טד קים הוא מנכ"ל לונדון Trust Media, המחזיקה בגישה לאינטרנט פרטי (PIA). טד היה חביב מספיק כדי לענות על כמה שאלות ראיון ממני.

איך הגעת לנהל חברת VPN?

פגשתי את אנדרו לי, היו"ר וממייסדי PIA. כשתיאר לי את העסק שלו, הייתי מוקסם מייד, אם כי תהיתי כמה באמת אוכל לעזור לו. עם הזמן התוודעתי טוב יותר לחברה, ומילאתי ​​תפקידים שונים בשיווק ותפעול לפני שהייתי המנכ"ל.טד קים גישה פרטית לאינטרנט

לגישה לאינטרנט פרטי יש מוניטין מבוסס ומעורר קנאה בזכות הטיפול בפרטיותם של לקוחותיה. מדוע לדעתך פרטיות כה חשובה?

אנו מאמינים שפרטיות היא זכות אנוש בסיסית ובלתי ניתנת לצריכה אשר כל האנשים צריכים ליהנות ממנה. אני באמת מאמין שלא צריך לחשוש שמישהו או משהו יבדקו, ייצפו או יעקבו אחרינו כשאנחנו משתמשים באינטרנט. עוד באותו יום נהגו להבטיח ולהבטיח את החירויות האזרחיות הבסיסיות ביותר על ידי הממשלה. כיום ישנם איומים רבים, חיצוניים ופנימיים כאחד, על חירויות אלה, ועל ידי הרחבת פרטיותנו. חירויות אלה הן הבסיס לחברה שלנו, אותם יסודות שעליהם בנוי העולם החופשי - ועדיין עלינו לשאוף אליהם. על חירות, ובכך על פרטיות, להילחם.


אנו נלחמים למען הפרטיות מכיוון ש"פרטיות היא המדיניות שלנו. "

בהתחשב במה שידוע לנו כיום על מעקב בתפזורת של NSA, השימוש הנרחב של ממשלת ארה"ב במכתבי ביטחון לאומי עם צווי איסור פרסום מצורפים, צווי עזרה טכנית וכו 'וכו', האם אתה מחשיב את ארצות הברית כמקום טוב לפרטיות (בהתייחס לאזרחי ארה"ב וגם אזרחים שאינם ארה"ב)?

למרות החששות האחרונים מהפיקוח הממשלתי, ארצות הברית היא עדיין מדינה עם זכות מוכרת מבחינה חוקתית, כולל התיקון הרביעי לחוקת ארה"ב שניתן לאכוף במערכת בתי המשפט.

אני מבין שאתה בעל תואר Juris Doctor במשפטים. האם זה אי פעם שימושי להגן על פרטיותם של לקוחות גישה לאינטרנט פרטיים?

הלימודים בבית הספר למשפטים והיותו עורכי דין סיפקו תובנה רבה יותר על החוק החוקתי ועל חירויות האזרח הבסיסיות שלנו. אם כבר, ההתמקדות של PIA בפרטיות חיזקה עד כמה קריטי לנו כאנשים להגן על זכויות היסוד שלנו.

בשנה שעברה פרשת PIA מרוסיה מכיוון שהחוקים שם פירושם שלא תוכלו להבטיח את פרטיותם של הלקוחות המשתמשים בשרתי VPN שנמצאים באותה מדינה. "בריטניה רק ​​חוקרה את המעקב הקיצוני ביותר בתולדות הדמוקרטיה המערבית" (אדוארד סנודן).

חוק סמכויות החקירה 2016 מעניק לממשלת בריטניה סמכויות לדרוש מחברות VPN לשמור יומנים מפורטים שיש למסור לפי דרישה. אם משתמשים בסמכויות אלו (כפי שנראה ככל הנראה), האם גישה פרטית לאינטרנט תגרש גם את בריטניה?

כפי שנאמר בתגובתנו הרשמית כשחקק חוק אמנת Snooper, גישה פרטית לאינטרנט עוקבת מקרוב אחר המצב, ומוכנה לצאת מ בריטניה. בעוד חוק ה- IP מעניק לממשלת בריטניה סמכויות לדרוש מחברות VPN בבריטניה לשמור יומנים מפורטים במשך חודשים ארוכים, חברות VPN שאינן בריטניה כמונו אינן צריכות לעמוד.

שימוש ב- VPN הוא דרך נהדרת לעזור לשמור על פרטיות בזמן האינטרנט. מה עוד אתה חושב שכולם צריכים לעשות כדי לשפר את הפרטיות המקוונת שלהם?

סיסמאות חזקות הן הדרך הפשוטה ביותר עבור האדם הממוצע לשפר את פרטיותו המקוונת, ובחינם!

מה אתה רואה בזמנים לא בטוחים האלה כאתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני מי מאיתנו שאכפת לנו מפרטיות?

האתגר הגדול ביותר לפרטיות, אפילו בזמנים הנוכחיים ובכמות המעקב ההמוני שנחשף לאחרונה, הוא שאנשים נעשים שאננים ופשוט מפסיקים לדאוג שהפרטיות שלהם מופרת מכל הצדדים על בסיס קבוע.

מהם התחומים העיקריים עליהם מתרכזת PIA כעת כעסק ומה התוכניות שלך בעתיד?

גישה פרטית לאינטרנט מתרכזת באופן פעיל בהגברת מודעות לפרטיות ואקטיביזם ברמה הגלובלית. אנו מתמקדים גם בשיפור צוות התמיכה בלקוחות על משוב של הלקוחות שלנו.

אם היית נשטף באי מדברי, עם איזה פריט ואיזה דמות ציבורית ידועה (חי או מת) היית הכי רוצה להישטף? למה?

אלברט אינשטיין ולוח גיר - לחינוך.

תודה שקיבלת את הזמן לדבר איתי!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me