבינלאומי הוא בדרך כלל מוגבל למדי או במחיר מופקע למדי..
עם זאת, אנו מדברים עם ספקים ומעבדים פרטים על מנת להביא את זה ללקוחות שלנו בקרוב! אנו מאוד רציניים לגבי המחויבות שלנו לשערי ג'יגה-בייט מלאים, לא-מחוננים, בלתי-רוויים, ובשלב זה יש לנו את השריר לנהל משא ומתן על שיעורים כדי לשמור על מחירים נמוכים עבור הלקוחות. אנא הישארו מכוונים!

האם יש לך תוכניות לשחרר לקוח ייעודי ל- VPN של Linux?

אנו נשחרר יישום לינוקס ייעודי בקרוב! אנא שמור על ההצעות / ההמלצות!

PIA משתמשת בהצפנה של 128 סיביות של CBS. אמנם אנו חושבים שזה מספיק לרוב המטרות, אך הפיצוח האחרון של 2 כוננים קשיחים מוצפנים במקרה של ג'פרי פלדמן, בנוסף הידיעה שה- NSA יכול לכופף משאבים מטורפים לעבר משימת הפענוח גורם לנו לתהות אם הגיע הזמן להתקדם לכיוון 256 -בצפנת AES. מה המחשבות שלך על זה?

אנו משיקים את AES-256 כאופציה בתוך האפליקציה לכל המשתמשים שלנו בקרוב. לא יידרשו שינויים נוספים פרט לשדרוג לקוח מהיר. תכונה זו תועמד ללא עלות נוספת לאף אחד מלקוחותינו הנוכחיים או העתידיים.

בעידן זה של פיקוח ממשלתי אגרסיבי, האם אתה מודאג לגבי עתיד שירותי VPN באופן כללי?

אנו חוששים מכל הנוף של האינטרנט, באופן כללי. עם זאת, אנו בטוחים כי נוכל להמשיך ולמצוא דרכים להגן על פרטיות המשתמשים שלנו הרחק אל העתיד.

מה אתה חושב על הגילויים האלה? האם אדוארד סנודן הוא גיבור או בוגד?

אני חושב שהגילויים האלה מגוחכים. אמנם הכוונות לכל זה אולי היו טובות, אך הרס הפרטיות של אזרחי העולם הזה אינו שווה להקריב בשום פנים ואופן. אני מאמין שאדוארד סנודן עשה צדק גדול בהגנה על החברה.

מהן ההתפתחויות שלדעתך היו משפרות את תעשיית ה- VPN?

יש רבים שישפרו את הענף, ואנחנו עובדים עליהם עכשיו!

איפה אתה רואה PIA בעוד 5 שנים?

אני רוצה לראות את ה- PIA, ואת כל הענף ביחד, גדלים משמעותית ודי מנוצלים על ידי כל העולם. המשמעות היא שאנחנו, יחד עם המתחרים הידידותיים שלנו, נצליח להגן על פרטיות העולם.

נראה כי PIA פופולרית באמת ב- Reddit, וזו משימה לא קלה! מה אתה חושב על זה?

אנו שמחים שהלקוחות שלנו נהנים מהשירות שלנו ומקווים ומתחייבים להמשיך ולתת שירות לכל לקוחותינו כמיטב יכולותינו הרחק לעתיד..

מה היית אומר לכל האנשים ברדיט ששואלים על כך שה- PIA תהיה בטוחה מממשלת ארה"ב להרגיע אותם?

אנו נלחמים במאבק הטוב ומעסיקים את כל מומחי הנושאים. אנו נגן עליכם.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me